Zobrazeno 1 - 6
of 6
pro vyhledávání: '"Namgung, J."'
Autor:
Robert P. Giugliano, Christian T. Ruff, Eugene Braunwald, Sabina A. Murphy, Stephen D. Wiviott, Jonathan L. Halperin, Albert L. Waldo, Michael D. Ezekowitz, Jeffrey I. Weitz, Jind?ich ?pinar, Witold Ruzyllo, Mikhail Ruda, Yukihiro Koretsune, Joshua Betcher, Minggao Shi, Laura T. Grip, Shirali P. Patel, Indravadan Patel, James J. Hanyok, Michele Mercuri, Elliott M. Antman, Braunwald E, Antman EM, Giugliano RP, Ruff CT, Morin SE, Hoffman EB, Murphy SA, Deenadayalu N, Grip L, Mercuri M, Lanz H, Patel I, Curt V, Duggal A, Hanyok J, Davé J, Morgan D, Choi Y, Shi M, Jin J, Xie J, Crerand W, Kappelhof J, Maxwell W, Skinner M, Patel S, Betcher J, Selicato G, Otto C. Jr, Reissner C, Smith K, Ostroske J, Ron A, Giugliano R, Connolly S, Camm J, Ezekowitz M, Halperin J, Waldo A, Paolasso E, Aylward P, Heidbuchel H, Nicolau JC, Goudev A, Roy D, Weitz J, Corbalán R, Yang Y, Botero R, Bergovec M, Ŝpinar J, Grande P, Hassager C, Voitk J, Huikuri H, Nieminen M, Blanc JJ, LeHeuzey JY, Mitrovic V, Alexopoulos D, Sotomora G, Kiss R, SomaRaju B, Lewis B, Merlini P, Metra M, Koretsune Y, Yamashita T, García Castillo A, Ophuis T, White H, Atar D, Horna M, Babilonia N, Ruzyllo W, Morais J, Dorobantu M, Ruda M, Ostojic M, Duris T, Dalby A, Chung N, Zamorano JL, Juul Möller S, Moccetti T, Chen SA, Sritara P, Oto A, Parkhomenko A, Senior R, Verheugt F, Skene A, Anderson J, Bauer K, Easton JD, Goto S, Wiviott S, Lowe C, Awtry E, Berger CJ, Croce K, Desai A, Gelfand E, Goessling W, Greenberger NJ, Ho C, Leeman DE, Link MS, Norden AD, Pande A, Rost N, Ruberg F, Silverman S, Singhal A, Vita JA, Vogelmann O, Gonzalez C, Ahuad Guerrero R, Rodriguez M, Albisu J, Rosales E, Allall O, Reguero M, Alvarez C, Garcia M, Ameriso S, Ameriso P, Amuchastegui M, Caceres M, Beloscar J, Petrucci J, Berli M, Budassi N, Valle M, Bustamante Labarta G, Saravia M, Caccavo A, Fracaro V, Cartasegna L, Novas V, Caruso O, Zarandon RS, Colombo H, Morandini M, Cuello J, Rosell M, Cuneo C, Bocanera M, D'Amico A, Cendali G, Dran R, Moreno V, Estol C, Davolos M, Facello A, Facello M, Falu E, Iriarte M, Femenia F, Arrieta M, Fuselli J, Zanotti A, Gant Lopez J, Meiller F, Garcia Duran R, Perlo D, Garrido M, Ceirano C, Giacomi G, Eden M, Giannaula R, Huerta M, Goicoechea R, von Wulffen M, Hominal M, Bianchini M, Jure H, Jure D, Kevorkian R, Monaco F, Lanternier G, Belcuore M, Liniado G, Iglesias M, Litvak B, Nigro A, Llanos J, Vignau S, Lorente C, Shatsky K, Lotti J, Raimondi G, Mackinnon I, Carne M, Manuale O, Calderon M, Marino J, Funes I, Muntaner J, Gandur H, Nul D, Verdini E, Piskorz D, Tommasi A, Povedano G, Casares E, Pozzer D, Fernandez E, Prado A, Venturini C, Ramos H, Navarrete S, Alvarez M, Sanchez A, Bowen L, Sanjurjo M, Codutti O, Saravia Toledo S, Formoso I, Schmidberg J, Goloboulicz A, Schygiel P, Buzzetti C, Severino P, Morara P, Sosa Liprandi M, Teves M, Vico M, Morell Y, Anderson C, Paraskevaidis T, Arstall M, Hoffmann B, Colquhoun D, Price Smith S, Crimmins D, Slattery A, Dart A, Kay S, Davis S, Silver G, Flecknoe Brown S, Roberts J, Gates P, Jones S, Lehman R, Morrison H, McKeirnan M, Li J, Paul V, Batta C, Purnell P, Perrett L, Szto G, O'Shea V, Capiau L, Banaeian F, De Bleecker J, de Koning K, De Tollenaere M, De Bruyne L, Desfontaines P, Tincani G, Meeusen K, Herzet J, Malmendier D, Mairesse G, Raepers M, Parqué J, Clinckemaille N, Scavée C, Huyberechts D, Stockman D, Jacobs C, Vandekerckhove Y, Derycker K, Vanwelden J, van Welden J, Vervoort G, Mestdagh I, Vrolix M, Beerts C, Wollaert B, Denie D, Amato Vincenzo de Paola A, Coutinho E, Andrade Lotufo P, de Melo RF, Atie J, Motta C, Augusto Alves da Costa F, Ferraz RF, Bertolim Precoma D, Sehnem E, Botelho R, Cunha S, Brondani R, Fleck N, Chaves Junior H, Silva J, Costantini C, Barroso D, De Patta M, Pereira V, Duda N, Laimer R, Dutra O, Morgado S, Faustino Saporito W, Seroqui M, Ferreira L, Araújo E, Finimundi H, Daitz C, Gagliardi R, Pereira G, Gomes M, Gomes A, Guimarães A, Ninho L, Jaeger C, Pereira L, Jorge J, Cury C, Kaiser S, Almeida A, Kalil C, Radaelli G, Kunz Sebba Barroso de Souza W, Morales K, Leaes P, Luiz RO, Pimenta Almeida J, Gozalo A, Reis G, Avellar K, Reis Katz Weiand L, Leipelt J, Rocha J, Barros R, Rodrigues L, Rocha MR, Rodrigues A, Rodrigues D, Rossi dos Santos F, Pagnan LG, Sampaio R, do Val R, Saraiva J, Vicente C, Simoes M, Carraro A, Sobral Filho D, Lustosa E, Villas Boas F, Almeida M, Zimmermann S, Zimmermann EB, Chompalova B, Parishev G, Denchev S, Milcheva N, Donova T, Gergova V, Georgiev B, Kostova E, Kinova E, Hergeldjieva V, Kamenova P, Manolova A, Vasilev I, Mihov A, Miteva B, Mincheva V, Stoyanovski V, Nikolov F, Vasilev D, Pencheva G, Kostov K, Petranov S, Milusheva T, Popov A, Staneva A, Momchilova Lozeva D, Todorov G, Nyagina M, Tumbev H, Tumbeva D, Tzekova M, Kitova M, Manoylov E, Archibald J, Antle S, Bhargava R, Stafford C, Bose S, Hundseth M, Cha J, Otis J, Chehayeb R, Lepage C, Chilvers M, Vansickle L, Cleveland D, Valley S, Constance C, Gauthier M, Costi P, Masson C, Coutu B, Denis I, du Preez M, Kubanska A, Dufresne M, Krider J, Eikelboom J, Zondag M, Fortin C, Viau C, Green M, Houbraken D, Hatheway R, Mabee J, Heath J, Scott L, Ho K, Ho V, Hoag G, Standring R, Huynh T, Perkins L, Kouz S, Roy M, Labonte R, Dewar C, Lainesse A, St Germain L, Lam S, Lam H, Lichtenstein T, Roberts P, Luton R, Douglas S, Ma P, Seib M, MacCallum C, Matthews J, Malette P, Vaillancourt T, Maranda C, Studenikow E, Mawji A, Morely A, Morrison D, Roth M, Mucha M, Najarali A, Lamoureux U, Nicholson R, O'Hara G, Banville P, O'Mahony W, Bolton R, Parkash R, Carroll L, Pesant Y, Sardin V, Polasek P, Turri L, Qureshi A, Nethercott C, Ricci J, Bozek B, Rupka D, Marchand C, Shu D, Silverio G, St Hilaire R, Morissette A, Sussman J, Kailey P, Syan G, Bobbie C, Talajic M, David D, Talbot P, Tremblay M, Teitelbaum I, Teitelbaum J, Velthuysen G, Giesbrecht L, Wahby R, Morley A, Wharton S, Caterini T, Woodford T, Balboa W, Matus LR, Bugueño C, Mondaca PM, Cobos J, Obreque C, Corbalan R, Parada A, Florenzano F, Diaz PA, Lopetegui M, Rebolledo C, Manriquez L, Silva LM, Martinez D, Llamas RR, Opazo M, Pérez MC, Pincetti C, Carrasco GT, Potthoff S, Staub JZ, Campisto Y, Stockins B, Lara CL, Yovaniniz P, Azua MG, Bai F, Xu GL, Chen JZ, Xie XD, Chen XP, Zhang X, Dong YG, Feng C, Fu GS, Zhang P, Hong K, You ZG, Hong L, Qiu Y, Jiang XJ, Qu Z, Li L, Liu H, Li TF, Kong YQ, Li WM, Liu B, Li ZQ, Liu Y, Liao DN, Gu XJ, Liu L, Lu ZH, Ma SM, Yang ZY, Wang DM, Qi SY, Wang GP, Shi XJ, Wei M, Huang D, Wu SL, Li YE, Xu JH, Gu JY, Xu YM, Liang YZ, Yang K, Li AY, Yang YJ, Zheng X, Zheng Y, Gao M, Yin YH, Xu YP, Yu B, Li LL, Yuan ZY, Qiang H, Zhang HQ, Lin YN, Zhang Z, Kang H, Zhao RP, Han RJ, Zhao XL, Wang JQ, Zheng ZQ, Li BG, Zhou SX, Zhang YL, Accini J, Accini M, Cano N, Pineda LL, Delgado Restrepo J, Arroyave C, Fernández Ruiz R, Diaz IA, Hernandez H, Delgado P, Jaramillo Muñoz C, Builes A, Manzur F, Rodriguez ER, Moncada Corredor M, Giraldo DL, Orozco Linares L, Fonseca J, Quintero A, Gonzales C, Sanchez Vallejo G, Mejia IP, Bagatin J, Carevic V, Car S, Jeric M, Ciglenecki N, Tusek S, Ferri Certic J, Romic I, Francetic I, Ausperger KM, Jelic V, Jurinjak SJ, Knezevic A, Buksa B, Samardzic P, Lukenda KC, Steiner R, Kirner D, Sutalo K, Bakliza Z, Vrazic H, Lucijanic T, Bar M, Brodova P, Berka L, Kunkelova V, Brtko M, Burianova H, Cermak O, Elbl L, Ferkl R, Florian J, Francek L, Golan L, Gregor P, Honkova M, Hubac J, Jandik J, Jarkovsky P, Jelinek Z, Jerabek O, Jirmar R, Kobza R, Kochrt M, Kostkova G, Kosek Z, Kovar P, Kuchar R, Kvasnicka J, Ludka O, Machova V, Krocova E, Melichar M, Nechanicky R, Olsr J, Peterka K, Petrova I, Havlova I, Pisova J, Podrazil P, Jirsova E, Reichert P, Slaby J, Spacek R, Spinar J, Labrova R, Vodnansky P, Samkova D, Zidkova E, Dodt K, Christensen H, Christensen L, Loof A, Ibsen H, Madsen H, Iversen H, Veng Olsen T, Nielsen H, Olsen R, Overgaard K, Petrovic V, Raymond I, Raae D, Sand N, Svenningsen A, Torp Pedersen C, Jakobsen U, Wiggers H, Serup Hansen K, Kaik J, Stern A, Kolk R, Laane E, Rivis L, Paumets M, Laheäär M, Rosenthal A, Rajasalu R, Vahula V, Ratnik E, Kaarleenkaski S, Hussi E, Valpas S, Jäkälä P, Lappalainen T, Mäenpää A, Viitaniemi J, Nyman K, Sankari T, Rasi H, Salminen O, Virtanen V, Nappila H, Le Heuzey J, Agraou B, El Jarroudi F, Amarenco P, Boursin P, Babuty D, Boyer M, Belhassane A, Berbari H, Blanc J, Dias P, Coisne D, Berger N, Decoulx E, El Jarroudi M, Dinanian S, Arfaoui M, Hermida J, Deruche E, Kacet S, Corbut S, Poulard J, Leparree S, Roudaut R, Duprat C, Al Zoebi A, Wurow A, Bernhardt P, Dichristin U, Berrouschot J, Vierbeck S, Beyer Westendorf J, Sehr B, Bouzo M, Schnelzer P, Braun R, Ladenburger K, Buhr M, Weihrauch D, Contzen C, Kara M, Daut W, Ayasse D, Degtyareva E, Kranz P, Drescher T, Herfurth B, Faghih M, Forck Boedeker K, Schneider K, Fuchs R, Manuela W, Grigat C, Otto A, Hartmann A, Peitz M, Heuer H, Dieckheuer U, Hoffmann U, Dorn S, Hoffmann S, Schuppe M, Horacek T, Fink P, Junggeburth J, Schmid S, Jungmair W, Schoen B, Kleinecke Pohl U, Meusel P, Koenig H, Bauch F, Lohrbaecher Kozak I, Grosse B, Lueders S, Venneklaas U, Luttermann M, Wulf M, Maus O, Hoefer K, Meissner G, Braemer U, Meyer Pannwitt U, Frahm E, Vogt S, Muegge A, Barbera S, Mueller Glamann M, Raddatz K, Piechatzek R, Lewinsky D, Pohl W, Proskynitopoulos N, Kuhlmann M, Rack K, Pilipenko H, Rinke A, Kühlenborg A, Schaefer A, Szymanowski N, Schellong S, Frommhold R, Schenkenberger I, Finsterbusch T, Dreykluft K, Schiewe C, Schmidt A, Schmidt M, Schreckenberg A, Hellmers J, Seibert H, Gold G, Sohn H, Baylacher M, Spitzer S, Bonin K, Stoehring R, Taggeselle J, Zarpentin C, Veltkamp R, Ludwig I, Voehringer, Buchholz M, Weyland K, Winkelmann B, Buelow Johansen B, Wolde C, Winter K, Mavronasiou E, Bourlios P, Tziortziotis A, Karamitsos C, Exarchou E, Kifnidis K, Daskalaki A, Moschos N, Dimitra K, Olympios C, Kartsagkoulis E, Pyrgakis V, Korantanis K, Ayau Milla O, Ramirez Vde L, Guzman Melgar I, Jimenez T, Ovando Lavagnino A, Guevara S, Rodas Estrada M, Sanchez M, Pozuelos JM, Sanchez Samayoa C, Guerra L, Velasquez Camas L, Almaraz SP, Dioszeghy P, Muskoczki E, Edes I, Szatmari J, Fiok J, Varga A, Kanakaridisz N, Kosztyu M, Kis E, Feil JF, Jakal A, Koczka M, Kovacs I, Baranyai M, Kovacs Z, Lupkovics G, Karakai HH, Matoltsy A, Kiss T, Medvegy M, Kiss K, Merkely B, Kolumban E, Nagy A, Palinkas A, Toth SR, Sayour A, Bognar A, Simor T, Ruzsa D, Sipos T, Szakal I, Tomcsanyi J, Marosi A, Vertes A, Kincses M, Malhan S, Abdullakutty J, Agarwal D, Ranka R, Arneja J, Memon A, Arora V, Shree R, Avvaru G, Shaikh A, Babu P, Rao B, Babu R, Reddy J, Banker D, Sheth T, Benjarge P, Surushe S, Bharani A, Solanki R, Bhargava V, Rathi A, Biniwale A, Bhuti M, Calambur N, Somaraju B, Karnwal N, Chopda M, Mali N, Goyal N, Saini A, Gupta J, Singh P, Hadan S, Savanth P, Hardas S, Thakor G, Hiremath J, Ghume A, Jain R, Pahuja M, Joseph S, Oommen D, Joseph J, Thomas R, Joshi H, Iby, Kale V, Raut N, Kandekar B, Kandekar S, Kishore R, Krishnan H, Kotiwale V, Kulkarni R, Deokar M, Kulkarni G, Lawande A, Kumar P, Karpuram M, Kumar A, Francis J, Kumbla M, Anthony A, Lavhe P, Kale M, Mardikar H, Bhaskarwar P, Mathur A, Sharma P, Menon J, Francis V, Namjoshi D, Shelke S, Narendra J, Natarajan S, Oomaan A, Gurusamy P, Angel J, Purayil MP, Shams S, Pandurangi U, Sababathi R, Parekh P, Jasani B, Patki N, Babbar A, Pinto B, Kharalkar H, Premchand R, Jambula H, Rao M, Vuriya A, Ravi Shankar A, Reddy R, Bekal S, Barai A, Saha D, Gadepalli R, Sant H, Jadhav D, Sarna M, Arora T, Sawhney J, Singh R, Sethi K, Bansal N, Sethia A, Sethia S, Shetty G, Sudheer R, Singh G, Gupta R, Srinivas A, Thankaraj L, Varma S, Kaur A, Vinod MV, Thakur B, Zanwar I, Dharmarao A, Atar S, Lasri E, Dicker D, Marcoviciu D, Elias M, Ron GA, Francis A, Ghantous R, Goldhaber A, Goldhaber M, Gottlieb S, Rouwaida S, Grossman E, Dagan T, Hasin Y, Roshrosh M, Hayek T, Majdoub A, Klainman E, Genin I, Lahav M, Gilat T, Ben Ari M, Lishner M, Karny M, Ouzan E, Givoni H, Rozenman Y, Logvinenko S, Schiff E, Sterlin J, Shochat M, Aloni I, Swissa M, Belatsky V, Tsalihin D, Kisos D, Zeltser D, Platner N, Berni A, Giovannelli F, Boriani G, Cervi E, Comi G, Peruzzotti L, Cuccia C, Forgione C, De Caterina R, De Pace D, De Servi S, Mariani M, Di Lenarda A, Mazzone C, Di Pasquale G, Di Niro M, Fattore L, Bosco B, Grassia V, Murena E, Laffi, Gaggioli G, Lo Pinto G, Raggi F, Marino P, Francalacci G, Babbolin M, Bulgari M, Penco M, Lioy E, Marciano C, Pirelli S, Paradiso G, Piseddu G, Fenu L, Raisaro A, Granzow K, Rasura M, Cannoni S, Severi S, Breschi M, Toschi V, Gagliano M, Zacà V, Furiozzi F, Hirahara T, Akihisa U, Masaki W, Ajioka M, Matsushita C, Anzai T, Mino K, Arakawa S, Tsukimine A, Endo H, Fujiwara M, Fujii K, Kozeni S, Fujii E, Kotera M, Fujimoto S, Omae K, Fujimoto K, Ichishita Y, Fujita T, Ito Y, Fukamizu S, Harada J, Fukuda N, Fujimoto C, Funazaki T, Yamaguchi A, Furukawa Y, Kamitake C, Hagiwara N, Naganuma M, Hara S, Kumagai S, Harada K, Fuki Y, Haruna T, Nakahara Y, Hashimoto Y, Shimazu Y, Hiasa Y, Oga Y, Higashikata T, Nakagawa Y, Hirayama A, Kawaguchi A, Iesaka Y, Miyamoto C, Iijima T, Higuchi K, Ino H, Noguchi H, Inomata T, Nakamura K, Ishibashi Y, Nozaki T, Ishii Y, Tomita H, Ishimaru S, Ise M, Itamoto K, Ito T, Onishi M, Iwade K, Sakuma Y, Iwasaki T, Nagatome H, Kakinoki S, Adachi C, Kamakura S, Nakahara F, Kamijo M, Iida S, Kamiyama K, Fujii R, Kato K, Ishida A, Kazatani Y, Ichikawa Y, Kitazawa H, Igarashi C, Kobayashi Y, Kikuchi R, Kohno M, Tamura S, Yumoto I, Kurabayashi M, Koya E, Masuyama T, Kaneno Y, Matsuda K, Ebina E, Meno H, Satake M, Mita T, Takeda M, Miyamoto N, Kimizu T, Miyauchi Y, Sakamoto S, Munemasa M, Murata J, Nagai Y, Sakata Y, Naito S, Oyama H, Nishi Y, Nagase T, Ochiai J, Junko H, Ogawa T, Sugeno M, Oguro H, Tanabe M, Okada K, Moriyama Y, Okajima K, Nakashima M, Okazaki O, Wada H, Okishige K, Kitani S, Okumura K, Narita Y, Onaka H, Moriyama H, Ozaki Y, Tanikawa I, Sakagami S, Nakano A, Sakuragi S, Hayashi N, Sakurai S, Ooki H, Sasaki T, Oosawa N, Satoh A, Fujimoto E, Seino Y, Narumi M, Shirai T, Shigenari M, Shoji Y, Ueda J, Sugi K, Miyazaki E, Sumii K, Asakura H, Takagi M, Mohri S, Takahashi W, Yoshida K, Takahashi A, Kishi N, Takahashi T, Sakurai Y, Takeda K, Yahata A, Takenaka T, Yamagishi K, Takeuchi S, Watanabe E, Tanaka K, Uchida M, Tanouchi J, Nishiya Y, Tsuboi H, Tsuboi N, Terakura K, Uematsu M, Yasumoto S, Ueyama Y, Usuda K, Sakai Y, Yagi M, Sato A, Yagi H, Kuroda T, Yamabe H, Sakamoto Y, Yamada T, Yamano R, Yamagishi T, Sasaki S, Yamamoto Y, Yamashina A, Takiguchi M, Yonehara T, Yoshino H, Nomura H, Yoshioka K, Fujiwara Y, Bayram Llamas E, Hurtado A, Calvo Vargas C, Limon MC, Cardona Muñoz E, Hernandez S, Carrillo J, Delgadillo T, Cásares Ramirez M, Valles JF, Garcia N, Colin MA, Garcia Castillo A, Jaramillo A, Leiva Pons J, de la Mora S, Llamas Esperón G, Grajales A, Mendez Machado G, Avila H, Ruiz LN, Magallanes G, Sánchez Díaz C, Ortiz A, Sánchez RV, Velazquez EM, Alhakim M, van Welsen I, Bruning T, Jones A, Buiks C, de Groot J, Radder I, de Vos R, Hazeleger R, Daniels R, Kietselaer B, Muijs L, Mannaerts H, Kooiman E, Mevissen H, van der Heijden D, Hofmeyer H, Anscombe R, O'Meeghan T, Kjentjes M, Benatar J, Borthwick L, Doughty R, Copley M, Fisher R, Monkley R, Green B, Scott D, Hamer A, Tomlinson J, Hart H, Turner A, Cammell R, Troughton R, Skelton L, Young C, Kennett K, Claussen H, Hofsøy K, Melbue R, Sandvik J, Thunhaug H, Tveit A, Enger S, Bustamante G, Guillen MT, Cabrera J, Mendoza RE, Chavez C, Luna C, Lema J, Carrion A, Llerena N, Bedregal SA, Medina Palomino F, Rodriguez J, Minchola J, Bautista C, Negron Miguel S, Armas BH, Rodriguez A, Romero N, Torres P, Rodriguez KF, Yanac Chavez P, Delgado S, Sambaz CM, Barcinas R, Zapanta M, Coching R, Vallenas M, Matiga G, Enad C, Rogelio G, Joaquin F, Roxas A. Jr, Gilo L, To R, Aquino M, Villamor L, Nario K, Adamus J, Korzeniowska Adamus J, Baszak J, Bronisz M, Cieslak B, Busz Papiez B, Krzystolik A, Cymerman K, Dabrowska M, Ptak A, Derlaga B, Laskowska Derlaga E, Domanska E, Guziewicz M, Gieroba A, Zajac E, Gniot J, Mroczkowski P, Januszewicz A, Makowiecka Ciesla M, Jazwinska Tarnawska E, Ciezak P, Jurowiecki J, Kaczmarek B, Pacholska A, Kaminski L, Kania G, Tymendorf K, Karczmarczyk A, Kaliszczak R, Konieczny M, Benicka E, Korzeniak R, Borowski W, Krzyzanowski W, Muzyk Osikowicz M, Kus W, Lesnik J, Wierzykowski T, Lewczuk J, Stopyra Poczatek M, Lubinski A, Szymanska K, Lysek R, Jaguszewska G, Matyszczak Toniak L, Sznajder R, Wnetrzak Michalska R, Kosmaczewska A, Mazur S, Chmielowski A, Miekus P, Kosmalska K, Mosiewicz J, Myslinski W, Napora P, Biniek D, Nessler J, Nessler B, Niezgoda K, Nej A, Nowak J, Olszewski M, Podjacka D, Janczewska D, Pogorzelska H, Polaszewska Pulkownik V, Bojanowska E, Raczak G, Zienciuk Krajka A, Rewinska H, Rozmyslowicz Szerminska W, Ronkowski R, Norwa Otto B, Sendrowski D, Spyra J, Szolkiewicz M, Malanska A, Turbak R, Wrobel W, Muzalewski P, Wysokinski A, Kudlicki J, Zarebinski M, Krauze R, Zielinski M, Nawrot M, Matias F, Correia J, Gil V, Lopes S, Madeira J, Maymone D, Martins D, Neves E, Monteiro P, Oliveira D, Marques AL, Castro C, Salgado A, Gonçalves A, Sao Marcos H, Santos O, Nunes LV, Sao Teotonio H, Santos J, Soares D, Albulescu P, Ciortea M, Apetrei E, Matei C, Bartos D, Badila E, Bengus C, Ochean V, Bobescu E, Doka B, Bolohan F, Ciobotaru G, Andor M, Coman I, Ghionea M, Constantinescu M, Creteanu M, Parasteac M, Cristea M, Anciu M, Crisu D, Jemna D, Dobre I, Voicu O, Dobreanu D, Sirbu I, Dragomir D, Jurca S, Iosipescu L, Costache L, Minescu B, Serban D, Pop C, Cozma M, Popescu M, Ardelean A, Sipciu D, Plosca P, Stamate S, Spinu C, Topolnitchi L, Topolnitchi O, Tudoran M, Tudoran C, Zhukova N, Arutyunov G, Chernyavskaya T, Ballyuzek M, Alexandrova L, Barbarash O, Bashkireva A, Bart B, Larina V, Belenky D, Kosolapov Y, Berns S, Yukhno E, Bokarev I, Khlevchuk T, Chumakova G, Pokutneva O, Demko A, Masin A, Dovgalevsky P, Puchinyan N, Drapkina O, Zyatenkova E, Egorova L, Esip V, Kirichek N, Filatov A, Soin I, Gilinskaya O, Valuyshkih E, Glezer M, Valovyeva S, Golitsyn S, Kratskina T, Goloshchekin B, Laptev I, Gratsiansky N, Mazovets O, Karpov Y, Buza V, Kosenko B, Khirmanov V, Kireenkov I, Khokhlov A, Sinitsina O, Khokhlov R, Tsareva E, Khrustalev O, Khrustalev A, Kostenko V, Karabalieva S, Koziolova N, Polyanskaya E, Kozyrev O, Kostenko O, Kuznetsov V, Rychkov A, Lavrova O, Tereschenko L, Levashov S, Volkova E, Libis R, Maslova A, Libov I, Moiseeva Y, Lila A, Belousova L, Lukyanov Y, Lamden D, Nikolaev K, Nikolaev A, Nikolskaya I, Khromova O, Novikova N, Patrusheva S, Panchenko E, Laguta P, Panov A, Nilk R, Polkanova E, Matveeva I, Poluyanova N, Pikalova N, Raskina T, Letaeva M, Rebrov A, Karoli N, Repin M, Rodina N, Shaposhnik I, Lebedev E, Shogenov Z, Agirov M, Sidorenko B, Vorontsova S, Sinitsina I, Orlov V, Golshmid M, Sizova Z, Lapidus N, Sobolev K, Erofeeva S, Suprun E, Dronov D, Tarasov N, Isakov L, Tereshenko S, Kositsyna I, Tikhonova E, Solovyev A, Timofeev A, Bulygin S, Ustyugov S, Rossovskaya M, Vishnevsky A, Kirgizova A, Volkov D, Yakusevich V, Petrochenko A, Yakushin S, Nikulina N, Zateyshchikov D, Zotova I, Zateyshchikova A, Mankhaeva B, Zenin S, Kononenko O, Zubeeva G, Motylev I, Apostolovic S, Djordjevic Radojkovic D, Celic V, Majstorovic A, Cemerlic Adjic N, Bjelobrk M, Despotovic N, Erceg P, Ilic S, Ilic B, Krotin M, Djokovic A, Miloradovic V, Djokic I, Otasevic P, Tasic N, Potpara T, Polovina M, Putnikovic B, Kalezic T, Seferovic P, Milinkovic I, Tavciovski D, Davicevic Z, Vasiljevic Pokrajcic Z, Mitrovic P, Vujisic Tesic B, Tesic M, Ambrovicova V, Ambrovic I, Banikova A, Dukat A, Kosmalova V, Dulkova K, Dulka T, Vankova L, Dzupina A, Dzupinova M, Hatalova K, Hatala R, Hranai M, Hofmanova J, Kasperova V, Reptova A, Mazur J, Pella D, Fedacko J, Ruffini L, Morsky J, Slanina M, Kmec J, Zachar A, Kokles M, Zareczky P, Bollova D, Badenhorst J, Erasmus L, Basson M, Poynton M, Allman J, Ellis G, Botha L, Engelbrecht J, Mostert M, Essop M, Nunkoo T, Gani M, Wilson L, Kelfkens Y, Mitha I, Taljaard J, Naidoo D, Duki Y, Snyders F, Munnik M, Soma P, Johnston H, van der Merwe N, Goosen Y, van Zyl L, le Roux M, Venter T, Wessels L, Bae HJ, Han MG, Cha JK, Kim DH, Cho BR, Ryu DR, Choi HH, Hong KS, Chung WS, Oh YS, Han SH, Lee KH, Hong TJ, Lee HW, Hyon MS, Jung JW, Jeon HK, Lee JM, Kang DH, Choi KJ, Kim CJ, Jin ES, Kim DS, Seo JS, Kim HS, Cha MJ, Kim JT, Park MS, Kim JH, Park JH, Kim JS, Park SJ, Kim SH, Seo JB, Kim YJ, Chun MY, Lee MH, Joung BY, Lee SH, Shin DG, Namgung J, Kwak JJ, Rha SW, Na JO, Rim SJ, Kim JY, Arcocha Torres M, Rey AM, Blanco Coronado J, Puertas I, Bruguera Cortada J, Cabero P, Calvo C, Calvo G, de Arce Borda A, Asensio A, Diez Tejedor E, Guevara MP, Gonzalez Juanatey J, Moure M, Hernandez Madrid A, Delgado A, Lopez Garcia Aranda V, Barquero R, Manzano L, Abril SB, Merino J, Diaz Pintado M, Arias J, Fernandez M, Alvarez RF, Terns M, Delgado MD, Villuendas R, Astier L, Appelros P, Åkerberg A, Blom KB, Andersson R, Blomström P, Persson L, Carlsson T, Bengtsson AS, Dettmann S, Östberg S, Engdahl J, Karlsson L, Herlitz J, Winberg L, Jernhed H, Koskinen P, Håkansson E, Kozak P, Edlund M, Malmqvist L, Eriksson G, Randers F, Moodh J, Rautio A, Johansson M, Rönn F, Sundholm C, Stenberg A, Gunnarsson A, Thulin J, Broberg M, Slater IP, Cheng CC, Wu WS, Chiang CE, Yu WC, Chiang FT, Wu YW, Chiou CW, Yeh TC, Hsia CH, Chen YP, Huang JL, Chen YF, Kuo CT, Wang CL, Lai WT, Lin TH, Lee JT, Pai PY, Lin KH, Shyu KG, Chiu CZ, Tseng WK, Pan YF, Ueng KC, Lee SC, Wang JH, Tsai WC, Yeh HI, Kuo JY, Jirasirirojanakorn K, Pornchaiyasit K, Kaewsuwanna P, Sinthusopa W, Kiatchoosakun S, Sriprasert S, Laothavorn P, Bamrungpong P, Piyayotai D, Sripracha A, Panpunuan P, Sukonthasarn A, Mekara W, Vorasettakarnkij Y, Puripun E, Acikel M, Akilli H, Demir H, Ata N, Bayata S, Cakmak N, Calik A, Cayli M, Ceyhan C, Erdogan D, Ermis C, Kabul K, Kanadasi M, Turgut O, Tandogan I, Yalcin R, Yigit F, Yigit Z, Zoghi M, Batushkin V, Azhdari M, Bazylevych A, Vlasyuk Z, Bereznyakov I, Lebedynskaya M, Dotsenko