Zobrazeno 1 - 10
of 50
pro vyhledávání: '"Yang, Jingyun"'
Publikováno v:
SCIENCE CHINA Chemistry; August 2024, Vol. 67 Issue: 8 p2547-2565, 19p
Autor:
Oveisgharan, Shahram, Yang, Jingyun, Yu, Lei, Burba, Dominika, Bang, Woojeong, Tasaki, Shinya, Grodstein, Fran, Wang, Yanling, Zhao, Jinying, De Jager, Philip Lawrence, Schneider, Julie A., Bennett, David A.
Publikováno v:
Neurology (Ovid); April 2023, Vol. 100 Issue: 14 pe1474-e1487, 14p
Publikováno v:
Epigenetics; July 2022, Vol. 17 Issue: 7 p746-758, 13p
Autor:
Yu, Lei, Boyle, Patricia A., Wingo, Aliza P., Yang, Jingyun, Wang, Tianhao, Buchman, Aron S., Wingo, Thomas S., Seyfried, Nicholas T., Levey, Allan I., De Jager, Philip L., Schneider, Julie A., Bennett, David A.
Publikováno v:
Neurology (Ovid); March 2022, Vol. 98 Issue: 10 pe1031-e1039, 9p
Autor:
Knol, Maria J., Poot, Raymond A., Evans, Tavia E., Satizabal, Claudia L., Mishra, Aniket, Sargurupremraj, Muralidharan, van der Auwera, Sandra, Duperron, Marie-Gabrielle, Jian, Xueqiu, Hostettler, Isabel C., van Dam-Nolen, Dianne H.K., Lamballais, Sander, Pawlak, Mikolaj A., Lewis, Cora E., Carrion-Castillo, Amaia, van Erp, Theo G.M., Reinbold, Céline S., Shin, Jean, Scholz, Markus, Håberg, Asta K., Kämpe, Anders, Li, Gloria H.Y., Avinun, Reut, Atkins, Joshua R., Hsu, Fang-Chi, Amod, Alyssa R., Lam, Max, Tsuchida, Ami, Teunissen, Mariël W.A., Aygün, Nil, Patel, Yash, Liang, Dan, Beiser, Alexa S., Beyer, Frauke, Bis, Joshua C., Bos, Daniel, Bryan, R. Nick, Bülow, Robin, Caspers, Svenja, Catheline, Gwenaëlle, Cecil, Charlotte A.M., Dalvie, Shareefa, Dartigues, Jean-François, DeCarli, Charles, Enlund-Cerullo, Maria, Ford, Judith M., Franke, Barbara, Freedman, Barry I., Friedrich, Nele, Green, Melissa J., Haworth, Simon, Helmer, Catherine, Hoffmann, Per, Homuth, Georg, Ikram, M. Kamran, Jack, Clifford R., Jahanshad, Neda, Jockwitz, Christiane, Kamatani, Yoichiro, Knodt, Annchen R., Li, Shuo, Lim, Keane, Longstreth, W.T., Macciardi, Fabio, Amouyel, Philippe, Arfanakis, Konstantinos, Aribisala, Benjamin S., Bastin, Mark E., Chauhan, Ganesh, Chen, Christopher, Cheng, Ching-Yu, de Jager, Philip L., Deary, Ian J., Fleischman, Debra A., Gottesman, Rebecca F., Gudnason, Vilmundur, Hilal, Saima, Hofer, Edith, Janowitz, Deborah, Jukema, J. Wouter, Liewald, David C.M., Lopez, Lorna M., Lopez, Oscar, Luciano, Michelle, Martinez, Oliver, Niessen, Wiro J., Nyquist, Paul, Rotter, Jerome I., Rundek, Tatjana, Sacco, Ralph L., Schmidt, Helena, Tiemeier, Henning, Trompet, Stella, van der Grond, Jeroen, Völzke, Henry, Wardlaw, Joanna M., Yanek, Lisa, Yang, Jingyun, Agartz, Ingrid, Alhusaini, Saud, Almasy, Laura, Ames, David, Amunts, Katrin, Andreassen, Ole A., Armstrong, Nicola, Bernard, Manon, Blangero, John, Blanken, Laura M.E., Boks, Marco P., Boomsma, Dorret I., Brickman, Adam M., Brodaty, Henry, Buckner, Randy L., Buitelaar, Jan K., Cannon, Dara M., Carr, Vaughan J., Catts, Stanley V., Chakravarty, M. Mallar, Chen, Qiang, Ching, Christopher R.K., Corvin, Aiden, Crespo-Facorro, Benedicto, Curran, Joanne E., Davies, Gareth E., de Geus, Eco J.C., de Zubicaray, Greig I., den Braber, Anouk, Desrivières, Sylvane, Dillman, Allissa, Djurovic, Srdjan, Drevets, Wayne