Zobrazeno 1 - 10
of 15
pro vyhledávání: '"Cho, Yoon Shin"'
Autor:
Suzuki, Ken, Hatzikotoulas, Konstantinos, Southam, Lorraine, Taylor, Henry J., Yin, Xianyong, Lorenz, Kim M., Mandla, Ravi, Huerta-Chagoya, Alicia, Melloni, Giorgio E. M., Kanoni, Stavroula, Rayner, Nigel W., Bocher, Ozvan, Arruda, Ana Luiza, Sonehara, Kyuto, Namba, Shinichi, Lee, Simon S. K., Preuss, Michael H., Petty, Lauren E., Schroeder, Philip, Vanderwerff, Brett, Kals, Mart, Bragg, Fiona, Lin, Kuang, Guo, Xiuqing, Zhang, Weihua, Yao, Jie, Kim, Young Jin, Graff, Mariaelisa, Takeuchi, Fumihiko, Nano, Jana, Lamri, Amel, Nakatochi, Masahiro, Moon, Sanghoon, Scott, Robert A., Cook, James P., Lee, Jung-Jin, Pan, Ian, Taliun, Daniel, Parra, Esteban J., Chai, Jin-Fang, Bielak, Lawrence F., Tabara, Yasuharu, Hai, Yang, Thorleifsson, Gudmar, Grarup, Niels, Sofer, Tamar, Wuttke, Matthias, Sarnowski, Chloé, Gieger, Christian, Nousome, Darryl, Trompet, Stella, Kwak, Soo-Heon, Long, Jirong, Sun, Meng, Tong, Lin, Chen, Wei-Min, Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Lim, Victor J. Y., Tam, Claudia H. T., Joo, Yoonjung Yoonie, Chen, Chien-Hsiun, Raffield, Laura M., Prins, Bram Peter, Nicolas, Aude, Yanek, Lisa R., Chen, Guanjie, Brody, Jennifer A., Kabagambe, Edmond, An, Ping, Xiang, Anny H., Choi, Hyeok Sun, Cade, Brian E., Tan, Jingyi, Broadaway, K. Alaine, Williamson, Alice, Kamali, Zoha, Cui, Jinrui, Thangam, Manonanthini, Adair, Linda S., Adeyemo, Adebowale, Aguilar-Salinas, Carlos A., Ahluwalia, Tarunveer S., Anand, Sonia S., Bertoni, Alain, Bork-Jensen, Jette, Brandslund, Ivan, Buchanan, Thomas A., Burant, Charles F., Butterworth, Adam S., Canouil, Mickaël, Chan, Juliana C. N., Chang, Li-Ching, Chee, Miao-Li, Chen, Ji, Chen, Shyh-Huei, Chen, Yuan-Tsong, Chen, Zhengming, Chuang, Lee-Ming, Cushman, Mary, Danesh, John, Das, Swapan K., de Silva, H. Janaka, Dedoussis, George, Dimitrov, Latchezar, Doumatey, Ayo P., Du, Shufa, Duan, Qing, Eckardt, Kai-Uwe, Emery, Leslie S., Evans, Daniel S., Evans, Michele K., Fischer, Krista, Floyd, James S., Ford, Ian, Franco, Oscar H., Frayling, Timothy M., Freedman, Barry I., Genter, Pauline, Gerstein, Hertzel C., Giedraitis, Vilmantas, González-Villalpando, Clicerio, González-Villalpando, Maria Elena, Gordon-Larsen, Penny, Gross, Myron, Guare, Lindsay A., Hackinger, Sophie, Hakaste, Liisa, Han, Sohee, Hattersley, Andrew T., Herder, Christian, Horikoshi, Momoko, Howard, Annie-Green, Hsueh, Willa, Huang, Mengna, Huang, Wei, Hung, Yi-Jen, Hwang, Mi Yeong, Hwu, Chii-Min, Ichihara, Sahoko, Ikram, Mohammad Arfan, Ingelsson, Martin, Islam, Md. Tariqul, Isono, Masato, Jang, Hye-Mi, Jasmine, Farzana, Jiang, Guozhi, Jonas, Jost B., Jørgensen, Torben, Kamanu, Frederick K., Kandeel, Fouad R., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kaur, Varinderpal, Kawaguchi, Takahisa, Keaton, Jacob M., Kho, Abel N., Khor, Chiea-Chuen, Kibriya, Muhammad G., Kim, Duk-Hwan, Kronenberg, Florian, Kuusisto, Johanna, Läll, Kristi, Lange, Leslie A., Lee, Kyung Min, Lee, Myung-Shik, Lee, Nanette R., Leong, Aaron, Li, Liming, Li, Yun, Li-Gao, Ruifang, Ligthart, Symen, Lindgren, Cecilia M., Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Locke, Adam E., Louie, Tin, Luan, Jian’an, Luk, Andrea O., Luo, Xi, Lv, Jun, Lynch, Julie A., Lyssenko, Valeriya, Maeda, Shiro, Mamakou, Vasiliki, Mansuri, Sohail Rafik, Matsuda, Koichi, Meitinger, Thomas, Melander, Olle, Metspalu, Andres, Mo, Huan, Morris, Andrew D., Moura, Filipe A., Nadler, Jerry L., Nalls, Michael A., Nayak, Uma, Ntalla, Ioanna, Okada, Yukinori, Orozco, Lorena, Patel, Sanjay R., Patil, Snehal, Pei, Pei, Pereira, Mark A., Peters, Annette, Pirie, Fraser J., Polikowsky, Hannah G., Porneala, Bianca, Prasad, Gauri, Rasmussen-Torvik, Laura J., Reiner, Alexander P., Roden, Michael, Rohde, Rebecca, Roll, Katheryn, Sabanayagam, Charumathi, Sandow, Kevin, Sankareswaran, Alagu, Sattar, Naveed, Schönherr, Sebastian, Shahriar, Mohammad, Shen, Botong, Shi, Jinxiu, Shin, Dong Mun, Shojima, Nobuhiro, Smith, Jennifer A., So, Wing Yee, Stančáková, Alena, Steinthorsdottir, Valgerdur, Stilp, Adrienne M., Strauch, Konstantin, Taylor, Kent D., Thorand, Barbara, Thorsteinsdottir, Unnur, Tomlinson, Brian, Tran, Tam C., Tsai, Fuu-Jen, Tuomilehto, Jaakko, Tusie-Luna, Teresa, Udler, Miriam S., Valladares-Salgado, Adan, van Dam, Rob M., van Klinken, Jan B., Varma, Rohit, Wacher-Rodarte, Niels, Wheeler, Eleanor, Wickremasinghe, Ananda R., van Dijk, Ko Willems, Witte, Daniel R., Yajnik, Chittaranjan S., Yamamoto, Ken, Yamamoto, Kenichi, Yoon, Kyungheon, Yu, Canqing, Yuan, Jian-Min, Yusuf, Salim, Zawistowski, Matthew, Zhang, Liang, Zheng, Wei, Raffel, Leslie J., Igase, Michiya, Ipp, Eli, Redline, Susan, Cho, Yoon Shin, Lind, Lars, Province, Michael A., Fornage, Myriam, Hanis, Craig L., Ingelsson, Erik, Zonderman, Alan B., Psaty, Bruce M., Wang, Ya-Xing, Rotimi, Charles N., Becker, Diane M., Matsuda, Fumihiko, Liu, Yongmei, Yokota, Mitsuhiro, Kardia, Sharon L. R., Peyser, Patricia A., Pankow, James S., Engert, James C., Bonnefond, Amélie, Froguel, Philippe, Wilson, James G., Sheu, Wayne H. H., Wu, Jer-Yuarn, Hayes, M. Geoffrey, Ma, Ronald C. W., Wong, Tien-Yin, Mook-Kanamori, Dennis O., Tuomi, Tiinamaija, Chandak, Giriraj R., Collins, Francis S., Bharadwaj, Dwaipayan, Paré, Guillaume, Sale, Michèle M., Ahsan, Habibul, Motala, Ayesha A., Shu, Xiao-Ou, Park, Kyong-Soo, Jukema, J. Wouter, Cruz, Miguel, Chen, Yii-Der Ida, Rich, Stephen S., McKean-Cowdin, Roberta, Grallert, Harald, Cheng, Ching-Yu, Ghanbari, Mohsen, Tai, E-Shyong, Dupuis, Josee, Kato, Norihiro, Laakso, Markku, Köttgen, Anna, Koh, Woon-Puay, Bowden, Donald W., Palmer, Colin N. A., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Liu, Simin, North, Kari E., Saleheen, Danish, Hansen, Torben, Pedersen, Oluf, Wareham, Nicholas J., Lee, Juyoung, Kim, Bong-Jo, Millwood, Iona Y., Walters, Robin G., Stefansson, Kari, Ahlqvist, Emma, Goodarzi, Mark O., Mohlke, Karen L., Langenberg, Claudia, Haiman, Christopher A., Loos, Ruth J. F., Florez, Jose C., Rader, Daniel J., Ritchie, Marylyn D., Zöllner, Sebastian, Mägi, Reedik, Marston, Nicholas A., Ruff, Christian T., van Heel, David A., Finer, Sarah, Denny, Joshua C., Yamauchi, Toshimasa, Kadowaki, Takashi, Chambers, John C., Ng, Maggie C. Y., Sim, Xueling, Below, Jennifer E., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, McCarthy, Mark I., Meigs, James B., Mahajan, Anubha, Spracklen, Cassandra N., Mercader, Josep M., Boehnke, Michael, Rotter, Jerome I., Vujkovic, Marijana, Voight, Benjamin F., Morris, Andrew P., Zeggini, Eleftheria
Publikováno v:
Nature; 20240101, Issue: Preprints p1-11, 11p
