Zobrazeno 1 - 8
of 8
pro vyhledávání: '"Wilczewski, P."'
Autor:
Ostrowska M; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland. m.ostrowska@cm.umk.pl., Kasprzak M; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Stolarek W; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Grzelakowska K; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Kryś J; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Kubica A; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Adamski P; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Podhajski P; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Navarese EP; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland., Anielska-Michalak E; Department of Cardiology, Marian Zyndram-Kościałkowski Ministry of Interior and Administration Hospital, Białystok, Poland., Matuszewska-Brycht O; Department of Cardiology, Chair of Cardiology and Cardiac Surgery, Medical University of Lodz, Poland., Curzytek A; Department of Cardiology, Hospital of the Ministry of Interior and Administration, Rzeszów, Poland., Dudek A; 1st Department of Cardiology, Collegium Medicum, Jan Kochanowski University, Kielce, Poland., Gromadziński L; Department of Cardiology and Internal Medicine, School of Medicine, Collegium Medicum, University of Warmia and Mazury, Olsztyn, Poland., Grzelakowski P; Department of Cardiology and Cardiac Surgery, 10th Military Hospital and Polyclinic, Bydgoszcz, Poland., Kamiński L; Department of Cardiology Independent Public Healthcare in Przeworsk, Poland., Kleinrok A; Institute of Humanities and Medicine, Academy of Zamosc, Poland., Kostkiewicz M; Cardiology Department, Medical Care Center, Jaroslaw, Poland., Koziński M; Department of Cardiology and Internal Diseases, Institute of Maritime and Tropical Medicine, Medical University of Gdansk, Gdynia, Poland., Król P; Department of Cardiology, Tertiary Care Hospital, Ciechanow, Poland., Kulawik T; Department of Cardiology, Masovian Rehabilitation Center, Pruszkow, Poland., Minczew G; Department of Cardiology, District Hospital, Tuchola, Poland., Mindykowski M; Department of Cardiology, Dr. Emil Warmiński Tertiary Care Municipal Hospital, Bydgoszcz, Poland., Pawlak A; Department of Invasive Cardiology, Central Clinical Hospital of the Ministry of Interior and Administration, Warsaw, Poland.; Mossakowski Medical Research Institute, Polish Academy of Sciences, Warsaw, Poland., Prokopczuk J; Department of Cardiology, Polish Hospitals, Kedzierzyn Kozle, Poland., Skonieczny G; Department of Cardiology and Intensive Cardiac Care Unit, District Polyclinic Hospital, Torun, Poland., Sobkowicz B; Department of Cardiology, Medical University in Bialystok, Poland., Sowiński S; Department of Cardiology and Cardiac Intensive Care, Tertiary Care Municipal Hospital, Torun, Poland., Stankala S; Cardiology Subdivision of Heart Failure, St. Elizabeth Hospital, Biala, Poland., Szymański P; Department of Cardiology, Interventional Cardiology and Electrophysiology with Cardiac Intensive Care Unit, Tertiary Care Hospital in Grudziadz, Poland., Wester A; 1st Department of Physiology, Institute of Medical Sciences, University of Opole, Poland.; Cardiology Center, SCANMED SA,, Kluczbork, Poland., Wilczewski P; Department of Cardiology, Polish Hospitals, Sztum, Poland., Bartuś S; 2nd Department of Cardiology, Collegium Medicum, Jagiellonian University, Krakow, Poland., Budaj A; Department of Cardiology, Center of Postgraduate Medical Education, Grochowski Hospital, Warsaw, Poland., Gajda R; Department of Kinesiology and Health Prevention, Jan Dlugosz University in Czestochowa, Poland.; Gajda-Med District Hospital, Pultusk, Poland., Gąsior M; 3rd Department of Cardiology, Silesian Center for Heart Diseases, Faculty of Medicine in Zabrze, Medical University of Silesia, Zabrze, Poland., Gruchała M; 1st Department of Cardiology, Medical University of Gdansk, Poland., Drożdż J; Department of Cardiology, Chair of Cardiology and Cardiac Surgery, Medical University of Lodz, Poland., Jaguszewski M; 1st Department of Cardiology, Medical University of Gdansk, Poland., Jankowski P; Department of Internal Medicine and Geriatric Cardiology, Centre of Postgraduate Medical Education, Warsaw, Poland., Legutko J; Department of Interventional Cardiology, Institute of Cardiology, Jagiellonian University Medical College, John Paul II Hospital in Krakow, Poland., Lesiak M; Department of Cardiology, Poznan University of Medical Sciences, Poznan, Poland., Leszek P; Department of Heart Failure and Transplantology, National Institute of Cardiology, Warsaw, Poland., Mitkowski P; Department of Cardiology, Poznan University of Medical Sciences, Poznan, Poland., Nessler J; Department of Coronary Artery Disease and Heart Failure, Institute of Cardiology, Jagiellonian University Medical College, Krakow, Poland., Tomaszuk-Kazberuk A; Department of Cardiology, Medical University in Bialystok, Poland., Tycińska A; Department of Cardiology, Medical University in Bialystok, Poland., Zdrojewski T; Department of Arterial Hypertension and Diabetology, Medical University of Gdansk, Poland., Kaźmierczak J; Department of Cardiology, Pomeranian Medical University, Szczecin, Poland., Kubica J; Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, Bydgoszcz, Poland.
Publikováno v:
Cardiology journal [Cardiol J] 2023; Vol. 30 (3), pp. 344-352. Date of Electronic Publication: 2023 Jan 18.
Autor:
Kubica J; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Ostrowska M; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Stolarek W; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Kasprzak M; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Grzelakowska K; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Kryś J; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Kubica A; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Adamski P; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Podhajski P; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Navarese EP; Department of Cardiology and Internal Medicine, Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University, 9 Skłodowskiej-Curie Street, Bydgoszcz, 85-094, Poland., Anielska-Michalak E; Department of Cardiology, Marian Zyndram-Kościałkowski Ministry of Interior and Administration Hospital, Białystok, Poland., Brycht O; II Department of Cardiology, Chair of Cardiology, Cardiac Surgery and Vascular Diseases, Medical University of Lodz, Lodz, Poland., Curzytek A; Department of Cardiology, Hospital of the Ministry of Interior and Administration, Rzeszów, Poland., Dudek A; 1st Department of Cardiology, Collegium Medicum, Jan Kochanowski University, Kielce, Poland., Gromadziński L; Department of Cardiology and Internal Medicine, School of Medicine, Collegium Medicum, University of Warmia and Mazury, Olsztyn, Poland., Grzelakowski P; Department of Cardiology and Cardiac Surgery, 10th Military Hospital and Polyclinic, Bydgoszcz, Poland., Kamiński L; Department of Cardiology Independent Public Healthcare in Przeworsk, Przeworsk, Poland., Kleinrok A; Cardiology Department, Pope John Paul II District Hospital in Zamość, Zamosc, Poland., Kostkiewicz M; Cardiology Department, Medical Care Center, Jaroslaw, Poland., Koziński M; Department of Cardiology and Internal Diseases, Institute of Maritime and Tropical Medicine, Medical University of Gdańsk, Gdynia, Poland., Król P; Department of Cardiology, Tertiary Care Hospital, Ciechanów, Poland., Kulawik T; Department of Cardiology, Masovian Rehabilitation Center 'STOCER', Dr. Włodzimierz Roefler Hospital, Pruszków, Poland., Minczew G; Department of Cardiology, District Hospital, Tuchola, Poland., Mindykowski M; Department of Cardiology, Dr. Emil Warmiński Tertiary Care Municipal Hospital, Bydgoszcz, Poland., Pawlak A; Department of Invasive Cardiology, Central Clinical Hospital of the Ministry of Interior and Administration, Warsaw, Poland.; Mossakowski Medical Research Centre Polish Academy of Science, Warsaw, Poland., Prokopczuk J; Department of Cardiology, Polish Hospitals, Kędzierzyn-Koźle, Poland., Skonieczny G; Department of Cardiology and Intensive Cardiac Care Unit, District Polyclinic Hospital, Toruń, Poland., Sobkowicz B; Department of Cardiology, Medical University in Białystok, Białystok, Poland., Sowiński S; Department of Cardiology and Cardiac Intensive Care, Tertiary Care Municipal Hospital, Toruń, Poland., Stankala S; Cardiology Subdivision of Heart Failure, St. Elizabeth Hospital, Biała, Poland., Szymański P; Department of Cardiology, Interventional Cardiology and Electrophysiology with Cardiac Intensive Care Unit, Tertiary Care Hospital, Grudziądz, Poland., Wester A; 1st Department of Physiology, Institute of Medical Sciences, University of Opole, Cardiology Center of Kluczbork SCANMED SA, Opole, Poland., Wilczewski P; Department of Cardiology, Polish Hospitals, Sztum, Poland., Bartuś S; 2nd Department of Cardiology, Collegium Medicum, Jagiellonian University, Cracow, Poland., Budaj A; Department of Cardiology, Center of Postgraduate Medical Education, Grochowski Hospital, Warsaw, Poland., Gąsior M; 3rd Department of Cardiology, Silesian Center for Heart Diseases, Faculty of Medicine in Zabrze, Medical University of Silesia, Zabrze, Poland., Gruchała M; 1st Department of Cardiology, Medical University of Gdansk, Gdansk, Poland., Drożdż J; II Department of Cardiology, Chair of Cardiology, Cardiac Surgery and Vascular Diseases, Medical University of Lodz, Lodz, Poland., Jaguszewski M; 1st Department of Cardiology, Medical University of Gdansk, Gdansk, Poland., Jankowski P; 1st Department of Cardiology, Jagiellonian University Medical College, Krakow, Poland., Legutko J; Department of Interventional Cardiology, Institute of Cardiology, Jagiellonian University Medical College, John Paul II Hospital, Krakow, Poland., Lesiak M; Department of Cardiology, Poznan University of Medical Sciences, Poznan, Poland., Leszek P; Department of Heart Failure and Transplantology, National Institute of Cardiology, Warsaw, Poland., Mitkowski P; Department of Cardiology, Poznan University of Medical Sciences, Poznan, Poland., Nessler J; Department of Coronary Artery Disease and Heart Failure, Institute of Cardiology, Jagiellonian University Medical College, Krakow, Poland., Tomaszuk-Kazberuk A; Department of Cardiology, Medical University in Białystok, Białystok, Poland., Tycińska A; Department of Cardiology, Medical University in Białystok, Białystok, Poland., Zdrojewski T; Department of Preventive Medicine and Education, Medical University of Gdansk, Gdansk, Poland., Kaźmierczak J; Department of Cardiology, Pomeranian Medical University, Szczecin, Poland.
Publikováno v:
ESC heart failure [ESC Heart Fail] 2022 Feb; Vol. 9 (1), pp. 721-728. Date of Electronic Publication: 2021 Nov 16.
Autor:
Jacek Kubica, Małgorzata Ostrowska, Wioleta Stolarek, Michał Kasprzak, Klaudyna Grzelakowska, Jacek Kryś, Aldona Kubica, Piotr Adamski, Przemysław Podhajski, Eliano Pio Navarese, Edyta Anielska‐Michalak, Oliwia Brycht, Andrzej Curzytek, Aneta Dudek, Leszek Gromadziński, Paweł Grzelakowski, Leszek Kamiński, Andrzej Kleinrok, Marcin Kostkiewicz, Marek Koziński, Paweł Król, Tomasz Kulawik, Gleb Minczew, Marcin Mindykowski, Agnieszka Pawlak, Janusz Prokopczuk, Grzegorz Skonieczny, Bożena Sobkowicz, Sergiusz Sowiński, Sebastian Stankala, Paweł Szymański, Andrzej Wester, Przemysław Wilczewski, Stanisław Bartuś, Andrzej Budaj, Mariusz Gąsior, Marcin Gruchała, Jarosław Drożdż, Miłosz Jaguszewski, Piotr Jankowski, Jacek Legutko, Maciej Lesiak, Przemysław Leszek, Przemysław Mitkowski, Jadwiga Nessler, Anna Tomaszuk‐Kazberuk, Agnieszka Tycińska, Tomasz Zdrojewski, Jarosław Kaźmierczak
Publikováno v:
ESC Heart Failure, Vol 9, Iss 1, Pp 721-728 (2022)
Abstract Aims The coronavirus disease‐2019 (COVID‐19) pandemic has changed the landscape of medical care delivery worldwide. We aimed to assess the influence of COVID‐19 pandemic on hospital admissions and in‐hospital mortality rate in patien
Externí odkaz:
https://doaj.org/article/930e2d35500543dd85f3b58ec309a242
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
Autor:
Corbalan R., Bassand J. -P., Illingworth L., Ambrosio G., Camm A. J., Fitzmaurice D. A., Fox K. A. A., Goldhaber S. Z., Goto S., Haas S., Kayani G., Mantovani L. G., Misselwitz F., Pieper K. S., Turpie A. G. G., Verheugt F. W. A., Kakkar A. K., Hacke W., Gersh B. J., Luciardi H. L., Gibbs H., Brodmann M., Cools F., Barretto A. C. P., Connolly S. J., Spyropoulos A., Eikelboom J., Hu D., Jansky P., Nielsen J. D., Ragy H., Raatikainen P., Le Heuzey J. -Y., Darius H., Keltai M., Kakkar S., Sawhney J. P. S., Agnelli G., Koretsune Y., Diaz C. J. S., ten Cate H., Atar D., Stepinska J., Panchenko E., Lim T. W., Jacobson B., Oh S., Vinolas X., Rosenqvist M., Steffel J., Angchaisuksiri P., Parkhomenko A., Al Mahmeed W., Chen K. N., Zhao Y. S., Zhang H. Q., Chen J. Z., Cao S. P., Wang D. W., Yang Y. J., Li W. H., Yin Y. H., Tao G. Z., Yang P., Chen Y. M., He S. H., Wang Y., Fu G. S., Li X., Wu T. G., Cheng X. S., Yan X. W., Zhao R. P., Chen M. S., Xiong L. G., Chen P., Jiao Y., Guo Y., Xue L., Wang F. Z., Li H., Yang Z. M., Bai C. L., Chen J., Chen J. Y., Chen X., Feng S., Fu Q. H., Gao X. J., Guo W. N., He R. H., He X. A., Hu X. S., Huang X. F., Li B., Li J., Li L., Li Y. H., Liu T. T., Liu W. L., Liu Y. Y., Lu Z. C., Luo X. L., Ma T. Y., Peng J. Q., Sheng X., Shi X. J., Sun Y. H., Tian G., Wang K., Wang L., Wu R. N., Xie Q., Xu R. Y., Yang J. S., Yang L. L., Yang Q., Ye Y., Yu H. Y., Yu J. H., Yu T., Zhai H., Zhan Q., Zhang G. S., Zhang Q., Zhang R., Zhang Y., Zheng W. Y., Zhou B., Zhou Z. H., Zhu X. Y., Jadhav P., Durgaprasad R., Ravi Shankar A. G., Rajput R. K., Bhargava K., Sarma R., Srinivas A., Roy D., Nagamalesh U. M., Chopda M., Kishore R., Kulkarni G., Chandwani P., Pothiwala R. A., Padinhare Purayil M., Shah S., Chawla K., Kothiwale V. A., Raghuraman B., Vijayaraghavan G., Vijan V. M., Bantwal G., Bisne V., Khan A., Gupta J. B., Kumar S., Jain D., Abraham S., Adak D., Barai A., Begum H., Bhattacharjee P., Dargude M., Davies D., Deshpande B., Dhakrao P., Dhyani V., Duhan S., Earath M., Ganatra A., Giradkar S., Jain V., Karthikeyan R., Kasala L., Kaur S., Krishnappa S., Lawande A., Lokesh B., Madarkar N., Meena R., More P., Naik D., Prashanth K., Rao M., Rao N. M., Sadhu N., Shah D., Sharma M., Shiva P., Singhal S., Suresh S., Vanajakshamma V., Panse S. G., Kanamori S., Yamamoto K., Kumagai K., Katsuda Y., Sadamatsu K., Toyota F., Mizuno Y., Misumi I., Noguchi H., Ando S., Suetsugu T., Minamoto M., Oda H., Shiraishi K., Adachi S., Chiba K., Norita H., Tsuruta M., Koyanagi T., Ando H., Higashi T., Okada K., Azakami S., Komaki S., Kumeda K., Murayama T., Matsumura J., Oba Y., Sonoda R., Goto K., Minoda K., Haraguchi Y., Suefuji H., Miyagi H., Kato H., Nakamura T., Nandate H., Zaitsu R., Fujiura Y., Yoshimura A., Numata H., Ogawa J., Tatematsu H., Kamogawa Y., Murakami K., Wakasa Y., Yamasawa M., Maekawa H., Abe S., Kihara H., Tsunoda S., Saito K., Fudo T., Obunai K., Tachibana H., Oba I., Kuwahata T., Higa S., Gushiken M., Eto T., Yoshida H., Ikeda D., Ishizawa M., Nakatsuka M., Murata K., Ogurusu C., Shimoyama M., Akutsu M., Takamura I., Hoshino F., Yokota N., Iwao T., Tsuchida K., Takeuchi M., Hatori Y., Kitami Y., Nakamura Y., Oyama R., Ageta M., Go Y., Mishima K., Unoki T., Morii S., Shiga Y., Sumi H., Nagatomo T., Sanno K., Fujisawa K., Atsuchi Y., Nagoshi T., Seto T., Tabuchi T., Kameko M., Nii K., Oshiro K., Takezawa H., Nagano S., Miyamoto N., Iwaki M., Fujii M., Okawa M., Abe M., Saito T., Mito T., Nagao K., Minami J., Mita T., Sakuma I., Taguchi T., Marusaki S., Doi H., Tanaka M., Fujito T., Matsuta M., Kusumoto T., Kakinoki S., Ashida K., Yoshizawa N., Agata J., Arasaki O., Manita M., Ikemura M., Fukuoka S., Murakami H., Matsukawa S., Hata Y., Taniguchi T., Ko T., Kubo H., Imamaki M., Akiyama M., Inagaki M., Odakura H., Ueda T., Katsube Y., Nakata A., Watanabe H., Techigawara M., Igarashi M., Taga K., Kimura T., Tomimoto S., Shibuya M., Nakano M., Ito K., Seo T., Hiramitsu S., Hosokawa H., Hoshiai M., Hibino M., Miyagawa K., Horie H., Sugishita N., Soma A., Neya K., Yoshida T., Mizuguchi M., Ishiguro M., Minagawa T., Wada M., Mukawa H., Okuda F., Nagasaka S., Abe Y., Adachi T., Akahane K., Amano T., Aoki K., Aoyama T., Arai H., Arima S., Arino T., Asano H., Asano T., Azuma J., Baba T., Betsuyaku T., Chibana H., Date H., Doiuchi J., Emura Y., Endo M., Fujii Y., Fujiki R., Fujisawa A., Fujisawa Y., Fukuda T., Fukui T., Furukawa N., Furukawa T., Furumoto W., Goto T., Hamaoka M., Hanazono N., Hasegawa K., Hatsuno T., Hayashi Y., Higuchi K., Hirasawa K., Hirayama H., Hirose M., Hirota S., Honda M., Ido T., Iiji O., Ikeda H., Ikeda K., Ikeoka K., Imaizumi M., Inaba H., Inoue T., Iseki F., Ishihara A., Ishioka N., Ito N., Iwase T., Kakuda H., Kamata J., Kanai H., Kanda H., Kaneko M., Kano H., Kasai T., Kato T., Kato Y., Kawada Y., Kawai K., Kawakami K., Kawakami S., Kawamoto T., Kawano S., Kim J., Kira T., Kitazawa H., Kitazumi H., Kito T., Kobayashi T., Koeda T., Kojima J., Komatsu H., Komatsu I., Koshibu Y., Kotani T., Kozuka T., Kumai Y., Kumazaki T., Maeda I., Maeda K., Maruyama Y., Matsui S., Matsushita K., Matsuura Y., Mineoi K., Mitsuhashi H., Miura N., Miyaguchi S., Miyajima S., Miyamoto H., Miyashita A., Miyata S., Mizuguchi I., Mizuno A., Mori T., Moriai O., Morishita K., Murai O., Nagai S., Nagata E., Nagata H., Nakagomi A., Nakahara S., Nakamura M., Nakamura R., Nakanishi N., Nakayama T., Nakazato R., Nanke T., Nariyama J., Niijima Y., Niinuma H., Nishida Y., Nishihata Y., Nishino K., Nishioka H., Nishizawa K., Niwa I., Nomura K., Nomura S., Nozoe M., Ogawa T., Ohara N., Okada M., Okamoto K., Okita H., Okuyama M., Ono H., Ono T., Pearce Y. O., Oriso S., Ota A., Otaki E., Saito Y., Sakai H., Sakamoto N., Sakamoto Y., Samejima Y., Sasagawa Y., Sasaguri H., Sasaki A., Sasaki T., Sato K., Sawano M., Seki S., Sekine Y., Seta Y., Sezaki K., Shibata N., Shiina Y., Shimono H., Shimoyama Y., Shindo T., Shinohara H., Shinohe R., Shinozuka T., Shirai T., Shiraiwa T., Shozawa Y., Suga T., Sugimoto C., Suzuki K., Suzuki S., Suzuki Y., Tada M., Taguchi A., Takagi T., Takagi Y., Takahashi K., Takahashi S., Takai H., Takanaka C., Take