C., Duggirala, Ravi, Ehrlich, Stefan, Erk, Susanne, Espeseth, Thomas, Fedko, Iryna O., Fernández, Guillén, Fisher, Simon E., Foroud, Tatiana M., Ge, Tian, Giddaluru, Sudheer, Glahn, David C., Goldman, Aaron L., Green, Robert C., Greven, Corina U., Grimm, Oliver, Hansell, Narelle K., Hartman, Catharina A., Hashimoto, Ryota, Heinz, Andreas, Henskens, Frans, Hibar, Derrek P., Ho, Beng-Choon, Hoekstra, Pieter J., Holmes, Avram J., Hoogman, Martine, Hottenga, Jouke-Jan, Hulshoff Pol, Hilleke E., Jablensky, Assen, Jenkinson, Mark, Jia, Tianye, Jöckel, Karl-Heinz, Jönsson, Erik G., Kim, Sungeun, Klein, Marieke, Kochunov, Peter, Kwok, John B., Lawrie, Stephen M., Le Hellard, Stephanie, Lemaître, Hervé, Loughland, Carmel, Marquand, Andre F., Martin, Nicholas G., Martinot, Jean-Luc, Matarin, Mar, Mathalon, Daniel H., Mather, Karen A., Mattay, Venkata S., McDonald, Colm, McMahon, Francis J., McMahon, Katie L., E, Rebekah, McWhirter, Mecocci, Patrizia, Melle, Ingrid, Meyer-Lindenberg, Andreas, Michie, Patricia T., Milaneschi, Yuri, Morris, Derek W., Mowry, Bryan, Nho, Kwangsik, Nichols, Thomas E., Nöthen, Markus N., Olvera, Rene L., Oosterlaan, Jaap, Ophoff, Roel A., Pandolfo, Massimo, Pantelis, Christos, Pappa, Irene, Penninx, Brenda, Pike, G. Bruce, Rasser, Paul E., Rentería, Miguel E., Reppermund, Simone, Rietschel, Marcella, Risacher, Shannon L., Romanczuk-Seiferth, Nina, Rose, Emma Jane, Sachdev, Perminder S., Sämann, Philipp G., Saykin, Andrew J., Schall, Ulrich, Schofield, Peter R., Schramm, Sara, Schumann, Gunter, Scott, Rodney, Shen, Li, Sisodiya, Sanjay M., Soininen, Hilkka, Sprooten, Emma, Srikanth, Velandai, Steen, Vidar M., Strike, Lachlan T., Thalamuthu, Anbupalam, Toga, Arthur W., Tooney, Paul, Tordesillas-Gutiérrez, Diana, Turner, Jessica A., Valdés Hernández, Maria del C., van der Meer, Dennis, Van der Wee, Nic J.A., Van Haren, Neeltje E.M., van 't Ent, Dennis, Veltman, Dick J., Walter, Henrik, Weinberger, Daniel R., Weiner, Michael W., Wen, Wei, Westlye, Lars T., Westman, Eric, Winkler, Anderson M., Woldehawariat, Girma, Wright, Margaret J., Wu, Jingqin, Mäkitie, Outi, Mazoyer, Bernard, Medland, Sarah E., Miyamoto, Susumu, Moebus, Susanne, Mosley, Thomas H., Muetzel, Ryan, Mühleisen, Thomas W., Nagata, Manabu, Nakahara, Soichiro, Palmer, Nicholette D., Pausova, Zdenka, Preda, Adrian, Quidé, Yann, Reay, William R., Roshchupkin, Gennady V., Schmidt, Reinhold, Schreiner, Pamela J., Setoh, Kazuya, Shapland, Chin Yang, Sidney, Stephen, St Pourcain, Beate, Stein, Jason L., Tabara, Yasuharu, Teumer, Alexander, Uhlmann, Anne, van der Lugt, Aad, Vernooij, Meike W., Werring, David J., Windham, B. Gwen, Witte, A. Veronica, Wittfeld, Katharina, Yang, Qiong, Yoshida, Kazumichi, Brunner, Han G., Le Grand, Quentin, Sim, Kang, Stein, Dan J., Bowden, Donald W., Cairns, Murray J., Hariri, Ahmad R., Cheung, Ching-Lung, Andersson, Sture, Villringer, Arno, Paus, Tomas, Cichon, Sven, Calhoun, Vince D., Crivello, Fabrice, Launer, Lenore J., White, Tonya, Koudstaal, Peter J., Houlden, Henry, Fornage, Myriam, Matsuda, Fumihiko, Grabe, Hans J., Ikram, M. Arfan, Debette, Stéphanie, Thompson, Paul M., Seshadri, Sudha, Adams, Hieab H.H.