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas F., Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik S., Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, H., Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher S., Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits R., Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John-Anker, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Publikováno v:
Nature; 20220101, Issue: Preprints p1-16, 16p
Autor:
Mahajan, Anubha, Spracklen, Cassandra N., Zhang, Weihua, Ng, Maggie C. Y., Petty, Lauren E., Kitajima, Hidetoshi, Yu, Grace Z., Rüeger, Sina, Speidel, Leo, Kim, Young Jin, Horikoshi, Momoko, Mercader, Josep M., Taliun, Daniel, Moon, Sanghoon, Kwak, Soo-Heon, Robertson, Neil R., Rayner, Nigel W., Loh, Marie, Kim, Bong-Jo, Chiou, Joshua, Miguel-Escalada, Irene, della Briotta Parolo, Pietro, Lin, Kuang, Bragg, Fiona, Preuss, Michael H., Takeuchi, Fumihiko, Nano, Jana, Guo, Xiuqing, Lamri, Amel, Nakatochi, Masahiro, Scott, Robert A., Lee, Jung-Jin, Huerta-Chagoya, Alicia, Graff, Mariaelisa, Chai, Jin-Fang, Parra, Esteban J., Yao, Jie, Bielak, Lawrence F., Tabara, Yasuharu, Hai, Yang, Steinthorsdottir, Valgerdur, Cook, James P., Kals, Mart, Grarup, Niels, Schmidt, Ellen M., Pan, Ian, Sofer, Tamar, Wuttke, Matthias, Sarnowski, Chloe, Gieger, Christian, Nousome, Darryl, Trompet, Stella, Long, Jirong, Sun, Meng, Tong, Lin, Chen, Wei-Min, Ahmad, Meraj, Noordam, Raymond, Lim, Victor J. Y., Tam, Claudia H. T., Joo, Yoonjung Yoonie, Chen, Chien-Hsiun, Raffield, Laura M., Lecoeur, Cécile, Prins, Bram Peter, Nicolas, Aude, Yanek, Lisa R., Chen, Guanjie, Jensen, Richard A., Tajuddin, Salman, Kabagambe, Edmond K., An, Ping, Xiang, Anny H., Choi, Hyeok Sun, Cade, Brian E., Tan, Jingyi, Flanagan, Jack, Abaitua, Fernando, Adair, Linda S., Adeyemo, Adebowale, Aguilar-Salinas, Carlos A., Akiyama, Masato, Anand, Sonia S., Bertoni, Alain, Bian, Zheng, Bork-Jensen, Jette, Brandslund, Ivan, Brody, Jennifer A., Brummett, Chad M., Buchanan, Thomas A., Canouil, Mickaël, Chan, Juliana C. N., Chang, Li-Ching, Chee, Miao-Li, Chen, Ji, Chen, Shyh-Huei, Chen, Yuan-Tsong, Chen, Zhengming, Chuang, Lee-Ming, Cushman, Mary, Das, Swapan K., de Silva, H. Janaka, Dedoussis, George, Dimitrov, Latchezar, Doumatey, Ayo P., Du, Shufa, Duan, Qing, Eckardt, Kai-Uwe, Emery, Leslie S., Evans, Daniel S., Evans, Michele K., Fischer, Krista, Floyd, James S., Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franco, Oscar H., Frayling, Timothy M., Freedman, Barry I., Fuchsberger, Christian, Genter, Pauline, Gerstein, Hertzel C., Giedraitis, Vilmantas, González-Villalpando, Clicerio, González-Villalpando, Maria Elena, Goodarzi, Mark O., Gordon-Larsen, Penny, Gorkin, David, Gross, Myron, Guo, Yu, Hackinger, Sophie, Han, Sohee, Hattersley, Andrew T., Herder, Christian, Howard, Annie-Green, Hsueh, Willa, Huang, Mengna, Huang, Wei, Hung, Yi-Jen, Hwang, Mi Yeong, Hwu, Chii-Min, Ichihara, Sahoko, Ikram, Mohammad Arfan, Ingelsson, Martin, Islam, Md Tariqul, Isono, Masato, Jang, Hye-Mi, Jasmine, Farzana, Jiang, Guozhi, Jonas, Jost B., Jørgensen, Marit E., Jørgensen, Torben, Kamatani, Yoichiro, Kandeel, Fouad R., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kaur, Varinderpal, Kawaguchi, Takahisa, Keaton, Jacob M., Kho, Abel N., Khor, Chiea-Chuen, Kibriya, Muhammad G., Kim, Duk-Hwan, Kohara, Katsuhiko, Kriebel, Jennifer, Kronenberg, Florian, Kuusisto, Johanna, Läll, Kristi, Lange, Leslie A., Lee, Myung-Shik, Lee, Nanette R., Leong, Aaron, Li, Liming, Li, Yun, Li-Gao, Ruifang, Ligthart, Symen, Lindgren, Cecilia M., Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Locke, Adam E., Louie, Tin, Luan, Jian’an, Luk, Andrea O., Luo, Xi, Lv, Jun, Lyssenko, Valeriya, Mamakou, Vasiliki, Mani, K. Radha, Meitinger, Thomas, Metspalu, Andres, Morris, Andrew D., Nadkarni, Girish N., Nadler, Jerry L., Nalls, Michael A., Nayak, Uma, Nongmaithem, Suraj S., Ntalla, Ioanna, Okada, Yukinori, Orozco, Lorena, Patel, Sanjay R., Pereira, Mark A., Peters, Annette, Pirie, Fraser J., Porneala, Bianca, Prasad, Gauri, Preissl, Sebastian, Rasmussen-Torvik, Laura J., Reiner, Alexander P., Roden, Michael, Rohde, Rebecca, Roll, Kathryn, Sabanayagam, Charumathi, Sander, Maike, Sandow, Kevin, Sattar, Naveed, Schönherr, Sebastian, Schurmann, Claudia, Shahriar, Mohammad, Shi, Jinxiu, Shin, Dong Mun, Shriner, Daniel, Smith, Jennifer A., So, Wing Yee, Stančáková, Alena, Stilp, Adrienne M., Strauch, Konstantin, Suzuki, Ken, Takahashi, Atsushi, Taylor, Kent D., Thorand, Barbara, Thorleifsson, Gudmar, Thorsteinsdottir, Unnur, Tomlinson, Brian, Torres, Jason M., Tsai, Fuu-Jen, Tuomilehto, Jaakko, Tusie-Luna, Teresa, Udler, Miriam S., Valladares-Salgado, Adan, van Dam, Rob M., van Klinken, Jan B., Varma, Rohit, Vujkovic, Marijana, Wacher-Rodarte, Niels, Wheeler, Eleanor, Whitsel, Eric A., Wickremasinghe, Ananda R., van Dijk, Ko Willems, Witte, Daniel R., Yajnik, Chittaranjan S., Yamamoto, Ken, Yamauchi, Toshimasa, Yengo, Loïc, Yoon, Kyungheon, Yu, Canqing, Yuan, Jian-Min, Yusuf, Salim, Zhang, Liang, Zheng, Wei, Raffel, Leslie J., Igase, Michiya, Ipp, Eli, Redline, Susan, Cho, Yoon Shin, Lind, Lars, Province, Michael A., Hanis, Craig L., Peyser, Patricia A., Ingelsson, Erik, Zonderman, Alan B., Psaty, Bruce M., Wang, Ya-Xing, Rotimi, Charles N., Becker, Diane M., Matsuda, Fumihiko, Liu, Yongmei, Zeggini, Eleftheria, Yokota, Mitsuhiro, Rich, Stephen S., Kooperberg, Charles, Pankow, James S., Engert, James C., Chen, Yii-Der Ida, Froguel, Philippe, Wilson, James G., Sheu, Wayne H. H., Kardia, Sharon L. R., Wu, Jer-Yuarn, Hayes, M. Geoffrey, Ma, Ronald C. W., Wong, Tien-Yin, Groop, Leif, Mook-Kanamori, Dennis O., Chandak, Giriraj R., Collins, Francis S., Bharadwaj, Dwaipayan, Paré, Guillaume, Sale, Michèle M., Ahsan, Habibul, Motala, Ayesha A., Shu, Xiao-Ou, Park, Kyong-Soo, Jukema, J. Wouter, Cruz, Miguel, McKean-Cowdin, Roberta, Grallert, Harald, Cheng, Ching-Yu, Bottinger, Erwin P., Dehghan, Abbas, Tai, E-Shyong, Dupuis, Josée, Kato, Norihiro, Laakso, Markku, Köttgen, Anna, Koh, Woon-Puay, Palmer, Colin N. A., Liu, Simin, Abecasis, Goncalo, Kooner, Jaspal S., Loos, Ruth J. F., North, Kari E., Haiman, Christopher A., Florez, Jose C., Saleheen, Danish, Hansen, Torben, Pedersen, Oluf, Mägi, Reedik, Langenberg, Claudia, Wareham, Nicholas J., Maeda, Shiro, Kadowaki, Takashi, Lee, Juyoung, Millwood, Iona Y., Walters, Robin G., Stefansson, Kari, Myers, Simon R., Ferrer, Jorge, Gaulton, Kyle J., Meigs, James B., Mohlke, Karen L., Gloyn, Anna L., Bowden, Donald W., Below, Jennifer E., Chambers, John C., Sim, Xueling, Boehnke, Michael, Rotter, Jerome I., McCarthy, Mark I., Morris, Andrew P.