S., Takeda H., Takei K., Takenaka K., Tana T., Tanabe G., Taya K., Teragawa H., Tohyo S., Toru S., Tsuchiya Y., Tsuji T., Tsuzaki K., Uchiyama H., Ueda O., Ueyama Y., Wakaki N., Wakiyama T., Washizuka T., Watanabe M., Yamada T., Yamagishi T., Yamaguchi H., Yamamoto T., Yamaura M., Yamazoe M., Yasui K., Yokoyama Y., Yoshida K., Ching C. K., Foo C. G., Chow J. H., Chen D. D., Jaufeerally F. R., Lee Y. M., Lim G., Lim W. T., Thng S., Yap S. Y., Yeo C., Pak H. N., Kim J. -B., Kim J. H., Jang S. -W., Kim D. H., Ryu D. R., Park S. W., Kim D. -K., Choi D. J., Oh Y. S., Cho M. -C., Kim S. -H., Jeon H. -K., Shin D. -G., Park J. S., Park H. K., Han S. -J., Sung J. H., Cho J. -G., Nam G. -B., On Y. K., Lim H. E., Kwak J. J., Cha T. -J., Hong T. J., Park S. H., Yoon J. H., Kim N. -H., Kim K. -S., Jung B. C., Hwang G. -S., Kim C. -J., Kim D. B., Ahn J. J., An H. J., Bae H., Baek A. L., Chi W. J., Choi E. A., Choi E. H., Choi H. K., Choi H. S., Han S., Heo E. S., Her K. O., Hwang S. W., Jang E. M., Jang H. -S., Jang S., Jeon H. -G., Jeon S. R., Jeon Y. R., Jeong H. K., Jung I. -A., Kim H. J., Kim J. S., Kim J. A., Kim K. T., Kim M. S., Kim S. H., Kim Y. -I., Lee C. S., Lee E. H., Lee G. H., Lee H. Y., Lee H. -Y., Lee K. H., Lee K. R., Lee M. S., Lee M. -Y., Lee R. W., Lee S. E., Lee S. H., Lee S., Lee W. Y., Noh I. K., Park A. R., Park B. R., Park H. N., Park J. H., Park M., Park Y., Seo S. -Y., Shim J., Sim J. H., Sohn Y. M., Son W. S., Son Y. S., Song H. J., Wi H. K., Woo J. J., Ye S., Yim K. H., Yoo K. M., Yoon E. J., Yun S. Y., Chawanadelert S., Mongkolwongroj P., Kanokphatcharakun K., Cheewatanakornkul S., Laksomya T., Pattanaprichakul S., Chantrarat T., Rungaramsin S., Silaruks S., Wongcharoen W., Siriwattana K., Likittanasombat K., Katekangplu P., Boonyapisit W., Cholsaringkarl D., Chatlaong B., Chattranukulchai P., Santanakorn Y., Hutayanon P., Khunrong P., Bunyapipat T., Jai-Aue S., Kaewsuwanna P., Bamungpong P., Gunaparn S., Hongsuppinyo S., Inphontan R., Khattaroek R., Khunkong K., Kitmapawanont U., Kongsin C., Naratreekoon B., Ninwaranon S., Phangyota J., Phrommintikul A., Phunpinyosak P., Pongmorakot K., Poomiphol S., Pornnimitthum N., Pumprueg S., Ratchasikaew S., Sanit K., Sawanyawisuth K., Silaruks B., Sirichai R., Sriwichian A., Suebjaksing W., Sukklad P., Suttana T., Tangsirira A., Thangpet O., Tiyanon W., Vorasettakarnkij Y., Wisaratapong T., Wongtheptien W., Wutthimanop A., Yawila S., Altun A., Ozdogru I., Ozdemir K., Yilmaz O., Aydinlar A., Yilmaz M. B., Yeter E., Ongen Z., Cayli M., Pekdemir H., Ozdemir M., Sucu M., Sayin T., Demir M., Yorgun H., Ersanli M., Okuyan E., Aras D., Abdelrahman H., Aktas O., Alpay D., Aras F., Bireciklioglu M. F., Budeyri S., Buyukpapuc M., Caliskan S., Esen M., Felekoglu M. A., Genc D., Ikitimur B., Karaayvaz E. B., Karatas S. K., Okutucu S., Ozcelik E., Quisi A., Sag H., Sahiner L., Sayin B. Y., Seker T., Alkan D. U., Yildirim E., Yildirim R., Yilmaz F., Yuksekdag V., Vensentini N., Ingaramo A. C., Sambadaro G. A., Caputi V. F., Berman S. G., Dragotto P., Kleiban A. J., Centurion N., Giacomi G., Guerrero R. A. A., Conde D., Zapata G., Di Paola L. A., Ramos J. L., Dran R. D., Egido J., Fernandez A. A., Fosco M. J., Sassone S., Sinisi V. A., Cartasegna L. R., Berli M. A., Vilamajo O. A. G., Ferroni F., Alaguibe E. D., D'Amelio A. A., Arabetti C., Arias L., Belardi J. A., Bergesio L., Berli F., Berli M., Borchowiec S., Buzzetti C., Cabrini R., Campisi V., Cappi A. L., Carrizo R., Berra F. C., Costabel J. P., Costamagna O. J. A., Damonte A. A., De Urquiza I. N., Diez F., Eden M. F., Fanuele M., Voena F. F., Torres M. F., Funosas C., Giacomi M. P., Gimenez C. H., Gurfinkel E. P., Had M. D. L. M., Hansen V., Hrabar A. D., Ingratta M., Lopez A., Maehara G., Maffei L., Martinelli A., Martinelli C., Matkovich J., Mautner B., Meirino A., Munguia R., Navarro A., Novas V., Prados G. P., Pontoriero J., Potito R. N., Ricotti C., Rodriguez M. A., Rolandi F., Palladino M. E. S., Salinger M., Sanziani L. S., Schygiel P. O., Sossich A., Tinto J. F., Tonelli L., Tufare A. L., Vallejo M., Yunis M. E., Zillo M., Zurbrigk F. J., Filho D. C. S., Jaber J., Armaganijan D., Neto J. F., Steffens A., de Souza W. K. S. B., de Souza Neto J. D., Ribeiro J. M., Teixeira M. S., Rossi P. R. F., Pires L., Moreira D., Jorge J. C. M., Filho A. M. L., Bodanese L. C., Montera M. W., Del Carlo C. H., Rodrigues T. D. R., da Costa F. A. A., Lopes A., Lopes R., Araujo G. R., Manenti E. R. F., Saraiva J. F. K., Braga J. C. F., Negri A., Souto L., Moncada C., Precoma D. B., Roquette F., Reis G., Filho R. A. R., Figueiredo E. L., Botelho R. V., Tavares C. M. D. F., Frack C. R. C., Saad J. A., Finimundi H. C., Pisani C., Chemello D., Martins M. P., Franca C. C. B., Alban F., Rosito G. B. A., Moraes Junior J. B. M. X., Tumelero R. T., Maia L. N., de Almeida R. S., do Carmo Borges N. C., Ferreira L. G. G., Agliardi P., Gomes J. A. O., Araujo V., Nakazone M. A., Barbosa T., Barroso S., Falchetto E. B., Lopes H. B., Lemos M. A. B. T., Biazus G., Queiroz L. B., Camazzola F. E., Caporale M., Cardoso Boscato S., Chieza F., Chokr M. O., Mingireanov R. C., Goes N. C., Correa C., Costa M., Ortiz C. C., da Silva L. S., Paulitsch F. D. S., da Silveira J. A., Daros E., de Araujo G. R., Del Monaco M. I., Dias C., Dias M. A., Wainstein A. P. D., Pizzato P. E., Esteves D. C., Fabri P., Fonseca T. F. L., Fernandes E., Fonseca C., Costantini C. R. F., Ferraz R. F., Freire F., Gottardo P., Guanaes D., Guizzardi S., Magedanz E. H., Igansi F., Jannuzzi F., Junior G., Komar D., Lino E. G., Lopes D., Junior O. L. D. S., Lustosa E., Macagnan A. P., Marinho M. C., Mazzoni M., Melo G., Mortari L., Mouco O. M. C. C., Vital C. N., Ormundo C., Emmer S. O., Palmegiani E., Pavani R., Pereira L., Pereira V. L., Perreira R., Poletti S., Fortunato S. C. Q., Queirantes C., Pereira N. R., Rech R. L., Ribeiro S., Rodrigues A., Roesch H., Reichert T. R., Santos D., Santos I., Santos M., Seroqui M. V., Silva S., Soares L., Spolaor L., Stoll C., Duda N. T., Trama L., Unterkircher B., Valois M. V., Vargas T., Viana T., Vicente C., Armaganijan L. V., Homem R. V., Torres L. G. V., Vila L., Filho F. V. G., Eggers G., Gutierrez C. B., Arriagada G., Cardenas S. P., Fernandez B. A. J. S., Conejeros C., Houzvic C., Cuevas P. M., Montecinos H., Forero A., Lanas F., Gomez M. L., Vilches G. C., Rey C., Astudillo C., Aguilar J., Campisto Y., Lara C., Molina E., Oyarzon J. M., Olguin V., Vergara M., Villan C., Diaz J. I., Cantu R. L., Zavala M. G. R., Jardines R. C., Zavaleta N. E., Umana S. V., Rosas E. L., Esperon G. L., Pozas G., Munoz E. C., Hernandez N. M., Rendon A. L., Hernandez N. G., Ibarra M. L. R., Carrillo L. V., Villezca D. L., Herrera C. H., Prieto J. J. L., Rodriguez R. G., Espinosa E. V., Martinez D. F., Barcena J. V., Yong R., Briones I. R., Pons J. L. L., Lopez H. A., Ruiz R. O., de la Vega C. D., Brito C. C., Valenzuela E. C., Reyes-Sanchez R., Ruiz A. B., Flores O. N., Gonzalez M. B., Nava R. A., Cerda J. D. M., Fierro O. F., Campos P. F., Alfaro T. A. A., Bellorin S. A., Avena R., Chavarria M., Espinosa I., Silva F. F., Nava R. H. G., Godoy K., Felix E. J. G., Garcia C. L. G., Salas L. G. G., Guajardo P., Gonzalez S. H., Izquierdo T., Ortiz M. C. M., Vasquez D. M., Mendoza N., Morales J., Nikitina N., Aybar S. O., Ortiz A., Macias P. P., Perez F., Sanchez J. A. P., Toledano S. P., Gonzalez M. R., Ramos C. R., Castro V. R., Cardona G. R., Cornejo M. R., Salinas A., Santana G., Perez P. S., Castaneda A. C. T., Cortes R. T., Lenz K., Drexel H., Foechterle J., Hagn C., Podczeck-Schweighofer A., Huber K., Winkler M., Schneeweiss B., Gegenhuber A., Lang W., Eichinger-Hasenauer S., Kaserer P., Sykora J., Rasch H., Pichler M., Schaflinger E., Strohmer B., Breier R., Ebner K. -M., Eischer L., Freihoff F., Lischka-Lindner A., Mark T., Mirtl A., Said A., Stocklocker C., Vogel B., Vonbank A., Wohrer C., Zanolin D., Paparella G., Vandergoten P., Parque J. -L., Capiau L., Vervoort G., Wollaert B., Desfontaines P., Mairesse G., Boussy T., Godart P., De Wolf A., Voet J., Heyse A., Hollanders G., Anne W., Vercammen J., Purnode P., Blankoff I., Faes D., Balthazar Y., Beutels M., Marechal P., Verstraete S., Xhaet O., Striekwold H., Thoeng J., Hermans K., Alzand B., Ascoop A. -K., Banaeian F., Barbuto A. -M., Billiaux A. C., Blockmans M., Bouvy C., Brike C., Capiau H., Casier T., Bolado A. C. Y., De Cleen D., De Coninck M., de Vos M., de Weerdt N., Delforge M., Delvigne M., Denie D., Derycker K., Deweerd E., Dormal F., Drieghe S., Everaert M., Eykerman T., Feys E., Ghekiere M., Gits F., Hellemans S., Helvasto L., Jacobs C., Lips S., Mestdagh I., Nimmegeers J., Piamonte V., Pollet P., Postolache A., Raepers M., Raymenants E., Richa J., Rombouts H., Salembier J., Scheurwegs C., Semeraro O., Simons N., Smessaert C., Smolders W., Stockman I., Tahon S., Thyssen V., Tincani G., Van Durme F., Van Lier D., Vandekerckhove H., Vandekerckhove Y., Vandenbroeck D., Vandorpe A., Vanhalst E., Vanhauwaert B., Vantomme C., Vergauwen L., Verloove H., Vydt T., Weyn T., Reichert P., Spacek R., Machova V., Zidkova E., Ludka O., Olsr J., Kotik L., Plocova K., Racz B., Ferkl R., Hubac J., Kotik I., Monhart Z., Burianova H., Jerabek O., Pisova J., Petrova I., Dedek V., Honkova M., Podrazil P., Spinar J., Vitovec J., Novak M., Lastuvka J., Durdil V., Antonova P., Bockova L., Bultas J., Chlumsky J., Dastychova L., Drasnar T., Honek J., Horejsi M., Hubacova V., Janska L., Kopeckova I., Kratochvilova R., Krcova E., Labrova R., Lindourkova A., Lipoldova J., Lubanda H., Ludkova A., Mahdalikova L., Majernikova M., Michalik D., Potuznik P., Prochazkova E., Sulc A., Sveceny J., Valtova M., Zidek M., Zika J., Nielsen H., Husted S., Hintze U., Rasmussen S., Bremmelgaard A., Markenvard J., Boerger J., Solgaard J., Simonsen P., Loekkegaard T., Bruun M., Mertz J., Dominguez H., Skagen K., Egstrup K., Ibsen H., Raymond I., Bang-Hansen T., Ellervik C., Eriksen E., Jensen L., Jensen M., Leth M., Nygaard A., Park J., Schou M., Therkelsen A., Tilma J., Vesterager K., Airaksinen J., Arola O., Koistinen J., Nappila H., Peltomaki K., Rasanen V., Vasankari T., Galinier M., Gottwalles Y., Paganelli F., Loiselet P., Muller J. -J., Koujan M. B., Marquand A., Destrac S., Piot O., Delarche N., Cebron J. -P., Boveda S., Guenoun M., Guedj-Meynier D., Galley D., Ohayon J., Assouline S., Zuber M., Amarenco P., Ellie E., Kadouch J., Fournier P. -Y., Huberman J. -P., Lemaire M., Rodier G., Milandre L., Vandamme X., Sibon I., Neau J. -P., Mahagne M. H., Mielot A., Bonnefoy M., Churet J. -B., Navarre V., Sellem F., Monniot G., Boyes J. -P., Doucet B., Martelet M., Obadia D., Crousillat B., Mouallem J., Bearez E., Nazeyrollas P., Brugnaux J. P., Fedorowsky A., Casassus F., Berneau J. -B., Chemin F., Falvo N., Perron J. -M., Poulard J. -E., Barreau A., Beltra C., Corrihons E., Decarsin N., Dubois B., Ducasse E., Giry X., Kemmel A., Ledure S., Lemaire N., Robin F., Rosolin N., Sanchez D., Suissa A., Koniger G., Purr J., Gerbaulet U., Kellner B. -T., Kopf A., Schafer T., Zauzig H., Riegel P., Hohensee H., Eissfeller E., Eder W., Rehling G., Glatzel D., Zutz S., Heinz G. -U., Menke H., Pustelnik A., Sandow P., Ludwig N., Wiswedel H., Wildenauer W., Axthelm C., Schwarz T., Babyesiza A., Stuchlik G., Zimny H. -H., Kropp M., Kahl F., Caspar A., Omankowsky S., Lassig T., Hartmann H. -J., Lehmann G., Bindig H. -W., Hergdt G., Reimer D., Hauk J., Dorsch W., Dshabrailov J., Michel H., Rapp K. -A., Vormann R., Mayer P., Horstmeier U., Eissing V., Hey H., Leuchtgens H., Lilienweiss V., Kolitsch K., Schubert C., Lauer H., Buchner T., Brauer G., Kamin S., Muller K., Abdel-Qader M., Baumbach S., Ebert H. -H., Schwencke C., Schellong S., Bernhardt P., Karolyi L., Sievers B., Haverkamp W., Salbach P., Rohnisch J. -U., Schoen S., Erdle W., Mueller T., Mueller H., Mitrovic V., Babjakova Z., Bergner K., Boehme S., Bonin K., Buckert D., Busch F., Dichristin U., Diez S., Fleck A., Flint K., Floegel H., Fritz C., Frommhold R., Gehre J., Geyer J., Grytzmann A., Hahn M., Helgert K., Hubert K., Kirchner-Volker K., Klein V., Kroll D., Krueger A., Lehmann R., Mann L., Maselli A., Menken G., Mikes K., Mortan H., Nasser N., Nicolaus D., Plauskat A., Pomper L., Quietzsch A., Ravenhorst C., Reichelt C., Reimer C., Schaefer B., Scharrer S., Schirmer K., Schmidt K., Schoene R., Schulze J., Schuppe M., Simon S., Sommer S., Spranger K., Talkenberger A., Tauber K., Tetlak A., Toennishoff T., Voelkel-Babyesiza R., Voigts B., Weiser U., Wesendorf S., Wildenauer S., Wolf T., Wurziger J., Zak J., Zauzig H. -D., Ziefle S., Zincke S., Vangel S., Szalai G., Merkely B., Kancz S., Boda Z., Nagy A., Laszlo Z., Matoltsy A., Gaszner B., Polgar P., Habon T., Noori E., Juhasz G., Kanakaridisz N., Szentpeteri I., Juhasz F., Vertes A., Papp A., May Z., Ferenczi J., Egyutt M., Kis E., Engelthaler G., Szantai G., Fulop E., Gombos P., Gulyas D., Jen P., Kiralyhazine Gyorke E., Kovacs M., Kovacsne Levang S., Marianna S., Radics Z., Sydo N., Szalo R., Szilagyi A., Sztanyik F., Vandrus B., Tiraferri E., Santoro R., Testa S., Di Minno G., Moia M., Caimi T. M., Martini G., Tessitori M., Cappelli R., Poli D., Quintavalla R., Melone F., Cosmi F., Pizzini A., Piseddu G., Fanelli R., Latella C., Santi R., Pancaldi L., De Cristofaro R., Palareti G., De Blasio A., Salerno Uriarte J., Minetti F., Pogliani E. M., Lonati L. M., Accogli M., Ciampani N., Malengo S., Feola M., Raisaro A., Fattore L., Grilli P., Germini F., Settimi M., Alunni M., Duranti G., Tedeschi L., Baglioni G., Avanzino G., Berardi M., Pannacci V., Giombolini A., Nicoli S., Scarponi T., Allasia B., Ricciarini P., Nasorri R., Argena A., Bossolasco P., Ronchini P., Filippi A., Tradati F., Bulla C., Donzelli L., Foppa L., Bottarelli M. L., Tomasello A., Mauric A., Femiano C., Reggio R., Lillo F., Mariani A., Forcignano F., Volpe M., D'Avino M., Bongiorni M. G., Severi S., Capucci A., Lodigiani C., Salomone E., Serviddio G., Tondo C., Golino P., Mazzone C., Iacopino S., Pengo V., Galvani M., Moretti L., Ambrosino P., Banfi E., Biagioli V., Bianchi A., Boggian G., Breschi M., Brusorio S., Calcagnoli F., Campagna G., Carpenedo M., Ciabatta C., Ciliberti G., Cimmino G., D'Arienzo C., Di Gennaro L., Fedele M., Ferrini P. M., Granzow K., Guazzaloca G., Guerra F., Lo Buglio A., Longo S., Macellari F., Mesolella E., Mollica Poeta E., Occhilupo P., Oriana V., Rangel G., Salomone L., Scaccianoce A., Scarone C., Segreti L., Sottilota G., Villani R., Zecca C., Ruiter J. H., Klomps H., Bongaerts M., Pieterse M. G. C., Guldener C., Herrman J. -P., Lochorn G., Lucassen A., Adriaansen H., The S. H. K., Nierop P. R., Hoogslag P. A. M., Hermans W., Groenemeijer B. E., Terpstra W., Buiks C., Boersma L. V. A., Boersma-Slootweg M., Bosman F., Bosschaert M., Bruin S., Danse I., De Graaf J., de Graauw J., Debordes M., Dols S., Geerlings F., Gorrebeeck K., Jerzewski A., Jetten W., Kelderman M., Kloosterman T., Koomen E. M., Krikken J., Melman P., Mulder R., Pronk A., Stallinga-de Vos A., te Kaat J., Tonino P., Uppelschoten B., van de Loo R., van der Kley T., van Leeuwen G., van Putten J. J., Westerman L., Berge E., Sirnes P. A., Gjertsen E., Hole T., Erga K., Hallaraker A., Skjelvan G., Ostrem A., Ghezai B., Svilaas A., Christersson P., Oien T., Hoegh Henrichsen S., Berg-Johansen J., Otterstad J. E., Antonsen H., Ausen K., Claussen H., Dominguez I., Jekthammer A., Lensebraaten A. B., Nilsen V., O'Donovan M., Ringdalen K., Strand S., Korzeniak R., Gieroba A., Biedrzycka M., Ogorek M., Wozakowska-Kaplon B., Loboz-Grudzien K., Kosior J., Supinski W., Kuzniar J., Zaluska R., Hiczkiewicz J., Swiatkowska-Byczynska L., Kucharski L., Gruchala M., Minc P., Olszewski M., Kania G., Krzciuk M., Lajkowski Z., Ostrowska-Pomian B., Lewczuk J., Zinka E., Karczmarczyk A., Chmielnicka-Pruszczynska M., Trusz-Gluza M., Opolski G., Bronisz M., Glanowska G., Ruszkowski P., Jaworska K., Sciborski R., Okopien B., Kukla P., Wozniak-Skowerska I., Galbas K., Cymerman K., Jurowiecki J., Miekus P., Myszka W., Mazur S., Lysek R., Baszak J., Rusicka-Piekarz T., Raczak G., Domanska E., Nessler J., Lesnik J., Ambicka M., Andrzejewski D., Araminowicz J., Barszcz A., Bartkowiak R., Bartnik J., Basiak M., Bekieszczuk E., Bernat L., Biedrzycki L., Biernacka A., Blaszczyk D., Broton E., Brzozowski W., Brzustowska M., Bzymek R., Chmielowski A., Chojnowski P., Cichomski R., Cieslak K., Cieszynska A., Curyllo B., Czamara M., Danilowicz-Szymanowicz L., Dolecka B., Drelich L., Dudzik-Richter B., Dybala T., Dziuba M., Faron W., Figura-Chmielewska M., Frankiewicz A., Gadzinski W., Gasior E., Gosciniecka B., Gutknecht P., Guziewicz M., Jackun-Podlesna A., Jaguszewska G., Jankielewicz J., Jaremczuk-Kaczmarczyk A., Jargiello-Baszak M., Jarzebowski A., Jaskulska-Niedziela E., Jaworska-Drozdowska M., Kabat J., Kaczmarzyk-Radka A., Kalin K., Kaliszczak R., Kiliszek M., Klata M., Kluczewski M., Kobielusz-Gembala I., Kochanska E., Kociolek D., Kolodzinska A., Komlo A., Konopka A., Korczowska E., Kowal E., Kowalczyk H. K., Kremis E., Kruczyk D., Krzesiak-Lodyga A., Krzyzanowski M., Kurdzielewicz W., Kustrzycka-Kratochwil D., Lesniewska-Krynska D., Leszczynski J., Lewicka E., Lichota E., Lip K., Loboz-Rudnicka M., Luka J., Lysek-Jozefowicz A., Machnikowska M., Majewska K., Mariankowski R., Markiewicz A., Mazur M., Metzgier-Gumiela A., Miedlar E., Mielcarek M., Neubauer-Geryk J., Niedek J., Niemirycz-Makurat A., Nowak A., Nowak S., Opielowska-Nowak B., Ozgowicz M., Pawelska-Buczen A., Pawlik-Rak E., Piotrowicz R., Ptaszynski P., Raczynska A., Rogowski W., Romanek J., Romaszkiewicz R., Rostoff P., Roszczyk N., Rozewska-Furmanek D., Rychta J., Rzyczkowska B., Sidor A., Skalska J., Smichura M., Splawski M., Staneta P., Staniszewska E., Starak-Marciniak J., Stopyra-Poczatek M., Sukiennik-Kujawa M., Szafranski J., Szalecki P., Szczepanska A., Szkrobka W., Szuchnik E., Szulowska A., Szumczyk-Muszytowska G., Szwoch M., Traczyk T., Troszczynska M., Trzcinski G., Tybura S., Walasik P., Wegrzynowska M., Wesolowska K., Wieczorek W., Wierzbicka A., Wilczewski P., Wilgat-Szecowka M., Wojewoda P., Wojnowski L., Wrobel M., Zakutynska-Kowalczyk K., Zyczynska-Szmon M., Eltishcheva V., Libis R., Tereshchenko S., Popov S., Kamalov G., Belenky D., Zateyshchikova