S, Kulynych R, Dzyak G, Vasilyeva L, Faynyk A, Sorokivskyy M, Gavrysyuk V, Dzublik Y, Horbach L, Husyev V, Godlevska O, Samburg Y, Karpenko O, Nevolina I, Karpenko Y, Blihar O, Kaydashev I, Gerasimenko N, Kolomyyits S, Vasylets V, Kopytsya M, Petyunina O, Kotseruba V, Dvoieglazova M, Koval V, Ohirko O, Koval' O, Kaplan P, Kraiz I, Usan N, Kraydashenko O, Stets R, Kupnovytska I, Kyyak Y, Lizogub V, Gorna O, Malynovsky Y, Fedotov S, Ostrovska L, Ushakova Sokolova L, Dovgan N, Potapenko P, Nekrasa A, Prokhorov O, Leonidova V, Rebrov B, Gamachek O, Rishko M, Chendey T, Rudyk I, Shatilo V, Ishchuk V, Shcherbak V, Goncharova I, Shvetz N, Zamlynskyy M, Sirenko Y, Stanislavchuk M, Perebetiuk L, Sychov O, Lyzohub S, Tseluyko V, Kuznetsov I, Tykhonova S, Vakaliuk I, Drapchak I, Vatutin M, Sklyanna O, Vizir V, Goncharov O, Volkov V, Serik S, Yagensky A, Nahrebetskyy V, Yena L, Mudruk I, Zharinov O, Logvinov Y, Zhurba S, Shandra T, Aggarwal R, Smith S, Beeton I, Dunn S, Blagden M, Price R, Dougal K, Chapman O, Davies D, Choy A, Duff J, Cohen A, Wilmott R, D'Costa D, Douglas H, Dickinson D, Lie F, Ramasamy V, Lindsay S, Atkinson C, Linker N, Finlayson M, Lip G, Brown R, MacCallum P, Ebano P, MacLeod M, McGhee C, Marazzi P, Jones D, Maxwell T, Isted C, More R, Helliwell L, Moriarty A, Mackin A, Murdoch D, Andrews A, Newby D, Flint L, Pye M, Wright L, Avery D, Young G, Sopher M, Kennard S, Storey R, Bridge C, Turner W, Walker M, Venkataraman A, Gilchrist M, Watkin R, Chung A, Wright A, Wright J, Abi Mansour P, Panella M, Adams K, Lohman J, Adler J, Barash B, Adler P, Reiling S, Beck P, Ahmad A, Hussain A, Ahmadpour H, Lim G, Akhter F, Brubaker S, Alexander J, Genova Peeva E, Aliyar P, Godsey W, Allison J, Biscardi R, Almquist A, MacDonald H, Alsheikh T, Lane B, Amin K, Khetarpal S, Amin M, Persechino F, York T, Arnold T, Shoaf R, Arouni A, Rasmussen L, Attanti S, Strickland S, Aude Y, Cobos D, Awasty V, Baldwin E, Ayesu K, Thompson B, Baine S, Batista M, Baman R, Campbell G, Barber M, Altonen D, Barker T, Faircloth C, Barrington P, Gordon L, Bartkowiak A, Benton J, Beasley R, Hoffman T, Bedoya R, Luis Valdes M, Bedwell N, Craig M, Beinart S, Swaim D, Bensimhon D, Garman V, Berk M, Ibarra M, Bernard J, Eldred R, Bilal B, Preston S, Bilazarian S, Langone L, Bingham S, Antonino M, Block T, Talbot Lawson C, Blonder R, Ensminger E, Bloomberg R, Bloomberg K, Blue B, Vernon M, Borsheim M, Hickenbotham D, Bouchard A, Wade W, Bowden W, Ziegler K, Bradley A, Terry P, Brilakis E, Frey W, Brown H, Triano A, Bybee K, Al Maliky T, Cader C, Morton S, Canaday D, Canosa R, Hartranft E, Caplan J, Jameson L, Carr K, Phan D, Chang M, Hatfield G, Charlat M, Tamayo M, Chaturvedi S, Sawaya K, Ciaramita J, Bagby J, Clapp T, Clay A, McClelland M, Dutka C, Cohen R, Bossaers J, Colan D, Salpas S, Cole J, Fisher M, Concha M, Martinez E, Corbett B, Svadbik L, Cossu S, Mullinax K, Cottiero R, Masson E, Cowan L, Nelson L, Curtis B, Sarpola N, Dang N, Morgan T, Daniels S, Leka G, Datta S, Wulf A, Dave K, Dave B, Davuluri A, Ebreo N, De Lemos J, Debes C, Dean J, Warmack D, DeGarmo R, Carey J, Steward A, Desire A, Waters L, Devenport S, Briscoe C, Dhar S, Ucik S, DiGiovanna M, Tisdale L, Donovan D, Rodriguez L, Dotani I, Olson A, Drozdiak R, Habibi S, D'Souza A, Cullen T, Eade J, Dunn K, Eldadah Z, Quick R, Ellis J, Cristaldi J, Erenrich N, Johnson C, O'Brien J, Ettinger N, Shipp A, Everhart B, DeSalle D, Fahmy R, Watkins D, Feld L, Tameron A, Feldman J, Tang N, Felten W, Prior J, Fialkow J, Calvo M, Finkel M, Shriver D, Finkelstein S, Fischell T, Drew B, Fishbein G, Donahue S, Flores E, Slayton C, Forman S, Solis A, Frais M, Thrope C, Franco M, Gentry P, French W, Morales C, Friedlander I, Gaffney M, Jones J, Garb J, Miranda J, George F, Valentine H, Gerber J, Hinchion N, Gillespie E, Keane Richmond P, Gogia H, Ewing B, Goldscher D, Latteri J, Goldstein M, Gowda S, Rafala E, Graham S, Bonora M, Griffin S, Aull L, Griffin J, Goodman V, Grossman C, Davis A, Grove D, Mabe K, Guarino J, Gabela W, Guarnieri T, Guerrero, Foster B, Guthrie R, Felsman D, Gvora T, McLean R, Hack T, Morelli L, Hamroff G, Bentivenga L, Han M, Cavanna L, Harris J, Bobade M, Hearne S, Krater C, Heiman M, Dandekar U, Shah D, Henderson D, Millard D, Henry S, Harkins V, Hermany P, Batchell K, Herrod J, Miranda D, Herson S, Carey G, Hinchman D, Vieira P, Hippert R, Dutter S, Hoekstra J, Homan J, Homayouni A, Horton K, Sloss D, Hotchkiss D, Turner N, Houchin V, Howard V, Hays D, Howard L, Craft D, Huang P, Truva C, Hunter J, Battistelli E, Hurst P, Garza M, Hussain M, Tambawala M, Ison R, Butcher S, Jardula M, Andresen T, Johnson F, Phillips T, Jones R, Hughett G, Jovin I, Nichols M, Judson P, Royes A, Kahn B, Coombs V, Kai W, Dugal J, Kandath D, Kostedt G, Kaplan K, Cook S, Kapoor A, Ruggiero M, Karunaratne H, Behm K, Kastelic R, Davis C, Keller R, Keller J, Kerkering M, Bartholomaus D, Kersh R, Buhler A, Kesselbrenner M, DiCorcia L, Khan B, Binns M, Khan M, Khan G, Kindman L, Averett P, Korpas D, Godfrey C, Kotha P, Sanchez E, Kozlowski J, Watts S, Krichmar P, Marquez D, Laliotis A, Jauregui V, Lambert C, Coyle GS, Landau C, Ferguson D, Lang J, Simmons T, Langevin E, Faucett S, Ledbetter L, Royse H, Lentz M, Smith D, Lesser M, Hartley L, Lewis D, Bonds C, Lillestol M, Miller D, Ling L, Murphy R, Littlefield R, Wofford E, Lomnitz D, Lone B, Davids M, Looby R, Ault S, Lui H, Wright H, Lurie M, Edelstein J, Macomber J, Bush D, Magee A, Doctor A, Mainigi S, Lisiecki B, Makam S, Casas R, Mandviwala M, Marar I, Rabadi Marar D, Marenberg M, Bedenko E, Massin E, Hicks T, McCartney M, Stubbs L, McGarvey J, Schwarz L, McGuire K, McKenzie M, Rodkey K, McKnight T, Paul J, McLaurin B, Lack A, Mega J, Marti J, Meholick A, Skinner J, Mehrle A, Wall J, Mendelson R, Cervellione K, Mercado A, Cajulis C, Michlin B, Romero Colon J, Milas J, Sanders D, Miller R, Sanchez S, Miller S, Gryczan J, Mody F, Strugatsky S, Moran J, Garner S, Morledge J, Bowman B, Mouhaffel A, Parrott N, Mounsey P, Schuler C, Mowdy M, Todd S, Mullen P, Raziano S, Murphy A, Oehmann V, Nadar V, Parker A, Naidu J, West M, Nallasivan M, Goza J, Nguyen T, Nomanee S, Nielsen R, Wilmot M, Oberoi M, Thakkar N, Oppenheimer K, McCormick J, Orchard R, Garcia L, Osborne J, Gonzalez M, Oza S, Joseph L, Patnam S, Dennison K, Pavon H, Gorry N, Pearlstein R, Montayne S, Pentz W, Duncan D, Peters P, Chacon L, Petruzziello F, Morlando F, Pettis K, Brown F, Pezzella S, Kirk D, Poulathas A, Cush S, Pratt R, Neeper L, Pribble A, Lowe K, Pudi K, Sham L, Pugeda J, Ebert J, Quadrel M, Rafla E, Quinlan E, Reed C, Quinn J, Hemmen C, Rama P, Domingo D, Redondo V, Wroblewski J, Renzi M, Stanley E, Richwine R, Pazier P, Riofrio K, Braun D, Robinson J, Cherrico M, Roehll W, Hollihan P, Rosado, Barnhorst M, Rosado J, Bamhorst M, Rosen R, Martin C, Ross S, Freeman R, Ruoff G, Nelson T, Sacco J, Ball E, Samal A, Schomburg J, Sandberg J, Lafave J, Savin V, Clifton R, Schaefer S, Fekete A, Schneider R, Schneider W, Schulman D, Mercer S, Seals A, Ullig T, Holt A, Seide H, Mather N, Shah G, Witt P, Shalaby A, Seese M, Shanes J, Fleets J, Shaoulian E, Hren A, Sheikh K, Hengerer T, Shih H, Browning J, Shoukfeh M, Stephenson L, Siler T, Champagne M, Simpson P, Meyer R, Singh N, Turner K, Singh V, Nelson M, Skierka R, Hughes B, Keene R, Smith R, Hodnett P, Spangenthal S, Thomason L, Sperling M, Vasquez E, Spivack E, McCartney P, Staniloae C, Liu M, Steljes A, Cox C, Struble R, Vittitow T, Suresh D, Frost J, Swerchowsky V, Freemyer D, Szulawski I, Herwehe S, Tahirkheli N, Springer K, Takata T, Bruton T, Talano J, Leo L, Tami L, Corchado D, Tatarko M, Swauger M, Tawney K, Dastoli K, Teague S, Young K, Tee H, Mitchell T, Teixeira J, Southam D, Torres M, Tucker P, Salas L, Updegrove J, Hanna K, Val Mejias J, Harrelson KG, Vemireddy D, Cardoza T, Verma S, Parsons T, Vicari R, Warren K, Vijay N, Washam M, Vossler M, Kilcup S, Walsh R, Renaud K, Ward S, Locklear T, Waxman F, Sanchez G, Weiss R, St Laurent B, Westcott J, Williams D, Gibson C, Williams R, Dowling C, Willis J, VonGerichten S, Wood K, Capasso Gulve E, Worley S, Pointer S, Yarows S, Sheehan T, Yasin M, Yi J, Dongas B, Yousuf K, Zakhary B, Curtis S, Zeig S, Mason T, Zellner C, Harden M, Roper E, Waseem M, Grammer M., PERRONE FILARDI, PASQUALE
Publikováno v:
New England Journal of Medicine
New England Journal of Medicine, Massachusetts Medical Society, 2013, 369 (22), pp.2093-104. ⟨10.1056/NEJMoa1310907⟩
New England journal of medicine, 369(22), 2093-2104. Massachussetts Medical Society
The New England Journal of Medicine, 369, 2093-104
The New England Journal of Medicine, 369, 22, pp. 2093-104
New England Journal of Medicine, Massachusetts Medical Society, 2013, 369 (22), pp.2093-104. ⟨10.1056/NEJMoa1310907⟩
New England journal of medicine, 369(22), 2093-2104. Massachussetts Medical Society
The New England Journal of Medicine, 369, 2093-104
The New England Journal of Medicine, 369, 22, pp. 2093-104
Contains fulltext : 125374.pdf (Publisher’s version ) (Open Access) BACKGROUND: Edoxaban is a direct oral factor Xa inhibitor with proven antithrombotic effects. The long-term efficacy and safety of edoxaban as compared with warfarin in patients wi
Autor:
Senior, R., Paul, J., McKnight, T., Formoso, I., Saravia Toledo, S., Codutti, O., Sanjurjo, M., Bowen, L., Sanchez, A., Alvarez, M., Rodriguez, M., Navarrete, S., Ramos, H., Venturini, C., Prado, A., Fernandez, E., Pozzer, D., Casares, E., Povedano, G., Tommasi, A., Piskorz, D., Verdini, E., Nul, D., Gandur, H., Muntaner, J., Funes, I., Marino, J., Calderon, M., Manuale, O., Carne, M., Mackinnon, I., Raimondi, G., Lotti, J., Shatsky, K., Rodkey, K., Lorente, C., Vignau, S., Llanos, J., Nigro, A., Litvak, B., Iglesias, M., Liniado, G., Belcuore, M., Lanternier, G., Monaco, F., Kevorkian, R., Jure, D., Jure, H., Bianchini, M., Avery, D., Hominal, M., von Wulffen, M., McKenzie, M., Miranda, J., Wright, L., Pye, M., Flint, L., Newby, D., Andrews, A., Goicoechea, R., Huerta, M., Giannaula, R., Eden, M., Giacomi, G., Ceirano, C., Garrido, M., Perlo, D., Garcia Duran, R., Meiller, F., Gant Lopez, J., Zanotti, A., Fuselli, J., Arrieta, M., Femenia, F., Falu, E., Facello, M., Facello, A., Murdoch, D., Helliwell, L., More, R., Isted, C., Maxwell, T., Jones, D., Marazzi, P., McGhee, C., MacLeod, M., Ebano, P., MacCallum, P., Davolos, M., Estol, C., Moreno, V., Dran, R., Cendali, G., D'Amico, A., Bocanera, M., Cuneo, C., Rosell, M., Cuello, J., Morandini, M., Colombo, H., Brown, R., Saa Zarandon, R., Caruso, O., Novas, V., Cartasegna, L., Fracaro, V., Caccavo, A., Saravia, M., Bustamante Labarta, G., Valle, M., Budassi, N., Lip, G., Finlayson, M., Linker, N., McGuire, K., Atkinson, C., Lindsay, S., Ramasamy, V., Lie, F., Dickinson, D., Douglas, H., D'Costa, D., Wilmott, R., Cohen, A., Duff, J., Choy, A., Davies, D., Chapman, O., Dougal, K., Camm, J., Price, R., Blagden, M., Schwarz, L., McGarvey, J., Stubbs, L., McCartney, M., Hicks, T., Massin, E., Bedenko, E., Marenberg, M., Rabadi-Marar, D., Dunn, S., Beeton, I., Smith, S., Aggarwal, R., Marar, I., Hernandez, S., Berli, M., Petrucci, J., Beloscar, J., Caceres, M., Amuchastegui, M., Ameriso, P., Ameriso, S., Garcia, M., Alvarez, C., Reguero, M., Allall, O., Rosales, E., Albisu, J., Ahuad Guerrero, R., Gonzalez, C., Vogelmann, O., Magnuson, Elizabeth A., Cohen, David J., Giugliano, Robert P., Mandviwala, M., Casas, R., Makam, S., Lisiecki, B., Mainigi, S., Doctor, A., Magee, A., Bush, D., Macomber, J., Edelstein, J., Lurie, M., Wright, H., Lui, H., Ault, S., Looby, R., Davids, M., Lone, B., Shah, D., Lomnitz, D., Wofford, E., Littlefield, R., Murphy, R., Ling, L., Miller, D., Lillestol, M., Bonds, C., Lewis, D., Hartley, L., Lesser, M., Smith, D., Lentz, M., Royse, H., Ledbetter, L., Faucett, S., Langevin, E., Simmons, T., Lang, J., Ferguson, D., Landau, C., Coyle, G. Stagi, Lambert, C., Jauregui, V., Laliotis, A., Marquez, D., Krichmar, P., Watts, S., Kozlowski, J., Sanchez, E., Kotha, P., Godfrey, C., Korpas, D., Averett, P., Kindman, L., Khan, G., Khan, M., Binns, M., Khan, B., DiCorcia, L., Kesselbrenner, M., Buhler, A., Kersh, R., Bartholomaus, D., Kerkering, M., Keller, J., Keller, R., Davis, C., Kastelic, R., Behm, K., Karunaratne, H., Ruggiero, M., Kapoor, A., Cook, S., Kaplan, K., Kostedt, G., Kandath, D., Dugal, J., Kai, W., Coombs, V., Kahn, B., Royes, A., Judson, P., Nichols, M., Jovin, I., Hughett, G., Jones, R., Phillips, T., Johnson, F., Andresen, T., Jardula, M., Butcher, S., Ison, R., Tambawala, M., Hussain, M., Garza, M., Hurst, P., Battistelli, E., Hunter, J., Truva, C., Huang, P., Craft, D., Howard, L., Hays, D., Howard, V., Adams, K., Houchin, V., Turner, N., Hotchkiss, D., Sloss, D., Horton, K., Homayouni, A., Homan, J., Young, C., Hoekstra, J., Dutter, S., Hippert, R., Vieira, P., Hinchman, D., Carey, G., Herson, S., Miranda, D., Herrod, J., Batchell, K., Hermany, P., Harkins, V., Henry, S., Millard, D., Henderson, D., Dandekar, U., Heiman, M., Krater, C., Hearne, S., Bobade, M., Harris, J., Cavanna, L., Han, M., Bentivenga, L., Hamroff, G., Morelli, L., Hack, T., McLean, R., Gvora, T., Felsman, D., Guthrie, R., Foster, B., Guerrero, Guerrero, Fisher, M., Guarnieri, T., Gabela, W., Guarino, J., Mabe, K., Grove, D., Davis, A., Grossman, C., Goodman, V., Griffin, J., Aull, L., Griffin, S., Bonora, M., Graham, S., Rafala, E., Gowda, S., Goldstein, M., Latteri, J., Goldscher, D., Ewing, B., Gogia, H., Keane-Richmond, P., Gillespie, E., Hinchion, N., Gerber, J., Valentine, H., George, F., Garb, J., Jones, J., Gaffney, M., Smith, K., Friedlander, I., Morales, C., French, W., Gentry, P., Franco, M., Thrope, C., Frais, M., Solis, A., Forman, S., Slayton, C., Flores, E., Donahue, S., Fishbein, G., Drew, B., Fischell, T., Lim, G., Finkelstein, S., Shriver, D., Finkel, M., Calvo, M., Fialkow, J., Prior, J., Felten, W., Tang, N., Feldman, J., Tameron, A., Feld, L., Watkins, D., Fahmy, R., DeSalle, D., Everhart, B., Shipp, A., Ettinger, N., O'Brien, J., Johnson, C., Erenrich, N., Cristaldi, J., Ellis, J., Quick, R., Eldadah, Z., Dunn, K., Eade, J., Cullen, T., D'Souza, A., Habibi, S., Drozdiak, R., Olson, A., Dotani, I., Rodriguez, L., Donovan, D., Tisdale, L., DiGiovanna, M., Ucik, S., Dhar, S., Briscoe, C., Devenport, S., Waters, L., Desire, A., Steward, A., Desai, A., Carey, J., DeGarmo, R., Warmack, D., Dean, J., Debes, C., De Lemos, J., Ebreo, N., Davuluri, A., Dave, B., Dave, K., Wulf, A., Datta, S., Leka, G., Daniels, S., Morgan, T., Dang, N., Sarpola, N., Curtis, B., Nelson, L., Cowan, L., Masson, E., Cottiero, R., Mullinax, K., Cossu, S., Svadbik, L., Corbett, B., Martinez, E., Concha, M., Cole, J., Salpas, S., Colan, D., Bossaers, J., Cohen, R., Dutka, C., McClelland, M., Clay, A., Clapp, T., Bagby, J., Ciaramita, J., Sawaya, K., Chaturvedi, S., Tamayo, M., Charlat, M., Hatfield, G., Chang, M., Phan, D., Carr, K., Jameson, L., Caplan, J., Hartranft, E., Canosa, R., Canaday, D., Morton, S., Cader, C., Al-Maliky, T., Bybee, K., Triano, A., Brown, H., Frey, W., Brilakis, E., Terry, P., Bradley, A., Ziegler, K., Bowden, W., Wade, W., Bouchard, A., Hickenbotham, D., Borsheim, M., Vernon, M., Blue, B., Bloomberg, K., Bloomberg, R., Ensminger, E., Blonder, R., Talbot-Lawson, C., Block, T., Antonino, M., Bingham, S., Langone, L., Bilazarian, S., Preston, S., Bilal, B., Eldred, R., Bernard, J., Ibarra, M., Berk, M., Garman, V., Bensimhon, D., Swaim, D., Beinart, S., Craig, M., Bedwell, N., Luis-Valdes, M., Bedoya, R., Hoffman, T., Beasley, R., Benton, J., Bartkowiak, A., Gordon, L., Barrington, P., Faircloth, C., Barker, T., Altonen, D., Barber, M., Campbell, G., Baman, R., Batista, M., Baine, S., Thompson, B., Ayesu, K., Baldwin, E., Awasty, V., Cobos, D., Aude, Y., Strickland, S., Attanti, S., Rasmussen, L., Arouni, A., Shoaf, R., Arnold, T., York, T., Anderson, J., Persechino, F., Amin, M., Khetarpal, S., Amin, K., Lane, B., Alsheikh, T., MacDonald, H., Almquist, A., Biscardi, R., Allison, J., Godsey, W., Aliyar, P., Genova-Peeva, E., Alexander, J., Brubaker, S., Akhter, F., Ahmadpour, H., Hussain, A., Ahmad, A., Beck, P., Reiling, S., Adler, P., Barash, B., Adler, J., Lohman, J., Panella, M., Abi-Mansour, P., Roberts, J., Mackin, A., Moriarty, A., Green, M., Shandra, T., Zhurba, S., Logvinov, Y., Zharinov, O., Mudruk, I., Yena, L., Nahrebetskyy, V., Yagensky, A., Serik, S., Volkov, V., Goncharov, O., Vizir, V., Sklyanna, O., Vatutin, M., Drapchak, I., Vakaliuk, I., Tykhonova, S., Kuznetsov, I., Tseluyko, V., Lyzohub, S., Sychov, O., Perebetiuk, L., Stanislavchuk, M., Sirenko, Y., Zamlynskyy, M., Shvetz, N., Goncharova, I., Shcherbak, V., Ishchuk, V., Shatilo, V., Rudyk, I., Chendey, T., Rishko, M., Gamachek, O., Rebrov, B., Leonidova, V., Prokhorov, O., Nekrasa, A., Potapenko, P., Dovgan, N., Parkhomenko, A., Ushakova-Sokolova, L., Ostrovska, L., Fedotov, S., Malynovsky, Y., Gorna, O., Lizogub, V., Kyyak, Y., Kupnovytska, I., Stets, R., Kraydashenko, O., Usan, N., Kraiz, I., Kaplan, P., Koval', O., Ohirko, O., Koval, V., Dvoieglazova, M., Kotseruba, V., Petyunina, O., Kopytsya, M., Vasylets, V., Kolomyyits, S., Gerasimenko, N., Kaydashev, I., Blihar, O., Karpenko, Y., Nevolina, I., Karpenko, O., Samburg, Y., Godlevska, O., Husyev, V., Horbach, L., Dzublik, Y., Gavrysyuk, V., Sorokivskyy, M., Faynyk, A., Vasilyeva, L., Dzyak, G., Kulynych, R., Dotsenko, S., Lebedynskaya, M., Bereznyakov, I., Vlasyuk, Z., Bazylevych, A., Azhdari, M., Batushkin, V., Zoghi, M., Yigit, Z., Yigit, F., Tandogan, I., Turgut, O., Oto, A., Kanadasi, M., Kabul, K., Ermis, C., Erdogan, D., Ceyhan, C., Cayli, M., Calik, A., Cakmak, N., Bayata, S., Ata, N., Demir, H., Akilli, H., Acikel, M., Puripun, E., Vorasettakarnkij, Y., Mekara, W., Sukonthasarn, A., Panpunuan, P., Sritara, P., Sripracha, A., Piyayotai, D., Bamrungpong, P., Laothavorn, P., Sriprasert, S., Kiatchoosakun, S., Sinthusopa, W., Kaewsuwanna, P., Pornchaiyasit, K., Jirasirirojanakorn, K., Kuo, J. Y., Yeh, H. I., Tsai, W. C., Lee, S. C., Ueng, K. C., Pan, Y. F., Tseng, W. K., Chiu, C. Z., Shyu, K. G., Lin, K. H., Pai, P. Y., Lee, J. T., Lin, T. H., Lai, W. T., Wang, C. L., Kuo, C. T., Chen, Y. F., Huang, J. L., Chen, Y. P., Hsia, C. H., Yeh, T. C., Chiou, C. W., Wu, Y. W., Chiang, F. T., Yu, W. C., Chiang, C. E., Wu, W. S., Cheng, C. C., Slater, I. Petrova, Moccetti, T., Broberg, M., Thulin, J., Gunnarsson, A., Stenberg, A., Sundholm, C., Ronn, F., Johansson, M., Rautio, A., Moodh, J., Randers, F., Eriksson, G., Malmqvist, L., Edlund, M., Kozak, P., Hakansson, E., Koskinen, P., Jernhed, H., Juul-Moller, S., Winberg, L., Herlitz, J., Karlsson, L., Engdahl, J., Ostberg, S., Dettmann, S., Bengtsson, A. Stener, Carlsson, T., Persson, L., Blomstrom, P., Andersson, R., Blom, K. Berndtsson, Akerberg, A., Appelros, P., Astier, L., Villuendas, R., Dachs Delgado, M., Terns, M., Fernandez Alvarez, R., Fernandez, M., Arias, J., Diaz-Pintado, M., Merino, J., Blanco Abril, S., Manzano, L., Barquero, R., Lopez Garcia-Aranda, V., Delgado, A., Hernandez Madrid, A., Moure, M., Gonzalez Juanatey, J., Perez Guevara, M., Diez Tejedor, E., Asensio, A., De Arce Borda, A., Calvo, G., Calvo, C., Cabero, P., Bruguera Cortada, J., Puertas, I., Blanco Coronado, J., Manzanal Rey, A., Arcocha Torres, M., Kim, J. Y., Rim, S. J., Na, J. O., Rha, S. W., Kwak, J. J., Namgung, J., Shin, D. G., Lee, S. H., Joung, B. Y., Lee, M. H., Chun, M. Y., Kim, Y. J., Seo, J. B., Kim, S. H., Park, S. J., Kim, J. S., Park, J. H., Kim, J. H., Park, M. S., Kim, J. T., Cha, M. J., Kim, H. S., Seo, J. S., Kim, D. S., Jin, E. S., Kim, C. J., Choi, K. J., Kang, D. H., Lee, J. M., Jeon, H. K., Jung, J. W., Hyon, M. S., Lee, H. W., Hong, T. J., Lee, K. H., Han, S. H., Oh, Y. S., Chung, W. S., Hong, K. S., Choi, H. H., Ryu, D. R., Cho, B. R., Kim, D. H., Cha, J. K., Han, M. G., Bae, H. J., Wessels, L., Venter, T., Le Roux, M., Van Zyl, L., Goosen, Y., Van Der Merwe, N., Johnston, H., Soma, P., Munnik, M., Snyders, F., Duki, Y., Naidoo, D., Taljaard, J., Mitha, I., Kelfkens, Y., Wilson, L., Gani, M., Nunkoo, T., Essop, M., Mostert, M., Engelbrecht, J., Botha, L., Ellis, G., Allman, J., Dalby, A., Poynton, M., Basson, M., Erasmus, L., Badenhorst, J., Bollova, D., Zareczky, P., Kokles, M., Zachar, A., Kmec, J., Slanina, M., Morsky, J., Ruffini, L., Fedacko, J., Pella, D., Mazur, J., Reptova, A., Kasperova, V., Hofmanova, J., Hranai, M., Hatala, R., Hatalova, K., Dzupinova, M., Dzupina, A., Vankova, L., Duris, T., Dulka, T., Dulkova, K., Kosmalova, V., Dukat, A., Banikova, A., Ambrovic, I., Ambrovicova, V., Tesic, M., Golshmid, M., Ruda, M., Topolnitchi, O., Castro, C., Ostojic, M., Tesic, B. Vujisic, Mitrovic, P., Vasiljevic-Pokrajcic, Z., Davicevic, Z., Tavciovski, D., Milinkovic, I., Seferovic, P., Kalezic, T., Putnikovic, B., Polovina, M., Potpara, T., Tasic, N., Otasevic, P., Djokic, I., Miloradovic, V., Djokovic, A., Krotin, M., Ilic, B., Ilic, S., Erceg, P., Despotovic, N., Bjelobrk, M., Adjic, N. Cemerlic, Majstorovic, A., Celic, V., Djordjevic-Radojkovic, D., Apostolovic, S., Motylev, I., Zubeeva, G., Kononenko, O., Zenin, S., Mankhaeva, B., Zateyshchikova, A., Zotova, I., Zateyshchikov, D., Nikulina, N., Yakushin, S., Petrochenko, A., Yakusevich, V., Rodina, N., Volkov, D., Kirgizova, A., Vishnevsky, A., Rossovskaya, M., Ustyugov, S., Bulygin, S., Timofeev, A., Solovyev, A., Tikhonova, E., Kositsyna, I., Tereshenko, S., Isakov, L., Tarasov, N., Dronov, D., Suprun, E., Erofeeva, S., Sobolev, K., Lapidus, N., Sizova, Z., Orlov, V., Sinitsina, I., Vorontsova, S., Sidorenko, B., Agirov, M., Shogenov, Z., Lebedev, E., Shaposhnik, I., Repin, M., Karoli, N., Rebrov, A., Letaeva, M., Raskina, T., Pikalova, N., Poluyanova, N., Matveeva, I., Polkanova, E., Nilk, R., Panov, A., Laguta, P., Panchenko, E., Patrusheva, S., Novikova, N., Khromova, O., Nikolskaya, I., Nikolaev, A., Nikolaev, K., Lamden, D., Lukyanov, Y., Belousova, L., Lila, A., Moiseeva, Y., Libov, I., Maslova, A., Libis, R., Volkova, E., Levashov, S., Tereschenko, L., Lavrova, O., Rychkov, A., Kuznetsov, V., Kostenko, O., Kozyrev, O., Polyanskaya, E., Koziolova, N., Karabalieva, S., Kostenko, V., Khrustalev, A., Khrustalev, O., Tsareva, E., Khokhlov, R., Sinitsina, O., Khokhlov, A., Kireenkov, I., Khirmanov, V., Kosenko, B., Buza, V., Karpov, Y., Mazovets, O., Gratsiansky, N., Laptev, I., Goloshchekin, B., Kratskina, T., Golitsyn, S., Valovyeva, S., Glezer, M., Valuyshkih, E., Gilinskaya, O., Soin, I., Filatov, A., Kirichek, N., Esip, V., Egorova, L., Zyatenkova, E., Drapkina, O., Puchinyan, N., Dovgalevsky, P., Masin, A., Demko, A., Pokutneva, O., Chumakova, G., Khlevchuk, T., Bokarev, I., Yukhno, E., Berns, S., Kosolapov, Y., Belenky, D., Larina, V., Bart, B., Bashkireva, A., Barbarash, O., Alexandrova, L., Ballyuzek, M., Chernyavskaya, T., Arutyunov, G., Zhukova, N., Tudoran, C., Tudoran, M., Topolnitchi, L., Spinu, C., Stamate, S., Plosca, P., Sipciu, D., Ardelean, A., Popescu, M., Cozma, M., Pop, C., Serban, D., Minescu, B., Costache, L., Iosipescu, L., Jurca, S., Dragomir, D., Sirbu, I., Dobreanu, D., Voicu, O., Dobre, I., Jemna, D., Crisu, D., Anciu, M., Cristea, M., Parasteac, M., Creteanu, M., Constantinescu, M., Ghionea, M., Coman, I., Andor, M., Ciobotaru, G., Bolohan, F., Doka, B., Bobescu, E., Ochean, V., Bengus, C., Badila, E., Bartos, D., Matei, C., Apetrei, E., Ciortea, M., Albulescu, P., Soares, D., Santos, J., Veiga