Publikováno v:
Nature Genetics; 20220101, Issue: Preprints p1-13, 13p
Autor:
Graham, Sarah E., Clarke, Shoa L., Wu, Kuan-Han H., Kanoni, Stavroula, Zajac, Greg J. M., Ramdas, Shweta, Surakka, Ida, Ntalla, Ioanna, Vedantam, Sailaja, Winkler, Thomas W., Locke, Adam E., Marouli, Eirini, Hwang, Mi Yeong, Han, Sohee, Narita, Akira, Choudhury, Ananyo, Bentley, Amy R., Ekoru, Kenneth, Verma, Anurag, Trivedi, Bhavi, Martin, Hilary C., Hunt, Karen A., Hui, Qin, Klarin, Derek, Zhu, Xiang, Thorleifsson, Gudmar, Helgadottir, Anna, Gudbjartsson, Daniel F., Holm, Hilma, Olafsson, Isleifur, Akiyama, Masato, Sakaue, Saori, Terao, Chikashi, Kanai, Masahiro, Zhou, Wei, Brumpton, Ben M., Rasheed, Humaira, Ruotsalainen, Sanni E., Havulinna, Aki S., Veturi, Yogasudha, Feng, QiPing, Rosenthal, Elisabeth A., Lingren, Todd, Pacheco, Jennifer Allen, Pendergrass, Sarah A., Haessler, Jeffrey, Giulianini, Franco, Bradford, Yuki, Miller, Jason E., Campbell, Archie, Lin, Kuang, Millwood, Iona Y., Hindy, George, Rasheed, Asif, Faul, Jessica D., Zhao, Wei, Weir, David R., Turman, Constance, Huang, Hongyan, Graff, Mariaelisa, Mahajan, Anubha, Brown, Michael R., Zhang, Weihua, Yu, Ketian, Schmidt, Ellen M., Pandit, Anita, Gustafsson, Stefan, Yin, Xianyong, Luan, Jian’an, Zhao, Jing-Hua, Matsuda, Fumihiko, Jang, Hye-Mi, Yoon, Kyungheon, Medina-Gomez, Carolina, Pitsillides, Achilleas, Hottenga, Jouke Jan, Willemsen, Gonneke, Wood, Andrew R., Ji, Yingji, Gao, Zishan, Haworth, Simon, Mitchell, Ruth E., Chai, Jin Fang, Aadahl, Mette, Yao, Jie, Manichaikul, Ani, Warren, Helen R., Ramirez, Julia, Bork-Jensen, Jette, Kårhus, Line L., Goel, Anuj, Sabater-Lleal, Maria, Noordam, Raymond, Sidore, Carlo, Fiorillo, Edoardo, McDaid, Aaron F., Marques-Vidal, Pedro, Wielscher, Matthias, Trompet, Stella, Sattar, Naveed, Møllehave, Line T., Thuesen, Betina H., Munz, Matthias, Zeng, Lingyao, Huang, Jianfeng, Yang, Bin, Poveda, Alaitz, Kurbasic, Azra, Lamina, Claudia, Forer, Lukas, Scholz, Markus, Galesloot, Tessel E., Bradfield, Jonathan P., Daw, E. Warwick, Zmuda, Joseph M., Mitchell, Jonathan S., Fuchsberger, Christian, Christensen, Henry, Brody, Jennifer A., Feitosa, Mary F., Wojczynski, Mary K., Preuss, Michael, Mangino, Massimo, Christofidou, Paraskevi, Verweij, Niek, Benjamins, Jan W., Engmann, Jorgen, Kember, Rachel L., Slieker, Roderick C., Lo, Ken Sin, Zilhao, Nuno R., Le, Phuong, Kleber, Marcus E., Delgado, Graciela E., Huo, Shaofeng, Ikeda, Daisuke D., Iha, Hiroyuki, Yang, Jian, Liu, Jun, Leonard, Hampton L., Marten, Jonathan, Schmidt, Börge, Arendt, Marina, Smyth, Laura J., Cañadas-Garre, Marisa, Wang, Chaolong, Nakatochi, Masahiro, Wong, Andrew, Hutri-Kähönen, Nina, Sim, Xueling, Xia, Rui, Huerta-Chagoya, Alicia, Fernandez-Lopez, Juan Carlos, Lyssenko, Valeriya, Ahmed, Meraj, Jackson, Anne U., Yousri, Noha A., Irvin, Marguerite R., Oldmeadow, Christopher, Kim, Han-Na, Ryu, Seungho, Timmers, Paul R. H. J., Arbeeva, Liubov, Dorajoo, Rajkumar, Lange, Leslie A., Chai, Xiaoran, Prasad, Gauri, Lorés-Motta, Laura, Pauper, Marc, Long, Jirong, Li, Xiaohui, Theusch, Elizabeth, Takeuchi, Fumihiko, Spracklen, Cassandra N., Loukola, Anu, Bollepalli, Sailalitha, Warner, Sophie C., Wang, Ya Xing, Wei, Wen B., Nutile, Teresa, Ruggiero, Daniela, Sung, Yun Ju, Hung, Yi-Jen, Chen, Shufeng, Liu, Fangchao, Yang, Jingyun, Kentistou, Katherine A., Gorski, Mathias, Brumat, Marco, Meidtner, Karina, Bielak, Lawrence F., Smith, Jennifer A., Hebbar, Prashantha, Farmaki, Aliki-Eleni, Hofer, Edith, Lin, Maoxuan, Xue, Chao, Zhang, Jifeng, Concas, Maria Pina, Vaccargiu, Simona, van der Most, Peter J., Pitkänen, Niina, Cade, Brian E., Lee, Jiwon, van der Laan, Sander W., Chitrala, Kumaraswamy Naidu, Weiss, Stefan, Zimmermann, Martina E., Lee, Jong Young, Choi, Hyeok Sun, Nethander, Maria, Freitag-Wolf, Sandra, Southam, Lorraine, Rayner, Nigel W., Wang, Carol A., Lin, Shih-Yi, Wang, Jun-Sing, Couture, Christian, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Nikus, Kjell, Cuellar-Partida, Gabriel, Vestergaard, Henrik, Hildalgo, Bertha, Giannakopoulou, Olga, Cai, Qiuyin, Obura, Morgan O., van Setten, Jessica, Li, Xiaoyin, Schwander, Karen, Terzikhan, Natalie, Shin, Jae Hun, Jackson, Rebecca D., Reiner, Alexander P., Martin, Lisa Warsinger, Chen, Zhengming, Li, Liming, Highland, Heather M., Young, Kristin L., Kawaguchi, Takahisa, Thiery, Joachim, Bis, Joshua C., Nadkarni, Girish N., Launer, Lenore J., Li, Huaixing, Nalls, Mike A., Raitakari, Olli T., Ichihara, Sahoko, Wild, Sarah H., Nelson, Christopher P., Campbell, Harry, Jäger, Susanne, Nabika, Toru, Al-Mulla, Fahd, Niinikoski, Harri, Braund, Peter S., Kolcic, Ivana, Kovacs, Peter, Giardoglou, Tota, Katsuya, Tomohiro, Bhatti, Konain Fatima, de Kleijn, Dominique, de Borst, Gert J., Kim, Eung Kweon, Adams, Hieab H. H., Ikram, M. Arfan, Zhu, Xiaofeng, Asselbergs, Folkert W., Kraaijeveld, Adriaan O., Beulens, Joline W. J., Shu, Xiao-Ou, Rallidis, Loukianos S., Pedersen, Oluf, Hansen, Torben, Mitchell, Paul, Hewitt, Alex W., Kähönen, Mika, Pérusse, Louis, Bouchard, Claude, Tönjes, Anke, Chen, Yii-Der Ida, Pennell, Craig E., Mori, Trevor A., Lieb, Wolfgang, Franke, Andre, Ohlsson, Claes, Mellström, Dan, Cho, Yoon Shin, Lee, Hyejin, Yuan, Jian-Min, Koh, Woon-Puay, Rhee, Sang Youl, Woo, Jeong-Taek, Heid, Iris M., Stark, Klaus J., Völzke, Henry, Homuth, Georg, Evans, Michele K., Zonderman, Alan B., Polasek, Ozren, Pasterkamp, Gerard, Hoefer, Imo E., Redline, Susan, Pahkala, Katja, Oldehinkel, Albertine J., Snieder, Harold, Biino, Ginevra, Schmidt, Reinhold, Schmidt, Helena, Chen, Y. Eugene, Bandinelli, Stefania, Dedoussis, George, Thanaraj, Thangavel Alphonse, Kardia, Sharon L. R., Kato, Norihiro, Schulze, Matthias B., Girotto, Giorgia, Jung, Bettina, Böger, Carsten A., Joshi, Peter K., Bennett, David A., De Jager, Philip L., Lu, Xiangfeng, Mamakou, Vasiliki, Brown, Morris, Caulfield, Mark J., Munroe, Patricia B., Guo, Xiuqing, Ciullo, Marina, Jonas, Jost B., Samani, Nilesh J., Kaprio, Jaakko, Pajukanta, Päivi, Adair, Linda S., Bechayda, Sonny Augustin, de Silva, H. Janaka, Wickremasinghe, Ananda R., Krauss, Ronald M., Wu, Jer-Yuarn, Zheng, Wei, den Hollander, Anneke I., Bharadwaj, Dwaipayan, Correa, Adolfo, Wilson, James G., Lind, Lars, Heng, Chew-Kiat, Nelson, Amanda E., Golightly, Yvonne M., Wilson, James F., Penninx, Brenda, Kim, Hyung-Lae, Attia, John, Scott, Rodney J., Rao, D. C., Arnett, Donna K., Hunt, Steven C., Walker, Mark, Koistinen, Heikki A., Chandak, Giriraj R., Yajnik, Chittaranjan S., Mercader, Josep M., Tusié-Luna, Teresa, Aguilar-Salinas, Carlos A., Villalpando, Clicerio Gonzalez, Orozco, Lorena, Fornage, Myriam, Tai, E. Shyong, van Dam, Rob M., Lehtimäki, Terho, Chaturvedi, Nish, Yokota, Mitsuhiro, Liu, Jianjun, Reilly, Dermot F., McKnight, Amy Jayne, Kee, Frank, Jöckel, Karl-Heinz, McCarthy, Mark I., Palmer, Colin N. A., Vitart, Veronique, Hayward, Caroline, Simonsick, Eleanor, van Duijn, Cornelia M., Lu, Fan, Qu, Jia, Hishigaki, Haretsugu, Lin, Xu, März, Winfried, Parra, Esteban J., Cruz, Miguel, Gudnason, Vilmundur, Tardif, Jean-Claude, Lettre, Guillaume, ’t Hart, Leen M., Elders, Petra J. M., Damrauer, Scott M., Kumari, Meena, Kivimaki, Mika, van der Harst, Pim, Spector, Tim D., Loos, Ruth J. F., Province, Michael A., Psaty, Bruce M., Brandslund, Ivan, Pramstaller, Peter P., Christensen, Kaare, Ripatti, Samuli, Widén, Elisabeth, Hakonarson, Hakon, Grant, Struan F. A., Kiemeney, Lambertus A. L. M., de Graaf, Jacqueline, Loeffler, Markus, Kronenberg, Florian, Gu, Dongfeng, Erdmann, Jeanette, Schunkert, Heribert, Franks, Paul W., Linneberg, Allan, Jukema, J. Wouter, Khera, Amit V., Männikkö, Minna, Jarvelin, Marjo-Riitta, Kutalik, Zoltan, Cucca, Francesco, Mook-Kanamori, Dennis O., van Dijk, Ko Willems, Watkins, Hugh, Strachan, David P., Grarup, Niels, Sever, Peter, Poulter, Neil, Rotter, Jerome I., Dantoft, Thomas M., Karpe, Fredrik, Neville, Matt J., Timpson, Nicholas J., Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Khor, Chiea Chuen, Sabanayagam, Charumathi, Peters, Annette, Gieger, Christian, Hattersley, Andrew T., Pedersen, Nancy L., Magnusson, Patrik K. E., Boomsma, Dorret I., de Geus, Eco J. C., Cupples, L. Adrienne, van Meurs, Joyce B. J., Ghanbari, Mohsen, Gordon-Larsen, Penny, Huang, Wei, Kim, Young Jin, Tabara, Yasuharu, Wareham, Nicholas J., Langenberg, Claudia, Zeggini, Eleftheria, Kuusisto, Johanna, Laakso, Markku, Ingelsson, Erik, Abecasis, Goncalo, Chambers, John C., Kooner, Jaspal S., de Vries, Paul S., Morrison, Alanna C., North, Kari E., Daviglus, Martha, Kraft, Peter, Martin, Nicholas G., Whitfield, John B., Abbas, Shahid, Saleheen, Danish, Walters, Robin G., Holmes, Michael V., Black, Corri, Smith, Blair H., Justice, Anne E., Baras, Aris, Buring, Julie E., Ridker, Paul M., Chasman, Daniel I., Kooperberg, Charles, Wei, Wei-Qi, Jarvik, Gail P., Namjou, Bahram, Hayes, M. Geoffrey, Ritchie, Marylyn D., Jousilahti, Pekka, Salomaa, Veikko, Hveem, Kristian, Åsvold, Bjørn Olav, Kubo, Michiaki, Kamatani, Yoichiro, Okada, Yukinori, Murakami, Yoshinori, Thorsteinsdottir, Unnur, Stefansson, Kari, Ho, Yuk-Lam, Lynch, Julie A., Rader, Daniel J., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, Cho, Kelly, O’Donnell, Christopher J., Gaziano, John M., Wilson, Peter, Rotimi, Charles N., Hazelhurst, Scott, Ramsay, Michèle, Trembath, Richard C., van Heel, David A., Tamiya, Gen, Yamamoto, Masayuki, Kim, Bong-Jo, Mohlke, Karen L., Frayling, Timothy M., Hirschhorn, Joel N., Kathiresan, Sekar, Boehnke, Michael, Natarajan, Pradeep, Peloso, Gina M., Brown, Christopher D., Morris, Andrew P., Assimes, Themistocles L., Deloukas, Panos, Sun, Yan V., Willer, Cristen J.