A., Kropacheva E., Kolesnikova A., Nikolaev K., Egorova L., Khokhlov A., Yakupov E., Poltavskaya M., Zateyshchikov D., Drapkina O., Vishnevsky A., Barbarash O., Miller O., Aleksandrova E., Chizhov P., Sergeev M., Shutemova E., Mazur E., Zrazhevskiy K., Novikova T., Kostenko V., Moiseeva Y., Polkanova E., Sobolev K., Rossovskaya M., Zubeeva G., Shapovalova Y., Nagibovich O., Edin A., Agakhanyan A., Batalov R., Belenkova Y., Bitakova F., Chugunnaya S., Dumikyan A., Erofeeva S., Gorbunova E., Gorshkova T., Gubanov A., Gurmach M., Ivanova Y., Kolesova T., Konyushenko D., Korneeva O., Kropova O., Kuchuk P., Kungurtseva O., Kupriyanova T., Kurylo B., Kuvanova M., Lebedeva O., Lileeva E., Machilskaya O., Medvedeva T., Monako G., Motylev I., Nagibovich G., Novikova E., Orlov Y., Osmolovskaya Y., Ovsannikova A., Platonov D., Rachkova S., Sinitsina O., Speshilova S., Suslova O., Ushakov A., Volodicheva O., Zemlianskaia O., Zhirov I., Zhuravleva E., Zotova I., Garcia P. A., Fernandez M. F. L., Tercedor L., Iparraguirre S. T., Monserrat P. T., Contreras E. M., Rafecas J. I., Carrasco J. M., Pavia P. G., Pajuelo C. G., Serrano C. M., Alonso L. F. I., Ruiz A. G., Klein J. M., Juanatey J. R. G., Esquivias G. B., Collado I. M., Piquero H. P., Cuixart C. B., Morato M. R., Llibre J. B. I., Vicente C. C., Gutierrez M. V., Gonzalo F. E., Fernandez C. A. A., Plana N. D. V., Montserrat E. E., Alia J. J. M., Oliva M. A. M., Sanmartin J. I., Gonzalez M. J., Alvarez M. R., Melenchon J. H., Vera T. R., Soriano F. R., Riesco L. G., Macian M. D. M., Granado J. Q., Navarro M. J., Sales J. C., Perez J. V. V., Caamano M. V., Torres M. F. A., Gomez G. M., Romo A. I., Diaz M. A. P., Alonso C., Alvarez D., Alvarez M., Amaro M., Andere N., Villar J. A., Ochoa R. A., Austria A., Barbeira S., Feu E. B., Bartes A., Munoz V. B., Jimenez F. J. B., Tijuan A. B., Ramirez J. C., Ramos M. C., Martinez E. C., Moreno M. C., Corchado G. C., Gil M. C., Orive M. C., Fernandez D. C., del Misterio M. C., Alsina R. C., Cabrera A. C., de Faria J. C. P. P., Costas S., Marco M. I. C., Dachs M., Lopez C. M. D., Borras A. D., Madariaga A. E., Espallargas A., Fernandez M., Escobar E. F., Mas E. F., Ferrer A., Fosch J., Bermudez M. G., Millan V. G., Saenz M. G., Garcia C. G., Gomez C., Perez Y. G., Segovia A. G., Gonzalez P., Grigorian L., Molina A. G., del Val M. C. G., Maeso B. H., Rodriguez E. H., Garcia A. I., Fernandez M. J. J., Besa B. J., Salvadores P. J., Bouzamayor M. B. L., Lasuncion I., Gort L. E. L., Molina M. L., Lopez M., Rey A. M., Guerra J. M., Marcus S., Vila A. M., Mena M. M., Mazon P., Zurita F. M., Millan G., Molina M., Alia P. M., Montes D., Gonzalez M. M., Munoz R. B. M., Palma A. N., Figueroa H. N. O., Ortega V. M., Cortes C. O., Tomera D. O., Merchan N. P., Ibar I. P., Garcia E. P., Armayor M. P., Carasa M. P., Prieto I., Quintern V., Renom R., Diaz L. M. R., Rios V., Sola L. R., Rivera R., Robiro X. R., Roca M., Saumell C. R., Rodrigo C., Rodriguez E., Garcia M. R., Jimenez S. S., Calderon P. S., Mendez L. S., Parra S. S., Santolaya C., Sanz M. R. S., Blanco A. S., Serralvo E., Sierra N., Valero C. S., Lopez J. S., Fontanillas M. T., Riera M. T., Tobajas G., Torres C., Marques J. T., Pastor M. U., Wirdby A., Linden J., Henriksson K., Elmersson M., Egilsson A., Borjesson U., Svard G., Liu B., Lindh A., Olsson L. -B., Gustavsson M., Andersson L., Benson L., Bothin C., Hajimirsadeghi A., Kadir K., Ericsson M., Ohlsson A., Lindvall H., Svensson P., Thorne K., Handel H., Platonov P., Eriksson B., Timberg I., Romberg K., Crisby M., Karlsson J. -E., Jensen S. A., Andersson A., Malmqvist L., Martinsson B., Bernsten F., Engdahl J., Thulin J., Hot-Bjelac A., Stalby P., Aaroe H., Ahbeck E., Ahlmark H., Al-Khalili F., Bonkowski G., Dzeletovic S., Ekstrand A. -B., Eriksson G. -B., Floren K., Grassjo C., Hahn S., Jaensson P., Jansson B., Jansson J. -H., Kangert R. -M., Koch A., Kusiak D., Lettenstrom A., Lindberg A., Lindholm C. -J., Mannermyr A., Mansson K., Millborg M., Nilsson C., Ohlin A. -M., Olofsson A., Osberg A., Pedersen A., Risbecker K., Rosenberg K., Samuelsson J., Shayesteh M., Skoglund K., Stjernberg M., Thorsen C., Beer J. H., Debrunner J., Amstutz D., Bruegger J., Elise G., Grau A., Guinand A., Henriette I., Saga E., Winnik S., Rudyk I., Tseluyko V., Karpenko O., Zhurba S., Kraiz I., Kupnovytska I., Serediuk N., Mostovoy Y., Ushakov O., Koval O., Kovalskyi I., Svyshchenko Y., Sychov O., Stanislavchuk M., Kraydashenko O., Yagensky A., Tykhonova S., Fushtey I., Belegai R., Berko G., Burdeuna L., Chabanna O., Daniuk I., Ivanov A., Kamenska E., Kaplan P., Khyzhnyak O., Kizim S., Matova O., Medentseva O., Mochonyi V., Mospan M., Nemtsova V., Ovdiienko T., Palamarchuk O., Pavelko M., Petrovskyy R., Plevak D., Proshak O., Pyvovar S., Rasputina L., Romanenko O., Romanova O., Sapatyi A., Shumakov O., Stets R., Todoriuk L., Varenov V., Chauhan N., Goodwin D., Saunders P., Evans R., Leese J., Jhittay P. S., Ross A., Kainth M. S., Pickavance G., McDonnell J., Williams A., Gooding T., Wagner H., Suryani S., Singal A., Sircar S., Bilas R., Hutchinson P., Wakeman A., Stokes M., Paul N., Aziz M., Ramesh C., Wilson P., Franklin S., Fairhead S., Thompson J., St Joseph V., Taylor G., Tragen D., Seamark D., Paul C., Richardson M., Jefferies A., Sharp H., Jones H., Giles C., Page M., Oginni O., Aldegather J., Wetherwell S., Lumb W., Evans P., Scouller F., Macey N., Stipp Y., West R., Thurston S., Wadeson P., Matthews J., Pandya P., Gallagher A., Railton T., Sinha B., Russell D., Davies J. A., Ainsworth P., Jones C. P., Weeks P., Eden J., Kernick D., Murdoch W., Lumley L., Patel R. P., Wong S. W., Saigol M., Ladha K., Douglas K., Cumberlidge D. F., Bradshaw C., Van Zon G., Jones K. P., Thomas M. J., Watson E., Sarai B., Ahmad N., Willcock W., Cairns J., Sathananthan S., de Kare-Silver N., Gilliland A., Strieder E., Howitt A., Vishwanathan B., Bird N., Gray D., Clark M., Bisatt J., Litchfield J., Fisher E., Fooks T., Kelsall A. R., Alborough E., Wakeling J., Parfitt M., Milne K., Rogers S., Priyadharshan R., Oliver J. L., Davies E., Abushal S., Jacobs M., Hutton C., Walls N. I., Thompson R., Chigbo C., Zaidi S. M. A., Howard M., Butter K. C., Barrow S., Little H., Haq I. U., Gibbons L., Glencross S., McLeod A. J., Poland K., Mulholland C., Warke A., Conn P., Burns G., Smith R. N., Lowe S., Kamath R., Dau H. S., Webster J., Hodgins I., Vercoe S., Roome P. C., Pinnock H., Patel J. R. A., Ali A., Hart N., Davies R., Stuart E., Neden C. A., Danielsen M., Heath R., Sharma P., Galloway S., Hawkins C., Oliver R., Aylward M., Mannion S., Braddick M., Edwards D., Rothwell A. C., Sabir A., Choudhary F., Khalaque S., Wilson A., Peters S., Coulson W., Roberts N., Heer A., Coates S., Ward B., Jackson D., Walton S., Shepherd D., Sterry M., Wong T., Boon M., Bunney R., Haria-Shah R., Baron R. T., Davies S., Schatzberger T., Hargreaves N., Stephenson T., Choi H., Batson R., Lucraft L., Myhill T., Estifano S., Geatch D., Wilkinson J., Veale R., Forshaw K., Davies T., Zaman K., Vinson P., Liley C., Bandrapalli M., McGinty P., Wastling R., McEleny P., Beattie A., Cooke P., Wong M., Gunasegaram J., Pugsley M., Ahmad S., A'Court C., Ayers J., Bennett J., Cartwright S., Dobson S., Dooldeniya C., Flynn A., Fox R., Goram J., Halpin A., Hay A., Jacobs P., Jeffers L., Lomax L., Munro I., Muvva R., Nadaph M., Powell K., Randfield S., Redpath D., Reed R., Rickenbach M., Rogers G., Saunders P. B., Seamark C., Shewring J., Simmons P., Simper H., Stoddart H., Sword A., Thomas N., Thomson A., Blenkhorn A., Singh B., Van Gaal W., Abhayaratna W., Lehman R., Roberts-Thomson P., Kilian J., Coulshed D., Catanchin A., Colquhoun D., Kiat H., Eccleston D., French J., Zimmett L., Ayres B., Phan T., Blombery P., Crimmins D., O'Donnell D., Choi A., Astridge P., Arstall M., Jepson N., Binnekamp M., Lee A., Rogers J., Starmer G., Carroll P., Faunt J., Aggarwala A., Barry L., Batta C., Beveridge R., Black A., Bonner M., Boys J., Buckley E., Campo M., Carlton L., Connelly A., Conway B., Cresp D., Dimitri H., Dixon S., Dolman M., Duroux M., Eskandari M., Eslick R., Ferreira-Jardim A., Fetahovic T., Fitzpatrick D., Geraghty R., Gibbs J., Grabek T., Modi M. H., Hayes K., Hegde M. P., Hesketh L., Hoffmann B., Johnson K., Juergens C., Kassam I., Lawlor V., Lehman M., Lehman S., Leung D., Mackay S., MacKenzie M., McCarthy C., McIntosh C., McKeon L., Morrison H., Mussap C., Myers J. -D., Nagalingam V., Oldfield G., O'May V., Palmer J., Parsons L., Patching K., Patching T., Paul V., Plotz M., Preston S., Rashad H., Ratcliffe M., Raynes S., Rose J., Sanders L., Seremetkoska M., Setio H., Shone S., Shrestha P., Singh C., Singleton C., Stoyanov N., Sutcliffe S., Swaraj K., Tarrant J., Thompson S., Tsay I. M., Vorster M., Waldman A., Wallis L., Wilford E., Wong K., Luton R., Gupta M., Pandey A. S., Cheung S., Leader R., Beaudry P., Ayala-Paredes F., Berlingieri J., Heath J., Poirier G., Du Preez M., Nadeau R., Dresser G., Dhillon R., Hruczkowski T., Schweitzer B., Coutu B., Angaran P., MacDonald P., Vizel S., Fikry S., Parkash R., Lavoie A., Cha J., Ramjattan B., Bonet J., Ahmad K., Aro L., Aves T., Beaudry K., Bergeron C., Bigcanoe J., Bignell N., Breakwell L., Burke E., Carroll L., Clarke B., Cleveland T., Daheb S., Dehghani P., Denis I., Djaidani Z., Dorian P., Douglass S., Dunnigan J., Ewert A., Farquhar D., Fearon A., Ferleyko L., Fournier D., Fox B., Grenier M. -C., Gulliver W., Haveman K., Hines C., Hines K., Jackson A. M., Jean C., Jethoo G., Kahlon R., Kelly S., Kim R., Korley V., Kornder J., Kwan L., Largy J., Lewis C., Lewis S., Mangat I., Moor R., Navratil J., Neas I., Otis J., Otis R., Pandey M., Petrie F., Pinter A., Raines M., Roberts P., Robinson M., Sas G., Schulman S., Snell L., Spearson S., Stevenson J., Trahey T., Wong S., Wright D., El-Aziz A. A., Seif S. K. A., El Din M. G., El Etriby S., Elbahry A., El-Etreby A., Elkhadem M., Katta A., Khairy T., Mowafy A., Nawar M., Ohanissian A., Reda A., Reda M., Salem H., Sami N., Samir S., Setiha M., Sobhy M., Soliman A., Taha N., Tawfik M., Zaatout E., Kettles D., Bayat J., Siebert H., Horak A., Kelfkens Y., Garda R., Pillay T., Guerra M., van Zyl L., Theron H., Murray A., Louw R., Greyling D., Mntla P., Ueckermann V., Loghdey R., Ismail S., Ahmed F., Engelbrecht J., Ramdass A., Maharajh S., Oosthuysen W., Angel G., Bester C., Booysen M., Boshoff C., Cannon C., Cassimjee S., Chami C., Conway G., Davids A., de Meyer L., Du Plessis G., Ellis T., Henley L., Karsten M., Loyd E., Marks J., Mavhusa L., Mostert M., Page A., Rikhotso L., Salie M., Sasto J., Shaik F., Skein A., Smith L., Tarr G., Tau T., van Zyl F., Yousef G., Agrawal A., Nathani M., Ibrahim M., Esheiba E. M., Singh R., Naguib A., Abu-Mahfouz M., Al Omairi M., Al Naeemi A., Maruthanayagam R., Bazargani N., Wassef A., Gupta R., Khan M., Subbaraman B., Abdul A., Al Mulla A., El Bardisy S., Haridas P., Jadhav S., Magdaluyo K., Makdad M., Maqsood I., Mohamed R., Sharma N., Sharma R., Thanzeel M., Canosa R., Rama P., Blumberg E., Garcia J., Mullen P., Wilson V., Quick A., Ferrick K., Kutayli W. M., Cox M., Franco M., Falkowski S., Mendelson R., Williams M., Miller S., Beach S., Alfieri A., Gutowski T., Haque I., Reddy R., Ahmed W., Delafontaine P., Diercks D., Theodoro D., Remmel K., Alberts M., Ison R., Noveck H., Duffy P., Pitta S., Nishijima D., Treasure C., Asafu-Adjaye N., Ball K., Bartlett M., Bentley M., Bowers S., Brown A., Browne A., Cameron-Watts J., Canova M., Cassidy D., Cervellione K., Congal S., DePauw J., Dickerson A., Eley M., Evans L., Felpel S., Ferdinand K., Fielder D., Gentry P., Haideri A., Hakimi F., Harbour T., Hartranft E., Hawkins B., Headlee M., Henson L., Herrick C., Hicks T., Jasinski S., Jones A., Jones L., Jones P., Karl S., Keeling M., Kerr J., Knowles P., Langdon J., Lay M., Lee J. A., Lincoln T., Malone E., Merliss A., Merritt D., Minardo J., Mooso B., Orosco C., Palumbo V., Parker M., Parrott T., Paserchia S., Pearl G., Peterson J., Pickelsimer N., Purcell T., Raynor J., Raziano S., Richard C., Richardson T., Robertson C., Sage A., Sanghera T., Shaw P., Shoemaker J., Smith K., Stephanie B., Thatcher A., Theobald H., Thompson N., Treasure L., Tripti T., Verdi C., Worthy V.
Publikováno v:
JAMA Cardiology, 4, 526-548
JAMA Cardiol
JAMA Cardiology, 4, 6, pp. 526-548
JAMA Cardiol
JAMA Cardiology, 4, 6, pp. 526-548
Contains fulltext : 209349.pdf (Publisher’s version ) (Closed access) Importance: Congestive heart failure (CHF) is commonly associated with nonvalvular atrial fibrillation (AF), and their combination may affect treatment strategies and outcomes. O
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::5a292c42a11ef71aed164e58b6dd4d5c
http://hdl.handle.net/2066/209349
http://hdl.handle.net/2066/209349
Autor:
Ibrahim, M., Erga, K., Hole, T., Gjertsen, E., Kirchner-Volker, K., Hubert, K., Helgert, K., Hahn, M., Grytzmann, A., Geyer, J., Gehre, J., Frommhold, R., Fritz, C., Floegel, H., Flint, K., Fleck, A., Diez, S., Dichristin, U., Busch, F., Buckert, D., Bonin, K., Boehme, S., Bergner, K., Babjakova, Z., Mitrovic, V, Mueller, H., Mueller, T., Erdle, W., Schoen, S., Roehnisch, J-U, Salbach, P., Haverkamp, W., Sievers, B., Karolyi, L., Bernhardt, P., Schellong, S., Schwencke, C., Ebert, H-H, Baumbach, S., Abdel-Qader, M., Mueller, K., Kamin, S., Brauer, G., Buchner, T., Lauer, H., Schubert, C., Kolitsch, K., Lilienweiss, V, Leuchtgens, H., Hey, H., Eissing, V, Horstmeier, U., Mayer, P., Vormann, R., Rapp, K-A, Michel, H., Dshabrailov, J., Dorsch, W., Hauk, J., Reimer, D., Hergdt, G., Bindig, H-W, Lehmann, G., Hartmann, H-J, Laessig, T., Omankowsky, S., Caspar, A., Kahl, F., Kropp, M., Zimny, H-H, Stuchlik, G., Babyesiza, A., Schwarz, T., Axthelm, C., Wildenauer, W., Wiswedel, H., Ludwig, N., Sandow, P., Pustelnik, A., Menke, H., Guenoun, M., Boveda, S., Cebron, J-P, Delarche, N., Piot, O., Destrac, S., Marquand, A., Koujan, M. B., Muller, J-J, Loiselet, P., Paganelli, F., Gottwalles, Y., Galinier, M., Le Heuzey, J-Y, Vasankari, T., Rasanen, V, Peltomaki, K., Nappila, H., Koistinen, J., Arola, O., Airaksinen, J., Raatikainen, P., Vesterager, K., Tilma, J., Therkelsen, A., Schou, M., Park, J., Nygaard, A., Leth, M., Jensen, M., Jensen, L., Eriksen, E., Ellervik, C., Bang-Hansen, T., Raymond, I, Ibsen, H., Egstrup, K., Skagen, K., Dominguez, H., Mertz, J., Bruun, M., Loekkegaard, T., Simonsen, P., Solgaard, J., Boerger, J., Markenvard, J., Bremmelgaard, A., Rasmussen, S., Hintze, U., Husted, S., Nielsen, H., Nielsen, J., Zika, J., Zidek, M., Valtova, M., Sveceny, J., Sulc, A., Prochazkova, E., Potuznik, P., Michalik, D., Majernikova, M., Mahdalikova, L., Ludkova, A., Lubanda, H., Lipoldova, J., Lindourkova, A., Labrova, R., Krcova, E., Kratochvilova, R., Kopeckova, I, Janska, L., Hubacova, V, Horejsi, M., Honek, J., Drasnar, T., Dastychova, L., Chlumsky, J., Bultas, J., Novikova, E., Nagibovich, G., Motylev, I, Monako, G., Medvedeva, T., Machilskaya, O., Lileeva, E., Lebedeva, O., Kolesova, T., Ivanova, Y., Gurmach, M., Gubanov, A., Gorshkova, T., Gorbunova, E., Erofeeva, S., Dumikyan, A., Chugunnaya, S., Bitakova, F., Belenkova, Y., Batalov, R., Agakhanyan, A., Edin, A., Nagibovich, O., Shapovalova, Y., Zubeeva, G., Rossovskaya, M., Sobolev, K., Polkanova, E., Moiseeva, Y., Kostenko, V, Novikova, T., Zrazhevskiy, K., Mazur, E., Shutemova, E., Sergeev, M., Chizhov, P., Aleksandrova, E., Miller, O., Barbarash, O., Vishnevsky, A., Drapkina, O., Zateyshchikov, D., Poltavskaya, M., Yakupov, E., Khokhlov, A., Egorova, L., Nikolaev, K., Kolesnikova, A., Kropacheva, E., Zateyshchikova, A., Belenky, D., Kamalov, G., Popov, S., Tereshchenko, S., Libis, R., Eltishcheva, V, Panchenko, E., Zyczynska-Szmon, M., Zakutynska-Kowalczyk, K., Wrobel, M., Wojnowski, L., Wojewoda, P., Wilgat-Szecowka, M., Wilczewski, P., Wierzbicka, A., Wieczorek, W., Wesolowska, K., Wegrzynowska, M., Walasik, P., Tybura, S., Trzcinski, G., Troszczynska, M., Traczyk, T., Szwoch, M., Szumczyk-Muszytowska, G., Szulowska, A., Szuchnik, E., Szkrobka, W., Szczepanska, A., Szalecki, P., Szafranski, J., Sukiennik-Kujawa, M., Stopyra-Poczatek, M., Starak-Marciniak, J., Staniszewska, E., Staneta, P., Splawski, M., Smichura, M., Skalska, J., Sidor, A., Rzyczkowska, B., Rychta, J., Rozewska-Furmanek, D., Roszczyk, N., Rostoff, P., Romaszkiewicz, R., Romanek, J., Rogowski, W., Raczynska, A., Ptaszynski, P., Piotrowicz, R., Pawlik-Rak, E., Pawelska-Buczen, A., Ozgowicz, M., Opielowska-Nowak, B., Nowak, S., Nowak, A., Niemirycz-Makurat, A., Niedek, J., Neubauer-Geryk, J., Mielcarek, M., Miedlar, E., Metzgier-Gumiela, A., Mazur, M., Markiewicz, A., Mariankowski, R., Majewska, K., Machnikowska, M., Lysek-Jozefowicz, A., Luka, J., Loboz-Rudnicka, M., Lip, K., Lichota, E., Lewicka, E., Leszczynski, J., Lesniewska-Krynska, D., Kustrzycka-Kratochwil, D., Kurdzielewicz, W., Krzyzanowski, M., Poli, D., Cappelli, R., Tessitori, M., Martini, G., Caimi, T. M., Moia, M., Di Minno, G., Testa, S., Santoro, R., Tiraferri, E., Ambrosio, G., Agnelli, G., Vandrus, B., Sztanyik, F., Szilagyi, A., Bockova, L., Antonova, P., Durdil, V, Lastuvka, J., Novak, M., Vitovec, J., Spinar, J., Podrazil, P., Honkova, M., Dedek, V, Petrova, I, Pisova, J., Jerabek, O., Burianova, H., Monhart, Z., Kotik, I, Hubac, J., Ferkl, R., Racz, B., Plocova, K., Kotik, L., Olsr, J., Ludka, O., Zidkova, E., Machova, V, Spacek, R., Reichert, P., Jansky, P., Weyn, T., Vydt, T., Verloove, H., Vergauwen, L., Vantomme, C., Vanhauwaert, B., Vanhalst, E., Vandorpe, A., Vandenbroeck, D., Vandekerckhove, Y., Vandekerckhove, H., Van Lier, D., Van Durme, F., Tincani, G., Thyssen, V, Tahon, S., Stockman, I, Smolders, W., Smessaert, C., Simons, N., Semeraro, O., Scheurwegs, C., Salembier, J., Rombouts, H., Richa, J., Raymenants, E., Raepers, M., Postolache, A., Pollet, P., Piamonte, V, Nimmegeers, J., Mestdagh, I, Lips, S., Jacobs, C., Helvasto, L., Hellemans, S., Gits, F., Ghekiere, M., Feys, E., Eykerman, T., Everaert, M., Drieghe, S., Dormal, F., Deweerd, E., Derycker, K., Denie, D., Delvigne, M., Delforge, M., Leyva Rendon, A., Matadamas Hernandez, N., Cardona Munoz, E., Pozas, G., Llamas Esperon, G., Lopez Rosas, E., Villarreal Umana, S., Espinola Zavaleta, N., Cabrera Jardines, R., Ramos Zavala, M. G., Leal