Pais Nunes, L., Santos, O., Goncalves, A., Salgado, A., Leitao Marques, A., Oliveira, D., Monteiro, P., Neves, E., Martins, D., Maymone, D., Madeira, J., Lopes, S., Gil, V., Correia, J., Matias, F., Nawrot, M., Zielinski, M., Krauze, R., Zarebinski, M., Kudlicki, J., Wysokinski, A., Muzalewski, P., Wrobel, W., Turbak, R., Malanska, A., Szolkiewicz, M., Spyra, J., Sendrowski, D., Norwa-Otto, B., Ruzyllo, W., Ronkowski, R., Rozmyslowicz-Szerminska, W., Rewinska, H., Zienciuk-Krajka, A., Raczak, G., Bojanowska, E., Polaszewska-Pulkownik, V., Pogorzelska, H., Janczewska, D., Podjacka, D., Olszewski, M., Nowak, J., Nej, A., Niezgoda, K., Nessler, B., Nessler, J., Biniek, D., Napora, P., Myslinski, W., Mosiewicz, J., Kosmalska, K., Miekus, P., Chmielowski, A., Mazur, S., Kosmaczewska, A., Wnetrzak-Michalska, R., Sznajder, R., Matyszczak-Toniak, L., Jaguszewska, G., Lysek, R., Szymanska, K., Lubinski, A., Stopyra-Poczatek, M., Lewczuk, J., Wierzykowski, T., Lesnik, J., Kus, W., Sklodowskiej-Curie, M., Muzyk-Osikowicz, M., Krzyzanowski, W., Borowski, W., Korzeniak, R., Benicka, E., Konieczny, M., Kaliszczak, R., Karczmarczyk, A., Tymendorf, K., Kania, G., Kaminski, L., Pacholska, A., Kaczmarek, B., Jurowiecki, J., Ciezak, P., Jazwinska-Tarnawska, E., Makowiecka-Ciesla, M., Januszewicz, A., Mroczkowski, P., Gniot, J., Zajac, E., Gieroba, A., Guziewicz, M., Domanska, E., Laskowska-Derlaga, E., Derlaga, B., Ptak, A., Dabrowska, M., Cymerman, K., Krzystolik, A., Busz-Papiez, B., Cieslak, B., Bronisz, M., Baszak, J., Korzeniowska-Adamus, J., Adamus, J., Nario, K., Villamor, L., Aquino, M., To, R., Gilo, L., Roxas, A., Joaquin, F., Rogelio, G., Enad, C., Matiga, G., Vallenas, M., Coching, R., Zapanta, M., Barcinas, R., Sambaz, C. M., Babilonia, N., Delgado, S., Horna, M., Yanac Chavez, P., Fernandez Rodriguez, K., Torres, P., Romero, N., Rodriguez, A., Honores Armas, B., Negron Miguel, S., Bautista, C., Minchola, J., Rodriguez, J., Medina Palomino, F., Araoz Bedregal, S., Llerena, N., Carrion, A., Lema, J., Luna, C., Chavez, C., Esteves Mendoza, R., Cabrera, J., Tejada Guillen, M., Bustamante, G., Enger, S., Tveit, A., Thunhaug, H., Sandvik, J., Melbue, R., Hofsoy, K., Claussen, H., Atar, D., Kennett, K., Skelton, L., Troughton, R., Cammell, R., Scott, D., Turner, A., Hart, H., Tomlinson, J., Hamer, A., Green, B., Monkley, R., Fisher, R., Copley, M., Doughty, R., Borthwick, L., White, H., Benatar, J., Kjentjes, M., O'Meeghan, T., Anscombe, R., Hofmeyer, H., van der Heijden, D., Mevissen, H., Kooiman, E., Mannaerts, H., Muijs, L., Kietselaer, B., Daniels, R., Hazeleger, R., de Vos, R., Radder, I., de Groot, J., Buiks, C., Jones, A., Bruning, T., van Welsen, I., Alhakim, M., Moran Velazquez, E., Velasco Sanchez, R., Ortiz, A., Sanchez Diaz, C., Magallanes, G., Nevarez Ruiz, L., Avila, H., Mendez-Machado, G., Grajales, A., Llamas Esperon, G., de la Mora, S., Leiva-Pons, J., Jaramillo, A., Garcia-Castillo, A., Alcantara Colin, M., Garcia, N., Franco Valles, J., Casares Ramirez, M., Delgadillo, T., Carrillo, J., Cardona Munoz, E., Cedano Limon, M., Calvo Vargas, C., Hurtado, A., Bayram Llamas, E., Fujiwara, Y., Yoshioka, K., Nomura, H., Yoshino, H., Tanaka, K., Yonehara, T., Matsuda, K., Yamashita, T., Takiguchi, M., Yamashina, A., Ito, Y., Yamamoto, Y., Sasaki, S., Yamagishi, T., Yamano, R., Yamada, T., Sakamoto, Y., Yamabe, H., Kuroda, T., Yagi, H., Sato, A., Yagi, M., Sakai, Y., Usuda, K., Onishi, M., Ueyama, Y., Yasumoto, S., Uematsu, M., Terakura, K., Tsuboi, N., Yoshida, K., Tsuboi, H., Nishiya, Y., Tanouchi, J., Uchida, M., Watanabe, E., Takeuchi, S., Yamagishi, K., Takenaka, T., Yahata, A., Takeda, K., Sakurai, Y., Takahashi, T., Kishi, N., Takahashi, A., Takahashi, W., Mohri, S., Takagi, M., Asakura, H., Sumii, K., Miyazaki, E., Sugi, K., Ueda, J., Shoji, Y., Shigenari, M., Shirai, T., Narumi, M., Seino, Y., Fujimoto, E., Satoh, A., Oosawa, N., Sasaki, T., Ooki, H., Sakurai, S., Hayashi, N., Sakuragi, S., Nakano, A., Sakagami, S., Tanikawa, I., Ozaki, Y., Moriyama, H., Onaka, H., Narita, Y., Okumura, K., Kitani, S., Okishige, K., Wada, H., Okazaki, O., Nakashima, M., Okajima, K., Moriyama, Y., Okada, K., Tanabe, M., Oguro, H., Sugeno, M., Ogawa, T., Junko, H., Ochiai, J., Nagase, T., Nishi, Y., Oyama, H., Naito, S., Sakata, Y., Nagai, Y., Murata, J., Munemasa, M., Sakamoto, S., Miyauchi, Y., Kimizu, T., Miyamoto, N., Takeda, M., Mita, T., Satake, M., Meno, H., Ebina, E., Kaneno, Y., Masuyama, T., Koya, E., Kurabayashi, M., Yumoto, I., Koretsune, Y., Tamura, S., Kohno, M., Kikuchi, R., Kobayashi, Y., Igarashi, C., Kitazawa, H., Ichikawa, Y., Kazatani, Y., Ishida, A., Kato, K., Fujii, R., Kamiyama, K., Iida, S., Kamijo, M., Nakahara, F., Kamakura, S., Adachi, C., Kakinoki, S., Nagatome, H., Iwasaki, T., Sakuma, Y., Iwade, K., Ito, T., Itamoto, K., Ise, M., Ishimaru, S., Tomita, H., Ishii, Y., Nozaki, T., Ishibashi, Y., Nakamura, K., Inomata, T., Noguchi, H., Ino, H., Higuchi, K., Iijima, T., Miyamoto, C., Iesaka, Y., Kawaguchi, A., Hirayama, A., Nakagawa, Y., Higashikata, T., Oga, Y., Hiasa, Y., Shimazu, Y., Hashimoto, Y., Nakahara, Y., Haruna, T., Fuki, Y., Harada, K., Kumagai, S., Hara, S., Naganuma, M., Hagiwara, N., Kamitake, C., Furukawa, Y., Yamaguchi, A., Funazaki, T., Fujimoto, C., Fukuda, N., Harada, J., Fukamizu, S., Fujita, T., Ichishita, Y., Fujimoto, K., Omae, K., Fujimoto, S., Kotera, M., Fujii, E., Kozeni, S., Fujii, K., Fujiwara, M., Endo, H., Tsukimine, A., Arakawa, S., Mino, K., Anzai, T., Matsushita, C., Ajioka, M., Masaki, W., Akihisa, U., Hirahara, T., Furiozzi, F., Zaca, V., Gagliano, M., Toschi, V., Breschi, M., Severi, S., Cannoni, S., Rasura, M., Granzow, K., Raisaro, A., Fenu, L., Piseddu, G., Paradiso, G., Pirelli, S., Marciano, C., Filardi, P. Perrone, Lioy, E., Penco, M., Bulgari, M., Metra, M., Babbolin, M., Merlini, P., Francalacci, G., Marino, P., Raggi, F., Lo Pinto, G., Gaggioli, G., Laffi, Laffi, Murena, E., Grassia, V., Bosco, B., Fattore, L., Di Niro, M., Di Pasquale, G., Mazzone, C., Di Lenarda, A., Mariani, M., De Servi, S., De Pace, D., De Caterina, R., Forgione, C., Cuccia, C., Peruzzotti, L., Comi, G., Cervi, E., Boriani, G., Giovannelli, F., Berni, A., Platner, N., Zeltser, D., Kisos, D., Tsalihin, D., Belatsky, V., Swissa, M., Aloni, I., Shochat, M., Sterlin, J., Schiff, E., Logvinenko, S., Rozenman, Y., Givoni, H., Ouzan, E., Karny, M., Lishner, M., Ben Ari, M., Lewis, B., Genin, I., Klainman, E., Majdoub, A., Hayek, T., VonGerichten, S., Roshrosh, M., Hasin, Y., Dagan, T., Grossman, E., Rouwaida, S., Gottlieb, S., Goldhaber, M., Wood, K., Goldhaber, A., Capasso-Gulve, E., Worley, S., Willis, J., Dowling, C., Williams, R., Gibson, C., Williams, D., Pointer, S., Yarows, S., Sheehan, T., Ghantous, R., Francis, A., Ron, G. Avraham, Elias, M., Gilat, T., Lahav, M., Yasin, M., Marcoviciu, D., Dicker, D., Lasri, E., Atar, S., Dharmarao, A., Zanwar, I., Thakur, B., Vinod, M. Vijan, Yi, J., Dongas, B., Westcott, J., St Laurent, B., Yousuf, K., Weiss, R., Sanchez, G., Kaur, A., Varma, S., Thankaraj, L., Srinivas, A., Gupta, R., Singh, G., Sudheer, R., Shetty, G., Waxman, F., Locklear, T., Ward, S., Renaud, K., Sethia, S., Sethia, A., Bansal, N., Walsh, R., Kilcup, S., Vossler, M., Washam, M., Vijay, N., Warren, K., Sethi, K., Singh, R., Sawhney, J., Arora, T., Sarna, M., Jadhav, D., Sant, H., Gadepalli, R., Saha, D., Barai, A., Roy, D., Bekal, S., Reddy, R., Shankar, A. Ravi, Zakhary, B., Vuriya, A., Rao, M., Jambula, H., Premchand, R., Kharalkar, H., Pinto, B., Curtis, S., Zeig, S., Mason, T., Zellner, C., Babbar, A., Patki, N., Jasani, B., Vicari, R., Parekh, P., Harden, M., Sababathi, R., Pandurangi, U., Shams, S., Purayil, M. Padinhare, Angel, J., Gurusamy, P., Oomaan, A., Natarajan, S., Narendra, J., Shelke, S., Namjoshi, D., Francis, V., Menon, J., Sharma, P., Mathur, A., Roper, E., Waseem, M., Bhaskarwar, P., Mardikar, H., Kale, M., Grammer, M., Lavhe, P., Anthony, A., Kumbla, M., Francis, J., Kumar, A., Parsons, T., Karpuram, M., Kumar, P., Lawande, A., Kulkarni, G., Deokar, M., Verma, S., Cardoza, T., Vemireddy, D., Kulkarni, R., Kotiwale, V., Krishnan, H., Kishore, R., Kandekar, S., Kandekar, B., Raut, N., Kale, V., Joshi, H., Thomas, R., Joseph, J., Oommen, D., Joseph, S., Pahuja, M., Jain, R., Ghume, A., Hiremath, J., Thakor, G., Hardas, S., Savanth, P., Hadan, S., Singh, P., Gupta, J., Saini, A., Goyal, N., Mali, N., Chopda, M., Karnwal, N., Somaraju, B., Calambur, N., Bhuti, M., Biniwale, A., Rathi, A., Bhargava, V., Solanki, R., Bharani, A., Surushe, S., Benjarge, P., Sheth, T., Banker, D., Reddy, J., Babu, R., Rao, B., Babu, P., Shaikh, A., Avvaru, G., Shree, R., Arora, V., Memon, A., Arneja, J., Ranka, R., Agarwal, D., Abdullakutty, J., Malhan, S., Kincses, M., Vertes, A., Marosi, A., Tomcsanyi, J., Szakal, I., Sipos, T., Ruzsa, D., Simor, T., Bognar, A., Sayour, A., Toth, S. Rostasne, Palinkas, A., Nagy, A., Kolumban, E., Merkely, B., Kiss, K., Medvegy, M., Kiss, T., Matoltsy, A., Karakai, H. Horvathne, Lupkovics, G., Kovacs, Z., Baranyai, M., Kovacs, I., Koczka, M., Jakal, A., Kiss, R., Feil, J. Felfoldine, Kis, E., Kosztyu, M., Kanakaridisz, N., Varga, A., Harrelson, K. Gonzalez, Fiok, J., Szatmari, J., Edes, I., Muskoczki, E., Dioszeghy, P., Almaraz, S. Padilla, Camas, L. Velasquez, Guerra, L., Samayoa, C. Sanchez, Pozuelos, J. Mayen, Sanchez, M., Estrada, M. Rodas, Guevara, S., Lavagnino, A. Ovando, Jimenez, T., Melgar, I. Guzman, Ramirez, V. de Leon, Milla, O. Ayau, Korantanis, K., Pyrgakis, V., Kartsagkoulis, E., Olympios, C., Dimitra, K., Moschos, N., Daskalaki, A., Kifnidis, K., Exarchou, E., Karamitsos, C., Tziortziotis, A., Bourlios, P., Mavronasiou, E., Alexopoulos, D., Winter, K., Wolde, C., Buelow-Johansen, B., Winkelmann, B., Val-Mejias, J., Weyland, K., Buchholz, M., Voehringer, Voehringer, Ludwig, I., Veltkamp, R., Zarpentin, C., Taggeselle, J., Stoehring, R., Bonin, K., Spitzer, S., Baylacher, M., Sohn, H., Gold, G., Seibert, H., Hellmers, J., Schreckenberg, A., Schmidt, M., Schmidt, A., Hanna, K., Updegrove, J., Salas, L., Tucker, P., Torres, M., Southam, D., Teixeira, J., Mitchell, T., Tee, H., Young, K., Teague, S., Dastoli, K., Tawney, K., Swauger, M., Tatarko, M., Corchado, D., Tami, L., Leo, L., Talano, J., Bruton, T., Takata, T., Springer, K., Tahirkheli, N., Herwehe, S., Szulawski, I., Freemyer, D., Swerchowsky, V., Frost, J., Suresh, D., Vittitow, T., Struble, R., Cox, C., Steljes, A., Liu, M., Staniloae, C., McCartney, P., Spivack, E., Vasquez, E., Sperling, M., Thomason, L., Spangenthal, S., Hodnett, P., Smith, R., Keene, R., Hughes, B., Skierka, R., Nelson, M., Singh, V., Turner, K., Singh, N., Meyer, R., Simpson, P., Champagne, M., Schiewe, C., Siler, T., Stephenson, L., Shoukfeh, M., Browning, J., Shih, H., Hengerer, T., Sheikh, K., Dreykluft, K., Finsterbusch, T., Schenkenberger, I., Frommhold, R., Hren, A., Shaoulian, E., Fleets, J., Shanes, J., Seese, M., Shalaby, A., Witt, P., Shah, G., Mather, N., Seide, H., Holt, A., Ullig, T., Seals, A., Mercer, S., Schulman, D., Schneider, W., Schneider, R., Fekete, A., Schaefer, S., Clifton, R., Savin, V., Lafave, J., Sandberg, J., Schomburg, J., Samal, A., Ball, E., Sacco, J., Nelson, T., Ruoff, G., Freeman, R., Ross, S., Schellong, S., Martin, C., Rosen, R., Barnhorst, M., Rosado, J., Szymanowski, N., Schaefer, A., Kuehlenborg, A., Rinke, A., Pilipenko, H., Rack, K., Kuhlmann, M., Proskynitopoulos, N., Pohl, W., Lewinsky, D., Piechatzek, R., Raddatz, K., Mueller-Glamann, M., Barbera, S., Hollihan, P., Roehll, W., Cherrico, M., Muegge, A., Robinson, J., Braun, D., Riofrio, K., Pazier, P., Richwine, R., Stanley, E., Vogt, S., Mitrovic, V., Renzi, M., Wroblewski, J., Redondo, V., Domingo, D., Rama, P., Hemmen, C., Quinn, J., Reed, C., Quinlan, E., Rafla, E., Quadrel, M., Ebert, J., Pugeda, J., Sham, L., Pudi, K., Frahm, E., Meyer-Pannwitt, U., Braemer, U., Lowe, K., Pribble, A., Neeper, L., Pratt, R., Cush, S., Poulathas, A., Kirk, D., Pezzella, S., Brown, F., Pettis, K., Morlando, F., Petruzziello, F., Chacon, L., Peters, P., Duncan, D., Pentz, W., Montayne, S., Pearlstein, R., Gorry, N., Pavon, H., Dennison, K., Patnam, S., Joseph, L., Oza, S., Gonzalez, M., Osborne, J., Garcia, L., Orchard, R., McCormick, J., Meissner, G., Hoefer, K., Maus, O., Wulf, M., Luttermann, M., Venneklaas, U., Lueders, S., Grosse, B., Lohrbaecher-Kozak, I., Bauch, F., Koenig, H., Meusel, P., Kleinecke-Pohl, U., Schoen, B., Oppenheimer, K., Thakkar, N., Jungmair, W., Schmid, S., Junggeburth, J., Fink, P., Oberoi, M., Horacek, T., Schuppe, M., Hoffmann, S., Dorn, S., Hoffmann, U., Dieckheuer, U., Heuer, H., Peitz, M., Hartmann, A., Otto, A., Grigat, C., Manuela, W., Fuchs, R., Schneider, K., Forck-Boedeker, K., Faghih, M., Herfurth, B., Drescher, T., Kranz, P., Degtyareva, E., Ayasse, D., Daut, W., Kara, M., Contzen, C., Weihrauch, D., Buhr, M., Ladenburger, K., Braun, R., Schnelzer, P., Wilmot, M., Bouzo, M., Sehr, B., Beyer-Westendorf, J., Vierbeck, S., Berrouschot, J., Dichristin, U., Bernhardt, P., Wurow, A., Al-Zoebi, A., Duprat, C., Roudaut, R., Leparree, S., Poulard, J., Corbut, S., Kacet, S., Deruche, E., Hermida, J., Arfaoui, M., Dinanian, S., El Jarroudi, M., Decoulx, E., Berger, N., Coisne, D., Dias, P., Blanc, J., Berbari, H., Belhassane, A., Boyer, M., Babuty, D., Boursin, P., Amarenco, P., Nielsen, R., El Jarroudi, F., Nomanee, S., Agraou, B., Nguyen, T., Goza, J., Le Heuzey, J., Nappila, H., Virtanen, V., Salminen, O., Rasi, H., Sankari, T., Nyman, K., Viitaniemi, J., Maenpaa, A., Laheaar, M., Lucijanic, T., Lappalainen, T., Jakala, P., Valpas, S., Hussi, E., Kaarleenkaski, S., Huikuri, H., Ratnik, E., Vahula, V., Rajasalu, R., Rosenthal, A., Voitk, J., Paumets, M., Rivis, L., Laane, E., Kolk, R., Stern, A., Kaik, J., Nallasivan, M., West, M., Naidu, J., Parker, A., Nadar, V., Oehmann, V., Murphy, A., Raziano, S., Mullen, P., Todd, S., Mowdy, M., Schuler, C., Mounsey, P., Parrott, N., Mouhaffel, A., Serup-Hansen, K., Wiggers, H., Bowman, B., Morledge, J., Garner, S., Jakobsen, U., Torp-Pedersen, C., Svenningsen, A., Sand, N., Raae, D., Raymond, I., Petrovic, V., Overgaard, K., Olsen, R., Nielsen, H., Veng-Olsen, T., Iversen, H., Madsen, H., Ibsen, H., Loof, A., Hassager, C., Christensen, L., Christensen, H., Dodt, K., Zidkova, E., Moran, J., Samkova, D., Strugatsky, S., Mody, F., Gryczan, J., Miller, S., Vodnansky, P., Sanchez, S., Miller, R., Sanders, D., Labrova, R., Spinar, J., Spacek, R., Milas, J., Romero-Colon, J., Michlin, B., Slaby, J., Reichert, P., Jirsova, E., Podrazil, P., Pisova, J., Havlova, I., Petrova, I., Peterka, K., Olsr, J., Nechanicky, R., Melichar, M., Krocova, E., Machova, V., Ludka, O., Cajulis, C., Kvasnicka, J., Kuchar, R., Kovar, P., Kosek, Z., Kostkova, G., Kochrt, M., Kobza, R., Jirmar, R., Jerabek, O., Jelinek, Z., Jarkovsky, P., Jandik, J., Hubac, J., Honkova, M., Gregor, P., Golan, L., Francek, L., Florian, J., Ferkl, R., Elbl, L., Cermak, O., Burianova, H., Brtko, M., Kunkelova, V., Berka, L., Brodova, P., Bar, M., Bergovec, M., Vrazic, H., Bakliza, Z., Sutalo, K., Kirner, D., Steiner, R., Cvitkusic Lukenda, K., Samardzic, P., Buksa, B., Knezevic, A., Jaksic Jurinjak, S., Jelic, V., Makar Ausperger, K., Francetic, I., Romic, I., Ferri Certic, J., Tusek, S., Ciglenecki, N., Jeric, M., Car, S., Carevic, V., Bagatin, J., Perdomo Mejia, I., Sanchez Vallejo, G., Gonzales, C., Quintero, A., Fonseca, J., Orozco Linares, L., Lopez Giraldo, D., Moncada Corredor, M., Rivera Rodriguez, E., Manzur, F., Builes, A., Jaramillo Munoz, C., Delgado, P., Hernandez, H., Aldana Diaz, I., Fernandez Ruiz, R., Arroyave, C., Delgado Restrepo, J., Leon Pineda, L., Cano, N., Accini, M., Accini, J., Zhang, Y. L., Zhou, S. X., Li, B. G., Zheng, Z. Q., Wang, J. Q., Zhao, X. L., Han, R. J., Zhao, R. P., Kang, H., Zhang, Z., Lin, Y. N., Zhang, H. Q., Qiang, H., Yuan, Z. Y., Li, L. L., Yu, B., Xu, Y. P., Yin, Y. H., Gao, M., Zheng, Y., Zheng, X., Yang, Y. J., Li, A. Y., Yang, K., Liang, Y. Z., Xu, Y. M., Gu, J. Y., Xu, J. H., Li, Y. E., Wu, S. L., Huang, D., Wei, M., Shi, X. J., Wang, G. P., Qi, S. Y., Wang, D. M., Yang, Z. Y., Ma, S. M., Lu, Z. H., Liu, L., Gu, X. J., Liao, D. N., Liu, Y., Li, Z. Q., Liu, B., Li, W. M., Kong, Y. Q., Li, T. F., Liu, H., Li, L., Qu, Z., Jiang, X. J., Qiu, Y., Hong, L., You, Z. G., Hong, K., Zhang, P., Fu, G. S., Feng, C., Dong, Y. G., Zhang, X., Chen, X. P., Xie, X. D., Chen, J. Z., Xu, G. L., Bai, F., Grandon Azua, M., Yovaniniz, P., Lara Lara, C., Stockins, B., Campisto, Y., Zapata Staub, J., Potthoff, S., Torres Carrasco, G., Pincetti, C., Carmona Perez, M., Opazo, M., Romero Llamas, R., Martinez, D., Manriquez Silva, L., Manriquez, L., Rebolledo, C., Lopetegui, M., Arratia Diaz, P., Florenzano, F., Parada, A., Corbalan, R., Obreque, C., Cobos, J., Mondaca Mondaca, P., Bugueno, C., Retamal Matus, L., Balboa, W., Mabee, J., Woodford, T., Caterini, T., Wharton, S., Morley, A., Wahby, R., Giesbrecht, L., Velthuysen, G., Teitelbaum, J., Teitelbaum, I., Tremblay, M., Talbot, P., David, D., Talajic, M., Bobbie, C., Syan, G., Kailey, P., Sussman, J., St-Hilaire, R., Silverio, G., Shu, D., Marchand, C., Rupka, D., Bozek, B., Ricci, J., Nethercott, C., Qureshi, A., Mercado, A., Cervellione, K., Mendelson, R., Turri, L., Polasek, P., Sardin, V., Pesant, Y., Carroll, L., Parkash, R., Bolton, R., O'Mahony, W., Banville, P., O'Hara, G., Nicholson, R., Lamoureux, U., Najarali, A., Krider, J., Mucha, M., Roth, M., Morrison, D., Morely, A., Mawji, A., Studenikow, E., Maranda, C., Vaillancourt, T., Malette, P., Matthews, J., MacCallum, C., Seib, M., Ma, P., Douglas, S., Luton, R., Roberts, P., Lichtenstein, T., Lam, H., Lam, S., St-Germain, L., Lainesse, A., Dewar, C., Labonte, R., Roy, M., Kouz, S., Perkins, L., Huynh, T., Standring, R., Hoag, G., Ho, V., Ho, K., Scott, L., Heath, J., Hatheway, R., Houbraken, D., Viau, C., Fortin, C., Zondag, M., Eikelboom, J., Dufresne, M., Kubanska, A., du Preez, M., Denis, I., Coutu, B., Masson, C., Costi, P., Gauthier, M., Constance, C., Valley, S., Cleveland, D., Vansickle, L., Chilvers, M., Lepage, C., Chehayeb, R., Otis, J., Cha, J., Hundseth, M., Bose, S., Stafford, C., Bhargava, R., Antle, S., Archibald, J., Manoylov, E., Kitova, M., Tzekova, M., Tumbeva, D., Tumbev, H., Nyagina, M., Todorov, G., Momchilova-Lozeva, D., Staneva, A., Vasilev, I., Popov, A., Milusheva, T., Petranov, S., Kostov, K., Pencheva, G., Vasilev, D., Nikolov, F., Stoyanovski, V., Mincheva, V., Miteva, B., Mihov, A., Manolova, A., Kamenova, P., Hergeldjieva, V., Kinova, E., Goudev, A., Kostova, E., Georgiev, B., Wall, J., Gergova, V., Donova, T., Milcheva, N., Denchev, S., Parishev, G., Chompalova, B., Zimmermann, E. Burger, Zimmermann, S., Almeida, M., Boas, F. Villas, Lustosa, E., Sobral Filho, D., Carraro, A., Simoes, M., Vicente, C., Saraiva, J., do Val, R., Sampaio, R., Pagnan, L. Goncalves, dos Santos, F. Rossi, Rodrigues, D., Rodrigues, A., Rocha, M. Rubia, Rodrigues, L., Barros, R., Rocha, J., Leipelt, J., Katz Weiand, L. Reis, Avellar, K., Reis, G., Gozalo, A., Almeida, J. Pimenta, Luiz, R. Osorio, Leaes, P., Morales, K., Sebba Barroso de Souza, W. Kunz, Radaelli, G., Kalil, C., Almeida, A., Kaiser, S., Cury, C., Jorge, J., Pereira, L., Jaeger, C., Ninho, L., Guimaraes, A., Gomes, A., Gomes, M., Pereira, G., Gagliardi, R., Daitz, C., Finimundi, H., Araujo, E., Ferreira, L., Seroqui, M., Saporito, W. Faustino, Morgado, S., Dutra, O., Laimer, R., Duda, N., Pereira, V., De Patta, M., Barroso, D., Costantini, C., Silva, J., Chaves Junior, H., Fleck, N., Brondani, R., Cunha, S., Botelho, R., Sehnem, E., Precoma, D. Bertolim, Ferraz, R. Franchin, Alves da Costa, F. Augusto, Motta, C., Atie, J., de Melo, R. Ferreira, Lotufo, P. Andrade, Coutinho, E., Vincenzo de Paola, A. Amato, Denie, D., Wollaert, B., Beerts, C., Vrolix, M., Mestdagh, I., Vervoort, G., van Welden, J., Vanwelden, J., Derycker, K., Vandekerckhove, Y., Jacobs, C., Mehrle, A., Skinner, J., Meholick, A., Marti, J., Mega, J., Lack, A., Stockman, D., Huyberechts, D., Scavee, C., Clinckemaille, N., Parque, J., Raepers, M., Mairesse, G., Malmendier, D., Herzet, J., Meeusen, K., Heidbuchel, H., Tincani, G., Desfontaines, P., De Bruyne, L., De Tollenaere, M., de Koning, K., De Bleecker, J., Banaeian, F., Capiau, L., O'Shea, V., Szto, G., Perrett, L., Purnell, P., Batta, C., Paul, V., Li, J., McKeirnan, M., Morrison, H., Wright, J., Wright, A., Chung, A., Watkin, R., Gilchrist, M., Venkataraman, A., Lehman, R., Jones, S., Gates, P., Flecknoe-Brown, S., Silver, G., Davis, S., Kay, S., Dart, A., Slattery, A., Crimmins, D., Price-Smith, S., Colquhoun, D., Hoffmann, B., Arstall, M., Paraskevaidis, T., Anderson, C., Morell, Y., Vico, M., Teves, M., Sosa Liprandi, M., Morara, P., Severino, P., Buzzetti, C., Schygiel, P., Walker, M., Turner, W., Bridge, C., Storey, R., Goloboulicz, A., Schmidberg, J., Kennard, S., Sopher, M., McLaurin, B., Young, G., Kwong, Winghan J., Antman, Elliott M., Ruff, Christian T., Wang, J. H., Iriarte, M., Morissette, A., Wang, Kaijun, Li, Haiyan, Yalcin, R.