Publikováno v:
Nature; December 2021, Vol. 600 Issue: 7890 p675-679, 5p
Autor:
Spracklen, Cassandra N., Horikoshi, Momoko, Kim, Young Jin, Lin, Kuang, Bragg, Fiona, Moon, Sanghoon, Suzuki, Ken, Tam, Claudia H. T., Tabara, Yasuharu, Kwak, Soo-Heon, Takeuchi, Fumihiko, Long, Jirong, Lim, Victor J. Y., Chai, Jin-Fang, Chen, Chien-Hsiun, Nakatochi, Masahiro, Yao, Jie, Choi, Hyeok Sun, Iyengar, Apoorva K., Perrin, Hannah J., Brotman, Sarah M., van de Bunt, Martijn, Gloyn, Anna L., Below, Jennifer E., Boehnke, Michael, Bowden, Donald W., Chambers, John C., Mahajan, Anubha, McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., Petty, Lauren E., Zhang, Weihua, Morris, Andrew P., Adair, Linda S., Akiyama, Masato, Bian, Zheng, Chan, Juliana C. N., Chang, Li-Ching, Chee, Miao-Li, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Yuan-Tsong, Chen, Zhengming, Chuang, Lee-Ming, Du, Shufa, Gordon-Larsen, Penny, Gross, Myron, Guo, Xiuqing, Guo, Yu, Han, Sohee, Howard, Annie-Green, Huang, Wei, Hung, Yi-Jen, Hwang, Mi Yeong, Hwu, Chii-Min, Ichihara, Sahoko, Isono, Masato, Jang, Hye-Mi, Jiang, Guozhi, Jonas, Jost B., Kamatani, Yoichiro, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Khor, Chiea-Chuen, Kohara, Katsuhiko, Lee, Myung-Shik, Lee, Nanette R., Li, Liming, Liu, Jianjun, Luk, Andrea O., Lv, Jun, Okada, Yukinori, Pereira, Mark A., Sabanayagam, Charumathi, Shi, Jinxiu, Shin, Dong Mun, So, Wing Yee, Takahashi, Atsushi, Tomlinson, Brian, Tsai, Fuu-Jen, van Dam, Rob M., Xiang, Yong-Bing, Yamamoto, Ken, Yamauchi, Toshimasa, Yoon, Kyungheon, Yu, Canqing, Yuan, Jian-Min, Zhang, Liang, Zheng, Wei, Igase, Michiya, Cho, Yoon Shin, Rotter, Jerome I., Wang, Ya-Xing, Sheu, Wayne H. H., Yokota, Mitsuhiro, Wu, Jer-Yuarn, Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Shu, Xiao-Ou, Kato, Norihiro, Park, Kyong-Soo, Tai, E-Shyong, Matsuda, Fumihiko, Koh, Woon-Puay, Ma, Ronald C. W., Maeda, Shiro, Millwood, Iona Y., Lee, Juyoung, Kadowaki, Takashi, Walters, Robin G., Kim, Bong-Jo, Mohlke, Karen L., Sim, Xueling
Publikováno v:
Nature; June 2020, Vol. 582 Issue: 7811 p240-245, 6p
Autor:
Graham, Sarah E., Clarke, Shoa L., Wu, Kuan-Han H., Kanoni, Stavroula, Zajac, Greg J. M., Ramdas, Shweta, Surakka, Ida, Ntalla, Ioanna, Vedantam, Sailaja, Winkler, Thomas W., Locke, Adam E., Marouli, Eirini, Hwang, Mi Yeong, Han, Sohee, Narita, Akira, Choudhury, Ananyo, Bentley, Amy R., Ekoru, Kenneth, Verma, Anurag, Trivedi, Bhavi, Martin, Hilary C., Hunt, Karen A., Hui, Qin, Klarin, Derek, Zhu, Xiang, Thorleifsson, Gudmar, Helgadottir, Anna, Gudbjartsson, Daniel F., Holm, Hilma, Olafsson, Isleifur, Akiyama, Masato, Sakaue, Saori, Terao, Chikashi, Kanai, Masahiro, Zhou, Wei, Brumpton, Ben M., Rasheed, Humaira, Ruotsalainen, Sanni E., Havulinna, Aki S., Veturi, Yogasudha, Feng, QiPing, Rosenthal, Elisabeth A., Lingren, Todd, Pacheco, Jennifer Allen, Pendergrass, Sarah A., Haessler, Jeffrey, Giulianini, Franco, Bradford, Yuki, Miller, Jason E., Campbell, Archie, Lin, Kuang, Millwood, Iona Y., Hindy, George, Rasheed, Asif, Faul, Jessica D., Zhao, Wei, Weir, David R., Turman, Constance, Huang, Hongyan, Graff, Mariaelisa, Mahajan, Anubha, Brown, Michael R., Zhang, Weihua, Yu, Ketian, Schmidt, Ellen M., Pandit, Anita, Gustafsson, Stefan, Yin, Xianyong, Luan, Jian’an, Zhao, Jing-Hua, Matsuda, Fumihiko, Jang, Hye-Mi, Yoon, Kyungheon, Medina-Gomez, Carolina, Pitsillides, Achilleas, Hottenga, Jouke Jan, Willemsen, Gonneke, Wood, Andrew R., Ji, Yingji, Gao, Zishan, Haworth, Simon, Mitchell, Ruth E., Chai, Jin Fang, Aadahl, Mette, Yao, Jie, Manichaikul, Ani, Warren, Helen R., Ramirez, Julia, Bork-Jensen, Jette, Kårhus, Line L., Goel, Anuj, Sabater-Lleal, Maria, Noordam, Raymond, Sidore, Carlo, Fiorillo, Edoardo, McDaid, Aaron F., Marques-Vidal, Pedro, Wielscher, Matthias, Trompet, Stella, Sattar, Naveed, Møllehave, Line T., Thuesen, Betina H., Munz, Matthias, Zeng, Lingyao, Huang, Jianfeng, Yang, Bin, Poveda, Alaitz, Kurbasic, Azra, Lamina, Claudia, Forer, Lukas, Scholz, Markus, Galesloot, Tessel E., Bradfield, Jonathan P., Daw, E. Warwick, Zmuda, Joseph M., Mitchell, Jonathan S., Fuchsberger, Christian, Christensen, Henry, Brody, Jennifer A., Feitosa, Mary F., Wojczynski, Mary K., Preuss, Michael, Mangino, Massimo, Christofidou, Paraskevi, Verweij, Niek, Benjamins, Jan W., Engmann, Jorgen, Kember, Rachel L., Slieker, Roderick C., Lo, Ken Sin, Zilhao, Nuno R., Le, Phuong, Kleber, Marcus E., Delgado, Graciela E., Huo, Shaofeng, Ikeda, Daisuke D., Iha, Hiroyuki, Yang, Jian, Liu, Jun, Leonard, Hampton L., Marten, Jonathan, Schmidt, Börge, Arendt, Marina, Smyth, Laura J., Cañadas-Garre, Marisa, Wang, Chaolong, Nakatochi, Masahiro, Wong, Andrew, Hutri-Kähönen, Nina, Sim, Xueling, Xia, Rui, Huerta-Chagoya, Alicia, Fernandez-Lopez, Juan Carlos, Lyssenko, Valeriya, Ahmed, Meraj, Jackson, Anne U., Yousri, Noha A., Irvin, Marguerite R., Oldmeadow, Christopher, Kim, Han-Na, Ryu, Seungho, Timmers, Paul R. H. J., Arbeeva, Liubov, Dorajoo, Rajkumar, Lange, Leslie A., Chai, Xiaoran, Prasad, Gauri, Lorés-Motta, Laura, Pauper, Marc, Long, Jirong, Li, Xiaohui, Theusch, Elizabeth, Takeuchi, Fumihiko, Spracklen, Cassandra N., Loukola, Anu, Bollepalli, Sailalitha, Warner, Sophie C., Wang, Ya Xing, Wei, Wen B., Nutile, Teresa, Ruggiero, Daniela, Sung, Yun Ju, Hung, Yi-Jen, Chen, Shufeng, Liu, Fangchao, Yang, Jingyun, Kentistou, Katherine A., Gorski, Mathias, Brumat, Marco, Meidtner, Karina, Bielak, Lawrence F., Smith, Jennifer A., Hebbar, Prashantha, Farmaki, Aliki-Eleni, Hofer, Edith, Lin, Maoxuan, Xue, Chao, Zhang, Jifeng, Concas, Maria Pina, Vaccargiu, Simona, van der Most, Peter J., Pitkänen, Niina, Cade, Brian E., Lee, Jiwon, van der Laan, Sander W., Chitrala, Kumaraswamy Naidu, Weiss, Stefan, Zimmermann, Martina E., Lee, Jong Young, Choi, Hyeok Sun, Nethander, Maria, Freitag-Wolf, Sandra, Southam, Lorraine, Rayner, Nigel