Zobrazeno 1 - 10
of 11
pro vyhledávání: '"Petrov I"'
Autor:
Spyropoulos A. C., Ageno W., Albers G. W., Elliott C. G., Halperin J. L., Hiatt W. R., Maynard G. A., Steg P. G., Weitz J. I., Suh E., Spiro T. E., Barnathan E. S., Raskob G. E., Douketis J., Turpie A. G., Schulman S., Kearon C., Linkins L. A., Schellong S., Bauer K., Geerts W., Roberts R., Casais P., Gallus A., Karrasch J., Eichinger-Hasenauer S., Krivenchuk V., Hadzovic-Dzuvo A., Trbojevic S., Lopes R., Mincheva V., Carrier M., Dennis R., Tudoric N., Spinar J., Nielsen H., Marandi T., Shaburishvili T., Beyer-Westendorf J., Vardas P., Boda Z., Brenner B., Piovella F., Krievins D., Petrauskiene B., Dejanova-Ilijevska V., Virgen Carrillo L. R., Middeldorp S., Castillo Leon R. P., Torbicki A., Saraiva de Sousa M., Dorobantu M., Militaru C., Yavelov I., Vuckovic B., Reuter H., Basson M., Monreal M., Kucukoglu S., Parkhomenko A., Alikhan R., Rosenberg D., Yusen R., Khorana A., Tapson V., Pollack C., Hazelrigg M., Jure H., Alvarisqueta A., Cartasegna L., Hominal M., Cursack G., Alzogaray M., Maillo M., Parody M., Caccavo A., Dran R. D., Muntaner J. A., Casas M., Schmidberg J., Sarjanovich R., Gabito A., Garrido M., Amuchastegui M., Fernandez A., Loureyro J., Giumelli C., Heazlewood V., Colquhoun D., White H., Sabet A., Bowler S., Carroll P., Khalafallah A., Baker R., Hedger S., Simpson F. G., Jackson D., Chong B., Siostrzonek P., Gary T., Hoppe U., Dosta N., Prystrom A., Gorokhovsky S., Yanushko V., Skrahin A., Kulik A., Maslianski B., Yakubtsevich R., Timkin I., Moguchaya O., Tanaskovic N., Miljkovic S., Stojkovic S., Kovacevic-Preradovic T., Jovic D., Basagic E., Radjen M., Mutapcic M., Rizvanovic-Vojic E., Galic K., Terzic I., Pojskic B., Stevanovic D., Cehajic M., Rech R., Annichino-Bizzacchi J., Stelmach R., Blanco D., Castro I., Backes L. M., Saraiva J. F., Ramacciotti E., de Barros e Silva P. G. M., Reis G., Moreira Vieira E., Leaes P., Zimmermann S., Van Bellen B., Precoma D., Luiz Silvestrini T., Hernandes M. E., Kyoleyan M., Kalinova T., Tiholov R., Petrov I., Mihov A., Chompalova B., Velikov C., Pencheva G., Atanasov P., Raev D., Kinova E., Peltegov V., Marchev S., Siulemezova S., Ayryanova I. D., Grigorov M., Naydenova I., Koteva N., Dimov B., Runev N., Getov D., Metev H., Donchev K., Taseva M., Hadzhieva A., Benov H., Stoyanov M., Tisheva-Gospodinova S., Mihaylova N., Abadzhiev S., Atzev B., Georgiev R., Mollov M., Stoikov A., Mazhdrakov G., Karastanev K., Dube F., Roth S., Mansour S., Wu C., Dolan S., Pesant Y., Pietrangelo M., Dresser G., Kahn S., Kruisselbrink R., Cadena Bonfanti A., Botero R., Quintero Ossa A., Poveda C. M., Cedano J., Gomez Isaza L., Villaquiran Torres C., Gomez Mesa J., Vargas Alonso R., Espinosa D., Rodriguez J. M., Sanchez G., Accini Mendoza J. L., Gomez Florez C. C., Cuervo Millan F., Pesek K., Horvat D., Fuckar K., Ruzic A., Ostricki B., Knezevic A., Breitenfeld T., Laganovic M., Samodol A., Sikic J., Starcevic B., Babic Z., Samarzija M., Milas K., Votocek S., Kvapil M., Kolman P., Bindas P., Simon V., Adamek T., Svobodova J., Gergely L., Lastuvka J., Macel I., Navratil K., Gregor P., Lacnak B., Janousek J., Kellnerova I., Hulinsky V., Matusek Z., Prucek L., Dunaj M., Pirchala M., Vencour D., Pavolko M., Gorican K., Fiksa J., Tuxen C., Meyer C., Suppli Ulrik C., Uuetoa T., Otarishvili N., Khintibidze I., Emukhvari N., Kipiani Z., Gochitashvili D., Mamatsashvili M., Megreladze I., Paposhvili K., Agladze R., Eradze Z., Chelidze K., Lominadze S., Chukhrukidze A., Chumburidze V., Metreveli S., Danelia V., Orjonikidze S., Kobulia B., Nikolaishvili G., Gvenetadze R., Melia A., Tsinamdzgvrishvili B., Sekhniashvili M., Sikharulidze I., Meuser M., Licka M., Rauch-Kroehnert U., Graf K., Brachmann J., Akin I., Toumbis M., Vassilikos V., Konstantinides S., Steiropoulos P., Gogos C., Andrikopoulos G., Parthenakis F., Karydi P., Tsivgoulis G., Mertzanos G., Olympios C., Karapanayiotides T., Paraskevopoulou E., Kifnidis K., Hahalis G., Skoutelis A., Vadikolias K., Nyirati G., Nagy L., Matoltsy A., Komoly S., Lippai J., Kiss K., Toth K., Pozsegovits K., Kiraly C., Bereczki D., Zolyomi S., Szakal I., Pall D., Futo L., Forster T., Lovasz O., Papp A., Kiraly Z., Pozsonyi Z., Hajko E., Kristof P., Lakatos F., Ples Z., Kirschner R., Lupkovics G., Timar G., Pinter I., Kristof T., Kis E., Kovacs A., Jakab G., Palinkas A., Muller G., Turi T., Horvath C., Kondakor I., Csanyi A., Frankfurter Z., Gurzo M., Gafter-Gvili A., Kuchuk M., Azzam Z., Elis A., Halabi M., Hussein O., Blum A., Tsoran-Rosenthal I., Lishner M., Hochberg-Klein S., Caraco Y., Atar S., Elias N., Gavish D., Butnaru A., Cosmi F., Garbelotto R., Giorgi Pierfranceschi M., Simioni L., Gronda E., Pesci A., D'Angelo A., Fedele F., Ghirarduzzi A., Piovaccari G., Lembo G., Ria L., Monaco G. L., Brunelli C., Tosetto A., Capucci A., Zanatta N., Pistolesi M., Mazzi V., Testa S., Scherillo M., Di Biase M., Antonicelli R., Lodigiani C., Nassiacos D., Viksne I., Lapkovska Z., Rancane G., Sime I., Pontaga N., Eglite R., Puzule S., Smolova R., Butkiene Z., Bagdonas A., Raugaliene R., Norkiene S., Norviliene R., Basijokiene V., Stonkus S., Griskeviciene V., Miskiniene A., Norvaisiene R., Skripkauskiene I., Jovkovska-Kaeva B., Kochovska-Kamchevska N., Antovski A., Nechevska L., Celeska V., Ilievska-Poposka B., Kostojchinoska M., Donchovska S., Kedev S., Kuzmanovski I., Bushletikj O., Stojchev S., Bakrachevski N., Kuzmanovska B., Angusheva T., Llamas Esperon G., Valdez Lopez H., Medina Pech C., Cortes Hernandez M., Virgen Carrillo L., Gans S., Smulders S., Swart H., Boersma W., Goosens M., Hovens M., Semplonius G., Sohne M., Lema Osores J., Salas Perez M. D., Rodriguez A., Rios Oliva C., Cotrina R., Berrospi Argandona P., Toce Yanez L., Chavez Ayala C., Mirek-Bryniarska E., Goch A., Skucha W., Skorski M., Miekus P., Szyszka A., Piotrowski G., Gniot J., Czerski T., Debich P., Zaluska R., Bebenek W., Wozakowska-Kaplon B., Sciborski R., Ilkowski J., Wojnowski P., Uscinska E., Gaciong Z., Bonek R., Sobkowicz B., Berkowski P., Bejgier K., Polonski L., Kosior D., Lata S., Kolodziej P., Gessek J., Kachel T., Talalaj M., Musial J., Lewczuk J., Krysiak W., Kucharski L., Wysokinski A., Minc P., Martinez J., Gregorio T., Almeida F., Monteiro P., Stanciulescu G., Mercea C. D., Iosipescu L. C., Ciobotaru V., Crisu D., Burca M., Tudoran M., Savu A., Negrean V., Cojocaru C., Minescu B., Popa V., Blajan D., Nastase-Melicovici D., Fruntelata A., Barbulescu S., Lukinyh L., Akhunova S., Vishneva E., Semenova I., Nikolaev K. Y., Shaydyuk O., Nilk R., Shalnev V., Apartsin K., Goloshchekin B. M., Shpagina L., Khlevchuk T., Arkhipov M., Malygin A., Shvarts Y., Khaisheva L., Popov D., Kobalava Z., Lipchenko A., Shapovalova Y., Zrazhevsky K., Greshnova I., Maslova N., Karabenenko A., Shogenov Z., Budankova E., Barbarash O., Uspenskiy Y., Kosmacheva E., Berns S., Kostenko V., Zateyshchikov D., Vishnevsky A., Boldueva S., Podzolkov V., Sergeeva E., Grinshtein Y., Khrustalev O., Bugrova O., Repin A., Andreev D., Petrovic P., Boskovic Matic T., Apostolovic S., Lazic Z., Stankovic D., Stankovic A., Mitov V., Sofronic D., Kopitovic I., Zdravkovic V., Joksimovic Z., Lazovic N., Petrovic-Stanojevic N., Ilic A., Vujadinovic O., Pencic-Popovic B., Andjelkovic N., Sekularac N., Hinic S., Radjen G., Zivkovic A., Putnikovic B., Ivanov I., Babic R., Van Zyl L., Hobson B., Engelbrecht J., Mitha I., Siebert H., Jacobson B., Breedt J., Prozesky H., Ntsekhe M., Bayat J., Ellis G., Tarr G., Adler D., Van Dyk C., Ismail S. M., Spargo C. E., Abdool-Gaffar M., Saaiman J., Venter K., Lorente Aroca M. L., Fernandez Portales F., Pedrajas Navas J., Rodriguez Botaro A., Santa Cruz Siminiani A., Lopez Reyes R., Bisbe i Company J., Piedecausa Selfa M., Velasco Garrido J., Sobrino-Martinez J., Munoz Delgado G., Sala Llinas E., Blanco Coronado J., Almenar Bonet L., Vida Gutierrez M., Sanchez Lora F., Sanchez Martinez R., Calderon E. J., Villalta Blanch J., De la Hera Galarza J. M., Bustamante Ruiz A., Garcia-Fuster M. J., Ripoll Vera T., Alvarez-Sala Walter L., Todoli Parra J. A., Diaz Fernandez J., Bosa Ojeda F., Pellicer-Ciscar C., Jara Palomares L., Quiles Granado J., Trigo Bautista A., Ruiz Bustillo S., Ordi Ros J., Tolosa-Vilella C., Marin Ortuno F., Garcia Sanchez F., Barba Martin R., Segovia Cubero J., Cuervas-Mons Martinez V., Galan Montejano M., Lopez Meseguer M., Sener Comert S., Koksal N., Tertemiz K., Ernam D., Dursun A. B., Yildiz O., Rudenko L., Abrahamovych O., Goloborodko A., Holovchenko N., Kulyk A., Yagensky A., Batushkin V., Zolotaikina V., Kozyolkin O., Faynyk A., Maslovskyy V., Petrovskyy R., Koshlia V., Chopey I., Burmak I., Malynovsky Y., Voronkov L., Karpenko O., Dziublyk O., Godlevska O., Borovyk V., Bezrodna L., Serik S., Ovsyannikova N., Vynnychenko L., Kopytsya M., Rudkovskiy V., Grishyna O., Vyshnyvetskyy I., Prystupa L., Tseluyko V., Perepeliuk M., Koval O., Sychov O., Church A., Goudie A., Elliott M., Ferguson C., Welker J., Kao C. K., Bhagwat R., Serota H., Bozorgchami H., Nambiar R., Spilseth S., Bhagwath G., Syed F., Morrow L., Updegrove J., Bercz P., Kambo V., Henderson D., Wright P., Dang N., Nadar V., Jaffrani N., El-Shahawy M., Grossman C. H., Pearle J., Weinstein D., Galanis T. P., Gazmuri R., Kastelic R., Martinez R., Laman D., Macchiavelli A., Kmetzo J., Thurm C., Kayembe T., Chandrashekhar Y., Bassetti D., Jaoude P., Williams H., Dewhurst R., Naqvi S., Burr J., Rodriguez-Cintron W., Jeanfreau R., Kosinski E., Ndukwu I. M., Sotolongo C., Daboul N., Wilmer C., Simon P., Tak T., Rees C., Gupta N., Lerner R., Graffagnino C., Reed R. M., Alford C. M., Mody F., Wellmon B., Hamroff G., Rajan R., Kaatz S.