Publikováno v:
Journal of the American Heart Association
r-IGTP. Repositorio Institucional de Producción Científica del Instituto de Investigación Germans Trias i Pujol
instname
Journal of the American Heart Association: Cardiovascular and Cerebrovascular Disease
r-IGTP. Repositorio Institucional de Producción Científica del Instituto de Investigación Germans Trias i Pujol
instname
Journal of the American Heart Association: Cardiovascular and Cerebrovascular Disease
Background The impact of different types of extracranial bleeding events on health‐related quality of life and health‐state utility among patients with atrial fibrillation is not well understood. Methods and Results The ENGAGE AF ‐ TIMI 48 (Eff
Autor:
Holman, Rr, Bethel, Ma, Mentz, Rj, Thompson, Vp, Lokhnygina, Y, Buse, Jb, Chan, Jc, Choi, J, Gustavson, Sm, Iqbal, N, Maggioni, Ap, Marso, Sp, Öhman, P, Pagidipati, Nj, Poulter, N, Ramachandran, A, Zinman, B, Hernandez, Af, EXSCEL Study Group, : Califf RM, Patel, R, George, J, Sourij, H, Wong, Yw, Hannan, K, Sellers, Ma, Gottlieb, P, Lavender, P, Leloudis, D, Meadows, Y, Larson, D, Anderson, H, Elkins, M, Stone, A, Tisch, A, Perkins, L, Sanders, K, Campbell, C, Kennedy, I, Heal, P, Masterson, M, Darbyshire, J, Mumtaz, L, Athwal, R, Ferch, A, Batra, P, Durborow, L, Vincent, J, Woodall, A, Flanagan, T, Katona, B, Reicher, B, Pozzi, E, Oulhaj, A, Coleman, R, Rouleau, Jl, Pocock, Sj, Gorelick, F, Mcmurray, J, Riddle, M, Gagel, R, Collier, T, Markovic, T, Kong, Aps, Hian, Sk, Scott, R, Panelo, A, Yoon, Kh, Sheu, W, Sritara, P, Linong, J, Pan, C, Yong, H, Schernthaner, G, Mathieu, C, Tankova, T, Widimsky, P, Hanefeld, M, Keltai, M, Wainstein, J, del Prato, S, Pirags, V, Jakuboniene, N, Kooy, A, Dziemidok, P, Veresiu, Ia, Dreval, Av, Murin, J, Torello, Al, Sattar, N, Parkhomenko, O, Omar, M, Diaz, R, Lopes, R, Lanas, F, Urina Triana, M, Leiva-Pons, Jl, Aguliera, D, Bergenstal, R, Goodman, S, Yale, Jf, Caterson, I, Weng, J, Hu, D, Junbo, G, Zannad, F, Anoop, M, Ambrish, M, Gallegos, Ja, Green, Jb, Akerblom, A, Alexander, K, Al-Khatib, S, Armaganijan, L, Barros, P, Batit, M, Bernacki, G, Bernandez, S, Bloomfield, G, Clausen, E, De Souza Brito, F, Devore, A, Dombrowski, K, Eapen, Z, Gellad, Z, George, D, Guimaraes, P, Halim, S, Harrison, R, Hawes, J, Hess, C, Hyland, K, Jackson, L, Jones, S, Jordan, D, Katz, M, Kong, D, Koshizaka, M, Lakey, W, Leblanc, T, Leonardi, S, Luo, N, Mahaffey, K, Mandawat, A, Mehta, R, Melloni, C, Morse, M, Pagidpati, N, Patel, C, Patel, K, Pokorney, S, Posvic, T, Rao, M, Roe, M, Shah, B, Tillmann, H, Truffa, A, Zazula, A, Zeitler, E, Sicer, M, Ulla, Mr, Maffei, L, Klyver, Mi, Calella, P, Alvarisqueta, A, De La Fuente RL, Aizenberg, D, Roque, F, Cruciani, A, Frechtel, G, Gelersztein, E, Villarino, A, Mallagray, M, Nardone, L, Zaidman, C, Novaretto, L, Bartolacci, I, de Salvo, M, Delcourt, C, Crimmins, D, Jackson, R, O’Neal, D, Colman, P, Jeffries, W, Mah, Pm, Wittert, G, Proietto, J, Amerena, J, Marks, S, Tan, R, Colquhoun, D, Pieber, T, Drexel, H, Prager, R, Schnack, C, Hoppichler, F, Fasching, P, Francesconi, C, Luger, A, Schoenherr, Hr, Ebenbichler, C, Paulweber, B, Shernthaner, G, Verhaegen, A, Vanuytsel, J, Thissen, Jp, e Silva P, Barros, Gonzaga, C, Borges, J, Hissa, M, Rea, R, Rossi, P, Chacra, A, Eliaschewitz, F, Garbelini, B, Felicio, J, Rassi, N, Rossi, F, Nunes dos Santos, M, e Farias F, Bandeira, Lisboa, H, e Forti A, Costa, Saraiva, Jk, Kovacheva, S, Levterov, G, Sheinkova, G, Ilieva, E, Lyubenova, L, Damyanova, V, Gushterova, V, Mincheva, L, Illiev, D, Ivanov, V, Bobeva, R, Nikitov, Z, Shumkova, R, Lefterov, In, Zaharieva, S, Videva, V, Yakov, A, Cheung, S, Elliott, T, Mehta, P, Ross, S, Sigal, R, Woo, V, Jaffer, S, Kuritsky, R, Bell, A, Dumas, R, Gosselin, G, Robitaille, Y, Greenspoon, A, Lochnan, H, Tytus, R, Leiter, L, Pandey, A, Punthakee, Z, Dube, F, Sigalas, J, Pearce, M, Woodford, T, Paul, P, Bourgeois, R, Conway, R, Mazza, G, Hatheway, R, Misterski, J, Raffo, C, Olivares, C, Godoy, J, Potthoff, S, Santibañez, C, Larenas Yanez GJ, Gu, W, Shen, F, Ma, J, Guo, X, Li, Q, Du, Y, Hu, J, Ji, L, Li, Y, Deng, H, Feng, Y, Liu, L, Mu, Y, Ma, C, Qu, S, Wang, J, Wang, Y, Yuan, Z, Zhang, L, Zhou, S, Yang, T, Dong, Y, Liu, D, Coronel Arroyo, J, Perez Amador, G, Botero Lopes, R, Jaramilo, C, Orozco Linares, A, Cure Cure CA, Hernandez Triana, E, Molina de Salazar DI, Marin, Cr, Jaramilo Gomez CJ, Kellinerova, I, Adamkova, V, Krami, P, Brychta, T, Havelkova, J, Pantikova, K, Schoper, F, Pohl, W, Schumm-Draeger, Pm, Julius, U, Tschöpe, D, Hamann, A, Seissler, J, Schellong, S, Rose, L, Becker, B, Linn, T, Oerter, Em, Strotmann, Hj, Mölle, A, Pfutzner, A, Forst, T, Schäufele, T, Mugge, A, Lehrke, M, Meyer-Pannwitt, U, Mehling, H, Simon-Wagner, I, Schenkenberger, I, Busch, K, Hermes, S, Milek, K, Landers, B, Grueneberg, M, Braun, M, Nothroff, J, Kamke, W, Hergdt, G, Duengen, Hd, Kleinertz, K, Kuesters, D, Boenninghoff, Ah, Appel, Kf, Schaefer, A, Bieler, T, Ozaki, R, Luk, Aoy, Chu, Dw, Cheung-Wong, Mm, Siu, Dc, Yan, Bpy, Kung, K, Wong, Sys, Tsang, Cc, Yeung, Vt, Cheung, Bm, Tse, Hf, Hodi, G, Nagy, K, Lippai, J, Takacs, J, Fulop, T, Gaal, Z, Pauker, Z, Foldesi, I, Simon, J, Oroszan, T, Futo, L, Bezzegh, K, Nagy, A, Vandorfi, G, Kiss, J, Kesmarki, N, Kis, E, Papp, A, Kovacs, A, Szakal, I, Palinkas, A, Czegany, Z, Voros, P, Reiber, I, Kerenyi, Z, Dezso, E, Wittman, I, Penzes, J, Ples, Z, Taller, A, Farago, K, Kis, Jt, Zilahi, Z, Molnar, M, Barkai, L, Mileder, M, Szentpeteri, I, Peterfai, E, Lovasz, O, Mosenzon, O, Minuchin, O, Jaffe, A, Vishlitsky, V, Shimon, I, Bashkin, A, Stern, N, Elias, N, Bental, T, Butnaru, A, Lewis, B, Adawi, F, Nseir, W, Klainman, E, Herskovits, T, Cignarelli, M, Rotella, Cm, Ambrosio, G, Pozzilli, P, Genovese, S, Cavarape, A, Salvioni, A, Sokolova, J, Strautina, I, Teterovska, D, Stalte, V, Pastare, S, Leitane, I, Lagzdina, L, Andersone, I, Eglite, R, Stelmane, I, Levinger, A, Barsiene, L, Sulskiene, M, Varanauskiene, E, Danyte, E, Urbanaviciene, E, Urbanavicius, V, Zabuliene, L, Juskiene, R, Velaviciene, A, Kakariekiene, V, Augusteniene, A, Velickiene, D, Lasiene, J, Dauksiene, D, Caponis, J, Tan, At, Ramanathan, L, Hassan, Mra, Tan, F, Ong, Tk, Foo, Sh, Ghani, Ra, Cheah, Wk, Sanchez Mijangos JH, Cabrera Jardines, R, Barrientos Perez, M, Sauque Reyna, L, Alcocer Gamba MA, Villeda Espinosa, E, Tamez Perez HE, De La Garza Hernandez NE, Lopes, Sm, Ramirez Diaz SP, Reyes Sanchez, R, Márquez-Rodriguez, E, Köse, V, Voors-Pette, C, Oldenburg-Ligtenberg, Pc, van Kempen WW, Cox, K, Hoogendyk, J, Swinkels-Diepenmaat, L, Rojas-Lingan, G, Kentgens, S, Schipperen, S, de Valk HW, Swart, H, van Bemmel, B, Hoogslag, Pam, Diamant, M, Serné, Eh, Hamer, A, Wilson, S, Fisher, N, Dixon, P, Chaudhri, O, Crawford, V, Quinn, D, Nirmalaraj, K, Dunn, P, Gillies, J, Cutfield, R, Krebs, J, Helm, C, Kerr, J, Pryke, J, Ebo, G, Denopol, M, Ang, E, Uy, N, Jimeno, C, Mirasoi, R, Paz Pacheco, E, Custodio, M, Nicodemus, N Jr, Catindig, Ea, Magno, M, Tirador, L, Cylkowska, B, Stasinksa, T, Silwinska, T, Sroka, M, Piepiorka, M, Korzeniak, R, Mirecka, H, Zaluska, R, Pupek-Musialik, D, Homenda, W, Grabowska, A, Okopien, B, Niegowska, J, Pogorzelska, H, Mikolajczyk-Swatko, A, Sikorski, M, Sowinski, D, Tahk, Sj, Kim, Yn, Nam, Cw, Rim, Sj, Kim, Cj, Choi, Km, Lee, Ik, Kim, Ij, Namgung, J, Moon, Kw, Kim, Ks, Oh, Bh, Lee, Wy, Choi, Sh, Kim, Es, Moon, S, Mindrescu, Nm, Aron, G, Graur, M, Hancu, N, Mlitaru, C, Nafornita, V, Szilagyi, I, Popa, Ar, Angelescu, Lm, Negrisanu, Gd, Zaharie, Dg, Culman, Mi, Vacaru, G, Munteanu, M, Constantinescu, S, Tivadar, S, Dreval, A, Barbarash, O, Strongin, L, Dogadin, S, Suplotova, L, Izmozherova, N, Marasaev, V, Khokhlov, A, Repin, A, Turova, E, Bondar, I, Samoylova, Y, Sherenkov, A, Smolenskaya, O, Zrahevskiy, K, Koshelskaya, O, Obrezan, A, Dzupina, A, Stevlik, J, Buganova, I, Pella, D, Vinanska, D, Jascur, J, Micko, K, Sosovec, D, Philippiova, A, Olexa, P, Fedacko, J, Selecky, J, Nicolau, J, Mediavilla Garcia, J, Botella Serrano, M, Lecube, A, Arguelles, I, Sabán, J, Gómez Cerezo, F, Soto, A, Bellido, D, Sucunza Alfonso, N, Vendrell Ortega, J, Alvarez, L, Garcia Puig, J, Angustias Quesada, M, Contreras Gilbert, J, Almeida, Ca, Tinahones, Fj, Garcia Ortiz, L, Gómez Marcos MA, Aomar, I, Fernández Balsells, M, Distiller, L, Padayachee, T, Badat, A, Ebrahim, I, Naiker, P, Ranjith, N, Kelfkens, Y, Makan, H, Mogashoa, S, Fulat, M, Carim-Ganey, N, Coetzee, K, Govender, T, Nortje, H, Wilhase, A, Seedat, S, Gani, M, Ellis, G, Rheeder, P, Wing, J, Blignaut, S, Kaplan, H, Lottering, H, Pillai, P, Louw, C, Coetzer, T, Sheu, Whh, Chen, Jf, Yang, Cy, Tseng, St, Wang, Cy, Lai, Wt, Hung, Yj, Hsieh, Ic, Su, Sl, Pei, D, Benjasuratwong, Y, Purewal, T, Milward, A, Dimitropoulos, I, Kumar, S, Barber, T, Wiles, P, Dang, C, Adler, A, Philip, S, Bellary, S, Price, D, Oelbaum, R, Heller, S, Sathayapalan, T, Clark, J, Leese, G, Simpson, H, Kilvert, A, Dawson, A, Hall, T, Takhar, A, Bundy, C, Harvey, P, Maxwell, S, Asamoah-Owusu, Nj, Mcknight, J, Chatterjee, S, Calvert, J, Wright, A, Macrury, S, Macfarlane, D, Johnson, A, Litchfield, J, Field, B, Koval, O, Larin, O, Levchenko, O, Martynyuk, L, Maslyanko, V, Rudyk, I, Suprun, Y, Tseluyko, V, Botsyurko, V, Vatutin, M, Fushtey, I, Grishyna, O, Kuskalo, P, Panina, S, Pererva, L, Prysupa, L, Teliatnikova, Z, Sokolova, L, Vlasenko, M, Berenfus, V, Gyrina, O, Kopytsya, M, Vizir, V, Vayda, M, Shanik, M, Headapohl, D, Pahl, J, Aronoff, S, Bartkowiak, A Jr, Chang, A, Gaudiani, L, Kayne, D, Look, M, Patel, N, Moran, J, Stout, E, Tsao, J, Struble, R, Fishman, N, Rodbard, H, Lucas, K, Dugano-Daphnis, P, Merrick, B, Nadar, V, Severa, L, Sorli, C, Chang, M, Reed, J III, Grunberger, G, Bain, C, Bestermann, W Jr, Morawski, E, White, J, Azizad, M, Ukwade, P, Anekwe, A, Jimenez, A, Weiss, D, Green, S, Overcash, J, Eaton, C, Roseman, H, Soler, N, Mikell, F, Manos, P, Levinson, L, Claxton, E Jr, Weiss, R, Argoud, G, Bickel, L, Wilson, J, Short, B, Webster, B, Mcneill, R, Schnall, A, Force, R, Phillips, L, Bybee, K, Forker, A, Denham, D, Vonderhaar, T, Pullman, J, Kruger, D, Whitehouse, F, Wysham, C, Baron, M, Kravitz, A, Dushkin, H, Manning, Mb, Wine, A, Jaffrani, N, Chadha, C, Sperl-Hillen, J, Busch, R, Estevez, R, Robbins, D, Rassouli, N, Garvey, T, Oparil, S, Eckel, R, Mcdermott, M, Rasouli, N, Mcgill, J, Corder, C, Klonoff, D, Mills, R, Earl, J, Kessel, J, Cuddihy, R, Zimmerman, R, Dayamani, P, Oral, E, Zimering, M, Marks, J, Farnsworth, K, Sugimoto, D, Toth, P, Bhargava, A, Mcguire, D, Rohatgi, A, Davies, M, Peden, E, Wyne, K, Alfonso, L, Seyoum, B, Akpunonu, B, Feinglos, M, Reaven, P, Soule, J, Luttrell, L, Schactman, B, Canadas, R, Boggs, B, Abbott, L, Herring, C, Roberts, L, Hage-Korban, E, Schubart, U, Taylon, A, Tannenbaum, A, Kingsley, J, Lenhard, J, Biscoveanu, M, Cohen, J, Donovan, D, Laferrere, B, Thompson, N, Wade, T, Detweiler, R, Henson, B, White, A, Cavale, A, Ravi, C, Thomas, A, Goodman, H, Kalen, V, Fox, D, Dauber, I, Rizvi, S, Marcus, A, Mulford, M, Higgins, A, Chane, M, Bland, V, Osunkoya, A, Suresh, D, Khan, S, Anastasi, L, Bajaj, M, Eisen, H, Mudaliar, Sr, Powell, S, Carr, K, Tripathy, D, Azad, N, Wakefield, P, Acheatel, R, Bressler, P, Dean, J, El Shahawy, M, Gilbert, J, Haque, I, Humiston, D, Ison, R, Karounos, D, Lillestol, M, Ferrier, N, Labroo, A, Vo, A, D’Agostino, R, Dulin, M, Mcwilliams, A, Hargrove, J, Blumberg, E, Jackson, B, Staniloae, C, Salacata, A, Hidalgo, H Jr, Nicol, P, Digiovanna, M, Soufer, J, Mahabadi, V, Akinboboye, O, Arauz-Pacheco, C, Neutel, J, Dungan, K, Benson, M, Powell, T, Gandy, W, Rovner, S, Berk, M, Khan, A, Ledesma, G, Madu, I, Erickson, B, Radbill, M, Graves, M, Kaczmarek, G, Giep, S, Baldauf, C, Golden, G, Lesh, K, Davis, C, Godbole, N, Kirby, W, Razzaque, N, Bhatt, B, Wilson, M.
