Zobrazeno 1 - 2
of 2
pro vyhledávání: '"H. Brun"'
Autor:
U. Nauenberg, Riccardo Andrea Manzoni, Christian Veelken, Yu. Andreev, Markus Klute, Joel Goldstein, Kevin Pedro, Tiehui Liu, Silvano Tosi, Daniel Treille, D. De Jesus Damiao, A. De Cosa, Hannes Sakulin, Babak Rahbaran, Aao Rios, German Martinez, Giannis Flouris, Stolin, Cristina Botta, A. York, MO Negrete, Dario Bisello, Pascal Paganini, Heiko Geenen, Tilman Rohe, Jing Wang, David Stickland, X. Aslanoglou, Peter Robmann, Krute-lyov, M. Bluj, Lorenzo Foà, Yusuf Erdogan, T. Martins, Wajid Ali Khan, Daniel Pitzl, Savrin, Maksat Haytmyradov, Sebastian Naumann-Emme, Othmane Bouhali, Pawandeep Jandir, David Mason, Luigi Moroni, Andris Skuja, Sébastien Brochet, Luca Lista, Aysen Tatarinov, L. R. Sulak, Andrew Levin, Aristotle Calamba, J. G. Smith, Jesus Marco, Konstantin Kanishchev, David Krofcheck, Jonathan Hollar, J. P. Fernández Ramos, Tiziano Camporesi, L. Brigliadori, Patrick Dunne, Seema Sharma, Ekaterina Avdeeva, Markus Merschmeyer, Mohammed Zakaria, Ozlem Kaya, Mihee Jo, Sevil Salur, Riccardo Paramatti, Andrea Giammanco, Alberto Benvenuti, Andrey Gribushin, Akin, G. Merino, Ping Tan, Ivan Asin, Sarah Beranek, L. Masetti, Jim Hanlon, M. Feindt, Tuure Tuuva, M. Cwiok, Elizabeth Kennedy, L. Demortier, Junquan Tao, Y. J. Mao, Y-J Lee, Alexander Gude, D. H. Miller, Zhukov, S. Bansal, D. Mekterovic, Louise Skinnari, Nural Akchurin, Ana Yaiza Rodríguez-Marrero, Ivica Puljak, Hans Reithler, Ben Bylsma, Roberto Tenchini, F. L. Fabbri, Daniele Fasanella, Taimoor Khurshid, Jean-Louis Faure, Philipp Millet, D. J. Lange, Sulimov, N. G. Redaelli, Alain Givernaud, Martin Bodlak, Felix Bachmair, Cory Fantasia, Brian L Winer, P. Sphicas, Predrag Milenovic, Peter R Hobson, Domenico Giordano, Brian Francis, Sertac Ozturk, Ren-Yuan Zhu, Alexander Spiridonov, Jose Chinellato, Richard Cavanaugh, F. Nowak, Anton Taurok, Stephanie Baffioni, Marco Rovere, Marco Toliman Lucchini, Ilya Gorbunov, Francesca Nessi-Tedaldi, Monika Sharma, Maria Girone, Martina Malberti, Tiziano Rovelli, Lalit Mohan Pant, Alberto Ruiz-Jimeno, Alexandre Léonard, Jacobo Konigsberg, Matthias Edelhoff, R. Gray, Paolo Checchia, Alberto Messineo, Alexis Pompili, Stephen Wimpenny, Henning Flacher, Robert M Harris, PL Pardo, Pàl Hidas, Nikolaos Manthos, Kristian Harder, J. Seixas, Suyong Choi, Etiennette Auffray, Pascal Vanlaer, Richard Breedon, M. C. Fouz, Yang Gao, Byounghoon Lee, Sudarshan Paramesvaran, Victor Daniel Elvira, Karimaki, Jason Gilmore, Marco Paganoni, Don Lincoln, W. De Boer, Hafeez R Hoorani, Daniel John Karmgard, Manfred Jeitler, Fabrizio Palla, Steve Schnetzer, Saranya Ghosh, Klaas Padeken, Peter Timothy Cox, Michael Mulhearn, Monika Mittal, Ilya Kravchenko, Jeroen Hegeman, H. Wollny, Maria Teresa Grippo, J. Babb, Anatoli Zarubin, James Russ, RG de Cassagnac, James Wetzel, N. Beaupere, Kozhuharov, T. Danielson, L. Gauthier, DL Pegna, Anna Julia Zsigmond, Andrea Venturi, M. Khakzad, Rino Castaldi, Maurizio Biasini, T. Yetkin, E. Sudano, Georgia Karapostoli, Hanno Perrey, Manoj Jha, S Thueer, L. S. Durkin, Souvik Das, TT de Fatis, Mehmet Özgür Sahin, Donato Creanza, Marc Dobson, Yao Weng, Sordini, Y. Chao, Lesya Shchutska, Andrea Massironi, Piotr Traczyk, M. A. B. Ali, C.W. Fabjan, S. Cihangir, Sh. Rahatlou, Alexander Snigirev, A-C Le Bihan, Robert Cousins, Martin Grunewald, J. Piedra Gomez, Oleg Prokofyev, Wolfram Erdmann, Rajat Gupta, Serguei Ganjour, Didar Dobur, S. Goy Lopez, Kadir Ocalan, Chi Lin, M Goerner, Louis Sgandurra, Natalia Lychkovskaya, Renato Campanini, Carlos Lourenco, J. P. Alexander, Aaron Dominguez, Kalanand Mishra, Felicitas Pauss, Austin Ball, G. Christopher, J. A. Nash, Elisabetta Gallo, S. M. Spanier, Fabian Stoeckli, Nathaniel Odell, M. Lo Vetere, Silvia Taroni, J. Ellison, Manuel Franco Sevilla, Luciano Barone, Jay Dittmann, P. Miné, Dieter Renker, Marta Felcini, K. A. Ulmer, Petar Adzic, Luca Perrozzi, Manfred Krammer, Kevin Sung, Florent Lacroix, Konstanty Sumorok, Semiray Girgis, Ryu, Alexandre Zabi, Guillermo Breto, M. Chamizo Llatas, Hans J. Vogel, Palichik, Sridhara Dasu, Emilio Meschi, Charles C. Richardson, Daniele Spiga, I. Heredia-De La Cruz, Tomasz Frueboes, J. A. Gomez, Francesco Navarria, Nathan Kellams, Christopher George Tully, Alessandro Montanari, Luc Pape, T. Kurca, Christopher Justus, Moritz Guthoff, J. Fernandez Menendez, Charles Maguire, Amr Radi, Darien Wood, B Marzocchi, Michal Simon, Eric Takasugi, Michail Bachtis, JS John, Adrian Perieanu, Daniele Pedrini, M. A. Mahmoud, Timo Peltola, Pete Markowitz, T. Hauth, Umberto Dosselli, Giacomo Ortona, Julian Bunn, Guido Tonelli, Isabell-Alissandra Melzer-Pellmann, Alexander Dierlamm, N. Mohr, Michael Schmitt, Carlo Rovelli, Fedor Ratnikov, Silvio Donato, Pmr del Arbol, Maria Margherita Obertino, Nicholas John Hadley, Mark Turner, Jehad Mousa, W-S Hou, G. M. Bilei, Karl Matthew Ecklund, David Jonathan Hofman, Adams, Stephane Perries, Harry Cheung, P. Bloch, Mariarosaria D'Alfonso, Mario Galanti, P. Van Mulders, Peter Schleper, Zhen Hu, Zoltan Szillasi, W. T. Lin, Matthew Chasco, Seth Cooper, Robert Hirosky, Cristina Ferro, Alexander Belyaev, S. Khalatyan, Rachel Yohay, F. Simonetto, Sergio P Ratti, A. Meyer, Russell Richard Betts, Conor Henderson, Claudio Campagnari, Frank K. Wuerthwein, Teppo Mäenpää, Konstantin Matchev, Jean-Marie Brom, Igor Bayshev, Murzin, Fabrice Couderc, Stefan Wayand, Scott Wilbur, D. Cutts, R. Mankel, Wolfgang Lohmann, Epshteyn, Gero Flucke, Manfred Paulini, Carsten Heidemann, Costas Foudas, Pierluigi Bortignon, Ferhat Ozok, T. Geralis, Jaehyeok Yoo, Raymond Patrick Kenny Iii, Christophe Ochando, Joram Berger, Frank Chlebana, Francesco Santanastasio, Stoyan Stoynev, A. Sanchez-Hernandez, Ugo Gasparini, Giovanni Organtini, Alex Garabedian, Tongguang Cheng, Sergo Jindariani, A. Rizzi, Konrad Deiters, Raman Khurana, P. Sharp, Artur Kalinowski, Dirk Ryckbosch, Mani Tripathi, Marco Peruzzi, L. Lloret Iglesias, Owen Rosser Long, MV Donckt, Alexandros Attikis, Dario Menasce, Enrique Calvo, Paolo Spagnolo, Duncan Carlsmith, Lindsey Gray, Egidio Longo, Francesca Ricci-Tam, Ivan Marchesini, J. Sibille, Michal Szleper, Philippe Gras, Roberto Chierici, Chia-Ming Kuo, Salvatore Rappoccio, L. Kreczko, Michele Gallinaro, Filip Moortgat, Konstantinos Kousouris, P. Verdier, Marino Missiroli, Sara Fiorendi, Joshua Bendavid, C. Lazaridis, C. Barth, Warren Clarida, Nicanor Colino, Andrius Juodagalvis, Lutz Feld, C. Rogan, A. Popov, P. H. Butler, Alberto Belloni, Piet Verwilligen, A. F. Barfuss, M Duenser, C Mariotti, Zoltan Laszlo Trocsanyi, T. Boccali, Maurizio Pierini, David Cussans, J. Conway, Ihar Marfin, EL Lopez, Andrea Gozzelino, S. K. Park, Christopher Martin, Andrey Uzunian, Christopher Palmer, Alice Bean, Balazs Ujvari, D. Del Re, V. E. Bazterra, N Hoermann, P. Kyberd, Devdatta Majumder, Aaron Levine, Loukas