Publikováno v:
Cell Reports Medicine; May 2024, Vol. 5 Issue: 5
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas F., Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik S., Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, H., Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher S., Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits R., Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John-Anker, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Publikováno v:
Nature; 20220101, Issue: Preprints p1-16, 16p
Autor:
Graham, Sarah E., Clarke, Shoa L., Wu, Kuan-Han H., Kanoni, Stavroula, Zajac, Greg J. M., Ramdas, Shweta, Surakka, Ida, Ntalla, Ioanna, Vedantam, Sailaja, Winkler, Thomas W., Locke, Adam E., Marouli, Eirini, Hwang, Mi Yeong, Han, Sohee, Narita, Akira, Choudhury, Ananyo, Bentley, Amy R., Ekoru, Kenneth, Verma, Anurag, Trivedi, Bhavi, Martin, Hilary C., Hunt, Karen A., Hui, Qin, Klarin, Derek, Zhu, Xiang, Thorleifsson, Gudmar, Helgadottir, Anna, Gudbjartsson, Daniel F., Holm, Hilma, Olafsson, Isleifur, Akiyama, Masato, Sakaue, Saori, Terao, Chikashi, Kanai, Masahiro, Zhou, Wei, Brumpton, Ben M., Rasheed, Humaira, Ruotsalainen, Sanni E., Havulinna, Aki S., Veturi, Yogasudha, Feng, QiPing, Rosenthal, Elisabeth A., Lingren, Todd, Pacheco, Jennifer Allen, Pendergrass, Sarah A., Haessler, Jeffrey, Giulianini, Franco, Bradford, Yuki, Miller, Jason E., Campbell, Archie, Lin, Kuang, Millwood, Iona Y., Hindy, George, Rasheed, Asif, Faul, Jessica D., Zhao, Wei, Weir, David R., Turman, Constance, Huang, Hongyan, Graff, Mariaelisa, Mahajan, Anubha, Brown, Michael R., Zhang, Weihua, Yu, Ketian, Schmidt, Ellen M., Pandit, Anita, Gustafsson, Stefan, Yin, Xianyong, Luan, Jian’an, Zhao, Jing-Hua, Matsuda, Fumihiko, Jang, Hye-Mi, Yoon, Kyungheon, Medina-Gomez, Carolina, Pitsillides, Achilleas, Hottenga, Jouke Jan, Willemsen, Gonneke, Wood, Andrew R., Ji, Yingji, Gao, Zishan, Haworth, Simon, Mitchell, Ruth E., Chai, Jin Fang, Aadahl, Mette, Yao, Jie, Manichaikul, Ani, Warren, Helen R., Ramirez, Julia, Bork-Jensen, Jette, Kårhus, Line L., Goel, Anuj, Sabater-Lleal, Maria, Noordam, Raymond, Sidore, Carlo, Fiorillo, Edoardo, McDaid, Aaron F., Marques-Vidal, Pedro, Wielscher, Matthias, Trompet, Stella, Sattar, Naveed, Møllehave, Line T., Thuesen, Betina H., Munz, Matthias, Zeng, Lingyao, Huang, Jianfeng, Yang, Bin, Poveda, Alaitz, Kurbasic, Azra, Lamina, Claudia, Forer, Lukas, Scholz, Markus, Galesloot, Tessel E., Bradfield, Jonathan P., Daw, E. Warwick, Zmuda, Joseph M., Mitchell, Jonathan S., Fuchsberger, Christian, Christensen, Henry, Brody, Jennifer A., Feitosa, Mary F., Wojczynski, Mary K., Preuss, Michael, Mangino, Massimo, Christofidou, Paraskevi, Verweij, Niek, Benjamins, Jan W., Engmann, Jorgen, Kember, Rachel L., Slieker, Roderick C., Lo, Ken Sin, Zilhao, Nuno R., Le, Phuong, Kleber, Marcus