Zobrazeno 1 - 10
of 293
pro vyhledávání: '"W.T. Lim"'
Autor:
Jitendra PS. Sawhney, Veerappa A. Kothiwale, Vikas Bisne, Rajashekhar Durgaprasad, Praveen Jadhav, Manoj Chopda, Velam Vanajakshamma, Ramdhan Meena, Govindan Vijayaraghavan, Kamaldeep Chawla, Jagan Allu, Karen S. Pieper, A. John Camm, Ajay K. Kakkar, Jean-Pierre Bassand, David A. Fitzmaurice, Samuel Z. Goldhaber, Shinya Goto, Sylvia Haas, Werner Hacke, Lorenzo G. Mantovani, Frank Misselwitz, Alexander G.G. Turpie, Martin van Eickels, Freek W.A. Verheugt, Gloria Kayani, Keith A.A. Fox, Bernard J. Gersh, Hector Lucas Luciardi, Harry Gibbs, Marianne Brodmann, Frank Cools, Antonio Carlos Pereira Barretto, Stuart J. Connolly, Alex Spyropoulos, John Eikelboom, Ramon Corbalan, Dayi Hu, Petr Jansky, Jørn Dalsgaard Nielsen, Hany Ragy, Pekka Raatikainen, Jean-Yves Le Heuzey, Harald Darius, Matyas Keltai, Sanjay Kakkar, Jitendra Pal Singh Sawhney, Giancarlo Agnelli, Giuseppe Ambrosio, Yukihiro Koretsune, Carlos Jerjes Sánchez Díaz, Hugo Ten Cate, Dan Atar, Janina Stepinska, Elizaveta Panchenko, Toon Wei Lim, Barry Jacobson, Seil Oh, Xavier Viñolas, Marten Rosenqvist, Jan Steffel, Pantep Angchaisuksiri, Ali Oto, Alex Parkhomenko, Wael Al Mahmeed, David Fitzmaurice, D.Y. Hu, K.N. Chen, Y.S. Zhao, H.Q. Zhang, J.Z. Chen, S.P. Cao, D.W. Wang, Y.J. Yang, W.H. Li, Y.H. Yin, G.Z. Tao, P. Yang, Y.M. Chen, S.H. He, Ying Wang, Yong Wang, G.S. Fu, X. Li, T.G. Wu, X.S. Cheng, X.W. Yan, R.P. Zhao, M.S. Chen, L.G. Xiong, P. Chen, Y. Jiao, Y. Guo, L. Xue, F.Z. Wang, H. Li, Z.M. Yang, C.L. Bai, J. Chen, J.Y. Chen, X. Chen, S. Feng, Q.H. Fu, X.J. Gao, W.N. Guo, R.H. He, X.A. He, X.S. Hu, X.F. Huang, B. Li, J. Li, L. Li, Y.H. Li, T.T. Liu, W.L. Liu, Y.Y. Liu, Z.C. Lu, X.L. Luo, T.Y. Ma, J.Q. Peng, X. Sheng, X.J. Shi, Y.H. Sun, G. Tian, K. Wang, L. Wang, R.N. Wu, Q. Xie, R.Y. Xu, J.S. Yang, L.L. Yang, Q. Yang, Y. Ye, H.Y. Yu, J.H. Yu, T. Yu, H. Zhai, Q. Zhan, G.S. Zhang, Q. Zhang, R. Zhang, Y. Zhang, W.Y. Zheng, B. Zhou, Z.H. Zhou, X.Y. Zhu, S. Kakkar, J.P.S. Sawhney, P. Jadhav, R. Durgaprasad, A.G. Ravi Shankar, R.K. Rajput, K. Bhargava, R. Sarma, A. Srinivas, D. Roy, U.M. Nagamalesh, M. Chopda, R. Kishore, G. Kulkarni, P. Chandwani, R.A. Pothiwala, M. Padinhare Purayil, S. Shah, K. Chawla, V.A. Kothiwale, B. Raghuraman, G. Vijayaraghavan, V.M. Vijan, G. Bantwal, V. Bisne, A. Khan, J.B. Gupta, S. Kumar, D. Jain, S. Abraham, D. Adak, A. Barai, H. Begum, P. Bhattacharjee, M. Dargude, D. Davies, B. Deshpande, P. Dhakrao, V. Dhyani, S. Duhan, M. Earath, A. Ganatra, S. Giradkar, V. Jain, R. Karthikeyan, L. Kasala, S. Kaur, S. Krishnappa, A. Lawande, B. Lokesh, N. Madarkar, R. Meena, P. More, D. Naik, K. Prashanth, M. Rao, N.M. Rao, N. Sadhu, D. Shah, M. Sharma, P. Shiva, S. Singhal, S. Suresh, V. Vanajakshamma, S.G. Panse, Y. Koretsune, S. Kanamori, K. Yamamoto, K. Kumagai, Y. Katsuda, K. Sadamatsu, F. Toyota, Y. Mizuno, I. Misumi, H. Noguchi, S. Ando, T. Suetsugu, M. Minamoto, Hiroshi Oda, K. Shiraishi, S. Adachi, K. Chiba, H. Norita, M. Tsuruta, T. Koyanagi, H. Ando, T. Higashi, K. Okada, S. Azakami, S. Komaki, K. Kumeda, T. Murayama, J. Matsumura, Y. Oba, R. Sonoda, K. Goto, K. Minoda, Y. Haraguchi, H. Suefuji, H. Miyagi, H. Kato, Tadashi Nakamura, Tsugihiro Nakamura, H. Nandate, R. Zaitsu, Yoshihisa Fujiura, A. Yoshimura, H. Numata, J. Ogawa, H. Tatematsu, Y. Kamogawa, K. Murakami, Y. Wakasa, M. Yamasawa, H. Maekawa, S. Abe, H. Kihara, S. Tsunoda, Katsumi Saito, Kazuyuki Saito, T. Fudo, K. Obunai, H. Tachibana, I. Oba, T. Kuwahata, S. Higa, M. Gushiken, T. Eto, H. Yoshida, D. Ikeda, Yoshitake Fujiura, M. Ishizawa, M. Nakatsuka, K. Murata, C. Ogurusu, M. Shimoyama, M. Akutsu, I. Takamura, F. Hoshino, N. Yokota, T. Iwao, K. Tsuchida, M. Takeuchi, Y. Hatori, Y. Kitami, Yoichi Nakamura, R. Oyama, M. Ageta, Hiroyuki Oda, Y. Go, K. Mishima, T. Unoki, S. Morii, Yuhei Shiga, H. Sumi, T. Nagatomo, K. Sanno, K. Fujisawa, Y. Atsuchi, T. Nagoshi, T. Seto, T. Tabuchi, M. Kameko, K. Nii, K. Oshiro, H. Takezawa, S. Nagano, N. Miyamoto, M. Iwaki, Yuichiro Nakamura, M. Fujii, M. Okawa, Masahiko Abe, Masatake Abe, Mitsunori Abe, T. Saito, T. Mito, K. Nagao, J. Minami, T. Mita, I. Sakuma, T. Taguchi, S. Marusaki, H. Doi, M. Tanaka, T. Fujito, M. Matsuta, T. Kusumoto, S. Kakinoki, K. Ashida, N. Yoshizawa, J. Agata, O. Arasaki, M. Manita, M. Ikemura, S. Fukuoka, H. Murakami, S. Matsukawa, Y. Hata, T. Taniguchi, T. Ko, H. Kubo, M. Imamaki, M. Akiyama, M. Inagaki, H. Odakura, T. Ueda, Y. Katsube, A. Nakata, H. Watanabe, M. Techigawara, M. Igarashi, K. Taga, T. Kimura, S. Tomimoto, M. Shibuya, M. Nakano, K. Ito, T. Seo, S. Hiramitsu, H. Hosokawa, M. Hoshiai, M. Hibino, K. Miyagawa, Hajime Horie, N. Sugishita, Yukio Shiga, A. Soma, K. Neya, Tetsuro Yoshida, Tomoki Yoshida, M. Mizuguchi, M. Ishiguro, T. Minagawa, M. Wada, H. Mukawa, F. Okuda, S. Nagasaka, Y. Abe, Sen Adachi, Susumu Adachi, T. Adachi, K. Akahane, T. Amano, K. Aoki, T. Aoyama, H. Arai, S. Arima, T. Arino, H. Asano, T. Asano, J. Azuma, T. Baba, T. Betsuyaku, H. Chibana, H. Date, J. Doiuchi, Y. Emura, M. Endo, Y. Fujii, R. Fujiki, A. Fujisawa, Y. Fujisawa, T. Fukuda, T. Fukui, N. Furukawa, T. Furukawa, W. Furumoto, T. Goto, M. Hamaoka, N. Hanazono, K. Hasegawa, T. Hatsuno, Y. Hayashi, K. Higuchi, K. Hirasawa, H. Hirayama, M. Hirose, S. Hirota, M. Honda, Hideki