Publikováno v:
Holman, R R, Bethel, M A, Mentz, R J, Thompson, V P, Lokhnygina, Y, Buse, J B, Chan, J C, Choi, J, Gustavson, S M, Iqbal, N, Maggioni, A P, Marso, S P, Öhman, P, Pagidipati, N J, Poulter, N, Ramachandran, A, Zinman, B, Hernandez, A F, EXSCEL Study Group & Serné, EH 2017, ' Effects of once-weekly exenatide on cardiovascular outcomes in type 2 diabetes ', New England Journal of Medicine, vol. 377, no. 13, pp. 1228-1239 . https://doi.org/10.1056/NEJMoa1612917
New England Journal of Medicine, 377(13), 1228-1239. Massachussetts Medical Society
N Engl J Med
New England Journal of Medicine, 377(13), 1228-1239. Massachussetts Medical Society
N Engl J Med
BACKGROUND: The cardiovascular effects of adding once-weekly treatment with exenatide to usual care in patients with type 2 diabetes are unknown. METHODS: We randomly assigned patients with type 2 diabetes, with or without previous cardiovascular dis
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::f3f61fc6b6b66ced1e10a811f9581875
Autor:
Pan, Y. F., Lim, G., Desire, A., Tseng, W. K., Rost, Natalia S., Grammer, M., Khetarpal, S., Waseem, M., Zellner, C., Roper, E., Amin, M., Harden, M., Sababathi, R., Valpas, S., Bourlios, P., Kawaguchi, A., Mavronasiou, E., Pandurangi, U., Shams, S., Dichristin, U., Purayil, M. Padinhare, Munemasa, M., Angel, J., Gurusamy, P., Berni, A., Platner, N., Zeltser, D., El Jarroudi, M., Kisos, D., Haruna, T., Bernhardt, P., Coisne, D., Nakahara, Y., Li, W. M., Karamitsos, C., Tziortziotis, A., Essop, M., Nunkoo, T., Gani, M., Wilson, L., Kelfkens, Y., Mitha, I., Taljaard, J., Naidoo, D., Duki, Y., Snyders, F., Munnik, M., Soma, P., Johnston, H., Patki, N., Jasani, B., Van Der Merwe, N., Goosen, Y., Van Zyl, L., Le Roux, M., Venter, T., Wessels, L., Bae, H. J., Han, M. G., Cha, J. K., Kim, D. H., Cho, B. R., Ryu, D. R., Choi, H. H., Hong, K. S., Chung, W. S., Oh, Y. S., Han, S. H., Lee, K. H., Hong, T. J., Lee, H. W., Hyon, M. S., Jung, J. W., Jeon, H. K., Lee, J. M., Kang, D. H., Choi, K. J., Kim, C. J., Jin, E. S., Kim, D. S., Seo, J. S., Kim, H. S., Cha, M. J., Kim, J. T., Park, M. S., Kim, J. H., Park, J. H., Kim, J. S., Parekh, P., Vicente, C., Simoes, M., Carraro, A., Sobral Filho, D., Lustosa, E., Boas, F. Villas, Almeida, M., Zimmermann, S., Zimmermann, E. Burger, Kunkelova, V., Berka, L., Brodova, P., Bar, M., Bergovec, M., Vrazic, H., Matsushita, C., Premchand, R., Boyer, M., Bakliza, Z., Sutalo, K., Kirner, D., Steiner, R., Cvitkusic Lukenda, K., Samardzic, P., Buksa, B., Kartsagkoulis, E., Kaplan, P., Sopher, M., Young, G., Senior, R., Roberts, J., Mackin, A., Moriarty, A., Olympios, C., Green, M., Shandra, T., Zhurba, S., Logvinov, Y., Zharinov, O., Mudruk, I., Yena, L., Nahrebetskyy, V., Kraiz, I., Chompalova, B., Parishev, G., Kharalkar, H., Knezevic, A., Denchev, S., Usan, N., Kraydashenko, O., Milcheva, N., Stets, R., Donova, T., Gergova, V., Georgiev, B., Kostova, E., Goudev, A., Jaksic Jurinjak, S., Kinova, E., Hergeldjieva, V., Yagensky, A., Kamenova, P., Manolova, A., Vasilev, I., Mihov, A., Miteva, B., Kupnovytska, I., Mincheva, V., Jelic, V., Stoyanovski, V., Makar Ausperger, K., Nikolov, F., Vasilev, D., Pencheva, G., Kostov, K., Petranov, S., Boriani, G., Milusheva, T., Popov, A., Staneva, A., Momchilova-Lozeva, D., Francetic, I., Todorov, G., Nyagina, M., Tumbev, H., Tumbeva, D., Tzekova, M., Kitova, M., Manoylov, E., Dicker, D., Giovannelli, F., Archibald, J., Antle, S., Bhargava, R., Stafford, C., Bose, S., Hundseth, M., Cha, J., Otis, J., Romic, I., Ferri Certic, J., Chehayeb, R., Lepage, C., Tusek, S., Ciglenecki, N., Jeric, M., Chilvers, M., Car, S., Carevic, V., Vansickle, L., Kyyak, Y., Serik, S., Cleveland, D., Valley, S., Constance, C., Gauthier, M., Lasri, E., Costi, P., Masson, C., Coutu, B., Denis, I., du Preez, M., Kubanska, A., Dufresne, M., Krider, J., Eikelboom, J., Zondag, M., Fortin, C., Viau, C., Houbraken, D., Hatheway, R., Mabee, J., Bagatin, J., Lizogub, V., Atar, S., Heath, J., Scott, L., Ho, K., Perdomo Mejia, I., Ho, V., Hoag, G., Standring, R., Huynh, T., Perkins, L., Kouz, S., Roy, M., Labonte, R., Fuki, Y., Dewar, C., Lainesse, A., St-Germain, L., Lam, S., Lam, H., Lichtenstein, T., Roberts, P., Luton, R., Douglas, S., Sanchez Vallejo, G., Ma, P., Seib, M., MacCallum, C., Matthews, J., Malette, P., Vaillancourt, T., Maranda, C., Studenikow, E., Mawji, A., Morely, A., Morrison, D., Roth, M., Mucha, M., Volkov, V., Goncharov, O., Vizir, V., Sklyanna, O., Vatutin, M., Drapchak, I., Vakaliuk, I., Dharmarao, A., Zanwar, I., Thakur, B., Vinod, M. Vijan, Kaur, A., Marciano, C., Varma, S., Tykhonova, S., Kuznetsov, I., Tseluyko, V., Najarali, A., Lamoureux, U., Nicholson, R., O'Hara, G., Banville, P., O'Mahony, W., Bolton, R., Parkash, R., Carroll, L., Pesant, Y., Sardin, V., Polasek, P., Turri, L., Qureshi, A., Nethercott, C., Ricci, J., Gonzales, C., Gorna, O., Bozek, B., Rupka, D., Malynovsky, Y., Quintero, A., Belhassane, A., Fonseca, J., Orozco Linares, L., Marchand, C., Shu, D., Silverio, G., St-Hilaire, R., Fedotov, S., Morissette, A., Sussman, J., Ostrovska, L., Kailey, P., Syan, G., Lopez Giraldo, D., Moncada Corredor, M., Bobbie, C., Rivera Rodriguez, E., Talajic, M., David, D., Manzur, F., Talbot, P., Tremblay, M., Teitelbaum, I., Teitelbaum, J., Velthuysen, G., Giesbrecht, L., Wahby, R., Morley, A., Wharton, S., Caterini, T., Builes, A., Dimitra, K., Ajioka, M., Woodford, T., Balboa, W., Ushakova-Sokolova, L., Parkhomenko, A., Dovgan, N., Potapenko, P., Nekrasa, A., Prokhorov, O., Leonidova, V., Rebrov, B., Gamachek, O., Jaramillo Munoz, C., Daskalaki, A., Thankaraj, L., Moschos, N., Delgado, P., Hernandez, H., Aldana Diaz, I., Fernandez Ruiz, R., Arroyave, C., Delgado Restrepo, J., Leon Pineda, L., Srinivas, A., Cano, N., Accini, M., Accini, J., Zhang, Y. L., Zhou, S. X., Li, B. G., Zheng, Z. Q., Wang, J. Q., Zhao, X. L., Rishko, M., Chendey, T., Han, R. J., Zhao, R. P., Retamal Matus, L., Bugueno, C., Mondaca Mondaca, P., Cobos, J., Obreque, C., Corbalan, R., Parada, A., Kang, H., Gupta, R., Singh, G., Lyzohub, S., Florenzano, F., Arratia Diaz, P., Lopetegui, M., Rebolledo, C., Manriquez, L., Manriquez Silva, L., Martinez, D., Romero Llamas, R., Opazo, M., Carmona Perez, M., Pincetti, C., Torres Carrasco, G., Zhang, Z., Lin, Y. N., Rudyk, I., Zhang, H. Q., Qiang, H., Yuan, Z. Y., Li, L. L., Yu, B., Potthoff, S., Zapata Staub, J., Rodriguez, M., Campisto, Y., Xu, Y. P., Stockins, B., Lara Lara, C., Yovaniniz, P., Grandon Azua, M., Bai, F., Xu, G. L., Chen, J. Z., Xie, X. D., Chen, X. P., Zhang, X., Yin, Y. H., Gao, M., Dong, Y. G., Feng, C., Fu, G. S., Zhang, P., Miyauchi, Y., Hong, K., You, Z. G., Shatilo, V., Ishchuk, V., Zheng, Y., Hong, L., Zheng, X., Qiu, Y., Yang, Y. J., Shcherbak, V., Sudheer, R., Shetty, G., Li, A. Y., Goncharova, I., Yang, K., Liang, Y. Z., Xu, Y. M., Gu, J. Y., Xu, J. H., Li, Y. E., Wu, S. L., Huang, D., Wei, M., Shvetz, N., Shi, X. J., Wang, G. P., Qi, S. Y., Wang, D. M., Yang, Z. Y., Ma, S. M., Lu, Z. H., Liu, L., Gu, X. J., Sychov, O., Liao, D. N., Liu, Y., Zamlynskyy, M., Sirenko, Y., Stanislavchuk, M., Sethia, S., Sethia, A., Jiang, X. J., Li, Z. Q., Qu, Z., Li, L., Perebetiuk, L., Liu, H., Kandekar, B., Li, T. F., Liu, B., Raut, N., Kong, Y. Q., Hashimoto, Y., Jakala, P., Shimazu, Y., Hiasa, Y., Berger, N., Kale, V., Alexopoulos, D., Wurow, A., Filardi, P. Perrone, Al-Zoebi, A., Hoffmann, S., Viitaniemi, J., Dias, P., Oomaan, A., Murata, J., Natarajan, S., Narendra, J., Shelke, S., Duprat, C., Winter, K., Roudaut, R., Wolde, C., Buelow-Johansen, B., Oga, Y., Namjoshi, D., Lee, M. H., Leparree, S., Poulard, J., Nagai, Y., Sakata, Y., Naito, S., Oyama, H., Nishi, Y., Nagase, T., Ochiai, J., Junko, H., Ogawa, T., Sugeno, M., Oguro, H., Tanabe, M., Okada, K., Corbut, S., Moriyama, Y., Okajima, K., Nakashima, M., Okazaki, O., Wada, H., Kacet, S., Okishige, K., Kitani, S., Okumura, K., Deruche, E., Hermida, J., Dorn, S., Tsalihin, D., Hoffmann, U., Dieckheuer, U., Heuer, H., Winkelmann, B., Peitz, M., Hartmann, A., Otto, A., Grigat, C., Antman, Elliott M., Mercuri, Michele F., Ito, Y., Onishi, M., Iwade, K., SomaRaju, Bhupathi, Nicolau, Jose C., Singhal, Aneesh B., Silverman, Scott, Norden, Andrew D., Crompton, Andrea E., Murphy, Sabina A., Ruff, Christian T., Giugliano, Robert P., Narita, Y., Onaka, H., Moriyama, H., Ozaki, Y., Tanikawa, I., Sakagami, S., Nakano, A., Sakuragi, S., Hayashi, N., Sakurai, S., Ooki, H., Sasaki, T., Braunwald, Eugene, Oosawa, N., Satoh, A., Fujimoto, E., Seino, Y., Narumi, M., Shirai, T., Shigenari, M., Shoji, Y., Ueda, J., Manuela, W., Fuchs, R., Schneider, K., Sakuma, Y., Forck-Boedeker, K., Arfaoui, M., Dinanian, S., Joshi, H., Faghih, M., Weyland, K., Park, S. J., Kim, S. H., Buchholz, M., Seo, J. B., Kim, Y. J., Aggarwal, R., Smith, S., Beeton, I., Dunn, S., Blagden, M., Ito, T., Vogelmann, O., Gonzalez, C., Ahuad Guerrero, R., Belatsky, V., Swissa, M., Aloni, I., Sugi, K., Miyazaki, E., Price, R., Sumii, K., Camm, J., Asakura, H., Dougal, K., Chapman, O., Davies, D., Choy, A., Duff, J., Cohen, A., Wilmott, R., D'Costa, D., Douglas, H., Dickinson, D., Lie, F., Ramasamy, V., Lindsay, S., Takagi, M., Mohri, S., Takahashi, W., Yoshida, K., Voehringer, Voehringer, Thomas, R., Herfurth, B., Ludwig, I., Drescher, T., Kranz, P., Degtyareva, E., Ayasse, D., Veltkamp, R., Agraou, B., Zarpentin, C., Taggeselle, J., Stoehring, R., Shochat, M., Sterlin, J., Iwasaki, T., Schiff, E., Takahashi, A., Albisu, J., Rosales, E., Atkinson, C., Allall, O., Kishi, N., Linker, N., Finlayson, M., Bonin, K., Lip, G., Spitzer, S., Masaki, W., Akihisa, U., Hirahara, T., Furiozzi, F., Zaca, V., Takahashi, T., Sakurai, Y., Baylacher, M., Reguero, M., Sohn, H., Takeda, K., Gold, G., Yahata, A., Takenaka, T., Yamagishi, K., El Jarroudi, F., Sethi, K., Seibert, H., Takeuchi, S., Gagliano, M., Toschi, V., Breschi, M., Severi, S., Hussi, E., Watanabe, E., Cannoni, S., Rasura, M., Singh, R., Brown, R., Sawhney, J., Arora, T., Iesaka, Y., Higashikata, T., Miyamoto, C., Nagatome, H., Iijima, T., Higuchi, K., Kaarleenkaski, S., Ino, H., Hellmers, J., Noguchi, H., Schreckenberg, A., Schmidt, M., Schmidt, A., Schiewe, C., Dreykluft, K., Daut, W., Kakinoki, S., Finsterbusch, T., Adachi, C., Schenkenberger, I., Frommhold, R., Lioy, E., Penco, M., Schellong, S., Inomata, T., Nakamura, K., Kamakura, S., Granzow, K., Nakahara, F., Kamijo, M., Iida, S., Tanaka, K., Raisaro, A., Uchida, M., Tanouchi, J., Kamiyama, K., Nishiya, Y., Tsuboi, H., Tsuboi, N., Fujii, R., Terakura, K., Kato, K., Ishida, A., Kazatani, Y., Uematsu, M., Yasumoto, S., Ueyama, Y., MacCallum, P., Usuda, K., Sakai, Y., Yagi, M., Sato, A., Yagi, H., Kuroda, T., Yamabe, H., Ichikawa, Y., Sakamoto, Y., Yamada, T., Yamano, R., Kitazawa, H., Alvarez, C., Yamagishi, T., Sasaki, S., Yamamoto, Y., Yamashina, A., Chun, M. Y., Joung, B. Y., Igarashi, C., Ebano, P., Takiguchi, M., Yamashita, T., Matsuda, K., Yonehara, T., Yoshino, H., Nomura, H., MacLeod, M., Yoshioka, K., Fujiwara, Y., Bayram Llamas, E., Hurtado, A., Calvo Vargas, C., Cedano Limon, M., Kobayashi, Y., Cardona Munoz, E., Hernandez, S., Carrillo, J., Szymanowski, N., Schaefer, A., Kuehlenborg, A., Rinke, A., Delgadillo, T., Casares Ramirez, M., Franco Valles, J., Pilipenko, H., Rack, K., Garcia, M., Ameriso, S., Ameriso, P., Garcia, N., Alcantara Colin, M., Garcia-Castillo, A., McGhee, C., Jaramillo, A., Leiva-Pons, J., de la Mora, S., Marazzi, P., Llamas Esperon, G., Grajales, A., Amuchastegui, M., Jones, D., Mendez-Machado, G., Avila, H., Nevarez Ruiz, L., Magallanes, G., Sanchez Diaz, C., Ortiz, A., Kuhlmann, M., Maxwell, T., Velasco Sanchez, R., Logvinenko, S., Moran Velazquez, E., Isted, C., Alhakim, M., More, R., Helliwell, L., van Welsen, I., Bruning, T., Caceres, M., Jones, A., Buiks, C., de Groot, J., Radder, I., de Vos, R., Beloscar, J., Hazeleger, R., Daniels, R., Kietselaer, B., Muijs, L., Mannaerts, H., Kooiman, E., Mevissen, H., van der Heijden, D., Hofmeyer, H., Anscombe, R., O'Meeghan, T., Kjentjes, M., Benatar, J., White, H., Borthwick, L., Doughty, R., Copley, M., Fisher, R., Monkley, R., Green, B., Scott, D., Hamer, A., Tomlinson, J., Hart, H., Turner, A., Cammell, R., Troughton, R., Skelton, L., Young, C., Kennett, K., Atar, D., Claussen, H., Hofsoy, K., Melbue, R., Sandvik, J., Thunhaug, H., Tveit, A., Enger, S., Bustamante, G., Tejada Guillen, M., Cabrera, J., Esteves Mendoza, R., Chavez, C., Luna, C., Lema, J., Rozenman, Y., Givoni, H., Carrion, A., Proskynitopoulos, N., Pohl, W., Llerena, N., Lewinsky, D., Araoz Bedregal, S., Medina Palomino, F., Rodriguez, J., Minchola, J., Bautista, C., Negron Miguel, S., Honores Armas, B., Rodriguez, A., Romero, N., Torres, P., Murdoch, D., Fernandez Rodriguez, K., Yanac Chavez, P., Horna, M., Delgado, S., Babilonia, N., Sambaz, C. M., Piechatzek, R., Raddatz, K., Barcinas, R., Mueller-Glamann, M., Francis, V., Menon, J., Sharma, P., Mathur, A., Zapanta, M., Fenu, L., Coching, R., Vallenas, M., Matiga, G., Enad, C., Rogelio, G., Joaquin, F., Roxas, A., Gilo, L., Ouzan, E., Amarenco, P., To, R., Aquino, M., Villamor, L., Nario, K., Adamus, J., Korzeniowska-Adamus, J., Baszak, J., Bronisz, M., Karny, M., Bhaskarwar, P., Hara, S., Boursin, P., Babuty, D., Naganuma, M., Lee, S. H., Shin, D. G., Piseddu, G., Namgung, J., Andrews, A., Sarna, M., Cieslak, B., Newby, D., Busz-Papiez, B., Krzystolik, A., Cymerman, K., Dabrowska, M., Ptak, A., Derlaga, B., Laskowska-Derlaga, E., Domanska, E., Guziewicz, M., Gieroba, A., Zajac, E., Gniot, J., Mroczkowski, P., Januszewicz, A., Makowiecka-Ciesla, M., Huikuri, H., Jazwinska-Tarnawska, E., Flint, L., Paradiso, G., Ratnik, E., Ciezak, P., Jurowiecki, J., Kaczmarek, B., Pacholska, A., Kaminski, L., Kania, G., Tymendorf, K., Karczmarczyk, A., Kaliszczak, R., Konieczny, M., Benicka, E., Korzeniak, R., Borowski, W., Pye, M., Krzyzanowski, W., Muzyk-Osikowicz, M., Sklodowskiej-Curie, M., Jadhav, D., Hagiwara, N., Wright, L., Kus, W., Lesnik, J., Kamitake, C., Wierzykowski, T., Lewczuk, J., Furukawa, Y., Stopyra-Poczatek, M., Lubinski, A., Szymanska, K., Lysek, R., Jaguszewska, G., Matyszczak-Toniak, L., Sznajder, R., Wnetrzak-Michalska, R., Kosmaczewska, A., Mazur, S., Chmielowski, A., Miekus, P., Kosmalska, K., Mosiewicz, J., Myslinski, W., Napora, P., Petrucci, J., Berli, M., Biniek, D., Nessler, J., Nessler, B., Niezgoda, K., Nej, A., Nowak, J., Olszewski, M., Podjacka, D., Budassi, N., Janczewska, D., Itamoto, K., Pogorzelska, H., Ise, M., Valle, M., Bustamante Labarta, G., Polaszewska-Pulkownik, V., Bojanowska, E., Raczak, G., Zienciuk-Krajka, A., Rewinska, H., Rozmyslowicz-Szerminska, W., Yamaguchi, A., Ronkowski, R., Ruzyllo, W., Norwa-Otto, B., Sendrowski, D., Spyra, J., Szolkiewicz, M., Vahula, V., Malanska, A., Turbak, R., Wrobel, W., Muzalewski, P., Wysokinski, A., Avery, D., Kennard, S., Storey, R., Bridge, C., Turner, W., Walker, M., Rajasalu, R., Venkataraman, A., Gilchrist, M., Kudlicki, J., Zarebinski, M., Rosenthal, A., Krauze, R., Zielinski, M., Nawrot, M., Matias, F., Correia, J., Gil, V., Lopes, S., Madeira, J., Maymone, D., Sant, H., Martins, D., Neves, E., Monteiro, P., Oliveira, D., Leitao Marques, A., Salgado, A., Goncalves, A., Santos, O., Veiga Pais Nunes, L., Santos, J., Barbera, S., Soares, D., Albulescu, P., Joseph, J., Bulgari, M., Funazaki, T., Metra, M., Ciortea, M., Apetrei, E., Lishner, M., Matei, C., Bartos, D., Badila, E., Bengus, C., Ochean, V., Bobescu, E., Doka, B., Bolohan, F., Ciobotaru, G., Andor, M., Coman, I., Ghionea, M., Constantinescu, M., Creteanu, M., Oommen, D., Watkin, R., Chung, A., Wright, A., Wright, J., Parasteac, M., Cristea, M., Joseph, S., Anciu, M., Crisu, D., Pahuja, M., Jemna, D., Jain, R., Ghume, A., Hiremath, J., Thakor, G., Saravia, M., Caccavo, A., Muegge, A., Hardas, S., Dobre, I., Voicu, O., Dobreanu, D., Sirbu, I., Dragomir, D., Savanth, P., Jurca, S., Iosipescu, L., Costache, L., Minescu, B., Serban, D., Pop, C., Cozma, M., Popescu, M., Ardelean, A., Sipciu, D., Plosca, P., Stamate, S., Spinu, C., Topolnitchi, L., Tudoran, M., Tudoran, C., Zhukova, N., Arutyunov, G., Chernyavskaya, T., Ballyuzek, M., Alexandrova, L., Barbarash, O., Bashkireva, A., Voitk, J., Fujimoto, C., Bart, B., Larina, V., Belenky, D., Kosolapov, Y., Berns, S., Yukhno, E., Bokarev, I., Khlevchuk, T., Chumakova, G., Pokutneva, O., Demko, A., Masin, A., Dovgalevsky, P., Puchinyan, N., Drapkina, O., Fracaro, V., Cartasegna, L., Zyatenkova, E., Egorova, L., Esip, V., Kirichek, N., Filatov, A., Soin, I., Gilinskaya, O., Valuyshkih, E., Glezer, M., Valovyeva, S., Golitsyn, S., Kratskina, T., Goloshchekin, B., Laptev, I., Gratsiansky, N., Mazovets, O., Karpov, Y., Buza, V., Kosenko, B., Vogt, S., Khirmanov, V., Kireenkov, I., Khokhlov, A., Sinitsina, O., Khokhlov, R., Novas, V., Tsareva, E., Khrustalev, O., Khrustalev, A., Kostenko, V., Karabalieva, S., Koziolova, N., Polyanskaya, E., Kozyrev, O., Kostenko, O., Kuznetsov, V., Paumets, M., Rychkov, A., Lavrova, O., Tereschenko, L., Levashov, S., Volkova, E., Libis, R., Maslova, A., Libov, I., Kwak, J. J., Moiseeva, Y., Lila, A., Belousova, L., Lukyanov, Y., Lamden, D., Nikolaev, K., Nikolaev, A., Nikolskaya, I., Khromova, O., Novikova, N., Patrusheva, S., Panchenko, E., Laguta, P., Panov, A., Nilk, R., Polkanova, E., Matveeva, I., Poluyanova, N., Pikalova, N., Raskina, T., Letaeva, M., Rebrov, A., Karoli, N., Repin, M., Rodina, N., Shaposhnik, I., Lebedev, E., Shogenov, Z., Agirov, M., Sidorenko, B., Vorontsova, S., Sinitsina, I., Orlov, V., Sizova, Z., Rha, S. W., Caruso, O., Saa Zarandon, R., Lapidus, N., Sobolev, K., Na, J. O., Colombo, H., Morandini, M., Cuello, J., Erofeeva, S., Suprun, E., Dronov, D., Fukuda, N., Harada, J., Tarasov, N., Isakov, L., Tereshenko, S., Fukamizu, S., Kositsyna, I., Tikhonova, E., Solovyev, A., Timofeev, A., Bulygin, S., Ustyugov, S., Rossovskaya, M., Vishnevsky, A., Kirgizova, A., Volkov, D., Yakusevich, V., Petrochenko, A., Yakushin, S., Nikulina, N., Zateyshchikov, D., Zotova, I., Zateyshchikova, A., Mankhaeva, B., Zenin, S., Kononenko, O., Rim, S. J., Kim, J. Y., Zubeeva, G., Motylev, I., Apostolovic, S., Arcocha Torres, M., Djordjevic-Radojkovic, D., Manzanal Rey, A., Blanco Coronado, J., Puertas, I., Bruguera Cortada, J., Maenpaa, A., Cabero, P., Calvo, C., Rosell, M., Calvo, G., De Arce Borda, A., Asensio, A., Diez Tejedor, E., Perez Guevara, M., Celic, V., Gonzalez Juanatey, J., Laheaar, M., Moure, M., Lucijanic, T., Mitrovic, V., Frahm, E., Mardikar, H., Hernandez Madrid, A., Lappalainen, T., Delgado, A., Lopez Garcia-Aranda, V., Barquero, R., Meyer-Pannwitt, U., Kale, M., Lavhe, P., Anthony, A., Majstorovic, A., Kumbla, M., Adjic, N. Cemerlic, Bjelobrk, M., Despotovic, N., Erceg, P., Ilic, S., Ilic, B., Krotin, M., Djokovic, A., Miloradovic, V., Djokic, I., Otasevic, P., Tasic, N., Potpara, T., Polovina, M., Putnikovic, B., Kalezic, T., Cuneo, C., Seferovic, P., Milinkovic, I., Tavciovski, D., Davicevic, Z., Vasiljevic-Pokrajcic, Z., Mitrovic, P., Tesic, B. Vujisic, Ostojic, M., Castro, C., Manzano, L., Blanco Abril, S., Rivis, L., Merino, J., Topolnitchi, O., Diaz-Pintado, M., Bocanera, M., D'Amico, A., Cendali, G., Dran, R., Moreno, V., Arias, J., Ruda, M., Golshmid, M., Fernandez, M., Fernandez Alvarez, R., Terns, M., Tesic, M., Ambrovicova, V., Ambrovic, I., Banikova, A., Dukat, A., Dachs Delgado, M., Kosmalova, V., Dulkova, K., Dulka, T., Francis, J., Kumar, A., Duris, T., Estol, C., Davolos, M., Vankova, L., Villuendas, R., Astier, L., Appelros, P., Dzupina, A., Dzupinova, M., Hatalova, K., Hatala, R., Akerberg, A., Karpuram, M., Facello, A., Hranai, M., Hofmanova, J., Blom, K. Berndtsson, Facello, M., Falu, E., Kasperova, V., Kumar, P., Lawande, A., Reptova, A., Mazur, J., Pella, D., Fedacko, J., Mason, T., Zeig, S., Curtis, S., Zakhary, B., Fisher, M., Yousuf, K., Dongas, B., Yi, J., Preston, S., Yasin, M., Kulkarni, G., Sheehan, T., Andersson, R., Blomstrom, P., Persson, L., Carlsson, T., Bengtsson, A. Stener, Hadan, S., Iriarte, M., Femenia, F., Arrieta, M., Fuselli, J., Deokar, M., Kulkarni, R., Zanotti, A., Dettmann, S., Ostberg, S., Engdahl, J., Karlsson, L., Herlitz, J., Winberg, L., Juul-Moller, S., Jernhed, H., Koskinen, P., Hakansson, E., Kozak, P., Edlund, M., Malmqvist, L., Eriksson, G., Singh, P., Randers, F., Moodh, J., Gupta, J., Saini, A., Rautio, A., Johansson, M., Goyal, N., Ronn, F., Sundholm, C., Stenberg, A., Gunnarsson, A., Thulin, J., Broberg, M., Yarows, S., Moccetti, T., Slater, I. Petrova, Cheng, C. C., Wu, W. S., Mostert, M., Engelbrecht, J., Botha, L., Pointer, S., Worley, S., Capasso-Gulve, E., Wood, K., VonGerichten, S., Willis, J., Mali, N., Chopda, M., Babbolin, M., Merlini, P., Francalacci, G., Fujita, T., Karnwal, N., Somaraju, B., Marino, P., Raggi, F., Calambur, N., Dowling, C., Williams, R., Gibson, C., Williams, D., Truva, C., Westcott, J., St Laurent, B., Weiss, R., Sanchez, G., Waxman, F., Locklear, T., Ward, S., Renaud, K., Walsh, R., Kilcup, S., Vossler, M., Washam, M., Vijay, N., Warren, K., Vicari, R., Parsons, T., Verma, S., Cardoza, T., Vemireddy, D., Harrelson, K. Gonzalez, Val-Mejias, J., Hanna, K., Updegrove, J., Salas, L., Ruffini, L., Morsky, J., Ellis, G., Bhuti, M., Biniwale, A., Slanina, M., Kmec, J., Tucker, P., Torres, M., Southam, D., Teixeira, J., Mitchell, T., Tee, H., Young, K., Teague, S., Dastoli, K., Tawney, K., Swauger, M., Tatarko, M., Corchado, D., Zachar, A., Kokles, M., Zareczky, P., Gant