Gouskos, Knuenz, Maksim Azarkin, Shervin Nourbakhsh, S. Belforte, Zeljko Antunovic, Christoph Paus, Simone Paoletti, Rebecca Lane, Kim, Evgueni Vlasov, Bradley Cox, Filip Thyssen, Piergiulio Lenzi, Yuhai Tu, Attilio Santocchia, Jeson Jacob, Jean Fay, Nathan Mirman, Y. W. Chang, J. Alcaraz Maestre, Ivo Nicolas Naranjo, Xavier Janssen, Nicolo Cartiglia, Peter Wittich, A. Bethani, Francesco Fabozzi, Michal Olszewski, John Bradmiller-Feld, Daniel Teyssier, John Yelton, Cesare Calabria, Nicola Amapane, Alessandra Fanfani, Matteo Sani, J. Duarte Campderros, Andrew Askew, R. L. Lander, O'Dell, Ayse Polatoz, Dominique Gigi, Peter Kreuzer, Suchandra Dutta, U. Tamponi, Linda Finco, Marion Murumaa, Simranjit Singh Chhibra, Marco Grassi, Amitabh Lath, B. A. Barnett, C. Martinez Rivero, Giorgio Apollinari, Ulf Behrens, Lukas Vanelderen, M. A. Shah, L. F. Chaparro Sierra, Andreas Nowack, M. Luk, Christine O'Brien, Stefaan Tavernier, Diego Ciangottini, Andrea Perrotta, Anna Cimmino, G. B. Mohanty, Eunhyang Kwon, T Mueller, Paul Baillon, Nadia Pastrone, D. Winn, Ciulli, Artur Apresyan, MC Vignali, K. Goulianos, Marc Besancon, Dinyar Rabady, Burak Bilki, Pedro Silva, Regina Demina, Bibhuti Parida, Wolfram Dietrich Zeuner, A. Nuernberg, Danilo Piparo, Leonid Tourtchanovitch, Kristen Flowers, Raffaella Radogna, Songkyo Lee, Josef Hrubec, E. A. De Wolf, Hagopian, Salim Cerci, Rishi Patel, Gurpreet Singh, Karl Gill, D. J. Kong, G. M. Dallavalle, Eric Conte, David Barney, Stephanie Beauceron, Kenichi Hatakeyama, Anna Woodard, Petr Levchenko, Y. D. Oh, Keith Rose, Mingshui Chen, Sergey Rusakov, David Futyan, Atul Gurtu, Malgorzata Kazana, Fuqiang Wang, Justin Pilot, Metin Ata, Petr Moisenz, David Ja Cockerill, Wolfgang Lange, Gianni Masetti, Erik Gottschalk, J. Sekaric, K. F. Chen, Nikolai Golubev, Duncan Leggat, Yuriy Pakhotin, Gianluca Cerminara, Maria Savina, Edmund Berry, Jozsef Molnar, Anne-Marie Magnan, Wagner Carvalho, Iban Jose Cabrillo, Nikita Beliy, Dominick Olivito, A. Markou, Glp Angioni, Colin Jessop, Y. Ban, Candan Dozen, Ckk Don, L. Di Matteo, S. Tkaczyk, David Stuart, Robert Ciesielski, Michael Wayne Arenton, Alice Mignerey, K. Sogut, T. Caebergs, Ulrich Husemann, Mauro Menichelli, Luca Perniè, Roland Horisberger, Georgios Mavromanolakis, Zeynep Demiragli, Michele Arneodo, John F. Thompson, Vim Outschoorn, Gori, Metin Yalvac, Teruki Kamon, Srecko Morovic, Bruno Casal, Ulrich Heintz, M. Kovac, Jer Vargas, Silvia Ochesanu, Daniel Noonan, Kerstin Borras, M. Park, Erhan Gülmez, Kaori Maeshima, Aurelijus Rinkevicius, E. Ron, L. Malgeri, Martin Erdmann, S Roecker, Cbdce Silva, Anders Ryd, Gavin Davies, Kamuran Dilsiz, Eleni Ntomari, Paolo Rumerio, Lorenzo Uplegger, A. Marinov, Wolfgang Funk, Sergey Vavilov, M. Voutilainen, DM Figueiredo, Hadi Behnamian, Hui Li, E. Friis, Dong-Chul Son, Liliana Teodorescu, Rui Wang, Raffaello D'Alessandro, Y. Guo, Konoplyanikov, Salvatore My, Emrah Tiras, Toyoko Orimoto, Bolek Wyslouch, Qian Wang, Christian Autermann, G. Hellwig, S. C. Kao, Kenneth Bloom, Grzegorz Brona, Thomas Perry, Arun Luthra, James Hirschauer, M. De Mattia, M. Chan, Lemaitre, Chayanit Asawatangtrakuldee, Yetkin Yilmaz, Andrei Sobol, H. Bakhshiansohi, Matthias Komm, L. Muniz, S. Semenov, Matthias Kasemann, R. Rahmat, R. Wilken, Jeremy Mans, Paola Salvini, A. Pérez-Calero Yzquierdo, Nicolas Chanon, Helena Malbouisson, S. Liang, Alex J. Barker, S. D. Worm, N. De Filippis, Giuseppe Antonio Pierro, Kumar, Scott Thomas, T. Miceli, Jiawei Fan, Roger Wolf, Greg Landsberg, Cécile Caillol, J. Zhang, S. Ventura, Patricia McBride, Krzysztof Doroba, Marcos Fernandez, A. B. Meyer, Shin-Shan Yu, Jorge Luis Rodriguez, Andrew Brinkerhoff, Thomas Ferguson, Benjamin Snook, Jose Flix, Giacomo Bruno, Tomas Hreus, Gregory Habib Hammad, M. Kress, Camelia Mironov, Lev Dudko, Jeremy Andrea, Alexander Lanev, Maciej Misiura, Hongfang Liu, T. Kress, Susan Dittmer, Tom Cornelis, Kalyanmoy Chatterjee, Georgios Daskalakis, Adrv Trevino, Sergei Gninenko, J. C. Freeman, Nicolas Filipovic, Senka Duric, C Schaefer, Monique K. LeBourgeois, Matthew Walker, C. Markou, Emanuela Barberis, Maria Spiropulu, Manjit Kaur, E. Daubie, Fan Yang, Kurtis F Johnson, Greg P Heath, William Ferguson, Laurent Thomas, Tapas Sarangi, H. Bahtiyar, Gavrilov, Gregory Rakness, H. Wolfe, C. Bernet, D. M. Strom, Matthew Herndon, Alessio Bonato, Gilvan Alves, Anna Teresa Meneguzzo, James John Brooke, Nicholas Mucia, Himali Kalakhety, Yeng-Ming Tzeng, Matthieu Marionneau, Roger Rusack, Marc Dejardin, Jin Yong Lee, Alexey Kalinin, Maxime Gouzevitch, Paul Geffert, G. Quast, Lamia Benhabib, Hannsjoerg Artur Weber, H. Topakli, Brendan Diamond, Avraham Yagil, Nicolo Magini, S. Bhattacharya, Popov, Ia Iashvili, Roberto Guida, Young-Il Choi, Florian Beaudette, M. Hansen, Andrew Kubik, Klyukhin, Efstathios Stiliaris, Q. Li, Tutanon Sinthuprasith, Ilknur Hos, J. N. Butler, Frank Hartmann, Luciano Orsini, Karjavin, Shivali Malhotra, D. E. Pellett, C Boeser, Konstantinos Theofilatos, Sandor Czellar, Manuel Giffels, Amithabh Shrinivas, M. Gabusi, James Dolen, Marco-Andrea Buchmann, Maria Agnese Ciocci, Maria Florencia Canelli, Fabrizio Ferro, Thomas Ferbel, Dan Green, Didier Contardo, P. Busson, Katerina Lipka, Martin Kirakosyan, Marco Cardaci, Paolo Lariccia, Rudolf Fruehwirth, Guler Karapinar, S. Petrushanko, Erik Dietz-Laursonn, Sebina Shrestha, J. P. Gomez, Simon Kwan, Michael Dittmar, David Sperka, Gaelle Boudoul, Wolfgang Waltenberger, Gordon H. Hanson, Geonmo Ryu, Gennady Mesyats, Howard Wells Wulsin, Arne-Rasmus Draeger, Mehmet Zeyrek, Michele Selvaggi, Geoffrey Hall, G. N. Kim, J. D. Richman, W. Martin, Alessandro Giassi, Lars Sonnenschein, Marta Ruspa, Stepan Obraztsov, C Biino, Pramod Lamichhane, RS Hoeing, Freya Blekman, Giuseppe Zito, David Michael Morse, Pavel Bunin, Matthew Snowball, Giulia D'imperio, Sandro Gonzi, Jovan Milosevic, Jmv Garcia, Peter Thomassen, Phillip Russell Dudero, Aytul Adiguzel, T. R. Fernandez Perez Tomei, F. De Guio, Anna Colaleo, W. T. Ford, Darren Puigh, Apostolos Panagiotou, Benjamin Kilminster, Gulsen Onengut, W. E. Johns, Eric Christian Chabert, Anna Kropivnitskaya, Brajesh C Choudhary, Paul David Luckey, Magdalena Malek, Norbert Tambe, David Nash, J. A. Brochero Cifuentes, Aleksandar Aleksandrov, Frank Raupach, Jacob Linacre, Bernard Ille, Sten Luyckx, Philipp Eller, J Eroe, Alexis Kalogeropoulos, Erika Garutti, Sean Flowers, Sandeep Bhowmik, Pushpalatha C Bhat, R. Stringer, Philip Lawson, Reza Goldouzian, M. De Palma, Nikolai Shumeiko, Bora Akgun, Hannes Schettler, Shannon Crucy, F. Vazquez Valencia, Alexander Nikitenko, Luca Pacher, Claire Shepherd-Themistocleous, Sébastien Viret, Sanjay Padhi, Christopher West, Wee Don Teo, Robyn Lucas, M Pimiae, Doga Gulhan, Louis Lyons, Francesco Fiori, Johannes Hauk, JS Gonzalez, Tomo Umer, B. Tali, Ali Mohammadi, Christian Hartl, Dinko Ferencek, Luigi