Horie, T. Ido, O. Iiji, H. Ikeda, K. Ikeda, K. Ikeoka, M. Imaizumi, H. Inaba, T. Inoue, F. Iseki, A. Ishihara, N. Ishioka, N. Ito, T. Iwase, H. Kakuda, J. Kamata, H. Kanai, H. Kanda, M. Kaneko, H. Kano, T. Kasai, T. Kato, Y. Kato, Y. Kawada, K. Kawai, K. Kawakami, S. Kawakami, T. Kawamoto, S. Kawano, J. Kim, T. Kira, H. Kitazawa, H. Kitazumi, T. Kito, T. Kobayashi, T. Koeda, J. Kojima, H. Komatsu, I. Komatsu, Y. Koshibu, T. Kotani, T. Kozuka, Y. Kumai, T. Kumazaki, I. Maeda, K. Maeda, Y. Maruyama, S. Matsui, K. Matsushita, Y. Matsuura, K. Mineoi, H. Mitsuhashi, N. Miura, S. Miyaguchi, S. Miyajima, H. Miyamoto, A. Miyashita, S. Miyata, I. Mizuguchi, A. Mizuno, T. Mori, O. Moriai, K. Morishita, O. Murai, Sho Nagai, Shunichi Nagai, E. Nagata, H. Nagata, A. Nakagomi, S. Nakahara, M. Nakamura, R. Nakamura, N. Nakanishi, T. Nakayama, R. Nakazato, T. Nanke, J. Nariyama, Y. Niijima, H. Niinuma, Y. Nishida, Y. Nishihata, K. Nishino, H. Nishioka, K. Nishizawa, I. Niwa, K. Nomura, S. Nomura, M. Nozoe, T. Ogawa, N. Ohara, M. Okada, K. Okamoto, H. Okita, M. Okuyama, H. Ono, T. Ono, Y. Onuki Pearce, S. Oriso, A. Ota, E. Otaki, Y. Saito, H. Sakai, N. Sakamoto, Y. Sakamoto, Y. Samejima, Y. Sasagawa, H. Sasaguri, A. Sasaki, T. Sasaki, Kazuki Sato, Kiyoharu Sato, M. Sawano, S. Seki, Y. Sekine, Y. Seta, K. Sezaki, N. Shibata, Y. Shiina, H. Shimono, Y. Shimoyama, T. Shindo, H. Shinohara, R. Shinohe, T. Shinozuka, T. Shirai, T. Shiraiwa, Y. Shozawa, T. Suga, C. Sugimoto, Kazuo Suzuki, Keita Suzuki, Shu Suzuki, Shunji Suzuki, Susumu Suzuki, Y. Suzuki, M. Tada, A. Taguchi, T. Takagi, Y. Takagi, K. Takahashi, S. Takahashi, H. Takai, C. Takanaka, S. Take, H. Takeda, K. Takei, K. Takenaka, T. Tana, G. Tanabe, K. Taya, H. Teragawa, S. Tohyo, S. Toru, Y. Tsuchiya, T. Tsuji, K. Tsuzaki, H. Uchiyama, O. Ueda, Y. Ueyama, N. Wakaki, T. Wakiyama, T. Washizuka, M. Watanabe, T. Yamada, T. Yamagishi, H. Yamaguchi, Kenichi Yamamoto, Kentaro Yamamoto, Kunihiko Yamamoto, T. Yamamoto, M. Yamaura, M. Yamazoe, K. Yasui, Y. Yokoyama, K. Yoshida, T.W. Lim, C.K. Ching, C.G. Foo, J.H. Chow, D.D. Chen, F.R. Jaufeerally, Y.M. Lee, G. Lim, W.T. Lim, S. Thng, S.Y. Yap, C. Yeo, S. Oh, H.N. Pak, J.-B. Kim, J.H. Kim, S.-W. Jang, D.H. Kim, D.R. Ryu, S.W. Park, D.-K. Kim, D.J. Choi, Y.S. Oh, M.-C. Cho, S.-H. Kim, H.-K. Jeon, D.-G. Shin, J.S. Park, H.K. Park, S.-J. Han, J.H. Sung, J.-G. Cho, G.-B. Nam, Y.K. On, H.E. Lim, J.J. Kwak, T.-J. Cha, T.J. Hong, S.H. Park, J.H. Yoon, N.-H. Kim, K.-S. Kim, B.C. Jung, G.-S. Hwang, C.-J. Kim, D.B. Kim, J.J. Ahn, H.J. An, H. Bae, A.L. Baek, W.J. Chi, E.A. Choi, E.H. Choi, H.K. Choi, H.S. Choi, S. Han, E.S. Heo, K.O. Her, S.W. Hwang, E.M. Jang, H.-S. Jang, S. Jang, H.-G. Jeon, S.R. Jeon, Y.R. Jeon, H.K. Jeong, I.-A. Jung, Hyeon Jeong Kim, Hyun Ju Kim, Ji Seon Kim, Jung Sook Kim, J.A. Kim, K.T. Kim, M.S. Kim, Sang Hee Kim, Sang Hyun Kim, Y.-I. Kim, C.S. Lee, E.H. Lee, G.H. Lee, H.Y. Lee, H.-Y. Lee, K.H. Lee, K.R. Lee, M.S. Lee, M.-Y. Lee, R.W. Lee, S.E. Lee, S.H. Lee, S. Lee, W.Y. Lee, I.K. Noh, A.R. Park, B.R. Park, H.N. Park, J.H. Park, M. Park, Y. Park, S.-Y. Seo, J. Shim, J.H. Sim, Y.M. Sohn, W.S. Son, Y.S. Son, H.J. Song, H.K. Wi, J.J. Woo, S. Ye, K.H. Yim, K.M. Yoo, E.J. Yoon, S.Y. Yun, P. Angchaisuksiri, S. Chawanadelert, P. Mongkolwongroj, K. Kanokphatcharakun, S. Cheewatanakornkul, T. Laksomya, S. Pattanaprichakul, T. Chantrarat, S. Rungaramsin, S. Silaruks, W. Wongcharoen, K. Siriwattana, K. Likittanasombat, P. Katekangplu, W. Boonyapisit, D. Cholsaringkarl, B. Chatlaong, P. Chattranukulchai, Y. Santanakorn, P. Hutayanon, P. Khunrong, T. Bunyapipat, S. Jai-Aue, P. Kaewsuwanna, P. Bamungpong, S. Gunaparn, S. Hongsuppinyo, R. Inphontan, R. Khattaroek, K. Khunkong, U. Kitmapawanont, C. Kongsin, B. Naratreekoon, S. Ninwaranon, J. Phangyota, A. Phrommintikul, P. Phunpinyosak, K. Pongmorakot, S. Poomiphol, N. Pornnimitthum, S. Pumprueg, S. Ratchasikaew, K. Sanit, K. Sawanyawisuth, B. Silaruks, R. Sirichai, A. Sriwichian, W. Suebjaksing, P. Sukklad, T. Suttana, A. Tangsirira, O. Thangpet, W. Tiyanon, Y. Vorasettakarnkij, T. Wisaratapong, W. Wongtheptien, A. Wutthimanop, S. Yawila, A. Oto, A. Altun, I. Ozdogru, K. Ozdemir, O. Yilmaz, A. Aydinlar, M.B. Yilmaz, E. Yeter, Z. Ongen, M. Cayli, H. Pekdemir, M. Ozdemir, M. Sucu, T. Sayin, M. Demir, H. Yorgun, M. Ersanli, E. Okuyan, D. Aras, H. Abdelrahman, O. Aktas, D. Alpay, F. Aras, M.F. Bireciklioglu, S. Budeyri, M. Buyukpapuc, S. Caliskan, M. Esen, M.A. Felekoglu, D. Genc, B. Ikitimur, E.B. Karaayvaz, S. Kılıç Karataş, S. Okutucu, E. Ozcelik, A. Quisi, H. Sag, L. Sahiner, B.Y. Sayin, T. Seker, D. Uzun Alkan, E. Yildirim, R. Yildirim, F. Yilmaz, V. Yuksekdag, H.L. Luciardi, N. Vensentini, A.C. Ingaramo, G.A. Sambadaro, V. Fernandez Caputi, S.G. Berman, P. Dragotto, A.J. Kleiban, N. Centurion, G. Giacomi, R.A. Ahuad Guerrero, D. Conde, G. Zapata, L.A. Di Paola, J.L. Ramos, R.D. Dran, J. Egido, A.A. Fernandez, M.J. Fosco, S. Sassone, V.A. Sinisi, L.R. Cartasegna, M.A. Berli, O.A. Gomez Vilamajo, F. Ferroni, E.D. Alaguibe, A. Alvarez