Lopez, J., Tami, L., Leo, L., Talano, J., Bruton, T., Takata, T., Springer, K., Tahirkheli, N., Herwehe, S., Szulawski, I., Rathi, A., Bhargava, V., Solanki, R., Kotiwale, V., Freemyer, D., Swerchowsky, V., Bharani, A., Frost, J., Suresh, D., Surushe, S., Vittitow, T., Struble, R., Benjarge, P., Kikuchi, R., Braemer, U., Cox, C., Steljes, A., Liu, M., Staniloae, C., McCartney, P., Spivack, E., Vasquez, E., Sperling, M., Thomason, L., Spangenthal, S., Hodnett, P., Smith, R., Keene, R., Hughes, B., Skierka, R., Nelson, M., Singh, V., Turner, K., Singh, N., Meiller, F., Garcia Duran, R., Laane, E., Chiang, C. E., Perlo, D., Garrido, M., Ceirano, C., Giacomi, G., Meyer, R., Simpson, P., Champagne, M., Siler, T., Kohno, M., Yu, W. C., Stephenson, L., Shoukfeh, M., Sheth, T., Tamura, S., Banker, D., Reddy, J., Browning, J., Babu, R., Rao, B., Nyman, K., Sankari, T., Shih, H., Rasi, H., Babu, P., Meissner, G., Shaikh, A., Lo Pinto, G., Hengerer, T., Sheikh, K., Hren, A., Shaoulian, E., Fleets, J., Eden, M., Shanes, J., Koretsune, Y., Seese, M., Avvaru, G., Shalaby, A., Witt, P., Shah, G., Mather, N., Seide, H., Holt, A., Ullig, T., Seals, A., Mercer, S., Schulman, D., Schneider, W., Schneider, R., Fekete, A., Schaefer, S., Clifton, R., Savin, V., Lafave, J., Sandberg, J., Schomburg, J., Samal, A., Ball, E., Sacco, J., Nelson, T., Giannaula, R., Ruoff, G., Freeman, R., Ross, S., Martin, C., Allman, J., Dalby, A., Rosen, R., Barnhorst, M., Chiang, F. T., Rosado, J., Wu, Y. W., Chiou, C. W., Hollihan, P., Yeh, T. C., Roehll, W., Cherrico, M., Robinson, J., Braun, D., Riofrio, K., Pazier, P., Richwine, R., Stanley, E., Renzi, M., Wroblewski, J., Redondo, V., Domingo, D., Rama, P., Hoefer, K., Hemmen, C., Quinn, J., Reed, C., Quinlan, E., Rafla, E., Quadrel, M., Ebert, J., Maus, O., Pugeda, J., Sham, L., Pudi, K., Nakagawa, Y., Lowe, K., Ben Ari, M., Huerta, M., Pribble, A., Neeper, L., Pratt, R., Cush, S., Poulathas, A., Kirk, D., Pezzella, S., Gaggioli, G., Brown, F., Pettis, K., Morlando, F., Petruzziello, F., Chacon, L., Lewis, B., Peters, P., Goicoechea, R., von Wulffen, M., Hominal, M., Bianchini, M., Jure, H., Jure, D., Kevorkian, R., Duncan, D., Pentz, W., Montayne, S., Pearlstein, R., Gorry, N., Pavon, H., Dennison, K., Patnam, S., Joseph, L., Oza, S., Gonzalez, M., Osborne, J., Garcia, L., Orchard, R., McCormick, J., Oppenheimer, K., Genin, I., Laffi, Laffi, Klainman, E., Monaco, F., Lanternier, G., Belcuore, M., Liniado, G., Iglesias, M., Litvak, B., Nigro, A., Llanos, J., Vignau, S., Lorente, C., Shatsky, K., Lotti, J., Raimondi, G., Mackinnon, I., Carne, M., Manuale, O., Thakkar, N., Hsia, C. H., Chen, Y. P., Huang, J. L., Chen, Y. F., Kuo, C. T., Wang, C. L., Lai, W. T., Lin, T. H., Oberoi, M., Wilmot, M., Nielsen, R., Nomanee, S., Nguyen, T., Goza, J., Lee, J. T., Nallasivan, M., Pai, P. Y., Lin, K. H., West, M., Naidu, J., Ichishita, Y., Yumoto, I., Parker, A., Nadar, V., Oehmann, V., Murphy, A., Raziano, S., Mullen, P., Todd, S., Mowdy, M., Fujimoto, K., Schuler, C., Mounsey, P., Calderon, M., Marino, J., Parrott, N., Mouhaffel, A., Bowman, B., Majdoub, A., Hayek, T., Roshrosh, M., Morledge, J., Garner, S., Moran, J., Strugatsky, S., Mody, F., Gryczan, J., Miller, S., Sanchez, S., Miller, R., Sanders, D., Milas, J., Romero-Colon, J., Michlin, B., Cajulis, C., Mercado, A., Cervellione, K., Mendelson, R., Wall, J., Mehrle, A., Skinner, J., Meholick, A., Marti, J., Mega, J., Lack, A., McLaurin, B., Omae, K., Paul, J., McKnight, T., Rodkey, K., McKenzie, M., Miranda, J., McGuire, K., Schwarz, L., McGarvey, J., Stubbs, L., McCartney, M., Hicks, T., Massin, E., Bedenko, E., Marenberg, M., Hasin, Y., Rabadi-Marar, D., Kurabayashi, M., Marar, I., Mandviwala, M., Dagan, T., Casas, R., Makam, S., Shyu, K. G., Funes, I., Lisiecki, B., Mainigi, S., Fujimoto, S., Muntaner, J., Doctor, A., Magee, A., Bush, D., Macomber, J., Edelstein, J., Lurie, M., Wright, H., Lui, H., Ault, S., Looby, R., Kotera, M., Davids, M., Lone, B., Shah, D., Gandur, H., Nul, D., Lomnitz, D., Wofford, E., Littlefield, R., Murphy, R., Ling, L., Chiu, C. Z., Miller, D., Lillestol, M., Bonds, C., Lewis, D., Hartley, L., Lesser, M., Smith, D., Ueng, K. C., Bollova, D., Lentz, M., Royse, H., Ledbetter, L., Faucett, S., Langevin, E., Verdini, E., Piskorz, D., Tommasi, A., Povedano, G., Casares, E., Pozzer, D., Simmons, T., Lee, S. C., Fujii, E., Kozeni, S., Lang, J., Wang, J. H., Ferguson, D., Landau, C., Coyle, G. Stagi, Lambert, C., Jauregui, V., Laliotis, A., Marquez, D., Krichmar, P., Grossman, E., Watts, S., Kozlowski, J., Sanchez, E., Kotha, P., Godfrey, C., Rouwaida, S., Virtanen, V., Gottlieb, S., Koya, E., Fernandez, E., Prado, A., Korpas, D., Averett, P., Kindman, L., Tsai, W. C., Khan, G., Khan, M., Yeh, H. I., Binns, M., Khan, B., DiCorcia, L., Kesselbrenner, M., Buhler, A., Kersh, R., Bartholomaus, D., Kerkering, M., Keller, J., Keller, R., Davis, C., Kastelic, R., Behm, K., Karunaratne, H., Masuyama, T., Goldhaber, M., Ruggiero, M., Kapoor, A., Cook, S., Kaplan, K., Kostedt, G., Kandath, D., Dugal, J., Fujii, K., Fujiwara, M., Kai, W., Coombs, V., Kahn, B., Royes, A., Nappila, H., Judson, P., Nichols, M., Jovin, I., Hughett, G., Le Heuzey, J., Jones, R., Phillips, T., Johnson, F., Goldhaber, A., Murena, E., Grassia, V., Ghantous, R., Francis, A., Bosco, B., Andresen, T., Jardula, M., Butcher, S., Ison, R., Tambawala, M., Hussain, M., Garza, M., Hurst, P., Battistelli, E., Hunter, J., Huang, P., Craft, D., Howard, L., Hays, D., Howard, V., Adams, K., Houchin, V., Venturini, C., Shree, R., Turner, N., Hotchkiss, D., Sloss, D., Horton, K., Homayouni, A., Homan, J., Hoekstra, J., Dutter, S., Kuo, J. Y., Hippert, R., Vieira, P., Hinchman, D., Ron, G. Avraham, Elias, M., Kaneno, Y., Badenhorst, J., Carey, G., Herson, S., Ebina, E., Meno, H., Arora, V., Endo, H., Memon, A., Fattore, L., Miranda, D., Herrod, J., Batchell, K., Hermany, P., Harkins, V., Henry, S., Millard, D., Henderson, D., Jirasirirojanakorn, K., Pornchaiyasit, K., Kaewsuwanna, P., Sinthusopa, W., Kiatchoosakun, S., Dandekar, U., Heiman, M., Krater, C., Sriprasert, S., Laothavorn, P., Hearne, S., Bobade, M., Bamrungpong, P., Harris, J., Cavanna, L., Han, M., Bentivenga, L., Hamroff, G., Morelli, L., Piyayotai, D., Hack, T., McLean, R., Gvora, T., Sripracha, A., Felsman, D., Guthrie, R., Foster, B., Guerrero, Guerrero, Sritara, P., Arneja, J., Ranka, R., Guarnieri, T., Gabela, W., Guarino, J., Mabe, K., Grove, D., Davis, A., Grossman, C., Goodman, V., Griffin, J., Aull, L., Panpunuan, P., Griffin, S., Bonora, M., Graham, S., Rafala, E., Gowda, S., Goldstein, M., Latteri, J., Goldscher, D., Ewing, B., Gogia, H., Keane-Richmond, P., Gillespie, E., Hinchion, N., Gerber, J., Valentine, H., George, F., Garb, J., Jones, J., Gaffney, M., Ramos, H., Sukonthasarn, A., Mekara, W., Vorasettakarnkij, Y., Agarwal, D., Abdullakutty, J., Puripun, E., Malhan, S., Kincses, M., Vertes, A., Acikel, M., Marosi, A., Tomcsanyi, J., Satake, M., Mita, T., Di Niro, M., Szakal, I., Di Pasquale, G., Akilli, H., Demir, H., Smith, K., Friedlander, I., Morales, C., French, W., Gentry, P., Franco, M., Thrope, C., Frais, M., Solis, A., Forman, S., Slayton, C., Flores, E., Donahue, S., Fishbein, G., Drew, B., Fischell, T., Finkelstein, S., Shriver, D., Ata, N., Bayata, S., Cakmak, N., Finkel, M., Calik, A., Erasmus, L., Basson, M., Calvo, M., Fialkow, J., Prior, J., Felten, W., Mazzone, C., Tang, N., Feldman, J., Tameron, A., Feld, L., Watkins, D., Cayli, M., Fahmy, R., DeSalle, D., Ceyhan, C., Everhart, B., Shipp, A., Ettinger, N., O'Brien, J., Johnson, C., Erenrich, N., Cristaldi, J., Ellis, J., Quick, R., Eldadah, Z., Dunn, K., Eade, J., Cullen, T., D'Souza, A., Habibi, S., Drozdiak, R., Olson, A., Dotani, I., Rodriguez, L., Donovan, D., Tisdale, L., DiGiovanna, M., Ucik, S., Dhar, S., Briscoe, C., Devenport, S., Waters, L., Steward, A., Desai, A., Poynton, M., Carey, J., DeGarmo, R., Warmack, D., Dean, J., Debes, C., De Lemos, J., Ebreo, N., Davuluri, A., Dave, B., Dave, K., Wulf, A., Datta, S., Leka, G., Daniels, S., Morgan, T., Dang, N., Sarpola, N., Curtis, B., Nelson, L., Cowan, L., Masson, E., Cottiero, R., Mullinax, K., Cossu, S., Svadbik, L., Corbett, B., Martinez, E., Concha, M., Cole, J., Salpas, S., Colan, D., Bossaers, J., Cohen, R., Dutka, C., Sipos, T., McClelland, M., Clay, A., Clapp, T., Bagby, J., Ciaramita, J., Sawaya, K., Chaturvedi, S., Tamayo, M., Charlat, M., Hatfield, G., Chang, M., Phan, D., Carr, K., Jameson, L., Caplan, J., Hartranft, E., Canosa, R., Canaday, D., Morton, S., Cader, C., Al-Maliky, T., Bybee, K., Navarrete, S., Ruzsa, D., Triano, A., Brown, H., Frey, W., Brilakis, E., Terry, P., Bradley, A., Ziegler, K., Bowden, W., Simor, T., Wade, W., Bognar, A., Bouchard, A., Hickenbotham, D., Borsheim, M., Vernon, M., Blue, B., Bloomberg, K., Bloomberg, R., Ensminger, E., Blonder, R., Talbot-Lawson, C., Block, T., Antonino, M., Bingham, S., Langone, L., Bilazarian, S., Bilal, B., Eldred, R., Bernard, J., Ibarra, M., Sayour, A., Toth, S. Rostasne, Palinkas, A., Berk, M., Nagy, A., Garman, V., Bensimhon, D., Swaim, D., Beinart, S., Craig, M., Bedwell, N., Luis-Valdes, M., Bedoya, R., Hoffman, T., Beasley, R., Kolumban, E., Merkely, B., Kiss, K., Wulf, M., Takeda, M., Benton, J., Bartkowiak, A., Gordon, L., Erdogan, D., Barrington, P., Faircloth, C., Barker, T., Altonen, D., Barber, M., Campbell, G., Baman, R., Batista, M., Baine, S., Thompson, B., Ayesu, K., Ermis, C., Alvarez, M., Sanchez, A., Bowen, L., Sanjurjo, M., Codutti, O., Saravia Toledo, S., Formoso, I., Schmidberg, J., Baldwin, E., Awasty, V., Cobos, D., Aude, Y., Strickland, S., Medvegy, M., Kiss, T., Attanti, S., Matoltsy, A., Rasmussen, L., Arouni, A., Shoaf, R., Arnold, T., York, T., Kabul, K., Kanadasi, M., Goloboulicz, A., Anderson, J., Schygiel, P., Buzzetti, C., Severino, P., Morara, P., Sosa Liprandi, M., Teves, M., Vico, M., Oto, A., Turgut, O., Persechino, F., Morell, Y., Amin, K., Lane, B., Alsheikh, T., MacDonald, H., Almquist, A., Anderson, C., Paraskevaidis, T., Kolk, R., Tandogan, I., Stern, A., Yigit, F., Yigit, Z., Arstall, M., Hoffmann, B., Colquhoun, D., Price-Smith, S., Crimmins, D., Slattery, A., Karakai, H. Horvathne, Lupkovics, G., Di Lenarda, A., Kovacs, Z., Gadepalli, R., Mariani, M., Kumagai, S., Luttermann, M., Krishnan, H., Dart, A., Venneklaas, U., Kay, S., Lueders, S., De Servi, S., Grosse, B., Davis, S., Baranyai, M., Silver, G., Flecknoe-Brown, S., Gates, P., Kovacs, I., Salminen, O., Koczka, M., Jakal, A., Jones, S., Pirelli, S., Lohrbaecher-Kozak, I., Bauch, F., Koenig, H., Lehman, R., Kiss, R., Saha, D., Barai, A., Roy, D., Bekal, S., Feil, J. Felfoldine, Meusel, P., Morrison, H., Biscardi, R., Kis, E., Hirayama, A., Allison, J., Godsey, W., Aliyar, P., Genova-Peeva, E., Kosztyu, M., Kleinecke-Pohl, U., Alexander, J., Brubaker, S., Akhter, F., Schoen, B., Reddy, R., Shankar, A. Ravi, Jungmair, W., Schmid, S., Junggeburth, J., De Pace, D., Ahmadpour, H., De Caterina, R., Hussain, A., Kaik, J., Ahmad, A., Beck, P., Zoghi, M., Batushkin, V., Fink, P., Reiling, S., Miyamoto, N., Adler, P., McKeirnan, M., Li, J., Paul, V., Batta, C., Serup-Hansen, K., Vuriya, A., Horacek, T., Schuppe, M., Kanakaridisz, N., Varga, A., Kimizu, T., Purnell, P., Perrett, L., Kishore, R., Szto, G., O'Shea, V., Capiau, L., Banaeian, F., De Bleecker, J., de Koning, K., De Tollenaere, M., Kara, M., Fiok, J., Szatmari, J., De Bruyne, L., Edes, I., Tsukimine, A., Muskoczki, E., Wiggers, H., Jakobsen, U., Torp-Pedersen, C., Forgione, C., Harada, K., Dioszeghy, P., Almaraz, S. Padilla, Desfontaines, P., Tincani, G., Heidbuchel, H., Camas, L. Velasquez, Cuccia, C., Meeusen, K., Herzet, J., Malmendier, D., Guerra, L., Mairesse, G., Raepers, M., Parque, J., Clinckemaille, N., Scavee, C., Samayoa, C. Sanchez, Pozuelos, J. Mayen, Arakawa, S., Huyberechts, D., Stockman, D., Jacobs, C., Vandekerckhove, Y., Svenningsen, A., Sand, N., Azhdari, M., Derycker, K., Peruzzotti, L., Comi, G., Vanwelden, J., Mino, K., Cervi, E., Sanchez, M., Gilat, T., van Welden, J., Vervoort, G., Mestdagh, I., Vrolix, M., Bazylevych, A., Vlasyuk, Z., Raae, D., Raymond, I., Beerts, C., Wollaert, B., Denie, D., Vincenzo de Paola, A. Amato, Coutinho, E., Lotufo, P. Andrade, de Melo, R. Ferreira, Atie, J., Motta, C., Alves da Costa, F. Augusto, Lahav, M., Estrada, M. Rodas, Ferraz, R. Franchin, Precoma, D. Bertolim, Guevara, S., Contzen, C., Weihrauch, D., Sehnem, E., Botelho, R., Cunha, S., Brondani, R., Fleck, N., Buhr, M., Kandekar, S., Ladenburger, K., Lavagnino, A. Ovando, Braun, R., Ishimaru, S., Chaves Junior, H., Silva, J., Costantini, C., Barroso, D., Jimenez, T., De Patta, M., Pereira, V., Duda, N., Bereznyakov, I., Laimer, R., Tomita, H., Ishii, Y., Dutra, O., Morgado, S., Saporito, W. Faustino, Seroqui, M., Ferreira, L., Araujo, E., Finimundi, H., Daitz, C., Gagliardi, R., Pereira, G., Gomes, M., Gomes, A., Guimaraes, A., Lebedynskaya, M., Petrovic, V., Overgaard, K., Ninho, L., Olsen, R., Nielsen, H., Jaeger, C., Barash, B., Veng-Olsen, T., Dotsenko, S., Pereira, L., Iversen, H., Madsen, H., Kulynych, R., Dzyak, G., Vasilyeva, L., Faynyk, A., Sorokivskyy, M., Gavrysyuk, V., Schnelzer, P., Ibsen, H., Adler, J., Dzublik, Y., Horbach, L., Husyev, V., Bouzo, M., Babbar, A., Loof, A., Blanc, J., Godlevska, O., Melgar, I. Guzman, Marcoviciu, D., Ramirez, V. de Leon, Sehr, B., Beyer-Westendorf, J., Vierbeck, S., Decoulx, E., Samburg, Y., Jorge, J., Cury, C., Karpenko, O., Hassager, C., Milla, O. Ayau, Kaiser, S., Christensen, L., Christensen, H., Dodt, K., Zidkova, E., Samkova, D., Vodnansky, P., Almeida, A., Kalil, C., Radaelli, G., Sebba Barroso de Souza, W. Kunz, Morales, K., Labrova, R., Nevolina, I., Karpenko, Y., Leaes, P., Luiz, R. Osorio, Blihar, O., Kaydashev, I., Berbari, H., Spinar, J., Spacek, R., Almeida, J. Pimenta, Gozalo, A., Slaby, J., Reichert, P., Jirsova, E., Podrazil, P., Gerasimenko, N., Pisova, J., Exarchou, E., Havlova, I., Petrova, I., Kifnidis, K., Reis, G., Kolomyyits, S., Peterka, K., Olsr, J., Bansal, N., Nechanicky, R., Vasylets, V., Kopytsya, M., Melichar, M., Krocova, E., Machova, V., Ludka, O., Petyunina, O., Kotseruba, V., Berrouschot, J., Kvasnicka, J., Avellar, K., Kuchar, R., Kovar, P., Katz Weiand, L. Reis, Korantanis, K., Kosek, Z., Kostkova, G., Leipelt, J., Rocha, J., Ishibashi, Y., Lohman, J., Panella, M., Nozaki, T., Abi-Mansour, P., Dvoieglazova, M., Pyrgakis, V., Koval, V., Ohirko, O., Kochrt, M., Kobza, R., Koval', O., Jirmar, R., Sakamoto, S., Jerabek, O., Jelinek, Z., Jarkovsky, P., Jandik, J., Hubac, J., Honkova, M., Barros, R., Gregor, P., Rao, M., Jambula, H., Golan, L., Anzai, T., Rodrigues, L., Rocha, M. Rubia, Rodrigues, A., Rodrigues, D., dos Santos, F. Rossi, Pagnan, L. Goncalves, Sampaio, R., do Val, R., Saraiva, J., Francek, L., Florian, J., Ferkl, R., Elbl, L., Cermak, O., Burianova, H., Brtko, M., Pinto, B., Yalcin, R.
Background and Purpose— Patients with atrial fibrillation and previous ischemic stroke (IS)/transient ischemic attack (TIA) are at high risk of recurrent cerebrovascular events despite anticoagulation. In this prespecified subgroup analysis, we com
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::bd4b970cc652c51aebbba636c6f0f3f4
https://avesis.gazi.edu.tr/publication/details/bfec9e7c-bff4-4638-84e3-3afd2703d0dc/oai
https://avesis.gazi.edu.tr/publication/details/bfec9e7c-bff4-4638-84e3-3afd2703d0dc/oai
Autor:
Dougal, K., Venkataraman, A., Murdoch, D., Blagden, M., Dunn, S., MacCallum, P., Young, G., Lip, G., Senior, R., Brown, R., Sopher, M., Ebano, P., Linker, N., Atkinson, C., Lindsay, S., MacLeod, M., More, R., Ramasamy, V., Chapman, O., Lie, F., Beeton, I., McGhee, C., Wilmott, R., Dickinson, D., Douglas, H., Davies, D., D'Costa, D., Finlayson, M., Wright, A., Avery, D., Wright, L., Pye, M., Marazzi, P., Flint, L., Newby, D., Kennard, S., Andrews, A., Storey, R., Helliwell, L., Bridge, C., Choy, A., Turner, W., Walker, M., Wright, J., Smith, S., Jones, D., Maxwell, T., Chung, A., Isted, C., Cohen, A., Camm, J., Price, R., Watkin, R., Gilchrist, M., Duff, J., Aggarwal, R., Eldred, R., Adler, P., Chehayeb, R., Vandekerckhove, Y., Gordon, L., Jones, S., Young, C., Coyle, G. Stagi, Ferguson, D., Lang, J., Simmons, T., Langevin, E., Faucett, S., Ledbetter, L., Royse, H., Lentz, M., Smith, D., Lesser, M., Hartley, L., Lewis, D., Bonds, C., Lillestol, M., Miller, D., Ling, L., Murphy, R., Littlefield, R., Wofford, E., Lomnitz, D., Shah, D., Lone, B., Davids, M., Looby, R., Ault, S., Lui, H., Wright, H., Lurie, M., Edelstein, J., Macomber, J., Bush, D., Magee, A., Doctor, A., Mainigi, S., Lisiecki, B., Makam, S., Casas, R., Mandviwala, M., Hernandez, S., Marar, I., Rabadi-Marar, D., Marenberg, M., Bedenko, E., Massin, E., Hicks, T., McCartney, M., Stubbs, L., McGarvey, J., Schwarz, L., McGuire, K., Miranda, J., McKenzie, M., Rodkey, K., McKnight, T., Paul, J., McLaurin, B., Lack, A., Mega, J., Marti, J., Meholick, A., Skinner, J., Mehrle, A., Wall, J., Mendelson, R., Cervellione, K., Mercado, A., Cajulis, C., Michlin, B., Romero-Colon, J., Milas, J., Sanders, D., Miller, R., Sanchez, S., Miller, S., Gryczan, J., Mody, F., Strugatsky, S., Moran, J., Garner, S., Morledge, J., Bowman, B., Mouhaffel, A., Parrott, N., Mounsey, P., Schuler, C., Mowdy, M., Todd, S., Mullen, P., Raziano, S., Murphy, A., Oehmann, V., Nadar, V., Parker, A., Naidu, J., West, M., Nallasivan, M., Goza, J., Nguyen, T., Nomanee, S., Nielsen, R., Wilmot, M., Oberoi, M., Thakkar, N., Oppenheimer, K., McCormick, J., Orchard, R., Garcia, L., Osborne, J., Gonzalez, M., Oza, S., Joseph, L., Patnam, S., Dennison, K., Pavon, H., Gorry, N., Pearlstein, R., Montayne, S., Pentz, W., Duncan, D., Peters, P., Chacon, L., Petruzziello, F., Morlando, F., Pettis, K., Brown, F., Pezzella, S., Kirk, D., Poulathas, A., Cush, S., Pratt, R., Neeper, L., Pribble, A., Lowe, K., Pudi, K., Sham, L., Pugeda, J., Ebert, J., Quadrel, M., Rafla, E., Quinlan, E., Reed, C., Quinn, J., Hemmen, C., Rama, P., Domingo, D., Redondo, V., Wroblewski, J., Renzi, M., Stanley, E., Richwine, R., Pazier, P., Roberts, J., Riofrio, K., Braun, D., Robinson, J., Cherrico, M., Roehll, W., Hollihan, P., Rosado, J., Barnhorst, M., Rosen, R., Martin, C., Ross, S., Freeman, R., Ruoff, G., Nelson, T., Sacco, J., Ball, E., Samal, A., Schomburg, J., Sandberg, J., Lafave, J., Savin, V., Clifton, R., Schaefer, S., Fekete, A., Schneider, R., Schneider, W., Schulman, D., Mercer, S., Seals, A., Ullig, T., Holt, A., Seide, H., Mather, N., Shah, G., Witt, P., Shalaby, A., Seese, M., Shanes, J., Fleets, J., Shaoulian, E., Hren, A., Sheikh, K., Hengerer, T., Shih, H., Browning, J., Shoukfeh, M., Stephenson, L., Siler, T., Champagne, M., Simpson, P., Meyer, R., Singh, N., Turner, K., Singh, V., Nelson, M., Skierka, R., Hughes, B., Keene, R., Smith, R., Hodnett, P., Spangenthal, S., Thomason, L., Sperling, M., Vasquez, E., Spivack, E., McCartney, P., Staniloae, C., Liu, M., Steljes, A., Cox, C., Struble, R., Vittitow, T., Suresh, D., Frost, J., Swerchowsky, V., Freemyer, D., Szulawski, I., Herwehe, S., Tahirkheli, N., Springer, K., Takata, T., Bruton, T., Talano, J., Leo, L., Tami, L., Corchado, D., Tatarko, M., Swauger, M., Tawney, K., Dastoli, K., Teague, S., Young, K., Tee, H., Mitchell, T., Teixeira, J., Southam, D., Torres, M., Romero, N., Tucker, P., Salas, L., Updegrove, J., Hanna, K., Val-Mejias, J., Harrelson, K. Gonzalez, Vemireddy, D., Cardoza, T., Verma, S., Parsons, T., Vicari, R., Warren, K., Vijay, N., Washam, M., Vossler, M., Kilcup, S., Walsh, R., Renaud, K., Ward, S., Locklear, T., Waxman, F., Sanchez, G., Weiss, R., St Laurent, B., Westcott, J., Truva, C., Williams, D., Gibson, C., Williams, R., Dowling, C., Willis, J., VonGerichten, S., Wood, K., Capasso-Gulve, E., Worley, S., Pointer, S., Yarows, S., Sheehan, T., Yasin, M., Preston, S., Yi, J., Dongas, B., Yousuf, K., Fisher, M., Zakhary, B., Curtis, S., Zeig, S., Mason, T., Zellner, C., Harden, M., Roper, E., Waseem, M., Grammer, M., Ruff, Christian T., Giugliano, Robert P., Beerts, C., Vrolix, M., Mestdagh, I., Vervoort, G., van Welden, J., Vanwelden, J., Derycker, K., Jacobs, C., Stockman, D., Huyberechts, D., Scavee, C., Clinckemaille, N., Parque, J., Raepers, M., Mairesse, G., Malmendier, D., Herzet, J., Meeusen, K., Heidbuchel, H., Tincani, G., Desfontaines, P., De Bruyne, L., De Tollenaere, M., de Koning, K., De Bleecker, J., Banaeian, F., Capiau, L., O'Shea, V., Szto, G., Perrett, L., Purnell, P., Batta, C., Paul, V., Li, J., McKeirnan, M., George, F., Valentine, H., Gerber, J., Hinchion, N., Morrison, H., Lehman, R., Gates, P., Flecknoe-Brown, S., Silver, G., Davis, S., Kay, S., Dart, A., Slattery, A., Crimmins, D., Price-Smith, S., Colquhoun, D., Hoffmann, B., Arstall, M., Paraskevaidis, T., Anderson, C., Morell, Y., Vico, M., Teves, M., Sosa Liprandi, M., Morara, P., Severino, P., Buzzetti, C., Schygiel, P., Goloboulicz, A., Schmidberg, J., Formoso, I., Saravia Toledo, S., Codutti, O., Sanjurjo, M., Gillespie, E., Keane-Richmond, P., Gogia, H., Ewing, B., Goldscher, D., Latteri, J., Goldstein, M., Bowen, L., Sanchez, A., Alvarez, M., Rodriguez, M., Navarrete, S., Ramos, H., Venturini, C., Prado, A., Fernandez, E., Pozzer, D., Casares, E., Povedano, G., Tommasi, A., Piskorz, D., Verdini, E., Nul, D., Gandur, H., Muntaner, J., Funes, I., Marino, J., Calderon, M., Manuale, O., Carne, M., Mackinnon, I., Raimondi, G., Lotti, J., Shatsky, K., Lorente, C., Vignau, S., Llanos, J., Nigro, A., Litvak, B., Iglesias, M., Liniado, G., Belcuore, M., Lanternier, G., Monaco, F., Kevorkian, R., Jure, D., Jure, H., Bianchini, M., Hominal, M., von Wulffen, M., Goicoechea, R., Huerta, M., Giannaula, R., Eden, M., Giacomi, G., Ceirano, C., Garrido, M., Perlo, D., Garcia Duran, R., Meiller, F., Gant