E., Delgado, Graciela E., Huo, Shaofeng, Ikeda, Daisuke D., Iha, Hiroyuki, Yang, Jian, Liu, Jun, Leonard, Hampton L., Marten, Jonathan, Schmidt, Börge, Arendt, Marina, Smyth, Laura J., Cañadas-Garre, Marisa, Wang, Chaolong, Nakatochi, Masahiro, Wong, Andrew, Hutri-Kähönen, Nina, Sim, Xueling, Xia, Rui, Huerta-Chagoya, Alicia, Fernandez-Lopez, Juan Carlos, Lyssenko, Valeriya, Ahmed, Meraj, Jackson, Anne U., Yousri, Noha A., Irvin, Marguerite R., Oldmeadow, Christopher, Kim, Han-Na, Ryu, Seungho, Timmers, Paul R. H. J., Arbeeva, Liubov, Dorajoo, Rajkumar, Lange, Leslie A., Chai, Xiaoran, Prasad, Gauri, Lorés-Motta, Laura, Pauper, Marc, Long, Jirong, Li, Xiaohui, Theusch, Elizabeth, Takeuchi, Fumihiko, Spracklen, Cassandra N., Loukola, Anu, Bollepalli, Sailalitha, Warner, Sophie C., Wang, Ya Xing, Wei, Wen B., Nutile, Teresa, Ruggiero, Daniela, Sung, Yun Ju, Hung, Yi-Jen, Chen, Shufeng, Liu, Fangchao, Yang, Jingyun, Kentistou, Katherine A., Gorski, Mathias, Brumat, Marco, Meidtner, Karina, Bielak, Lawrence F., Smith, Jennifer A., Hebbar, Prashantha, Farmaki, Aliki-Eleni, Hofer, Edith, Lin, Maoxuan, Xue, Chao, Zhang, Jifeng, Concas, Maria Pina, Vaccargiu, Simona, van der Most, Peter J., Pitkänen, Niina, Cade, Brian E., Lee, Jiwon, van der Laan, Sander W., Chitrala, Kumaraswamy Naidu, Weiss, Stefan, Zimmermann, Martina E., Lee, Jong Young, Choi, Hyeok Sun, Nethander, Maria, Freitag-Wolf, Sandra, Southam, Lorraine, Rayner, Nigel W., Wang, Carol A., Lin, Shih-Yi, Wang, Jun-Sing, Couture, Christian, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Nikus, Kjell, Cuellar-Partida, Gabriel, Vestergaard, Henrik, Hildalgo, Bertha, Giannakopoulou, Olga, Cai, Qiuyin, Obura, Morgan O., van Setten, Jessica, Li, Xiaoyin, Schwander, Karen, Terzikhan, Natalie, Shin, Jae Hun, Jackson, Rebecca D., Reiner, Alexander P., Martin, Lisa Warsinger, Chen, Zhengming, Li, Liming, Highland, Heather M., Young, Kristin L., Kawaguchi, Takahisa, Thiery, Joachim, Bis, Joshua C., Nadkarni, Girish N., Launer, Lenore J., Li, Huaixing, Nalls, Mike A., Raitakari, Olli T., Ichihara, Sahoko, Wild, Sarah H., Nelson, Christopher P., Campbell, Harry, Jäger, Susanne, Nabika, Toru, Al-Mulla, Fahd, Niinikoski, Harri, Braund, Peter S., Kolcic, Ivana, Kovacs, Peter, Giardoglou, Tota, Katsuya, Tomohiro, Bhatti, Konain Fatima, de Kleijn, Dominique, de Borst, Gert J., Kim, Eung Kweon, Adams, Hieab H. H., Ikram, M. Arfan, Zhu, Xiaofeng, Asselbergs, Folkert W., Kraaijeveld, Adriaan O., Beulens, Joline W. J., Shu, Xiao-Ou, Rallidis, Loukianos S., Pedersen, Oluf, Hansen, Torben, Mitchell, Paul, Hewitt, Alex W., Kähönen, Mika, Pérusse, Louis, Bouchard, Claude, Tönjes, Anke, Chen, Yii-Der Ida, Pennell, Craig E., Mori, Trevor A., Lieb, Wolfgang, Franke, Andre, Ohlsson, Claes, Mellström, Dan, Cho, Yoon Shin, Lee, Hyejin, Yuan, Jian-Min, Koh, Woon-Puay, Rhee, Sang