W., Wang, Carol A., Lin, Shih-Yi, Wang, Jun-Sing, Couture, Christian, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Nikus, Kjell, Cuellar-Partida, Gabriel, Vestergaard, Henrik, Hildalgo, Bertha, Giannakopoulou, Olga, Cai, Qiuyin, Obura, Morgan O., van Setten, Jessica, Li, Xiaoyin, Schwander, Karen, Terzikhan, Natalie, Shin, Jae Hun, Jackson, Rebecca D., Reiner, Alexander P., Martin, Lisa Warsinger, Chen, Zhengming, Li, Liming, Highland, Heather M., Young, Kristin L., Kawaguchi, Takahisa, Thiery, Joachim, Bis, Joshua C., Nadkarni, Girish N., Launer, Lenore J., Li, Huaixing, Nalls, Mike A., Raitakari, Olli T., Ichihara, Sahoko, Wild, Sarah H., Nelson, Christopher P., Campbell, Harry, Jäger, Susanne, Nabika, Toru, Al-Mulla, Fahd, Niinikoski, Harri, Braund, Peter S., Kolcic, Ivana, Kovacs, Peter, Giardoglou, Tota, Katsuya, Tomohiro, Bhatti, Konain Fatima, de Kleijn, Dominique, de Borst, Gert J., Kim, Eung Kweon, Adams, Hieab H. H., Ikram, M. Arfan, Zhu, Xiaofeng, Asselbergs, Folkert W., Kraaijeveld, Adriaan O., Beulens, Joline W. J., Shu, Xiao-Ou, Rallidis, Loukianos S., Pedersen, Oluf, Hansen, Torben, Mitchell, Paul, Hewitt, Alex W., Kähönen, Mika, Pérusse, Louis, Bouchard, Claude, Tönjes, Anke, Chen, Yii-Der Ida, Pennell, Craig E., Mori, Trevor A., Lieb, Wolfgang, Franke, Andre, Ohlsson, Claes, Mellström, Dan, Cho, Yoon Shin, Lee, Hyejin, Yuan, Jian-Min, Koh, Woon-Puay, Rhee, Sang Youl, Woo, Jeong-Taek, Heid, Iris M., Stark, Klaus J., Völzke, Henry, Homuth, Georg, Evans, Michele K., Zonderman, Alan B., Polasek, Ozren, Pasterkamp, Gerard, Hoefer, Imo E., Redline, Susan, Pahkala, Katja, Oldehinkel, Albertine J., Snieder, Harold, Biino, Ginevra, Schmidt, Reinhold, Schmidt, Helena, Chen, Y. Eugene, Bandinelli, Stefania, Dedoussis, George, Thanaraj, Thangavel Alphonse, Kardia, Sharon L. R., Kato, Norihiro, Schulze, Matthias B., Girotto, Giorgia, Jung, Bettina, Böger, Carsten A., Joshi, Peter K., Bennett, David A., De Jager, Philip L., Lu, Xiangfeng, Mamakou, Vasiliki, Brown, Morris, Caulfield, Mark J., Munroe, Patricia B., Guo, Xiuqing, Ciullo, Marina, Jonas, Jost B., Samani, Nilesh J., Kaprio, Jaakko, Pajukanta, Päivi, Adair, Linda S., Bechayda, Sonny Augustin, de Silva, H. Janaka, Wickremasinghe, Ananda R., Krauss, Ronald M., Wu, Jer-Yuarn, Zheng, Wei, den Hollander, Anneke I., Bharadwaj, Dwaipayan, Correa, Adolfo, Wilson, James G., Lind, Lars, Heng, Chew-Kiat, Nelson, Amanda E., Golightly, Yvonne M., Wilson, James F., Penninx, Brenda, Kim, Hyung-Lae, Attia, John, Scott, Rodney J., Rao, D. C., Arnett, Donna K., Hunt, Steven C., Walker, Mark, Koistinen, Heikki A., Chandak, Giriraj R., Yajnik, Chittaranjan S., Mercader, Josep M., Tusié-Luna, Teresa, Aguilar-Salinas, Carlos A., Villalpando, Clicerio Gonzalez, Orozco, Lorena, Fornage, Myriam, Tai, E. Shyong, van Dam, Rob M., Lehtimäki, Terho, Chaturvedi, Nish, Yokota, Mitsuhiro, Liu, Jianjun, Reilly, Dermot F., McKnight, Amy Jayne, Kee, Frank, Jöckel, Karl-Heinz, McCarthy, Mark I., Palmer, Colin N. A., Vitart, Veronique, Hayward, Caroline, Simonsick, Eleanor, van Duijn, Cornelia M., Lu, Fan, Qu, Jia, Hishigaki, Haretsugu, Lin, Xu, März, Winfried, Parra, Esteban J., Cruz, Miguel, Gudnason, Vilmundur, Tardif, Jean-Claude, Lettre, Guillaume, ’t Hart, Leen M., Elders, Petra J. M., Damrauer, Scott M., Kumari, Meena, Kivimaki, Mika, van der Harst, Pim, Spector, Tim D., Loos, Ruth J. F., Province, Michael A., Psaty, Bruce M., Brandslund, Ivan, Pramstaller, Peter P., Christensen, Kaare, Ripatti, Samuli, Widén, Elisabeth, Hakonarson, Hakon, Grant, Struan F. A., Kiemeney, Lambertus A. L. M., de Graaf, Jacqueline, Loeffler, Markus, Kronenberg, Florian, Gu, Dongfeng, Erdmann, Jeanette, Schunkert, Heribert, Franks, Paul W., Linneberg, Allan, Jukema, J. Wouter, Khera, Amit V., Männikkö, Minna, Jarvelin, Marjo-Riitta, Kutalik, Zoltan, Cucca, Francesco, Mook-Kanamori, Dennis O., van Dijk, Ko Willems, Watkins, Hugh, Strachan, David P., Grarup, Niels, Sever, Peter, Poulter, Neil, Rotter, Jerome I., Dantoft, Thomas M., Karpe, Fredrik, Neville, Matt J., Timpson, Nicholas J., Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Khor, Chiea Chuen, Sabanayagam, Charumathi, Peters, Annette, Gieger, Christian, Hattersley, Andrew T., Pedersen, Nancy L., Magnusson, Patrik K. E., Boomsma, Dorret I., de Geus, Eco J. C., Cupples, L. Adrienne, van Meurs, Joyce B. J., Ghanbari, Mohsen, Gordon-Larsen, Penny, Huang, Wei, Kim, Young Jin, Tabara, Yasuharu, Wareham, Nicholas J., Langenberg, Claudia, Zeggini, Eleftheria, Kuusisto, Johanna, Laakso, Markku, Ingelsson, Erik, Abecasis, Goncalo, Chambers, John C., Kooner, Jaspal S., de Vries, Paul S., Morrison, Alanna C., North, Kari E., Daviglus, Martha, Kraft, Peter, Martin, Nicholas G., Whitfield, John B., Abbas, Shahid, Saleheen, Danish, Walters, Robin G., Holmes, Michael V., Black, Corri, Smith, Blair H., Justice, Anne E., Baras, Aris, Buring, Julie E., Ridker, Paul M., Chasman, Daniel I., Kooperberg, Charles, Wei, Wei-Qi, Jarvik, Gail P., Namjou, Bahram, Hayes, M. Geoffrey, Ritchie, Marylyn D., Jousilahti, Pekka, Salomaa, Veikko, Hveem, Kristian, Åsvold, Bjørn Olav, Kubo, Michiaki, Kamatani, Yoichiro, Okada, Yukinori, Murakami, Yoshinori, Thorsteinsdottir, Unnur, Stefansson, Kari, Ho, Yuk-Lam, Lynch, Julie A., Rader, Daniel J., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, Cho, Kelly, O’Donnell, Christopher J., Gaziano, John M., Wilson, Peter, Rotimi, Charles N., Hazelhurst, Scott, Ramsay, Michèle, Trembath, Richard C., van Heel, David A., Tamiya, Gen, Yamamoto, Masayuki, Kim, Bong-Jo, Mohlke, Karen L., Frayling, Timothy M., Hirschhorn, Joel N., Kathiresan, Sekar, Boehnke, Michael, Natarajan, Pradeep, Peloso, Gina M., Brown, Christopher D., Morris, Andrew P., Assimes, Themistocles L., Deloukas, Panos, Sun, Yan V., Willer, Cristen J.