Guiducci, Gregory R Snow, Kachanov, Aldo Penzo, Aruna Nayak, Natalie Heracleous, Michael Plagge, J. Anderson, GH de Monchenault, Lev Uvarov, Gervasio Gomez, Rajdeep Mohan Chatterjee, A. Delgado Peris, E. Brownson, Duncan Ralph, Archana Sharma, Guo-Ming Chen, AV Pereira, Arabella Martelli, Muhammad Ahmad, P. A. Piroué, Jeffrey Roe, Jared Turkewitz, Pierluigi Zotto, S. Lee, Felix Hoehle, Andrey Korytov, P. Chang, C. Neu, Mark Olschewski, Katja Klein, P. de Barbaro, John Paul Chou, Alberto Santoro, Brian Paul Padley, Hwi Dong Yoo, Carlo Civinini, Clemens Lange, R. F. Harr, R. Schmidt, Grigory Safronov, Ivan Glushkov, Nathaniel Woods, Fabrizio Margaroli, Katarzyna Romanowska-Rybinska, Federico Nguyen, Mark Grimes, Mark Baber, Otman Charaf, S. Somalwar, Valuev, Isabel Ojalvo, Youn Roh, Barry Blumenfeld, Giovanni Franzoni, Evrim Ersin Kangal, Davide Pagano, John J. Leonard, Oreshkin, Lovedeep Kaur Saini, Teresa Rodrigo, Ettore Focardi, Jeannine Wagner-Kuhr, John Rander, Suman Bala Beri, Helena Bialkowska, Josef Strauss, R. Frazier, Robert Bainbridge, Andrzej Zuranski, K. Krajczar, Mojtaba Mohammadi Najafabadi, Lingshan Xu, Mia Tosi, L. Romero, RG Suarez, Simon Knutzen, Jacopo Pazzini, Andrey Ostapchuk, John Stupak, Raffaele Gerosa, Alexander Ledovskoy, Vincent J Smith, Gobinda Majumder, Igor Volobouev, Will Flanagan, Wolfgang Adam, Andreas Hinzmann, Sarah Kate Boutle, Matt J. Jarvis, Marcin Konecki, Artur Lobanov, Nathaniel Pastika, Roberto Sacchi, Santiago Folgueras, George Alverson, Roman Kogler, Benjamin Kreis, A. Bodek, WH Ahmad, Giancarlo Mantovani, Carlo Battilana, L. Dobrzynski, Sezen Sekmen, Pooja Saxena, Gregory Iles, Jasvinder A. Singh, Dipanwita Dutta, A. J. Bell, Alexei Safonov, J. Gray, Mohsen Naseri, S. Di Guida, L Baeni, Tejinder Virdee, Nicolò Tosi, Ulysses Grundler, David Curry, Prashant Shukla, Ioannis Evangelou, C. O. Vuosalo, Mauro Donegà, Alin Titus Serban, Y. Musienko, Javier Santaolalla, Pedrame Bargassa, Denis Favart, Luigi Calligaris, Eduardo De Moraes Gregores, Ashfaq Ahmad, Markus Stoye, Ran Du, Kai Yi, Christophe Goetzmann, C. Wissing, J. C. Sanabria, Joseph Mccartin, Jan Krolikowski, Luiz Mundim, Duccio Abbaneo, Elizabeth Locci, Panagiotis Kokkas, André Rosowsky, Andrew Ivanov, M. Jones, Seth Conrad Zenz, Krychkine, Mark Pesaresi, Analu Custódio, S. Shmatov, Benoit Roland, Daniel Denegri, Mikhail Kirsanov, Andrew Godshalk, H. Van Haevermaet, Sam Harper, R Schoefbeck, Romain Rougny, K. Sudhakar, U. E. Surat, Stefano Ragazzi, Jane Nachtman, Sergio F Novaes, Shuichi Kunori, Gy L. Bencze, E. A. Albayrak, G. Lungu, Panagiotis Katsas, J. M. Hernandez, Jian-Guo Bian, Xiaohang Quan, Atanu Modak, F. Costanza, Aysel Kayis Topaksu, Giuseppe Broccolo, Andrey Pozdnyakov, S Gruenendahl, Roy Montalvo, A. Quintario Olmeda, J. Zablocki, W. Dominik, R. D. Field, Bastian Kargoll, Emanuele Usai, S. Kailas, John Michael Marraffino, Nitish Dhingra, R. Vidal, E. De La Cruz-Burelo, R. Vilar Cortabitarte, Ejt Manganote, Peter Elmer, Damir Lelas, Olga Driga, H. Gamsizkan, Konstantinos Petridis, Pablo Garcia-Abia, Giacomo Sguazzoni, S. De Visscher, W. Bertl, David Petyt, Dan Knowlton, W. Van Doninck, Javier Duarte, Alessandro Degano, Benjamin Henry Hooberman, A Gueth, János Karancsi, Xin Shi, Cesar Augusto Bernardes, Deok-Soo Kim, Markus Seidel, S. Sarkar, Candelise, Ernesto Migliore, Lucija Sudic, Hans-Jürgen Simonis, Nicola Bacchetta, Aniello Spiezia, Alain Hervé, S. A. Schmitz, Gabriele Benelli, Ivan Vila, S. Carrillo Moreno, Todd Adams, Wit Busza, Somnath Choudhury, J. Sammet, Joao Pela, Morgan Lethuillier, Charles Dietz, Yasar Onel, Andreas Kornmayer, S. Rogerson, Jy Kim, Alexander Savin, Ian Fisk, Julia Velkovska, Tobias Lapsien, Sudha Ahuja, Yi Chen, Teresa Lenz, Julia Thom, Marcella Diemoz, Nancy Marinelli, Finn Rebassoo, H. Mendez, Ying Lu, K. H. Chen, Zhaoxia Meng, Matveev, M. Segala, Daniela Bortoletto, Alexander Mott, Alberto Graziano, B. Fabbro, Edward Laird, Aurore Savoy-Navarro, Luca Mastrolorenzo, JG Garcia, Benigno Gobbo, William John Womersley, Halil Saka, Pietro Govoni, Maryam Zeinali, Patrick Jarry, Joseph Bochenek, Kira Burt, Konstantin Androsov, Roko Plestina, Anne Dabrowski, Benjamin Charles Radburn-Smith, P. E. Karchin, Nicola Pozzobon, S. Bolognesi, T. Y. Ling, Tulika Bose, Joseph Goodell, Mikhail Dubinin, Wei Li, Stephen Sanders, Lucia Silvestris, Jean-Baptiste Sauvan, Amedeo Staiano, Gigi Rolandi, Michael Mooney, Justin Hugon, Laurent Mirabito, Steven Lowette, Matteo Marone, Tomas Lindén, M. Finger, R. Kelley, Ted Kolberg, Yossof Eshaq, Muhammad Shoaib, Claude Charlot, Burton Betchart, P. Van Mechelen, Andrew Beretvas, Otto Hindrichs, Cosmin Dragoiu, Olga Evdokimov, Junghwan Goh, Livio Fanò, Claes, MV Marono, T. Kypreos, Maria Elena Pol, Neeti Parashar, Rekovic, Natale Demaria, Marcos Cerrada, Wuming Luo, Stefano Argiro, Alexey Ferapontov, Maroussov, Philip Hebda, Tai Sakuma, M Schroeder, Igor Vorobiev, Josef Hammer, N. Van Remortel, T. Scarborough, Wei Xie, Rainer Wallny, Francesca Romana Cavallo, Malte Hoffmann, Alice Florent, Ilya Osipenkov, G. P. Siroli, Ian Macneill, Alexey Volkov, Yutaro Iiyama, Mehmet Kaya, Daniel Robert Marlow, Intae Yu, Ignacio Redondo, Benjamin Stieger, Yurii Maravin, J. Gronberg, Cdo Martins, A. Kumar, Thomas Peiffer, A. Baden, Gino Bolla, Wing To, P. D. Dauncey, A. Castro, Hasan Ogul, Daniel Duggan, Loic Quertenmont, Aram Apyan, Catherine Newman-Holmes, Michael Sigamani, G. Bianchi, Hartmut Stadie, Barbara Millan Mejias, Oliver Pooth, Jan Steggemann, James Zabel, Christoph Schwick, Andrei Gritsan, Bhawna Gomber, Yves Sirois, Klaus Rabbertz, Sebastiano Albergo, Mitchell Wayne, Karol Bunkowski, Y. F. Liu, Piotr Zalewski, S. Salva Diblen, Amandeep Kaur Kalsi, Leonard Spiegel, R. Loveless, P. Squillacioti, Chiochia, Komaragiri, Francesco Romeo, Piero Giorgio Verdini, Marcello Mannelli, Igor Lokhtin, M. Fisher, Robert Klanner, Paolo Giacomelli, Camille Beluffi, Andrea Benaglia, Deniz Sunar Cerci, Aleko Khukhunaishvili, Darren Burton, Simone Gennai, Stefano Marcellini, G. Gomez Ceballos, Nikos Varelas, I. Svintradze, Byung-Sik Hong, Stefano Casasso, Emine Gurpinar, Giorgio Maggi, Janna Katharina Behr, Sadia Khalil, C. Fernandez Bedoya, Ajit Mohapatra, Sabino Meola, Roberto Covarelli, Frederic Jean Ronga, Demetrios Loukas, James Faulkner, Sergio Cittolin, H. Seo, Adler, Maria Hempel, A. Escalante Del Valle, Fabio Cossutti, Igor Katkov, Joachim Mnich, Sean Lynch, Iasonas Topsis-Giotis, Helen F Heath, Mariana Vutova, John Perry Cumalat, Lucas Brito, M Meschni, Andreas Mussgiller, Panos A Razis, Steven R. Simon, John Gabriel Acosta, Golovtsov, Benjamin Michlin, F. M. Stober, Antunes, Anita Topkar, Markus Friedl, T Poehlsen, Erik Butz, Jan Kieseler, Mikhail Makouski, Paul Turner, Laurent Forthomme, Sung Keun Park, Virgil E Barnes, Fotios Ptochos, Chris Farrell, Inkyu Park, Paul Lujan, Dragos