Cantu, R., Illescas Diaz, J., Sanchez Diaz, C. J., Villan, C., Vergara, M., Olguin, V, Munoz Oyarzon, J., Molina, E., Lara, C., Campisto, Y., Aguilar, J., Astudillo, C., Rey, C., Charme Vilches, G., Larico Gomez, M., Lanas, F., Forero, A., Montecinos, H., Marin Cuevas, P., Houzvic, C., Conejeros, C., Stockins Fernandez, B. A. J., Potthoff Cardenas, S., Arriagada, G., Bugueno Gutierrez, C., Eggers, G., Corbalan, R., Villaca Guimaraes Filho, F., Vila Boas, L., Vieira Torres, L. G., Vieira Homem, R., Vidal Armaganijan, L., Vicente, C., Viana, T., Vargas, T., Valois, M. V., Unterkircher, B., Trama, L., Toazza Duda, N., Stoll, C., Spolaor, L., Soares, L., Silva, S., Seroqui, M., Santos, M., Santos, I, Santos, D., Ruaro Reichert, T., Roesch, H., Rodrigues, A., Ribeiro, S., Rech, R. L., Ramos Pereira, N., Queirantes, C., Quaia Fortunato, S. C., Poletti, S., Perreira, R., Pereira, V. L., Pereira, L., Pavani, R., Palmegiani, E., Oss Emmer, S., Ormundo, C., Nanzer Vital, C., Mouco, O. M. C. C., Mortari, L., Melo, G., Mazzoni, M., Kuvanova, M., Kurylo, B., Kupriyanova, T., Kungurtseva, O., Kuchuk, P., Kropova, O., Korneeva, O., Konyushenko, D., Heinz, G-U, Zutz, S., Glatzel, D., Rehling, G., Eder, W., Eissfeller, E., Hohensee, H., Riegel, P., Zauzig, H., Schaefer, T., Kopf, A., Kellner, B-T, Gerbaulet, U., Purr, J., Koeniger, G., Darius, H., Suissa, A., Sanchez, D., Rosolin, N., Robin, F., Lemaire, N., Ledure, S., Kemmel, A., Giry, X., Ducasse, E., Dubois, B., Decarsin, N., Corrihons, E., Beltra, C., Barreau, A., Poulard, J-E, Perron, J-M, Falvo, N., Chemin, F., Berneau, J-B, Casassus, F., Fedorowsky, A., Brugnaux, J. P., Nazeyrollas, P., Bearez, E., Mouallem, J., Crousillat, B., Obadia, D., Martelet, M., Doucet, B., Boyes, J-P, Monniot, G., Sellem, F., Navarre, V, Churet, J-B, Bonnefoy, M., Mielot, A., Mahagne, M. H., Neau, J-P, Sibon, I, Vandamme, X., Milandre, L., Rodier, G., Lemaire, M., Huberman, J-P, Fournier, P-Y, Kadouch, J., Ellie, E., Amarenco, P., Zuber, M., Assouline, S., Ohayon, J., Galley, D., Guedj-Meynier, D., Marinho, M. C., Macagnan, A. P., Lustosa, E., Lourenco da Silva Junior, O., Lopes, D., Lino, E. G., Komar, D., Junior, G., Jannuzzi, F., Igansi, F., Hettwer Magedanz, E., Guizzardi, S., Guanaes, D., Gottardo, P., Freire, F., Franchin Ferraz, R., Frack Costantini, C. R., Fonseca, C., Fernandes, E., Felix Lorenzato Fonseca, T., Fabri, P., Esteves, D. C., Ely Pizzato, P., Drummond Wainstein, A. P., Dias, M. A., Dias, C., Del Monaco, M., de Araujo, G. R., Daros, E., da Silveira, J. A., da Silva Paulitsch, F., da Silva, L. S., Costantini Ortiz, C., Costa, M., Correa, C., Codonho Goes, N., Clemente Mingireanov, R., Chokr, M. O., Chieza, F., Cardoso Boscato, S., Caporale, M., Camazzola, F. E., Borges Queiroz, L., Biazus, G., Benez Teixeira Lemos, M. A., Bellotti Lopes, H., Belisario Falchetto, E., Barroso, S., Barbosa, T., Arruda Nakazone, M., Araujo, V, Alves de Oliveira Gomes, J., Agliardi, P., Gomes Ferreira, L. G., do Carmo Borges, N. C., Simoes de Almeida, R., Nigro Maia, L., Tumelero, R. T., de Moura Xavier Moraes Junior, J. B., Aranha Rosito, G. B., Alban, F., Broilo Franca, C. C., Pereira Martins, M., Chemello, D., Pisani, C., Finimundi, H. C., Abdalla Saad, J., Costantini Frack, C. R., Munhoz da Fontoura Tavares, C., Vieira Botelho, R., Lanna Figueiredo, E., Ramos Filho, R. A., Reis, G., Roquette, F., Bertolim Precoma, D., Moncada, C., Alves da Costa, F. A., Da Rocha Rodrigues, T., Del Carlo, C. H., Westerlund Montera, M., Bodanese, L. C., Menezes Lorga Filho, A., Moura Jorge, J. C., Moreira, D., Pires, L., Ferreira Rossi, P. R., Silveira Teixeira, M., Ribeiro, J. M., de Souza Neto, J. D., Kunz Sebba Barroso de Souza, W., Steffens, A., Faria Neto, J., Armaganijan, D., Jaber, J., Sobral Filho, D. C., Barretto, A. C. P., Zurbrigk, F. J., Zillo, M., Yunis, M. E., Vallejo, M., Tufare, A. L., Tonelli, L., Tinto, J. F., Sossich, A., Schygiel, P. O., Sanziani, L. S., Salinger, M., Said Palladino, M. E., Rolandi, F., Rodriguez, M. A., Ricotti, C., Potito, R. N., Pontoriero, J., Perez Prados, G., Novas, V, Navarro, A., Munguia, R., Meirino, A., Mautner, B., Matkovich, J., Martinelli, C., Martinelli, A., Maffei, L., Maehara, G., Lopez, A., Ingratta, M., Hrabar, A. D., Hansen, V, Had, M. de L. M., Gurfinkel, E. P., Gimenez, C. H., Giacomi, M. P., Funosas, C., Foa Torres, M., Fernandez Voena, F., Fanuele, M., Eden, M. F., Diez, F., De Urquiza, I. N., Damonte, A. A., Costamagna, O. J. A., Costabel, J. P., Colombo Berra, F., Carrizo, R., Cappi, A. L., Campisi, V, Cabrini, R., Buzzetti, C., Borchowiec, S., Berli, M., Berli, F., Bergesio, L., Belardi, J. A., Arias, L., de Weerdt, N., de Vos, M., De Coninck, M., De Cleen, D., Conde Y Bolado, A., Casier, T., Capiau, H., Brike, C., Bouvy, C., Blockmans, M., Billiaux, A. C., Barbuto, A-M, Banaeian, F., Ascoop, A-K, Alzand, B., Hermans, K., Thoeng, J., Striekwold, H., Xhaet, O., Verstraete, S., Marechal, P., Beutels, M., Balthazar, Y., Faes, D., Blankoff, I, Purnode, P., Vercammen, J., Ann, W., Hollanders, G., Heyse, A., Voet, J., De Wolf, A., Godart, P., Boussy, T., Mairesse, G., Desfontaines, P., Wollaert, B., Vervoort, G., Capiau, L., Parque, J-L, Vandergoten, P., Paparella, G., Cools, F., Zanolin, D., Woehrer, C., Vonbank, A., Vogel, B., Stoeckloecker, C., Said, A., Mirtl, A., Mark, T., Lischka-Lindner, A., Freihoff, F., Eischer, L., Ebner, K-M, Breier, R., Strohmer, B., Schaflinger, E., Pichler, M., Rasch, H., Sykora, J., Kaserer, P., Eichinger-Hasenauer, S., Lang, W., Gegenhuber, A., Schneeweiss, B., Winkler, M., Huber, K., Podczeck-Schweighofer, A., Hagn, C., Foechterle, J., Drexel, H., Lenz, K., Brodmann, M., Trujillo Cortes, R., Tovar Castaneda, A. C., Sida Perez, P., Santana, G., Salinas, A., Ruiz Cornejo, M., Romero Cardona, G., Roa Castro, V, Rivera Ramos, C., Ramos Gonzalez, M., Pina Toledano, S., Perez Sanchez, J. A., Perez, F., Padilla Macias, P., Ortiz, A., Ochoa Aybar, S., Nikitina, N., Morales, J., Mendoza, N., Martinez Vasquez, D., Mancilla Ortiz, M. C., Izquierdo, T., Hernandez Gonzalez, S., Guajardo, P., Gonzalez Salas, L. G., Gonzalez Garcia, C. L., Gonzalez Felix, E. J., Godoy, K., Garcia Nava, R. H., Flores Silva, F., Espinosa, I, Chavarria, M., Avena, R., Altamirano Bellorin, S., Alfaro, T. A. A., Fajardo Campos, P., Fierro Fierro, O., Morales Cerda, J. D., Arriaga Nava, R., Benavides Gonzalez, M., Nandayapa Flores, O., Bazzoni Ruiz, A., Reyes-Sanchez, R., Chuquiure Valenzuela, E., Cantu Brito, C., Diaz de la Vega, C., Olvera Ruiz, R., Alvarez Lopez, H., Leiva Pons, J. L., Rodriguez Briones, I, Yong, R., Velasco Barcena, J., Flores Martinez, D., Villeda Espinosa, E., Gaona Rodriguez, R., Lopez Prieto, J. J., Hernandez Herrera, C., Lopez Villezca, D., Virgen Carrillo, L., de los Rios Ibarra, M., Garcia Hernandez, N., Arabetti, C., Alvarez D'Amelio, A., Alaguibe, E. D., Ferroni, F., Gomez Vilamajo, O. A., Berli, M. A., Cartasegna, L. R., Sinisi, V. A., Sassone, S., Fosco, M. J., Fernandez, A. A., Egido, J., Dran, R. D., Ramos, J. L., Di Paola, L. A., Zapata, G., Conde, D., Ahuad Guerrero, R. A., Giacomi, G., Centurion, N., Kleiban, A. J., Dragotto, P., Berman, S. G., Fernandez Caputi, V, Sambadaro, G. A., Ingaramo, A. C., Vensentini, N., Luciardi, H. L., Yuksekdag, V, Yilmaz, F., Yildirim, R., Yildirim, E., Alkan, D. Uzun, Seker, T., Sayin, B. Y., Sahiner, L., Sag, H., Quisi, A., Ozcelik, E., Okutucu, S., Karatas, S. Kilic, Karaayvaz, E. B., Ikitimur, B., Genc, D., Felekoglu, M. A., Esen, M., Oto, A., Caliskan, S., Buyukpapuc, M., Budeyri, S., Bireciklioglu, M. F., Aras, F., Alpay, D., Aktas, O., Abdelrahman, H., Aras, D., Okuyan, E., Ersanli, M., Yorgun, H., Demir, M., Sayin, T., Sucu, M., Ozdemir, M., Pekdemir, H., Cayli, M., Ongen, Z., Yeter, E., Aydinlar, A., Yilmaz, O., Ozdemir, K., Ozdogru, I, Altun, A., Yawila, S., Wutthimanop, A., Wongtheptien, W., Wisaratapong, T., Park, B. R., Park, A. R., Noh, I. K., Lee, W. Y., Lee, S., Lee, S. H., Lee, S. E., Lee, R. W., Lee, M-Y, Lee, M. S., Lee, K. R., Lee, K. H., Lee, H-Y, Lee, H. Y., Lee, G. H., Lee, E. H., Lee, C. S., Kim, Y, Kim, S. H. (Sang Hyun), Kim, S. H. (Sang Hee), Kim, M. S., Kim, K. T., Kim, J. A., Kim, J. S. (Jung Sook), Kim, J. S. (Ji Seon), Kim, H. J. (Hyun Ju), Kim, H. J. (Hyeon Jeong), Jung, I-A, Jeong, H. K., Jeon, Y. R., Jeon, S. R., Jeon, H-G, Jang, S., Jang, H-S, Jang, E. M., Hwang, S. W., Her, K. O., Heo, E. S., Han, S., Choi, H. S., Choi, H. K., Choi, E. H., Choi, E. A., Chi, W. J., Baek, A. L., Bae, H., An, H. J., Ahn, J. J., Kim, D. B., Kim, C-J, Hwang, G-S, Jung, B. C., Kim, K-S, Kim, N-H, Yoon, J. H., Park, S. H., Hong, T. J., Cha, T-J, Kwak, J. J., Lim, H. E., On, Y. K., Nam, G-B, Cho, J-G, Sung, J. H., Han, S-J, Park, H. K., Park, J. S., Shin, D-G, Jeon, H-K, Kim, S-H, Cho, M-C, Oh, Y. S., Choi, D. J., Kim, D-K, Park, S. W., Ryu, D. R., Kim, D. H., Jang, S-W, Souto, L., Negri, A., Ferreira Braga, J. C., Kerr Saraiva, J. F., Fernandes Manenti, E. R., Araujo, G. R., Lopes, R., Lopes, A., Kim, J. H., Kim, J-B, Pak, H. N., Oh, S., Yeo, C., Yap, S. Y., Thng, S., Lim, W. T., Lim, G., Lee, Y. M., Jaufeerally, F. R., Chen, D. D., Chow, J. H., Foo, C. G., Ching, C. K., Lim, T. W., Yoshida, K., Yokoyama, Y., Yasui, K., Yamazoe, M., Yamaura, M., Yamamoto, T., Yamamoto, K. (Kunihiko), Yamamoto, K. (Kentaro), Yamamoto, K. (Kenichi), Yamaguchi, H., Yamagishi, T., Yamada, T., Watanabe, M., Washizuka, T., Wakiyama, T., Wakaki, N., Ueyama, Y., Ueda, T., Ueda, O., Uchiyama, H., Tsuzaki, K., Tsuji, T., Tsuchiya, Y., Toru, S., Tohyo, S., Teragawa, H., Taya, K., Tanabe, G., Tana, T., Takenaka, K., Takei, K., Takeda, H., Take, S., Takanaka, C., Takai, H., Takahashi, S., Takahashi, K., Takagi, Y., Takagi, T., Taguchi, A., Tada, M., Suzuki, Y., Suzuki, S. (Susumu), Suzuki, S. (Shunji), Suzuki, S. (Shu), Suzuki, K. (Keita), Suzuki, K. (Kazuo), Sugimoto, C., Suga, T., Shozawa, Y., Shiraiwa, T., Shirai, T., Shinozuka, T., Shinohe, R., Shinohara, H., Shindo, T., Shimoyama, Y., Shimono, H., Shiina, Y., Shibata, N., Ota, A., Oriso, S., Pearce, Y. Onuki, Ono, T., Ono, H., Okuyama, M., Okita, H., Okamoto, K., Okada, M., Ohara, N., Ogawa, T., Nozoe, M., Nomura, S., Nomura, K., Niwa, I., Nishizawa, K., Nishioka, H., Nishino, K., Nishihata, Y., Nishida, Y., Niinuma, H., Niijima, Y., Nariyama, J., Nanke, T., Nakazato, R., Nakayama, T., Nakanishi, N., Nakamura, R., Nakamura, M., Nakahara, S., Nakagomi, A., Nagata, H., Nagata, E., Nagai, S. (Shunichi), Nagai, S. (Sho), Murai, O., Morishita, K., Moriai, O., Mori, T., Mizuno, A., Mizuguchi, I., Miyata, S., Miyashita, A., Miyamoto, H., Miyajima, S., Miyaguchi, S., Miura, N., Mitsuhashi, H., Mineoi, K., Matsuura, Y., Matsushita, K., Matsui, S., Maruyama, Y., Maeda, K., Maeda, I., Kumazaki, T., Kumai, Y., Kozuka, T., Kotani, T., Koshibu, Y., Komatsu, I., Komatsu, H., Kojima, J., Koeda, T., Kobayashi, T., Kito, T., Kitazumi, H., Kitazawa, H., Kira, T., Kim, J., Kawano, S., Kawamoto, T., Kawakami, S., Kawakami, K., Kawai, K., Kawada, Y., Kato, Y., Kato, T., Vorasettakarnkij, Y., Tiyanon, W., Thangpet, O., Tangsirira, A., Suttana, T., Sukklad, P., Suebjaksing, W., Sriwichian, A., Sirichai, R., Silaruks, B., Sawanyawisuth, K., Sanit, K., Ratchasikaew, S., Pumprueg, S., Pornnimitthum, N., Poomiphol, S., Pongmorakot, K., Phunpinyosak, P., Phrommintikul, A., Phangyota, J., Ninwaranon, S., Naratreekoon, B., Kongsin, C., Kitmapawanont, U., Khunkong, K., Khattaroek, R., Inphontan, R., Hongsuppinyo, S., Gunaparn, S., Bamungpong, P., Kaewsuwanna, P., Jai-Aue, S., Bunyapipat, T., Khunrong, P., Hutayanon, P., Santanakorn, Y., Chattranukulchai, P., Chatlaong, B., Cholsaringkarl, D., Boonyapisit, W., Katekangplu, P., Likittanasombat, K., Siriwattana, K., Wongcharoen, W., Silaruks, S., Rungaramsin, S., Chantrarat, T., Pattanaprichakul, S., Laksomya, T., Cheewatanakornkul, S., Kanokphatcharakun, K., Mongkolwongroj, P., Chawanadelert, S., Angchaisuksiri, P., Yun, S. Y., Yoon, E. J., Yoo, K. M., Yim, K. H., Ye, S., Woo, J. J., Wi, H. K., Song, H. J., Son, Y. S., Son, W. S., Sohn, Y. M., Sim, J. H., Shim, J., Seo, S-Y, Park, Y., Park, M., Park, J. H., Park, H. N., Kasai, T., Kano, H., Kaneko, M., Kanda, H., Kanai, H., Kamata, J., Kakuda, H., Iwase, T., Ito, N., Ishioka, N., Ishihara, A., Iseki, F., Inoue, T., Inaba, H., Imaizumi, M., Ikeoka, K., Ikeda, K., Ikeda, H., Iiji, O., Ido, T., Horie, H. (Hideki), Honda, M., Hirota, S., Hirose, M., Hirayama, H., Hirasawa, K., Higuchi, K., Hayashi, Y., Hatsuno, T., Hasegawa, K., Hanazono, N., Hamaoka, M., Goto, T., Furumoto, W., Furukawa, T., Furukawa, N., Fukui, T., Fukuda, T., Fujisawa, Y., Fujisawa, A., Fujiki, R., Fujii, Y., Endo, M., Emura, Y., Doiuchi, J., Date, H., Chibana, H., Betsuyaku, T., Baba, T., Azuma, J., Asano, T., Asano, H., Arino, T., Arima, S., Arai, H., Aoyama, T., Aoki, K., Amano, T., Akahane, K., Adachi, T., Adachi, S. (Susumu), Adachi, S. (Sen), Abe, Y., Nagasaka, S., Okuda, F., Mukawa, H., Wada, M., Minagawa, T., Ishiguro, M., Mizuguchi, M., Yoshida, T. (Tomoki), Yoshida, T. (Tetsuro), Neya, K., Soma, A., Shiga, Y. (Yukio), Sugishita, N., Iwao, T., Yokota, N., Hoshino, F., Takamura, I., Akutsu, M., Shimoyama, M., Ogurusu, C., Murata, K., Nakatsuka, M., Ishizawa, M., Fujiura, Y. (Yoshitake), Ikeda, D., Yoshida, H., Eto, T., Gushiken, M., Higa, S., Kuwahata, T., Oba, I., Tachibana, H., Obunai, K., Fudo, T., Saito, K. (Katsumi), Tsunoda, S., Kihara, H., Abe, S., Maekawa, H., Yamasawa, M., Wakasa, Y., Murakami, K., Kamogawa, Y., Tatematsu, H., Ogawa, J., Numata, H., Yoshimura, A., Fujiura, Y. (Yoshihisa), Zaitsu, R., Nandate, H., Nakamura, T. (Tsugihiro), Nakamura, T. (Tadashi), Kato, H., Miyagi, H., Suefuji, H., Haraguchi, Y., Minoda, K., Goto, K., Sonoda, R., Oba, Y., Matsumura, J., Murayama, T., Kumeda, K., Komaki, S., Azakami, S., Okada, K., Higashi, T., Ando, H., Yamamoto, K., Koyanagi, T., Tsuruta, M., Norita, H., Chiba, K., Adachi, S., Shiraishi, K., Oda, H. (Hiroshi), Minamoto, M., Suetsugu, T., Ando, S., Noguchi, H., Misumi, I., Mizuno, Y., Toyota, F., Sadamatsu, K., Katsuda, Y., Kumagai, K., Kanamori, S., Panse, S. G., Vanajakshamma, V., Suresh, S., Sezaki, K., Seta, Y., Sekine, Y., Seki, S., Sawano, M., Sato, K. (Kiyoharu), Sato, K. (Kazuki), Sasaki, T., Sasaki, A., Sasaguri, H., Sasagawa, Y., Samejima, Y., Sakamoto, Y., Sakamoto, N., Sakai, H., Saito, Y., Otaki, E., Singhal, S., Shiva, P., Sharma, M., Shah, D., Sadhu, N., Rao, N. M., Rao, M., Prashanth, K., Naik, D., More, P., Meena, R., Madarkar, N., Lokesh, B., Lawande, A., Krishnappa, S., Kaur, S., Kasala, L., Karthikeyan, R., Jain, V., Giradkar, S., Ganatra, A., Earath, M., Duhan, S., Dhyani, V., Dhakrao, P., Deshpande, B., Davies, D., Dargude, M., Bhattacharjee, P., Begum, H., Barai, A., Adak, D., Abraham, S., Jain, D., Kumar, S., Gupta, J. B., Khan, A., Bisne, V., Bantwal, G., Vijan, V. M., Vijayaraghavan, G., Raghuraman, B., Kothiwale, V. A., Chawla, K., Shah, S., Purayil, M. Padinhare, Pothiwala, R. A., Chandwani, P., Kulkarni, G., Kishore, R., Chopda, M., Nagamalesh, U. M., Roy, D., Srinivas, A., Sarma, R., Bhargava, K., Rajput, R. K., Shankar, A. G. Ravi, Durgaprasad, R., Jadhav, P., Zhu, X. Y., Zhou, Z. H., Zhou, B., Zheng, W. Y., Zhang, Y., Zhang, R., Zhang, Q., Zhang, G. S., Zhan, Q., Zhai, H., Yu, T., Yu, J. H., Yu, H. Y., Ye, Y., Yang, Y. J., Yang, Q., Misselwitz, Frank, Mantovani, Lorenzo G., Hacke, Werner, Camm, A. John, Verheugt, Freek W. A., van Eickels, Martin, Turpie, Alexander G. G., Haas, Sylvia, Yilmaz, MEHMET BİRHAN, Goto, Shinya, Goldhaber, Samuel Z., Eikelboom, John, Corbalan, Ramon, Al Mahmeed, Wael, Bassand, Jean-Pierre, Horie, H. (Hajime), Miyagawa, K., Hibino, M., Hoshiai, M., Hosokawa, H., Hiramitsu, S., Seo, T., Ito, K., Nakano, M., Shibuya, M., Tomimoto, S., Kimura, T., Taga, K., Igarashi, M., Techigawara, M., Watanabe, H., Nakata, A., Katsube, Y., Odakura, H., Inagaki, M., Akiyama, M., Imamaki, M., Kubo, H., Ko, T., Taniguchi, T., Hata, Y., Matsukawa, S., Murakami, H., Fukuoka, S., Ikemura, M., Manita, M., Arasaki, O., Agata, J., Yoshizawa, N., Ashida, K., Kakinoki, S., Kusumoto, T., Matsuta, M., Fujito, T., Tanaka, M., Doi, H., Marusaki, S., Taguchi, T., Sakuma, I., Mita, T., Minami, J., Nagao, K., Mito, T., Saito, T., Abe, M. (Mitsunori), Abe, M. (Masatake), Abe, M. (Masahiko), Okawa, M., Fujii, M., Nakamura, Y. (Yuichiro), Iwaki, M., Miyamoto, N., Nagano, S., Takezawa, H., Oshiro, K., Nii, K., Kameko, M., Tabuchi, T., Seto, T., Nagoshi, T., Atsuchi, Y., Fujisawa, K., Sanno, K., Nagatomo, T., Sumi, H., Shiga, Y. (Yuhei), Morii, S., Unoki, T., Mishima, K., Go, Y., Oda, H. (Hiroyuki), Ageta, M., Oyama, R., Nakamura, Y. (Yoichi), Kitami, Y., Hatori, Y., Takeuchi, M., Tsuchida, K., Hu, X. S., He, X. A., He, R. H., Guo, W. N., Gao, X. J., Fu, Q. H., Feng, S., Chen, X., Chen, J. Y., Chen, J., Bai, C. L., Yang, Z. M., Li, H., Wang, F. Z., Xue, L., Guo, Y., Jiao, Y., Chen, P., Xiong, L. G., Chen, M. S., Zhao, R. P., Yan, X. W., Cheng, X. S., Wu, T. G., Li, X., Fu, G. S., Wang, Y. (Yong), Wang, Y. (Ying), He, S. H., Chen, Y. M., Yang, P., Tao, G. Z., Yin, Y. H., Li, W. H., Wang, D. W., Cao, S. P., Chen, J. Z., Zhang, H. Q., Zhao, Y. S., Chen, K. N., Gersh, Bernard J., Fitzmaurice, David, Parkhomenko, Alex, Oto, Ali, Angchaisuksiri, Pantep, Steffel, Jan, Rosenqvist, Marten, Vinolas, Xavier, Oh, Seil, Jacobson, Barry, Lim, Toon Wei, Panchenko, Elizaveta, Stepinska, Janina, Atar, Dan, Ten Cate, Hugo, Sanchez Diaz, Carlos Jerjes, Koretsune, Yukihiro, Ambrosio, Giuseppe, Agnelli, Giancarlo, Sawhney, Jitendra Pal Singh, Kakkar, Sanjay, Keltai, Matyas, Darius, Harald, Le Heuzey, Jean-Yves, Raatikainen, Pekka, Ragy, Hany, Nielsen, Jorn Dalsgaard, Jansky, Petr, Hu, Dayi, Spyropoulos, Alex, Connolly, Stuart J., Pereira Barretto, Antonio Carlos, Cools, Frank, Brodmann, Marianne, Gibbs, Harry, Lucas Luciardi, Hector, Pieper, Karen S., Yang, L. L., Yang, J. S., Xu, R. Y., Xie, Q., Wu, R. N., Wang, L., Wang, K., Tian, G., Sun, Y. H., Shi, X. J., Sheng, X., Peng, J. Q., Ma, T. Y., Luo, X. L., Lu, Z. C., Liu, Y. Y., Liu, W. L., Liu, T. T., Li, Y. H., Li, L., Li, J., Li, B., Huang, X. F., Burns, G., Egyutt, M., Kis, E., Engelthaler, G., Szantai, G., Fulop, E., Gombos, P., Gulyas, D., Jen, P., Gyorke, E. Kiralyhazine, Kovacs, M., Levang, S. Kovacsne, Marianna, S., Radics, Z., Sydo, N., Szalo, R., Quintavalla, R., Melone, F., Cosmi, F., Pizzini, A., Piseddu, G., Fanelli, R., Latella, C., Santi, R., Pancaldi, L., De