Publikováno v:
Nature; 20230101, Issue: Preprints p1-2, 2p
Autor:
Flannick, Jason, Mercader, Josep M., Fuchsberger, Christian, Udler, Miriam S., Mahajan, Anubha, Wessel, Jennifer, Teslovich, Tanya M., Caulkins, Lizz, Koesterer, Ryan, Barajas-Olmos, Francisco, Blackwell, Thomas W., Boerwinkle, Eric, Brody, Jennifer A., Centeno-Cruz, Federico, Chen, Ling, Chen, Siying, Contreras-Cubas, Cecilia, Córdova, Emilio, Correa, Adolfo, Cortes, Maria, DeFronzo, Ralph A., Dolan, Lawrence, Drews, Kimberly L., Elliott, Amanda, Floyd, James S., Gabriel, Stacey, Garay-Sevilla, Maria Eugenia, García-Ortiz, Humberto, Gross, Myron, Han, Sohee, Heard-Costa, Nancy L., Jackson, Anne U., Jørgensen, Marit E., Kang, Hyun Min, Kelsey, Megan, Kim, Bong-Jo, Koistinen, Heikki A., Kuusisto, Johanna, Leader, Joseph B., Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Lyssenko, Valeriya, Manning, Alisa K., Marcketta, Anthony, Malacara-Hernandez, Juan Manuel, Martínez-Hernández, Angélica, Matsuo, Karen, Mayer-Davis, Elizabeth, Mendoza-Caamal, Elvia, Mohlke, Karen L., Morrison, Alanna C., Ndungu, Anne, Ng, Maggie C. Y., O’Dushlaine, Colm, Payne, Anthony J., Pihoker, Catherine, Post, Wendy S., Preuss, Michael, Psaty, Bruce M., Vasan, Ramachandran S., Rayner, N. William, Reiner, Alexander P., Revilla-Monsalve, Cristina, Robertson, Neil R., Santoro, Nicola, Schurmann, Claudia, So, Wing Yee, Soberón, Xavier, Stringham, Heather M., Strom, Tim M., Tam, Claudia H. T., Thameem, Farook, Tomlinson, Brian, Torres, Jason M., Tracy, Russell P., van Dam, Rob M., Vujkovic, Marijana, Wang, Shuai, Welch, Ryan P., Witte, Daniel R., Wong, Tien-Yin, Atzmon, Gil, Barzilai, Nir, Blangero, John, Bonnycastle, Lori L., Bowden, Donald W., Chambers, John C., Chan, Edmund, Cheng, Ching-Yu, Cho, Yoon Shin, Collins, Francis S., de Vries, Paul S., Duggirala, Ravindranath, Glaser, Benjamin, Gonzalez, Clicerio, Gonzalez, Ma Elena, Groop, Leif, Kooner, Jaspal Singh, Kwak, Soo Heon, Laakso, Markku, Lehman, Donna M., Nilsson, Peter, Spector, Timothy D., Tai, E. Shyong, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Wilson, James G., Aguilar-Salinas, Carlos A., Bottinger, Erwin, Burke, Brian, Carey, David J., Chan, Juliana C. N., Dupuis, Josée, Frossard, Philippe, Heckbert, Susan R., Hwang, Mi Yeong, Kim, Young Jin, Kirchner, H. Lester, Lee, Jong-Young, Lee, Juyoung, Loos, Ruth J. F., Ma, Ronald C. W., Morris, Andrew D., O’Donnell, Christopher J., Palmer, Colin N. A., Pankow, James, Park, Kyong Soo, Rasheed, Asif, Saleheen, Danish, Sim, Xueling, Small, Kerrin S., Teo, Yik Ying, Haiman, Christopher, Hanis, Craig L., Henderson, Brian E., Orozco, Lorena, Tusié-Luna, Teresa, Dewey, Frederick E., Baras, Aris, Gieger, Christian, Meitinger, Thomas, Strauch, Konstantin, Lange, Leslie, Grarup, Niels, Hansen, Torben, Pedersen, Oluf, Zeitler, Philip, Dabelea, Dana, Abecasis, Goncalo, Bell, Graeme I., Cox, Nancy J., Seielstad, Mark, Sladek, Rob, Meigs, James B., Rich, Steve S., Rotter, Jerome I., Altshuler, David, Burtt, Noël P., Scott, Laura J., Morris, Andrew P., Florez, Jose C., McCarthy, Mark I., Boehnke, Michael
Publikováno v:
Nature; June 2019, Vol. 570 Issue: 7759 p71-76, 6p
Autor:
Mahajan, Anubha, Wessel, Jennifer, Willems, Sara M., Zhao, Wei, Robertson, Neil R., Chu, Audrey Y., Gan, Wei, Kitajima, Hidetoshi, Taliun, Daniel, Rayner, N. William, Guo, Xiuqing, Lu, Yingchang, Li, Man, Jensen, Richard A., Hu, Yao, Huo, Shaofeng, Lohman, Kurt K., Zhang, Weihua, Cook, James P., Prins, Bram Peter, Flannick, Jason, Grarup, Niels, Trubetskoy, Vassily Vladimirovich, Kravic, Jasmina, Kim, Young Jin, Rybin, Denis V., Yaghootkar, Hanieh, Müller-Nurasyid, Martina, Meidtner, Karina, Li-Gao, Ruifang, Varga, Tibor V., Marten, Jonathan, Li, Jin, Smith, Albert Vernon, An, Ping, Ligthart, Symen, Gustafsson, Stefan, Malerba, Giovanni, Demirkan, Ayse, Tajes, Juan Fernandez, Steinthorsdottir, Valgerdur, Wuttke, Matthias, Lecoeur, Cécile, Preuss, Michael, Bielak, Lawrence F., Graff, Marielisa, Highland, Heather M., Justice, Anne E., Liu, Dajiang J., Marouli, Eirini, Peloso, Gina Marie, Warren, Helen R., Afaq, Saima, Afzal, Shoaib, Ahlqvist, Emma, Almgren, Peter, Amin, Najaf, Bang, Lia B., Bertoni, Alain G., Bombieri, Cristina, Bork-Jensen, Jette, Brandslund, Ivan, Brody, Jennifer A., Burtt, Noël P., Canouil, Mickaël, Chen, Yii-Der Ida, Cho, Yoon Shin, Christensen, Cramer, Eastwood, Sophie V., Eckardt, Kai-Uwe, Fischer, Krista, Gambaro, Giovanni, Giedraitis, Vilmantas, Grove, Megan L., de Haan, Hugoline G., Hackinger, Sophie, Hai, Yang, Han, Sohee, Tybjærg-Hansen, Anne, Hivert, Marie-France, Isomaa, Bo, Jäger, Susanne, Jørgensen, Marit E., Jørgensen, Torben, Käräjämäki, Annemari, Kim, Bong-Jo, Kim, Sung Soo, Koistinen, Heikki A., Kovacs, Peter, Kriebel, Jennifer, Kronenberg, Florian, Läll, Kristi, Lange, Leslie A., Lee, Jung-Jin, Lehne, Benjamin, Li, Huaixing, Lin, Keng-Hung, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jun, Loh, Marie, Mägi, Reedik, Mamakou, Vasiliki, McKean-Cowdin, Roberta, Nadkarni, Girish, Neville, Matt, Nielsen, Sune F., Ntalla, Ioanna, Peyser, Patricia A., Rathmann, Wolfgang, Rice, Kenneth, Rich, Stephen S., Rode, Line, Rolandsson, Olov, Schönherr, Sebastian, Selvin, Elizabeth, Small, Kerrin S., Stančáková, Alena, Surendran, Praveen, Taylor, Kent D., Teslovich, Tanya M., Thorand, Barbara, Thorleifsson, Gudmar, Tin, Adrienne, Tönjes, Anke, Varbo, Anette, Witte, Daniel R., Wood, Andrew R., Yajnik, Pranav, Yao, Jie, Yengo, Loïc, Young, Robin, Amouyel, Philippe, Boeing, Heiner, Boerwinkle, Eric, Bottinger, Erwin P., Chowdhury, Rajiv, Collins, Francis S., Dedoussis, George, Dehghan, Abbas, Deloukas, Panos, Ferrario, Marco M., Ferrières, Jean, Florez, Jose C., Frossard, Philippe, Gudnason, Vilmundur, Harris, Tamara B., Heckbert, Susan R., Howson, Joanna M. M., Ingelsson, Martin, Kathiresan, Sekar, Kee, Frank, Kuusisto, Johanna, Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Lindgren, Cecilia M., Männistö, Satu, Meitinger, Thomas, Melander, Olle, Mohlke, Karen L., Moitry, Marie, Morris, Andrew D., Murray, Alison D., de Mutsert, Renée, Orho-Melander, Marju, Owen, Katharine R., Perola, Markus, Peters, Annette, Province, Michael A., Rasheed, Asif, Ridker, Paul M., Rivadineira, Fernando, Rosendaal, Frits R., Rosengren, Anders H., Salomaa, Veikko, Sheu, Wayne H.-H., Sladek, Rob, Smith, Blair H., Strauch, Konstantin, Uitterlinden, André G., Varma, Rohit, Willer, Cristen J., Blüher, Matthias, Butterworth, Adam S., Chambers, John Campbell, Chasman, Daniel I., Danesh, John, van Duijn, Cornelia, Dupuis, Josée, Franco, Oscar H., Franks, Paul W., Froguel, Philippe, Grallert, Harald, Groop, Leif, Han, Bok-Ghee, Hansen, Torben, Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Ingelsson, Erik, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kooner, Jaspal Singh, Köttgen, Anna, Kuulasmaa, Kari, Laakso, Markku, Lin, Xu, Lind, Lars, Liu, Yongmei, Loos, Ruth J. F., Marchini, Jonathan, Metspalu, Andres, Mook-Kanamori, Dennis, Nordestgaard, Børge G., Palmer, Colin N. A., Pankow, James S., Pedersen, Oluf, Psaty, Bruce M., Rauramaa, Rainer, Sattar, Naveed, Schulze, Matthias B., Soranzo, Nicole, Spector, Timothy D., Stefansson, Kari, Stumvoll, Michael, Thorsteinsdottir, Unnur, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Wareham, Nicholas J., Wilson, James G., Zeggini, Eleftheria, Scott, Robert A., Barroso, Inês, Frayling, Timothy M., Goodarzi, Mark O., Meigs, James B., Boehnke, Michael, Saleheen, Danish, Morris, Andrew P., Rotter, Jerome I., McCarthy, Mark I.