Velicanu, Qamar Hassan, Plamen Iaydjiev, E. Barlas, Y. Kim, Nuno Leonardo, Mossolov, Radia Redjimi, Riccardo Bellan, Michael Gardner, E. M. Da Costa, Anna Elliott-Peisert, Gabriella Pugliese, Armin Burgmeier, Jared Sturdy, Bruno Wittmer, A. Bornheim, Darin Acosta, Kristian Allan Hahn, Cherepanov, Daniele Bonacorsi, Michael Hildreth, S. Blyweert, Aran Garcia-Bellido, Sho Maruyama, Ivan Amos Cali, E. Alagoz, Norbert Neumeister, Debarati Roy, Brian Pollack, C-E Wulz, Ashutosh Bhardwaj, MA Martin, Philip Harris, Noemi Beni, Kirti Ranjan, J. G. Branson, Sandra S. Padula, Y. J. Lu, Marko Ekmedzic, T. Speer, T. J. Pearson, Alessio Ghezzi, C. Mesropian, Giovanni Abbiendi, Paolo Vitulo, William J Spalding, Jay Roberts, Stefano Bianco, Alicia Calderon, Arno Heister, Seyed Mohsen Etesami, Jürg Eugster, Suresh C Tonwar, Sylvie Braibant-Giacomelli, K. S. Lee, M. Della Negra, Maria Isabel Josa, Catherine Vander Velde, Elvire Bouvier, Shashikant Dugad, G Steinbrueck, E. Salvati, Martti Raidal, Emmanuel Contreras-Campana, Pamela Klabbers, R. M. Brown, Sandra Oliveros, Alfredo Gurrola, I. Villella, Wagner, Hannes Jung, Christopher Brew, Lothar At Bauerdick, Alexander Zhokin, Sergey Senkin, Colin Baus, P. Goldenzweig, J. Palinkas, Abideh Jafari, Samantha Hewamanage, HK Woehri, Johannes Haller, Nadja Strobbe, Jean-Laurent Agram, Franco Ligabue, Kevin Lannon, H. Park, S. J. Qian, CD Pardos, Oliver Gutsche, F. Gasparini, Terence Libeiro, Horst Breuker, Nikoloz Skhirtladze, E. Navarro De Martino, Bhatnagar, Bugra Bilin, Kati Lassila-Perini, Rylan Conway, Rosamaria Venditti, Jessica Brinson, Suzan Basegmez, Matti J Kortelainen, Dooyeon Gyun, Martijn Mulders, P. Parracho, A. Rose, Veeraraghavan, Clara Jorda, Eva Halkiadakis, Genchev, G. Della Ricca, Philip Baringer, Enrico Robutti, George Stephans, Petra Merkel, Pelin Kurt, Giuseppe Iaselli, Claudio Grandi, Si Xie, Barbara Clerbaux, Darin Baumgartel, Joachim Erfle, Cristina Tuve, R. G. Kellogg, J. F. de Trocóniz, Matthias Ulrich Mozer, Guenakh Mitselmakher, H. S. Chen, Yury Ivanov, Andre Sznajder, Yuri Gershtein, Mingming Yang, Francesca Cavallari, Antonio Tropiano, Veszpremi, Innocente, Jordan Damgov, Massimiliano Chiorboli, A. Morelos Pineda, Y. J. Lei, L. Barbone, Robert Stone, Frank Meier, Jia Fu Low, Andreas Pfeiffer, Kreso Kadija, Sunghyun Chang, Hyunyong Kim, Martino Margoni, Jochen Ott, W. Behrenhoff, Nil Valls, E. Torassa, Ricardo Lopez-Fernandez, Albert Knutsson, I. K. Furic, Olga Novgorodova, Alexander Malakhov, Efe Yazgan, Khachatryan, Emmanuelle Perez, E. Casimiro Linares, Alexandre Sakharov, Sunanda Banerjee, Susan Gascon, Cristina Riccardi, Claude Amsler, Laurent Favart, Caroline Collard, Georgios Anagnostou, Melody A. Swartz, Maxwell Chertok, Ian Ross, Nikola Godinovic, Paolo Meridiani, Tomislav Seva, Aron Soha, Claude Nuttens, Georgi Sultanov, Kevin Stenson, G. P. Di Giovanni, Khotilovich, A. Singovsky, Pietro Vischia, L. Wendland, Francisco Matorras, John A Coughlan, Cristian Pena, Teng Ma, Thomas Reis, M. Bergholz, Tariq Aziz, Dave M Newbold, Gunther Roland, Yue Shi Lai, Andreas Psallidas, Christopher George, Dennis Klingebiel, Sébastien Gadrat, M. Naimuddin, Mayda Velasco, Douglas Wright, Giacomo Fedi, Bunichev, G. P. Van Onsem, O. Gonzalez Lopez, Sanjay Arora, A. Van Spilbeeck, Robert Clare, Giovanni Polese, Alexander Toropin, Bożena Boimska, Kerem Cankocak, Kristin Goebel, Borislav Pavlov, Kelly Beernaert, Peter Raics, Peicho Petkov, Achille Petrilli, Chun-Hua Jiang, Csaba Hajdu, Dmitri Konstantinov, R. E. Hughes, Arnaud Pin, Francisco Yumiceva, Ritva Kinnunen, Petar Maksimovic, Patrizia Azzi, Niklas Pietsch, Patrick Janot, Danek Kotlinski, Avishek Chatterjee, Andrea Carlo Marini, Mehmet Vergili, Joseph Haley, Soares, Alexander Tapper, C. La Licata, Suvadeep Bose, Kevin Klapoetke, Caterina Vernieri, L. Winstrom, Frank Glege, Andrei Leonidov, Deborah Duchardt, Manas Maity, Alexi Mestvirishvili, Anthony Moeller, Ulrich Goerlach, Stephen Mrenna, I. Dremin, Aristotelis Kyriakis, Julie Malcles, A. Melo, Denis Gelé, Chang-Seong Moon, Matthew Kenzie, Mauro Emanuele Dinardo, Carmen Albajar, Shengquan Tuo, Sven Dildick, Charles Welke, Zviad Tsamalaidze, Nhan Viet Tran, Nikolai Skatchkov, Louis Antonelli, B. Lutz, Burin Asavapibhop, Aram Avetisyan, Matthew Nguyen, Dimitri Bourilkov, Andrew Whitbeck, Abdulla Abdulsalam, I. P.J. Shipsey, Gianluca Petrillo, P. Siegrist, Christof Roland, Alexandre Aubin, Azeddine Kasmi, Sharma, Giuseppe Codispoti, M. Guchait, Pavel Sorokin, Emyr Clement, Massimo Casarsa, M Pelliccioni, Marko Dragicevic, Leonardo Benucci, Steve Nahn, Shalhout Shalhout, T. Du Pree, Sara Alderweireldt, Thorsten Chwalek, M. Merola, Matthew Carver, Harrison Prosper, K. Y. Kao, Sanghyeon Song, Amnon Harel, Yang Yang, L. Zhang, Christoph Grab, Suharyo Sumowidagdo, Marc Weinberg, Luigi Benussi, Maiko Takahashi, Paolo Capiluppi, James Rohlf, Jdr Alvarez, Carlos Avila, Sergei Bitioukov, John L Wood, Jan Veverka, Ricardo Eusebi, F. J. Munoz Sanchez, GN Kaufman, Gouranga Kole, MC Martins Junior, Esa Tuovinen, Pedro G Mercadante, S. Won, A. Deisher, Ferenc Sikler, Dayong Wang, Mauro Verzetti, Mcdlb Sanchez, Mario Kadastik, Alexander Dermenev, Y. Choi, Christopher Silkworth, Nishu Nishu, D Kruecker, Wolfgang Treberer-Treberspurg, Steve Reucroft, Marco Zanetti, U. Bhawandeep, M. Y. Choi, Jennifer Chu, Tae Jeong Kim, Michael Murray, Jakob Salfeld-Nebgen, Daniel Troendle, Panja-Riina Luukka, A. Romero, Luca Martini, Bryan Dahmes, Roberto Salerno, Olga Kodolova, Ram Krishna Dewanjee, Bora Isildak, Roman Ryutin, SF De Souza, R. Volpe, David Silvers, Christian Sander, Riccardo Travaglini, M. Cutajar, Rong-Shyang Lu, Blobel, Matthias Geisler, Rafael Marco, M. Searle, Hung T. Nguyen, Sanmay Ganguly, Thomas Hebbeker, Alexei Raspereza, Marco Rossini, Paul Lecoq, Zhukova, M. Dordevic, A. De Roeck, David Colling, Stefan Gundacker, A. Starodumov, D. Domínguez Vázquez, Gigi Cappello, Leonard Apanasevich, Alexey Svyatkovskiy, Urs Langenegger, Andrew Gilbert, Sushil Chauhan, Kajari Mazumdar, Jennifer A. Smith, Henning Kirschenmann, Nickolas Mccoll, Martino Dall'Osso, J. Whitmore, Michaël Maes, Leonid Levchuk, Alessandro Gaz, Altan Cakir, A. Lopez Virto, N. Zaganidis, Ian Michael Nugent, Cecilia Elena Gerber, A. David, Albert M. Sirunyan, Livia Soffi, Mircho Rodozov, Christopher Seez, Andrés G Delannoy, Christopher Hill, Soon-Kwon Nam, Irakli Chakaberia, Ada Solano, Y. Zheng, Kittikul Kovitanggoon, Nicholas Eggert, Maxim Goncharov, Umesh Joshi, Simon Spannagel, Doris Eckstein, Achim Geiser, Javier Cuevas, Guillaume Garcia, Luca Scodellaro, Firdevs Duru, S. Schael, Maria Cepeda, Nazar Bartosik, James Letts, A. Drozdetskiy, Brian Calvert, A. Potenza, Marvin Johnson, Anthony Poll, Y. Assran, Hans-Christian Kaestli, Michael Squires, Meenakshi Narain, Pavel Jez, Thomas Eichhorn, J. Marrouche, Alessandro Thea, Isabel Pedraza, Giuseppe