Youl, Woo, Jeong-Taek, Heid, Iris M., Stark, Klaus J., Völzke, Henry, Homuth, Georg, Evans, Michele K., Zonderman, Alan B., Polasek, Ozren, Pasterkamp, Gerard, Hoefer, Imo E., Redline, Susan, Pahkala, Katja, Oldehinkel, Albertine J., Snieder, Harold, Biino, Ginevra, Schmidt, Reinhold, Schmidt, Helena, Chen, Y. Eugene, Bandinelli, Stefania, Dedoussis, George, Thanaraj, Thangavel Alphonse, Kardia, Sharon L. R., Kato, Norihiro, Schulze, Matthias B., Girotto, Giorgia, Jung, Bettina, Böger, Carsten A., Joshi, Peter K., Bennett, David A., De Jager, Philip L., Lu, Xiangfeng, Mamakou, Vasiliki, Brown, Morris, Caulfield, Mark J., Munroe, Patricia B., Guo, Xiuqing, Ciullo, Marina, Jonas, Jost B., Samani, Nilesh J., Kaprio, Jaakko, Pajukanta, Päivi, Adair, Linda S., Bechayda, Sonny Augustin, de Silva, H. Janaka, Wickremasinghe, Ananda R., Krauss, Ronald M., Wu, Jer-Yuarn, Zheng, Wei, den Hollander, Anneke I., Bharadwaj, Dwaipayan, Correa, Adolfo, Wilson, James G., Lind, Lars, Heng, Chew-Kiat, Nelson, Amanda E., Golightly, Yvonne M., Wilson, James F., Penninx, Brenda, Kim, Hyung-Lae, Attia, John, Scott, Rodney J., Rao, D. C., Arnett, Donna K., Hunt, Steven C., Walker, Mark, Koistinen, Heikki A., Chandak, Giriraj R., Yajnik, Chittaranjan S., Mercader, Josep M., Tusié-Luna, Teresa, Aguilar-Salinas, Carlos A., Villalpando, Clicerio Gonzalez, Orozco, Lorena, Fornage, Myriam, Tai, E. Shyong, van Dam, Rob M., Lehtimäki, Terho, Chaturvedi, Nish, Yokota, Mitsuhiro, Liu, Jianjun, Reilly, Dermot F., McKnight, Amy Jayne, Kee, Frank, Jöckel, Karl-Heinz, McCarthy, Mark I., Palmer, Colin N. A., Vitart, Veronique, Hayward, Caroline, Simonsick, Eleanor, van Duijn, Cornelia M., Lu, Fan, Qu, Jia, Hishigaki, Haretsugu, Lin, Xu, März, Winfried, Parra, Esteban J., Cruz, Miguel, Gudnason, Vilmundur, Tardif, Jean-Claude, Lettre, Guillaume, ’t Hart, Leen M., Elders, Petra J. M., Damrauer, Scott M., Kumari, Meena, Kivimaki, Mika, van der Harst, Pim, Spector, Tim D., Loos, Ruth J. F., Province, Michael A., Psaty, Bruce M., Brandslund, Ivan, Pramstaller, Peter P., Christensen, Kaare, Ripatti, Samuli, Widén, Elisabeth, Hakonarson, Hakon, Grant, Struan F. A., Kiemeney, Lambertus A. L. M., de Graaf, Jacqueline, Loeffler, Markus, Kronenberg, Florian, Gu, Dongfeng, Erdmann, Jeanette, Schunkert, Heribert, Franks, Paul W., Linneberg, Allan, Jukema, J. Wouter, Khera, Amit V., Männikkö, Minna, Jarvelin, Marjo-Riitta, Kutalik, Zoltan, Cucca, Francesco, Mook-Kanamori, Dennis O., van Dijk, Ko Willems, Watkins, Hugh, Strachan, David P., Grarup, Niels, Sever, Peter, Poulter, Neil, Rotter, Jerome I., Dantoft, Thomas M., Karpe, Fredrik, Neville, Matt J., Timpson, Nicholas J., Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Khor, Chiea Chuen, Sabanayagam, Charumathi, Peters, Annette, Gieger, Christian, Hattersley, Andrew T., Pedersen, Nancy L., Magnusson, Patrik