Publikováno v:
Nature Genetics; April 2018, Vol. 50 Issue: 4 p559-571, 13p
Autor:
Kanoni, Stavroula, Graham, Sarah E., Wang, Yuxuan, Surakka, Ida, Ramdas, Shweta, Zhu, Xiang, Clarke, Shoa L., Bhatti, Konain Fatima, Vedantam, Sailaja, Winkler, Thomas W., Locke, Adam E., Marouli, Eirini, Zajac, Greg J. M., Wu, Kuan-Han H., Ntalla, Ioanna, Hui, Qin, Klarin, Derek, Hilliard, Austin T., Wang, Zeyuan, Xue, Chao, Thorleifsson, Gudmar, Helgadottir, Anna, Gudbjartsson, Daniel F., Holm, Hilma, Olafsson, Isleifur, Hwang, Mi Yeong, Han, Sohee, Akiyama, Masato, Sakaue, Saori, Terao, Chikashi, Kanai, Masahiro, Zhou, Wei, Brumpton, Ben M., Rasheed, Humaira, Havulinna, Aki S., Veturi, Yogasudha, Pacheco, Jennifer Allen, Rosenthal, Elisabeth A., Lingren, Todd, Feng, QiPing, Kullo, Iftikhar J., Narita, Akira, Takayama, Jun, Martin, Hilary C., Hunt, Karen A., Trivedi, Bhavi, Haessler, Jeffrey, Giulianini, Franco, Bradford, Yuki, Miller, Jason E., Campbell, Archie, Lin, Kuang, Millwood, Iona Y., Rasheed, Asif, Hindy, George, Faul, Jessica D., Zhao, Wei, Weir, David R., Turman, Constance, Huang, Hongyan, Graff, Mariaelisa, Choudhury, Ananyo, Sengupta, Dhriti, Mahajan, Anubha, Brown, Michael R., Zhang, Weihua, Yu, Ketian, Schmidt, Ellen M., Pandit, Anita, Gustafsson, Stefan, Yin, Xianyong, Luan, Jian’an, Zhao, Jing-Hua, Matsuda, Fumihiko, Jang, Hye-Mi, Yoon, Kyungheon, Medina-Gomez, Carolina, Pitsillides, Achilleas, Hottenga, Jouke Jan, Wood, Andrew R., Ji, Yingji, Gao, Zishan, Haworth, Simon, Yousri, Noha A., Mitchell, Ruth E., Chai, Jin Fang, Aadahl, Mette, Bjerregaard, Anne A., Yao, Jie, Manichaikul, Ani, Hwu, Chii-Min, Hung, Yi-Jen, Warren, Helen R., Ramirez, Julia, Bork-Jensen, Jette, Kårhus, Line L., Goel, Anuj, Sabater-Lleal, Maria, Noordam, Raymond, Mauro, Pala, Matteo, Floris, McDaid, Aaron F., Marques-Vidal, Pedro, Wielscher, Matthias, Trompet, Stella, Sattar, Naveed, Møllehave, Line T., Munz, Matthias, Zeng, Lingyao, Huang, Jianfeng, Yang, Bin, Poveda, Alaitz, Kurbasic, Azra, Lamina, Claudia, Forer, Lukas, Scholz, Markus, Galesloot, Tessel E., Bradfield, Jonathan P., Ruotsalainen, Sanni E., Daw, EWarwick, Zmuda, Joseph M., Mitchell, Jonathan S., Fuchsberger, Christian, Christensen, Henry, Brody, Jennifer A., Vazquez-Moreno, Miguel, Feitosa, Mary F., Wojczynski, Mary K., Wang, Zhe, Preuss, Michael H., Mangino, Massimo, Christofidou, Paraskevi, Verweij, Niek, Benjamins, Jan W., Engmann, Jorgen, Tsao, Noah L., Verma, Anurag, Slieker, Roderick C., Lo, Ken Sin, Zilhao, Nuno R., Le, Phuong, Kleber, Marcus E., Delgado, Graciela E., Huo, Shaofeng, Ikeda, Daisuke D., Iha, Hiroyuki, Yang, Jian, Liu, Jun, Demirkan, Ayşe, Leonard, Hampton L., Marten, Jonathan, Frank, Mirjam, Schmidt, Börge, Smyth, Laura J., Cañadas-Garre, Marisa, Wang, Chaolong, Nakatochi, Masahiro, Wong, Andrew, Hutri-Kähönen, Nina, Sim, Xueling, Xia, Rui, Huerta-Chagoya, Alicia, Fernandez-Lopez, Juan Carlos, Lyssenko, Valeriya, Nongmaithem, Suraj S., Bayyana, Swati, Stringham, Heather M., Irvin, Marguerite R., Oldmeadow, Christopher, Kim, Han-Na, Ryu, Seungho, Timmers, Paul R. H. J., Arbeeva, Liubov, Dorajoo, Rajkumar, Lange, Leslie A., Prasad, Gauri, Lorés-Motta, Laura, Pauper, Marc, Long, Jirong, Li, Xiaohui, Theusch, Elizabeth, Takeuchi, Fumihiko, Spracklen, Cassandra N., Loukola, Anu, Bollepalli, Sailalitha, Warner, Sophie C., Wang, Ya Xing, Wei, Wen B., Nutile, Teresa, Ruggiero, Daniela, Sung, Yun Ju, Chen, Shufeng, Liu, Fangchao, Yang, Jingyun, Kentistou, Katherine A., Banas, Bernhard, Nardone, Giuseppe Giovanni, Meidtner, Karina, Bielak, Lawrence F., Smith, Jennifer A., Hebbar, Prashantha, Farmaki, Aliki-Eleni, Hofer, Edith, Lin, Maoxuan, Concas, Maria Pina, Vaccargiu, Simona, van der Most, Peter J., Pitkänen, Niina, Cade, Brian E., van der Laan, Sander W., Chitrala, Kumaraswamy Naidu, Weiss, Stefan, Bentley, Amy R., Doumatey, Ayo P., Adeyemo, Adebowale A., Lee, Jong Young, Petersen, Eva R. B., Nielsen, Aneta A., Choi, Hyeok Sun, Nethander, Maria, Freitag-Wolf, Sandra, Southam, Lorraine, Rayner, Nigel W., Wang, Carol A., Lin, Shih-Yi, Wang, Jun-Sing, Couture, Christian, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Nikus, Kjell, Cuellar-Partida, Gabriel, Vestergaard, Henrik, Hidalgo, Bertha, Giannakopoulou, Olga, Cai, Qiuyin, Obura, Morgan O., van Setten, Jessica, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Tang, Hua, Terzikhan, Natalie, Shin, Jae Hun, Jackson, Rebecca D., Reiner, Alexander P., Martin, Lisa Warsinger, Chen, Zhengming, Li, Liming, Kawaguchi, Takahisa, Thiery, Joachim, Bis, Joshua C., Launer, Lenore J., Li, Huaixing, Nalls, Mike A., Raitakari, Olli T., Ichihara, Sahoko, Wild, Sarah H., Nelson, Christopher P., Campbell, Harry, Jäger, Susanne, Nabika, Toru, Al-Mulla, Fahd, Niinikoski, Harri, Braund, Peter S., Kolcic, Ivana, Kovacs, Peter, Giardoglou, Tota, Katsuya, Tomohiro, de Kleijn, Dominique, de Borst, Gert J., Kim, Eung Kweon, Adams, Hieab H. H., Ikram, M. Arfan, Zhu, Xiaofeng, Asselbergs, Folkert W., Kraaijeveld, Adriaan O., Beulens, Joline W. J., Shu, Xiao-Ou, Rallidis, Loukianos S., Pedersen, Oluf, Hansen, Torben, Mitchell, Paul, Hewitt, Alex W., Kähönen, Mika, Pérusse, Louis, Bouchard, Claude, Tönjes, Anke, Chen, Yii-Der Ida, Pennell, Craig E., Mori, Trevor A., Lieb, Wolfgang, Franke, Andre, Ohlsson, Claes, Mellström, Dan, Cho, Yoon Shin, Lee, Hyejin, Yuan, Jian-Min, Koh, Woon-Puay, Rhee, Sang Youl, Woo, Jeong-Taek, Heid, Iris M., Stark, Klaus J., Zimmermann, Martina E., Völzke, Henry, Homuth, Georg, Evans, Michele K., Zonderman, Alan B., Polasek, Ozren, Pasterkamp, Gerard, Hoefer, Imo E., Redline, Susan, Pahkala, Katja, Oldehinkel, Albertine J., Snieder, Harold, Biino, Ginevra, Schmidt, Reinhold, Schmidt, Helena, Bandinelli, Stefania, Dedoussis, George, Thanaraj, Thangavel Alphonse, Kardia, Sharon L. R., Peyser, Patricia A., Kato, Norihiro, Schulze, Matthias B., Girotto, Giorgia, Böger, Carsten A., Jung, Bettina, Joshi, Peter K., Bennett, David A., De Jager, Philip L., Lu, Xiangfeng, Mamakou, Vasiliki, Brown, Morris, Caulfield, Mark J., Munroe, Patricia B., Guo, Xiuqing, Ciullo, Marina, Jonas, Jost B., Samani, Nilesh J., Kaprio, Jaakko, Pajukanta, Päivi, Tusié-Luna, Teresa, Aguilar-Salinas, Carlos A., Adair, Linda S., Bechayda, Sonny Augustin, de Silva, H. Janaka, Wickremasinghe, Ananda R., Krauss, Ronald M., Wu, Jer-Yuarn, Zheng, Wei, Hollander, Anneke Iden, Bharadwaj, Dwaipayan, Correa, Adolfo, Wilson, James G., Lind, Lars, Heng, Chew-Kiat, Nelson, Amanda E., Golightly, Yvonne M., Wilson, James F., Penninx, Brenda, Kim, Hyung-Lae, Attia, John, Scott, Rodney J., Rao, D. C., Arnett, Donna K., Hunt, Steven C., Walker, Mark, Koistinen, Heikki A., Chandak, Giriraj R., Mercader, Josep M., Costanzo, Maria C., Jang, Dongkeun, Burtt, Noël P., Villalpando, Clicerio Gonzalez, Orozco, Lorena, Fornage, Myriam, Tai, EShyong, van Dam, Rob M., Lehtimäki, Terho, Chaturvedi, Nish, Yokota, Mitsuhiro, Liu, Jianjun, Reilly, Dermot F., McKnight, Amy Jayne, Kee, Frank, Jöckel, Karl-Heinz, McCarthy, Mark I., Palmer, Colin N. A., Vitart, Veronique, Hayward, Caroline, Simonsick, Eleanor, van Duijn, Cornelia M., Jin, Zi-Bing, Qu, Jia, Hishigaki, Haretsugu, Lin, Xu, März, Winfried, Gudnason, Vilmundur, Tardif, Jean-Claude, Lettre, Guillaume, Hart, Leen M.‘t, Elders, Petra J. M., Damrauer, Scott M., Kumari, Meena, Kivimaki, Mika, van der Harst, Pim, Spector, Tim D., Loos, Ruth J. F., Province, Michael A., Parra, Esteban J., Cruz, Miguel, Psaty, Bruce M., Brandslund, Ivan, Pramstaller, Peter P., Rotimi, Charles N., Christensen, Kaare, Ripatti, Samuli, Widén, Elisabeth, Hakonarson, Hakon, Grant, Struan F. A., Kiemeney, Lambertus A. L. M., de Graaf, Jacqueline, Loeffler, Markus, Kronenberg, Florian, Gu, Dongfeng, Erdmann, Jeanette, Schunkert, Heribert, Franks, Paul W., Linneberg, Allan, Jukema, J. Wouter, Khera, Amit V., Männikkö, Minna, Jarvelin, Marjo-Riitta, Kutalik, Zoltan, Francesco, Cucca, Mook-Kanamori, Dennis O., van Dijk, Ko Willems, Watkins, Hugh, Strachan, David P., Grarup, Niels, Sever, Peter, Poulter, Neil, Chuang, Lee-Ming, Rotter, Jerome I., Dantoft, Thomas M., Karpe, Fredrik, Neville, Matt J., Timpson, Nicholas J., Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Khor, Chiea Chuen, Li, Hengtong, Sabanayagam, Charumathi, Peters, Annette, Gieger, Christian, Hattersley, Andrew T., Pedersen, Nancy L., Magnusson, Patrik K. E., Boomsma, Dorret I., Willemsen, Allegonda H. M., Cupples, LAdrienne, van Meurs, Joyce B. J., Ghanbari, Mohsen, Gordon-Larsen, Penny, Huang, Wei, Kim, Young Jin, Tabara, Yasuharu, Wareham, Nicholas J., Langenberg, Claudia, Zeggini, Eleftheria, Kuusisto, Johanna, Laakso, Markku, Ingelsson, Erik, Abecasis, Goncalo, Chambers, John C., Kooner, Jaspal S., de Vries, Paul S., Morrison, Alanna C., Hazelhurst, Scott, Ramsay, Michèle, North, Kari E., Daviglus, Martha, Kraft, Peter, Martin, Nicholas G., Whitfield, John B., Abbas, Shahid, Saleheen, Danish, Walters, Robin G., Holmes, Michael V., Black, Corri, Smith, Blair H., Baras, Aris, Justice, Anne E., Buring, Julie E., Ridker, Paul M., Chasman, Daniel I., Kooperberg, Charles, Tamiya, Gen, Yamamoto, Masayuki, van Heel, David A., Trembath, Richard C., Wei, Wei-Qi, Jarvik, Gail P., Namjou, Bahram, Hayes, M. Geoffrey, Ritchie, Marylyn D., Jousilahti, Pekka, Salomaa, Veikko, Hveem, Kristian, Åsvold, Bjørn Olav, Kubo, Michiaki, Kamatani, Yoichiro, Okada, Yukinori, Murakami, Yoshinori, Kim, Bong-Jo, Thorsteinsdottir, Unnur, Stefansson, Kari, Zhang, Jifeng, Chen, YEugene, Ho, Yuk-Lam, Lynch, Julie A., Rader, Daniel J., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, Cho, Kelly, O’Donnell, Christopher J., Gaziano, John M., Wilson, Peter W. F., Frayling, Timothy M., Hirschhorn, Joel N., Kathiresan, Sekar, Mohlke, Karen L., Sun, Yan V., Morris, Andrew P., Boehnke, Michael, Brown, Christopher D., Natarajan, Pradeep, Deloukas, Panos, Willer, Cristen J., Assimes, Themistocles L., Peloso, Gina M.