D'Amelio, C. Arabetti, L. Arias, J.A. Belardi, L. Bergesio, F. Berli, M. Berli, S. Borchowiec, C. Buzzetti, R. Cabrini, V. Campisi, A.L. Cappi, R. Carrizo, F. Colombo Berra, J.P. Costabel, O.J.A. Costamagna, A.A. Damonte, I.N. De Urquiza, F. Diez, M.F. Edén, M. Fanuele, F. Fernandez Voena, M. Foa Torres, C. Funosas, M.P. Giacomi, C.H. Gimenez, E.P. Gurfinkel, M. de L.M. Had, V. Hansen, A.D. Hrabar, M. Ingratta, A. Lopez, G. Maehara, L. Maffei, A. Martinelli, C. Martinelli, J. Matkovich, B. Mautner, A. Meirino, R. Munguia, A. Navarro, V. Novas, G. Perez Prados, J. Pontoriero, R.N. Potito, C. Ricotti, M.A. Rodriguez, F. Rolandi, M.E. Said Palladino, M. Salinger, L.S. Sanziani, P.O. Schygiel, A. Sossich, J.F. Tinto, L. Tonelli, A.L. Tufare, M. Vallejo, M.E. Yunis, M. Zillo, F.J. Zurbrigk, A.C.P. Barretto, D.C. Sobral Filho, J. Jaber, D. Armaganijan, J. Faria Neto, A. Steffens, W. Kunz Sebba Barroso de Souza, J.D. de Souza Neto, J.M. Ribeiro, M. Silveira Teixeira, P.R. Ferreira Rossi, L. Pires, D. Moreira, J.C. Moura Jorge, A. Menezes Lorga Filho, L.C. Bodanese, M. Westerlund Montera, C.H. Del Carlo, T. Da Rocha Rodrigues, F.A. Alves da Costa, A. Lopes, R. Lopes, G.R. Araújo, E.R. Fernandes Manenti, J.F. Kerr Saraiva, J.C. Ferreira Braga, A. Negri, L. Souto, C. Moncada, D. Bertolim Precoma, F. Roquette, G. Reis, R.A. Ramos Filho, E. Lanna Figueiredo, R. Vieira Botelho, C. Munhoz da Fontoura Tavares, C.R. Costantini Frack, J. Abdalla Saad, H.C. Finimundi, C. Pisani, D. Chemello, M. Pereira Martins, C.C. Broilo França, F. Alban, G.B. Aranha Rosito, J.B. de Moura Xavier Moraes Junior, R.T. Tumelero, L. Nigro Maia, R. Simões de Almeida, N.C. do Carmo Borges, L.G. Gomes Ferreira, P. Agliardi, J. Alves de Oliveira Gomes, V. Araujo, M. Arruda Nakazone, T. Barbosa, S. Barroso, E. Belisario Falchetto, H. Bellotti Lopes, M.A. Benez Teixeira Lemos, G. Biazus, L. Borges Queiroz, F.E. Camazzola, M. Caporale, S. Cardoso Boscato, F. Chieza, M.O. Chokr, R. Clemente Mingireanov, N. Codonho Góes, C. Correa, M. Costa, C. Costantini Ortiz, L.S. da Silva, F. da Silva Paulitsch, J.A. da Silveira, E. Daros, G.R. de Araújo, M.I. Del Monaco, C. Dias, M.A. Dias, A.P. Drummond Wainstein, P. Ely Pizzato, D.C. Esteves, P. Fabri, T. Félix Lorenzato Fonseca, E. Fernandes, C. Fonseca, C.R. Frack Costantini, R. Franchin Ferraz, F. Freire, P. Gottardo, D. Guanaes, S. Guizzardi, E. Hettwer Magedanz, F. Igansi, F. Jannuzzi, G. Junior, D. Komar, E.G. Lino, D. Lopes, O. Lourenço da Silva Júnior, E. Lustosa, A.P. Macagnan, M.C. Marinho, M. Mazzoni, G. Melo, L. Mortari, O.M.C.C. Mouco, C. Nanzer Vital, C. Ormundo, S. Oss Emmer, E. Palmegiani, R. Pavani, L. Pereira, V.L. Pereira, R. Perreira, S. Poletti, S.C. Quaia Fortunato, C. Queirantes, N. Ramos Pereira, R.L. Rech, S. Ribeiro, A. Rodrigues, H. Roesch, T. Ruaro Reichert, D. Santos, I. Santos, M. Santos, M.V. Seroqui, S. Silva, L. Soares, L. Spolaor, C. Stoll, N. Toazza Duda, L. Trama, B. Unterkircher, M.V. Valois, T. Vargas, T. Viana, C. Vicente, L. Vidal Armaganijan, R. Vieira Homem, L.G. Vieira Torres, L. Vila Boas, F. Villaça Guimarães Filho, R. Corbalan, G. Eggers, C. Bugueño Gutiérrez, G. Arriagada, S. Potthoff Cardenas, B.A.J. Stockins Fernandez, C. Conejeros, C. Houzvic, P. Marin Cuevas, H. Montecinos, A. Forero, F. Lanas, M. Larico Gómez, G. Charme Vilches, C. Rey, C. Astudillo, J. Aguilar, Y. Campisto, C. Lara, E. Molina, J. Munoz Oyarzon, V. Olguin, M. Vergara, C. Villan, C.J. Sánchez Díaz, J. Illescas Diaz, R. Leal Cantú, M.G. Ramos Zavala, R. Cabrera Jardines, N. Espinola Zavaleta, S. Villarreal Umaña, E. López Rosas, G. Llamas Esperón, G. Pozas, E. Cardona Muñoz, N. Matadamas Hernández, A. Leyva Rendón, N. García Hernández, M. de los Ríos Ibarra, L. Virgen Carrillo, D. López Villezca, C. Hernández Herrera, J.J. López Prieto, R. Gaona Rodríguez, E. Villeda Espinosa, D. Flores Martínez, J. Velasco Barcena, R. Yong, I. Rodríguez Briones, J.L. Leiva Pons, H. Álvarez López, R. Olvera Ruiz, C. Díaz de la Vega, C. Cantú Brito, E. Chuquiure Valenzuela, R. Reyes-Sanchez, A. Bazzoni Ruiz, O. Nandayapa Flores, M. Benavides Gonzalez, R. Arriaga Nava, J.D. Morales Cerda, O. Fierro Fierro, P. Fajardo Campos, T.A.A. Alfaro, S. Altamirano Bellorin, R. Avena, M. Chavarria, I. Espinosa, F. Flores Silva, R.H. Garcia Nava, K. Godoy, E.J. Gonzalez Felix, C.L. Gonzalez Garcia, L.G. Gonzalez Salas, P. Guajardo, S. Hernandez Gonzalez, T. Izquierdo, M.C. Mancilla Ortiz, D. Martinez Vasquez, N. Mendoza, J. Morales, N. Nikitina, S. Ochoa Aybar, A. Ortiz, P. Padilla Macias, F. Perez, J.A. Perez Sanchez, S. Piña Toledano, M. Ramos Gonzalez, C. Rivera Ramos, V. Roa Castro, G. Romero Cardona, M. Ruiz Cornejo, A. Salinas, G. Santana, P. Sida Perez, A.C. Tovar Castaneda, R. Trujillo Cortes, M. Brodmann, K. Lenz, H. Drexel, J. Foechterle, C. Hagn, A. Podczeck-Schweighofer, K. Huber, M. Winkler, B. Schneeweiß, A. Gegenhuber, W. Lang, S. Eichinger-Hasenauer, P. Kaserer, J. Sykora, H. Rasch, M. Pichler, E. Schaflinger, B. Strohmer, R. Breier, K.-M. Ebner, L. Eischer, F. Freihoff, A. Lischka-Lindner, T. Mark, A. Mirtl, A. Said, C. Stöcklöcker, B. Vogel, A. Vonbank, C. Wöhrer, D. Zanolin, F. Cools, G. Paparella, P. Vandergoten, J.