K. E., Boomsma, Dorret I., de Geus, Eco J. C., Cupples, L. Adrienne, van Meurs, Joyce B. J., Ghanbari, Mohsen, Gordon-Larsen, Penny, Huang, Wei, Kim, Young Jin, Tabara, Yasuharu, Wareham, Nicholas J., Langenberg, Claudia, Zeggini, Eleftheria, Kuusisto, Johanna, Laakso, Markku, Ingelsson, Erik, Abecasis, Goncalo, Chambers, John C., Kooner, Jaspal S., de Vries, Paul S., Morrison, Alanna C., North, Kari E., Daviglus, Martha, Kraft, Peter, Martin, Nicholas G., Whitfield, John B., Abbas, Shahid, Saleheen, Danish, Walters, Robin G., Holmes, Michael V., Black, Corri, Smith, Blair H., Justice, Anne E., Baras, Aris, Buring, Julie E., Ridker, Paul M., Chasman, Daniel I., Kooperberg, Charles, Wei, Wei-Qi, Jarvik, Gail P., Namjou, Bahram, Hayes, M. Geoffrey, Ritchie, Marylyn D., Jousilahti, Pekka, Salomaa, Veikko, Hveem, Kristian, Åsvold, Bjørn Olav, Kubo, Michiaki, Kamatani, Yoichiro, Okada, Yukinori, Murakami, Yoshinori, Thorsteinsdottir, Unnur, Stefansson, Kari, Ho, Yuk-Lam, Lynch, Julie A., Rader, Daniel J., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, Cho, Kelly, O’Donnell, Christopher J., Gaziano, John M., Wilson, Peter, Rotimi, Charles N., Hazelhurst, Scott, Ramsay, Michèle, Trembath, Richard C., van Heel, David A., Tamiya, Gen, Yamamoto, Masayuki, Kim, Bong-Jo, Mohlke, Karen L., Frayling, Timothy M., Hirschhorn, Joel N., Kathiresan, Sekar, Boehnke, Michael, Natarajan, Pradeep, Peloso, Gina M., Brown, Christopher D., Morris, Andrew P., Assimes, Themistocles L., Deloukas, Panos, Sun, Yan V., Willer, Cristen J.
Publikováno v:
Nature; December 2021, Vol. 600 Issue: 7890 p675-679, 5p
Autor:
Yang, Jingyun, Wang, Wei, Chen, Zimin, Lu, Shuaiyao, Yang, Fanli, Bi, Zhenfei, Bao, Linlin, Mo, Fei, Li, Xue, Huang, Yong, Hong, Weiqi, Yang, Yun, Zhao, Yuan, Ye, Fei, Lin, Sheng, Deng, Wei, Chen, Hua, Lei, Hong, Zhang, Ziqi, Luo, Min, Gao, Hong, Zheng, Yue, Gong, Yanqiu, Jiang, Xiaohua, Xu, Yanfeng, Lv, Qi, Li, Dan, Wang, Manni, Li, Fengdi, Wang, Shunyi, Wang, Guanpeng, Yu, Pin, Qu, Yajin, Yang, Li, Deng, Hongxin, Tong, Aiping, Li, Jiong, Wang, Zhenling, Yang, Jinliang, Shen, Guobo, Zhao, Zhiwei, Li, Yuhua, Luo, Jingwen, Liu, Hongqi, Yu, Wenhai, Yang, Mengli, Xu, Jingwen, Wang, Junbin, Li, Haiyan, Wang, Haixuan, Kuang, Dexuan, Lin, Panpan, Hu, Zhengtao, Guo, Wei, Cheng, Wei, He, Yanlin, Song, Xiangrong, Chen, Chong, Xue, Zhihong, Yao, Shaohua, Chen, Lu, Ma, Xuelei, Chen, Siyuan, Gou, Maling, Huang, Weijin, Wang, Youchun, Fan, Changfa, Tian, Zhixin, Shi, Ming, Wang, Fu-Sheng, Dai, Lunzhi, Wu, Min, Li, Gen, Wang, Guangyu, Peng, Yong, Qian, Zhiyong, Huang, Canhua, Lau, Johnson Yiu-Nam, Yang, Zhenglin, Wei, Yuquan, Cen, Xiaobo, Peng, Xiaozhong, Qin, Chuan, Zhang, Kang, Lu, Guangwen, Wei, Xiawei
Publikováno v:
Nature; October 2020, Vol. 586 Issue: 7830 p572-577, 6p
Autor:
Orr, Asuka A., Yang, Jingyun, Sule, Nitesh, Chawla, Ravi, Hull, Kenneth G., Zhu, Mingzhao, Romo, Daniel, Lele, Pushkar P., Jayaraman, Arul, Manson, Michael D., Tamamis, Phanourios
Publikováno v:
Biophysical Journal; January 2020, Vol. 118 Issue: 2 p492-504, 13p
Autor:
Satizabal, Claudia L., Adams, Hieab H. H., Hibar, Derrek P., White, Charles C., Knol, Maria J., Stein, Jason L., Scholz, Markus, Sargurupremraj, Muralidharan, Jahanshad, Neda, Roshchupkin, Gennady V., Smith, Albert V., Bis, Joshua C., Jian, Xueqiu, Luciano, Michelle, Hofer, Edith, Teumer, Alexander, van der Lee, Sven J., Yang, Jingyun, Yanek, Lisa R., Lee, Tom V., Li, Shuo, Hu, Yanhui, Koh, Jia Yu, Eicher, John D., Desrivières, Sylvane, Arias-Vasquez, Alejandro, Chauhan, Ganesh, Athanasiu, Lavinia, Rentería, Miguel E., Kim, Sungeun, Hoehn, David, Armstrong, Nicola J., Chen, Qiang, Holmes, Avram J., den Braber, Anouk, Kloszewska, Iwona, Andersson, Micael, Espeseth, Thomas, Grimm, Oliver, Abramovic, Lucija, Alhusaini, Saud, Milaneschi, Yuri, Papmeyer, Martina, Axelsson, Tomas, Ehrlich, Stefan, Roiz-Santiañez, Roberto, Kraemer, Bernd, Håberg, Asta K., Jones, Hannah J., Pike, G. Bruce, Stein, Dan J., Stevens, Allison, Bralten, Janita, Vernooij, Meike W., Harris, Tamara B., Filippi, Irina, Witte, A. Veronica, Guadalupe, Tulio, Wittfeld, Katharina, Mosley, Thomas H., Becker, James T., Doan, Nhat Trung, Hagenaars, Saskia P., Saba, Yasaman, Cuellar-Partida, Gabriel, Amin, Najaf, Hilal, Saima, Nho, Kwangsik, Mirza-Schreiber, Nazanin, Arfanakis, Konstantinos, Becker, Diane M., Ames, David, Goldman, Aaron L., Lee, Phil H., Boomsma, Dorret I., Lovestone, Simon, Giddaluru, Sudheer, Le Hellard, Stephanie, Mattheisen, Manuel, Bohlken, Marc M., Kasperaviciute, Dalia, Schmaal, Lianne, Lawrie, Stephen M., Agartz, Ingrid, Walton, Esther, Tordesillas-Gutierrez, Diana, Davies, Gareth E., Shin, Jean, Ipser, Jonathan C., Vinke, Louis N., Hoogman, Martine, Jia, Tianye, Burkhardt, Ralph, Klein, Marieke, Crivello, Fabrice, Janowitz, Deborah, Carmichael, Owen, Haukvik, Unn K., Aribisala, Benjamin S., Schmidt, Helena, Strike, Lachlan T., Cheng, Ching-Yu, Risacher, Shannon L., Pütz, Benno, Fleischman, Debra A., Assareh, Amelia A., Mattay, Venkata S., Buckner, Randy L., Mecocci, Patrizia, Dale, Anders M., Cichon, Sven, Boks, Marco P., Matarin, Mar, Penninx, Brenda W. J. H., Calhoun, Vince D., Chakravarty, M. Mallar, Marquand, Andre F., Macare, Christine, Kharabian Masouleh, Shahrzad, Oosterlaan, Jaap, Amouyel, Philippe, Hegenscheid, Katrin, Rotter, Jerome I., Schork, Andrew J., Liewald, David C. M., de Zubicaray, Greig I., Wong, Tien Yin, Shen, Li, Sämann, Philipp G., Brodaty, Henry, Roffman, Joshua L., de Geus, Eco J. C., Tsolaki, Magda, Erk, Susanne, van Eijk, Kristel R., Cavalleri, Gianpiero L., van der Wee, Nic J. A., McIntosh, Andrew M., Gollub, Randy L., Bulayeva, Kazima B., Bernard, Manon, Richards, Jennifer S., Himali, Jayandra