Publikováno v:
NEW ENGLAND JOURNAL OF MEDICINE
r-IIS La Fe. Repositorio Institucional de Producción Científica del Instituto de Investigación Sanitaria La Fe
instname
r-IIS La Fe. Repositorio Institucional de Producción Científica del Instituto de Investigación Sanitaria La Fe
instname
Zateyshchikov, Dmitry A/0000-0001-7065-2045; Vyshnyvetskyy, Ivan/0000-0001-7228-3052; Bustillo, Sonia Ruiz/0000-0002-6074-914X; Maslovskyi, Valentyn/0000-0001-5184-1799; Ruzic, Alen/0000-0001-5031-2975; Nikolaev, Konstantin/0000-0003-4601-6203; Musia
Autor:
Sabatine, Marc S., Giugliano, Robert P., Keech, Anthony C., Honarpour, Narimon, Wiviott, Stephen D., Murphy, Sabina A., Kuder, Julia F., Wang, Huei, Liu, Thomas, Wasserman, Scott M., Sever, Peter S., Pedersen, Fish MP, Terje R., Abrahamsen, Te, Im, K, Kanevsky, E, Bonaca, Mp, Lira Pineda, A, Hanlon, K, Knusel, B, Somaratne, R, Kurtz, C, Scott, R, Accini Mendoza JL, Amerena, J, Badariene, J, Burgess, L, Ceska, R, Charng, Mj, Choi, D, Cobos, Jl, Dan, Ga, De Ferrari GM, Deedwania, Pc, Chopra, Vk, Erglis, A, Ezhov, Mv, Ferreira, J, Filipová, S, Gaciong, Za, Pasierski, T, Georgiev, Bg, Gonzalez-Galvez, G, Gouni-Berthold, I, Schäufele, T, Hirayama, A, Huber, K, Rammer, M, Kjaerulf Jensen, H, Wermuth, S, Jiang, L, Jukema, Jw, Kraydashenko, O, Leiter, La, Lewis, Bs, López-Miranda, J, Lorenzatti, Aj, Mach, F, Mcadam, B, Nilsson, L, Olsson, Å, Rallidis, L, Rogelio, Gg, Kerr Saraiva JF, Scheen, A, Schiele, F, Scott, Rs, Connolly, D, Siu, Cw, Tay, L, Thorgeirsson, G, Tikkanen, Mj, Tokgozoglu, Sl, Toth, K, Viigimaa, M, Wan Ahmad WA, Hennekens, Ch, Andreotti, F, Baigent, C, Brown, Wv, Davis, Br, Newcomer, Jw, Wood, Sk, Larosa, J, Ansell, B, Olsson, A, Lowe, C, Zahn, L, Awtry, E, Berger, C, Croce, K, Desai, A, Gelfand, E, Ho, C, Leeman, D, Link, M, Norden, A, Pande, A, Rost, N, Ruberg, F, Silverman, S, Singhal, A, Vita, J, Mackinnon, I, Vogel, Dr, Leon de la Fuente, R, Perna, E, Amuchastegui, M, Pacora, F, Hershson, A, Blumberg, E, Glenny, Ja, Colombo, H, Cuadrado, Ja, Nicolosi, L, Rojas, Cg, Ulla, Mr, Hasbani, Eg, Cuneo, C, Lopez Santi RG, Sanabria, Hd, Hrabar, A, Lozada, A, Begg, A, Lehman, S, Wittert, G, Juergens, C, Kostner, K, Beltrame, J, Simpson, R, Sinhal, A, Adams, M, Kritharides, L, Roberts Thomson, P, Cross, D, Thompson, P, Van Gaal, W, Cox, N, Farshid, A, Hammett, C, Garrahy, P, Prasan, A, Horrigan, M, Ebenbichler, C, Hanusch, U, Prager, R, Schernthaner, G, Luger, A, Siostrzonek, P, Toplak, H, Bergler-Klein, J, Paulweber, B, Sinzinger, H, Buysschaert, I, Thoeng, J, Vandekerckhove, H, Catez, E, Verheye, S, Descamps, O, Hoffer, E, Wollaert, B, Chenu, P, van de Borne, P, De Meulemeester, M, Friart, A, Charlier, F, De Raedt, H, Rietzschel, E, Roelandt, R, Lalmand, J, Tavares Russo LA, Reis, G, Duarte Barbosa EC, Vidotti, Mh, Fernandes Manenti ER, Dutra, O, Leaes, Pe, Rech, Rl, Bertolim Precoma, D, Nicolau, Jc, Amoedo, R, Eliaschewitz, Fg, Pereira, A, Kurtz Lisboa HR, Soares Piegas, L, Cunha Borges JL, Ferreira Rossi PR, Pimentel Filho, P, Bodanese, Lc, de Sa Cunha, R, Moura Jorge JC, Ardito, Wr, Barroso de Souza WK, Hissa, M, Izar, Mc, Manolova, A, Kitova, L, Kinova, E, Tzekova, M, Velchev, V, Tarnovska-Kadreva, R, Gotchev, D, Petrov, I, Raev, D, Trendafilova-Lazarova, D, Yotov, Y, Lazov, P, Rahimi, S, St Amour, E, Constance, C, Pesant, Y, Hess, A, Anderson, T, Sussex, B, Henein, S, Tsoukas, G, Pandey, As, Bergeron, J, Hart, R, Gosselin, G, Chehayeb, R, Hamet, P, Hartleib, M, Mukherjee, A, Halperin, F, Petrella, R, Bhargava, R, Lonn, E, Sabbah, E, Bata, I, Cha, J, Gaudet, D, Chapman, K, Murthy, D, Nigro, F, Rupka, D, Gossard, D, Gupta, M, Dowell, A, Mansour, S, Baass, A, Geadah, C, Huynh, T, Peterson, S, Poirier, P, Sabe-Affaki, G, Vertes, G, Crowley, D, Duchesne, L, Pincetti Jofre CP, Potthoff Cardenas, S, Conejeros Kindel, C, Saavedra Gajardo VA, Lanas Zanetti, F, Sepulveda Varela PA, Stockins Fernandez BA, Li, W, Li, D, Zhao, S, Li, Z, Wang, J, Yang, Y, Zhang, L, Yang, P, Zhang, X, Huang, H, Xue, L, Zheng, Z, Huang, W, Dai, H, Su, H, Zeng, X, Zheng, Y, Tang, Y, Yao, Z, Sun, Y, Du, Y, Ge, Z, Yan, J, Chen, X, Liu, F, Pei, H, Yang, X, Cui, H, Gu, Y, Yang, Z, Li, J, Lian, Y, Cui, Y, Wang, D, Jiang, J, Li, X, Chen, J, Mo, Z, Xu, P, He, Y, Zhou, C, Qu, P, Zhu, Y, Liu, Y, Shen, X, Gao, X, Terront Lozano MA, Moncada Corredor MA, Hernandez Triana, E, Botero Lopez, R, Coronel Arroyo JA, Quintero Baiz AE, Sanchez Vallejo, G, Arana Londoño, C, Molina de Salazar DI, Castellanos Bueno, R, Manzur Jattin, F, Cure Cure CA, Sotomayor Herazo, A, Spinar, J, Hala, T, Machkova, M, Klimsa, Z, Polasek, R, Jerabek, O, Kazdera, P, Pozdisek, Z, Vaclavik, J, Frana, P, Elbl, L, Kucera, D, Kryza, R, Malecha, J, Reichert, P, Sochor, K, Ludka, O, Kellnerova, I, Peterka, K, Zidkova, E, Cech, V, Brabec, T, Fiserova, N, Kvasnicka, J, Rosolova, H, Nemecek, E, Adamkova, V, Dunaj, M, Pojsl, S, Cepelak, M, Podpera, I, Kuchar, L, Rysava, D, Burianova, H, Spinarova, L, Skrobakova, J, Charvat, J, Homza, M, Zemanek, J, Koleckar, P, Karen, I, Krupicka, J, Blaha, V, Matuska, J, Brotanek, J, Cifkova, R, Kuchar, R, Vomacka, Z, Kosek, Z, Hulinsky, V, Krejcova, H, Kuchar, J, Jelinek, Z, Jelinek, P, Markdanner Lindgren, L, Saetre Lihn, A, Korsgaard Thomsen, K, Bronnum-Schou, J, Nielsen, H, Nielsen, T, Egstrup, K, Klausen, Ic, Mickley, H, Hove, J, Jeppesen, J, Melchior, T, Schmidt, Eb, Valter, I, Rosenthal, A, Kaik, J, Kork, A, Alt, I, Strand, J, Nieminen, S, Kahri, J, Suomi, J, Nyman, K, Strandberg, Te, Piippo, T, Savolainen, M, Vikman, S, Pucheu, Y, Cariou, B, Henry, P, Ferrari, E, Montalescot, G, Ferrieres, J, Roubille, F, Bonnet, B, Angoulvant, D, Range, G, Bammert, A, Delarche, N, Mariat, C, Cayla, G, Durlach, V, Coisne, D, Paillard, F, Rouzier, R, Goralski, M, Khanoyan, P, Cottin, Y, Ziegler, O, Khalife, K, Le Corvoisier, P, Motreff, P, Spaulding, C, Vanbelle, E, Bourhaial, H, Opitz, C, Kahrmann, G, Contzen, C, Appel, K, Schenkenberger, I, Rinke, A, Trenk, D, Maus, O, Karakas, M, Hanefeld, M, Darius, H, Hetzel, G, Münzel, T, Wöhrle, J, Stawowy, P, Marten, I, Isermann, B, Kast, P, Vorpahl, M, Bosiljanoff, P, Hengstenberg, C, Kassner, U, Salbach, P, Fischer, M, Steiner, S, Wagner, S, Kraatz, U, von Hodenberg, E, Weyland, K, Mantas, I, Tziakas, D, Bousboulas, S, Patsilinakos, S, Mertzanos, G, Panagoulis, C, Bilianou, H, Skoumas, I, Elisaf, M, Manolis, A, Moschos, N, Kochiadakis, G, Ntaios, G, Richter, D, Athyros, V, Kolovou, G, Danias, P, Melidonis, A, Fan, Kyy, Siu, Sc, Hornyik, A, Lakatos, F, Zilahi, Z, Nagy, K, Laszlo, Z, Peterfai, E, Lupkovics, G, Andreka, P, Merkely, B, Herczeg, B, Piros, Ga, Salamon, C, Mark, L, Papp, A, Szakal, I, Edes, I, Mohacsi, A, Tomcsanyi, J, Hajko, E, Nagy, A, Papp, E, Kiss, R, Karadi, I, Sigurdsson, A, Jain, A, Pai, R, Kothiwale, V, Kulkarni, G, Mahajan, A, Aggarwal, S, Mehta, V, Rajadhyaksha, G, Joshi, A, Khandait, V, Parmar, M, Tyagi, S, Airody Govinda, R, Dwivedi, Sk, Parikh, K, Pothineni, Rb, Solanki, B, O’Donnell, M, Crean, P, Barton, J, Shechter, M, Shotan, A, Klutstein, M, Chorin, E, Gavish, D, Kracoff, O, Atar, S, Rigler, S, Hasin, Y, Schiff, E, Merlini, P, Rapezzi, C, Pirro, M, Gonnelli, S, Floresta, Am, Mennuni, M, Ardissino, D, Senni, M, Marenzi, G, Marcucci, R, Sampietro, T, Cosmi, F, Perrone Filardi, P, De Caterina, R, Fedele, Francesco, Moretti, L, Biasucci, Lm, Ferri, C, Go, Y, Kiyosue, A, Higashi, Y, Tokunaga, T, Kawasaki, T, Sakagami, S, Namba, S, Saku, K, Oku, K, Arakawa, T, Iida, H, Nakamura, Y, Yamamoto, K, Hata, Y, Katsuda, Y, Koga, Y, Shimizu, M, Uehara, H, Kajiyama, S, Okamoto, H, Shinozaki, T, Fujino, Y, Funazaki, T, Higa, N, Kaigawa, K, Koike, A, Nakane, H, Sato, K, Satoh, Y, Shirasawa, K, Sugino, H, Tanabe, J, Uemura, O, Yoshimichi, G, Akai, A, Himeno, H, Inage, T, Inoko, M, Kadokami, T, Noguchi, Y, Yamashita, K, Yasumura, Y, Yuge, M, Hosokawa, S, Kawamitsu, K, Kozuma, K, Matsuo, H, Nakashima, E, Okada, M, Wada, A, Yokoya, K, Iwade, K, Kawabata, K, Tanno, H, Ako, J, Fujita, H, Izumiya, Y, Kanno, M, Nunohiro, T, Ohmura, H, Ueno, T, Kakurina, N, Jasinkevica, I, Stukena, I, Veze, I, Eglite, R, Teterovska, D, Sime, I, Strazdiene, V, Venceviciene, L, Gustiene, O, Radzeviciene-Jurgute, R, Kucinskiene, A, Maskon, O, Lee, Cy, Erng, T, Gan, Hw, Mohamed Yusof AK, Ramanathan, Gl, Liew, H, Lopez Alvarado, A, Nevarez Ruiz LA, De los Rios Ibarra MO, Bazzoni Ruiz AE, Ramos Lopez GA, Llamas Esperon GA, De la Peña Topete GDJ, Violante Ortiz RM, Illescas Diaz JJ, Leon Gonzalez, S, Sanchez Diaz CJ, Mendez Machado GF, Venegas Carrillo LA, Aldrete Velasco JA, Cardona Muñoz EG, Leiva Pons JL, Perez Alva JC, van der Zwaan, C, Oomen, A, van de Wal, R, Magro, M, Boswijk, D, Janus, C, Groutars, R, Tonino, W, Cornel, Jh, Oude Ophuis, A, Troquay, R, Liem, A, Westendorp, I, Van Hessen, M, Lok, D, De Nooijer, C, Den Hartog, F, Van Beek, E, Bendermacher, P, Jansen, R, Römer, T, Rensing, B, Hersbach, F, Herrman, J, Ladyjanskaia, G, Karalis, I, Linssen, G, Bokern, M, Visman, A, Kooij, A, Monajemi, H, Lieverse, A, Baker, J, Tie, S, Risberg, K, Hysing, J, Pedersen, T, Hoivik, Ho, Norheim, P, Solnor, L, Hovland, A, Kjaernli, T, Jocson, G, Coching, Rm, Batalla, E, Go, A, Habaluyas, R, Barcinas, R, Sy, Ra, Estepar, Ra, Germar, A, Trebacz, J, Szymkowiak, K, Wnetrzak-Michalska, R, Kopaczewski, J, Przekwas-Jaruchowska, M, Kania, G, Zabowka, M, Mirek-Bryniarska, E, Dabrowska, M, Napora, P, Konieczny, M, Spyra, J, Lysek, R, Pijanowski, Z, Grzegorzewski, B, Bednarkiewicz, Z, Kinasz, L, Antkowiak-Piatyszek, K, Stania, K, Szpajer, M, Staneta, P, Skonieczny, G, Ksiezycka-Majczynska, E, Blicharski, T, Piepiorka, M, Wozakowska-Kaplon, B, Zechowicz, T, Ilkowski, J, Lubiszewska, B, Hiczkiewicz, J, Wierzbicka, K, Kosior, D, Garbocz, P, Kubica, J, Raczak, G, Wozniak, I, Cygler, J, Kramarczuk, E, Bystryk, L, Pentela-Nowicka, J, Dabrowski, M, Podolec, P, Zieba, B, Mosiewicz, J, Dubaniewicz, W, Banach, M, Tyszecka, G, Lepich, T, Rychlewska-Hanczewska, A, Guzik, T, Monteiro, P, Pereira, H, Oliveira, L, Matos, P, Soares