-L. Parqué, L. Capiau, G. Vervoort, B. Wollaert, P. Desfontaines, G. Mairesse, T. Boussy, P. Godart, A. De Wolf, J. Voet, A. Heyse, G. Hollanders, W. Anné, J. Vercammen, P. Purnode, I. Blankoff, D. Faes, Y. Balthazar, M. Beutels, P. Maréchal, S. Verstraete, O. Xhaet, H. Striekwold, J. Thoeng, K. Hermans, B. Alzand, A.-K. Ascoop, F. Banaeian, A.-M. Barbuto, A.C. Billiaux, M. Blockmans, C. Bouvy, C. Brike, H. Capiau, T. Casier, A. Conde Y Bolado, D. De Cleen, M. De Coninck, M. de Vos, N. de Weerdt, M. Delforge, M. Delvigne, D. Denie, K. Derycker, E. Deweerd, F. Dormal, S. Drieghe, M. Everaert, T. Eykerman, E. Feys, M. Ghekiere, F. Gits, S. Hellemans, L. Helvasto, C. Jacobs, S. Lips, I. Mestdagh, J. Nimmegeers, V. Piamonte, P. Pollet, A. Postolache, M. Raepers, E. Raymenants, J. Richa, H. Rombouts, J. Salembier, C. Scheurwegs, O. Semeraro, N. Simons, C. Smessaert, W. Smolders, I. Stockman, S. Tahon, V. Thyssen, G. Tincani, F. Van Durme, D. Van Lier, H. Vandekerckhove, Y. Vandekerckhove, D. Vandenbroeck, A. Vandorpe, E. Vanhalst, B. Vanhauwaert, C. Vantomme, L. Vergauwen, H. Verloove, T. Vydt, T. Weyn, P. Jansky, P. Reichert, R. Spacek, V. Machova, E. Zidkova, O. Ludka, J. Olsr, L. Kotik, K. Plocova, B. Racz, R. Ferkl, J. Hubac, I. Kotik, Z. Monhart, H. Burianova, O. Jerabek, J. Pisova, I. Petrova, V. Dedek, M. Honkova, P. Podrazil, J. Spinar, J. Vitovec, M. Novak, J. Lastuvka, V. Durdil, P. Antonova, L. Bockova, J. Bultas, J. Chlumsky, L. Dastychova, T. Drasnar, J. Honek, M. Horejsi, V. Hubacova, L. Janska, I. Kopeckova, R. Kratochvilova, E. Krcova, R. Labrova, A. Lindourkova, J. Lipoldova, H. Lubanda, A. Ludkova, L. Mahdalikova, M. Majerníkova, D. Michalik, P. Potuznik, E. Prochazkova, A. Sulc, J. Sveceny, M. Valtova, M. Zidek, J. Zika, J. Nielsen, H. Nielsen, S. Husted, U. Hintze, S. Rasmussen, A. Bremmelgaard, J. Markenvard, J. Boerger, J. Solgaard, P. Simonsen, T. Loekkegaard, M. Bruun, J. Mertz, H. Domínguez, K. Skagen, K. Egstrup, H. Ibsen, I. Raymond, T. Bang-Hansen, C. Ellervik, E. Eriksen, L. Jensen, M. Jensen, M. Leth, A. Nygaard, J. Park, M. Schou, A. Therkelsen, J. Tilma, K. Vesterager, P. Raatikainen, J. Airaksinen, O. Arola, J. Koistinen, H. Nappila, K. Peltomäki, V. Rasanen, T. Vasankari, J.-Y. Le Heuzey, M. Galinier, Y. Gottwalles, F. Paganelli, P. Loiselet, J.-J. Muller, M.B. Koujan, A. Marquand, S. Destrac, O. Piot, N. Delarche, J.-P. Cebron, S. Boveda, M. Guenoun, D. Guedj-Meynier, D. Galley, J. Ohayon, S. Assouline, M. Zuber, P. Amarenco, E. Ellie, J. Kadouch, P.-Y. Fournier, J.-P. Huberman, M. Lemaire, G. Rodier, L. Milandre, X. Vandamme, I. Sibon, J.-P. Neau, M.H. Mahagne, A. Mielot, M. Bonnefoy, J.-B. Churet, V. Navarre, F. Sellem, G. Monniot, J.-P. Boyes, B. Doucet, M. Martelet, D. Obadia, B. Crousillat, J. Mouallem, E. Bearez, P. Nazeyrollas, J.P. Brugnaux, A. Fedorowsky, F. Casassus, J.-B. Berneau, F. Chemin, N. Falvo, J.-M. Perron, J.-E. Poulard, A. Barreau, C. Beltra, E. Corrihons, N. Decarsin, B. Dubois, E. Ducasse, X. Giry, A. Kemmel, S. Ledure, N. Lemaire, F. Robin, N. Rosolin, D. Sanchez, A. Suissa, H. Darius, G. Königer, J. Purr, U. Gerbaulet, B.-T. Kellner, A. Kopf, T. Schäfer, H. Zauzig, P. Riegel, H. Hohensee, E. Eißfeller, W. Eder, G. Rehling, D. Glatzel, S. Zutz, G.-U. Heinz, H. Menke, A. Pustelnik, P. Sandow, N. Ludwig, H. Wiswedel, W. Wildenauer, C. Axthelm, T. Schwarz, A. Babyesiza, G. Stuchlik, H.-H. Zimny, M. Kropp, F. Kahl, A. Caspar, S. Omankowsky, T. Läßig, H.-J. Hartmann, G. Lehmann, H.-W. Bindig, G. Hergdt, D. Reimer, J. Hauk, W. Dorsch, J. Dshabrailov, H. Michel, K.-A. Rapp, R. Vormann, P. Mayer, U. Horstmeier, V. Eissing, H. Hey, H. Leuchtgens, V. Lilienweiß, K. Kolitsch, C. Schubert, H. Lauer, T. Buchner, G. Brauer, S. Kamin, K. Müller, M. Abdel-Qader, S. Baumbach, H.-H. Ebert, C. Schwencke, S. Schellong, P. Bernhardt, L. Karolyi, B. Sievers, W. Haverkamp, P. Salbach, J.-U. Röhnisch, S. Schoen, W. Erdle, T. Mueller, H. Mueller, V. Mitrovic, Z. Babjakova, K. Bergner, S. Boehme, K. Bonin, D. Buckert, F. Busch, U. Dichristin, S. Diez, A. Fleck, K. Flint, H. Floegel, C. Fritz, R. Frommhold, J. Gehre, J. Geyer, A. Grytzmann, M. Hahn, K. Helgert, K. Hubert, K. Kirchner-Volker, V. Klein, D. Kroll, A. Krueger, R. Lehmann, L. Mann, A. Maselli, G. Menken, K. Mikes, H. Mortan, N. Nasser, D. Nicolaus, A. Plauskat, L. Pomper, A. Quietzsch, C. Ravenhorst, C. Reichelt, C. Reimer, B. Schaefer, S. Scharrer, K. Schirmer, K. Schmidt, R. Schoene, J. Schulze, M. Schuppe, S. Simon, S. Sommer, K. Spranger, A. Talkenberger, K. Tauber, A. Tetlak, T. Toennishoff, R. Voelkel-Babyesiza, B. Voigts, U. Weiser, S. Wesendorf, S. Wildenauer, T. Wolf, J. Wurziger, J. Zak, H.