Cristofaro, R., Palareti, G., De Blasio, A., Uriarte, J. Salerno, Minetti, F., Pogliani, E. M., Lonati, L. M., Accogli, M., Ciampani, N., Malengo, S., Feola, M., Raisaro, A., Fattore, L., Grilli, P., Germini, F., Settimi, M., Alunni, M., Duranti, G., Tedeschi, L., Baglioni, G., Avanzino, G., Berardi, M., Pannacci, V, Giombolini, A., Nicoli, S., Scarponi, T., Allasia, B., Ricciarini, P., Nasorri, R., Argena, A., Bossolasco, P., Ronchini, P., Filippi, A., Tradati, F., Bulla, C., Donzelli, L., Foppa, L., Bottarelli, M. L., Tomasello, A., Mauric, A., Femiano, C., Reggio, R., Lillo, F., Mariani, A., Forcignano, F., Volpe, M., D'Avino, M., Bongiorni, M. G., Severi, S., Capucci, A., Lodigiani, C., Salomone, E., Serviddio, G., Tondo, C., Golino, P., Mazzone, C., Iacopino, S., Pengo, V, Galvani, M., Moretti, L., Ambrosino, P., Banfi, E., Biagioli, V, Bianchi, A., Boggian, G., Breschi, M., Brusorio, S., Roca, M., Roca Saumell, C., Rodrigo, C., Rodriguez, E., Rodriguez Garcia, M., Saez Jimenez, S., Sanchez Calderon, P., Sanchez Mendez, L., Sanchez Parra, S., Santolaya, C., Senan Sanz, M. R., Seoane Blanco, A., Serralvo, E., Sierra, N., Simon Valero, C., Sorribes Lopez, J., Teixido Fontanillas, M., Terns Riera, M., Tobajas, G., Torres, C., Torres Marques, J., Ubeda Pastor, M., Rosenqvist, M., Wirdby, A., Linden, J., Henriksson, K., Elmersson, M., Egilsson, A., Borjesson, U., Svard, G., Liu, B., Lindh, A., Olsson, L-B, Gustavsson, M., Andersson, L. (Lars), Andersson, L. (Lisbeth), Benson, L., Bothin, C., Hajimirsadeghi, A., Kadir, K., Ericsson, M., Ohlsson, A., Lindvall, H., Svensson, P., Thorne, K., Handel, H., Platonov, P., Eriksson, B., Timberg, I, Calcagnoli, F., Campagna, G., Carpenedo, M., Ciabatta, C., Ciliberti, G., Cimmino, G., D'Arienzo, C., Di Gennaro, L., Fedele, M., Ferrini, P. M., Granzow, K., Guazzaloca, G., Guerra, F., Lo Buglio, A., Longo, S., Macellari, F., Mesolella, E., Poeta, E. Mollica, Occhilupo, P., Oriana, V, Rangel, G., Salomone, L., Scaccianoce, A., Scarone, C., Segreti, L., Sottilota, G., Villani, R., Zecca, C., ten Cate, H., Ruiter, J. H., Klomps, H., Bongaerts, M., Pieterse, M. G. C., Guldener, C., Herrman, J-P, Lochorn, G., Lucassen, A., Adriaansen, H., The, S. H. K., Nierop, P. R., Hoogslag, P. A. M., Hermans, W., Groenemeijer, B. E., Terpstra, W., Buiks, C., Boersma, L. V. A., Boersma-Slootweg, M., Bosman, F., Bosschaert, M., Bruin, S., Danse, I, De Graaf, J., de Graauw, J., Debordes, M., Dols, S., Geerlings, F., Gorrebeeck, K., Jerzewski, A., Jetten, W., Kelderman, M., Kloosterman, T., Koomen, E. M., Krikken, J., Melman, P., Mulder, R., Pronk, A., Stallinga-de Vos, A., te Kaat, J., Tonino, P., Uppelschoten, B., van de Loo, R., van der Kley, T., van Leeuwen, G., van Putten, J. J., Westerman, L., Atar, D., Berge, E., Sirnes, P. A., Orlov, Y., Osmolovskaya, Y., Ovsannikova, A., Platonov, D., Rachkova, S., Sinitsina, O., Speshilova, S., Suslova, O., Ushakov, A., Volodicheva, O., Zemlianskaia, O., Zhirov, I, Zhuravleva, E., Zotova, I, Vinolas, X., Alvarez Garcia, P., Lopez Fernandez, M. F., Tercedor, L., Tranche Iparraguirre, S., Toran Monserrat, P., Marquez Contreras, E., Isart Rafecas, J., Motero Carrasco, J., Garcia Pavia, P., Gomez Pajuelo, C., Moro Serrano, C., Iglesias Alonso, L. F., Grande Ruiz, A., Merce Klein, J., Gonzalez Juanatey, J. R., Baron Esquivias, G., Monte Collado, I, Palacin Piquero, H., Brotons Cuixart, C., Rodriguez Morato, M., Llibre, J. Bayo, Corros Vicente, C., Vida Gutierrez, M., Epelde Gonzalo, F., Almeida Fernandez, C. A., Del Val Plana, N., Escriva Montserrat, E., Montero Alia, J. J., Barreda Gonzalez, M., Moleiro Oliva, M. A., Iglesias Sanmartin, J., Jimenez Gonzalez, M., Rodriguez Alvarez, M., Herreros Melenchon, J., Ripoll Vera, T., Ridocci Soriano, F., Garcia Riesco, L., Marco Macian, M. D., Quiles Granado, J., Jimenez Navarro, M., Cosin Sales, J., Vaquer Perez, J. V., Vazquez Caamano, M., Arcocha Torres, M. F., Marcos Gomez, G., Iniguez Romo, A., Prieto Diaz, M. A., Alonso, C. (Carmela), Alonso, C. (Concepcion), Alvarez, D., Alvarez, M., Amaro, M., Andere, N., Aracil Villar, J., Armitano Ochoa, R., Austria, A., Barbeira, S., Barraquer Feu, E., Bartes, A., Becerra Munoz, V, Bermudez Jimenez, F. J., West, R., Thurston, S., Wadeson, P., Matthews, J., Pandya, P., Gallagher, A., Railton, T., Sinha, B., Russell, D., Davies, J. A., Ainsworth, P., Jones, C. P., Weeks, P., Eden, J., Kernick, D., Murdoch, W., Lumley, L., Patel, R. P., Wong, S. W., Saigol, M., Ladha, K., Douglas, K., Cumberlidge, D. F., Bradshaw, C., Van Zon, G., Jones, K. P., Thomas, M. J., Watson, E., Sarai, B., Ahmad, N., Willcock, W., Cairns, J., Sathananthan, S., de Kare-Silver, N., Gilliland, A., Strieder, E., Howitt, A., Vishwanathan, B., Bird, N., Gray, D., Clark, M., Bisatt, J., Litchfield, J., Fisher, E., Fooks, T., Kelsall, A. R., Alborough, E., Wakeling, J., Parfitt, M., Milne, K., Rogers, S., Priyadharshan, R., Oliver, J. L., Davies, E., Abushal, S., Jacobs, M., Hutton, C., Walls, N., Thompson, R., Chigbo, C., Zaidi, S. M. A., Howard, M., Butter, K. C., Barrow, S., Little, H., Haq, I. U., Gibbons, L., Glencross, S., Navratil, J., Neas, I, Otis, J., Otis, R., Pandey, M., Petrie, F., Pinter, A., Raines, M., Roberts, P., Robinson, M., Sas, G., Schulman, S., Snell, L., Spearson, S., Stevenson, J., Trahey, T., Branjovich Tijuan, A., Cabeza Ramirez, J., Cabrera Ramos, M., Calvo Martinez, E., Campo Moreno, M., Cancho Corchado, G., Casanova Gil, M., Castillo Orive, M., Castro Fernandez, D., Cebollada del Misterio, M., Codinachs Alsina, R., Cortada Cabrera, A., Prego de Faria, J. Costa Pinto, Costas, S., Cotilla Marco, M., Dachs, M., Diaz Lopez, C. M., Domenech Borras, A., Elorriaga Madariaga, A., Espallargas, A., Fernandez, M., Fernandez Escobar, E., Fernandez Mas, E., Ferrer, A., Fosch, J., Garcia Bermudez, M., Garcia Millan, V, Gavira Saenz, M., Gines Garcia, C., Gomez, C., Gomez Perez, Y., Gonzales Segovia, A., Gonzalez, P., Grigorian, L., Guerrero Molina, A., Gutierrez del Val, M. del C., Herrero Maeso, B., Hevia Rodriguez, E., Iglesias Garcia, A., Jimenez Fernandez, M. J., Jimeno Besa, B., Juan Salvadores, P., Lage Bouzamayor, M. B., Lasuncion, I, Lezcano Gort, L. E., Llobet Molina, M., Lopez, M., Manzanal Rey, A., Mara Guerra, J., Marcus, S., Martin Vila, A., Martinez Mena, M., Mazon, P., Mendez Zurita, F., Millan, G., Molina, M., Montero Alia, P., Montes, D., Moure Gonzalez, M., Munoz Munoz, R. B., Negrete Palma, A., Orellana Figueroa, H. N., Ortega, V. M., Ortiz Cortes, C., Otero Tomera, D., Palomo Merchan, N., Pareja Ibar, I., Pena Garcia, E., Pereda Armayor, M., Perez Carasa, M., Prieto, I, Quintern, V, Renom, R., Rincon Diaz, L. M., Rios, V, Riquelme Sola, L., Rivera, R., Robiro Robiro, X., Romberg, K., Crisby, M., Karlsson, J-E, Jensen, S. A., Andersson, A., Malmqvist, L., Martinsson, B., Bernsten, F., Engdahl, J., Thulin, J., Hot-Bjelac, A., Stalby, P., Aaroe, H., Ahbeck, E., Ahlmark, H., Al-Khalili, F., Bonkowski, G., Dzeletovic, S., Ekstrand, A-B, Eriksson, G-B, Floren, K., Grassjo, C., Hahn, S., Jaensson, P., Jansson, B., Jansson, J-H, Kangert, R-M, Koch, A., Kusiak, D., Lettenstrom, A., Lindberg, A., Lindholm, C-J, Mannermyr, A., Mansson, K., Millborg, M., Nilsson, C., Ohlin, A-M, Olofsson, A., Osberg, A., Pedersen, A., Risbecker, K., Rosenberg, K., Samuelsson, J., Shayesteh, M., Skoglund, K., Stjernberg, M., Thorsen, C., Steffel, J., Beer, J. H., Debrunner, J., Amstutz, D., Bruegger, J., Elise, G., Grau, A., Guinand, A., Henriette, I, Saga, E., Winnik, S., Parkhomenko, A., Rudyk, I, Tseluyko, V, Karpenko, O., Zhurba, S., Kraiz, I, Kupnovytska, I, Serediuk, N., Mostovoy, Y., Ushakov, O., Koval, O., Kovalskyi, I, Svyshchenko, Y., Sychov, O., Stanislavchuk, M., Kraydashenko, O., Yagensky, A., Tykhonova, S., Dolman, M., Duroux, M., Eskandari, M., Eslick, R., Ferreira-Jardim, A., Fetahovic, T., Fitzpatrick, D., Geraghty, R., Gibbs, J., Grabek, T., Modi, M. H., Hayes, K., Hegde, M. P., Hesketh, L., Hoffmann, B., Jacobson, B., Johnson, K., Juergens, C., Kassam, I, Lawlor, V, Lehman, M., Lehman, S., Leung, D., Mackay, S., MacKenzie, M., McCarthy, C., McIntosh, C., McKeon, L., Morrison, H., Mussap, C., Myers, J-D, Nagalingam, V, Oldfield, G., O'May, V, Palmer, J., Parsons, L., Patching, K., Patching, T., Paul, V, Plotz, M., Preston, S., Rashad, H., Ratcliffe, M., Raynes, S., Rose, J., Sanders, L., Seremetkoska, M., Setio, H., Shone, S., Shrestha, P., Singh, C., Singleton, C., Stoyanov, N., Sutcliffe, S., Swaraj, K., Tarrant, J., Thompson, S., Tsay, I. M., Vorster, M., Waldman, A., Wallis, L., Wilford, E., Wong, K., Connolly, S. J., Spyropoulos, A., Eikelboom, J., Luton, R., Gupta, M., Pandey, A. S., Cheung, S., Leader, R., Beaudry, P., Ayala-Paredes, F., Berlingieri, J., Heath, J., Poirier, G., Du Preez, M., Nadeau, R., Dresser, G., Dhillon, R., Hruczkowski, T., Schweitzer, B., Coutu, B., Angaran, P., MacDonald, P., Vizel, S., Fikry, S., Parkash, R., Lavoie, A., Cha, J., Ramjattan, B., Bonet, J., Ahmad, K., Aro, L., Aves, T., Beaudry, K., Bergeron, C., Bigcanoe, J., Bignell, N., Breakwell, L., Burke, E., Carroll, L., Clarke, B., Cleveland, T., Daheb, S., Dehghani, P., Denis, I, Djaidani, Z., Dorian, P., Douglass, S., Dunnigan, J., Ewert, A., Farquhar, D., Fearon, A., Ferleyko, L., Fournier, D., Fox, B., Grenier, M-C, Gulliver, W., Haveman, K., Hines, C., Hines, K., Jackson, A. M., Jean, C., Jethoo, G., Kahlon, R., Kelly, S., Kim, R., Korley, V, Kornder, J., Kwan, L., Largy, J., Lewis, C., Lewis, S., Mangat, I, Moor, R., Fushtey, I, Belegai, R., Berko, G., Burdeuna, L., Chabanna, O., Daniuk, I, Ivanov, A., Kamenska, E., Kaplan, P., Khyzhnyak, O., Kizim, S., Matova, O., Medentseva, O., Mochonyi, V, Mospan, M., Nemtsova, V, Ovdiienko, T., Palamarchuk, O., Pavelko, M., Petrovskyy, R., Plevak, D., Proshak, O., Pyvovar, S., Rasputina, L., Romanenko, O., Romanova, O., Sapatyi, A., Shumakov, O., Stets, R., Todoriuk, L., Varenov, V., Fitzmaurice, D., Chauhan, N., Goodwin, D., Saunders, P., Evans, R., Leese, J., Jhittay, P. S., Ross, A., Kainth, M. S., Pickavance, G., McDonnell, J., Williams, A., Gooding, T., Wagner, H., Suryani, S., Singal, A., Sircar, S., Bilas, R., Hutchinson, P., Wakeman, A., Stokes, M., Paul, N., Aziz, M., Ramesh, C., Wilson, P., Franklin, S., Fairhead, S., Thompson, J., St Joseph, V, Taylor, G., Tragen, D., Seamark, D., Paul, C., Richardson, M., Jefferies, A., Sharp, H., Jones, H., Giles, C., Page, M., Oginni, O., Aldegather, J., Wetherwell, S., Lumb, W., Evans, P., Scouller, F., Macey, N., Stipp, Y., McLeod, A. J., Poland, K., Mulholland, C., Warke, A., Conn, P., Smith, R. N., Lowe, S., Kamath, R., Dau, H. S., Webster, J., Hodgins, I, Vercoe, S., Roome, P. C., Pinnock, H., Patel, J. R. A., Ali, A., Hart, N., Davies, R., Stuart, E., Neden, C. A., Danielsen, M., Heath, R., Sharma, P., Galloway, S., Hawkins, C., Oliver, R., Aylward, M., Mannion, S., Braddick, M., Edwards, D., Rothwell, A. C., Sabir, A., Choudhary, F., Khalaque, S., Wilson, A., Peters, S., Coulson, W., Roberts, N., Heer, A., Coates, S., Ward, B., Jackson, D., Walton, S., Shepherd, D., Sterry, M., Wong, T., Boon, M., Bunney, R., Haria-Shah, R., Baron, R. T., Davies, S., Schatzberger, T., Hargreaves, N., Stephenson, T., Choi, H., Batson, R., Lucraft, L., Myhill, T., Estifano, S., Geatch, D., Wilkinson, J., Veale, R., Forshaw, K., Davies, T., Zaman, K., Vinson, P., Liley, C., Bandrapalli, M., McGinty, P., Wastling, R., McEleny, P., Beattie, A., Cooke, P., Wong, M., Gunasegaram, J., Pugsley, M., Felpel, S., Ferdinand, K., Fielder, D., Gentry, P., Haideri, A., Hakimi, F., Harbour, T., Hartranft, E., Hawkins, B., Headlee, M., Henson, L., Herrick, C., Hicks, T., Jasinski, S., Jones, A., Jones, L., Jones, P., Karl, S., Keeling, M., Kerr, J., Knowles, P., Langdon, J., Lay, M., Lee, J. A., Lincoln, T., Malone, E., Merliss, A., Merritt, D., Minardo, J., Mooso, B., Orosco, C., Palumbo, V, Parker, M., Parrott, T., Paserchia, S., Pearl, G., Peterson, J., Pickelsimer, N., Purcell, T., Raynor, J., Raziano, S., Richard, C., Richardson, T., Robertson, C., Sage, A., Sanghera, T., Shaw, P., Shoemaker, J., Smith, K., Stephanie, B., Thatcher, A., Theobald, H., Thompson, N., Treasure, L., Tripti, T., Verdi, C., Worthy, V, Ahmad, S., A'Court, C., Ayers, J., Bennett, J., Cartwright, S., Dobson, S., Dooldeniya, C., Flynn, A., Fox, R., Goram, J., Halpin, A., Hay, A., Jacobs, P., Jeffers, L., Lomax, L., Munro, I, Muvva, R., Nadaph, M., Powell, K., Randfield, S., Redpath, D., Reed, R., Rickenbach, M., Rogers, G., Saunders, P. B., Seamark, C., Shewring, J., Simmons, P., Simper, H., Stoddart, H., Sword, A., Thomas, N., Thomson, A., Gibbs, H., Blenkhorn, A., Singh, B., Van Gaal, W., Abhayaratna, W., Lehman, R., Roberts-Thomson, P., Kilian, J., Coulshed, D., Catanchin, A., Colquhoun, D., Kiat, H., Eccleston, D., French, J., Zimmett, L., Ayres, B., Phan, T., Blombery, P., Crimmins, D., O'Donnell, D., Choi, A., Astridge, P., Arstall, M., Jepson, N., Binnekamp, M., Lee, A., Rogers, J., Starmer, G., Carroll, P., Faunt, J., Aggarwala, A., Barry, L., Batta, C., Beveridge, R., Black, A., Bonner, M., Boys, J., Buckley, E., Campo, M., Carlton, L., Connelly, A., Conway, B., Cresp, D., Dimitri, H., Dixon, S., Wong, S., Wright, D., Ragy, H., Abd El-Aziz, A., Abou Seif, S. K., El Din, M. G., El Etriby, S., Elbahry, A., El-Etreby, A., Elkhadem, M., Katta, A., Khairy, T., Mowafy, A., Nawar, M., Ohanissian, A., Reda, A., Reda, M., Salem, H., Sami, N., Samir, S., Setiha, M., Sobhy, M., Soliman, A., Taha, N., Tawfik, M., Zaatout, E., Kettles, D., Bayat, J., Siebert, H., Horak, A., Kelfkens, Y., Garda, R., Pillay, T., Guerra, M., van Zyl, L., Theron, H., Murray, A., Louw, R., Greyling, D., Mntla, P., Ueckermann, V, Loghdey, R., Ismail, S., Ahmed, F., Engelbrecht, J., Ramdass, A., Maharajh, S., Oosthuysen, W., Angel, G., Bester, C., Booysen, M., Boshoff, C., Cannon, C., Cassimjee, S., Chami, C., Conway, G., Davids, A., de Meyer, L., Du Plessis, G., Ellis, T., Henley, L., Karsten, M., Loyd, E., Marks, J., Mavhusa, L., Mostert, M., Page, A., Rikhotso, L., Salie, M., Sasto, J., Shaik, F., Skein, A., Smith, L., Tarr, G., Tau, T., van Zyl, F., Al Mahmeed, W., Yousef, G., Agrawal, A., Nathani, M., Esheiba, E. M., Singh, R., Naguib, A., Abu-Mahfouz, M., Al Omairi, M., Al Naeemi, A., Maruthanayagam, R., Bazargani, N., Wassef, A., Gupta, R., Khan, M., Subbaraman, B., Abdul, A., Al Mulla, A., El Bardisy, S., Haridas, P., Jadhav, S., Magdaluyo, K., Makdad, M., Maqsood, I, Mohamed, R., Sharma, N., Sharma, R., Thanzeel, M., Goldhaber, S. Z., Canosa, R., Rama, P., Blumberg, E., Garcia, J., Mullen, P., Wilson, V, Quick, A., Ferrick, K., Kutayli, W. M., Cox, M., Franco, M., Falkowski, S., Mendelson, R., Williams, M., Miller, S., Beach, S., Alfieri, A., Gutowski, T., Haque, I, Reddy, R., Ahmed, W., Delafontaine, P., Diercks, D., Theodoro, D., Remmel, K., Alberts, M., Ison, R., Noveck, H., Duffy, P., Pitta, S., Nishijima, D., Treasure, C., Asafu-Adjaye, N., Ball, K., Bartlett, M., Bentley, M., Bowers, S., Brown, A., Browne, A., Cameron-Watts, J., Canova, M., Cassidy, D., Cervellione, K., Congal, S., DePauw, J., Dickerson, A., Eley, M., Evans, L., Accetta, Gabriele, Fitzmaurice, David A., Fox, Keith A. A., Gao, Haiyan, Kayani, Gloria, Pieper, Karen, Kakkar, Ajay K., Ferenczi, J., May, Z., Papp, A., Vertes, A., Juhasz, F., Szentpeteri, I, Kanakaridisz, N., Juhasz, G., Noori, E., Habon, T., Polgar, P., Gaszner, B., Matoltsy, A., Laszlo, Z., Nagy, A., Boda, Z., Kancz, S., Merkely, B., Szalai, G., Vangel, S., Keltai, M., Zincke, S., Ziefle, S., Zauzig, H-D, Zak, J., Wurziger, J., Wolf, T., Wildenauer, S., Wesendorf, S., Weiser, U., Voigts, B., Voelkel-Babyesiza, R., Toennishoff, T., Tetlak, A., Tauber, K., Talkenberger, A., Spranger, K., Sommer, S., Simon, S., Schuppe, M., Schulze, J., Schoene, R., Schmidt, K., Schirmer, K., Scharrer, S., Schaefer, B., Reimer, C., Reichelt, C., Ravenhorst, C., Quietzsch, A., Pomper, L., Plauskat, A., Nicolaus, D., Nasser, N., Mortan, H., Mikes, K., Menken, G., Maselli, A., Mann, L., Lehmann, R., Krueger, A., Kroll, D., Klein, V, Krzesiak-Lodyga, A., Kruczyk, D., Kremis, E., Kowalczyk, H. K., Kowal, E., Korczowska, E., Konopka, A., Komlo, A., Kolodzinska, A., Kociolek, D., Kochanska, E., Kobielusz-Gembala, I, Kluczewski, M., Klata, M., Kiliszek, M., Kaliszczak, R., Kalin, K., Kaczmarzyk-Radka, A., Kabat, J., Jaworska-Drozdowska, M., Jaskulska-Niedziela, E., Jarzebowski, A., Jargiello-Baszak, M., Jaremczuk-Kaczmarczyk, A., Jankielewicz, J., Jaguszewska, G., Jackun-Podlesna, A., Guziewicz, M., Gutknecht, P., Gosciniecka, B., Gasior, E., Gadzinski, W., Frankiewicz, A., Figura-Chmielewska, M., Faron, W., Dziuba, M., Dybala, T., Dudzik-Richter, B., Drelich, L., Dolecka, B., Danilowicz-Szymanowicz, L., Czamara, M., Curyllo, B., Cieszynska, A., Cieslak, K., Cichomski, R., Chojnowski, P., Chmielowski, A., Bzymek, R., Brzustowska, M., Brzozowski, W., Broton, E., Blaszczyk, D., Biernacka, A., Biedrzycki, L., Bernat, L., Bekieszczuk, E., Basiak, M., Bartnik, J., Bartkowiak, R., Barszcz, A., Araminowicz, J., Andrzejewski, D., Ambicka, M., Lesnik, J., Nessler, J., Domanska, E., Raczak, G., Rusicka-Piekarz, T., Baszak, J., Lysek, R., Mazur, S., Myszka, W., Miekus, P., Jurowiecki, J., Cymerman, K., Galbas, K., Wozniak-Skowerska, I, Kukla, P., Okopien, B., Sciborski, R., Jaworska, K., Ruszkowski, P., Glanowska, G., Ogorek, M. (Michal), Bronisz, M., Opolski, G., Trusz-Gluza, M., Chmielnicka-Pruszczynska, M., Karczmarczyk, A., Zinka, E., Lewczuk, J., Ostrowska-Pomian, B., Lajkowski, Z., Krzciuk, M., Kania, G., Olszewski, M., Minc, P., Gruchala, M., Kucharski, L., Swiatkowska-Byczynska, L., Hiczkiewicz, J., Zaluska, R., Kuzniar, J., Supinski, W., Kosior, J., Loboz-Grudzien, K., Wozakowska-Kaplon, B., Ogorek, M. (Marcin), Biedrzycka, M., Gieroba, A., Korzeniak, R., Stepinska, J., Strand, S., Ringdalen, K., O'Donovan, M., Nilsen, V, Lensebraaten, A. B., Jekthammer, A., Dominguez, I, Claussen, H., Ausen, K., Antonsen, H., Otterstad, J. E., Berg-Johansen, J., Henrichsen, S. Hoegh, Oien, T., Christersson, P., Svilaas, A., Ghezai, B., Ostrem, A., Skjelvan, G., Hallaraker, A.