Barbagli, J. S. Keller, E. Di Marco, Jorgen D'Hondt, Shruti Panwalkar, Felix Frensch, R. Wilkinson, Davide Piccolo, L. Perchalla, Dong Ho Moon, Charalambos Nicolaou, Marco Pieri, David Fehling, Ian R Tomalin, G. G. Da Silveira, Niels Dupont-Sagorin, Sami Lehti, Adish Vartak, Antony Adair, Niki Saoulidou, N. Cavallo, Po-Hsun Chen, Stefano Mersi, Salvatore Nuzzo, Sercan Sen, Stephan Linn, Marguerite Tonjes, David Mark Raymond, Olivier Bondu, E. O. Olaiya, Claus Kleinwort, Torsten Dahms, Marcello Abbrescia, Y. H. Chang, Perelygin, Sanjay Kumar, Carlotta Favaro, Danila Tlisov, M. Bontenackels, Nadeesha Wickramage, Anna Zanetti, Eleni Petrakou, Q. Ingram, I. Gonzalez Caballero, B. Gomez Moreno, S. Bilmis, I Kraetschmer, L. Rebane, Narumon Suwonjandee, Sh. Jain, C. A. Carrillo Montoya, G Fluegge, B. De La Cruz, Jose F Benitez, Christophe Delaere, Robert Fischer, Salvatore Costa, Frans Meijers, J. Puerta Pelayo, Indara Suarez, W. Kiesenhofer, Luigi Fiore, H. A. Weber, Christopher Bruner, MV De Klundert, E. Eskut, Paolo Azzurri, James Keaveney, Marcus Hohlmann, Brigljevic, Geoffrey Smith, Petrov, M. De Gruttola, M. Bansal, Sharad Malik, Paul Avery, Salavat Abdullin, Carlos Florez, J. Chasserat, Raffaele Tito D'Agnolo, Sue Ann Koay, Krzysztof Nawrocki, S. Lacaprara, W. Wolszczak, Jeremy Scott Werner, Wei Zou, D. Montanino, Pierluigi Paolucci, Francesco Pandolfi, V. M. Ghete, S. Mukherjee, Andres Tiko, Tom A. Williams, Lorenzo Bianchini, Quentin Python, Randy Ruchti, Joe Incandela, Dutta, Milena Quittnat, A. Hunt, A. M. Rossi, Asim Ali Khan, Xiaodong Wang, Jacopo Bernardini, Jay Hauser, Ivan Mikulec, Francesco Micheli, Gul Gokbulut, Eric Appelt, Denis Rathjens, V. A. Giakoumopoulou, Stefano Colafranceschi, Roberto Castello, Paul Papacz, Siarhei Shulha, Maciej Górski, Paolo Gunnellini, Maksym Titov, Daniel Klein, Alexander Vinogradov, Herbert Rohringer, Kevin Mcdermott, Dmytro Kovalskyi, T. Weiler, B. Mathias, Batool Safarzadeh, D. Liang, D. Vishnevskiy, Thomas Bergauer, Igor Golutvin, Joao Varela, Federico Ferri, Andreev, Jennifer Ngadiuba, Thomas Schoerner-Sadenius, Michael Planer, Attila Racz, Roberta Arcidiacono, Jonathan Fulcher, Anatoli Pashenkov, Avto Kharchilava, Mikhail Ignatenko, Jelena Luetic, Tapio Lampén, Ferdinando Giordano, Gianni Zumerle, Anne A. Campbell, Derek Barge, AE Kamel, Paul Sheldon, Smirnov, Fuat Ilkehan Vardarlı, Yuichi Kubota, Patterson, H. Xiao, Jennifer S. Haas, Marco Musich, D. Polic, Norraphat Srimanobhas, Dermot Moran, Samantha Dooling, Antonio Branca, Jean-Charles Fontaine, Alex Kamenev, Armando Lanaro, Jordan Tucker, Anton Dimitrov, Werner Lustermann, Andromachi Tsirou, Tatiana Medvedeva, R. Placakyte, J. S. Wood, Daniel Bloch, Douglas Berry, Igor Azhgirey, Salvatore Buontempo, Adrien Caudron, Richard Hall-Wilton, Elizabeth Sexton-Kennedy, Giuseppe Benedetto Cerati, James D. Olsen, Daniel Meister, Frank Golf, J. H. Kim, Gyorgy Vesztergombi, Matthias Wolf, Paolo Ronchese, Leander Litov, N. V. Krasnikov, Jean-Pierre Merlo, Sanjay Kumar Swain, M. G. Albrow, Frank Jm Geurts, Eike Schlieckau, S. Costantini, Joanne Cole, Eija Tuominen, Lucia Perrini, Ludivine Ceard, C Naegeli, Teimuraz Lomtadze, S. Khalid, J. Lykken, Pasquale Musella, A. Vorobyev, E. E. Boos, S. Piperov, Marc M Baarmand, Vlimant, Daniele Trocino, A. Stahl, David Sabes, Ali Fahim, Roberval Walsh, Andrea Bocci, J. Swanson, Kadri Ozdemir, Giovanna Selvaggi, Tommaso Dorigo, J. S. Lange, Mario Maggi, Alexis Descroix, Sandra Malvezzi, W. L. Prado Da Silva, Pmr Cipriano, Heriberto Castilla-Valdez, Pietro Faccioli, Azzolini, Gabor Istvan Veres, Hamit Mermerkaya, D. H. Kim, Mete Yücel, Alberto Zucchetta, Jose Lazo-Flores, Inga Bucinskaite, Donald Belknap, MV Acosta, Winston Ko, Andrea Schizzi, Adam Dishaw, Claudia Seitz, Ivan Reid, Anastasia Grebenyuk, G. Dissertori, Renato Potenza, Dmitry Hits, Jorma Tuominiemi, P. Van Hove, Sarah Catherine Eno, G. Bauer, Marissa Rodenburg, Lucas Taylor, G. De Lentdecker, D. Benedetti, Marco Cuffiani, Hugues Brun, Pieter Everaerts, J. Y. Han, Alexx Perloff, Timciuc, Federica Primavera, T. Dorland, Oliver Buchmuller, Boaz Klima, D. Evans, Guenter Eckerlin, Annik Olbrechts, Armen Tumasyan, Paula Eerola, Michael Tytgat, Robin Erbacher, Roberto Carlin, A. Saha, Pierre Depasse, Senta Greene, Chris Lucas, Richard B. Lipton, Mustafa Numan Bakirci, Dustin Stolp, Kurt Jung, Manoj Sharan, Philip Symonds, Z. Wang, Alexis Fagot, W. Andrews, Boris Mangano, Georg Auzinger, Harvey B Newman, Evangelos Paradas, Dean Horton, Kevin Burkett, Jeffrey Berryhill, H. A. Salazar Ibarguen, Nicholas Wardle, Saeid Paktinat Mehdiabadi, Isa Dumanoglu, H. El Mamouni, Richard Barbieri, Sharon Hagopian, Ralf Ulrich, Juliette Alimena, Khristian Kotov, Krzysztof Piotrzkowski, Ekaterina Kuznetsova, Yvonne Kuessel, Shuai Liu, Silvia Maselli, Ioannis Papadopoulos, K. W. Bell, G. Kukartsev, Max Weber, Dean Hidas, Daryl Hare, Giovanni Petrucciani, Dawn Leslie, Ketino Kaadze, Mirena Ivova Rikova, Christian Contreras-Campana, E. W. Vaandering, André Holzner, Werner Sun, Joschka Lingemann, Nicholas Cripps, Alexander Schmidt, Nadir Daci, Roberto Dell'Orso, J. W. Gary, Sergey Troshin, David D'Enterria, G. Bagliesi, Helio Nogima, W. H. Smith, Alberto Orso Maria Iorio, Mário Costa, Dezso Horvath, Monaco, Alessia Tricomi, Nikolay Tyurin, Roumyana Hadjiiska, Igor Smirnov, Jaakko Härkönen, C. Cowden, Kerstin Hoepfner, K. M. Chan, W. L. Aldá Júnior, Dietrich Liko, Jesse Heilman, Mykhailo Dalchenko, Ajit Kumar Mohanty
Publikováno v:
OpenAIRE
Web of Science
Repositório Institucional da UNESP
Universidade Estadual Paulista (UNESP)
instacron:UNESP
JOURNAL OF HIGH ENERGY PHYSICS
Journal of high energy physics : JHEP 2014(10), 106 (2014). doi:10.1007/JHEP10(2014)106
Journal of High Energy Physics, Vol. 2014, Num. 9, Art. Num. 87
UCrea Repositorio Abierto de la Universidad de Cantabria
Universidad de Cantabria (UC)
Journal of High Energy Physics
Journal of high energy physics 1410(9), 106 (2014). doi:10.1007/JHEP10(2014)106
Journal of high energy physics 2014(9), 87 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
Journal of High Energy Physics, 2014 (9)
Journal of High Energy Physics, Springer, 2014, 09, pp.087. ⟨10.1007/JHEP09(2014)087⟩
TopicHub SCOAP3
Journal of High Energy Physics, 2014, 09, pp.087. ⟨10.1007/JHEP09(2014)087⟩
Journal of High Energy Physics, 2014 (9), 8869
Repositório Científico de Acesso Aberto de Portugal (Repositórios Cientìficos)
Agência para a Sociedade do Conhecimento (UMIC)-FCT-Sociedade da Informação
instacron:RCAAP
Journal of High Energy Physics, 2014 (10), 1-19
Journal of high energy physics : JHEP 2014(9), 87 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
The Journal of high energy physics, 2014 (10
Journal of High Energy Physics, Vol. 2014, no.10, p. 106 [1-19] (2014)
Journal Of High Energy Physics. New York: Springer, n. 9, 64 p., 2014.