-D. Zauzig, S. Ziefle, S. Zincke, M. Keltai, S. Vangel, G. Szalai, B. Merkely, S. Kancz, Z. Boda, A. Nagy, Z. Laszlo, A. Matoltsy, B. Gaszner, P. Polgar, T. Habon, E. Noori, G. Juhasz, N. Kanakaridisz, I. Szentpeteri, F. Juhasz, A. Vertes, A. Papp, Z. May, J. Ferenczi, M. Egyutt, E. Kis, G. Engelthaler, G. Szantai, E. Fulop, P. Gombos, D. Gulyas, P. Jen, E. Kiralyhazine Gyorke, M. Kovacs, S. Kovacsne Levang, S. Marianna, Z. Radics, N. Sydó, R. Szalo, A. Szilagyi, F. Sztanyik, B. Vandrus, G. Agnelli, G. Ambrosio, E. Tiraferri, R. Santoro, S. Testa, G. Di Minno, M. Moia, T.M. Caimi, G. Martini, M. Tessitori, R. Cappelli, D. Poli, R. Quintavalla, F. Melone, F. Cosmi, A. Pizzini, G. Piseddu, R. Fanelli, C. Latella, R. Santi, L. Pancaldi, R. De Cristofaro, G. Palareti, A. De Blasio, J. Salerno Uriarte, F. Minetti, E.M. Pogliani, L.M. Lonati, M. Accogli, N. Ciampani, S. Malengo, M. Feola, A. Raisaro, L. Fattore, P. Grilli, F. Germini, M. Settimi, M. Alunni, G. Duranti, L. Tedeschi, G. Baglioni, G. Avanzino, M. Berardi, V. Pannacci, A. Giombolini, S. Nicoli, T. Scarponi, B. Allasia, P. Ricciarini, R. Nasorri, A. Argena, P. Bossolasco, P. Ronchini, A. Filippi, F. Tradati, C. Bulla, L. Donzelli, L. Foppa, M.L. Bottarelli, A. Tomasello, A. Mauric, C. Femiano, R. Reggio, F. Lillo, A. Mariani, F. Forcignanò, M. Volpe, M. D'Avino, M.G. Bongiorni, S. Severi, A. Capucci, C. Lodigiani, E. Salomone, G. Serviddio, C. Tondo, P. Golino, C. Mazzone, S. Iacopino, V. Pengo, M. Galvani, L. Moretti, P. Ambrosino, E. Banfi, V. Biagioli, A. Bianchi, G. Boggian, M. Breschi, S. Brusorio, F. Calcagnoli, G. Campagna, M. Carpenedo, C. Ciabatta, G. Ciliberti, G. Cimmino, C. D'Arienzo, L. Di Gennaro, M. Fedele, P.M. Ferrini, K. Granzow, G. Guazzaloca, F. Guerra, A. Lo Buglio, S. Longo, F. Macellari, E. Mesolella, E. Mollica Poeta, P. Occhilupo, V. Oriana, G. Rangel, L. Salomone, A. Scaccianoce, C. Scarone, L. Segreti, G. Sottilota, R. Villani, C. Zecca, H. ten Cate, J.H. Ruiter, H. Klomps, M. Bongaerts, M.G.C. Pieterse, C. Guldener, J.-P. Herrman, G. Lochorn, A. Lucassen, H. Adriaansen, S.H.K. The, P.R. Nierop, P.A.M. Hoogslag, W. Hermans, B.E. Groenemeijer, W. Terpstra, C. Buiks, L.V.A. Boersma, M. Boersma-Slootweg, F. Bosman, M. Bosschaert, S. Bruin, I. Danse, J. De Graaf, J. de Graauw, M. Debordes, S. Dols, F. Geerlings, K. Gorrebeeck, A. Jerzewski, W. Jetten, M. Kelderman, T. Kloosterman, E.M. Koomen, J. Krikken, P. Melman, R. Mulder, A. Pronk, A. Stallinga-de Vos, J. te Kaat, P. Tonino, B. Uppelschoten, R. van de Loo, T. van der Kley, G. van Leeuwen, J.J. van Putten, L. Westerman, D. Atar, E. Berge, P.A. Sirnes, E. Gjertsen, T. Hole, K. Erga, A. Hallaråker, G. Skjelvan, A. Østrem, B. Ghezai, A. Svilaas, P. Christersson, T. Øien, S. Høegh Henrichsen, J. Berg-Johansen, J.E. Otterstad, H. Antonsen, K. Ausen, H. Claussen, I. Dominguez, A. Jekthammer, A.B. Lensebraaten, V. Nilsen, M. O'Donovan, K. Ringdalen, S. Strand, J. Stepinska, R. Korzeniak, A. Gieroba, M. Biedrzycka, Marcin Ogorek, B. Wozakowska-Kaplon, K. Loboz-Grudzien, J. Kosior, W. Supinski, J. Kuzniar, R. Zaluska, J. Hiczkiewicz, L. Swiatkowska-Byczynska, L. Kucharski, M. Gruchala, P. Minc, M. Olszewski, G. Kania, M. Krzciuk, Z. Lajkowski, B. Ostrowska-Pomian, J. Lewczuk, E. Zinka, A. Karczmarczyk, M. Chmielnicka-Pruszczynska, M. Trusz-Gluza, G. Opolski, M. Bronisz, Michal Ogorek, G. Glanowska, P. Ruszkowski, K. Jaworska, R. Sciborski, B. Okopien, P. Kukla, I. Wozniak-Skowerska, K. Galbas, K. Cymerman, J. Jurowiecki, P. Miekus, W. Myszka, S. Mazur, R. Lysek, J. Baszak, T. Rusicka-Piekarz, G. Raczak, E. Domanska, J. Nessler, J. Lesnik, M. Ambicka, D. Andrzejewski, J. Araminowicz, A. Barszcz, R. Bartkowiak, J. Bartnik, M. Basiak, E. Bekieszczuk, L. Bernat, L. Biedrzycki, A. Biernacka, D. Blaszczyk, E. Broton, W. Brzozowski, M. Brzustowska, R. Bzymek, A. Chmielowski, P. Chojnowski, R. Cichomski, K. Cieslak, A. Cieszynska, B. Curyllo, M. Czamara, L. Danilowicz-Szymanowicz, B. Dolecka, L. Drelich, B. Dudzik-Richter, T. Dybala, M. Dziuba, W. Faron, M. Figura-Chmielewska, A. Frankiewicz, W. Gadzinski, E. Gasior, B. Gosciniecka, P. Gutknecht, M. Guziewicz, A. Jackun-Podlesna, G. Jaguszewska, J. Jankielewicz, A. Jaremczuk-Kaczmarczyk, M. Jargiello-Baszak, A. Jarzebowski, E. Jaskulska-Niedziela, M. Jaworska-Drozdowska, J. Kabat, A. Kaczmarzyk-Radka, K. Kalin, R. Kaliszczak, M. Kiliszek, M. Klata, M. Kluczewski, I. Kobielusz-Gembala, E. Kochanska, D. Kociolek, A. Kolodzinska, A. Komlo, A. Konopka, E. Korczowska, E. Kowal, H.K. Kowalczyk, E. Kremis, D. Kruczyk, A. Krzesiak-Lodyga, M. Krzyzanowski, W. Kurdzielewicz, D. Kustrzycka-Kratochwil, D. Lesniewska-Krynska, J. Leszczynski, E. Lewicka, E. Lichota, K. Lip, M. Loboz-Rudnicka, J. Luka, A. Lysek-Jozefowicz, M. Machnikowska, K. Majewska, R. Mariankowski, A. Markiewicz, M. Mazur, A. Metzgier-Gumiela, E. Miedlar, M. Mielcarek, J. Neubauer-Geryk, J. Niedek, A. Niemirycz-Makurat, A. Nowak, S. Nowak, B. Opielowska-Nowak, M. Ozgowicz, A. Pawelska-Buczen, E. Pawlik-Rak, R. Piotrowicz, P. Ptaszynski, A. Raczynska, W. Rogowski, J. Romanek, R. Romaszkiewicz, P. Rostoff, N. Roszczyk, D. Rozewska-Furmanek, J. Rychta, B. Rzyczkowska, A. Sidor, J. Skalska, M. Smichura, M. Splawski, P. Staneta, E. Staniszewska, J. Starak-Marciniak, M. Stopyra-Poczatek, M. Sukiennik-Kujawa, J. Szafranski, P. Szalecki, A. Szczepanska, W. Szkrobka, E. Szuchnik, A. Szulowska, G. Szumczyk-Muszytowska, M. Szwoch, T. Traczyk, M. Troszczynska, G. Trzcinski, S. Tybura, P. Walasik, M. Wegrzynowska, K. Wesolowska, W. Wieczorek, A. Wierzbicka, P. Wilczewski, M. Wilgat-Szecowka, P. Wojewoda, L. Wojnowski, M. Wrobel, K. Zakutynska-Kowalczyk, M. Zyczynska-Szmon, E. Panchenko, V. Eltishcheva, R. Libis, S. Tereshchenko, S. Popov, G. Kamalov, D. Belenky, A. Zateyshchikova, E. Kropacheva, A. Kolesnikova, K. Nikolaev, L. Egorova, A. Khokhlov, E. Yakupov, M. Poltavskaya, D. Zateyshchikov, O. Drapkina, A. Vishnevsky, O. Barbarash, O. Miller, E. Aleksandrova, P. Chizhov, M. Sergeev, E. Shutemova, E. Mazur, K. Zrazhevskiy, T. Novikova, V. Kostenko, Y. Moiseeva, E. Polkanova, K. Sobolev, M. Rossovskaya, G. Zubeeva, Y. Shapovalova, O. Nagibovich, A. Edin, A. Agakhanyan, R. Batalov, Y. Belenkova, F. Bitakova, S. Chugunnaya, A. Dumikyan, S. Erofeeva, E. Gorbunova, T. Gorshkova, A. Gubanov, M. Gurmach, Y. Ivanova, T. Kolesova, D. Konyushenko, O. Korneeva, O. Kropova, P. Kuchuk, O. Kungurtseva, T. Kupriyanova, B. Kurylo, M. Kuvanova, O. Lebedeva, E. Lileeva, O. Machilskaya, T. Medvedeva, G. Monako, I. Motylev, G. Nagibovich, E. Novikova, Y. Orlov, Y. Osmolovskaya, A. Ovsannikova, D. Platonov, S. Rachkova, O. Sinitsina, S. Speshilova, O. Suslova, A. Ushakov, O. Volodicheva, O. Zemlianskaia, I. Zhirov, E. Zhuravleva, I. Zotova, X. Viñolas, P. Alvarez Garcia, M.F. López Fernández, L. Tercedor, S. Tranche Iparraguirre, P. Torán Monserrat, E. Márquez Contreras, J. Isart Rafecas, J. Motero Carrasco, P. García Pavía, C. Gómez Pajuelo, C. Moro Serrano, L.F. Iglesias Alonso, A. Grande Ruiz, J. Mercé Klein, J.R. Gonzalez Juanatey, G. Barón Esquivias, I. Monte Collado, H. Palacín Piquero, C. Brotons Cuixart, M. Rodríguez Morató, J. Bayo I Llibre, C. Corros Vicente, M. Vida Gutierrez, F. Epelde Gonzalo, C.A. Almeida Fernández, N. Del Val Plana, E. Escrivá Montserrat, J.J. Montero Alía, M. Barreda González, M.A. Moleiro Oliva, J. Iglesias Sanmartín, M. Jiménez González, M. Rodriguez Álvarez, J. Herreros Melenchon, T. Ripoll Vera, F. Ridocci Soriano, L. Garcia Riesco, M.D. Marco Macian, J. Quiles Granado, M. Jimenez Navarro, J. Cosin Sales, J.V. Vaquer Perez, M. Vazquez Caamano, M.F. Arcocha Torres, G. Marcos Gomez, A. Iñiguez Romo, M.A. Prieto Diaz, Carmela Alonso, Concepcion Alonso, D. Alvarez, M. Alvarez, M. Amaro, N. Andere, J. Aracil Villar, R. Armitano Ochoa, A. Austria, S. Barbeira, E. Barraquer Feu, A. Bartes, V. Becerra Munoz, F.J. Bermudez Jimenez, A. Branjovich Tijuan, J. Cabeza Ramirez, M. Cabrera Ramos, E. Calvo Martinez, M. Campo Moreno, G. Cancho Corchado, M. Casanova Gil, M. Castillo Orive, D. Castro Fernandez, M. Cebollada del Misterio, R. Codinachs Alsina, A. Cortada Cabrera, J. Costa Pinto Prego de Faria, S. Costas, M.I. Cotilla Marco, M. Dachs, C.M. Diaz Lopez, A. Domenech Borras, A. Elorriaga Madariaga, A. Espallargas, M. Fernandez, E. Fernandez Escobar, E. Fernandez Mas, A. Ferrer, J. Fosch, M. Garcia Bermudez, V. Garcia Millan, M. Gavira Saenz, C. Gines Garcia, C. Gomez, Y. Gomez Perez, A. Gonzales Segovia, P. Gonzalez, L. Grigorian, A. Guerrero Molina, M. del C. Gutierrez del Val, B. Herrero Maeso, E. Hevia Rodriguez, A. Iglesias Garcia, M.J. Jimenez Fernandez, B. Jimeno Besa, P. Juan Salvadores, M.B. Lage Bouzamayor, I. Lasuncion, L.E. Lezcano Gort, M. Llobet Molina, M. Lopez, A. Manzanal Rey, J. Mara Guerra, S. Marcus, A. Martin Vila, M. Martinez Mena, P. Mazon, F. Mendez Zurita, G. Millán, M. Molina, P. Montero Alia, D. Montes, M. Moure Gonzalez, R.B. Munoz Munoz, A. Negrete Palma, H.N. Orellana Figueroa, V.M. Ortega, C. Ortiz Cortes, D. Otero Tomera, N. Palomo Merchan, I. Pareja Ibar, E. Pena Garcia, M. Pereda Armayor, M. Perez Carasa, I. Prieto, V. Quintern, R. Renom, L.M. Rincon Diaz, V. Rios, L. Riquelme Sola, R. Rivera, X. Robiro Robiro, M. Roca, C. Roca Saumell, C. Rodrigo, E. Rodriguez, M. Rodriguez Garcia, S. Saez Jimenez, P. Sanchez Calderon, L. Sanchez Mendez, S. Sanchez Parra, C. Santolaya, M.R. Senan Sanz, A. Seoane Blanco, E. Serralvo, N. Sierra, C. Simon Valero, J. Sorribes Lopez, M. Teixido Fontanillas, M. Terns Riera, G. Tobajas, C. Torres, J. Torres Marques, M. Ubeda Pastor, M. Rosenqvist, A. Wirdby, J. Linden, K. Henriksson, M. Elmersson, A. Egilsson, U. Börjesson, G. Svärd, B. Liu, A. Lindh, L.-B. Olsson, M. Gustavsson, Lars Andersson, Lisbeth Andersson, L. Benson, C. Bothin, A. Hajimirsadeghi, K. Kadir, M. Ericsson, A. Ohlsson, H. Lindvall, P. Svensson, K. Thorne, H. Handel, P. Platonov, B. Eriksson, I. Timberg, K. Romberg, M. Crisby, J.-E. Karlsson, S.A. Jensen, A. Andersson, L. Malmqvist, B. Martinsson, F. Bernsten, J. Engdahl, J. Thulin, A. Hot-Bjelac, P. Stalby, H. Aaröe, E. Ahbeck, H. Ahlmark, F. Al-Khalili, G. Bonkowski, S. Dzeletovic, A.-B. Ekstrand, G.-B. Eriksson, K. Floren, C. Grässjö, S. Hahn, P. Jaensson, B. Jansson, J.-H. Jansson, R.-M. Kangert, A. Koch, D. Kusiak, A. Lettenström, A. Lindberg, C.-J. Lindholm, A. Mannermyr, K. Mansson, M. Millborg, C. Nilsson, A.