Publikováno v:
PLoS One, 13
PLoS ONE
Bassand, J-P, Accetta, G, Al Mahmeed, W, Corbalan, R, Eikelboom, J, Fitzmaurice, D A, Fox, K A A, Gao, H, Goldhaber, S Z, Goto, S, Haas, S, Kayani, G, Pieper, K, Turpie, A G G, van Eickels, M & Verheugt, F W A & Kakkar, A K 2018, ' Risk factors for death, stroke, and bleeding in 28,628 patients from the GARFIELD-AF registry : Rationale for comprehensive management of atrial fibrillation ', PLoS ONE, vol. 13, no. 1, pp. e0191592 . https://doi.org/10.1371/journal.pone.0191592
PLoS ONE, Vol 13, Iss 1, p e0191592 (2018)
PLoS One, 13, 1
PLoS ONE
Bassand, J-P, Accetta, G, Al Mahmeed, W, Corbalan, R, Eikelboom, J, Fitzmaurice, D A, Fox, K A A, Gao, H, Goldhaber, S Z, Goto, S, Haas, S, Kayani, G, Pieper, K, Turpie, A G G, van Eickels, M & Verheugt, F W A & Kakkar, A K 2018, ' Risk factors for death, stroke, and bleeding in 28,628 patients from the GARFIELD-AF registry : Rationale for comprehensive management of atrial fibrillation ', PLoS ONE, vol. 13, no. 1, pp. e0191592 . https://doi.org/10.1371/journal.pone.0191592
PLoS ONE, Vol 13, Iss 1, p e0191592 (2018)
PLoS One, 13, 1
Contains fulltext : 190537.pdf (Publisher’s version ) (Open Access) BACKGROUND: The factors influencing three major outcomes-death, stroke/systemic embolism (SE), and major bleeding-have not been investigated in a large international cohort of unse
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::6cf376f1e8ad3d33a525ea867e1e7225
http://hdl.handle.net/2066/190537
http://hdl.handle.net/2066/190537
Autor:
Emura, Y., Ozdemir, M., Bassand, Jean-Pierre, Cools, Frank, Goldhaber, Samuel Z., Goto, Shinya, Haas, Sylvia, Hacke, Werner, Mantovani, Lorenzo G., Misselwitz, Frank, ten Cate, Hugo, Turpie, Alexander G. G., Verheugt, Freek W. A., Lucas Luciardi, Hector, Gibbs, Harry, Brodmann, Marianne, Pereira Barretto, Antonio Carlos, Connolly, Stuart J., Spyropoulos, Alex, Eikelboom, John, Corbalan, Ramon, Hu, Dayi, Jansky, Petr, Nielsen, Jorn Dalsgaard, Ragy, Hany, Raatikainen, Pekka, Le Heuzey, Jean-Yves, Darius, Harald, Keltai, Matyas, Kakkar, Sanjay, Sawhney, Jitendra Pal Singh, Agnelli, Giancarlo, Ambrosio, Giuseppe, Koretsune, Yukihiro, Sanchez Diaz, Carlos Jerjes, Ten Cate, Hugo, Atar, Dan, Stepinska, Janina, Panchenko, Elizaveta, Lim, Toon Wei, Jacobson, Barry, Oh, Seil, Vinolas, Xavier, Rosenqvist, Marten, Steffel, Jan, Angchaisuksiri, Pantep, Oto, Ali, Parkhomenko, Alex, Al Mahmeed, Wael, Fitzmaurice, David, Hu, D. Y., Chen, K. N., Zhao, Y. S., Zhang, H. Q., Chen, J. Z., Cao, S. P., Wang, D. W., Yang, Y. J., Li, W. H., Yin, Y. H., Tao, G. Z., Yang, P., Chen, Y. M., He, S. H., Wang, Y. (Ying), Wang, Y. (Yong), Fu, G. S., Li, X., Wu, T. G., Cheng, X. S., Yan, X. W., Zhao, R. P., Chen, M. S., Xiong, L. G., Chen, P., Jiao, Y., Guo, Y., Xue, L., Wang, F. Z., Li, H., Yang, Z. M., Bai, C. L., Chen, J., Chen, J. Y., Chen, X., Feng, S., Fu, Q. H., Gao, X. J., Guo, W. N., He, R. H., He, X. A., Hu, X. S., Huang, X. F., Li, B., Li, J., Li, L., Li, Y. H., Liu, T. T., Liu, W. L., Liu, Y. Y., Lu, Z. C., Luo, X. L., Ma, T. Y., Peng, J. Q., Sheng, X., Shi, X. J., Sun, Y. H., Tian, G., Wang, K., Wang, L., Wu, R. N., Xie, Q., Xu, R. Y., Yang, J. S., Yang, L. L., Yang, Q., Ye, Y., Yu, H. Y., Yu, J. H., Yu, T., Zhai, H., Zhan, Q., Zhang, G. S., Zhang, Q., Zhang, R., Zhang, Y., Zheng, W. Y., Zhou, B., Zhou, Z. H., Zhu, X. Y., Kakkar, S., Sawhney, J. P. S., Jadhav, P., Durgaprasad, R., Shankar, A. G. Ravi, Rajput, R. K., Sarma, R., Srinivas, A., Roy, D., Nagamalesh, U. M., Chopda, M., Kishore, R., Kulkarni, G., Chandwani, P., Pothiwala, R. A., Purayil, M. Padinhare, Shah, S., Chawla, K., Kothiwale, V. A., Raghuraman, B., Vijayaraghavan, G., Vijan, V. M., Bantwal, G., Bisne, V, Khan, A., Gupta, J. B., Kumar, S., Jain, D., Abraham, S., Adak, D., Barai, A., Begum, H., Bhattacharjee, P., Dargude, M., Davies, D., Deshpande, B., Dhakrao, P., Dhyani, V, Duhan, S., Earath, M., Ganatra, A., Giradkar, S., Jain, V, Karthikeyan, R., Kasala, L., Krishnappa, S., Lawande, A., Lokesh, B., Madarkar, N., Meena, R., More, P., Naik, D., Prashanth, K., Rao, M., Rao, N. M., Sadhu, N., Shah, D., Sharma, M., Shiva, P., Suresh, S., Vanajakshamma, V., Panse, S. G., Koretsune, Y., Kanamori, S., Yamamoto, K., Kumagai, K., Katsuda, Y., Sadamatsu, K., Toyota, F., Mizuno, Y., Misumi, I, Noguchi, H., Ando, S., Suetsugu, T., Minamoto, M., Oda, H. (Hiroshi), Shiraishi, K., Adachi, S., Chiba, K., Norita, H., Tsuruta, M., Koyanagi, T., Ando, H., Higashi, T., Okada, K., Azakami, S., Komaki, S., Kumeda, K., Murayama, T., Matsumura, J., Oba, Y., Sonoda, R., Goto, K., Minoda, K., Haraguchi, Y., Suefuji, H., Miyagi, H., Kato, H., Nakamura, T. (Tadashi), Nakamura, T. (Tsugihiro), Nandate, H., Zaitsu, R., Fujiura, Y. (Yoshihisa), Yoshimura, A., Numata, H., Ogawa, J., Tatematsu, H., Kamogawa, Y., Murakami, K., Wakasa, Y., Yamasawa, M., Maekawa, H., Abe, S., Kihara, H., Tsunoda, S., Saito, K. (Katsumi), Saito, K. (Kazuyuki), Fudo, T., Obunai, K., Tachibana, H., Oba, I, Kuwahata, T., Higa, S., Gushiken, M., Eto, T., Yoshida, H., Ikeda, D., Fujiura, Y. (Yoshitake), Ishizawa, M., Nakatsuka, M., Murata, K., Ogurusu, C., Shimoyama, M., Akutsu, M., Takamura, I, Hoshino, F., Yokota, N., Iwao, T., Tsuchida, K., Takeuchi, M., Hatori, Y., Kitami, Y., Nakamura, Y. (Yoichi), Oyama, R., Ageta, M., Oda, H. (Hiroyuki), Go, Y., Mishima, K., Unoki, T., Morii, S., Shiga, Y. (Yuhei), Sumi, H., Nagatomo, T., Sanno, K., Fujisawa, K., Atsuchi, Y., Nagoshi, T., Seto, T., Tabuchi, T., Kameko, M., Nii, K., Oshiro, K., Takezawa, H., Nagano, S., Miyamoto, N., Iwaki, M., Nakamura, Y. (Yuichiro), Fujii, M., Okawa, M., Abe, M. (Masahiko), Abe, M. (Masatake), Abe, M. (Mitsunori), Saito, T., Nagao, K., Minami, J., Mita, T., Sakuma, I, Taguchi, T., Marusaki, S., Doi, H., Tanaka, M., Fujito, T., Matsuta, M., Kusumoto, T., Kakinoki, S., Ashida, K., Yoshizawa, N., Agata, J., Arasaki, O., Manita, M., Ikemura, M., Fukuoka, S., Murakami, H., Matsukawa, S., Hata, Y., Taniguchi, T., Ko, T., Kubo, H., Imamaki, M., Akiyama, M., Inagaki, M., Odakura, H., Ueda, T., Katsube, Y., Nakata, A., Watanabe, H., Techigawara, M., Igarashi, M., Taga, K., Kimura, T., Tomimoto, S., Shibuya, M., Nakano, M., Ito, K., Seo, T., Hiramitsu, S., Hosokawa, H., Hoshiai, M., Hibino, M., Miyagawa, K., Horie, H. (Hajime), Sugishita, N., Shiga, Y. (Yukio), Soma, A., Neya, K., Yoshida, T. (Tetsuro), Yoshida, T. (Tomoki), Mizuguchi, M., Ishiguro, M., Minagawa, T., Wada, M., Mukawa, H., Okuda, F., Nagasaka, S., Abe, Y., Adachi, S. (Sen), Adachi, S. (Susumu), Adachi, T., Akahane, K., Amano, T., Aoki, K., Aoyama, T., Arai, H., Arima, S., Arino, T., Asano, H., Asano, T., Azuma, J., Baba, T., Betsuyaku, T., Date, H., Doiuchi, J., Endo, M., Fujii, Y., Fujiki, R., Fujisawa, A., Fujisawa, Y., Fukuda, T., Fukui, T., Furukawa, N., Furukawa, T., Furumoto, W., Goto, T., Hamaoka, M., Hanazono, N., Hasegawa, K., Hatsuno, T., Hayashi, Y., Higuchi, K., Hirasawa, K., Hirayama, H., Hirose, M., Hirota, S., Honda, M., Horie, H. (Hideki), Ido, T., Iiji, O., Ikeda, H., Ikeda, K., Ikeoka, K., Imaizumi, M., Iseki, F., Ishihara, A., Ishioka, N., Ito, N., Iwase, T., Kakuda, H., Kamata, J., Kanai, H., Kanda, H., Kaneko, M., Kano, H., Kasai, T., Kato, T., Kato, Y., Kawada, Y., Kawai, K., Kawakami, K., Kawakami, S., Kawamoto, T., Kawano, S., Kim, J., Kira, T., Kitazawa, H., Kitazumi, H., Kito, T., Kobayashi, T., Koeda, T., Kojima, J., Komatsu, H., Komatsu, I, Koshibu, Y., Kotani, T., Kozuka, T., Kumai, Y., Kumazaki, T., Maeda, I, Maeda, K., Maruyama, Y., Matsui, S., Matsushita, K., Matsuura, Y., Mineoi, K., Mitsuhashi, H., Miura, N., Miyaguchi, S., Miyajima, S., Miyamoto, H., Miyashita, A., Miyata, S., Mizuguchi, I, Mizuno, A., Mori, T., Moriai, O., Morishita, K., Murai, O., Nagai, S. (Sho), Nagai, S. (Shunichi), Nagata, E., Nagata, H., Nakagomi, A., Nakahara, S., Nakamura, M., Nakamura, R., Nakanishi, N., Nakayama, T., Nakazato, R., Nanke, T., Nariyama, J., Niijima, Y., Niinuma, H., Nishida, Y., Nishihata, Y., Nishino, K., Nishioka, H., Nishizawa, K., Niwa, I, Nomura, K., Nomura, S., Nozoe, M., Ogawa, T., Ohara, N., Okada, M., Okamoto, K., Okita, H., Okuyama, M., Ono, H., Ono, T., Pearce, Y. Onuki, Oriso, S., Ota, A., Otaki, E., Saito, Y., Sakai, H., Sakamoto, N., Sakamoto, Y., Samejima, Y., Sasagawa, Y., Sasaguri, H., Sasaki, A., Sasaki, T., Sato, K. (Kazuki), Sato, K. (Kiyoharu), Sawano, M., Seki, S., Sekine, Y., Seta, Y., Sezaki, K., Shibata, N., Shiina, Y., Shimono, H., Shimoyama, Y., Shindo, T., Shinohara, H., Shinohe, R., Shinozuka, T., Shirai, T., Shiraiwa, T., Shozawa, Y., Suga, T., Sugimoto, C., Suzuki, K. (Kazuo), Suzuki, K. (Keita), Suzuki, S. (Shu), Suzuki, S. (Shunji), Suzuki, S. (Susumu), Suzuki, Y., Tada, M., Taguchi, A., Takagi, T., Takagi, Y., Takahashi, K., Takahashi, S., Takai, H., Takanaka, C., Take, S., Takeda, H., Takei, K., Takenaka, K., Tana, T., Tanabe, G., Taya, K., Teragawa, H., Tohyo, S., Toru, S., Tsuchiya, Y., Tsuji, T., Tsuzaki, K., Uchiyama, H., Ueda, O., Ueyama, Y., Wakaki, N., Wakiyama, T., Washizuka, T., Watanabe, M., Yamada, T., Yamagishi, T., Yamaguchi, H., Yamamoto, K. (Kenichi), Yamamoto, K. (Kentaro), Yamamoto, K. (Kunihiko), Yamamoto, T., Yamaura, M., Yamazoe, M., Yasui, K., Yokoyama, Y., Yoshida, K., Lim, T. W., Ching, C. K., Foo, C. G., Chow, J. H., Chen, D. D., Jaufeerally, F. R., Lee, Y. M., Lim, G., Lim, W. T., Thng, S., Yap, S. Y., Yeo, C., Oh, S., Pak, H. N., Kim, J-B, Kim, J. H., Jang, S-W, Kim, D. H., Ryu, D. R., Park, S. W., Kim, D-K, Choi, D. J., Oh, Y. S., Cho, M-C, Kim, S-H, Jeon, H-K, Shin, D-G, Park, J. S., Park, H. K., Han, S-J, Sung, J. H., Cho, J-G, Nam, G-B, On, Y. K., Lim, H. E., Kwak, J. J., Cha, T-J, Hong, T. J., Park, S. H., Yoon, J. H., Kim, N-H, Kim, K-S, Jung, B. C., Hwang, G-S, Kim, C-J, Kim, D. B., Ahn, J. J., An, H. J., Bae, H., Baek, A. L., Chi, W. J., Choi, E. A., Choi, E. H., Choi, H. K., Choi, H. S., Han, S., Heo, E. S., Her, K. O., Hwang, S. W., Jang, E. M., Jang, H-S, Jang, S., Jeon, H-G, Jeon, S. R., Jeon, Y. R., Jeong, H. K., Jung, I-A, Kim, H. J. (Hyeon Jeong), Kim, H. J. (Hyun Ju), Kim, J. S. (Ji Seon), Kim, J. S. (Jung Sook), Kim, J. A., Kim, K. T., Kim, M. S., Kim, S. H. (Sang Hee), Kim, S. H. (Sang Hyun), Kim, Y, Lee, C. S., Lee, E. H., Lee, G. H., Lee, H. Y., Lee, H-Y, Lee, K. H., Lee, K. R., Lee, M. S., Lee, M-Y, Lee, R. W., Lee, S. E., Lee, S. H., Lee, S., Lee, W. Y., Noh, I. K., Park, A. R., Park, B. R., Park, H. N., Park, J. H., Park, M., Park, Y., Seo, S-Y, Shim, J., Sim, J. H., Sohn, Y. M., Son, W. S., Son, Y. S., Song, H. J., Wi, H. K., Woo, J. J., Ye, S., Yim, K. H., Yoo, K. M., Yoon, E. J., Yun, S. Y., Angchaisuksiri, P., Chawanadelert, S., Mongkolwongroj, P., Kanokphatcharakun, K., Cheewatanakornkul, S., Laksomya, T., Pattanaprichakul, S., Chantrarat, T., Rungaramsin, S., Silaruks, S., Wongcharoen, W., Siriwattana, K., Likittanasombat, K., Katekangplu, P., Boonyapisit, W., Cholsaringkarl, D., Chatlaong, B., Chattranukulchai, P., Santanakorn, Y., Hutayanon, P., Khunrong, P., Bunyapipat, T., Jai-Aue, S., Kaewsuwanna, P., Bamungpong, P., Gunaparn, S., Hongsuppinyo, S., Inphontan, R., Khattaroek, R., Khunkong, K., Kitmapawanont, U., Kongsin, C., Naratreekoon, B., Ninwaranon, S., Phangyota, J., Phrommintikul, A., Phunpinyosak, P., Pongmorakot, K., Poomiphol, S., Pornnimitthum, N., Pumprueg, S., Ratchasikaew, S., Sanit, K., Sawanyawisuth, K., Silaruks, B., Sirichai, R., Sriwichian, A., Suebjaksing, W., Sukklad, P., Suttana, T., Tangsirira, A., Thangpet, O., Tiyanon, W., Vorasettakarnkij, Y., Wisaratapong, T., Wongtheptien, W., Wutthimanop, A., Yawila, S., Altun, A., Ozdogru, I, Ozdemir, K., Yilmaz, O., Aydinlar, A., Yilmaz, M. B., Yeter, E., Ongen, Z., Cayli, M., Pekdemir, H., Sucu, M., Sayin, T., Demir, M., Yorgun, H., Ersanli, M., Okuyan, E., Aras, D., Abdelrahman, H., Aktas, O., Alpay, D., Aras, F., Bireciklioglu, M. F., Budeyri, S., Buyukpapuc, M., Caliskan, S., Oto, A., Esen, M., Felekoglu, M. A., Genc, D., Ikitimur, B., Karaayvaz, E. B., Karatas, S. Kilic, Okutucu, S., Ozcelik, E., Quisi, A., Sag, H., Sahiner, L., Sayin, B. Y., Seker, T., Alkan, D. Uzun, Yildirim, E., Yildirim, R., Yilmaz, F., Yuksekdag, V, Luciardi, H. L., Vensentini, N., Ingaramo, A. C., Sambadaro, G. A., Fernandez Caputi, V, Berman, S. G., Dragotto, P., Kleiban, A. J., Centurion, N., Giacomi, G., Ahuad Guerrero, R. A., Conde, D., Zapata, G., Di Paola, L. A., Ramos, J. L., Dran, R. D., Egido, J., Fernandez, A. A., Fosco, M. J., Sassone, S., Sinisi, V. A., Cartasegna, L. R., Berli, M. A., Gomez Vilamajo, O. A., Ferroni, F., Alaguibe, E. D., Alvarez D'Amelio, A., Arabetti, C., Arias, L., Belardi, J. A., Bergesio, L., Berli, F., Berli, M., Borchowiec, S., Buzzetti, C., Cabrini, R., Campisi, V, Cappi, A. L., Carrizo, R., Colombo Berra, F., Costabel, J. P., Costamagna, O. J. A., Damonte, A. A., De Urquiza, I. N., Diez, F., Eden, M. F., Fanuele, M., Fernandez Voena, F., Foa Torres, M., Funosas, C., Giacomi, M. P., Gimenez, C. H., Gurfinkel, E. P., Had, M. de L. M., Hansen, V, Hrabar, A. D., Ingratta, M., Lopez, A., Maehara, G., Maffei, L., Martinelli, A., Martinelli, C., Matkovich, J., Mautner, B., Meirino, A., Munguia, R., Navarro, A., Novas, V, Perez Prados, G., Pontoriero, J., Potito, R. N., Ricotti, C., Rodriguez, M. A., Rolandi, F., Said Palladino, M. E., Salinger, M., Sanziani, L. S., Schygiel, P. O., Sossich, A., Tinto, J. F., Tonelli, L., Tufare, A. L., Vallejo, M., Yunis, M. E., Zillo, M., Zurbrigk, F. J., Barretto, A. C. P., Sobral Filho, D. C., Jaber, J., Armaganijan, D., Faria Neto, J., Steffens, A., Kunz Sebba Barroso de Souza, W., de Souza Neto, J. D., Ribeiro, J. M., Silveira Teixeira, M., Ferreira Rossi, P. R., Pires, L., Moreira, D., Moura Jorge, J. C., Menezes Lorga Filho, A., Bodanese, L. C., Westerlund Montera, M., Del Carlo, C. H., Da Rocha Rodrigues, T., Alves da Costa, F. A., Lopes, A., Lopes, R., Araujo, G. R., Fernandes Manenti, E. R., Kerr Saraiva, J. F., Ferreira Braga, J. C., Negri, A., Souto, L., Moncada, C., Bertolim Precoma, D., Roquette, F., Reis, G., Ramos Filho, R. A., Lanna Figueiredo, E., Vieira Botelho, R., Munhoz da Fontoura Tavares, C., Costantini Frack, C. R., Abdalla Saad, J., Finimundi, H. C., Pisani, C., Chemello, D., Pereira Martins, M., Broilo Franca, C. C., Alban, F., Aranha Rosito, G. B., de Moura Xavier Moraes Junior, J. B., Tumelero, R. T., Nigro Maia, L., Simoes de Almeida, R., do Carmo Borges, N. C., Gomes Ferreira, L. G., Agliardi, P., Alves de Oliveira Gomes, J., Araujo, V, Arruda Nakazone, M., Barbosa, T., Barroso, S., Belisario Falchetto, E., Bellotti Lopes, H., Benez Teixeira Lemos, M. A., Biazus, G., Borges Queiroz, L., Camazzola, F. E., Caporale, M., Cardoso Boscato, S., Chieza, F., Chokr, M. O., Clemente Mingireanov, R., Codonho Goes, N., Correa, C., Costa, M., Costantini Ortiz, C., da Silva, L. S., da Silva Paulitsch, F., da Silveira, J. A., Daros, E., de Araujo, G. R., Del Monaco, M., Dias, C., Dias, M. A., Drummond