J., Loeffler, Markus, Rommelse, Nanda, Hoffmann, Wolfgang, Westlye, Lars T., Valdés Hernández, Maria C., Hansell, Narelle K., van Erp, Theo G. M., Wolf, Christiane, Kwok, John B. J., Vellas, Bruno, Heinz, Andreas, Olde Loohuis, Loes M., Delanty, Norman, Ho, Beng-Choon, Ching, Christopher R. K., Shumskaya, Elena, Singh, Baljeet, Hofman, Albert, van der Meer, Dennis, Homuth, Georg, Psaty, Bruce M., Bastin, Mark E., Montgomery, Grant W., Foroud, Tatiana M., Reppermund, Simone, Hottenga, Jouke-Jan, Simmons, Andrew, Meyer-Lindenberg, Andreas, Cahn, Wiepke, Whelan, Christopher D., van Donkelaar, Marjolein M. J., Yang, Qiong, Hosten, Norbert, Green, Robert C, Thalamuthu, Anbupalam, Mohnke, Sebastian, Hulshoff Pol, Hilleke E., Lin, Honghuang, Jack, Clifford R., Schofield, Peter R., Mühleisen, Thomas W., Maillard, Pauline, Potkin, Steven G., Wen, Wei, Fletcher, Evan, Toga, Arthur W., Gruber, Oliver, Huentelman, Matthew, Davey Smith, George, Launer, Lenore J., Nyberg, Lars, Jönsson, Erik G., Crespo-Facorro, Benedicto, Koen, Nastassja, Greve, Douglas N., Uitterlinden, André G., Weinberger, Daniel R., Steen, Vidar M., Fedko, Iryna O., Groenewold, Nynke A., Niessen, Wiro J., Toro, Roberto, Tzourio, Christophe, Longstreth, William T., Ikram, M. Kamran, Smoller, Jordan W., van Tol, Marie-Jose, Sussmann, Jessika E., Paus, Tomas, Lemaître, Hervé, Schroeter, Matthias L., Mazoyer, Bernard, Andreassen, Ole A., Holsboer, Florian, Depondt, Chantal, Veltman, Dick J., Turner, Jessica A., Pausova, Zdenka, Schumann, Gunter, van Rooij, Daan, Djurovic, Srdjan, Deary, Ian J., McMahon, Katie L., Müller-Myhsok, Bertram, Brouwer, Rachel M., Soininen, Hilkka, Pandolfo, Massimo, Wassink, Thomas H., Cheung, Joshua W., Wolfers, Thomas, Martinot, Jean-Luc, Zwiers, Marcel P., Nauck, Matthias, Melle, Ingrid, Martin, Nicholas G., Kanai, Ryota, Westman, Eric, Kahn, René S., Sisodiya, Sanjay M., White, Tonya, Saremi, Arvin, van Bokhoven, Hans, Brunner, Han G., Völzke, Henry, Wright, Margaret J., van ‘t Ent, Dennis, Nöthen, Markus M., Ophoff, Roel A., Buitelaar, Jan K., Fernández, Guillén, Sachdev, Perminder S., Rietschel, Marcella, van Haren, Neeltje E. M., Fisher, Simon E., Beiser, Alexa S., Francks, Clyde, Saykin, Andrew J., Mather, Karen A., Romanczuk-Seiferth, Nina, Hartman, Catharina A., DeStefano, Anita L., Heslenfeld, Dirk J., Weiner, Michael W., Walter, Henrik, Hoekstra, Pieter J., Nyquist, Paul A., Franke, Barbara, Bennett, David A., Grabe, Hans J., Johnson, Andrew D., Chen, Christopher, van Duijn, Cornelia M., Lopez, Oscar L., Fornage, Myriam, Wardlaw, Joanna M., Schmidt, Reinhold, DeCarli, Charles, De Jager, Philip L., Villringer, Arno, Debette, Stéphanie, Gudnason, Vilmundur, Medland, Sarah E., Shulman, Joshua M., Thompson, Paul M., Seshadri, Sudha, Ikram, M. Arfan
Publikováno v:
Nature Genetics; November 2019, Vol. 51 Issue: 11 p1624-1636, 13p