Goncalves, S, Leitao, A, Vasco Salgado, A, Timoteo, At, Pintilei, E, Badila, E, Militaru, C, Tudoran, M, Arsenescu-Georgescu, C, Mitu, F, Zdrenghea, D, Lighezan, D, Teodorescu, I, Popescu, Mi, Coman, I, Vintila, Mm, Vishnevsky, A, Lukyanov, Y, Blokhin, A, Kostenko, V, Shvarts, Y, Markov, V, Motylev, I, Dronov, D, Sherenkov, A, Barbarash, O, Shutemova, E, Bolshakova, O, Kobalava, Z, Voevoda, M, Treshkur, T, Zrazhevskiy, K, Pimenov, L, Solovev, O, Tarasov, N, Arkhipov, M, Freidlin, M, Shalaev, S, Yakhontova, P, Shustov, S, Goloshchekin, B, Panov, A, Bart, B, Bubnova, M, Gordeev, I, Osipova, I, Tereshenko, S, Solovieva, E, Meshkov, A, Zateyshchikov, D, Tan, Jl, Subramaniam, T, Pella, D, Fulop, P, Antalik, L, Dzupina, A, Banikova, A, Sosovec, D, Urgeova, L, Mazur, J, Hranai, M, Banik, M, Vinanska, D, Lennerova, J, Kovar, F, Pastrnakova, E, Uhliar, R, Blasko, P, Gonsorcik, J, Lukacova, J, Oriesek, R, Hatalova, K, du Toit, M, Ebrahim, I, Vawda, G, Lipschitz, S, Blignaut, S, Engelbrecht, J, Coetzer, Tf, Pretorius, M, Urbach, D, Badat, A, Pillay, S, Van Zyl, L, Abelson, M, van der Walt, E, Moodley, R, Jacovides, A, Oosthuysen, Wm, Klug, E, Lottering, H, Kok, J, Saaiman, J, Dawood, S, De Jong DM, Kapp, C, Makotoko, E, Bayat, J, Sarvan, M, Vally, T, Stapelberg, A, Kim, M, Bae, J, Cho, Y, Kim, S, Han, Kh, Her, S, Kim, B, Lee, S, Hong, B, Kim, W, Rha, S, Jeong, M, Shin, Gj, Vida Gutierrez, M, Valdes Chavarri, M, Pinto Sala, X, Gonzalez Juanatey JR, Civeira Murillo, F, Zamorano Gomez JL, Lekuona Goya, I, Iñiguez Romo, A, Cordero Fort, A, Ascaso Gimilio JF, Millan Nuñez-Cortes, J, Lindholm, C, Söderberg, S, Suutari, A, Berglund, S, Mooe, T, Kusiak, D, Bandh, S, Dahlén, G, Olsson, S, Witt, N, Tydén, P, Johansson, P, Cizinsky, S, Falck, G, Pettersson, Si, Rasmanis, G, Östergren, J, Moccetti, T, Beer, Hj, Eberli, F, Krähenbühl, S, Linka, A, Ackermann, D, Michel, P, Yeh, H, Tsai, Cf, Wu, C, Hsia, C, Juang, J, Hsieh, I, Lai, W, Huang, C, Hsieh, Y, Sahin, T, Duzenli, M, Yigit, Z, Demir, M, Yilmaz, Mb, Muderrisoglu, Ih, Kirma, C, Ercan, E, Kayikcioglu, L, Balbay, Y, Lymar, I, Kulynych, O, Prokhorov, O, Karpenko, O, Kraіz, I, Vakaliuk, I, Stanislavchuk, M, Korzh, O, Rudyk, I, Zhurba, S, Svishchenko, Y, Tseluyko, V, Gyrina, O, Reshotko, D, Kopytsya, M, Volkov, V, Myshanych, G, Rebrov, B, Rishko, M, Rudenko, L, Shatylo, V, Parkhomenko, O, Yena, L, Golovchenko, O, Sorokina, I, Malynovsky, Y, Ivan, P, Blagden, M, Dear, H, Mathew, A, Lagocki, S, Kondagunta, V, Ahsan, A, Mckinnon, C, Douglas, F, Thom, S, Fiore, G, Caulfield, M, Lynch, M, Thomas, H, Bain, S, Hall, A, Mcnally, D, Fisher, M, Keeling, P, Al-Bahrani, A, Lip, G, Ellery, A, Purohit, J, Travill, C, Cappuccio, F, Davis, G, Gaunt, R, Adlam, D, Asamoah, N, Jaafar, F, Mccormack, T, Jupp, B, Pye, M, Ainsworth, P, Chauhan, A, Paul, N, Fairlie, H, Fox, C, Muzulu, S, Trevelyan, J, Aggarwal, R, Issa, B, Saravanan, P, Cruickshank, K, Gorog, D, Heller, S, Newby, D, Nicolson, A, Hare, Po, Donnelly, P, Rutherfurd, S, de Belder, M, Finlayson, J, Harvey, J, Hoye, A, Kingston, D, Sarkar, D, Negahban, A, Webster, J, Wyatt, N, Muir, S, Cummings, M, Mackenzie, I, Senior, R, Capps, N, Fotherby, K, Mcintyre, H, Aldegather, J, Dixon, L, Saksena, R, Butler, R, Ramstad, D, Pierpont, B, Levinson, D, Mohammed, A, Haddad, T, Goel, A, Dave, K, Haught, Wh, Desire, A, Hershon, K, Napoli, M, Tami, L, Rothschild, R, Khurana, S, Gupta, D, Cheung, D, Hearne, S, Grubb, S, Miller, A, Baird, I, Marcus, A, Srivastava, S, Forgosh, L, Fritz, R, Mays, M, Bertolet, B, Reddy, J, Khan, M, Nakhle, S, Dill, S, Fishbein, G, Khan, B, Marais, H, Reschak, M, Malone, M, Nadar, V, Whitney, R, Reichman, A, Reyes, H, El Shahawy, M, Rabinowitz, A, Weinstein, D, Farhat, N, Onyema, D, Potu, R, Runquist, L, Barnum, O, Crater, T, Fialkow, J, Shah, A, Thompson, C, Wiseman, A, Doyle, T, Henderson, D, Herzog, W, Schnitzler, R, Carr, K, Davis, M, Nagajothi, N, Olsen, S, Rogers, W, Rubino, J, Singh, I, Tarleton, G, Bhagwat, R, Clardy, D, Jardula, M, Robinson, J, Torres, M, Vijay, N, Farris, N, Lillo, J, Moriarty, P, Recknor, C, Berlacher, P, Christensen, T, Gabra, N, Issa, M, Janik, M, Lawless, A, Molter, D, Stout, E, Brezina, B, Claxton, E, Linsky, R, Poock, J, Remler, R, Roseman, H, Schramm, E, Al-Joundi, T, Amin, J, Hitchcock, J, Isserman, S, Kirstein, J, Rider, J, Shalek, M, Sherman, H, Bernstein, M, Chandra, L, Hatharasinghe, R, Ibrahim, H, Iteld, B, Linzmeyer, K, Seaton, B, Zeig, S, Christofides, E, Dunbar, R, Griffin, S, Kohli, N, Koren, M, Pharr, W, Purdy, D, Spencer, R, Yeoman, G, Banerjee, S, Cheek, Hb, Engel, E, Hamroff, G, Huling, R, Kozlowski, L, Levin, P, Makam, S, Meengs, M, Bhushan, R, Erickson, B, Herman, L, Lo, E, Mcdowell, E, Mcgrew, F, Miller, M, Ord, J, Webel, R, Wilhoit, G, Wise, J, Yang, E, Budoff, M, Collins, J, Dauber, I, Dobkin, L, Focil, A, Gandy, W, Pasquini, J, Ramos, M, Rodriguez, D, Rosenson, R, Sanford, K, Schlau, A, Snyder, B, Stonesifer, L, Tang, A, De Souza, J, Elam, M III, French, J, Guyton, J, Hage Korban, E, Kereiakes, D, King, M, Loh, I, Navarro, J, Simons, R, Tobin, T, Younis, L, Aboufakher, R, Baldari, D, Ballantyne, C, Broughton, R, Eaton, C, Johnston, J, Simon, W, Thomson, S, Vora, K, Youngman, D, Alzohaili, O, Auerbach, E, Brown, C, Burrough, B, Chen, Y, Gilpatrick, M, Landzberg, J, Mitchell, C, Rice, L, Rubenfire, M, Sofley, Cw, Strobl, D, Atassi, K, Davila, W, Diogo, J, Fagan, T, Joffe, I, Krishna, J, Osea, E, Penny, W, Rowe, W, Shapiro, M, Welker, J, Benton, R, Dobratz, D, Fortuin, F, Graham, J, Henry, B, Kusnick, B, Lutskiy, M, Mcrae, A, Saway, W, Scott, J, Shah, M, Weinberg, B, Zarich, S, Acheatel, R, Case, C, Earl, J, Fernandez, S, Giugliano, G, Handelsman, Y, Hermany, P, Holder, S, Kashyap, M, Khan, A, Lader, E, Peniston, J, Raoof, T, Sacco, J, Shore, K, Spriggs, D, Stringam, S, Tahirkheli, N, Delgado, E, Derian, W, Greenwald, J, Harris, M, Jackson, R, Marhefka, G, Mcelveen, W, Mooss, A, Morris, P, Murray, J, Pearlstein, P, Raisinghani, A, Rezkalla, S, Sakhrani, L, Schreibman, D, Shaoulian, E, Steinsapir, J, Yataco, A, De La Cruz, A, Fredrick, M, Goldenberg, E, Lee, D, Mccullum, K, Mclellan, B, Stephens, L, Wilson, S, Alfieri, A, Mandviwala, M, Orourke, D, Samal, A, Schmedtje, J, Waxman, F, Carhart, R, Clements, B, Dyke, C, Ghali, J, Gruberg, L, Hack, T, Jehle, A, Pogue, B, Schooley, C, Shifrin, G.
Publikováno v:
New England Journal of Medicine, Vol. 376, No 18 (2017) pp. 1713-1722
The New England journal of medicine, vol 376, iss 18
The New England journal of medicine, vol 376, iss 18
Background Evolocumab is a monoclonal antibody that inhibits proprotein convertase subtilisin–kexin type 9 (PCSK9) and lowers low-density lipoprotein (LDL) cholesterol levels by approximately 60%. Whether it prevents cardiovascular events is uncert
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::18b5b917e3a0a9c0a2612b229ff4037e
http://hdl.handle.net/11365/1212875
http://hdl.handle.net/11365/1212875
Autor:
Giovannoni, G, Comi, G, Cook, S, Rammohan, K, Rieckmann, P, Soelberg Sørensen, P, Vermersch, P, Sandberg Wollheim, M, Cuzick, J, Juliusson, G, Reingold, S, King, J, Pollard, J, Sedal, L, Aichner, F, Eggers, C, Dive, D, Medaer, R, Ferreira, M, Manchev, I, Milanov, I, Haralanov, L, Deleva, N, Petrova, N, Bozhinov, P, Zahariev, Z, Stamenov, B, Shotekov, P, Petrov, I, Moskov, R, Emond, F, Freedman, M, Grand'Maison, F, Jacques, F, Vorobeychik, G, Demarin, V, Kovacicek, M, Lusic, I, Perhat Bucevic, T, Havrdova, E, Talab, R, Kanovsky, P, Petersen, T, Gross Paju, K, Kalbe, I, Toomsoo, T, Elovaara, I, Eralinna, Jp, Reunanen, M, Clavelou, P, Damier, P, Debouverie, M, Edan, G, Gout, O, Labauge, P, Laplaud, D, Wiertlewski, S, Heidenreich, F, Mäurer, M, Kieseier, B, Limmroth, V, Oschmann, P, Schimrigk, S, Steinbrecher, A, Zettl, U, Ziemann, U, Karageorgiou, K, Kyritsis, A, Papadimitriou, A, Amato, Mp, Bernardi, G, Morra, Vb, Galgani, S, Gallo, Paolo, Patti, F, Marrosu, M, Pozzilli, C, Trojano, M, Mancardi, Gl, Gebeily, S, Koussa, S, Wehbe, M, Yamout, B, Vaitkus, A, Metra, M, Messouak, O, Mossaddaq, R, Slassi, I, Yahyaoui, M, Hupperts, Rm, Czlonkowska, A, Kozubski, W, Nyka, W, Selmaj, K, Szczudlik, A, Figueiredo, J, Pedrosa, R, Alifirova, V, Balyazin, V, Barbarash, O, Belova, A, Boyko, A, Gusev, E, Elchaninov, A, Jacoupov, E, Julev, N, Kotov, S, Kudryavtsev, A, Laskov, V, Lesnyak, O, Odinak, M, Pasechnik, E, Poverennonva, I, Skoromets, A, Spirin, N, Stolyarov, I, Vorobieva, O, Voskresenskaya, O, Zaslavskiy, L, Zonova, E, Bohlega, S, El Jumah, M, Drulovic, J, Nadj, C, Goebels, N, Schluep, M, Ayed Frih, M, Hentati, F, Mhiri, C, Mrabet, A, Mrissa, R, Idiman, E, Karabudak, R, Turan, Of, Ahmed, F, Constantinescu, C, Hawkins, C, Palace, J, Sharrack, B, Loganovsky, K, Moskovko, S, Nehrych, T, Voloshyna, Np, Carlini, W, English, J, Garmany, G, Glyman, S, Huddlestone, J, Hurwitz, B, Kresa Reahl, K, Mikol, D, Pardo, G, Rao, H, Reif, M, Thrower, B, Royal, W, Webb, R, Wynn, D, Naga, C, Allen, N, Lin, K, Stefoski, D, Balabanov, R.