JHEP
CMS Collaboration; et al; Canelli, F; Chiochia, V; De Cosa, A; Hinzmann, A; Hreus, T; Kilminster, B; Lange, C; Mejias, B; Ngadiuba, J; Robmann, P; Ronga, F J; Taroni, S; Verzetti, M; Yang, Yong (2014). Search for the associated production of the Higgs boson with a top-quark pair. Journal of High Energy Physics:087.
UNESP
Journal of High Energy Physics, Vol. 1410, p. 106 (2014)
RI
Journal of high energy physics, New York, Springer, 2014, no. 9, art. no087 [1-64]
Springer-Verlag
Journal of high energy physics : JHEP 2014(9), 087 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
SCOAP3 Repository
Spiral-Imperial College Digital Repository
Zurich Open Repository and Archive
CERN Document Server
DESY Publication Database
SNSF P3 Database
Ghent University Academic Bibliography
Archivio Istituzionale
Archivio istituzionale della ricerca-Università di Trieste
DSpace@IZTECH
arXiv.org e-Print Archive
KITopen
Brunel University Research Archive
LAReferencia-Red Federada de Repositorios Institucionales de Publicaciones Científicas Latinoamericanas
DSpace@MIT
Publikationsserver der RWTH Aachen University
Repositorio Institucional de la Universidad de Oviedo
Vilnius University Institutional Repository
Digital.CSIC
Open Access Repository
Dépôt Institutionel de l’Université catholique de Louvain et de l’Université Saint-Louis
VGTU repository
Web of Science
Repositório Institucional da UNESP
Universidade Estadual Paulista (UNESP)
instacron:UNESP
JOURNAL OF HIGH ENERGY PHYSICS
Journal of high energy physics : JHEP 2014(10), 106 (2014). doi:10.1007/JHEP10(2014)106
Journal of High Energy Physics, Vol. 2014, Num. 9, Art. Num. 87
UCrea Repositorio Abierto de la Universidad de Cantabria
Universidad de Cantabria (UC)
Journal of High Energy Physics
Journal of high energy physics 1410(9), 106 (2014). doi:10.1007/JHEP10(2014)106
Journal of high energy physics 2014(9), 87 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
Journal of High Energy Physics, 2014 (9)
Journal of High Energy Physics, Springer, 2014, 09, pp.087. ⟨10.1007/JHEP09(2014)087⟩
TopicHub SCOAP3
Journal of High Energy Physics, 2014, 09, pp.087. ⟨10.1007/JHEP09(2014)087⟩
Journal of High Energy Physics, 2014 (9), 8869
Repositório Científico de Acesso Aberto de Portugal (Repositórios Cientìficos)
Agência para a Sociedade do Conhecimento (UMIC)-FCT-Sociedade da Informação
instacron:RCAAP
Journal of High Energy Physics, 2014 (10), 1-19
Journal of high energy physics : JHEP 2014(9), 87 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
The Journal of high energy physics, 2014 (10
Journal of High Energy Physics, Vol. 2014, no.10, p. 106 [1-19] (2014)
Journal Of High Energy Physics. New York: Springer, n. 9, 64 p., 2014.
JHEP
CMS Collaboration; et al; Canelli, F; Chiochia, V; De Cosa, A; Hinzmann, A; Hreus, T; Kilminster, B; Lange, C; Mejias, B; Ngadiuba, J; Robmann, P; Ronga, F J; Taroni, S; Verzetti, M; Yang, Yong (2014). Search for the associated production of the Higgs boson with a top-quark pair. Journal of High Energy Physics:087.
UNESP
Journal of High Energy Physics, Vol. 1410, p. 106 (2014)
RI
Journal of high energy physics, New York, Springer, 2014, no. 9, art. no087 [1-64]
Springer-Verlag
Journal of high energy physics : JHEP 2014(9), 087 (2014). doi:10.1007/JHEP09(2014)087
SCOAP3 Repository
Spiral-Imperial College Digital Repository
Zurich Open Repository and Archive
CERN Document Server
DESY Publication Database
SNSF P3 Database
Ghent University Academic Bibliography
Archivio Istituzionale
Archivio istituzionale della ricerca-Università di Trieste
DSpace@IZTECH
arXiv.org e-Print Archive
KITopen
Brunel University Research Archive
LAReferencia-Red Federada de Repositorios Institucionales de Publicaciones Científicas Latinoamericanas
DSpace@MIT
Publikationsserver der RWTH Aachen University
Repositorio Institucional de la Universidad de Oviedo
Vilnius University Institutional Repository
Digital.CSIC
Open Access Repository
Dépôt Institutionel de l’Université catholique de Louvain et de l’Université Saint-Louis
VGTU repository
Journal of High Energy Physics, 2014 (9)
ISSN:1126-6708
ISSN:1029-8479
ISSN:1126-6708
ISSN:1029-8479
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::8199ac371b49726ac9a0d1566a61e32d
Autor:
S. Fonseca De Souza, E. Eskut, Paul Papacz, D. W. Jang, C. Boulahouache, Gianni Zumerle, Derek Barge, P. M. Ribeiro Cipriano, Pierre Lecomte, Rachel Houtz, Antonio Branca, Jean-Charles Fontaine, Anton Dimitrov, Werner Lustermann, Andromachi Tsirou, Tatiana Medvedeva, J. S. Wood, Daniele Bonacorsi, Y. J. Lu, M. Z. Mehta, A. Markina, B. Heyburn, Matti J Kortelainen, P. Martinez Ruiz del Arbol, Emanuela Barberis, Avraham Yagil, Nicolo Magini, Simon Kwan, Michael Dittmar, Frank Raupach, Jacob Linacre, Bernard Ille, G. Cerizza, Christian Hartl, Dinko Ferencek, Giovanni Franzoni, Evrim Ersin Kangal, Ashok Kumar, R. Frazier, J. Butt, Ulysses Grundler, S. Sengupta, S. A. Schmitz, I. V. Akin, Roko Plestina, Anne Dabrowski, T. Y. Ling, Tulika Bose, Wuming Luo, P. Jindal, Leonard Spiegel, Francesco Romeo, Robert Klanner, Paolo Giacomelli, Andrea Benaglia, Darin Acosta, Kristian Allan Hahn, Y. J. Mao, Igor Vorobiev, Ricardo Lopez-Fernandez, V. Pavlunin, Ian Ross, M. I. Asghar, Giovanni Polese, Alexander Toropin, D. Martschei, R. Volpe, David Silvers, Christian Sander, Alexander Gude, Gobinda Majumder, Alexis Pompili, Stephen Wimpenny, Henning Flacher, Josef Hammer, K. Banzuzi, T. Scarborough, Vladimir Cherepanov, Dooyeon Gyun, K. Gabathuler, Antonio Tropiano, Pàl Hidas, Nikolaos Manthos, Martin Grunewald, Robert Hirosky, Lukas Vanelderen, Panos A Razis, Ivan-Kresimir Furic, Steven R. Simon, Rishi Patel, Fabrizio Palla, A. C. Kraan, David Petyt, W. Van Doninck, Xin Shi, Gabriella Pugliese, Alain Givernaud, Romain Rougny, Stefano Ragazzi, Jane Nachtman, Bastian Kargoll, Peter Elmer, Lorenzo Basso, Zhenwei Yang, Marcella Diemoz, A. Peterman, Valery Zhukov, Christos Leonidopoulos, Alexander Spiridonov, I. A. Melzer-Pellmann, Ketino Kaadze, Oleg Prokofyev, Wolfram Erdmann, V. Chetluru, Rajat Gupta, C. Fanelli, Mara Senghi Soares, Serguei Ganjour, Silvia Taroni, Darien Wood, Jyothsna Rani Komaragiri, Mikhail Dubinin, J. G. Shiu, Artur Kalinowski, Hongfang Liu, Gilvan Alves, Chiara Mariotti, M. Segala, Sergio F Novaes, Morgan Lethuillier, Francesca Nessi-Tedaldi, J. Gronberg, Daniel Duggan, Loic Quertenmont, Aram Apyan, Sean Lynch, S. Kailas, M. Kirn, Nicholas John Hadley, Mark Turner, Jehad Mousa, Karl Matthew Ecklund, A. Rizzi, Paul Lujan, Anna Teresa Meneguzzo, M. Cardaci, Sten Luyckx, Yen-Jie Lee, A. Korablev, Kevin Lannon, Louis Lyons, G. Della Ricca, S. G. Heo, Wei Li, M. Niegel, I. M. Anghel, Suat Ozkorucuklu, Matteo Marone, Rainer Wallny, T. Karaman, Francesca Romana Cavallo, C. Broutin, John Perry Cumalat, C. Magass, N. Ratnikova, Steffen Röcker, Caroline Collard, Georgios Anagnostou, Melody A. Swartz, Maxwell Chertok, Danek Kotlinski, Steve Reucroft, Songkyo Lee, R. K. Shivpuri, Kenichi Hatakeyama, Petr Levchenko, Nikolai Golubev, D. R. Claes, Anders Ryd, Gavin Davies, Sergey Senkin, Laurent Thomas, Sergey Vavilov, M. Voutilainen, Christian Contreras-Campana, E. W. Vaandering, S. König, André