Lopez, J., Zanotti, A., Fuselli, J., Arrieta, M., Femenia, F., Iriarte, M., Falu, E., Facello, M., Facello, A., Davolos, M., Estol, C., Moreno, V., Dran, R., Cendali, G., D'Amico, A., Bocanera, M., Cuneo, C., Rosell, M., Cuello, J., Morandini, M., Colombo, H., Saa Zarandon, R., Caruso, O., Novas, V., Cartasegna, L., Fracaro, V., Caccavo, A., Saravia, M., Bustamante Labarta, G., Valle, M., Budassi, N., Berli, M., Petrucci, J., Beloscar, J., Caceres, M., Amuchastegui, M., Ameriso, P., Ameriso, S., Garcia, M., Alvarez, C., Reguero, M., Allall, O., Rosales, E., Albisu, J., Ahuad Guerrero, R., Gonzalez, C., Vogelmann, O., Braunwald, Eugene, Antman, Elliott M., Mercuri, Michele, Shi, Minggao, Dave, Jay, Duggal, Anil, Betcher, Joshua M., Grip, Laura T., Murphy, Sabina A., Deenadayalu, Naveen, Lowe, Cheryl, Wiviott, Stephen D., Silverman, Scott, Gowda, S., Rafala, E., Graham, S., Bonora, M., Griffin, S., Aull, L., Griffin, J., Goodman, V., Grossman, C., Davis, A., Grove, D., Mabe, K., Guarino, J., Gabela, W., Guarnieri, T., Guerrero, Guerrero, Foster, B., Guthrie, R., Felsman, D., Gvora, T., McLean, R., Rost, Natalia S., Hack, T., Morelli, L., Hamroff, G., Bentivenga, L., Han, M., Cavanna, L., Harris, J., Bobade, M., Hearne, S., Krater, C., Heiman, M., Dandekar, U., Henderson, D., Millard, D., Henry, S., Harkins, V., Hermany, P., Batchell, K., Herrod, J., Miranda, D., Herson, S., Carey, G., Hinchman, D., Vieira, P., Hippert, R., Dutter, S., Hoekstra, J., Homan, J., Homayouni, A., Horton, K., Sloss, D., Hotchkiss, D., Turner, N., Houchin, V., Adams, K., Howard, V., Hays, D., Howard, L., Craft, D., Huang, P., Hunter, J., Battistelli, E., Hurst, P., Garza, M., Hussain, M., Tambawala, M., Ison, R., Butcher, S., Jardula, M., Andresen, T., Johnson, F., Phillips, T., Jones, R., Hughett, G., Jovin, I., Nichols, M., Judson, P., Royes, A., Kahn, B., Coombs, V., Kai, W., Dugal, J., Kandath, D., Kostedt, G., Kaplan, K., Cook, S., Kapoor, A., Ruggiero, M., Karunaratne, H., Behm, K., Kastelic, R., Davis, C., Keller, R., Keller, J., Kerkering, M., Bartholomaus, D., Kersh, R., Buhler, A., Kesselbrenner, M., DiCorcia, L., Khan, B., Binns, M., Khan, M., Khan, G., Kindman, L., Averett, P., Korpas, D., Godfrey, C., Kotha, P., Sanchez, E., Kozlowski, J., Watts, S., Krichmar, P., Marquez, D., Laliotis, A., Jauregui, V., Lambert, C., Landau, C., Davuluri, A., Dave, B., Dave, K., Wulf, A., Datta, S., Leka, G., Daniels, S., Morgan, T., Dang, N., Sarpola, N., Curtis, B., Nelson, L., Cowan, L., Masson, E., Cottiero, R., Mullinax, K., Cossu, S., Svadbik, L., Corbett, B., Martinez, E., Concha, M., Cole, J., Salpas, S., Colan, D., Bossaers, J., Cohen, R., Dutka, C., McClelland, M., Clay, A., Clapp, T., Bagby, J., Ciaramita, J., Sawaya, K., Chaturvedi, S., Tamayo, M., Charlat, M., Hatfield, G., Chang, M., Phan, D., Carr, K., Jameson, L., Ebreo, N., De Lemos, J., Debes, C., Dean, J., Warmack, D., DeGarmo, R., Caplan, J., Hartranft, E., Canosa, R., Canaday, D., Morton, S., Cader, C., Al-Maliky, T., Bybee, K., Triano, A., Brown, H., Frey, W., Brilakis, E., Terry, P., Bradley, A., Ziegler, K., Bowden, W., Wade, W., Bouchard, A., Hickenbotham, D., Borsheim, M., Vernon, M., Blue, B., Bloomberg, K., Bloomberg, R., Ensminger, E., Blonder, R., Talbot-Lawson, C., Block, T., Antonino, M., Bingham, S., Langone, L., Bilazarian, S., Bilal, B., Bernard, J., Ibarra, M., Berk, M., Garman, V., Bensimhon, D., Swaim, D., Beinart, S., Craig, M., Bedwell, N., Carey, J., Luis-Valdes, M., Bedoya, R., Hoffman, T., Beasley, R., Benton, J., Bartkowiak, A., Barrington, P., Faircloth, C., Barker, T., Altonen, D., Barber, M., Campbell, G., Baman, R., Batista, M., Baine, S., Thompson, B., Ayesu, K., Baldwin, E., Awasty, V., Cobos, D., Aude, Y., Strickland, S., Attanti, S., Rasmussen, L., Arouni, A., Shoaf, R., Arnold, T., York, T., Anderson, J., Persechino, F., Amin, M., Khetarpal, S., Amin, K., Lane, B., Alsheikh, T., MacDonald, H., Almquist, A., Biscardi, R., Allison, J., Godsey, W., Aliyar, P., Genova-Peeva, E., Desai, A., Alexander, J., Brubaker, S., Akhter, F., Lim, G., Ahmadpour, H., Hussain, A., Ahmad, A., Beck, P., Reiling, S., Barash, B., Adler, J., Lohman, J., Panella, M., Abi-Mansour, P., Mackin, A., Moriarty, A., Green, M., Shandra, T., Zhurba, S., Logvinov, Y., Zharinov, O., Mudruk, I., Yena, L., Nahrebetskyy, V., Yagensky, A., Serik, S., Volkov, V., Goncharov, O., Vizir, V., Sklyanna, O., Vatutin, M., Drapchak, I., Vakaliuk, I., Steward, A., Desire, A., Waters, L., Tykhonova, S., Kuznetsov, I., Tseluyko, V., Lyzohub, S., Sychov, O., Perebetiuk, L., Stanislavchuk, M., Sirenko, Y., Zamlynskyy, M., Shvetz, N., Goncharova, I., Shcherbak, V., Ishchuk, V., Shatilo, V., Rudyk, I., Chendey, T., Rishko, M., Gamachek, O., Rebrov, B., Devenport, S., Leonidova, V., Prokhorov, O., Nekrasa, A., Potapenko, P., Dovgan, N., Parkhomenko, A., Ushakova-Sokolova, L., Briscoe, C., Dhar, S., Ucik, S., DiGiovanna, M., Ostrovska, L., Fedotov, S., Malynovsky, Y., Gorna, O., Lizogub, V., Kyyak, Y., Kupnovytska, I., Stets, R., Kraydashenko, O., Usan, N., Kraiz, I., Kaplan, P., Koval', O., Ohirko, O., Koval, V., Dvoieglazova, M., Kotseruba, V., Petyunina, O., Kopytsya, M., Vasylets, V., Kolomyyits, S., Gerasimenko, N., Kaydashev, I., Blihar, O., Karpenko, Y., Nevolina, I., Karpenko, O., Samburg, Y., Godlevska, O., Husyev, V., Horbach, L., Dzublik, Y., Gavrysyuk, V., Sorokivskyy, M., Faynyk, A., Vasilyeva, L., Dzyak, G., Kulynych, R., Dotsenko, S., Lebedynskaya, M., Bereznyakov, I., Tisdale, L., Donovan, D., Rodriguez, L., Vlasyuk, Z., Bazylevych, A., Azhdari, M., Batushkin, V., Zoghi, M., Yigit, Z., Yigit, F., Yalcin, R., Tandogan, I., Turgut, O., Oto, A., Kanadasi, M., Kabul, K., Ermis, C., Erdogan, D., Ceyhan, C., Cayli, M., Calik, A., Cakmak, N., Bayata, S., Ata, N., Demir, H., Akilli, H., Acikel, M., Puripun, E., Vorasettakarnkij, Y., Mekara, W., Sukonthasarn, A., Panpunuan, P., Sritara, P., Sripracha, A., Piyayotai, D., Bamrungpong, P., Laothavorn, P., Sriprasert, S., Kiatchoosakun, S., Sinthusopa, W., Kaewsuwanna, P., Pornchaiyasit, K., Jirasirirojanakorn, K., Kuo, J. Y., Yeh, H. I., Tsai, W. C., Wang, J. H., Lee, S. C., Ueng, K. C., Pan, Y. F., Tseng, W. K., Chiu, C. Z., Shyu, K. G., Lin, K. H., Pai, P. Y., Lee, J. T., Lin, T. H., Lai, W. T., Wang, C. L., Kuo, C. T., Chen, Y. F., Huang, J. L., Chen, Y. P., Hsia, C. H., Yeh, T. C., Chiou, C. W., Wu, Y. W., Chiang, F. T., Yu, W. C., Chiang, C. E., Wu, W. S., Cheng, C. C., Dotani, I., Slater, I. Petrova, Moccetti, T., Broberg, M., Thulin, J., Gunnarsson, A., Stenberg, A., Sundholm, C., Ronn, F., Johansson, M., Rautio, A., Moodh, J., Randers, F., Eriksson, G., Malmqvist, L., Edlund, M., Kozak, P., Hakansson, E., Koskinen, P., Jernhed, H., Juul-Moller, S., Winberg, L., Herlitz, J., Karlsson, L., Engdahl, J., Ostberg, S., Dettmann, S., Bengtsson, A. Stener, Carlsson, T., Persson, L., Blomstrom, P., Andersson, R., Blom, K. Berndtsson, Akerberg, A., Appelros, P., Astier, L., Villuendas, R., Dachs Delgado, M., Terns, M., Fernandez Alvarez, R., Fernandez, M., Arias, J., Diaz-Pintado, M., Merino, J., Blanco Abril, S., Manzano, L., Barquero, R., Lopez Garcia-Aranda, V., Delgado, A., Hernandez Madrid, A., Moure, M., Gonzalez Juanatey, J., Perez Guevara, M., Diez Tejedor, E., Asensio, A., De Arce Borda, A., Calvo, G., Calvo, C., Cabero, P., Bruguera Cortada, J., Puertas, I., Blanco Coronado, J., Manzanal Rey, A., Arcocha Torres, M., Kim, J. Y., Rim, S. J., Na, J. O., Rha, S. W., Kwak, J. J., Namgung, J., Shin, D. G., Lee, S. H., Joung, B. Y., Lee, M. H., Chun, M. Y., Kim, Y. J., Seo, J. B., Kim, S. H., Park, S. J., Kim, J. S., Park, J. H., Kim, J. H., Park, M. S., Kim, J. T., Cha, M. J., Kim, H. S., Seo, J. S., Kim, D. S., Jin, E. S., Kim, C. J., Choi, K. J., Kang, D. H., Lee, J. M., Jeon, H. K., Jung, J. W., Hyon, M. S., Lee, H. W., Hong, T. J., Lee, K. H., Han, S. H., Oh, Y. S., Chung, W. S., Hong, K. S., Choi, H. H., Ryu, D. R., Cho, B. R., Kim, D. H., Cha, J. K., Han, M. G., Bae, H. J., Wessels, L., Venter, T., Le Roux, M., Van Zyl, L., Goosen, Y., Van Der Merwe, N., Johnston, H., Soma, P., Munnik, M., Snyders, F., Duki, Y., Naidoo, D., Taljaard, J., Mitha, I., Kelfkens, Y., Wilson, L., Gani, M., Nunkoo, T., Essop, M., Mostert, M., Engelbrecht, J., Botha, L., Ellis, G., Allman, J., Dalby, A., Poynton, M., Basson, M., Erasmus, L., Badenhorst, J., Bollova, D., Zareczky, P., Kokles, M., Zachar, A., Kmec, J., Slanina, M., Morsky, J., Ruffini, L., Fedacko, J., Pella, D., Mazur, J., Reptova, A., Kasperova, V., Hofmanova, J., Hranai, M., Hatala, R., Hatalova, K., Dzupinova, M., Dzupina, A., Vankova, L., Duris, T., Dulka, T., Dulkova, K., Kosmalova, V., Dukat, A., Banikova, A., Ambrovic, I., Ambrovicova, V., Tesic, M., Golshmid, M., Ruda, M., Topolnitchi, O., Castro, C., Ostojic, M., Tesic, B. Vujisic, Mitrovic, P., Vasiljevic-Pokrajcic, Z., Davicevic, Z., Tavciovski, D., Milinkovic, I., Olson, A., Drozdiak, R., Seferovic, P., Kalezic, T., Putnikovic, B., Polovina, M., Potpara, T., Tasic, N., Otasevic, P., Djokic, I., Miloradovic, V., Djokovic, A., Krotin, M., Ilic, B., Ilic, S., Erceg, P., Despotovic, N., Bjelobrk, M., Adjic, N. Cemerlic, Majstorovic, A., Celic, V., Djordjevic-Radojkovic, D., Apostolovic, S., Motylev, I., Zubeeva, G., Kononenko, O., Zenin, S., Mankhaeva, B., Zateyshchikova, A., Zotova, I., Zateyshchikov, D., Nikulina, N., Yakushin, S., Petrochenko, A., Yakusevich, V., Rodina, N., Volkov, D., Kirgizova, A., Vishnevsky, A., Rossovskaya, M., Ustyugov, S., Bulygin, S., Timofeev, A., Solovyev, A., Tikhonova, E., Kositsyna, I., Tereshenko, S., Isakov, L., Tarasov, N., Dronov, D., Suprun, E., Erofeeva, S., Sobolev, K., Lapidus, N., Sizova, Z., Orlov, V., Sinitsina, I., Vorontsova, S., Sidorenko, B., Agirov, M., Shogenov, Z., Lebedev, E., Shaposhnik, I., Repin, M., Karoli, N., Rebrov, A., Letaeva, M., Raskina, T., Pikalova, N., Poluyanova, N., Matveeva, I., Polkanova, E., Nilk, R., Panov, A., Laguta, P., Panchenko, E., Patrusheva, S., Novikova, N., Khromova, O., Nikolskaya, I., Nikolaev, A., Nikolaev, K., Lamden, D., Lukyanov, Y., Belousova, L., Lila, A., Moiseeva, Y., Libov, I., Maslova, A., Libis, R., Volkova, E., Levashov, S., Tereschenko, L., Lavrova, O., Rychkov, A., Kuznetsov, V., Kostenko, O., Kozyrev, O., Polyanskaya, E., Koziolova, N., Karabalieva, S., Kostenko, V., Khrustalev, A., Khrustalev, O., Tsareva, E., Khokhlov, R., Sinitsina, O., Khokhlov, A., Kireenkov, I., Khirmanov, V., Kosenko, B., Buza, V., Karpov, Y., Mazovets, O., Gratsiansky, N., Laptev, I., Goloshchekin, B., Kratskina, T., Golitsyn, S., Valovyeva, S., Glezer, M., Valuyshkih, E., Gilinskaya, O., Soin, I., Filatov, A., Kirichek, N., Esip, V., Egorova, L., Zyatenkova, E., Drapkina, O., Puchinyan, N., Dovgalevsky, P., Masin, A., Demko, A., Pokutneva, O., Chumakova, G., Khlevchuk, T., Bokarev, I., Yukhno, E., Berns, S., Kosolapov, Y., Belenky, D., Larina, V., Bart, B., Bashkireva, A., Barbarash, O., Alexandrova, L., Ballyuzek, M., Chernyavskaya, T., Arutyunov, G., Zhukova, N., Tudoran, C., Tudoran, M., Topolnitchi, L., Spinu, C., Stamate, S., Plosca, P., Sipciu, D., Ardelean, A., Popescu, M., Cozma, M., Pop, C., Serban, D., Minescu, B., Costache, L., Iosipescu, L., Jurca, S., Dragomir, D., Sirbu, I., Dobreanu, D., Voicu, O., Dobre, I., Jemna, D., Crisu, D., Anciu, M., Cristea, M., Parasteac, M., Creteanu, M., Constantinescu, M., Ghionea, M., Coman, I., Andor, M., Ciobotaru, G., Bolohan, F., Doka, B., Bobescu, E., Ochean, V., Bengus, C., Badila, E., Bartos, D., Matei, C., Apetrei, E., Ciortea, M., Albulescu, P., Soares, D., Santos, J., Veiga Pais Nunes, L., Santos, O., Goncalves, A., Salgado, A., Leitao Marques, A., Oliveira, D., Monteiro, P., Neves, E., Martins, D., Maymone, D., Madeira, J., Lopes, S., Gil, V., Correia, J., Matias, F., Nawrot, M., Zielinski, M., Krauze, R., Zarebinski, M., Kudlicki, J., Wysokinski, A., Muzalewski, P., Wrobel, W., Turbak, R., Malanska, A., Szolkiewicz, M., Spyra, J., Sendrowski, D., Norwa-Otto, B., Ruzyllo, W., Ronkowski, R., Rozmyslowicz-Szerminska, W., Rewinska, H., Zienciuk-Krajka, A., Raczak, G., Bojanowska, E., Polaszewska-Pulkownik, V., Pogorzelska, H., Janczewska, D., Podjacka, D., Olszewski, M., Nowak, J., Nej, A., Niezgoda, K., Nessler, B., Nessler, J., Biniek, D., Napora, P., Myslinski, W., Mosiewicz, J., Kosmalska, K., Miekus, P., Chmielowski, A., Mazur, S., Kosmaczewska, A., Wnetrzak-Michalska, R., Sznajder, R., Matyszczak-Toniak, L., Jaguszewska, G., Lysek, R., Szymanska, K., Lubinski, A., Stopyra-Poczatek, M., Lewczuk, J., Wierzykowski, T., Lesnik, J., Kus, W., Sklodowskiej-Curie, M., Muzyk-Osikowicz, M., Krzyzanowski, W., Borowski, W., Korzeniak, R., Benicka, E., Konieczny, M., Kaliszczak, R., Karczmarczyk, A., Tymendorf, K., Kania, G., Kaminski, L., Pacholska, A., Kaczmarek, B., Jurowiecki, J., Ciezak, P., Jazwinska-Tarnawska, E., Makowiecka-Ciesla, M., Januszewicz, A., Mroczkowski, P., Gniot, J., Zajac, E., Gieroba, A., Guziewicz, M., Domanska, E., Laskowska-Derlaga, E., Derlaga, B., Ptak, A., Dabrowska, M., Cymerman, K., Krzystolik, A., Busz-Papiez, B., Cieslak, B., Bronisz, M., Baszak, J., Korzeniowska-Adamus, J., Adamus, J., Nario, K., Villamor, L., Aquino, M., To, R., Gilo, L., Roxas, A., Joaquin, F., Rogelio, G., Enad, C., Matiga, G., Vallenas, M., Coching, R., Zapanta, M., Barcinas, R., Sambaz, C. M., Habibi, S., Babilonia, N., D'Souza, A., Delgado, S., Horna, M., Yanac Chavez, P., Fernandez Rodriguez, K., Torres, P., Rodriguez, A., Honores Armas, B., Negron Miguel, S., Bautista, C., Minchola, J., Rodriguez, J., Medina Palomino, F., Araoz Bedregal, S., Llerena, N., Carrion, A., Cullen, T., Eade, J., Lema, J., Luna, C., Chavez, C., Esteves Mendoza, R., Cabrera, J., Tejada Guillen, M., Bustamante, G., Enger, S., Dunn, K., Tveit, A., Thunhaug, H., Sandvik, J., Melbue, R., Hofsoy, K., Claussen, H., Atar, D., Kennett, K., Skelton, L., Troughton, R., Cammell, R., Scott, D., Turner, A., Hart, H., Tomlinson, J., Hamer, A., Green, B., Monkley, R., Fisher, R., Copley, M., Doughty, R., Borthwick, L., White, H., Benatar, J., Kjentjes, M., O'Meeghan, T., Anscombe, R., Hofmeyer, H., van der Heijden, D., Mevissen, H., Kooiman, E., Mannaerts, H., Muijs, L., Kietselaer, B., Daniels, R., Hazeleger, R., de Vos, R., Radder, I., de Groot, J., Buiks, C., Jones, A., Bruning, T., van Welsen, I., Alhakim, M., Moran Velazquez, E., Velasco Sanchez, R., Ortiz, A., Sanchez Diaz, C., Magallanes, G., Nevarez Ruiz, L., Avila, H., Mendez-Machado, G., Grajales, A., Llamas Esperon, G., de la Mora, S., Leiva-Pons, J., Jaramillo, A., Garcia-Castillo, A., Alcantara Colin, M., Garcia, N., Franco Valles, J., Casares Ramirez, M., Delgadillo, T., Carrillo, J., Cardona Munoz, E., Cedano Limon, M., Calvo Vargas, C., Hurtado, A., Bayram Llamas, E., Fujiwara, Y., Yoshioka, K., Nomura, H., Yoshino, H., Tanaka, K., Yonehara, T., Matsuda, K., Yamashita, T., Takiguchi, M., Yamashina, A., Ito, Y., Yamamoto, Y., Sasaki, S., Yamagishi, T., Yamano, R., Yamada, T., Sakamoto, Y., Yamabe, H., Kuroda, T., Yagi, H., Sato, A., Yagi, M., Sakai, Y., Usuda, K., Onishi, M., Ueyama, Y., Yasumoto, S., Uematsu, M., Terakura, K., Tsuboi, N., Yoshida, K., Tsuboi, H., Nishiya, Y., Tanouchi, J., Uchida, M., Watanabe, E., Takeuchi, S., Yamagishi, K., Takenaka, T., Yahata, A., Takeda, K., Sakurai, Y., Takahashi, T., Kishi, N., Takahashi, A., Takahashi, W., Mohri, S., Takagi, M., Asakura, H., Sumii, K., Miyazaki, E., Sugi, K., Ueda, J., Shoji, Y., Shigenari, M., Shirai, T., Narumi, M., Seino, Y., Fujimoto, E., Satoh, A., Oosawa, N., Sasaki, T., Ooki, H., Sakurai, S., Hayashi, N., Sakuragi, S., Nakano, A., Sakagami, S., Tanikawa, I., Ozaki, Y., Moriyama, H., Onaka, H., Narita, Y., Okumura, K., Kitani, S., Okishige, K., Wada, H., Okazaki, O., Nakashima, M., Okajima, K., Moriyama, Y., Okada, K., Tanabe, M., Oguro, H., Sugeno, M., Ogawa, T., Junko, H., Ochiai, J., Nagase, T., Nishi, Y., Oyama, H., Naito, S., Sakata, Y., Nagai, Y., Murata, J., Munemasa, M., Sakamoto, S., Miyauchi, Y., Kimizu, T., Miyamoto, N., Takeda, M., Mita, T., Satake, M., Meno, H., Ebina, E., Kaneno, Y., Masuyama, T., Koya, E., Kurabayashi, M., Yumoto, I., Koretsune, Y., Tamura, S., Kohno, M., Kikuchi, R., Kobayashi, Y., Igarashi, C., Kitazawa, H., Ichikawa, Y., Kazatani, Y., Ishida, A., Kato, K., Fujii, R., Kamiyama, K., Iida, S., Kamijo, M., Nakahara, F., Kamakura, S., Adachi, C., Kakinoki, S., Nagatome, H., Iwasaki, T., Sakuma, Y., Iwade, K., Ito, T., Itamoto, K., Ise, M., Ishimaru, S., Tomita, H., Ishii, Y., Nozaki, T., Ishibashi, Y., Nakamura, K., Inomata, T., Noguchi, H., Ino, H., Higuchi, K., Iijima, T., Miyamoto, C., Iesaka, Y., Kawaguchi, A., Hirayama, A., Nakagawa, Y., Higashikata, T., Oga, Y., Hiasa, Y., Shimazu, Y., Hashimoto, Y., Nakahara, Y., Haruna, T., Fuki, Y., Harada, K., Kumagai, S., Hara, S., Naganuma, M., Hagiwara, N., Kamitake, C., Furukawa, Y., Yamaguchi, A., Funazaki, T., Fujimoto, C., Fukuda, N., Harada, J., Fukamizu, S., Fujita, T., Ichishita, Y., Fujimoto, K., Omae, K., Fujimoto, S., Kotera, M., Fujii, E., Kozeni, S., Fujii, K., Fujiwara, M., Endo, H., Tsukimine, A., Arakawa, S., Mino, K., Anzai, T., Matsushita, C., Ajioka, M., Masaki, W., Akihisa, U., Hirahara, T., Furiozzi, F., Zaca, V., Gagliano, M., Toschi, V., Breschi, M., Severi, S., Cannoni, S., Rasura, M., Granzow, K., Raisaro, A., Fenu, L., Piseddu, G., Paradiso, G., Pirelli, S., Marciano, C., Filardi, P. Perrone, Lioy, E., Penco, M., Bulgari, M., Metra, M., Babbolin, M., Merlini, P., Francalacci, G., Marino, P., Raggi, F., Lo Pinto, G., Gaggioli, G., Laffi, Laffi, Murena, E., Grassia, V., Bosco, B., Fattore, L., Di Niro, M., Di Pasquale, G., Mazzone, C., Di Lenarda, A., Mariani, M., De Servi, S., De Pace, D., De Caterina, R., Forgione, C., Cuccia, C., Peruzzotti, L., Comi, G., Cervi, E., Boriani, G., Giovannelli, F., Berni, A., Platner, N., Zeltser, D., Kisos, D., Tsalihin, D., Belatsky, V., Swissa, M., Aloni, I., Shochat, M., Sterlin, J., Schiff, E., Logvinenko, S., Rozenman, Y., Givoni, H., Ouzan, E., Karny, M., Lishner, M., Ben Ari, M., Lewis, B., Eldadah, Z., Genin, I., Klainman, E., Majdoub, A., Hayek, T., Quick, R., Roshrosh, M., Hasin, Y., Dagan, T., Grossman, E., Rouwaida, S., Gottlieb, S., Goldhaber, M., Goldhaber, A., Ghantous, R., Francis, A., Ron, G. Avraham, Elias, M., Gilat, T., Lahav, M., Marcoviciu, D., Dicker, D., Lasri, E., Atar, S., Dharmarao, A., Zanwar, I., Thakur, B., Vinod, M. Vijan, Kaur, A., Varma, S., Thankaraj, L., Srinivas, A., Gupta, R., Singh, G., Sudheer, R., Shetty, G., Sethia, S., Sethia, A., Bansal, N., Sethi, K., Singh, R., Sawhney, J., Arora, T., Sarna, M., Jadhav, D., Sant, H., Gadepalli, R., Saha, D., Barai, A., Roy, D., Bekal, S., Reddy, R., Shankar, A. Ravi, Vuriya, A., Rao, M., Jambula, H., Premchand, R., Kharalkar, H., Pinto, B., Babbar, A., Patki, N., Jasani, B., Parekh, P., Sababathi, R., Pandurangi, U., Shams, S., Purayil, M. Padinhare, Angel, J., Gurusamy, P., Oomaan, A., Natarajan, S., Narendra, J., Shelke, S., Namjoshi, D., Francis, V., Menon, J., Sharma, P., Mathur, A., Bhaskarwar, P., Mardikar, H., Kale, M., Lavhe, P., Anthony, A., Kumbla, M., Francis, J., Kumar, A., Karpuram, M., Kumar, P., Lawande, A., Kulkarni, G., Deokar, M., Kulkarni, R., Kotiwale, V., Krishnan, H., Kishore, R., Kandekar, S., Kandekar, B., Raut, N., Kale, V., Joshi, H., Thomas, R., Joseph, J., Oommen, D., Joseph, S., Pahuja, M., Jain, R., Ghume, A., Hiremath, J., Thakor, G., Hardas, S., Savanth, P., Hadan, S., Singh, P., Gupta, J., Saini, A., Goyal, N., Mali, N., Chopda, M., Karnwal, N., Somaraju, B., Calambur, N., Bhuti, M., Biniwale, A., Rathi, A., Bhargava, V., Solanki, R., Bharani, A., Surushe, S., Benjarge, P., Sheth, T., Banker, D., Reddy, J., Babu, R., Rao, B., Babu, P., Shaikh, A., Avvaru, G., Shree, R., Arora, V., Memon, A., Arneja, J., Ranka, R., Agarwal, D., Abdullakutty, J., Malhan, S., Kincses, M., Vertes, A., Marosi, A., Tomcsanyi, J., Szakal, I., Sipos, T., Ruzsa, D., Simor, T., Bognar, A., Sayour, A., Toth, S. Rostasne, Palinkas, A., Nagy, A., Kolumban, E., Merkely, B., Kiss, K., Medvegy, M., Kiss, T., Matoltsy, A., Karakai, H. Horvathne, Lupkovics, G., Kovacs, Z., Baranyai, M., Kovacs, I., Koczka, M., Jakal, A., Kiss, R., Feil, J. Felfoldine, Kis, E., Kosztyu, M., Kanakaridisz, N., Varga, A., Fiok, J., Szatmari, J., Edes, I., Muskoczki, E., Dioszeghy, P., Almaraz, S. Padilla, Camas, L. Velasquez, Guerra, L., Samayoa, C. Sanchez, Pozuelos, J. Mayen, Sanchez, M., Estrada, M. Rodas, Guevara, S., Lavagnino, A. Ovando, Jimenez, T., Melgar, I. Guzman, Ramirez, V. de Leon, Milla, O. Ayau, Korantanis, K., Pyrgakis, V., Kartsagkoulis, E., Olympios, C., Dimitra, K., Moschos, N., Daskalaki, A., Kifnidis, K., Exarchou, E., Karamitsos, C., Tziortziotis, A., Bourlios, P., Mavronasiou, E., Alexopoulos, D., Winter, K., Wolde, C., Buelow-Johansen, B., Winkelmann, B., Weyland, K., Buchholz, M., Voehringer, Voehringer, Ludwig, I., Veltkamp, R., Zarpentin, C., Taggeselle, J., Stoehring, R., Bonin, K., Spitzer, S., Baylacher, M., Sohn, H., Gold, G., Seibert, H., Hellmers, J., Schreckenberg, A., Schmidt, M., Schmidt, A., Schiewe, C., Dreykluft, K., Ellis, J., Cristaldi, J., Finsterbusch, T., Erenrich, N., Schenkenberger, I., Frommhold, R., Schellong, S., Szymanowski, N., Schaefer, A., Kuehlenborg, A., Rinke, A., Pilipenko, H., Rack, K., Kuhlmann, M., Proskynitopoulos, N., Pohl, W., Lewinsky, D., Piechatzek, R., Raddatz, K., Mueller-Glamann, M., Barbera, S., Muegge, A., Vogt, S., Mitrovic, V., Frahm, E., Meyer-Pannwitt, U., Braemer, U., Meissner, G., Hoefer, K., Maus, O., Wulf, M., Luttermann, M., Venneklaas, U., Lueders, S., Grosse, B., Lohrbaecher-Kozak, I., Bauch, F., Koenig, H., Meusel, P., Kleinecke-Pohl, U., Schoen, B., Jungmair, W., Schmid, S., Junggeburth, J., Fink, P., Horacek, T., Schuppe, M., Hoffmann, S., Dorn, S., Hoffmann, U., Dieckheuer, U., Heuer, H., Peitz, M., Hartmann, A., Otto, A., Grigat, C., Manuela, W., Fuchs, R., Schneider, K., Forck-Boedeker, K., Faghih, M., Herfurth, B., Drescher, T., Kranz, P., Degtyareva, E., Ayasse, D., Daut, W., Kara, M., Contzen, C., Weihrauch, D., Buhr, M., Ladenburger, K., Braun, R., Schnelzer, P., Bouzo, M., Sehr, B., Beyer-Westendorf, J., Vierbeck, S., Berrouschot, J., Dichristin, U., Bernhardt, P., Wurow, A., Al-Zoebi, A., Duprat, C., Roudaut, R., Leparree, S., Poulard, J., Corbut, S., Kacet, S., Deruche, E., Hermida, J., Arfaoui, M., Dinanian, S., El