Wainstein, A. P., Ely Pizzato, P., Esteves, D. C., Fabri, P., Felix Lorenzato Fonseca, T., Fernandes, E., Fonseca, C., Frack Costantini, C. R., Franchin Ferraz, R., Freire, F., Gottardo, P., Guanaes, D., Guizzardi, S., Hettwer Magedanz, E., Igansi, F., Jannuzzi, F., Junior, G., Komar, D., Lino, E. G., Lopes, D., Lourenco da Silva Junior, O., Lustosa, E., Macagnan, A. P., Marinho, M. C., Mazzoni, M., Melo, G., Mortari, L., Mouco, O. M. C. C., Nanzer Vital, C., Ormundo, C., Oss Emmer, S., Palmegiani, E., Pavani, R., Pereira, L., Pereira, V. L., Perreira, R., Poletti, S., Quaia Fortunato, S. C., Queirantes, C., Ramos Pereira, N., Rech, R. L., Ribeiro, S., Rodrigues, A., Roesch, H., Ruaro Reichert, T., Santos, D., Santos, I, Santos, M., Seroqui, M., Silva, S., Soares, L., Spolaor, L., Stoll, C., Toazza Duda, N., Trama, L., Unterkircher, B., Valois, M. V., Vargas, T., Viana, T., Vicente, C., Vidal Armaganijan, L., Vieira Homem, R., Vieira Torres, L. G., Vila Boas, L., Villaca Guimaraes Filho, F., Corbalan, R., Eggers, G., Bugueno Gutierrez, C., Arriagada, G., Potthoff Cardenas, S., Stockins Fernandez, B. A. J., Conejeros, C., Houzvic, C., Marin Cuevas, P., Montecinos, H., Forero, A., Lanas, F., Larico Gomez, M., Charme Vilches, G., Rey, C., Astudillo, C., Aguilar, J., Campisto, Y., Lara, C., Molina, E., Munoz Oyarzon, J., Olguin, V, Vergara, M., Villan, C., Sanchez Diaz, C. J., Illescas Diaz, J., Leal Cantu, R., Ramos Zavala, M. G., Cabrera Jardines, R., Espinola Zavaleta, N., Villarreal Umana, S., Lopez Rosas, E., Llamas Esperon, G., Pozas, G., Cardona Munoz, E., Matadamas Hernandez, N., Leyva Rendon, A., Garcia Hernandez, N., de los Rios Ibarra, M., Virgen Carrillo, L., Lopez Villezca, D., Hernandez Herrera, C., Lopez Prieto, J. J., Gaona Rodriguez, R., Villeda Espinosa, E., Flores Martinez, D., Velasco Barcena, J., Yong, R., Rodriguez Briones, I, Leiva Pons, J. L., Alvarez Lopez, H., Olvera Ruiz, R., Diaz de la Vega, C., Cantu Brito, C., Chuquiure Valenzuela, E., Reyes-Sanchez, R., Bazzoni Ruiz, A., Nandayapa Flores, O., Benavides Gonzalez, M., Arriaga Nava, R., Morales Cerda, J. D., Fierro Fierro, O., Fajardo Campos, P., Alfaro, T. A. A., Altamirano Bellorin, S., Avena, R., Chavarria, M., Espinosa, I, Flores Silva, F., Garcia Nava, R. H., Godoy, K., Gonzalez Felix, E. J., Gonzalez Garcia, C. L., Gonzalez Salas, L. G., Guajardo, P., Hernandez Gonzalez, S., Izquierdo, T., Mancilla Ortiz, M. C., Martinez Vasquez, D., Mendoza, N., Morales, J., Nikitina, N., Ochoa Aybar, S., Ortiz, A., Padilla Macias, P., Perez, F., Perez Sanchez, J. A., Pina Toledano, S., Ramos Gonzalez, M., Rivera Ramos, C., Roa Castro, V, Romero Cardona, G., Ruiz Cornejo, M., Salinas, A., Santana, G., Sida Perez, P., Tovar Castaneda, A. C., Trujillo Cortes, R., Brodmann, M., Lenz, K., Drexel, H., Foechterle, J., Hagn, C., Podczeck-Schweighofer, A., Huber, K., Winkler, M., Schneeweiss, B., Gegenhuber, A., Lang, W., Eichinger-Hasenauer, S., Kaserer, P., Sykora, J., Rasch, H., Pichler, M., Schaflinger, E., Strohmer, B., Breier, R., Ebner, K-M, Eischer, L., Freihoff, F., Lischka-Lindner, A., Mark, T., Mirtl, A., Said, A., Stoeckloecker, C., Vogel, B., Vonbank, A., Woehrer, C., Zanolin, D., Cools, F., Paparella, G., Vandergoten, P., Parque, J-L, Capiau, L., Vervoort, G., Wollaert, B., Desfontaines, P., Mairesse, G., Boussy, T., Godart, P., De Wolf, A., Voet, J., Heyse, A., Hollanders, G., Ann, W., Vercammen, J., Purnode, P., Blankoff, I, Faes, D., Balthazar, Y., Beutels, M., Marechal, P., Verstraete, S., Xhaet, O., Striekwold, H., Thoeng, J., Hermans, K., Alzand, B., Ascoop, A-K, Banaeian, F., Barbuto, A-M, Billiaux, A. C., Blockmans, M., Bouvy, C., Brike, C., Capiau, H., Casier, T., Conde Y Bolado, A., De Cleen, D., De Coninck, M., de Vos, M., de Weerdt, N., Delforge, M., Delvigne, M., Denie, D., Derycker, K., Deweerd, E., Dormal, F., Drieghe, S., Everaert, M., Eykerman, T., Feys, E., Ghekiere, M., Gits, F., Hellemans, S., Helvasto, L., Jacobs, C., Lips, S., Mestdagh, I, Nimmegeers, J., Piamonte, V, Pollet, P., Postolache, A., Raepers, M., Raymenants, E., Richa, J., Rombouts, H., Salembier, J., Scheurwegs, C., Semeraro, O., Simons, N., Smessaert, C., Smolders, W., Stockman, I, Tahon, S., Thyssen, V, Tincani, G., Van Durme, F., Van Lier, D., Vandekerckhove, H., Vandekerckhove, Y., Vandenbroeck, D., Vandorpe, A., Vanhalst, E., Vanhauwaert, B., Vantomme, C., Vergauwen, L., Verloove, H., Vydt, T., Weyn, T., Jansky, P., Reichert, P., Spacek, R., Machova, V, Zidkova, E., Ludka, O., Olsr, J., Kotik, L., Plocova, K., Racz, B., Ferkl, R., Hubac, J., Kotik, I, Monhart, Z., Burianova, H., Jerabek, O., Pisova, J., Petrova, I, Dedek, V, Honkova, M., Podrazil, P., Spinar, J., Vitovec, J., Novak, M., Lastuvka, J., Durdil, V, Antonova, P., Bockova, L., Bultas, J., Chlumsky, J., Dastychova, L., Drasnar, T., Honek, J., Horejsi, M., Hubacova, V, Janska, L., Kopeckova, I, Kratochvilova, R., Krcova, E., Labrova, R., Lindourkova, A., Lipoldova, J., Lubanda, H., Ludkova, A., Mahdalikova, L., Majernikova, M., Michalik, D., Potuznik, P., Prochazkova, E., Sulc, A., Sveceny, J., Valtova, M., Zidek, M., Zika, J., Nielsen, J., Nielsen, H., Husted, S., Hintze, U., Rasmussen, S., Bremmelgaard, A., Markenvard, J., Boerger, J., Solgaard, J., Simonsen, P., Loekkegaard, T., Bruun, M., Mertz, J., Dominguez, H., Skagen, K., Egstrup, K., Ibsen, H., Raymond, I, Bang-Hansen, T., Ellervik, C., Eriksen, E., Jensen, L., Jensen, M., Leth, M., Nygaard, A., Park, J., Schou, M., Therkelsen, A., Tilma, J., Vesterager, K., Raatikainen, P., Airaksinen, J., Arola, O., Koistinen, J., Nappila, H., Peltomaki, K., Rasanen, V, Vasankari, T., Le Heuzey, J-Y, Galinier, M., Gottwalles, Y., Paganelli, F., Loiselet, P., Muller, J-J, Koujan, M. B., Marquand, A., Destrac, S., Piot, O., Delarche, N., Cebron, J-P, Boveda, S., Guenoun, M., Guedj-Meynier, D., Galley, D., Ohayon, J., Assouline, S., Zuber, M., Amarenco, P., Ellie, E., Kadouch, J., Fournier, P-Y, Huberman, J-P, Lemaire, M., Rodier, G., Milandre, L., Vandamme, X., Sibon, I, Neau, J-P, Mahagne, M. H., Mielot, A., Bonnefoy, M., Churet, J-B, Navarre, V, Sellem, F., Monniot, G., Boyes, J-P, Doucet, B., Martelet, M., Obadia, D., Crousillat, B., Mouallem, J., Bearez, E., Nazeyrollas, P., Brugnaux, J. P., Fedorowsky, A., Casassus, F., Berneau, J-B, Chemin, F., Falvo, N., Perron, J-M, Poulard, J-E, Barreau, A., Beltra, C., Corrihons, E., Decarsin, N., Dubois, B., Ducasse, E., Giry, X., Kemmel, A., Ledure, S., Lemaire, N., Robin, F., Rosolin, N., Sanchez, D., Suissa, A., Darius, H., Koeniger, G., Purr, J., Gerbaulet, U., Kellner, B-T, Kopf, A., Schaefer, T., Zauzig, H., Riegel, P., Hohensee, H., Eissfeller, E., Eder, W., Rehling, G., Glatzel, D., Zutz, S., Heinz, G-U, Menke, H., Pustelnik, A., Sandow, P., Ludwig, N., Wiswedel, H., Wildenauer, W., Axthelm, C., Schwarz, T., Babyesiza, A., Stuchlik, G., Zimny, H-H, Kropp, M., Kahl, F., Caspar, A., Omankowsky, S., Laessig, T., Hartmann, H-J, Lehmann, G., Bindig, H-W, Hergdt, G., Reimer, D., Hauk, J., Dorsch, W., Dshabrailov, J., Michel, H., Rapp, K-A, Vormann, R., Mayer, P., Horstmeier, U., Eissing, V, Hey, H., Leuchtgens, H., Lilienweiss, V, Kolitsch, K., Schubert, C., Lauer, H., Buchner, T., Brauer, G., Kamin, S., Mueller, K., Abdel-Qader, M., Baumbach, S., Ebert, H-H, Schwencke, C., Schellong, S., Bernhardt, P., Karolyi, L., Sievers, B., Haverkamp, W., Salbach, P., Roehnisch, J-U, Schoen, S., Erdle, W., Mueller, T., Mueller, H., Mitrovic, V, Babjakova, Z., Bergner, K., Boehme, S., Bonin, K., Buckert, D., Busch, F., Dichristin, U., Diez, S., Fleck, A., Flint, K., Floegel, H., Fritz, C., Frommhold, R., Gehre, J., Geyer, J., Grytzmann, A., Hahn, M., Helgert, K., Hubert, K., Kirchner-Volker, K., Klein, V, Kroll, D., Krueger, A., Lehmann, R., Mann, L., Maselli, A., Menken, G., Mikes, K., Mortan, H., Nasser, N., Nicolaus, D., Plauskat, A., Pomper, L., Quietzsch, A., Ravenhorst, C., Reichelt, C., Reimer, C., Schaefer, B., Scharrer, S., Schirmer, K., Schmidt, K., Schoene, R., Schulze, J., Schuppe, M., Simon, S., Sommer, S., Spranger, K., Talkenberger, A., Tauber, K., Tetlak, A., Toennishoff, T., Voelkel-Babyesiza, R., Voigts, B., Weiser, U., Wesendorf, S., Wildenauer, S., Wolf, T., Wurziger, J., Zak, J., Zauzig, H-D, Ziefle, S., Zincke, S., Keltai, M., Vangel, S., Szalai, G., Merkely, B., Kancz, S., Boda, Z., Nagy, A., Laszlo, Z., Matoltsy, A., Gaszner, B., Polgar, P., Habon, T., Noori, E., Juhasz, G., Kanakaridisz, N., Szentpeteri, I, Juhasz, F., Vertes, A., Papp, A., May, Z., Ferenczi, J., Egyutt, M., Kis, E., Engelthaler, G., Szantai, G., Fulop, E., Gombos, P., Gulyas, D., Jen, P., Gyorke, E. Kiralyhazine, Kovacs, M., Levang, S. Kovacsne, Marianna, S., Radics, Z., Sydo, N., Szalo, R., Szilagyi, A., Sztanyik, F., Vandrus, B., Agnelli, G., Tiraferri, E., Santoro, R., Testa, S., Di Minno, G., Moia, M., Caimi, T. M., Martini, G., Tessitori, M., Cappelli, R., Poli, D., Quintavalla, R., Melone, F., Cosmi, F., Pizzini, A., Piseddu, G., Fanelli, R., Latella, C., Santi, R., Pancaldi, L., De Cristofaro, R., Palareti, G., De Blasio, A., Uriarte, J. Salerno, Minetti, F., Pogliani, E. M., Lonati, L. M., Accogli, M., Ciampani, N., Malengo, S., Feola, M., Raisaro, A., Fattore, L., Grilli, P., Germini, F., Settimi, M., Alunni, M., Duranti, G., Tedeschi, L., Baglioni, G., Avanzino, G., Berardi, M., Pannacci, V, Giombolini, A., Nicoli, S., Scarponi, T., Allasia, B., Ricciarini, P., Nasorri, R., Argena, A., Bossolasco, P., Ronchini, P., Filippi, A., Tradati, F., Bulla, C., Donzelli, L., Foppa, L., Bottarelli, M. L., Tomasello, A., Mauric, A., Femiano, C., Reggio, R., Lillo, F., Mariani, A., Forcignano, F., Volpe, M., D'Avino, M., Bongiorni, M. G., Severi, S., Capucci, A., Lodigiani, C., Salomone, E., Serviddio, G., Tondo, C., Golino, P., Mazzone, C., Iacopino, S., Pengo, V, Galvani, M., Moretti, L., Ambrosino, P., Banfi, E., Biagioli, V, Bianchi, A., Boggian, G., Breschi, M., Brusorio, S., Calcagnoli, F., Campagna, G., Carpenedo, M., Ciabatta, C., Ciliberti, G., Cimmino, G., D'Arienzo, C., Di Gennaro, L., Fedele, M., Ferrini, P. M., Granzow, K., Guazzaloca, G., Guerra, F., Lo Buglio, A., Longo, S., Macellari, F., Mesolella, E., Poeta, E. Mollica, Occhilupo, P., Oriana, V, Rangel, G., Salomone, L., Scaccianoce, A., Scarone, C., Segreti, L., Sottilota, G., Villani, R., Zecca, C., ten Cate, H., Ruiter, J. H., Klomps, H., Bongaerts, M., Pieterse, M. G. C., Guldener, C., Herrman, J-P, Lochorn, G., Lucassen, A., Adriaansen, H., The, S. H. K., Nierop, P. R., Hoogslag, P. A. M., Hermans, W., Groenemeijer, B. E., Terpstra, W., Buiks, C., Boersma, L. V. A., Boersma-Slootweg, M., Bosman, F., Bosschaert, M., Bruin, S., Danse, I, De Graaf, J., de Graauw, J., Debordes, M., Dols, S., Geerlings, F., Gorrebeeck, K., Jerzewski, A., Jetten, W., Kelderman, M., Kloosterman, T., Koomen, E. M., Krikken, J., Melman, P., Mulder, R., Pronk, A., Stallinga-de Vos, A., te Kaat, J., Tonino, P., Uppelschoten, B., van de Loo, R., van der Kley, T., van Leeuwen, G., van Putten, J. J., Westerman, L., Atar, D., Berge, E., Sirnes, P. A., Gjertsen, E., Hole, T., Erga, K., Hallaraker, A., Skjelvan, G., Ostrem, A., Ghezai, B., Svilaas, A., Christersson, P., Oien, T., Henrichsen, S. Hoegh, Berg-Johansen, J., Otterstad, J. E., Antonsen, H., Ausen, K., Claussen, H., Dominguez, I, Jekthammer, A., Lensebraaten, A. B., Nilsen, V, O'Donovan, M., Ringdalen, K., Strand, S., Stepinska, J., Korzeniak, R., Gieroba, A., Biedrzycka, M., Ogorek, M. (Marcin), Wozakowska-Kaplon, B., Loboz-Grudzien, K., Kosior, J., Supinski, W., Kuzniar, J., Zaluska, R., Hiczkiewicz, J., Swiatkowska-Byczynska, L., Kucharski, L., Gruchala, M., Minc, P., Olszewski, M., Kania, G., Krzciuk, M., Lajkowski, Z., Ostrowska-Pomian, B., Lewczuk, J., Zinka, E., Karczmarczyk, A., Chmielnicka-Pruszczynska, M., Trusz-Gluza, M., Opolski, G., Bronisz, M., Ogorek, M. (Michal), Glanowska, G., Ruszkowski, P., Jaworska, K., Sciborski, R., Okopien, B., Kukla, P., Wozniak-Skowerska, I, Galbas, K., Cymerman, K., Jurowiecki, J., Miekus, P., Myszka, W., Mazur, S., Lysek, R., Baszak, J., Rusicka-Piekarz, T., Raczak, G., Domanska, E., Nessler, J., Lesnik, J., Ambicka, M., Andrzejewski, D., Araminowicz, J., Barszcz, A., Bartkowiak, R., Bartnik, J., Basiak, M., Bekieszczuk, E., Bernat, L., Biedrzycki, L., Biernacka, A., Blaszczyk, D., Broton, E., Brzozowski, W., Brzustowska, M., Bzymek, R., Chmielowski, A., Chojnowski, P., Cichomski, R., Cieslak, K., Cieszynska, A., Curyllo, B., Czamara, M., Danilowicz-Szymanowicz, L., Dolecka, B., Drelich, L., Dudzik-Richter, B., Dybala, T., Dziuba, M., Faron, W., Figura-Chmielewska, M., Frankiewicz, A., Gadzinski, W., Gasior, E., Gosciniecka, B., Gutknecht, P., Guziewicz, M., Jackun-Podlesna, A., Jaguszewska, G., Jankielewicz, J., Jaremczuk-Kaczmarczyk, A., Jargiello-Baszak, M., Jarzebowski, A., Jaskulska-Niedziela, E., Jaworska-Drozdowska, M., Kabat, J., Kaczmarzyk-Radka, A., Kalin, K., Kaliszczak, R., Kiliszek, M., Klata, M., Kluczewski, M., Kobielusz-Gembala, I, Kochanska, E., Kociolek, D., Kolodzinska, A., Komlo, A., Konopka, A., Korczowska, E., Kowal, E., Kowalczyk, H. K., Kremis, E., Kruczyk, D., Krzesiak-Lodyga, A., Krzyzanowski, M., Kurdzielewicz, W., Kustrzycka-Kratochwil, D., Lesniewska-Krynska, D., Leszczynski, J., Lewicka, E., Lichota, E., Lip, K., Loboz-Rudnicka, M., Luka, J., Lysek-Jozefowicz, A., Machnikowska, M., Majewska, K., Mariankowski, R., Markiewicz, A., Mazur, M., Metzgier-Gumiela, A., Miedlar, E., Mielcarek, M., Neubauer-Geryk, J., Niedek, J., Niemirycz-Makurat, A., Nowak, A., Nowak, S., Opielowska-Nowak, B., Ozgowicz, M., Pawelska-Buczen, A., Pawlik-Rak, E., Piotrowicz, R., Ptaszynski, P., Raczynska, A., Rogowski, W., Romanek, J., Romaszkiewicz, R., Rostoff, P., Roszczyk, N., Rozewska-Furmanek, D., Rychta, J., Rzyczkowska, B., Skalska, J., Smichura, M., Splawski, M., Staneta, P., Staniszewska, E., Starak-Marciniak, J., Stopyra-Poczatek, M., Sukiennik-Kujawa, M., Szafranski, J., Szalecki, P., Szczepanska, A., Szkrobka, W., Szuchnik, E., Szulowska, A., Szumczyk-Muszytowska, G., Szwoch, M., Traczyk, T., Troszczynska, M., Trzcinski, G., Tybura, S., Walasik, P., Wegrzynowska, M., Wesolowska, K., Wieczorek, W., Wierzbicka, A., Wilczewski, P., Wilgat-Szecowka, M., Wojewoda, P., Wojnowski, L., Wrobel, M., Zakutynska-Kowalczyk, K., Zyczynska-Szmon, M., Panchenko, E., Eltishcheva, V, Libis, R., Tereshchenko, S., Popov, S., Kamalov, G., Belenky, D., Zateyshchikova, A., Kropacheva, E., Kolesnikova, A., Nikolaev, K., Egorova, L., Khokhlov, A., Yakupov, E., Poltavskaya, M., Zateyshchikov, D., Drapkina, O., Vishnevsky, A., Barbarash, O., Miller, O., Aleksandrova, E., Chizhov, P., Sergeev, M., Shutemova, E., Mazur, E., Zrazhevskiy, K., Novikova, T., Kostenko, V, Moiseeva, Y., Polkanova, E., Sobolev, K., Rossovskaya, M., Zubeeva, G., Shapovalova, Y., Nagibovich, O., Edin, A., Agakhanyan, A., Batalov, R., Belenkova, Y., Bitakova, F., Chugunnaya, S., Dumikyan, A., Erofeeva, S., Gorbunova, E., Gorshkova, T., Gubanov, A., Gurmach, M., Ivanova, Y., Kolesova, T., Konyushenko, D., Korneeva, O., Kropova, O., Kuchuk, P., Kungurtseva, O., Kupriyanova, T., Kurylo, B., Kuvanova, M., Lebedeva, O., Lileeva, E., Machilskaya, O., Medvedeva, T., Monako, G., Motylev, I, Nagibovich, G., Novikova, E., Orlov, Y., Osmolovskaya, Y., Ovsannikova, A., Platonov, D., Rachkova, S., Sinitsina, O., Speshilova, S., Suslova, O., Ushakov, A., Volodicheva, O., Zemlianskaia, O., Zhirov, I, Zhuravleva, E., Zotova, I, Vinolas, X., Alvarez