Holzner, Werner Sun, Nicholas Cripps, Pierre Juillot, Vipin Bhatnagar, Danilo Piparo, Leonid Tourtchanovitch, Charles Dietz, Yasar Onel, L. K. Gibbons, Alexander Lanev, T. Kress, M. Y. Choi, Luca Martini, Samantha Hewamanage, Nadja Strobbe, Georgios Daskalakis, Sergei Gninenko, J. C. Freeman, R. Remington, Senka Duric, Mihee Jo, Piero Giorgio Verdini, Viktor Savrin, Mitchell Wayne, Karol Bunkowski, J. Ribnik, Philip H Butler, Inkyu Park, Ivan Amos Cali, L. Wehrli, Guler Karapinar, Mauro Donegà, S. Petrushanko, Alin Titus Serban, Y. Musienko, Javier Santaolalla, J. Kolb, A. Melo, Denis Gelé, Albert Ferrando, Amedeo Staiano, Erik Dietz-Laursonn, T. Schum, Mikhail Kirsanov, R. Cousins, B. Fabbro, Jean-Laurent Agram, Giorgio Maggi, Janna Katharina Behr, Sadia Khalil, C. Fernandez Bedoya, E. Nesvold, S. Sala, Guenakh Mitselmakher, Anthony Moeller, W. Martin, Alessandro Giassi, Andreas Hinzmann, Sarah Kate Boutle, E. Alagoz, Norbert Neumeister, John Paul Chou, Brian Paul Padley, H. Teng, Mauro Emanuele Dinardo, Carmen Albajar, A. Papageorgiou, Nhan Viet Tran, Pete Markowitz, Christof Roland, Philip Baringer, Jordan Damgov, Tai Sakuma, P. Van Mechelen, Matt J. Jarvis, Marcin Konecki, Robert Schöfbeck, Andrew Beretvas, Otto Hindrichs, Alexey Volkov, Frank Hartmann, Luciano Orsini, Alexander Schmidt, Vasile Mihai Ghete, A. K. Sanchez, Ignacio Redondo, Benjamin Stieger, Claire Shepherd-Themistocleous, Lukas Bäni, D. Sunar Cerci, Oliver Gutsche, Terence Libeiro, Horst Breuker, Edward Karavakis, J. Piedra Gomez, T. Tabarelli de Fatis, Frederic Jean Ronga, George Stephans, A. P. Singh, L. Tauscher, Gregory Iles, Pietro Vischia, Demetrios Loukas, Mikhail Makouski, Laurent Forthomme, Victor Murzin, Philip Harris, I. Belotelov, Nathaniel Pastika, D. Matos Figueiredo, Noemi Beni, Markus Stoye, Nadir Daci, I. Dremin, A. A. Ocampo Rios, Kai Yi, C. Wissing, Sung Keun Park, David Colling, D. Domínguez Vázquez, Aristotelis Kyriakis, Bugra Bilin, Maria Savina, Edmund Berry, Fabian Stockli, G. Merino, L. Wendland, Francisco Matorras, John A Coughlan, T. S. Anjos, Y. M. Cho, M. Della Negra, J. Lellouch, X. T. Huang, Maria Isabel Josa, Shashikant Dugad, Jia Fu Low, Andreas Pfeiffer, Kreso Kadija, Umesh Joshi, Kati Lassila-Perini, Petra Merkel, Kristen Flowers, Pelin Kurt, S. Paktinat Mehdiabadi, Simranjit Singh Chhibra, G. Kaussen, Kisung Lee, Andrew Gilbert, Eric Conte, Aruna Nayak, L. Muniz, Claude Amsler, David Barney, Tutanon Sinthuprasith, Stephanie Beauceron, Mark Raymond Adams, Si Xie, Valentina Sola, M. Marienfeld, Pablo Garcia-Abia, L. Barbone, Robert Stone, R. Wilken, Jeremy Mans, J. M. Vizan Garcia, G. Vander Marcken, E. Palencia Cortezon, G. Williams, Eva Halkiadakis, Giuseppe Antonio Pierro, A. Zatserklyaniy, Frank Meier, Steven Worm, Yurii Maravin, Frank Glege, Alain Hervé, A. F. Osorio Oliveros, V. Kozhuharov, Vladimir Gavrilov, Ioannis Evangelou, A. Raval, Brian L Winer, Andrei Leonidov, I. Shreyber, Deborah Duchardt, Benoit Roland, Yutaro Iiyama, Daniel Denegri, Mehmet Kaya, Intae Yu, S. Won, Vardan Khachatryan, Wajid Ali Khan, Samim Erhan, Hyunyong Kim, A. Deisher, Ivan Vila, S. Carrillo Moreno, A. Singovsky, Alberto Graziano, William John Womersley, G. Giurgiu, P. De Remigis, J. Anderson, Meenakshi Narain, J. Duris, A. B. Meyer, Ferenc Sikler, Dayong Wang, Mauro Verzetti, Yang Yang, L. Zhang, P. Nef, Doris Eckstein, Achim Geiser, Peter Robmann, Alexei Raspereza, N. Van Remortel, G. Walzel, Tiziano Camporesi, L. Brigliadori, Seema Sharma, S. Bansal, Alessandro Thea, Konrad Deiters, Aleko Khukhunaishvili, W. Reece, K. F. Chen, Clara Jorda, Michael Kramer, C. Vander Velde, Douglas Wright, Giacomo Fedi, S. W. Li, P. Van Hove, Gregory Habib Hammad, Anna Cimmino, S. Bhattacharya, L. N. Vergili, G. B. Mohanty, Eunhyang Kwon, Giuseppe Barbagli, T. Son, J. S. Keller, Salvatore Nuzzo, G. P. Siroli, S. Bilmis, C. De Oliveira Martins, Victor Golovtsov, Sh. Jain, Robert Fischer, D. Mekterovic, Nural Akchurin, N. Redaelli, Lorenzo Bianchini, Christoph Schwick, M. Aguilar-Benitez, Mark Olschewski, Katja Klein, Roberto Dell'Orso, J. W. Gary, Stefano Marcellini, R. F. Harr, Damir Lelas, K. Freudenreich, P.E. Schlein, Martina Malberti, Eda Yildirim, Sergey Troshin, H. Gamsizkan, David D'Enterria, G. Bagliesi, Stephane Perries, Giacomo Sguazzoni, Javier Duarte, Ia Iashvili, Carsten Heidemann, Costas Foudas, Roberto Guida, Junhui Liao, Devdatta Majumder, Jozsef Molnar, G. Bianchi, Hartmut Stadie, Mario Kadastik, Alexander Dermenev, R. Magaña Villalba, Jean-Roch Vlimant, Brajesh C Choudhary, Paul David Luckey, Stephen Mrenna, Seth Cooper, T. Du Pree, W. De Boer, H. Kluge, Marc Weinberg, Simone Gennai, Maksym Titov, Herbert Rohringer, Y. Ban, Marco Zanetti, H. Pieta, L. Malgeri, S. Guragain, Steven Wasserbaech, T. Caebergs, D. E. Pellett, Konstantinos Theofilatos, Teng Ma, J. Merz, Thomas Reis, Sandor Czellar, Federico Ferri, Cory Fantasia, A. Guneratne Bryer, Sébastien Viret, Markus Friedl, Donato Creanza, Javier Cuevas, Douglas Berry, P. Fabbricatore, Marc Dobson, G. Gomez Ceballos, Igor Azhgirey, James Zabel, Gervasio Gomez, Nikos Varelas, J. Chen, Helen F Heath, B. Rutherford, F. M. Stober, Salvatore Buontempo, Frank Golf, A. C. Le Bihan, Mariana Vutova, Yao Weng, John T Harvey, Gregory Rakness, A. Delgado Peris, P. Miné, Dieter Renker, K. A. Ulmer, Petar Adzic, Anna Elliott-Peisert, Vuko Brigljevic, Bruno Wittmer, S. Ozturk, Maria Margherita Obertino, H. Mendez, H. Held, Alexey Vorobyev, Lucia Silvestris, Aran Garcia-Bellido, J. E. Ramirez Vargas, Manuel Giffels, Pavel Bunin, Matthew Snowball, Mia Tosi, Claus Kleinwort, Torsten Dahms, Gigi Rolandi, Marcello Abbrescia, Guido Tonelli, Emrah Tiras, Toyoko Orimoto, L. Romero, Archana Sharma, Roger Rusack, Prashant Shukla, Tae Jeong Kim, Otilia Militaru, L. Sala, Viatcheslav Stolin, Michael Murray, Jakob Salfeld-Nebgen, Aysen Tatarinov, Marco Rossini, R. A. Ofierzynski, Sho Maruyama, Eleni Ntomari, Franco Ligabue, Georgia Karapostoli, Dominique Gigi, S. J. Qian, André Rosowsky, Andrew Ivanov, Katarzyna Romanowska-Rybinska, F. Costanza, C. Hackstein, Zeljko Antunovic, Christoph Paus, Wolfgang Waltenberger, Helio Nogima, Umberto Dosselli, Piergiulio Lenzi, W. H. Smith, R. M. Brown, Alberto Orso Maria Iorio, Frank Würthwein, Manas Maity, Keith Rose, Mingshui Chen, Guo-Ming Chen, Mário Costa, Alexi Mestvirishvili, Arabella Martelli, Victoria Zhukova, Muhammad Ahmad, Felix Hoehle, Nicolas Schul, V. Grishin, P. Van Mulders, M. Zeise, I. Villella, Hannes Jung, Paolo Rumerio, Lorenzo Uplegger, Johannes Hauk, Michele Gallinaro, Michael Mooney, Justin Hugon, Cheol-Hwan Park, Peter Wittich, Valentin Sulimov, A. Bethani, Stefano Argiro, Alexey Ferapontov, J. Gartner, Catherine Newman-Holmes, H. Enderle, Michael Sigamani, J. Robles, Danila Tlisov, S. Mueller, S. Sarkar, Brian Calvert, Marvin Johnson, Anthony Poll, Michael Squires, Giuseppe Iaselli, Hanno Perrey, Alexander Zhokin, Ping Tan, Nikita Beliy, Daniela Bortoletto, T. Boccali, Maurizio Pierini, Alexander Mott, F. Gasparini, E. Luiggi Lopez, P. E. Karchin, Bolek Wyslouch, H. Park, Salvatore My, Suman Bala Beri, Helena