Publikováno v:
New England Journal of Medicine, 362(5), 416-426. MASSACHUSETTS MEDICAL SOCIETY
Cladribine provides immunomodulation through selective targeting of lymphocyte subtypes. We report the results of a 96-week phase 3 trial of a short-course oral tablet therapy in patients with relapsing–remitting multiple sclerosis. We randomly ass
Autor:
Maggioni, Aldo P, Anker, Stefan D., Dahlström, Ulf, Filippatos, Gerasimos, Ponikowski, Piotr, Zannad, Faiez, Amir, Offer, Chioncel, Ovidiu, Leiro, Marisa Crespo, Drozdz, Jaroslaw, Erglis, Andrejs, Fazlibegovic, Emir, Fonseca, Candida, Fruhwald, Friedrich, Gatzov, Plamen, Goncalvesova, Eva, Hassanein, Mahmoud, Hradec, Jaromir, Kavoliuniene, Ausra, Lainscak, Mitja, Logeart, Damien, Merkely, Bela, Metra, Marco, Persson, Hans, Seferovic, Petar, Temizhan, Ahmet, Tousoulis, Dimitris, Tavazzi, Luigi, Andarala, M., Fiorucci, E., Folkesson, E., Glemot, M., Gracia, G., Konte, M., Laroche, C., Mcneill, P. a., Missiamenou, V., Taylor, C., Fruhwald, F., Eberl, Alexander, Heller, S., Dolze, T., Platzer, V., Ablasser, K., Auer, J., Poelzl, G., Moertl, D., Podczeck Schweighofer, A., Reiter, S., Pravdic, D., Fazlibegovic, E., Muslibegovic, A., Vitlianova, K., Katova, T., Kotirkov, K., Petrov, I., Velikov, T., Kurteva, T., Gatzov, P., Kamenova, D., Antova, M., Tisheva, S., Sirakova, V., Krejci, J., Spinar, J., Mikolaskova, M., Krupicka, J., Malek, F., Hegarova, M., Pudil, R., Monhart, Z., Lazarova, M., Reda, A., Khairy, T., Farag, N., Saleh, A., Said, K., Abdel Hamid, M., Halawa, S., Ibrahim, B., Hanna, R., Hassanein, M., Sobhy, M., El Messiry, F., El Shazly, A. H., Elrakshy, Y., Aboleineen, W., Gouda, M., Youssef, A., Elbahry, A., Abdel, A., Ebeid, H., Nasr, G., Sobhy, H., Ashmawy, M., Lefol, C., Isnard, R., Hagege, A., Thevenin, S., Jondeau, G., Logeart, D., Codjia, R., Galinier, M., Bauer, F., Delahaye, F., Lamblin, N., Fertin, M., De Groote, P., Coisne, D., Le Marcis, V., Lequeux, B., J. F., Ly, Lotton, P., Donal, E., Le Moal, V., Basquin, A., Reynaud, A., Ridard, C., Thebault, C., Behar, N., Mascle, S., Schiele, F., Seronde, M. F., Morel, M., Meneveau, N., Luporsi, P., Bernard, Y., Pillot, M., Briand, F., Damy, T., Eicher, J. C., Avgeropoulou, C., Panagiotis, T., Tousoulis, D., Kotrogiannis, I., Stefanadis, C., Chrysohoou, C., Tsitsinakis, G., Dimitroula, T., Karavidas, A., Matzaraki, V., Terrovitis, J., Kapelios, C., Sfakianaki, T., Filippatos, G., Parissis, J. T., Ntai, K., Papadopoulou, A., Tziourganou, H., Douras, A., Ntertsas, K., Karotsaki, T., Nikoloulis, N., Tsaknakis, T., Patrianakos, A., Nyktari, E., Vardas, P., Soos, P., Nyolczas, N., Csaba Nagy, A., Halmosi, R., Nemeth, F., Amon, G., Dinnyes, J., Vazan Fuhrmann, A., Shotan, A., Alony, I., Elber, J., Olaru, A., Valenti, C., Reggianini, L., Modena, M. G., Copelli, S., Leuzzi, Concetta, Dei Cas, L., Carubelli, V., Lombardi, Cecilia, Bulgari, M., Tanghetti, E., Quinzani, F., Metra, M., Rovetta, R., Brasolin, B., Fedele, F., Sergi, Daniela, Romeo, F., Scarfò, I., Vellini, M., Fabris, E., Cinquetti, Martino, Stolfo, Davide, Sinagra, Gianfranco, Merlo, Marco, Fucili, A., Ferrari, R., Vassanelli, C., Torelli, F., Marchese, G., Zanolla, L., Cicoira, M., Anselmi, Manuel, Piccinino, C., Sartori, C., Di Ruocco, M. V., Marino, P. N., Giordano, A., Brognoli, S., Zanelli, E., Cosmi, F., Cadeddu, C., Bandino, S., Mercuro, G., Deidda, M., Salvemini, G., Correale, M., Di Biase, M., Musio, S., Passero, T., Italiano, Graziella, Agostoni, P., Salvioni, E., Schiavina, G., Squeri, CARLO ATTILIO, Bosi, S., Barbieri, A., Lemme, E., Penco, M., Marcon, S., Romano, S., Di Mauro, M., Frisinghelli, A., Veniani, M., Pieri, Pietro, Novo, S., Proclemer, Alessandro, Fresco, C., Miani, Daniela, Artico, Jessica, Gaita, F., Bergerone, S., Pirelli, SALVATORE DONATO, Di Tano, G., Cattaneo, Silvana, Gualco, A., Opasich, C., Priori, S. G., Iori, Elisa, Leci, E., Melandri, F., Voronina, N., Erglis, A., Kalnins, A., Kavoliuniene, A., Rumbinaite, E., Kazakauskaite, E., Petraskiene, I., Karaliute, R., Smalinskas, V., Tamakauskas, V., Petraskiene, D., Brazyte Ramanauskiene, R., Vysniauskas, V., Nowicka, A., Grabia, J., Dankowski, R., Szyszka, A., Szymanowska, K., Straburzynska Migaj, E., Kaluzna Oleksy, M., Grajek, S., Kasztelowicz, P., Orzel, T., Bednarczyk, G., Ruszkowski, P., Klimkiewicz, J., Majzner, A., Matusiak, A., Bylicka, E., Kwiatkowska, E., Kwiatkowska, K., Ochnio, M., Krzyzewska, T., Tarnowska, A., Komuda, K., Sobieszczanska Malek, M., Leszek, P., Rywik, T., Wisniewska, J., Kozar Kaminska, K., Piotrowska, M., Zielinski, T., Mamcarz, A., Welnicki, M., Folga, A., Kaplon Cieslicka, A., Opolski, G., Marchel, M., Balsam, P., Michalek, A., Pawlak, A., Byczkowska, K., Mozenska, O., Gil, K., Gil, R. J., Skrobowski, A., Uzieblo Zyczkowska, B., Piotrowicz, K., Krzesinski, P., Stanczyk, A., Ciurzynski, M., Bienias, P., Pruszczyk, P., Juszczyk, Z., Switala, P., Stankala, S., Polonski, L., Rozentryt, P., Gabryel, J., Lazorko Piega, M., Kardaszewicz, P., Poprawa, I., Komorowska, E., Lauko Rachocka, A., Abdulkarim, A. F., Dudzik Plocica, A., Zolbach, A., Sajnaga, D., Komorowska, K., Baczynska, K., Samcik, M., Wolniewicz, L., Wozakowska Kaplon, B., Sosnowska Pasiarska, B., Bartkowiak, R., Fiega, A., Serwicka, A., Szymczyk, A., Fitas, G., Zysko, D., Poliwczak, A., Broncel, M., Bala, A., Kasprzak, J. D., Jankowski, L., Rudzinska, M., Zycinski, P., Retwinski, A., Pietka, I., Drozdz, J., Wojtczak Soska, K., Jankowska, E., Ponikowski, P., Cichy, A., Kostka, A., Kaminski, L., Weglarz, J., Bodys, A., Flis, P., Kleinrok, A., Prokop Lewicka, G., Mosakowska, K., Rynkiewicz, A., Bellwon, J., Dabrowska Kugacka, A., Lewicka, E., Raczak, G., Skorek, E., Szabowski, S., Krysiak, W., Pietrzak, J., Gilewski, W., Sinkiewicz, W., Furman, A., Zalewski, J., Nessler, J., Bury, K., Grzegorzko, A., Zabojszcz, M., Mirek Bryniarska, E., Klys, J., Przybylska, K., Szulik, M., Kalarus, Z., Kuczaj, A., Nowalany Kozielska, E., Krzeminski, A., Ventosa, A., Tavares Aguiar, C., Moura, B., Cardoso, J. S., De Jesus, I., Chin, J., Faria, R., Pereira, S., Lima, Giuseppe, Oliveira Guimarães, T., Francisco, A. R., Brito, D., Placido, R., Martins, S., Fonseca, C., Marques, F., Araujo, I., Proenca, M., Cardiga, R., Andrade, A., Castro, Alessandra, Pereira, A., Queirós, C., Silva, P., Santos, R., Lourenço, C., Moreno, N., Almeida, F., Quelhas, I., Baptista, A., Ferreira, A., Magalhaes, P., Ferreira, Clara, Moreira, I., Durao, D., Severino, D., Ferreira Da Silva, G., Marta, L., Peres, Martina, Stanescu, C., Dan, A., Dan, G. A., Daha, I., Popescu, R., Vinereanu, D., Sinescu, C. J., Macarie, C., Radoi, M., Nechita, E., Christodorescu, R., Datcu, M., Craiu, E., Otasevic, P., Ristic, A. D., Simeunovic, D., Seferovic, P., Pencic, B., Andric, A., Stojcevski, B., Lebedinski, E., Suzic Lazic, J., Celic, V., Krotin, M., Radovanovic, Slavena, Iric Cupic, V., Milanov, S., Davidovic, G., Jovic, Masa, Radin, A., Mihajlovic, B., Stojiljkovic, J., Cankovic, M., Cemerlic Adic, N., Dodic, Sara, Kecojevic, S., Stojsic, S., Petrovic, D., Deljanin Ilic, M., Ilić, Saša, Stoickov, V., Antic, S., Stanojevic, D., Pavlovic, M., Atanaskovic, V., Mitic, Vanja, Kovar, F., Goncalvesova, E., Murin, J., Pernicky, M., Klabnik, A., Kmec, J., Rajtman, D., Kovac, D., Horvat, Sara, Krunic, B., Bombek, M., Krajnc, I., Losic, R., Glavic, T., Komel, Janja, Cernic Suligoj, N., Ravnikar, T., Letonja, M., Cencic, Vanja, Savnik Iskra, M., Strasek, M., Leskovar, B., Drnovsek, B., Klen, J., Marolt, A., Kladnik, M., Slemenik Pusnik, C., Pusnik Vrckovnik, M., Jug, Barbara, Fras, Z., Bartolic, Andrej, Melihen Bartolic, C., Valentincic, M., Winkler, R., Blanco Canosa, P., Grille Cancela, Z., Crespo Leiro, M., Paniagua Martin, M. J., Marzoa Rivas, R., Barge Caballero, E., Torres Calvo, F., Bravo Marques, R., Epelde Gonzalo, F., Recio Platero, A., De La Fuente Galan, L., Lopez Diaz, J., Goncalvez Ramirez, L. Renier, Cubero Gallego, H., Sliwiski Herrera, J. F., Bierge Valero, D., Salmeron, F. M., Gallego Page, J. C., Jose Fernandez, M., Sahuquillo, A., Garcia De La Villa, B., Castro Conde, A., Iniesta Manjavacas, A. M., Salvador Montanes, O., Gonzalez Gallarza, R. Dalmau, Ofelia Rosillo, S., Araujo, A., Briceno, A., Alonso Pulpon, L., Cobo, M., Soria, T., Gomez Bueno, M., Garcia Pavia, P., Gonzalez Segovia, A., Sayago, I., Segovia Cubero, J., Delgado Jiménez, J. F., Angel Gomez Sanchez, M., Escribano Subias, P., Barrios Garrido Lestache, E., Ruiz Cano, M. J., Vicente Hernandez, M., Puga Martinez, M., Lopez Moreno, E., Serrano Martinez, J. L., Fernandez Alvarez, M., Rivera Lopez, R., Lopez Fernandez, S., Alcade Martinez, V., Sanmartin, M., Pellicer Cabo, A., Garcia Escriva, D., Ridocci Soriano, F., Perez Silvestre, J., Facila Rubio, L., Garcia Gonzalez, P., Sanchez Lazaro, I. J., Almenar Bonet, L., Garcia Pinilla, J. M., Andres, Ulrike Julia, Bayes Genis, A., Roig, E., Mirabet, S., Mendez, A., Garcia Cosio, L., Garay, A., Muntane, G., Gonzalez Costello, J., Leon, V., Diaz Molina, B., Famara Hernandez, I., Lara Padron, A., Laynez Cerdena, I., Mateo, I., Quiles, J., Bertomeu, V., Elamrani, A., Angel Rodrigez Ortega, J., Martinez Abellan, R., Valero, R., Fernandez Vivancos, C., Sanz Julve, M., Perez Martinez, M. T., Pascual Figal, D. A., Martinez Martinez Espejo, M. D., Rosario Gracia Rodenas, M., Pastor Perez, F., Melin, M., Hägglund, E., Stenberg, A., Lindahl, I. M., Asserlund, B., Olsson, L., Dahlström, U., Afzelius, M., Karlström, P., Tengvall, L., Wiklund, P. A., Olsson, B., Temizhan, A., Kalayci, S., Bozkurt, M., Taraktas, M., Cavusoglu, Y., Gunes, H., Birhan Yilmaz, M., Demir, B., Gencer, E.
AimsTo evaluate how recommendations of European guidelines regarding pharmacological and non-pharmacological treatments for heart failure (HF) are adopted in clinical practice.Methods and resultsThe ESC-HF Long-Term Registry is a prospective, observa
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::bc7eaba904dae6e2c5219df03abe77c5
http://hdl.handle.net/11368/2905255
http://hdl.handle.net/11368/2905255
Autor:
Lenzen M. J., Scholte Op Reimer W. J. M., Pedersen S. S., Boersma E., Maier W., Widimsky P., Simoons M. L., Mercado N. F., Wijns W., Bertrand M., Meier B., Sechtem U., Sergeant P., Stahle E., Unger F., Manini M., Bramley C., Laforest V., Taylor C., Del Gaiso S., Huber K., De Backer G., Sirakova V., Cerbak R., Thayssen P., Lehto S., Blanc J. -J., Delahaye F., Kobulia B., Zeymer U., Cokkinos D., Karlocai K., Graham I., Shelley E., Behar S., Maggioni A., Grabauskiene V., Deckers J., Asmussen I., Stepinska J., Goncalves L., Mareev V., Riecansky I., Kenda M. F., Alonso A., Lopez-Sendon J. L., Rosengren A., Buser P., Okay T., Sychov O., Fox K., Wood D., Crijns H., McGregor K., Mulder B., Priori S., Ryden L., Tavazzi L., Vahanian A., Vardas P., Sarkisyan K., Glogar H. D., Frick M., Pachinger O., Zwick R., Vrints C., Van Hertbruggen E., Vercammen M., Sysmans T., Schroeder E., Domange J., De Pril H., De Vriese J., Van Hecke T., Legrand V., Gillon M. -F., Richardy M., Doneux P., Petrov I., Jorgova J., Starcevic B., Eeckhout E., Berger A., Prudent V., Camenzind E., Masson N., Zambartas C., Kleanthous H., Stellova B., Aschermann M., Simek S., Kautzner J., Karmazin V., Svab P., Indrak J., Branny M., Hladilova K., Kala P., Cappelen H., Jensen L. O., Gitt A., Gehrke K., am Rhein L., Erbel R., Gutersohn A., Eggebrecht H., Al Khani M., Rosenberger A., Vogelsberg H., Klepzig H., Schmidt A., Silber S., Mau B., Leuner C., Czyborra K., Reuschling C., Muno E., Nauheim B., Kleber F., Rux S., Saad A., Elabady M., Beiras A. C., Fernandez J. S., del Arno F. N., Romo A. I., Fernandez J. M. C., Mayoreal A. R., Rebanal F. J. R., de la Borbolla M. G., Chaparro M., Brotons C., Miralda C. P., Vila i Perez S. I., Moris C., Aviles F. F., de la Fuente Galan L., Vinuela P. T., de Torres F. M., Mora J., Rodriguez I. S., Bustamante I. P., Fernandez P. L. S., Torrent J. L. D., Diez Gil J. L., Perpinan J., Motilla V. P., Juango M. S. A., Berjon-Reyero J., Moreno R. M., Guerrero J. C. F., Savolainen K., Syvanne M., Cohen-Solal A., Oboa A. -S., Bassand J. P., Espinosa D. P., Jouet V., Cedex B., Montalescot G., Gallois V., Daubert J. C., Clerc J. M., Machecourt J., Cottin Y., Walker D., Holland F., Prosser J., Muir L., Barber K., Cleland J. G. F., Cook J., Chapichadze Z., Christos I. S. A., Tsiavou N., Chrysohoou C., Manginas A., Terrovitis J., Kanakakis J., Vavuranakis M., Drakos S., Farmakis T., Samara C., Papakosta C., Bourantas C., Michalis L. K., Christos M., Foussas S., Adamopoulou E., Vardas P. E., Marketou M., Alotti N., Basa A. M., Vigh A., Preda I., Csoti E., Keltai M., Kerkovits G., Hendler A., Blatt A., Yakov B., Beyar R., Shefer A., Halon D., Bentzvi M., Avramovitch N., Bakst A., Saba K., Cafri C., Grosbard A., Sheva B., Margolis B., Suleiman K., Banai S., Meerkin D., Mosseri M., Guita P., Jabara R., Jafari J., Shitrit D. B., Ghasan Salameh, Brezins M., van den Akker-Berman L., Guetta V., Hashomer T., Rozenman Y., Biagini A., Berti S., Ferrero M., Colombo A., Roccaforte R., Milici C., Scarpino L., Salvi A., Desideri A., Sabbadin D., Veneto C., Galassi A., Giuffrida G., Rognoni A., Vassanelli C., Paffoni P., Cioppa A., Rubino P., de Carlo M., Petronio A. S., Naccarella F., Saia F., Marzocchi A., Maranga S. S., Presbitero P., Valsecchi F., Piscione F., Esposito G., Santini N. M., Tubaro M., Erglis A., Narbute I., Kavoliuniene A., Zaliunas R., Navickas R., Luckute D., Subkovas E., Wagner D., Vermeer F., Lousberg A., Fransen H., Breeman A., Tebbe H., De Boer M. J., van der Wal M., Vos J., Leenders C. M., Veerhoek M. J., Jansen C., Bijl M., Koppelaar C., den Linden V., Brons R., Widdershofen J. W. M. G., Broers H., Kontny F., Jonzon M., Wodniecki J., Tomasik A., Trusz-Gluza M., Nowak S., Ruzyllo W., Deptuch T., Marques J., Matias F., Madeira H., Oliveira J., Sargento L., Ionac A., Dragulescu I. S., Mut-Vitcu B., Maximov D., Dorobantu M., Apetrei E., Niculescu R., Petrescu V., Bucsa A., Deleanu D., Bucharest, Benedek I. S., Hintea T., Aronov D., Tikhomirova E., Kranjec I., Prokselj K., Kanic V., Sepetoglu A., Aytekin S., Aytekin V., Catakoglu A. B., Parlar H., Tufekcioglu S., Ozyedek Z., Baltali M., Kiziltan D., Vukovic M., Neskovic A. N.