Jarroudi, M., Decoulx, E., Berger, N., Coisne, D., Dias, P., Blanc, J., Berbari, H., Belhassane, A., Boyer, M., Babuty, D., Boursin, P., Amarenco, P., El Jarroudi, F., Agraou, B., Le Heuzey, J., Nappila, H., Virtanen, V., Salminen, O., Rasi, H., Sankari, T., Nyman, K., Viitaniemi, J., Maenpaa, A., Laheaar, M., Lucijanic, T., Lappalainen, T., Jakala, P., Valpas, S., Hussi, E., Kaarleenkaski, S., Huikuri, H., Ratnik, E., Vahula, V., Rajasalu, R., Rosenthal, A., Voitk, J., Paumets, M., Rivis, L., Laane, E., Kolk, R., Stern, A., Kaik, J., Serup-Hansen, K., Wiggers, H., Jakobsen, U., Torp-Pedersen, C., Svenningsen, A., Sand, N., Raae, D., Raymond, I., Petrovic, V., Overgaard, K., Olsen, R., Nielsen, H., Veng-Olsen, T., Iversen, H., Madsen, H., Ibsen, H., Loof, A., Hassager, C., Christensen, L., Christensen, H., Dodt, K., Zidkova, E., Samkova, D., Vodnansky, P., Labrova, R., Spinar, J., Johnson, C., Spacek, R., Slaby, J., Reichert, P., Jirsova, E., Podrazil, P., Pisova, J., Havlova, I., Petrova, I., Peterka, K., Olsr, J., Nechanicky, R., Melichar, M., Krocova, E., Machova, V., Ludka, O., Kvasnicka, J., Kuchar, R., Kovar, P., Kosek, Z., Kostkova, G., Kochrt, M., Kobza, R., Jirmar, R., Jerabek, O., Jelinek, Z., Jarkovsky, P., Jandik, J., Hubac, J., Honkova, M., Gregor, P., Golan, L., Francek, L., Florian, J., Ferkl, R., Elbl, L., Cermak, O., O'Brien, J., Burianova, H., Brtko, M., Kunkelova, V., Berka, L., Brodova, P., Bar, M., Bergovec, M., Vrazic, H., Bakliza, Z., Sutalo, K., Kirner, D., Steiner, R., Cvitkusic Lukenda, K., Samardzic, P., Buksa, B., Knezevic, A., Jaksic Jurinjak, S., Ettinger, N., Shipp, A., Jelic, V., Makar Ausperger, K., Francetic, I., Romic, I., Ferri Certic, J., Tusek, S., Ciglenecki, N., Jeric, M., Car, S., Carevic, V., Bagatin, J., Perdomo Mejia, I., Sanchez Vallejo, G., Gonzales, C., Quintero, A., Fonseca, J., Orozco Linares, L., Lopez Giraldo, D., Moncada Corredor, M., Rivera Rodriguez, E., Manzur, F., Builes, A., Jaramillo Munoz, C., Delgado, P., Hernandez, H., Aldana Diaz, I., Fernandez Ruiz, R., Arroyave, C., Delgado Restrepo, J., Leon Pineda, L., Cano, N., Accini, M., Accini, J., Zhang, Y. L., Zhou, S. X., Li, B. G., Zheng, Z. Q., Wang, J. Q., Zhao, X. L., Han, R. J., Zhao, R. P., Kang, H., Zhang, Z., Lin, Y. N., Zhang, H. Q., Qiang, H., Everhart, B., DeSalle, D., Fahmy, R., Watkins, D., Yuan, Z. Y., Li, L. L., Yu, B., Xu, Y. P., Yin, Y. H., Gao, M., Zheng, Y., Feld, L., Zheng, X., Tameron, A., Feldman, J., Tang, N., Felten, W., Yang, Y. J., Li, A. Y., Yang, K., Liang, Y. Z., Xu, Y. M., Gu, J. Y., Xu, J. H., Li, Y. E., Wu, S. L., Huang, D., Wei, M., Shi, X. J., Wang, G. P., Qi, S. Y., Wang, D. M., Yang, Z. Y., Ma, S. M., Lu, Z. H., Liu, L., Gu, X. J., Liao, D. N., Liu, Y., Prior, J., Fialkow, J., Calvo, M., Li, Z. Q., Liu, B., Finkel, M., Shriver, D., Finkelstein, S., Fischell, T., Drew, B., Fishbein, G., Donahue, S., Flores, E., Slayton, C., Forman, S., Solis, A., Frais, M., Thrope, C., Franco, M., Gentry, P., French, W., Morales, C., Friedlander, I., Smith, K., Gaffney, M., Jones, J., Li, W. M., Kong, Y. Q., Li, T. F., Liu, H., Li, L., Qu, Z., Jiang, X. J., Qiu, Y., Hong, L., You, Z. G., Hong, K., Zhang, P., Fu, G. S., Feng, C., Dong, Y. G., Zhang, X., Chen, X. P., Xie, X. D., Chen, J. Z., Xu, G. L., Bai, F., Grandon Azua, M., Yovaniniz, P., Lara Lara, C., Stockins, B., Campisto, Y., Zapata Staub, J., Potthoff, S., Torres Carrasco, G., Pincetti, C., Carmona Perez, M., Opazo, M., Romero Llamas, R., Martinez, D., Manriquez Silva, L., Manriquez, L., Rebolledo, C., Lopetegui, M., Arratia Diaz, P., Florenzano, F., Parada, A., Corbalan, R., Obreque, C., Cobos, J., Mondaca Mondaca, P., Bugueno, C., Retamal Matus, L., Balboa, W., Mabee, J., Woodford, T., Caterini, T., Wharton, S., Morley, A., Wahby, R., Giesbrecht, L., Velthuysen, G., Teitelbaum, J., Teitelbaum, I., Tremblay, M., Talbot, P., David, D., Talajic, M., Bobbie, C., Syan, G., Kailey, P., Sussman, J., Morissette, A., St-Hilaire, R., Silverio, G., Shu, D., Marchand, C., Rupka, D., Bozek, B., Ricci, J., Nethercott, C., Qureshi, A., Turri, L., Polasek, P., Sardin, V., Pesant, Y., Carroll, L., Parkash, R., Bolton, R., O'Mahony, W., Banville, P., O'Hara, G., Nicholson, R., Lamoureux, U., Garb, J., Najarali, A., Krider, J., Mucha, M., Roth, M., Morrison, D., Morely, A., Mawji, A., Studenikow, E., Maranda, C., Vaillancourt, T., Malette, P., Matthews, J., MacCallum, C., Seib, M., Ma, P., Douglas, S., Luton, R., Roberts, P., Lichtenstein, T., Lam, H., Lam, S., St-Germain, L., Lainesse, A., Dewar, C., Labonte, R., Roy, M., Kouz, S., Perkins, L., Huynh, T., Standring, R., Hoag, G., Ho, V., Ho, K., Scott, L., Heath, J., Hatheway, R., Houbraken, D., Viau, C., Fortin, C., Zondag, M., Eikelboom, J., Dufresne, M., Kubanska, A., du Preez, M., Denis, I., Coutu, B., Masson, C., Costi, P., Gauthier, M., Constance, C., Valley, S., Cleveland, D., Vansickle, L., Chilvers, M., Lepage, C., Otis, J., Cha, J., Hundseth, M., Bose, S., Stafford, C., Bhargava, R., Antle, S., Archibald, J., Manoylov, E., Kitova, M., Tzekova, M., Tumbeva, D., Tumbev, H., Nyagina, M., Todorov, G., Momchilova-Lozeva, D., Staneva, A., Vasilev, I., Popov, A., Milusheva, T., Petranov, S., Kostov, K., Pencheva, G., Vasilev, D., Nikolov, F., Stoyanovski, V., Mincheva, V., Miteva, B., Mihov, A., Manolova, A., Kamenova, P., Hergeldjieva, V., Kinova, E., Goudev, A., Kostova, E., Georgiev, B., Gergova, V., Donova, T., Milcheva, N., Denchev, S., Parishev, G., Chompalova, B., Zimmermann, E. Burger, Zimmermann, S., Almeida, M., Boas, F. Villas, Lustosa, E., Sobral Filho, D., Carraro, A., Simoes, M., Vicente, C., Saraiva, J., do Val, R., Sampaio, R., Pagnan, L. Goncalves, dos Santos, F. Rossi, Rodrigues, D., Rodrigues, A., Rocha, M. Rubia, Rodrigues, L., Barros, R., Rocha, J., Leipelt, J., Katz Weiand, L. Reis, Avellar, K., Reis, G., Gozalo, A., Almeida, J. Pimenta, Luiz, R. Osorio, Leaes, P., Morales, K., Sebba Barroso de Souza, W. Kunz, Radaelli, G., Kalil, C., Almeida, A., Kaiser, S., Cury, C., Jorge, J., Pereira, L., Jaeger, C., Ninho, L., Guimaraes, A., Gomes, A., Gomes, M., Pereira, G., Gagliardi, R., Daitz, C., Finimundi, H., Araujo, E., Ferreira, L., Seroqui, M., Saporito, W. Faustino, Morgado, S., Dutra, O., Laimer, R., Duda, N., Pereira, V., De Patta, M., Barroso, D., Costantini, C., Silva, J., Chaves Junior, H., Fleck, N., Brondani, R., Cunha, S., Botelho, R., Sehnem, E., Precoma, D. Bertolim, Ferraz, R. Franchin, Alves da Costa, F. Augusto, Motta, C., Atie, J., de Melo, R. Ferreira, Lotufo, P. Andrade, Coutinho, E., Vincenzo de Paola, A. Amato, Denie, D., Wollaert, B.
Publikováno v:
Stroke. 45(8)
Background and Purpose— The once-daily oral factor Xa inhibitor, edoxaban, is as effective as warfarin in preventing stroke and systemic embolism while decreasing bleeding in a phase III trial of patients with atrial fibrillation at moderate–high
Autor:
Adrian F Hernandez, Jennifer B Green, Salim Janmohamed, Ralph B D'Agostino, Christopher B Granger, Nigel P Jones, Lawrence A Leiter, Anne E Rosenberg, Kristina N Sigmon, Matthew C Somerville, Karl M Thorpe, John J V McMurray, Stefano Del Prato, John J.V. McMurray, Ralph B. D'Agostino, Christopher B. Granger, Adrian F. Hernandez, Lawrence A. Leiter, Robert M Califf, Rury Holman, David DeMets, Matthew Riddle, Shaun Goodman, Darren McGuire, Karen Alexander, Adam Devore, Chiara Melloni, Chetan Patel, David Kong, Gerald Bloomfield, Matthew Roe, Pierluigi Tricoci, Rob Harrison, Renato Lopes, Robin Mathews, Rajendra Mehta, William Schuyler Jones, Sreekanth Vemulapalli, Thomas Povsic, Zubin Eapen, Keith Dombrowski, Brad Kolls, Dedrick Jordan, Andrew Ambrosy, Stephen Greene, Aditya Mandawat, Jay Shavadia, Lauren Cooper, Abhinav Sharma, Patricia Guimaraes, Daniel Friedman, Matt Wilson, Patricia Endsley, Tracy Gentry, Jeannie Collier, Kathleen Perez, Kourtnei James, Jennifer Roush, Connie Pope, Christina Howell, Megan Johnson, Matt Bailey, Joanna Cole, Teresa Akers, Beth Vandyne, Betsy Thomas, Jenny Rich, Susan Bartone, Gail Beaulieu, Kim Brown, Tuan Chau, Tamra Christian, Rebecca Coker, Deb Greene, Trevorlyn Haddock, Wendy Jenkins, Ghazala Haque, Marsha Marquess, Jean Pesarchick, Renee Rethaford, Allegra Stone, Firas Al Kawas, Michelle Anderson, Robert Enns, Isaac Sinay, Chantal Mathieu, Victor Yordanov, Irene Hramiak, Martin Haluzik, Søren Galatius, Bruno Guerci, Michael Nauck, Ilias Migdalis, Choon Beng Kathryn Tan, Gyozo Kocsis, Andrea Giaccari, Moon Kyu Lee, Ernesto German Cardona Muñoz, Jan Cornel, Kare Birkeland, Miguel Pinto, Louie Tirador, Martyna Olesinska-Mader, Marina Shestakova, Larry Distiller, Jose Lopez-Sendon, Bjorn Eliasson, Chern-En Chiang, Suphot Srimahachota, Boris Mankovsky, M Angelyn Bethel, Kathleen Dungan, Mikhail Kosiborod, Andres Alvarisqueta, Jorge Baldovino, Diego Besada, Pedro Calella, Maria Cecilia Cantero, Patricia Castaño, Alejandro Chertkoff, Jesus Cuadrado, Luis De Loredo, Andrea Dominguez, Maria Vanesa Español, Hernan Finkelstein, Gustavo Frechtel, Jose Fretes, Natalia Garrido Santos, Joaquin Gonzalez, Marcos Litvak, Juan Loureyro, Laura Maffei, Natacha Maldonado, Diego Mohr Gasparini, Silvia Orio, Federico Perez Manghi, Nelson Rodriguez Papini, Jorgelina Sala, Pablo Schygiel, Georgina Sposetti, Maria Ulla, Fernando Verra, Silvina Zabalua, Cesar Zaidman, Laurent Crenier, Corinne Debroye, Francis Duyck, André Scheen, Luc Van Gaal, Chris Vercammen, Velichka Damyanova, Stefan Dimitrov, Snezhina Kovacheva, Lachezar Lozanov, Viktor Margaritov, Rositsa Mihaylova-Shumkova, Antoaneta Nikolaeva, Zhasmina Stoyanova, Ronald Akhras, Yves Beaudry, Jacques Bedard, Joseph Berlingieri, Raja Chehayeb, Stephen Cheung, James Conway, Jean Cusson, Anthony Della Siega, Richard Dumas, Peter Dzongowski, Murdo Ferguson, Daniel Gaudet, Francois Grondin, Anil Gupta, Milan Gupta, Frank Halperin, Pierre-Alain Houle, Michael Jones, Simon Kouz, Christopher Kovacs, Daniel Landry, Eva Lonn, William O'Mahony, Sean Peterson, Dennis Reich, Alan Rosenbloom, Francois St-Maurice, Barna Tugwell, Saul Vizel, Vincent Woo, Tomas Brychta, Vladimir Cech, Eva Dvorakova, Tomas Edelsberger, Katarina Halciakova, Jarmila Krizova, Jiri Lastuvka, Martin Piperek, Vera Prymkova, Lea Raclavska, Elena Silhova, Robin Urbanek, Jan Vrkoc, Ulla Andersen, Jens Brønnum-Schou, Jens Hove, Jan Skov Jensen, Lars Kober, Ole Peter Kristiansen, Per Lund, Thomas Melchior, Ole Nyvad, Morten Schou, Alain Boye, Didier Cadinot, Didier Gouet, Patrick Henry, Laurence Kessler, Jean-Daniel Lalau, Catherine Petit, Jean-Francois Thuan, Christel Voinot, Julien Vouillarmet, Christoph Axthelm, Dirk Berger, Tasso Bieler, Andreas Birkenfeld, Jochen Bott, Klaus Busch, Karel Caca, Julia Chevts, Torsten Donaubauer, Rudolf Erlinger, Klaus Funke, Josef Grosskopf, Andreas Hagenow, Monika Hamann, Manfred Hartard, Peter Heymer, Wolfgang Huppertz, Gabriele Illies, Stephan Jacob, Thomas Jung, Gerd Kahrmann, Petra Kast, Monika Kellerer, Hans-Peter Kempe, Andrei Khariouzov, Gerhard Klausmann, Christiane Klein, Uwe Kleinecke-Pohl, Klaus Kleinertz, Thorsten Koch, Christine Kosch, Babette Lorra, Joerg Luedemann, Matthias Luttermann, Stephan Maxeiner, Karsten Milek, Andrea Moelle, Gerhard Neumann, Ruth Nischik, Edith Oehrig-Pohl, Georg Plassmann, Lars Pohlmeier, Felix Proepper, Stefan Regner, Werner Rieker, Ludger Rose, Holger Samer, Joachim Sauter, Frank Schaper, Clemens Schiffer, Juergen Schmidt, Bernd-M. Scholz, Joerg Schulze, Alexander Segner, Jochen Seufert, Helena Sigal, Joerg Steindorf, Juergen Stockhausen, Petra Stuebler, Heidrun Taeschner, Dietrich Tews, Diethelm Tschoepe, Karl Wilhelm, Helga Zeller-Stefan, Iakovos Avramidis, Stavros Bousboulas, Magdalini Bristianou, Georgios Dimitriadis, Moses Elisaf, Kalliopi Kotsa, Andreas Melidonis, Asimina Mitrakou, Emmanouil Pagkalos, Nikolaos Papanas, Angelos Pappas, Christos Sampanis, Nikolaos Tentolouris, Apostolos Tsapas, Glykeria Tzatzagou, Risa Ozaki, Csaba Hajdú, Eleonóra Harcsa, Laszlo Konyves, János Mucsi, Zsolt Pauker, Gizella Petró, Zsolt Plés, Katalin Revesz, Vangel Sándor, Viktor Vass, Angelo Avogaro, Massimo Boemi, Riccardo Bonadonna, Agostino Consoli, Salvatore De Cosmo, Paolo Di Bartolo, Francesco Dotta, Simona Frontoni, Marianna Galetta, Alessandra Gambineri, Carmine Gazzaruso, Francesco Giorgino, Davide Lauro, Emanuela Orsi, Giuseppe Paolisso, Gabriele Perriello, Piermarco Piatti, Antonio Pontiroli, Paola Ponzani, Angela Albarosa Rivellese, Giorgio Sesti, Giancarlo Tonolo, Roberto Trevisan, Chul Woo Ahn, Sei-Hyun Baik, Bong-Soo Cha, Choon-Hee Chung, Hak Chul Jang, Chong-Jin Kim, Hye Soon Kim, In Joo Kim, Eun Young Lee, Hyoung Woo Lee, Kwan-Woo Lee, Keon-Woong Moon, June Namgung, Kyong Soo Park, Soon Jib Yoo, Jaemyung Yu, Edmundo-Alfredo Bayram Llamas, Jose-Luis Cervantes-Escárcega, Luis Fernando Flota-Cervera, José Gerardo González-González, Sara Pascoe-Gonzalez, Emilia Susana Pelayo-Orozco, Santiago-Paulino Ramirez-Diaz, Arturo Saldana-Mendoza, Carlos Sánchez Jerjes-Díaz, Jose Juan Torres-Colores, Maricela Vidrio-Velázquez, Juan Villagordoa-Mesa, Hugo Peter Beijerbacht, Reginald G.E.J. Groutars, Boudewijn A Hoek, Pieter A.M. Hoogslag, Adriaan Kooy, Johannes A. Kragten, Aloysius G. Lieverse, Hendrik P. Swart, Eric P. Viergever, Jørn Ahlqvist, John Cooper, Hanne Gulseth, Gaute Guttormsen, Cecilie Wium, Hugo Arbañil, Jorge Calderon, Luis Camacho, Augusto Dextre Espinoza, Elizabeth Garrido, Alejandro Luna, Helard Manrique, Frederick Massucco Revoredo, Rolando Vargas Gonzales, Luis Zapata Rincon, Carlos Zubiate, Geraldine Ebo, Ellen Morales-Palomares, Malgorzata Arciszewska, Marek Banach, Renata Bijata-Bronisz, Tadeusz Derezinski, Waldemar Gadzinski, Jacek Gajek, Katarzyna Klodawska, Ewa Krzyzagorska, Andrzej Madej, Pawel Miekus, Jaroslaw Opiela, Piotr Romanczuk, Anna Siegel, Ewa Skokowska, Andrzej Stankiewicz, Teresa Stasinska, Iwona Trznadel-Morawska, Robert Witek, Sergey Aksentyev, Irina Bondar, Irina Demidova, Alexander Dreval, Olga Ershova, Gagik Galstyan, Alla Garganeeva, Nadezhda Izmozherova, Victoria Karetnikova, Marina Kharakhulakh, Aleksandr Khokhlov, Zhanna Kobalava, Olga Koshelskaya, Elena Kosmacheva, Vladimir Kostin, Natalia Koziolova, Anatoly Kuzin, Victor Lesnov, Tatyana Lysenko, Valentin Markov, Alexander Mayorov, Sergey Moiseev, Svetlana Myasoedova, Nina Petunina, Andrey Rebrov, Ludmila Ruyatkina, Julia Samoylova, Olga Sazonova, Natalia Shilkina, Nadezhda Sokolova, Olga Vasilevskaya, Nelli Verbovaya, Elena Vishneva, Sergey Vorobyev, Natalya Vorokhobina, Olga Zanozina, Elena Zhdanova, Tatyana Zykova, Lesley Burgess, Kathleen Coetzee, Saleem Dawood, Landman Lombard, Ellen Makotoko, Rajendran Moodley, Wessels Oosthuysen, Mohamed Sarvan, Carlos Calvo Gómez, Isidoro Cano Rodríguez, Almudena Castro Conde, Angel Cequier Fillat, Guillem Cuatrecasas Cambra, Fernando de Álvaro Moreno, Luis De Teresa Parreño, Javier Delgado Lista, José Ramón Domínguez Escribano, Santiago Durán García, Javier Elvira González, José María Fernández Rodríguez, Alberto Goday Arno, Ricardo Gomez Huelgas, José Ramón González Juanatey, Antonio Hernandez Mijares, Víctor Alfonso Jiménez Díaz, Esteban Jodar Gimeno, Tomás Lucas Morante, Monica Marazuela, Nieves Martell Claros, Didac Mauricio Puente, Elena Mena Ribas, Juan Francisco Merino Torres, Pedro Mezquita Raya, Andreu Nubiola Calonge, Xavier Ordoñez Sánchez, Jose Maria Pascual Izuel, Verónica Perea Castilla, Antonio Pérez Pérez, Isabel Perez Soto, Miguel Quesada Charneco, Angustias Quesada Simón, Josep Redón Mas, Antonia Rego Iraeta, Maria Rodriguez Alvarez, Irene Rodríguez Rodríguez, José Sabán Ruiz, Alfonso Soto González, Francisco Tinahones Madueno, Carlos Trescoli Serrano, Angels Ulied Armiñana, Erasmus Bachus, Katarina Berndtsson Blom, Ken Eliasson, Pekka Koskinen, Hans Larnefeldt, Cornelia Lif-Tiberg, Carina Linderfalk, Gustav Lund, Pia Lundman, Linda Moris, Åke Olsson, Staffan Salmonsson, Johan Sanmartin Berglund, Folke Sjöberg, Stefan Söderberg, Ingemar Torstensson, Jung-Fu Chen, Kai Jen Tien, Shih-Ting Tseng, Shih-Te Tu, Chih-Yuan Wang, Ji-Hung Wang, Arintaya Phrommintikul, Sukit Yamwong, Woravut Jintapakorn, Pisit Hutayanon, Nakarin Sansanayudh, Larysa Bazhan, Ivan Fushtey, Mariya Grachova, Vitaliy Katerenchuk, Vadym Korpachev, Nonna Kravchun, Oleksandr Larin, Galyna Mykhalchyshyn, Halyna Myshanych, Olga Oleksyk, Valeriia Orlenko, Nataliia Pashkovska, Nataliia Pertseva, Olena Petrosyan, Ivan Smirnov, Maryna Vlasenko, Tetiana Zlova, Myint Aye, Arun Baksi, Mathangi Balasubramani, Ronnie Beboso, Mark Blagden, Charles Bundy, Tobias Cookson, Allan Copland, Alistair Emslie-Smith, Fiona Green, Anthony Gunstone, Basil Issa, Ewart Jackson-Voyzey, Andrew Johnson, Malcolm Maclean, John McKnight, Solomon Muzulu, Ian O'Connell, Babatunde Oyesile, Catherine Patterson, Ewan Pearson, Sam Philip, Paul Smith, Usha Sukumaran, Jalal Abbas, Gaurav Aggarwala, Faiq Akhter, James Andersen, Moise Anglade, Georges Argoud, Mehrdad Ariani, Reswan Ashdji, Ladan Bakhtari, Subhash Banerjee, Andrew Bartlett, Howard Baum, Harold Bays, Richard Beasley, Renata Belfort de Aguiar, Sabrina Benjamin, Ravi Bhagwat, Anuj Bhargava, Bruce Bode, Christina Bratcher, Toby Briskin, Andrew Brockmyre, Raymond Broughton, Judith Brown, Madhusudan Budhraja, Kevin Cannon, Jewell Carr, Harold Cathcart, Arvind Cavale, Louis Chaykin, Deanna Cheung, Richard Childress, Allan Cohen, Jonathan Condit, Erin Cooksey, George Mitchell Cornett, Ira Dauber, William Davila, Luis De Armas, Julius Dean, Robert Detweiler, Ernesto Diaz, Michael Di Giovanna, Isaac Dor, Waymon Drummond, Donald Eagerton, John Earl, Charles Eaton, Howard Ellison, Neil Farris, Thomas Fiel, Anthony Firek, Brian First, Les Forgosh, William French, Winston Gandy, Ronald Garcia, Santosh Gill, Murray Gordon, Michael Guice, Siva Gummadi, Jonathan Hackenyos, Kristen Hairston, Lenita Hanson, Lindsay Harrison, Israel Hartman, John Heitner, Srini Hejeebu, Paul Hermany, Carlos Hernandez-Cassis, Horacio Hidalgo, Alexander Higgins, Hassan Ibrahim, Shahram Jacobs, David Johnson, Parag Joshi, Steven Kaster, Daniel Kellum, Christopher Kim, Ellen Kim, William Kirby, Albert Knouse, Steven Kulback, Mariananda Kumar, Tulsidas Kuruvanka, Ajay Labroo, William Lasswell, John Lentz, Thomas Lenzmeier, David Lewis, Zhaoping Li, Michael Lillestol, Raymond Little, Richard Lorraine, Cecilia McKeown-Biagas, Robert McNeill, Anand Mehta, Alan Miller, Joseph Moran, Emily Morawski, Venkatesh Nadar, Thomas O'Connor, Alberto Odio, Reginald Parker, Rajesh Patel, Lawrence Phillips, George Raad, Aref Rahman, Marina Raikhel, Ajit Raisinghani, Raj Rajan, Neda Rasouli, Frank Rauzi, Kathryn Rohr, Hal Roseman, Sergio Rovner, Fadi Saba, Richard Sachson, Alex Schabauer, Ricky Schneider, Timothy Schuchard, John Sensenbrenner, Yshay Shlesinger, Narendra Singh, Kanagaratnam Sivalingam, Larry Stonesifer, Daniel Storey, David Suh, Mohammed Tahir, Anjanette Tan, Marilyn Tan, Alain Taylon, Maitreya Thakkar, Devjit Tripathy, Gabriel Uwaifo, Amarnath Vedere, Chandra Venugopal, Anthony Vo, Michelle Welch, James Welker, Alexander White, John Willis, Alan Wynne, Shahram Yazdani, Anne Rosenberg, Lauren Price, Kristina Sigmon, Yuliya Lokhngina, Weibing Xing, Robert Overton, Murray Stewart, Janet Stead, Alistair Lindsay, Vickas Patel, Jorge Ross, Joseph Soffer, Shruti Daga, Margaret Sowell, Prashant Patel, Louisa Garvey, Jessica Ackert, Sybil Abraham, Mary Beth Sabol, Desma Altobelli, JuYoung Ha, Mangesh Kulkarni, Matthew Somerville, Drusilla Noronha, Ed Casson, Eddie Zang, Chamandeep Sandhu, Rakesh Kumar, David Chen, Lin Taft, Rajivkumar Patel, June Ye, Jennifer Shannon, Tim Wilson, Charleen Babi, Diane Miller, Karl Thorpe, Rachael Russell, Georgina Bull, Belinda Hereghty, Eva Fernandez-Salazar, Troy Longley, Jill Donaldson, Marie Jarosz, Karen Murphy, Patricia Adams, Peter Smith, Rachel James, Jackie Richards, Sangeeta Sedani, Denise Althouse, David Watson, Jamie Lorimer, Steven Lauder, Ron Schultheis, Terese Womer, Ella Wraight, Wenyan Li, Emma Price-Olsen, Anthony Watson, Aoife Kelly, Patricia McLaughlin, John Fleming, Jessica Schubert, Debra Schleiden, Tara Harris, Rahul Prakash, Jody Breneman, Sameer Deshpande, Aarti Saswadkar, Aditi Kumari, Aditi Shitut, Amruta Raorane, Anisha Karmalkar, Ankita Mhambrey, Archana Bhosale, Ashok Vaphare, Ashwini P Patil, Chaitali Khandelwal, Fayaz Shaik, Madhumitha Nadar, Mounika Karka, Neha Kadgaonkar, Nikita Gupta, Nutan Aher, Omkar Potnis, Pallavi Naicker, Rakesh Shinde, Richa Sharma, Rupali Godse, Sheetal Solanki, Shruti Sahu, Snehal Dumbre, Somesh Kumar, Suradnya Patil, Trisha Mandal
Background: \ud Glucagon-like peptide 1 receptor agonists differ in chemical structure, duration of action, and in their effects on clinical outcomes. The cardiovascular effects of once-weekly albiglutide in type 2 diabetes are unknown. We aimed to d
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::59d4ec9ecfc5de196d10fa095be2b4f5
http://hdl.handle.net/11591/404343
http://hdl.handle.net/11591/404343