Garcia, P., Lopez Fernandez, M. F., Tercedor, L., Tranche Iparraguirre, S., Toran Monserrat, P., Marquez Contreras, E., Isart Rafecas, J., Motero Carrasco, J., Garcia Pavia, P., Gomez Pajuelo, C., Moro Serrano, C., Iglesias Alonso, L. F., Grande Ruiz, A., Merce Klein, J., Gonzalez Juanatey, J. R., Baron Esquivias, G., Monte Collado, I, Palacin Piquero, H., Brotons Cuixart, C., Rodriguez Morato, M., Llibre, J. Bayo, Corros Vicente, C., Vida Gutierrez, M., Epelde Gonzalo, F., Almeida Fernandez, C. A., Del Val Plana, N., Escriva Montserrat, E., Montero Alia, J. J., Barreda Gonzalez, M., Moleiro Oliva, M. A., Iglesias Sanmartin, J., Jimenez Gonzalez, M., Rodriguez Alvarez, M., Herreros Melenchon, J., Ripoll Vera, T., Ridocci Soriano, F., Garcia Riesco, L., Marco Macian, M. D., Quiles Granado, J., Jimenez Navarro, M., Cosin Sales, J., Vaquer Perez, J. V., Vazquez Caamano, M., Arcocha Torres, M. F., Marcos Gomez, G., Iniguez Romo, A., Prieto Diaz, M. A., Alonso, C. (Carmela), Alonso, C. (Concepcion), Alvarez, D., Alvarez, M., Amaro, M., Andere, N., Aracil Villar, J., Armitano Ochoa, R., Austria, A., Barbeira, S., Barraquer Feu, E., Bartes, A., Becerra Munoz, V, Bermudez Jimenez, F. J., Branjovich Tijuan, A., Cabeza Ramirez, J., Cabrera Ramos, M., Calvo Martinez, E., Campo Moreno, M., Cancho Corchado, G., Casanova Gil, M., Castillo Orive, M., Castro Fernandez, D., Cebollada del Misterio, M., Codinachs Alsina, R., Cortada Cabrera, A., Prego de Faria, J. Costa Pinto, Costas, S., Cotilla Marco, M., Dachs, M., Diaz Lopez, C. M., Domenech Borras, A., Elorriaga Madariaga, A., Espallargas, A., Fernandez, M., Fernandez Escobar, E., Fernandez Mas, E., Ferrer, A., Fosch, J., Garcia Bermudez, M., Garcia Millan, V, Gavira Saenz, M., Gines Garcia, C., Gomez, C., Gomez Perez, Y., Gonzales Segovia, A., Gonzalez, P., Grigorian, L., Guerrero Molina, A., Gutierrez del Val, M. del C., Herrero Maeso, B., Hevia Rodriguez, E., Iglesias Garcia, A., Jimenez Fernandez, M. J., Jimeno Besa, B., Juan Salvadores, P., Lage Bouzamayor, M. B., Lasuncion, I, Lezcano Gort, L. E., Llobet Molina, M., Lopez, M., Manzanal Rey, A., Mara Guerra, J., Marcus, S., Martin Vila, A., Martinez Mena, M., Mazon, P., Mendez Zurita, F., Millan, G., Molina, M., Montero Alia, P., Montes, D., Moure Gonzalez, M., Munoz Munoz, R. B., Negrete Palma, A., Orellana Figueroa, H. N., Ortega, V. M., Ortiz Cortes, C., Otero Tomera, D., Palomo Merchan, N., Pareja Ibar, I., Pena Garcia, E., Pereda Armayor, M., Perez Carasa, M., Prieto, I, Quintern, V, Renom, R., Rincon Diaz, L. M., Rios, V, Riquelme Sola, L., Rivera, R., Robiro Robiro, X., Roca, M., Roca Saumell, C., Rodrigo, C., Rodriguez, E., Rodriguez Garcia, M., Saez Jimenez, S., Sanchez Calderon, P., Sanchez Mendez, L., Sanchez Parra, S., Santolaya, C., Senan Sanz, M. R., Seoane Blanco, A., Serralvo, E., Sierra, N., Simon Valero, C., Sorribes Lopez, J., Teixido Fontanillas, M., Terns Riera, M., Tobajas, G., Torres, C., Torres Marques, J., Ubeda Pastor, M., Rosenqvist, M., Wirdby, A., Linden, J., Henriksson, K., Elmersson, M., Egilsson, A., Borjesson, U., Svard, G., Liu, B., Lindh, A., Olsson, L-B, Gustavsson, M., Andersson, L. (Lars), Andersson, L. (Lisbeth), Benson, L., Bothin, C., Hajimirsadeghi, A., Kadir, K., Ericsson, M., Ohlsson, A., Lindvall, H., Svensson, P., Thorne, K., Handel, H., Platonov, P., Eriksson, B., Timberg, I, Romberg, K., Crisby, M., Karlsson, J-E, Jensen, S. A., Andersson, A., Malmqvist, L., Martinsson, B., Bernsten, F., Engdahl, J., Thulin, J., Hot-Bjelac, A., Stalby, P., Aaroe, H., Ahbeck, E., Ahlmark, H., Al-Khalili, F., Bonkowski, G., Dzeletovic, S., Ekstrand, A-B, Eriksson, G-B, Floren, K., Grassjo, C., Hahn, S., Jaensson, P., Jansson, B., Jansson, J-H, Kangert, R-M, Koch, A., Kusiak, D., Lettenstrom, A., Lindberg, A., Lindholm, C-J, Mannermyr, A., Mansson, K., Millborg, M., Nilsson, C., Ohlin, A-M, Olofsson, A., Osberg, A., Pedersen, A., Risbecker, K., Rosenberg, K., Samuelsson, J., Shayesteh, M., Skoglund, K., Stjernberg, M., Thorsen, C., Steffel, J., Beer, J. H., Debrunner, J., Amstutz, D., Bruegger, J., Elise, G., Grau, A., Guinand, A., Henriette, I, Saga, E., Winnik, S., Parkhomenko, A., Rudyk, I, Tseluyko, V, Karpenko, O., Zhurba, S., Kraiz, I, Kupnovytska, I, Serediuk, N., Mostovoy, Y., Ushakov, O., Koval, O., Kovalskyi, I, Svyshchenko, Y., Sychov, O., Stanislavchuk, M., Kraydashenko, O., Yagensky, A., Tykhonova, S., Fushtey, I, Belegai, R., Berko, G., Burdeuna, L., Chabanna, O., Daniuk, I, Ivanov, A., Kamenska, E., Kaplan, P., Khyzhnyak, O., Kizim, S., Matova, O., Medentseva, O., Mochonyi, V, Mospan, M., Nemtsova, V, Ovdiienko, T., Palamarchuk, O., Pavelko, M., Petrovskyy, R., Plevak, D., Proshak, O., Pyvovar, S., Rasputina, L., Romanenko, O., Romanova, O., Sapatyi, A., Shumakov, O., Stets, R., Todoriuk, L., Varenov, V., Fitzmaurice, D., Chauhan, N., Goodwin, D., Saunders, P., Evans, R., Leese, J., Jhittay, P. S., Ross, A., Kainth, M. S., Pickavance, G., McDonnell, J., Williams, A., Gooding, T., Wagner, H., Suryani, S., Singal, A., Sircar, S., Bilas, R., Hutchinson, P., Wakeman, A., Stokes, M., Paul, N., Aziz, M., Ramesh, C., Wilson, P., Franklin, S., Fairhead, S., Thompson, J., St Joseph, V, Taylor, G., Tragen, D., Seamark, D., Paul, C., Richardson, M., Jefferies, A., Sharp, H., Jones, H., Giles, C., Page, M., Oginni, O., Aldegather, J., Wetherwell, S., Lumb, W., Evans, P., Scouller, F., Macey, N., Stipp, Y., West, R., Thurston, S., Wadeson, P., Matthews, J., Pandya, P., Gallagher, A., Railton, T., Sinha, B., Russell, D., Davies, J. A., Ainsworth, P., Jones, C. P., Weeks, P., Eden, J., Kernick, D., Murdoch, W., Lumley, L., Patel, R. P., Wong, S. W., Saigol, M., Ladha, K., Douglas, K., Cumberlidge, D. F., Bradshaw, C., Van Zon, G., Jones, K. P., Thomas, M. J., Watson, E., Sarai, B., Ahmad, N., Willcock, W., Cairns, J., Sathananthan, S., de Kare-Silver, N., Gilliland, A., Strieder, E., Vishwanathan, B., Bird, N., Gray, D., Clark, M., Bisatt, J., Litchfield, J., Fisher, E., Fooks, T., Kelsall, A. R., Alborough, E., Wakeling, J., Parfitt, M., Milne, K., Rogers, S., Priyadharshan, R., Oliver, J. L., Davies, E., Abushal, S., Jacobs, M., Hutton, C., Walls, N., Thompson, R., Chigbo, C., Zaidi, S. M. A., Howard, M., Butter, K. C., Barrow, S., Little, H., Haq, I. U., Gibbons, L., Glencross, S., McLeod, A. J., Poland, K., Mulholland, C., Warke, A., Conn, P., Burns, G., Smith, R. N., Lowe, S., Kamath, R., Dau, H. S., Webster, J., Hodgins, I, Vercoe, S., Roome, P. C., Pinnock, H., Patel, J. R. A., Ali, A., Hart, N., Davies, R., Stuart, E., Neden, C. A., Danielsen, M., Heath, R., Sharma, P., Galloway, S., Hawkins, C., Oliver, R., Aylward, M., Mannion, S., Braddick, M., Edwards, D., Rothwell, A. C., Sabir, A., Choudhary, F., Khalaque, S., Wilson, A., Peters, S., Coulson, W., Roberts, N., Heer, A., Coates, S., Ward, B., Jackson, D., Walton, S., Shepherd, D., Sterry, M., Wong, T., Boon, M., Bunney, R., Haria-Shah, R., Baron, R. T., Davies, S., Schatzberger, T., Hargreaves, N., Stephenson, T., Choi, H., Batson, R., Lucraft, L., Myhill, T., Estifano, S., Geatch, D., Wilkinson, J., Veale, R., Forshaw, K., Davies, T., Zaman, K., Vinson, P., Liley, C., Bandrapalli, M., McGinty, P., Wastling, R., McEleny, P., Beattie, A., Cooke, P., Wong, M., Gunasegaram, J., Pugsley, M., Ahmad, S., A'Court, C., Ayers, J., Bennett, J., Cartwright, S., Dobson, S., Dooldeniya, C., Flynn, A., Fox, R., Goram, J., Halpin, A., Hay, A., Jacobs, P., Jeffers, L., Lomax, L., Munro, I, Muvva, R., Nadaph, M., Powell, K., Randfield, S., Redpath, D., Reed, R., Rickenbach, M., Rogers, G., Saunders, P. B., Seamark, C., Shewring, J., Simmons, P., Simper, H., Stoddart, H., Sword, A., Thomas, N., Thomson, A., Gibbs, H., Blenkhorn, A., Singh, B., Van Gaal, W., Abhayaratna, W., Lehman, R., Roberts-Thomson, P., Kilian, J., Coulshed, D., Catanchin, A., Colquhoun, D., Kiat, H., Eccleston, D., French, J., Zimmett, L., Ayres, B., Phan, T., Blombery, P., Crimmins, D., O'Donnell, D., Choi, A., Astridge, P., Arstall, M., Jepson, N., Binnekamp, M., Lee, A., Rogers, J., Starmer, G., Carroll, P., Faunt, J., Aggarwala, A., Barry, L., Batta, C., Beveridge, R., Black, A., Bonner, M., Boys, J., Buckley, E., Campo, M., Carlton, L., Connelly, A., Conway, B., Cresp, D., Dimitri, H., Dixon, S., Dolman, M., Duroux, M., Eskandari, M., Eslick, R., Ferreira-Jardim, A., Fetahovic, T., Geraghty, R., Gibbs, J., Grabek, T., Modi, M. H., Hayes, K., Hegde, M. P., Hesketh, L., Hoffmann, B., Jacobson, B., Johnson, K., Juergens, C., Kassam, I, Lawlor, V, Lehman, M., Lehman, S., Leung, D., Mackay, S., MacKenzie, M., McCarthy, C., McIntosh, C., McKeon, L., Morrison, H., Mussap, C., Myers, J-D, Nagalingam, V, Oldfield, G., O'May, V, Palmer, J., Parsons, L., Patching, K., Patching, T., Paul, V, Plotz, M., Preston, S., Rashad, H., Ratcliffe, M., Raynes, S., Rose, J., Sanders, L., Seremetkoska, M., Setio, H., Shone, S., Shrestha, P., Singh, C., Singleton, C., Stoyanov, N., Sutcliffe, S., Swaraj, K., Tarrant, J., Thompson, S., Tsay, I. M., Vorster, M., Waldman, A., Wallis, L., Wilford, E., Wong, K., Connolly, S. J., Spyropoulos, A., Eikelboom, J., Luton, R., Gupta, M., Pandey, A. S., Cheung, S., Leader, R., Beaudry, P., Ayala-Paredes, F., Berlingieri, J., Heath, J., Poirier, G., Du Preez, M., Nadeau, R., Dresser, G., Dhillon, R., Hruczkowski, T., Schweitzer, B., Coutu, B., Angaran, P., MacDonald, P., Vizel, S., Fikry, S., Parkash, R., Lavoie, A., Cha, J., Ramjattan, B., Bonet, J., Ahmad, K., Aro, L., Aves, T., Beaudry, K., Bergeron, C., Bigcanoe, J., Bignell, N., Breakwell, L., Burke, E., Carroll, L., Clarke, B., Cleveland, T., Daheb, S., Dehghani, P., Denis, I, Djaidani, Z., Dorian, P., Douglass, S., Dunnigan, J., Ewert, A., Farquhar, D., Fearon, A., Ferleyko, L., Fournier, D., Fox, B., Grenier, M-C, Gulliver, W., Haveman, K., Hines, C., Hines, K., Jackson, A. M., Jean, C., Jethoo, G., Kahlon, R., Kelly, S., Kim, R., Korley, V, Kornder, J., Kwan, L., Largy, J., Lewis, C., Lewis, S., Mangat, I, Moor, R., Navratil, J., Neas, I, Otis, J., Otis, R., Pandey, M., Petrie, F., Pinter, A., Raines, M., Roberts, P., Robinson, M., Sas, G., Schulman, S., Snell, L., Spearson, S., Stevenson, J., Trahey, T., Wong, S., Wright, D., Ragy, H., Abd El-Aziz, A., Abou Seif, S. K., El Din, M. G., El Etriby, S., Elbahry, A., El-Etreby, A., Elkhadem, M., Katta, A., Khairy, T., Mowafy, A., Nawar, M., Ohanissian, A., Reda, A., Reda, M., Salem, H., Sami, N., Samir, S., Setiha, M., Sobhy, M., Soliman, A., Taha, N., Tawfik, M., Zaatout, E., Kettles, D., Bayat, J., Siebert, H., Horak, A., Kelfkens, Y., Garda, R., Pillay, T., Guerra, M., van Zyl, L., Theron, H., Murray, A., Louw, R., Greyling, D., Mntla, P., Ueckermann, V, Loghdey, R., Ismail, S., Ahmed, F., Engelbrecht, J., Ramdass, A., Maharajh, S., Oosthuysen, W., Angel, G., Bester, C., Booysen, M., Boshoff, C., Cannon, C., Cassimjee, S., Chami, C., Conway, G., Davids, A., de Meyer, L., Du Plessis, G., Ellis, T., Henley, L., Karsten, M., Loyd, E., Marks, J., Mavhusa, L., Mostert, M., Page, A., Rikhotso, L., Salie, M., Sasto, J., Shaik, F., Skein, A., Smith, L., Tarr, G., Tau, T., van Zyl, F., Al Mahmeed, W., Yousef, G., Agrawal, A., Nathani, M., Ibrahim, M., Esheiba, E. M., Singh, R., Naguib, A., Abu-Mahfouz, M., Al Omairi, M., Al Naeemi, A., Maruthanayagam, R., Bazargani, N., Wassef, A., Gupta, R., Khan, M., Subbaraman, B., Abdul, A., Al Mulla, A., El Bardisy, S., Haridas, P., Jadhav, S., Magdaluyo, K., Makdad, M., Maqsood, I, Mohamed, R., Sharma, N., Sharma, R., Thanzeel, M., Goldhaber, S. Z., Canosa, R., Rama, P., Blumberg, E., Garcia, J., Mullen, P., Wilson, V, Quick, A., Ferrick, K., Kutayli, W. M., Cox, M., Franco, M., Falkowski, S., Mendelson, R., Williams, M., Miller, S., Beach, S., Alfieri, A., Gutowski, T., Haque, I, Reddy, R., Ahmed, W., Delafontaine, P., Diercks, D., Theodoro, D., Remmel, K., Alberts, M., Ison, R., Duffy, P., Pitta, S., Treasure, C., Asafu-Adjaye, N., Ball, K., Bartlett, M., Bentley, M., Bowers, S., Brown, A., Browne, A., Cameron-Watts, J., Canova, M., Cassidy, D., Cervellione, K., Congal, S., DePauw, J., Dickerson, A., Evans, L., Felpel, S., Ferdinand, K., Fielder, D., Haideri, A., Hakimi, F., Hartranft, E., Hawkins, B., Headlee, M., Henson, L., Herrick, C., Hicks, T., Jasinski, S., Jones, A., Jones, L., Jones, P., Karl, S., Keeling, M., Kerr, J., Knowles, P., Langdon, J., Lay, M., Lee, J. A., Lincoln, T., Malone, E., Merliss, A., Merritt, D., Minardo, J., Mooso, B., Palumbo, V, Parrott, T., Paserchia, S., Pearl, G., Peterson, J., Purcell, T., Raynor, J., Raziano, S., Richard, C., Richardson, T., Sage, A., Sanghera, T., Shoemaker, J., Smith, K., Stephanie, B., Thatcher, A., Theobald, H., Thompson, N., Treasure, L., Tripti, T., Verdi, C., Worthy, V, Gentry, P., Inaba, H., Parker, M., Kaur, S., Fitzpatrick, D., Chibana, H., Howitt, A., Inoue, T., Robertson, C., Shaw, P., Harbour, T., Sidor, A., Mito, T., Singhal, S., Eley, M., Bhargava, K., Orosco, C., Pickelsimer, N., Kayani, Gloria, Kakkar, Ajay K., Accetta, Gabriele, Camm, Alan John, Fox, Keith A. A., Fitzmaurice, David A., Noveck, H., Nishijima, D.
Publikováno v:
European Heart Journal, 37(38), 2882-2889A. Oxford University Press
Bassand, J-P, Accetta, G, Camm, A J, Cools, F, Fitzmaurice, D A, Fox, K A A, Goldhaber, S Z, Goto, S, Haas, S, Hacke, W, Kayani, G, Mantovani, L G, Misselwitz, F, Ten Cate, H, Turpie, A G G & Verheugt, F W A & Kakkar, A K 2016, ' Two-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation : results from GARFIELD-AF ', European Heart Journal . https://doi.org/10.1093/eurheartj/ehw233
Bassand, J-P, Accetta, G, Camm, A J, Cools, F, Fitzmaurice, D A, Fox, K A A, Goldhaber, S Z, Goto, S, Haas, S, Hacke, W, Kayani, G, Mantovani, L G, Misselwitz, F, Ten Cate, H, Turpie, A G G & Verheugt, F W A & Kakkar, A K 2016, ' Two-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation : results from GARFIELD-AF ', European Heart Journal . https://doi.org/10.1093/eurheartj/ehw233
Aims The relationship between outcomes and time after diagnosis for patients with non-valvular atrial fibrillation (NVAF) is poorly defined, especially beyond the first year. Methods and results GARFIELD-AF is an ongoing, global observational study o
Akademický článek
Tento výsledek nelze pro nepřihlášené uživatele zobrazit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.
K zobrazení výsledku je třeba se přihlásit.