Publikováno v:
Genome Biology; December 2022, Vol. 23 Issue: 1
Autor:
Fuchsberger, Christian, Flannick, Jason, Teslovich, Tanya M., Mahajan, Anubha, Agarwala, Vineeta, Gaulton, Kyle J., Ma, Clement, Fontanillas, Pierre, Moutsianas, Loukas, McCarthy, Davis J., Rivas, Manuel A., Perry, John R. B., Sim, Xueling, Blackwell, Thomas W., Robertson, Neil R., Rayner, N. William, Cingolani, Pablo, Locke, Adam E., Tajes, Juan Fernandez, Highland, Heather M., Dupuis, Josee, Chines, Peter S., Lindgren, Cecilia M., Hartl, Christopher, Jackson, Anne U., Chen, Han, Huyghe, Jeroen R., van de Bunt, Martijn, Pearson, Richard D., Kumar, Ashish, Müller-Nurasyid, Martina, Grarup, Niels, Stringham, Heather M., Gamazon, Eric R., Lee, Jaehoon, Chen, Yuhui, Scott, Robert A., Below, Jennifer E., Chen, Peng, Huang, Jinyan, Go, Min Jin, Stitzel, Michael L., Pasko, Dorota, Parker, Stephen C. J., Varga, Tibor V., Green, Todd, Beer, Nicola L., Day-Williams, Aaron G., Ferreira, Teresa, Fingerlin, Tasha, Horikoshi, Momoko, Hu, Cheng, Huh, Iksoo, Ikram, Mohammad Kamran, Kim, Bong-Jo, Kim, Yongkang, Kim, Young Jin, Kwon, Min-Seok, Lee, Juyoung, Lee, Selyeong, Lin, Keng-Han, Maxwell, Taylor J., Nagai, Yoshihiko, Wang, Xu, Welch, Ryan P., Yoon, Joon, Zhang, Weihua, Barzilai, Nir, Voight, Benjamin F., Han, Bok-Ghee, Jenkinson, Christopher P., Kuulasmaa, Teemu, Kuusisto, Johanna, Manning, Alisa, Ng, Maggie C. Y., Palmer, Nicholette D., Balkau, Beverley, Stančáková, Alena, Abboud, Hanna E., Boeing, Heiner, Giedraitis, Vilmantas, Prabhakaran, Dorairaj, Gottesman, Omri, Scott, James, Carey, Jason, Kwan, Phoenix, Grant, George, Smith, Joshua D., Neale, Benjamin M., Purcell, Shaun, Butterworth, Adam S., Howson, Joanna M. M., Lee, Heung Man, Lu, Yingchang, Kwak, Soo-Heon, Zhao, Wei, Danesh, John, Lam, Vincent K. L., Park, Kyong Soo, Saleheen, Danish, So, Wing Yee, Tam, Claudia H. T., Afzal, Uzma, Aguilar, David, Arya, Rector, Aung, Tin, Chan, Edmund, Navarro, Carmen, Cheng, Ching-Yu, Palli, Domenico, Correa, Adolfo, Curran, Joanne E., Rybin, Denis, Farook, Vidya S., Fowler, Sharon P., Freedman, Barry I., Griswold, Michael, Hale, Daniel Esten, Hicks, Pamela J., Khor, Chiea-Chuen, Kumar, Satish, Lehne, Benjamin, Thuillier, Dorothée, Lim, Wei Yen, Liu, Jianjun, van der Schouw, Yvonne T., Loh, Marie, Musani, Solomon K., Puppala, Sobha, Scott, William R., Yengo, Loïc, Tan, Sian-Tsung, Taylor Jr., Herman A., Thameem, Farook, Wilson, Gregory, Wong, Tien Yin, Njølstad, Pål Rasmus, Levy, Jonathan C., Mangino, Massimo, Bonnycastle, Lori L., Schwarzmayr, Thomas, Fadista, João, Surdulescu, Gabriela L., Herder, Christian, Groves, Christopher J., Wieland, Thomas, Bork-Jensen, Jette, Brandslund, Ivan, Christensen, Cramer, Koistinen, Heikki A., Doney, Alex S. F., Kinnunen, Leena, Esko, Tõnu, Farmer, Andrew J., Hakaste, Liisa, Hodgkiss, Dylan, Kravic, Jasmina, Lyssenko, Valeriya, Hollensted, Mette, Jørgensen, Marit E., Jørgensen, Torben, Ladenvall, Claes, Justesen, Johanne Marie, Käräjämäki, Annemari, Kriebel, Jennifer, Rathmann, Wolfgang, Lannfelt, Lars, Lauritzen, Torsten, Narisu, Narisu, Linneberg, Allan, Melander, Olle, Milani, Lili, Neville, Matt, Orho-Melander, Marju, Qi, Lu, Qi, Qibin, Roden, Michael, Rolandsson, Olov, Swift, Amy, Rosengren, Anders H., Stirrups, Kathleen, Wood, Andrew R., Mihailov, Evelin, Blancher, Christine, Carneiro, Mauricio O., Maguire, Jared, Poplin, Ryan, Shakir, Khalid, Fennell, Timothy, DePristo, Mark, Hrabé de Angelis, Martin, Deloukas, Panos, Gjesing, Anette P., Jun, Goo, Nilsson, Peter, Murphy, Jacquelyn, Onofrio, Robert, Thorand, Barbara, Hansen, Torben, Meisinger, Christa, Hu, Frank B., Isomaa, Bo, Karpe, Fredrik, Liang, Liming, Peters, Annette, Huth, Cornelia, O’Rahilly, Stephen P., Palmer, Colin N. A., Pedersen, Oluf, Rauramaa, Rainer, Tuomilehto, Jaakko, Salomaa, Veikko, Watanabe, Richard M., Syvänen, Ann-Christine, Bergman, Richard N., Bharadwaj, Dwaipayan, Bottinger, Erwin P., Cho, Yoon Shin, Chandak, Giriraj R., Chan, Juliana C. N., Chia, Kee Seng, Daly, Mark J., Ebrahim, Shah B., Langenberg, Claudia, Elliott, Paul, Jablonski, Kathleen A., Lehman, Donna M., Jia, Weiping, Ma, Ronald C. W., Pollin, Toni I., Sandhu, Manjinder, Tandon, Nikhil, Froguel, Philippe, Barroso, Inês, Teo, Yik Ying, Zeggini, Eleftheria, Loos, Ruth J. F., Small, Kerrin S., Ried, Janina S., DeFronzo, Ralph A., Grallert, Harald, Glaser, Benjamin, Metspalu, Andres, Wareham, Nicholas J., Walker, Mark, Banks, Eric, Gieger, Christian, Ingelsson, Erik, Im, Hae Kyung, Illig, Thomas, Franks, Paul W., Buck, Gemma, Trakalo, Joseph, Buck, David, Prokopenko, Inga, Mägi, Reedik, Lind, Lars, Farjoun, Yossi, Owen, Katharine R., Gloyn, Anna L., Strauch, Konstantin, Tuomi, Tiinamaija, Kooner, Jaspal Singh, Lee, Jong-Young, Park, Taesung, Donnelly, Peter, Morris, Andrew D., Hattersley, Andrew T., Bowden, Donald W., Collins, Francis S., Atzmon, Gil, Chambers, John C., Spector, Timothy D., Laakso, Markku, Strom, Tim M., Bell, Graeme I., Blangero, John, Duggirala, Ravindranath, Tai, E. Shyong, McVean, Gilean, Hanis, Craig L., Wilson, James G., Seielstad, Mark, Frayling, Timothy M., Meigs, James B., Cox, Nancy J., Sladek, Rob, Lander, Eric S., Gabriel, Stacey, Burtt, Noël P., Mohlke, Karen L., Meitinger, Thomas, Groop, Leif, Abecasis, Goncalo, Florez, Jose C., Scott, Laura J., Morris, Andrew P., Kang, Hyun Min, Boehnke, Michael, Altshuler, David, McCarthy, Mark I.
Publikováno v:
Nature; August 2016, Vol. 536 Issue: 7614 p41-47, 7p