Publikováno v:
Heart, 93(3), 339-344. BMJ Publishing Group
Objective: Self-perceived health status may be helpful in identifying patients at high risk for adverse outcomes. The Euro Heart Survey on Coronary Revascularization (EHS-CR) provided an opportunity to explore whether impaired health status was a pre
Autor:
Hordijk-Trion M., Lenzen M., Wijns W., De Jaegere P., Simoons M. L., Scholte Op Reimer W. J. M., Bertrand M. E., Mercado N., Boersma E., Maier W., Meier B., Moris C., Piscione F., Sechtem U., Sergeant P., Stahle E., Vos J., Widimsky P., Unger F., Manini M., Bramley C., Laforest V., Taylor C., Del Gaiso S., Huber K., De Backer G., Sirakova V., Cerbak R., Thayssen P., Lehto S., Blanc J. -J., Delahaye F., Kobulia B., Zeymer U., Cokkinos D., Karlocai K., Graham I., Shelley E., Behar S., Maggioni A., Grabauskiene V., Deckers J., Asmussen I., Stepinska J., Goncalves L., Mareev V., Riecansky I., Kenda M. F., Alonso A., Lopez-Sendon J. L., Rosengren A., Buser P., Okay T., Sychov O., Fox K., Wood D., Crijns H., McGregor K., Mulder B., Priori S., Ryden L., Tavazzi L., Vahanian A., Vardas P., Sarkisyan K., Glogar H. D., Frick M., Pachinger O., Zwick R., Vrints C., Van Hertbruggen E., Vercammen M., Sysmans T., Schroeder E., Domange J., De Pril H., De Vriese J., Van Hecke T., Legrand V., Gillon M. -F., Richardy M., Doneux P., Petrov I., Jorgova J., Starcevic B., Eeckhout E., Berger A., Prudent V., Camenzind E., Masson N., Zambartas C., Kleanthous H., Stellova B., Aschermann M., Simek S., Kautzner J., Karmazin V., Svab P., Indrak J., Branny M., Hladilova K., Kala P., Cappelen H., Jensen L. O., Gitt A., Gehrke K., am Rhein L., Erbel R., Gutersohn A., Eggebrecht H., Al Khani M., Rosenberger A., Vogelsberg H., Klepzig H., Schmidt A., Silber S., Mau B., Leuner C., Czyborra K., Reuschling C., Muno E., Nauheim B., Kleber F., Rux S., Saad A., Elabady M., Beiras A. C., Fernandez J. S., del Arno F. N., Romo A. I., Fernandez J. M. C., Mayoreal A. R., Rebanal F. J. R., de la Borbolla M. G., Chaparro M., Brotons C., Miralda C. P., Vila i Perez S. I., Aviles F. F., de la Fuente Galan L., Vinuela P. T., de Torres F. M., Mora J., Rodriguez I. S., Bustamante I. P., Fernandez P. L. S., Torrent J. L. D., Gil J. L. D., Perpinan J., Motilla V. P., Juango M. S. A., Berjon-Reyero J., Moreno R. M., Guerrero J. C. F., Savolainen K., Syvanne M., Cohen-Solal A., Oboa A. -S., Bassand J. P., Espinosa D. P., Jouet V., Cedex B., Montalescot G., Gallois V., Daubert J. C., Clerc J. M., Machecourt J., Cottin Y., Walker D., Holland F., Prosser J., Muir L., Barber K., Cleland J. G. F., Cook J., Chapichadze Z., Christos I. S. A., Tsiavou N., Chrysohoou C., Manginas A., Terrovitis J., Kanakakis J., Vavuranakis M., Drakos S., Farmakis T., Samara C., Papakosta C., Bourantas C., Michalis L. K., Christos M., Foussas S., Adamopoulou E., Marketou M., Alotti N., Basa A. M., Vigh A., Preda I., Csoti E., Keltai M., Kerkovits G., Hendler A., Blatt A., Yakov B., Beyar R., Shefer A., Halon D., Bentzvi M., Avramovitch N., Bakst A., Saba K., Cafri C., Grosbard A., Sheva B., Margolis B., Suleiman K., Banai S., Meerkin D., Mosseri M., Guita P., Jabara R., Jafari J., Shitrit D. B., Ghasan D., Salameh D., Brezins M., van den Akker-Berman L., Guetta V., Hashomer T., Rozenman Y., Biagini A., Berti S., Ferrero M., Colombo A., Roccaforte R., Milici C., Scarpino L., Salvi A., Desideri A., Sabbadin D., Veneto C., Galassi A., Giuffrida G., Rognoni A., Vassanelli C., Paffoni P., Cioppa A., Rubino P., de Carlo M., Petronio A. S., Naccarella F., Saia F., Marzocchi A., Maranga S. S., Presbitero P., Valsecchi F., Esposito G., Santini N. M., Tubaro M., Erglis A., Narbute I., Kavoliuniene A., Zaliunas R., Navickas R., Luckute D., Subkovas E., Wagner D., Vermeer F., Lousberg A., Fransen H., Breeman A., Tebbe H., De Boer M. J., van der Wal M., Leenders C. M., Veerhoek M. J., Jansen C., Bijl M., Koppelaar C., den Linden V., Brons R., Widdershofen J. W. M. G., Broers H., Kontny F., Jonzon M., Wodniecki J., Tomasik A., Trusz-Gluza M., Nowak S., Ruzyllo W., Deptuch T., Marques J., Matias F., Madeira H., Oliveira J., Sargento L., Ionac A., Dragulescu I. S., Mut-Vitcu B., Maximov D., Dorobantu M., Apetrei E., Niculescu R., Petrescu V., Bucsa A., Deleanu D., Bucharest, Benedek I. S., Hintea T., Aronov D., Tikhomirova E., Kranjec I., Prokselj K., Kanic V., Sepetoglu A., Aytekin S., Aytekin V., Catakoglu A. B., Parlar H., Tufekcioglu S., Ozyedek Z., Baltali M., Kiziltan, Vukovic M., Neskovic A. N.
Publikováno v:
European Heart Journal, 27(6), 671-678. Oxford University Press
Aims: Revascularization in patients with coronary artery disease changed over the last two decades, favouring the number of patients treated by means of percutaneous coronary interventions (PCI) when compared with coronary artery bypass grafting (CAB
Autor:
Jie Lin, Snejana Tisheva, Ishwar C. Verma, Francesco Cipollone, Liam R. Brunham, Florentina Predica, Perla A.C. Gonzalez, Jocelyne Inamo, André R. Miserez, Belma Pojskic, Michel Farnier, Avishay Ellis, Katia Bonomo, Ibrahim Al-Zakwani, Maria Grazia Zenti, Humberto A. Lopez, Khairul Shafiq Ibrahim, Erkin M. Mirrakhimov, Alexey Meshkov, Jose P. de Moura, Muthukkaruppan Annamalai, Raul D. Santos, F. Paillard, Maria Del Ben, Jan Lacko, Miguel T. Rico, Ximena Reyes, Laura E.G. de Leon, Noor Shafina Mohd Nor, Ulrich Julius, Mohammed A. Batais, Dieter Böhm, Ta-Chen Su, Takuya Kobayashi, Magdalena Chmara, Marco Gebauer, Marcos M. Lima-Martínez, Ravshanbek D. Kurbanov, Daisaku Masuda, Amro El-Hadidy, Melanie Schüler, Francisco Fuentes, Florian J. Mayer, Helena Vaverkova, F. Ulrich Beil, Juraj Bujdak, Mario Stoll, Isabelle Ruel, Elena Dorn, Thomas M. Stulnig, Abubaker Elfatih, Rano B. Alieva, Jiri Vesely, Valérie Carreau, Cristina M. Sibaja, Sophie Béliard, Olivier Ziegler, Adriana Branchi, Daniel Schurr, G.B. John Mancini, Tai E. Shyong, Eric L.T. Siang, Mafalda Bourbon, Zerrin Yigit, Meral Kayıkçıoğlu, Jacques Genest, Wei Yu, Michal Vrablík, Shavkat U. Hoshimov, Dan Gaita, Antonio Pipolo, Ashraf H.A. AlQudaimi, Walter Speidl, Gianfranco Parati, Zaliha Ismail, Victoria M. Zubieta, René Valéro, Tomas Salek, Hana Halamkova, Gustavs Latkovskis, Nicole Allendorf-Ostwald, Agnes Perrin, Vladimir Soska, Anastasia Garoufi, Francisco Araujo, Nacu C. Portilla, Thomas Segiet, Charalambos Koumaras, Hila Knobler, Fatih Sivri, Hani Altaradi, Ivan Pećin, Long Jiang, Alexander Dressel, Marlena Woś, Jana Franekova, D. Agapakis, Quitéria Rato, Dirk J. Blom, Marcin A. Bartlomiejczyk, Krzysztof Dyrbuś, Maurizio Averna, Phivos Symeonides, Yung A. Chua, Asim Rana, András Nagy, Juan C.G. Cuellar, Alexander Jäkel, Maya Safarova, Neama Luqman, Amalia-Despoina Koutsogianni, Patrick Tounian, Jose A. Alvarez, Ada Cuevas, Corinna Richter, Sybil Charrieres, Vitaliy Zafiraki, Michalis Doumas, Angela Lux, Thanh Huong Truong, Elaine Chow, José Luis Díaz-Díaz, Jesus R.H. Almada, Sabine Füllgraf-Horst, Gustavo G. Retana, Claudio Borghi, Gianni Biolo, Ivajlo Tzvetkov, Patrícia Pais, Mehmet Akbulut, Kumiko Nagahama, Oner Ozdogan, Frank Leistikow, Jianxun He, Alexander R.M. Lyons, Poranee Ganokroj, Luis E.S. Mendia, Ann-Cathrin Koschker, Gabriela A.G. Ramirez, Dainus Gilis, Karin Balinth, José Ramiro Cruz, Paolo Calabrò, Alberico L. Catapano, Emmanouil Skalidis, Hamida Al-Barwani, Genovefa Kolovou, Carolyn S.P. Lam, Yoto Yotov, Yaacov Henkin, Gabriella Iannuzzo, Aimi Z. Razman, Alma B.M. Rodriguez, Hans Dieplinger, Darlington E. Obaseki, Ursulo J. Herrera, Arcangelo Iannuzzi, Christoph Säly, Elena Olmastroni, Francisco G. Padilla, S.A. Nazli, Ioanna Gouni-Berthold, Miriam Kozárová, Urh Groselj, Igor Shaposhnik, Lorenzo Iughetti, Nawal Rwaili, Cinthia E. Jannes, Andrea Bartuli, Mikhail Voevoda, Marat V. Ezhov, Yanyu Duan, Alper Sonmez, Mustafa Yenercag, Ariane Sultan, Natasza Gilis-Malinowska, Tavintharan Subramaniam, Mohamed Ashraf, Jing Pang, Kota Matsuki, Tao Jiang, Gerald Klose, Eduardo A.R. Rodriguez, Lucie Solcova, Riccardo Sarzani, Mahmoud Traina, Alejandra Vázquez Cárdenas, Gordon A. Francis, Adolat V. Ziyaeva, Ronen Durst, Maciej Banach, Francisco Silva, Heribert Schunkert, Børge G. Nordestgaard, Ziyou Liu, Ahmad Bakhtiar Md Radzi, Hana Rosolova, Andrea Bäßler, Abdulhalim Jamal Kinsara, Noël Peretti, Victor Gurevich, Margarita T. Tamayo, Abdullah Tuncez, Florian Höllerl, Ljubica Stosic, Jianguang Qi, Anja Kirschbaum, Jitendra P.S. Sawhney, Michael Scholl, Kausik K. Ray, Mohamed Bendary, Hapizah Nawawi, Adrienne Tarr, Barbora Nussbaumerova, B.C. Brice, Kurt Huber, Noor Alicezah Mohd Kasim, A. Rahman A. Jamal, Vaclava Palanova, Giacomo Biasucci, Pucong Ye, Eva Cubova, Roopa Mehta, Rüdiger Schweizer, Veronica Zampoleri, Jacek Jóźwiak, Alyaa Al-Khateeb, Jing Hong, Katarina Raslova, Kirsten B. Holven, Tatiana Rozkova, Reinhold Busch, Alexander Klabnik, Konrad Hein, Eloy A.Z. Carrillo, Robin Urbanek, Livia Pisciotta, Fatma Y. Coskun, Jose J.G. Garcia, Valerio Pecchioli, Azra D. Nalbantic, Weerapan Khovidhunkit, Jernej Kovac, Michaela Kadurova, Mohammed Al-Jarallah, Vita Saripo, Christos V. Rizos, Jie Peng, Ang L. Chua, Dorothee Deiss, Nor A.A. Murad, Aneta Stróżyk, See Kwok, Gökhan Alici, Gillian J. Pilcher, John J.P. Kastelein, Dmitry Duplyakov, Calin Lengher, Milena Budikova, C. Azzopardi, Christina Antza, Luis E.V. Arroyo, Khalid Al-Jumaily, Ahmad Al-Sarraf, Carlos A. Aguilar-Salinas, Erkayim Bektasheva, Arta Upena-RozeMicena, Qian Wang, Xumin Wang, Leah Leavit, Radzi Rahmat, Selim Topcu, Željko Reiner, Lorenzo Maroni, Matija Cevc, Elizabeth R. Cooremans, Masatsune Ogura, Tevfik Sabuncu, Ruy D Arjona Villicaña, Andrea Giaccari, Xuesong Fan, Auryan Szalat, Sanjaya Dissanayake, Etienne Khoury, Anja Vogt, Hermann Toplak, Alexis Baass, Isabel Palma, Gaelle Sablon, Dana A. Hay, Ya Yang, Margus Viigimaa, Erik S.G. Stroes, Dror Harats, Konstantin Krychtiuk, Zesen Liu, Aleksandra Parczewska, Yves Cottin, Yichen Qu, Mathilde Di-Fillipo, Agnieszka Konopka, Lamija Pojskic, Guadalupe J. Dominguez, Ahmet Temizhan, Roberto C. Chacon, Ibrahim E. Dural, Qiang Yong, G. Kees Hovingh, Kang Meng, Sandra Kutkiene, Julie Lemale, Reinhold Innerhofer, Alexandros D. Tselepis, Handrean Soran, Wolfgang König, Bassam Atallah, Olena Mitchenko, Jana Cepova, Eduardo M. Rodriguez, Ulrich Laufs, Norhidayah Rosman, Alena Lubasova, V. Durlach, Frederick J. Raal, Elyor Khodzhiboboev, Cristina Pederiva, Hui Yuan, Ashraf Reda, Fahad Alnouri, Konstantinos Tziomalos, Thanh T. Le, Jana Sirotiakova, Régis