-M. Ohlin, A. Olofsson, A. Osberg, A. Pedersen, K. Risbecker, K. Rosenberg, J. Samuelsson, M. Shayesteh, K. Skoglund, M. Stjernberg, C. Thorsen, J. Steffel, J.H. Beer, J. Debrunner, D. Amstutz, J. Bruegger, G. Elise, A. Grau, A. Guinand, I. Henriette, E. Saga, S. Winnik, A. Parkhomenko, I. Rudyk, V. Tseluyko, O. Karpenko, S. Zhurba, I. Kraiz, I. Kupnovytska, N. Serediuk, Y. Mostovoy, O. Ushakov, O. Koval, I. Kovalskyi, Y. Svyshchenko, O. Sychov, M. Stanislavchuk, O. Kraydashenko, A. Yagensky, S. Tykhonova, I. Fushtey, R. Belegai, G. Berko, L. Burdeuna, O. Chabanna, I. Daniuk, A. Ivanov, E. Kamenska, P. Kaplan, O. Khyzhnyak, S. Kizim, O. Matova, O. Medentseva, V. Mochonyi, M. Mospan, V. Nemtsova, T. Ovdiienko, O. Palamarchuk, M. Pavelko, R. Petrovskyy, D. Plevak, O. Proshak, S. Pyvovar, L. Rasputina, O. Romanenko, O. Romanova, A. Sapatyi, O. Shumakov, R. Stets, L. Todoriuk, V. Varenov, D. Fitzmaurice, N. Chauhan, D. Goodwin, P. Saunders, R. Evans, J. Leese, P.S. Jhittay, A. Ross, M.S. Kainth, G. Pickavance, J. McDonnell, A. Williams, T. Gooding, H. Wagner, S. Suryani, A. Singal, S. Sircar, R. Bilas, P. Hutchinson, A. Wakeman, M. Stokes, N. Paul, M. Aziz, C. Ramesh, P. Wilson, S. Franklin, S. Fairhead, J. Thompson, V. St Joseph, G. Taylor, D. Tragen, D. Seamark, C. Paul, M. Richardson, A. Jefferies, H. Sharp, H. Jones, C. Giles, M. Page, O. Oginni, J. Aldegather, S. Wetherwell, W. Lumb, P. Evans, F. Scouller, N. Macey, Y. Stipp, R. West, S. Thurston, P. Wadeson, J. Matthews, P. Pandya, A. Gallagher, T. Railton, B. Sinha, D. Russell, J.A. Davies, P. Ainsworth, C.P. Jones, P. Weeks, J. Eden, D. Kernick, W. Murdoch, L. Lumley, R.P. Patel, S.W. Wong, M. Saigol, K. Ladha, K. Douglas, D.F. Cumberlidge, C. Bradshaw, G. Van Zon, K.P. Jones, M.J. Thomas, E. Watson, B. Sarai, N. Ahmad, W. Willcock, J. Cairns, S. Sathananthan, N. de Kare-Silver, A. Gilliland, E. Strieder, A. Howitt, B. Vishwanathan, N. Bird, D. Gray, M. Clark, J. Bisatt, J. Litchfield, E. Fisher, T. Fooks, A.R. Kelsall, E. Alborough, J. Wakeling, M. Parfitt, K. Milne, S. Rogers, R. Priyadharshan, J.L. Oliver, E. Davies, S. Abushal, M. Jacobs, C. Hutton, N.I. Walls, R. Thompson, C. Chigbo, S.M.A. Zaidi, M. Howard, K.C. Butter, S. Barrow, H. Little, I.U. Haq, L. Gibbons, S. Glencross, A.J. McLeod, K. Poland, C. Mulholland, A. Warke, P. Conn, G. Burns, R.N. Smith, S. Lowe, R. Kamath, H.S. Dau, J. Webster, I. Hodgins, S. Vercoe, P.C. Roome, H. Pinnock, J.R.A. Patel, A. Ali, N. Hart, R. Davies, E. Stuart, C.A. Neden, M. Danielsen, R. Heath, P. Sharma, S. Galloway, C. Hawkins, R. Oliver, M. Aylward, S. Mannion, M. Braddick, D. Edwards, A.C. Rothwell, A. Sabir, F. Choudhary, S. Khalaque, A. Wilson, S. Peters, W. Coulson, N. Roberts, A. Heer, S. Coates, B. Ward, D. Jackson, S. Walton, D. Shepherd, M. Sterry, T. Wong, M. Boon, R. Bunney, R. Haria-Shah, R.T. Baron, S. Davies, T. Schatzberger, N. Hargreaves, T. Stephenson, H. Choi, R. Batson, L. Lucraft, T. Myhill, S. Estifano, D. Geatch, J. Wilkinson, R. Veale, K. Forshaw, T. Davies, K. Zaman, P. Vinson, C. Liley, M. Bandrapalli, P. McGinty, R. Wastling, P. McEleny, A. Beattie, P. Cooke, M. Wong, J. Gunasegaram, M. Pugsley, S. Ahmad, C. A'Court, J. Ayers, J. Bennett, S. Cartwright, S. Dobson, C. Dooldeniya, A. Flynn, R. Fox, J. Goram, A. Halpin, A. Hay, P. Jacobs, L. Jeffers, L. Lomax, I. Munro, R. Muvva, M. Nadaph, K. Powell, S. Randfield, D. Redpath, R. Reed, M. Rickenbach, G. Rogers, P.B. Saunders, C. Seamark, J. Shewring, P. Simmons, H. Simper, H. Stoddart, A. Sword, N. Thomas, A. Thomson, H. Gibbs, A. Blenkhorn, B. Singh, W. Van Gaal, W. Abhayaratna, R. Lehman, P. Roberts-Thomson, J. Kilian, D. Coulshed, A. Catanchin, D. Colquhoun, H. Kiat, D. Eccleston, J. French, L. Zimmett, B. Ayres, T. Phan, P. Blombery, D. Crimmins, D. O'Donnell, A. Choi, P. Astridge, M. Arstall, N. Jepson, M. Binnekamp, A. Lee, J. Rogers, G. Starmer, P. Carroll, J. Faunt, A. Aggarwala, L. Barry, C. Batta, R. Beveridge, A. Black, M. Bonner, J. Boys, E. Buckley, M. Campo, L. Carlton, A. Connelly, B. Conway, D. Cresp, H. Dimitri, S. Dixon, M. Dolman, M. Duroux, M. Eskandari, R. Eslick, A. Ferreira-Jardim, T. Fetahovic, D. Fitzpatrick, R. Geraghty, J. Gibbs, T. Grabek, M.H. Modi, K. Hayes, M.P. Hegde, L. Hesketh, B. Hoffmann, B. Jacobson, K. Johnson, C. Juergens, I. Kassam, V. Lawlor, M. Lehman, S. Lehman, D. Leung, S. Mackay, M. MacKenzie, C. McCarthy, C. McIntosh, L. McKeon, H. Morrison, C. Mussap, J.-D. Myers, V. Nagalingam, G. Oldfield, V. O'May, J. Palmer, L. Parsons, K. Patching, T. Patching, V. Paul, M. Plotz, S. Preston, H. Rashad, M. Ratcliffe, S. Raynes, J. Rose, L. Sanders, M. Seremetkoska, H. Setio, S. Shone, P. Shrestha, C. Singh, C. Singleton, N. Stoyanov, S. Sutcliffe, K. Swaraj, J. Tarrant, S. Thompson, I.M. Tsay, M. Vorster, A. Waldman, L. Wallis, E. Wilford, K. Wong, S.J. Connolly, A. Spyropoulos, J. Eikelboom, R. Luton, M. Gupta, A.S. Pandey, S. Cheung, R. Leader, P. Beaudry, F. Ayala-Paredes, J. Berlingieri, J. Heath, G. Poirier, M. Du Preez, R. Nadeau, G. Dresser, R. Dhillon, T. Hruczkowski, B. Schweitzer, B. Coutu, P. Angaran, P. MacDonald, S. Vizel, S. Fikry, R. Parkash, A. Lavoie, J. Cha, B. Ramjattan, J. Bonet, K. Ahmad, L. Aro, T. Aves, K. Beaudry, C. Bergeron, J. Bigcanoe, N. Bignell, L. Breakwell, E. Burke, L. Carroll, B. Clarke, T. Cleveland, S. Daheb, P. Dehghani, I. Denis, Z. Djaidani, P. Dorian, S. Douglass, J. Dunnigan, A. Ewert, D. Farquhar, A. Fearon, L. Ferleyko, D. Fournier, B. Fox, M.