Hankard, Hector E.A. Cazares, Betsabel Rodriguez, Lenka Pavlickova, Assen Goudev, Julius Katzmann, Diana Boger, Wael Almahmeed, Katarina T. Podkrajsek, Sabina Zambon, Fahri Bayram, Nadia Citroni, Samir Rafla, Vincent Rigalleau, Aleksandr B. Shek, Hani Sabbour, Berenice G. Guzman, Shoshi Shpitzen, Eric Tarantino, Ahmed Bendary, Fedya Nikolov, Jean Bergeron, Stefan Kopf, Iva Rasulic, Gerald F. Watts, Muhammad I.A. Hafidz, Mehmet B. Yilmaz, Kathrin Biolik, Ira A. Haack, Robert A. Hegele, Sonia Dulong, Bartosz Wasąg, Osama Sanad, Susana Correia, Zhenjia Wang, Dana Biedermann, Christel König, Helena Podzimkova, Ihab Daoud, Mohammad Alghamdi, Dražen Perica, László Márk, Iosif Koutagiar, Volkan Dogan, Vladimir Blaha, Chandrashekhar K. Ponde, Katerina Valoskova, Amer A. Jabbar, Azhari Rosman, Sazzli Kasim, Mesut Demir, Ulugbek I. Nizamov, Aldo Ferreira-Hermosillo, Dilek Yesilbursa, Atef Elbahry, Arshad Abdulrasheed, Omer A. Elamin, Vasileios Athyros, Joanna Lewek, Gergely Nagy, Ursula Kassner, Jian Jiao, Klaus G. Parhofer, Charlotte Nzeyimana, Marcin Pajkowski, Stanislav Zemek, Jose J.C. Macías, Cornelius Müller, G. Sfikas, Leopoldo Pérez de Isla, Yulia Ragino, Fahad Al-Zadjali, Abdul Rais Sanusi, Anna Rita Roscini, Jean Ferrières, Selim Jambart, Jean Pierre Rabes, Laura Schreier, Hofit Cohen, Olivier S. Descamps, N. Lalic, Christine Stumpp, Antonio J. Vallejo-Vaz, Jutta Christmann, Manuela Casula, Mariko Harada-Shiba, Olga Lunegova, Ewa Starostecka, Nicolas D. Oca, Alain Carrié, Achilleas Attilakos, Savas Ozer, Andreea Dumitrescu, Jürgen Merke, Urte Aliosaitiene, Evangelos Liberopoulos, Manuel O. De los Rios Ibarra, Maria J. Virtuoso, Alessandro Lupi, Panagiotis Anagnostis, Ruth Agar, Dorota Ferrieres, George Liamis, José Eduardo Krieger, Mariann Harangi, Fouzia Sadiq, Francois Schiele, Saif Kamal, Mária Audikovszky, Peter Baumgartner, Marta Gazzotti, Daniel Gaudet, Ashanty F. Ortega, Marcin Gruchała, Philippe Moulin, Ljiljana Popovic, Luca Bonanni, E. Kiouri, Mika Hori, Chiara Trenti, Elena Repetti, Carlo Sabbà, Sophie Bernard, Alejandro R. Zazueta, Mirac Vural, Jesus R. Gonzalez, C. Stevens, Francesca Carubbi, Wenhui Wen, Sabri Demircan, Kanika I. Dharmayat, Anne Tybjærg-Hansen, Elizabete Terauda, Claudia Zemmrich, Alphonsus Isara, Fabiola L. Sobrevilla, Anell Hernandez Garcia, Ibrahim Sisic, Justin T. I-Shing, Yvonne Winhofer-Stöckl, Luya Wang, Manfred Mayer, Mohanad Al-ageedi, Judith Wiener, Mohammed Al-Kindi, Anis Safura Ramli, Yan Chen, Denis Angoulvant, Aytekin Oguz, K.H. Wolmarans, Claudio Ferri, Tomáš Freiberger, Lubomira Cermakova, Julieta D.M. Portano, Pierre Henri Ducluzeau, Katerina Vonaskova, Levent H. Can, Mario H.F. Andrade, György Paragh, C. Ebenbichler, Karina J.A. Rivera, Alia Khudari, Elisabeth Steinhagen-Thiessen, Ana C. Alves, Victoria Korneva, Sandra Singh, Georgia Anastasiou, Nur S. Hamzan, Massimo Federici, Lale Tokgozoglu, Hector G. Alcala, Oana Moldovan, Giuseppe Mandraffino, Swarup A.V. Shah, Lukas Burda, Ersel Onrat, Manuel de los Reyes Barrera Bustillo, Mirjana Radovic, Arman Postadzhiyan, Nien-Tzu Chang, Aylin Yildirir, Martin Mäser, Bruno Fink, Svetlana Mosteoru, Ulrike Schatz, Luis A.V. Talavera, Magdalena Dusejovska, Richard Ceska, Faisal A. Al-Allaf, T.F. Ashavaid, Gereon Böll, Sona Machacova, Gonzalo C. Vargas, Antonio Gallo, Elina Pantchechnikova, Lukas Tichy, Gersina Rega-Kaun, Moses Elisaf, Branislav Vohnout, Antonio Bossi, Suad Al-Mukhaini, Natasa Rajkovic, Ursa Sustar, Merih Kutlu, Mohamed Sobhy, Britta Otte, Ana M. Medeiros, Borut Jug, Patrick Couture, Rodrigo Alonso, Wolfgang Seeger, Guzal J. Abdullaeva, Ahmet Celik, Nasreen Al-Sayed, Béla Benczúr, Petra E. Khoury, Rafezah Razali, Ma L.R. Osorio, Ruiying Zhang, Monica M.N. Usme, Humberto Garcia Aguilar, Ceyhun Ceyhan, Antje Spens, Christoph J. Binder, Volker Schrader, Terrance C.S. Jin, Neftali E.A. Villa, Aleksandra Michalska-Grzonkowska, Francesco Purrello, Marshima M. Rosli, Vincent Maher, Dilshad Rasul, Ines Colaço, Ornella Guardamagna, Giuliana Mombelli, Khalid F. AlHabib, Fahmi Alkaf, Marianne Benn, Youmna Ghaleb, Arsenio V. Vazquez, Lakshmi L. Reddy, Salih Kilic, Siti Hamimah Sheikh Abdul Kadir, E. Bilianou, Rossella Marcucci, Sandro Muntoni, Kurt Widhalm, Evangelos A. Zacharis, Kuznetsova T. Yu, Eric Bruckert, Antonia Sonntag, Katerina Rehouskova, Josè Pablo Werba, Leobardo Sauque-Reyna, Myra Tilney, Dov Gavishv, A.M. Fiorenza, Zdenka Krejsova, Hong A. Le, Andrey V. Susekov, Isabel Klein, Mai N.T. Nguyen, Andrejs Erglis, Muge Ildizli, Diane Brisson, Salmi Razali, Winfried März, Ovidio Muñiz-Grijalvo, Justyna Borowiec-Wolna, Ingrid Buganova, Ngoc T. Kim, Yue Wu, István Reiber, Jose C.A. Martinez, Pavel Malina, Sandy Elbitar, Stephan Matthias, Ali F. Abdalsahib, Zlatko Fras, Wilson E Sadoh, Lucas Kleemann, Tayfun Sahin, Martin P. Bogsrud, Fabio Pellegatta, Mohamed A. Shafy, Yuntao Li, Martine Paquette, Zuhier Awan, Arturo Pujia, Xiantao Song, Renata Cifkova, Alexandre C. Pereira, Ioannis Skoumas, Roman Cibulka, Tadej Battelino, Mariusz Gąsior, Ghada Kazamel, Lahore S.U. Shah, Eran Leitersdorf, Niki Katsiki, Daniel Elías-López, Khalid Al-Rasadi, Grete Talviste, Sarka Mala, Rocio M. Alvarado, Pavel Kraml, Gerret Paulsen, Angelina Passaro, Zsolt Karányi, Carine Ayoub, Vera Adamkova, Ivo Petrov, Turky H. Almigbal, Rohana Abdul Ghani, Franck Boccara, Brian W. McCrindle, François Martin, Jamshed J. Dalal, Shitong Cheng, Khalid Al-Waili, Chaoyi Zhang, Ramon M. Prado, Lubica Cibickova, Lubomira Fabryova, Tobias Wiesner, Thuhairah Hasrah Abdul Rahman, Tan J. Le, Marcello Arca, Sabine Scholl-Bürgi, Juan R. Saucedo, Georgijs Nesterovics, Carla V.M. Valencia, Alexander Stadelmann, Vasileios Kotsis, Lina Badimon, Shizuya Yamashita, Jose C.M. Oyervides, Lay K. Teh, Susanne Greber-Platzer, Marianne Abifadel, Ruta Meiere, Wibke Reinhard, Pablo Corral, Nina Schmidt, Alain Pradignac, A. David Marais, Marta Jordanova, Marzena Romanowska-Kocejko, Johannes Scholl, Brian Tomlinson, Laura G.G. Herrera, Loukianos S. Rallidis, Pedro Mata, Sameh Emil, Matej Mlinaric, Emile Ferrari, Suraya Abdul Razak, Alexandra Ershova, Andrie G. Panayiotou, Alinna Y.R. Garcia, Kairat Davletov, Katarina Lalic, Doan L. Do, Krzysztof Chlebus, Ricardo A. Carrera, Daniel I.P. Vazquez, Nikolaos Sakkas, Liyuan Xu, Mays Altaey, Aysa Hacioglu, Alexandro J. Martagon, Marta Żarczyńska-Buchowiecka, Michael Schömig, Jürgen Homberger, Andrea Benso, Bertrand Cariou, Ardon Rubinstein, Omer Gedikli, Emre Durakoglugil, Mei Chong, Bahadir Kirilmaz, Suhaila Abd Muid, Jose M. Salgado, Berenice P. Aparicio, Mutaz Alkhnifsawi, Bruno Vergès, Cécile Yelnik, Goreti Lobarinhas, Zaneta Petrulioniene, Sylvia Asenjo, Aytul B. Yildirim, László Bajnok
Publikováno v:
Vallejo-Vaz, A J, Stevens, C A T, Lyons, A R M, Dharmayat, K I, Freiberger, T, Hovingh, G K, Mata, P, Raal, F J, Santos, R D, Soran, H, Watts, G F, Abifadel, M, Aguilar-Salinas, C A, Alhabib, K F, Alkhnifsawi, M, Almahmeed, W, Alnouri, F, Alonso, R, Al-Rasadi, K, Al-Sarraf, A, Al-Sayed, N, Araujo, F, Ashavaid, T F, Banach, M, Béliard, S, Benn, M, Binder, C J, Bogsrud, M P, Bourbon, M, Chlebus, K, Corral, P, Davletov, K, Descamps, O S, Durst, R, Ezhov, M, Gaita, D, Genest, J, Groselj, U, Harada-Shiba, M, Holven, K B, Kayikcioglu, M, Khovidhunkit, W, Lalic, K, Latkovskis, G, Laufs, U, Liberopoulos, E, Lima-Martinez, M M, Nordestgaard, B G, Tybjærg-Hansen, A, Chen, Y & EAS Familial Hypercholesterolaemia Studies Collaboration (FHSC) 2021, ' Global perspective of familial hypercholesterolaemia : a cross-sectional study from the EAS Familial Hypercholesterolaemia Studies Collaboration (FHSC) ', The Lancet, vol. 398, no. 10312, pp. 1713-1725 . https://doi.org/10.1016/S0140-6736(21)01122-3
Background The European Atherosclerosis Society Familial Hypercholesterolaemia Studies Collaboration (FHSC) global registry provides a platform for the global surveillance of familial hypercholesterolaemia through harmonisation and pooling of multina
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::0edba5d065524342ae31869d2e675b10
https://hdl.handle.net/11454/76919
https://hdl.handle.net/11454/76919
Autor:
Marc A, Pfeffer, Brian, Claggett, Eldrin F, Lewis, Christopher B, Granger, Lars, Køber, Aldo P, Maggioni, Douglas L, Mann, John J V, McMurray, Jean-Lucien, Rouleau, Scott D, Solomon, Philippe G, Steg, Otavio, Berwanger, Maja, Cikes, Carmine G, De Pasquale, Cara, East, Alberto, Fernandez, Karola, Jering, Ulf, Landmesser, Roxana, Mehran, Béla, Merkely, Freny, Vaghaiwalla Mody, Mark C, Petrie, Ivo, Petrov, Morten, Schou, Michele, Senni, David, Sim, Peter, van der Meer, Martin, Lefkowitz, Yinong, Zhou, Jianjian, Gong, Eugene, Braunwald, M, Zughaib
Publikováno v:
New England Journal of Medicine, 385(20), 1845-1855. Massachussetts Medical Society
New England Journal of Medicine, 385(20), 1845-1855. MASSACHUSETTS MEDICAL SOC
for the PARADISE-MI Investigators and Committees 2021, ' Angiotensin receptor–neprilysin inhibition in acute myocardial infarction ', New England Journal of Medicine, vol. 385, no. 20, pp. 1845-1855 . https://doi.org/10.1056/NEJMoa2104508
New England Journal of Medicine, 385(20), 1845-1855. MASSACHUSETTS MEDICAL SOC
for the PARADISE-MI Investigators and Committees 2021, ' Angiotensin receptor–neprilysin inhibition in acute myocardial infarction ', New England Journal of Medicine, vol. 385, no. 20, pp. 1845-1855 . https://doi.org/10.1056/NEJMoa2104508
Sacubitril-Valsartan in Acute Myocardial Infarction In a randomized trial, 5661 patients with acute myocardial infarction and a reduced left ventricular ejection fraction, pulmonary congestion, or both were assigned to receive either sacubitril-valsa
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::81340cb97426a57d1b6bc014d6d75dab
http://hdl.handle.net/10281/373364
http://hdl.handle.net/10281/373364
Autor:
Christian W. Hamm, Peter Jüni, Leonardo Bolognese, Luc Janssens, Scot Garg, Ton Slagboom, Ivo Petrov, Edouard Benit, Janusz Prokopczuk, Patrick W. Serruys, Maurizio Ferrario, Glassy Investigators, Marco Valgimigli, Pascal Vranckx, Dik Heg, Adel Aminian, Christoph Naber, Roberto Diletti, Christoph Liebetrau, Carlo Tumscitz, Eugene P. McFadden, Stephan Windecker, Krzysztof Bryniarski, Anna Franzone, Aleksander Zurakowski, Kurt Huber, Sergio Leonardi, Raffaele Piccolo, Paweł Buszman, Marcello Dominici, Philippe Gabriel Steg, Mathias Vrolix
Publikováno v:
Journal of the American College of Cardiology, 74(18), 2223-2234. Elsevier Inc.
Background: The GLOBAL LEADERS (GLOBAL LEADERS: A Clinical Study Comparing Two Forms of Anti-platelet Therapy After Stent Implantation) study randomly assigned 15,991 patients undergoing percutaneous coronary intervention to 1-month dual antiplatelet
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::3d37f056409014e49bf15131aa27d5ff
https://pure.eur.nl/en/publications/fea6d75a-1f79-460b-8f27-9ae22377a952
https://pure.eur.nl/en/publications/fea6d75a-1f79-460b-8f27-9ae22377a952
Autor:
Deepak L Bhatt, Philippe Gabriel Steg, Shamir R Mehta, Lawrence A Leiter, Tabassome Simon, Kim Fox, Claes Held, Marielle Andersson, Anders Himmelmann, Wilhelm Ridderstråle, Jersey Chen, Yang Song, Rafael Diaz, Shinya Goto, Stefan K James, Kausik K Ray, Alexander N Parkhomenko, Mikhail N Kosiborod, Darren K McGuire, Robert A Harrington, Vladimir Santos, Ashit Jain, Irina Lendel, Michael Russo, W H Haught, Manuel Bouza, Harinder Gogia, Supratim Banerjee, George Kichura, Louis Kantaros, Francisco Padron, Rakesh Passi, Jay Stone, Michael Pursley, Michael D'Urso, Timothy Gardner, James Bennett, Khaled Nour, Satinder Saini, Wenwu Zhang, Dharam Kumbhani, Dustin Thomas, Dominick Angiolillo, Barry Bertolet, Amaury Roman-Miranda, Robert Black, Ramin Manshadi, Carlos Vaca, Antonio Blanco, Mark Napoli, David Brabham, Ayim Akyea-Djamson, Pratik Desai, Sudhir Prasada, Ajit Khaira, Leslie Forgosh, Ira Lieber, Guillermo Umpierrez, Dinesh Singal, Juan Londono, Neil Fraser, Jose Ruiz, Damaris Vega, Lilia Rodriguez, Christopher Brown, Faizullah Syed, Guarav Aggarwala, William Eaves, Michael Foster, Dinesh Gupta, David Avino, Wail Asfour, Glen Tonnessen, Xue-Qiao Zhao, Narendra Singh, Andrew Brockmyre, Norman Lepor, Nicolas Shammas, David Blick, Steven Hearne, John Prodafikas, Edgar Carell, Mark Izzo, Amin Karim, Bosh Zakhary, Mahmoud Atieh, Steven Leichter, Charles Meadows, David Hotchkiss, Mazen Abu-Fadel, Alan Wiseman, Jeffrey Bander, Mahesh Shah, Subhash Banerjee, Ricky Ganim, Karen Sopko, Misal Khan, Ramon Lloret, Troy Weirick, Rajendra Mehta, Udho Thadani, Anuj Bhargava, Mikhail Kosiborod, Jaynier Moya, Cezar Staniloae, Yamirka D Guerra, Anil Chhabra, Douglas Kosmicki, Wassim Shaheen, Akber Mohammed, J'Cinda Bitters, Jan Pattanayak, Julian Javier, Sunny Srivastava, Roland Phillips, Jessie Al-Amin, Michael Lillestol, Patrick Simpson, Lydie Hazan, Amit Amin, Gopi Shah, Denes Korpas, Bruce Platt, Jim Dickert, Orlando Puente, Louis Hiotis, Timothy Doyle, Raj Rajan, Alan Meholick, Christian Gring, Elie Hage-Korban, Robert Feldman, Harry Colfer, Samuel Butman, Malcolm Foster, Terence Hart, Randall Huling, Shervin Eshaghian, Ofsman Quintana, Deanna Cheung, Franklin Handel, Mara Rodriguez, David Suh, Paul Gordon, Gregg Pressman, Michael Bauer, William French, Mark Barettella, Sridhar Chatrathi, Damodhar Suresh, Ronald Goldberg, Mark Huth, Liwa Younis, Aref Rahman, Richard Mascolo, Michelle Welch, Randeep Suneja, Stephen Smith, Scott Shurmur, John Agaiby, Ahmad Jingo, Janice Johnston, Mary Beth, Anthony Vlastaris, Susan Kemp, Hamid Taheri, Edward Pereira, Michael Deyoung, Zafir Hawa, Ray Smith, Thomas Galski, Samer Garas, M Reddy, Susheel Sharma, Joeseph Hargrove, Charles Treasure, Ronald Emerson, Tariq Haddad, Kathryn Rohr, Larry Levinson, Raul Gaona, Barry Uretsky, Hiralal Maheshwari, Denny Lee, Stephanie Kinnaman, Robert Singal, Jeffrey Geohas, Osvaldo Gigliotti, Ajit Raisinghani, Charanjit Khurana, Brent Hella, Michael Kelberman, Steven Voyce, Sanjay Singh, Eric Lo, Pradeep Singh, Ross Goodfellow, Stuart Fischer, Richard Lorraine, Traci Turner, Jeffrey Shanes, Robert Busch, Robert Broker, Michelle Zaniewski, Kevin Pounds, Giselle Debs-Perez, Stephen Ong, Brad Frandsen, Douglas Fullington, Naseem Jaffrani, Ahtaram Khan, Marcus Lee, Joe Pouzar, George Revtyak, Julian Gonzalez, Samer Nakhle, Abel Murillo, Douglas Young, Sashi Makam, Mushtaq Syed, Kevin Woolf, Paul Grena, Sarab Alfata, Sharan Mahal, David Hoffman, Tinoy Kizhakekuttu, Joseph Deering, Janak Bhavsar, Scott Mikesell, William Wilson, Vance Wilson, Salah El, Francis Spinale, Vinod Kannarkat, Sunder Rao, Lenita Hanson, John Bertsch, Elena Gonzalez-Ortiz, Norma Severino, John Willis, Joel Schock, Ladan Bakhtari, Raul Gazmuri, Saadat Ansari, Jason Hall, Arvind Mehta, Neal Shealy, Stuart Zarich, Deovrat Singh, Kishor Vora, Nabil Andrawis, Darron Molter, David Maron, Jose Cardona, Ronald D'Agostino, Tamjeed Arshad, Rodney Samaan, David Jones, Dale Presser, John Heath, Sandy Green, George Bittar, Sheldon Henry, David Korn, John Schmedtje, Venkatesh Nadar, Bruce Graham, Ajay Labroo, Leonardo Clavijo, Hal Roseman, Gilbert Ledesma, Robert Rosen, Isaac Dor, William Kirby, Jennefer Sutton, Frank Eder, Bruce Iteld, Jose Gomez-Cortes, Maurice Buchbinder, Joseph Kasper, Antonio Terrelonge, Gustavo Torres, Ted Jagielo, Jose Alvarez, Yehuda Handelsman, Mario Guillen, Randall Richwine, Lorena Lewy-Alterbaum, Clinton Corder, Moogali Arvind, David Bolshoun, Magdy Mikhail, Stephen Minton, Odilon Alvarado, J Abbott, Brett Cauthen, Ryan Welter, Randy Mintz, John Cox, Annette Quick, Melvin Weiss, Johnny Dy, James Zebrack, Glenn Gandelman, Vinayak Hegde, Marc Silver, Michele DeGregorio, William Lawson, Christopher Paa, Anna Bortnick, Merrill Krolick, Rodolfo Sotolongo, Jorge Cheirif, Priya Kumar, Preetham Jetty, Ambar Patel, Mariusz Kruk, Iwona Kobielusz-Gembala, Barbara Rewerska, Adam Madrzejewski, Krzysztof Milewski, Jerzy Cygler, Joanna Petryka-Mazurkiewicz, Waldemar Jastrzebski, Janusz Korecki, Wojciech Fil, Janusz Prokopczuk, Anna Bochenek, Marek Wujkowski, Robert Witek, Piotr Konczakowski, Pawel Miekus, Marcin Szczasny, Wlodzimierz Musial, Krzysztof Cymerman, Jacek Lampart, Jacek Mikosinski, Slawomir Szynal, Issa Fares, Grzegorz Opolski, Stanislaw Mazur, Beata Wozakowska-Kaplon, Renata Bijata-Bronisz, Lukasz Wierucki, Beata Losa, Grzegorz Drelich, Marek Konieczny, Pawel Starczewski, Lidia Pawlowicz, Pawel Jesionowski, Jaroslaw Jurowiecki, Jacek Gniot, Mariusz Czyzycki, Karol Stania, Izabela Kucharczyk-Bauman, Benita Busz-Papiez, Agnieszka Karczmarczyk, Wanda Sudnik, Alina Koszek, Piotr Kolodziej, Bartosz Skwarna, Nicolás Jaramillo, Maciej Jankowski, Wojciech Czochra, Leszek Kinasz, Beata Miklaszewicz, Teresa Stasinska, Wladyslaw Pluta, Marcin Basiak, Teresa Rusicka, Izabela Niedbal-Yahfouf, Grazyna Popenda, Romuald Korzeniak, Agnieszka Mirek, Rafal Mariankowski, Lukasz Wojnowski, Marek Korol, Jacek Baszak, Piotr Podolec, Wojciech Piesiewicz, Aleksander Zurakowski, Carlos Luengas, Marek Skura, Piotr Pilecki, Piotr Majchrzak, Ewa Krzyzagórska, Marcin Drozd, Barbara Kaczmarek, Teresa Sliwinska, Katarzyna Zelazowska, Rafal Sztembis, Katarzyna Landa, Lidia Matyszczak-Toniak, Krzysztof Strojek, Marek Piepiorka, Robert Malinowski, Maria Górska, Edyta Stolarczyk-Sowa, Leszek Romanowski, Elzbieta Zinka, Zygfryd Reszka, Joanna Skierkowska, Anna Uzunow, Ewa Laskowska-Derlaga, Ekaterina Puntus, Elena D Kosmacheva, Natalia Koziolova, Prokhor Pavlov, Tatiana Supryadkina, Yury Didenko, Philipp Kopylov, Andrei Kazakov, Sergei Aksentiev, Elena Vishneva, Alexey Repin, Olga Smolenskaya, Olga Mantserova, Oleg Khrustalev, Elena Privalova, Vladimir Konstantinov, Svetlana Boldueva, Andrey Ezhov, Alexander Chernyavsky, Gadel Kamalov, Albert Galyavich, Galina Zubeeva, Galina Nechaeva, Sergey Shustov, Nino Dzhaiani, Tatiana Treshkur, Nataliya Osokina, Alexey Panov, Elena Shutemova, Valeriy Makukhin, Tatiana Kropotina, Larisa Tsyba, Yuri Karpov, J M Sizova, Marina Ballyuzek, Nikolay Tarasov, Elena Demchenko, Olga Barbarash, Valentin Moiseev, Valentin Markov, Vadim Kuznetsov, Inna Viktorova, Igor Sergienko, Lyudmila Ermoshkina, Niyaz Khasanov, Tatiana Khlevchuk, Andrey Baglikov, Sergey Shalaev, Elena Zonova, Elena Reznik, Larisa Haisheva, Tatyana Morugova, Nikita Lomakin, Alexander Vishnevsky, Yuri Shvarts, Olga Magnitskaya, Marina Mikhailusova, Elena Pavlysh, Igor Libov, Anna Zateyschikova, Victor Kostenko, Anton Edin, Yaroslava Khovaeva, Konstantin Zakharov, Raisa Stryuk, Vladimir Khirmanov, Sergey Kanorskiy, Sergey Yakushin, Anna Barabashkina, Hongwei Li, Qiang Zhao, Jian Zhang, Jianhua Ma, Yong He, Ming Luo, Aidong Zhang, Ningru Zhang, Yingru Chai, Genshan Ma, Hao Wang, Zhigang Liu, Lanjie He, Zhifang Song, Xiaolin Dong, Liang Tao, Zhanquan Li, Xi Su, Xiangqing Kong, Heping Niu, Junbo Ge, Zhurong Luo, Wenjun Huang, Daoquan Peng, Zuyi Yuan, Maria Milanova, Doncho Tenev, Antoni Gogov, Dimitar Karageorgiev, Todor Kolchev, Nikolay Rusev, Nikolina Georgieva, Rumen Kondov, Veselin Rusinov, Ivo Petrov, Georgi Stanchev, Mariana Konteva, Adriana Dincheva, Zdravka Yaneva, Ralitsa Vatova, Katya Ilieva, Nikolai Runev, Borislav Kolomanov, Ivan Petrov, Nikolay Iliev, Snezhanka Tisheva, Boryana Chompalova, Maria Tokmakova, Dimitar Raev, Kolyo Byanov, Dimitar Markov, Lenko Mihov, Atanas Mihov, Nora Milcheva, Milen Minchev, Mihail Mollov, Borislav Borisov, Tihomir Tihchev, Venelin Karakolev, Bojidar Dimov, Svetoslav Georgiev, Lachezar Smilov, Bon K Koo, Taehoon Ahn, Soon J Hong, Junghan Yoon, Seok K Oh, Myung H Jeong, Doo-Il Kim, Kiyuk Chang, Weon Kim, Joo-Yong Hahn, Kwang S Cha, Jung-Hee Lee, Si-Wan Choi, Chang-Wook Nam, In-Ho Chae, Yong H Park, Seung-Jea Tahk, Won-Yong Shin, Jei-Keon Chae, Byung J Kim, Jang-Whan Bae, Woo J Park, Seung W Rha, Young J Choi, Jin-Yong Hwang, Hun S Park, Luciano Baracioli, Fabio Guimaraes, Eduardo Vasconcellos, José Saraiva, Adamastor Pereira, Queulla Santos, Paulo Rossi, Lilia Maia, Miguel Madeira, Marcio Pereira, Roberto Botelho, Gilmar Reis, Freddy Eliaschewitz, Joao Borges, Carlos Nascimento, Jose A Fortes, Weimar de Souza, Pedro Pimentel, Miguel Hissa, Marcos Franchetti, Dalton Precoma, Costantino Ortiz, Mauro Hernandes, Wladmir Saporito, Fabio R dos Santos, Adrian Kormann, Fernando Neuenschwander, Oscar Dutra, Nelson Rassi, Luiz Tanajura, Juliana Souza, Delcio S Junior, Paulo Leaes, Adriana Forte, Teresa C Bonansea, Jose Marin, Bruno Machado, Maria J Cerqueira, Frederico Silva, Yorghos Michalaros, Euler Manenti, Cintia Cercato, Estevao Figueiredo, Ming-En Liu, Yi-Chih Wang, Tsung-Ming Lee, Chih Fang, Yen-Wen Wu, Kwo-Chang Ueng, Huey-Herng Sheu, Wen T Lai, I-Chang Hsieh, Zhih-Cherng Chen, Mu-Jang Lee, Chern Chiang, Kou-Gi Shyu, Chien-Hsun Hsia, Guang-Yuan Mar, Shih-Hung Chan, Chih-Cheng Wu, Wei-Kung Tseng, Kuan-Cheng Chang, Hung-I Yeh, Ji-Hung Wang, Charles Hou, Inna Sorokina, Maryna Dolzhenko, Olha Horoshko, Oleksandr Karpenko, Leonid Rudenko, Igor Vakaliuk, Anna Kulyk, Olena Levchenko, Oleksandr Prokhorov, Dmytro Reshotko, Mykhaylo Sorokivskyy, Nataliia Velichko, Valentyn Maslovskyi, Zinaida Teliatnikova, Sergiy Dotsenko, Olena Krakhmalova, Igor Kraiz, Viktoria Zharinova, Larysa Bula, Igor Kaydashev, Valeriy Molodtsov, Lesya Rasputina, Viktoriya Pidlisna, Olena Lysunets, Anatoliy Kravchenko, Liubomyr Glushko, Tetyana Khomazyuk, Yevgeniya Svyshchenko, Oleksandr Parkhomenko, Boris Mankovsky, Orest Abrahamovych, Andriy Yagensky, Mykola Stanislavchuk, Larisa Vasilyeva, Liubov Sokolova, Oleg Sychov, Vira Tseluyko, Igor Kyrychenko, Mykola Rishko, Sergiy Furkalo, Richard Gallo, Olivier Bertrand, Shamir Mehta, Christian Constance, Bruce Sussex, Remo Zadra, Simon Kouz, Raja Chehayeb, Amritanshu Pandey, Danielle Dion, Gordon Bailey, Laurie Hill, Krishnan Ramanathan, Micha Dorsch, Alykhan Nanji, Mohan Babapulle, Martine Montigny, Gilbert Gosselin, Payam Dehghani, Dennis Rupka, Michel Le May, Francis Pichette, Francois St-Maurice, Patrick Teefy, Samer Mansour, Saleem Kassam, Stephen Cheung, Anthony D Siega, Dennis O'Keefe, Eric Sabbah, Alan Bell, Guy Chouinard, Brian Wong, Mark Miller, Daniel Gaudet, Pierre Lachance, Iqbal Bata, Robert Petrella, Denis Gossard, Richard Dumas, Douglas Ing, Hagop Boyrazian, Ricardo Bessoudo, Thao