-C. Grenier, W. Gulliver, K. Haveman, C. Hines, K. Hines, A.M. Jackson, C. Jean, G. Jethoo, R. Kahlon, S. Kelly, R. Kim, V. Korley, J. Kornder, L. Kwan, J. Largy, C. Lewis, S. Lewis, I. Mangat, R. Moor, J. Navratil, I. Neas, J. Otis, R. Otis, M. Pandey, F. Petrie, A. Pinter, M. Raines, P. Roberts, M. Robinson, G. Sas, S. Schulman, L. Snell, S. Spearson, J. Stevenson, T. Trahey, S. Wong, D. Wright, H. Ragy, A. Abd El-Aziz, S.K. Abou Seif, M.G. El Din, S. El Etriby, A. Elbahry, A. El-Etreby, M. Elkhadem, A. Katta, T. Khairy, A. Mowafy, M. Nawar, A. Ohanissian, A. Reda, M. Reda, H. Salem, N. Sami, S. Samir, M. Setiha, M. Sobhy, A. Soliman, N. Taha, M. Tawfik, E. Zaatout, D. Kettles, J. Bayat, H. Siebert, A. Horak, Y. Kelfkens, R. Garda, T. Pillay, M. Guerra, L. van Zyl, H. Theron, A. Murray, R. Louw, D. Greyling, P. Mntla, V. Ueckermann, R. Loghdey, S. Ismail, F. Ahmed, J. Engelbrecht, A. Ramdass, S. Maharajh, W. Oosthuysen, G. Angel, C. Bester, M. Booysen, C. Boshoff, C. Cannon, S. Cassimjee, C. Chami, G. Conway, A. Davids, L. de Meyer, G. Du Plessis, T. Ellis, L. Henley, M. Karsten, E. Loyd, J. Marks, L. Mavhusa, M. Mostert, A. Page, L. Rikhotso, M. Salie, J. Sasto, F. Shaik, A. Skein, L. Smith, G. Tarr, T. Tau, F. van Zyl, W. Al Mahmeed, G. Yousef, A. Agrawal, M. Nathani, M. Ibrahim, E.M. Esheiba, R. Singh, A. Naguib, M. Abu-Mahfouz, M. Al Omairi, A. Al Naeemi, R. Maruthanayagam, N. Bazargani, A. Wassef, R. Gupta, M. Khan, B. Subbaraman, A. Abdul, A. Al Mulla, S. El Bardisy, P. Haridas, S. Jadhav, K. Magdaluyo, M. Makdad, I. Maqsood, R. Mohamed, N. Sharma, R. Sharma, M. Thanzeel, S.Z. Goldhaber, R. Canosa, P. Rama, E. Blumberg, J. Garcia, P. Mullen, V. Wilson, A. Quick, K. Ferrick, W.M. Kutayli, M. Cox, M. Franco, S. Falkowski, R. Mendelson, M. Williams, S. Miller, S. Beach, A. Alfieri, T. Gutowski, I. Haque, R. Reddy, W. Ahmed, P. Delafontaine, D. Diercks, D. Theodoro, K. Remmel, M. Alberts, R. Ison, H. Noveck, P. Duffy, S. Pitta, D. Nishijima, C. Treasure, N. Asafu-Adjaye, K. Ball, M. Bartlett, M. Bentley, S. Bowers, A. Brown, A. Browne, J. Cameron-Watts, M. Canova, D. Cassidy, K. Cervellione, S. Congal, J. DePauw, A. Dickerson, M. Eley, L. Evans, S. Felpel, K. Ferdinand, D. Fielder, P. Gentry, A. Haideri, F. Hakimi, T. Harbour, E. Hartranft, B. Hawkins, M. Headlee, L. Henson, C. Herrick, T. Hicks, S. Jasinski, A. Jones, L. Jones, P. Jones, S. Karl, M. Keeling, J. Kerr, P. Knowles, J. Langdon, M. Lay, J.A. Lee, T. Lincoln, E. Malone, A. Merliss, D. Merritt, J. Minardo, B. Mooso, C. Orosco, V. Palumbo, M. Parker, T. Parrott, S. Paserchia, G. Pearl, J. Peterson, N. Pickelsimer, T. Purcell, J. Raynor, S. Raziano, C. Richard, T. Richardson, C. Robertson, A. Sage, T. Sanghera, P. Shaw, J. Shoemaker, K. Smith, B. Stephanie, A. Thatcher, H. Theobald, N. Thompson, L. Treasure, T. Tripti, C. Verdi, V. Worthy
Publikováno v:
Indian Heart Journal, Vol 70, Iss 6, Pp 828-835 (2018)
Background: The Global Anticoagulant Registry in the FIELD–Atrial Fibrillation (GARFIELD-AF) is an ongoing prospective noninterventional registry, which is providing important information on the baseline characteristics, treatment patterns, and 1-y
Externí odkaz:
https://doaj.org/article/a0412af8af464b118b9b4cc66e7c2ed4
Autor:
Stephanie P.L. Saw, MRCP, Gek San Tan, MSc, Wei Chong Tan, MRCP, Aaron C. Tan, PhD, Gillianne G.Y. Lai, MRCP, Darren W.T. Lim, MRCP, Ravindran Kanesvaran, MRCP, Wan Ling Tan, MRCP, Sze Huey Tan, PhD, Kiat Hon Lim, FRCPA, Anders J. Skanderup, PhD, Daniel S.W. Tan, PhD
Publikováno v:
JTO Clinical and Research Reports, Vol 4, Iss 12, Pp 100599- (2023)
Introduction: To compare the performance of droplet digital polymerase chain reaction (ddPCR) and plasma next-generation sequencing (NGS) in detecting clearance of plasma EGFR (pEGFR) mutations. Methods: Patients with treatment-naive advanced EGFR-mu
Externí odkaz:
https://doaj.org/article/95ba3defcb024f6c832156416fd09357
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
Publikováno v:
Production and Operations Management. 30:28-46
Warehouse club (WC) retailers have typically expanded to new markets using stand-alone stores, rather than pursuing dense store networks as other (non-WC) retailers have in the past. While this strategy generates operating efficiencies, it also impos
Publikováno v:
Journal of Optimization in Industrial Engineering, Vol 13, Iss 2, Pp 165-183 (2020)
This paper formulates a mathematical model for the Green Vehicle Routing Problem (GVRP), incorporating bi-fuel (natural gas and gasoline) pickup trucks in a mixed vehicle fleet. The objective is to minimize overall costs relating to service (earlines
Publikováno v:
Management Decision. 58:1449-1474
PurposeReverse logistics (RL), an inseparable aspect of supply chain management, returns used products to recovery processes with the aim of reducing waste generation. Enterprises, however, seem reluctant to apply RL due to various types of risks whi
Autor:
Osama E. Rahma, Darren W.T. Lim, Ravit Geva, Toshikiko Doi, A. Xyrafas, Philippe L. Bedard, Jennifer Marie Mataraza, Alexander M. Lesokhin, Javier Otero, Tira Jing Ying Tan, Angad P Singh, Xinhui Chen, Jason J. Luke, Lisa Nardi, Sarina Anne Piha-Paul, Cinta Hierro
Publikováno v:
Journal for ImmunoTherapy of Cancer, Vol 9, Iss 8 (2021)
Journal for Immunotherapy of Cancer
Scientia
Journal for Immunotherapy of Cancer
Scientia
BackgroundGWN323 is an IgG1 monoclonal antibody (mAb) against the glucocorticoid-induced tumor necrosis factor receptor-related protein. This first-in-human, open-label phase I/Ib study aimed to investigate the safety and tolerability and to identify