T Huynh, Randy Hart, Jasmin Belle-Isle, Dinkar Shukla, Allan Kelly, Giuseppe Mazza, James Cha, Sam Henein, Andre Frechette, Saul Vizel, Joanne F Liutkus, Michael O'Mahony, Frank Halperin, Jacobus Kooy, John Graham, Allan Bailey, Ronald Wojcik, Igor Wilderman, Tibor Turi, Ákos Motyovszki, Béla Merkely, Csaba Király, Péter Andrássy, Zsolt Sárszegi, Tibor Fülöp, Zsolt Zilahi, István Édes, Andras Papp, Gábor Müller, Anna Czigány, Szilárd Zólyomi, László Korányi, János Takács, Ferenc Juhász, Bela Benczur, Sándor Kancz, András Földi, András C Nagy, Judit Bakai, István Greschik, László Püski, László Nagy, Róbert Kirschner, Roman Kuchar, Petr Hajek, Ladislav Busak, Daniel Michalik, Ivo Matyasek, Ivana Marusincova, Dusan Kucera, Ondrej Jerabek, Michaela Honkova, Vratislav Dedek, Ivan Rihacek, Pavel Kos, Josef Slaby, Martina Machkova, Eva Zidkova, Lubomir Elbl, Hana Grunfeldova, Jiri Carda, Vladimir Mrozek, Jiri Maly, Richard Milkovic, Jan Malecha, Hana Skalicka, Ivo Oral, Eva Krcova, Libor Lisa, Jan Belohlavek, Roman Miklik, Ondrej Cermak, Jana Bednarova, Zdenek Peroutka, Jindrich Spinar, Andreas Wilke, Karl-Friedrich Appel, Jens Taggeselle, Andreas Förster, Nicole Toursarkissian, Ekkehard Schmidt, Jochen Bott, Ayham Al-Zoebi, Dirk Hennig, Sabine Fischer, Norbert Schön, Joachim Sauter, Gregor Simonis, Ruth Nischik, Werner Rieker, Isabelle Schenkenberger, Thomas Behnke, Gerhard Klausmann, Michael Jeserich, Dietmar Trenk, Ingo Weigmann, Hannes Reuter, Reinhard Rummel, Candy von Münchhausen, Charlotte von Engelhardt, Eishun Horibe, Taro Shibasaki, Tomohiko Sato, Tsunekazu Kakuta, Ichiro Michishita, Michinao Tan, Ryoji Ishiki, Takahiko Aoyama, Shinichi Higashiue, Yawara Niijima, Akira Idogaki, Toru Hasegawa, Arihiro Kiyosue, Yoshiaki Tomobuchi, Katsunori Kawamitsu, Satsuki Kawasaki, Yoshiki Hata, Kazuki Fukui, Kozaburo Seki, Takashi Takenaka, Mitsuru Abe, Noriaki Utsu, Atsuyuki Oono, Kazuhisa Mitsuo, Atsushi Sueyoshi, Atsushi Hirohata, Mitsuru Tsujimoto, Osamu Ueda, Shinichi Takase, Masahiro Suzuki, Satoru Sakuragi, Fumi Yamamoto, Noritaka Fujimoto, Shigeo Kakinoki, Tatsushi Sugiura, Hiroshi Sugino, Toshihiro Nakamura, Toshiaki Kadokami, Hiroki Uehara, Masahiro Ono, Koichi Yokoya, Akihiro Koike, Sei Komatsu, Masahiro Sonoda, Hideki Ueno, Tomofumi Doi, Yuichiro Takagi, Kazuteru Fujimoto, Yutaka Eki, Munenori Okubo, Kenichiro Sasaki, Martijn van Eck, Eelko Ronner, Salem The, Ruud van de Wal, Pieter Nierop, Cornelis de Nooijer, Henri Werner, Iris Westendorp, Coen van der Zwaan, Hendrikus Crijns, Jan H Cornel, Sipke Strikwerda, Robert Bos, Edwin de Melker, Adrianus Kuijper, Hans Louwerenburg, Jacobus Plomp, Jan-Melle Dantzig, Francisco Prins, Henricus van Kesteren, Frank Willems, Giovanni Amoroso, Gabriela Carnero, Ernesto Duronto, Diego Besada, Carolina Chacon, Pedro Zangroniz, Silvana Solis, Alberto Liberman, Virginia Sernia, Andres Alvarisqueta, Laura Maffei, Oscar G Vilamajo, Celso García, Maximiliano Sicer, Juan Muntaner, Anselmo Bordonava, Juan Albisu, Alejandra Zanini, Lucas Rista, Miguel Hominal, José N Estrada, Aldo Prado, Diego M Gosparini, Beatriz Schiavi, Armando G Castillo, José G Ruíz, Guillermo R Martinez, Víctor G López, Enrique L Rosas, Gabriel R Lopez, Elias G Cantu, Manuel de los Ríos Ibarra, Francisco P Padilla, Jose P Carrasco, Luis V Carrillo, Joel D García, Alfredo N Askar, Carlos A Salinas, Marco A Gamba, Carlos G Sanchez, Arnulfo G Cantú, Raul V Sánchez, Jaime C Madrigal, Rafael H Urbano, Andrés Í Romo, José R González Juanatey, Paolo Racugno, Angel C Fillat, José M de la Torre Hernández, Juan A Peláez, Jorge B Cortada, Pablo G Pavia, Manuel J Navarro, Roberto M Asenjo, Francisco F Díaz, Eduard B Peligero, Fernando A Manterola, Antonio F Ortiz, Juan D Mediavilla García, Francisco M Ortuño, Tomás R Vera, Alfonso S González, Jaime A Viñas, Francisco J Fernández Portales, Petra S Mayordomo, Francisco B Ojeda, Antonio R Domínguez, Rosa S González, Diego B Guerrero, Juan M Ruiz Nodar, Xavier G Marimon, José G Margáez, Roberto M Aguilera, José F Díaz Fernández, José L Zamorano Gómez, Vicente B González, Bruno G del Blanco, Ignacio P Pérez, Mercé R Moreno, Ainhoa R Ereño, José A García Lledó, Juan Prieto, Alex Villablanca, Carlos Raffo, Christian Pincetti, Carlos Conejeros, Oscar Roman, Manuel Rodriguez, Paola Varleta, Cindy Goldberg, Jorge Sandoval, German Arriagada, Lucio Leon, Sergio Potthoff, Jorge Cobos, Christian Figueroa, Ellen Makotoko, Nyda Fourie, Lesley Burgess, Hendrik Nortje, Rust Theron, Perumal Pillai, Naresh Ranjith, Julien Trokis, Soobramoney Pillay, Jeevren Reddy, Theema Nunkoo, Cornelia Kapp, Dorothea Urbach, Lawrence Distiller, Adrian Horak, Louis van Zyl, Kathleen Coetzee, Zelda Punt, Junaid Bayat, Saleem Dawood, Ismail Mitha, Trevenesan Padayachee, Farzana Hoosen, Anthony Dalby, null Prabhavathi, Prakash Gowdaiah, Vimal Mehta, Milan Chag, Milind Gadkari, Kannaiyan Ramamurthee, Asit Das, Jitendra S Sawhney, Suvro Banerjee, Prachee Sathe, Srilakshmi Adhyapak, Tuan Nguyen, Vinh Pham, Huan Do, Anh Nguyen, Hien Nguyen, Binh Truong, Shahnaz Jamil-Copley, Chim Lang, Alastair Pell, Azfar Zaman, Robert Storey, Neil Swanson, Simon Smith, David Sharman, Denise Braganza, Peter Hammond, Andrew Moriarty, Stephen Bain, Maurice Pye, Andrew Sharp, Mark Blagden, Harpal Randeva, Timothy Myhill, Girish Viswanathan, Philip Keeling, Piers Clifford, Manish Saxena, Kristopher Lyons, John McMurray, Feeroz Jaafar, Clare Murphy, Simon Cartwright, Kamal Abouglila, Lubomir Antalik, Peter Krajci, Miroslav Urban, Frantisek Fazekas, Daniel Pella, Daniel Koleny, Tatiana Vykoukalova, Vladimir Macek, Daniela Vinanska, Livia Jamriskova, Slavomir Such, Peter Fulop, Stefan Farsky, Viliam Bugan, Jaroslava Strbova, Karol Micko, Juraj Palka Jr, Vladimir Sivak, Dalby Kristensen, Jens Refsgaard, Lene Holmvang, Ulrik Dixen, Henrik Nielsen, Kenneth Egstrup, Lisette O Jensen, Roman Sykulski, Ole Rasmussen, Alin Andries, Anders Luckow, Gitte Nielsen, Torben Sørensen, Chaiyasith Wongvipaporn, Noppadol Chamnarnphol, Suphot Srimahachota, Nakarin Sansanayudh, Srun Kuanprasert, Damras Tresukosol, Bancha Sookananchai, Mehmet Kanadasi, Turkay Ozcan, Murathan Kucuk, Zeki Ongen, Ertugrul Okuyan, Alev Arat, Sadik Acikel, Ahmet Yalcin, Umit Guray, Ceyhun Ceyhan, Necla Ozer, Sakir Arslan, Oskar Angerås, Nina Johnston, Ann-Charlotte Weiderman, Stellan Bandh, Ole Hansen, Hans Larnefeldt, Dawid Kusiak, Carl-Johan Lindholm, Anders Hedman, David Erlinge, Dan Curiac, Pia Lundman, Roberto Zucconi-Mazzini, Layth Aladellie, Jens Jensen, Jan Verwerft, Mathias Vrolix, Dirk Faes, Harry Striekwold, Peter Sinnaeve, Patrick Timmermans, Antoine Guedes, Marc Delforge, Jan Nimmegeers, Francis Stammen, Ian Buysschaert, Etienne Hoffer, Geert Hollanders, Geert Vervoort, Patrick Coussement, Stefan de Maeseneire, Luc Janssens, Stein A Gravdal, Knut Risberg, Lars Gullestad, Ola D Hofseth, Dennis Nilsen, Knut T Lappegård, Christian van den Heuvel, Charlotte Gibbs, Alamdar Khusrawi, Satish Arora, Tadeusz Tomala, Thorbjørn Kjærnli, Jan Berg-Johansen, Robert Hagemeier, Gunnar Skjelvan, David Colquhoun, John Amerena, Claire Morbey, Christopher Hammett, Anthony Dart, Ronald Lehman, Andrew Hamilton, Matthew Worthley, Peter Purnell, Alan Whelan, Richard MacIsaac, Ktut Arya, Sultan Linjawi, Joseph Proietto, Lakshman Prasad, Aldo Rodriguez, Armando Godoy, Victor Rodriguez, Percy Berrospi, Carlos Chavez, Sandra Negron, Javier Heredia, Felix Medina, Helard Manrique, Walter Cabrera, Fernando Cordova, Trinidad Quinteros, Jaime M Haro, Susana Regalado, Javier Guitton, Hugo Arbanil, Michel Pansieri, Eric Decoulx, Pascal Goube, Axel de Labriolle, Jean N Labeque, Gregoire Range, Yves Cottin, Gilles Montalescot, Guillaume Cayla, Nicolas Danchin, Denis Angoulvant, Emile Ferrario, Meyer Elbaz, Olivier Dubreuil, Philippe G Steg, Caroline Fontaine, Emmanuel Sorbets, Hafiz Omer, Shukri Al-Saif, Hussam Al-Faleh, Abdullah Al-Shehri, Halia Alshehri, Rasha Bazari, Pak Hei, Man Ying, Michael Chan, Michelle Wong, Ronald Ma, Shing C Siu, Chiu C Tsang, Maurizio Ferrario, Emilio Assanelli, Michele Senni, Piermarco Piatti, Paolo Calabrò, Stefano Urbinati, Massimo Michisanti, Ferdinando Varbella, Salvatore de Cosmo, Roberto Trevisan, Sandro Bellotti, Giuseppe Di Pasquale, Angelo S Bongo, Massimo Uguccioni, Edoardo Mannucci, Ciro Mauro, Mauro Ragonese, Claudio Fresco, Maurizio Turturo, Rossella Marcucci, Manuel J Lievano Triana, Camilo Arana, Jose Accini, Rodrigo Botero, Marlena Muzyk-Osikowicz, Fredy T Dada, Gregorio S Vallejo, Fernando Manzur, Daniel Isaza, Dora Molina, Juan G Mesa, Alvaro Quintero, Kai Nyman, Jyrki Mäkelä, Jorma Strand, Sakari Nieminen, Jyrki Taurio, Matti Kuusela, Timo Valle, Mikko Pietilä, Sakari Kekki, Timo Strandberg, Marc Klutstein, Gabriel Greenberg, Yoseph Rozenman, Ehud Chorin, Ariel Roguin, Basil Lewis, Amir Bashkin, Edgar Tan, Jose P Prado, Arthur Ferrolino, Noe Babilonia, Benny Barbas, Generoso Matiga, Raul M Coching, Heinz Drexel, Helmut Brath, Christoph Schnack, Ursula Hanusch, Evelyn Fließer-Görzer, Bernhard Paulweber, Christoph Ebenbichler, Rudolf Prager, Kurt Huber, Michael Wolzt, Johann Auer, Rudolf Berger, Gerit-Holger Schernthaner, Gabriela Stanciulescu, Mihai Creteanu, Marilena Spiridon, Viorica Dobreanu, Dragos Vinereanu, Laura C Iosipescu, Octavian Istratoaie, Ioan Coman, Constantin Militaru, Mircea Cinteza, Peter R Sinnaeve, José C Nicolau, José F Kerr Saraiva, Ramón Corbalán, Petr Widimský, Steen D Kristensen, Juha Hartikainen, Harald Darius, Hung F Tse, Robert G Kiss, Prem Pais, Eli Lev, Leonardo de Luca, Gabriel A Ramos López, Frederic Kontny, Noe A Babilonia, Dmitry A Zateyshchikov, Mikhail Ruda, Omer Elamin, František Kovář, Anthony J Dalby, Héctor Bueno, Chern-En Chiang, Alexander Parkhomenko, Tuan Q Nguyen, Maria Leonsson-Zachrisson
Publikováno v:
The Lancet
The Lancet, Elsevier, 2019, 394 (10204), pp.1169-1180. ⟨10.1016/S0140-6736(19)31887-2⟩
The Lancet (London), 394, 1169-1180
Bhatt, D L, Steg, P G, Mehta, S R, Leiter, L A, Simon, T, Fox, K, Held, C, Andersson, M, Himmelmann, A, Ridderstråle, W, Chen, J, Song, Y, Diaz, R, Goto, S, James, S K, Ray, K K, Parkhomenko, A N, Kosiborod, M N, McGuire, D K, Harrington, R A & THEMIS Steering Committee and Investigators 2019, ' Ticagrelor in patients with diabetes and stable coronary artery disease with a history of previous percutaneous coronary intervention (THEMIS-PCI) : a phase 3, placebo-controlled, randomised trial ', Lancet, vol. 394, no. 10204, pp. 1169-1180 . https://doi.org/10.1016/S0140-6736(19)31887-2
The Lancet (London), 394, 10204, pp. 1169-1180
The Lancet, Elsevier, 2019, 394 (10204), pp.1169-1180. ⟨10.1016/S0140-6736(19)31887-2⟩
The Lancet (London), 394, 1169-1180
Bhatt, D L, Steg, P G, Mehta, S R, Leiter, L A, Simon, T, Fox, K, Held, C, Andersson, M, Himmelmann, A, Ridderstråle, W, Chen, J, Song, Y, Diaz, R, Goto, S, James, S K, Ray, K K, Parkhomenko, A N, Kosiborod, M N, McGuire, D K, Harrington, R A & THEMIS Steering Committee and Investigators 2019, ' Ticagrelor in patients with diabetes and stable coronary artery disease with a history of previous percutaneous coronary intervention (THEMIS-PCI) : a phase 3, placebo-controlled, randomised trial ', Lancet, vol. 394, no. 10204, pp. 1169-1180 . https://doi.org/10.1016/S0140-6736(19)31887-2
The Lancet (London), 394, 10204, pp. 1169-1180
Contains fulltext : 215333.pdf (Publisher’s version ) (Closed access) BACKGROUND: Patients with stable coronary artery disease and diabetes with previous percutaneous coronary intervention (PCI), particularly those with previous stenting, are at hi
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::330cf028787d436eaac6de7602a44702
https://hal.umontpellier.fr/hal-02797875
https://hal.umontpellier.fr/hal-02797875