Bialkowska, M. Gataullin, P. A. Piroué, Frédéric Drouhin, Avishek Chatterjee, Andrea Carlo Marini, Mehmet Vergili, Patrick Jarry, Georgi Sultanov, Christian Autermann, G. Hellwig, Scott Thomas, A. Scheurer, S. Rogerson, Francesco Fabozzi, M. Luk, Christine O'Brien, R. K. Choudhury, Andrea Perrotta, Gigi Cappello, Vivian O'Dell, Ramazan Sever, Ulrich Goerlach, K. J. Smith, M. Gabusi, James Dolen, Marco-Andrea Buchmann, Francesco Pandolfi, Metin Ata, Petr Moisenz, David Ja Cockerill, Wolfgang Lange, Bhawna Gomber, Marcello Mannelli, P. D. Dauncey, Sarah Beranek, L. Masetti, D. A. Sanders, I. Segoni, Peter Kreuzer, Freya Blekman, Giuseppe Zito, Ilse Krätschmer, Raffaello D'Alessandro, Y. Guo, Marco Musich, David Michael Morse, G. Hamel de Monchenault, Martijn Mulders, Colin Jessop, Nikoloz Skhirtladze, Maria Spiropulu, Andrei Sobol, William Ferguson, C. A. Carrillo Montoya, J. P. Gomez, Alexander Tapper, Vyacheslav Krutelyov, Suvadeep Bose, Steve Nahn, Marco Meschini, Luigi Fiore, H. A. Weber, Y. W. Chang, X. Wan, Ernesto Migliore, Kenneth Bloom, Kevin Stenson, Dezso Horvath, Andres Tiko, V. Tcholakov, Hans-Jürgen Simonis, A. Hunt, A. M. Rossi, Z. J. Guo, L. Winstrom, A. Rose, Natale Demaria, Alessandro Gaz, Altan Cakir, Philip Hebda, Ilya Osipenkov, Andrey Korytov, P. Chang, David Cussans, Ian Macneill, Duncan Leggat, Yuriy Pakhotin, M. Bergholz, Tariq Aziz, Dave M Newbold, S. K. Park, Darin Baumgartel, Todd Adams, Marko Dragicevic, Alessia Tricomi, Nikolay Tyurin, Wolfgang Funk, Grzegorz Brona, Wit Busza, Tuure Tuuva, M. Cwiok, F. Odorici, Ettore Focardi, Jeannine Wagner-Kuhr, K. Sogut, M. Calderon De La Barca Sanchez, R. Doesburg, J. P. Alexander, J. A. Nash, Fabio Cossutti, Igor Katkov, T. Lindén, Elisabetta Gallo, Joachim Mnich, Josef Strauss, Andreas Mussgiller, D. Mercier, T. Christiansen, B. Safdi, S. Semenov, Matthias Kasemann, D. Montanino, Fotios Ptochos, Chris Farrell, John Michael Marraffino, E. De La Cruz-Burelo, J. Temple, Konstantinos Petridis, Arun Luthra, James Hirschauer, Giuseppe Codispoti, Ugur Akgun, Aytul Adiguzel, R. Rahmat, Luigi Calligaris, Eduardo De Moraes Gregores, M. Guchait, Matthias Schröder, C. Jeong, L. Demortier, Mingming Yang, M. A. Mahmoud, G. P. Di Giovanni, D. Dammann, Olga Evdokimov, R. Trayanov, Matevz Tadel, Junghwan Goh, F. J. Munoz Sanchez, Livio Fanò, Ferdinando Giordano, Viktor Konoplyanikov, Th. Müller, M. J. Ryan, J. D. Richman, M. Mohammadi Najafabadi, Viola Sordini, S. Honc, K. Goulianos, Paolo Capiluppi, James Rohlf, Carlos Avila, Sergei Bitioukov, T. Hermanns, John L Wood, Jan Veverka, Paul Sheldon, Yuichi Kubota, H. Xiao, D. M. Strom, Monique K. LeBourgeois, Nicholas Mucia, Roumyana Hadjiiska, Piotr Zalewski, Pedro Silva, Igor Smirnov, Zero J. Kim, Matthew Herndon, Alessio Bonato, Jaakko Härkönen, Z. P. Zhang, S. Gollapinni, Vitaly Smirnov, Y. Choi, S. A. Koay, Dragos Velicanu, Emine Gurpinar, Nuno Leonardo, Himali Kalakhety, Yeng-Ming Tzeng, Christopher Silkworth, Matthieu Marionneau, Mehmet Zeyrek, D. Gerbaudo, Kerstin Hoepfner, Nishu Nishu, Brian Pollack, C-E Wulz, Josef Hrubec, Cesar Augusto Bernardes, Aniello Spiezia, B. R. Drell, E. A. De Wolf, Magdalena Malek, Ricardo Eusebi, B. Klein, Jeffrey Roe, Martino Margoni, Jochen Ott, W. Behrenhoff, Cosmin Dragoiu, Urs Langenegger, Anil Kumar, Ajit Mohapatra, Marcos Fernandez, S. Metson, Young-Il Choi, Florian Beaudette, Salim Cerci, G. Kozlov, C. Nägeli, G. Nicolas Kaufman, E. Aguilo, D. J. Lange, Daniel Troendle, Panja-Riina Luukka, Roberto Salerno, Tomasz Frueboes, J. A. Gomez, C. Urscheler, Sabino Meola, Riccardo Bellan, Michael Gardner, V. Dero, Suresh C Tonwar, Regina Demina, Ying Lu, M. De Mattia, M. Z. Wang, Tom Cornelis, Shivali Malhotra, Gunter Quast, Natalie Heracleous, Olga Kodolova, Bora Isildak, Riccardo Travaglini, Roberto Covarelli, Lamia Benhabib, Hannsjoerg Artur Weber, Gordon H. Hanson, T. R. Fernandez Perez Tomei, F. De Guio, Ashutosh Bhardwaj, J. C. Sanabria, Joseph Mccartin, Sergio Cittolin, Julien Caudron, Armin Burgmeier, Jared Sturdy, A. Bornheim, Norbert Tambe, L. Borrello, Sylvie Braibant-Giacomelli, J. Martínez-Ortega, Sandra S. Padula, Paolo Vitulo, Kittikul Kovitanggoon, William J Spalding, Jay Roberts, Claudio Grandi, David Nash, R. Stringer, Philip Lawson, M. De Palma, V. Monaco, Mark Grimes, Nicholas Eggert, Maxim Goncharov, Kelly Beernaert, S. P. Shipkowski, H. Seo, C. Markou, Vladimir Popov, Otman Charaf, Dennis Klingebiel, K. H. Hoffmann, Mayda Velasco, Jan Krolikowski, Luiz Mundim, J. Eugster, Nicholas Wardle, Kirti Ranjan, M. Hansen, Geonmo Ryu, Isa Dumanoglu, Andrew Kubik, Marco Pieri, David Fehling, H. El Mamouni, Davide Pagano, R. Vilar Cortabitarte, Ian R Tomalin, Nil Valls, Nikolai Shumeiko, Wolfgang Adam, Bora Akgun, V. P. Andreev, M. Cutajar, Stefano Bianco, H. S. Chen, Yury Ivanov, Andre Sznajder, E. Torassa, Antony Adair, L. Perera, P. Sphicas, Nitish Dhingra, C. Neu, M. J. Bilinskas, J. Suarez Gonzalez, P. Otiougova, R. Loveless, P. Squillacioti, A. Vilela Pereira, Hermine Katharina Wöhri, Yuri Gershtein, Jacopo Pazzini, Daniele Pedrini, Hannes Schettler, O. A. Grachov, Giancarlo Mantovani, Carlo Battilana, L. Dobrzynski, H. Topakli, Brendan Diamond, Emmanuelle Perez, E. Casimiro Linares, T. Speer, Peter Raics, Peicho Petkov, L. I. Sarycheva, Anna Kropivnitskaya, V. Oguri, M. Correa Martins, Achille Petrilli, Chun-Hua Jiang, Jordan Tucker, Alexandre Sakharov, Sunanda Banerjee, Susan Gascon, Vladimir Palichik, M. Haguenauer, Ferhat Ozok, Andreas Nürnberg, B. K. Heltsley, P. de Barbaro, D. Sprenger, G. P. Van Onsem, H. Silverwood, O. Gonzalez Lopez, Sanjay Arora, Duccio Abbaneo, Roberto Sacchi, P. Bartalini, G. Tinti, Cristina Biino, Gabriele Benelli, Krzysztof Nawrocki, S. Lacaprara, Sandro Gonzi, Jovan Milosevic, B. Tali, L. M. Cremaldi, Teimuraz Lomtadze, S. Khalid, Stefano Mersi, Luigi Guiducci, Gregory R Snow, Jared Turkewitz, Pramod Lamichhane, Igor Volobouev, Will Flanagan, J. Zang, A. T. Laasanen, Xiaodong Wang, John Rander, Alberto Santoro, Monika Grothe, R. Schmidt, Grigory Safronov, Roberto Rossin, Duong Nguyen, Valentin Knünz, Darren Puigh, P. G. Ferreira Parracho, Alexander Ershov, Vitaliano Ciulli, Apostolos Panagiotou, Benjamin Kilminster, Byung-Sik Hong, Edward Allen Wenger, Marc Dünser, G. Ball, Mario Pelliccioni, Michael Hildreth, Cristina Riccardi, C. Kottachchi Kankanamge Don, Claude Nuttens, S. Blyweert, Sangmin Lee, Marcos Cerrada, R. Carroll, D. Krpic, Gunther Roland, Predrag Milenovic, F. Palmonari, Peter R Hobson, A. Van Spilbeeck, K. Kaschube, Sushil Chauhan, Kajari Mazumdar, A. Romero, Nickolas Mccoll, D. Lopes Pegna, B. Kim, Andrey Ostapchuk, J. Lykken, Pasquale Musella, T. Geralis, Jaehyeok Yoo, Andris Skuja, Ana Yaiza Rodríguez-Marrero, Ivica Puljak, Arnaud Pin, L. Soares Jorge, Lalit Mohan Pant, Aaron Dominguez, Hans Reithler, Alexander Ledovskoy, Vincent J Smith, Ben Bylsma, Kalanand Mishra, Roberto Tenchini, Felicitas Pauss, Raymond Patrick Kenny Iii, Alexandre Léonard, Jacobo Konigsberg, M. Serin, C. Lazaridis, Yang Gao, Somnath Choudhury, P. Arce, Sharon Hagopian, Ralf Ulrich, Natascha Hörmann, R. Wilkinson, Tejinder Virdee, Juliette Alimena, Khristian Kotov, Krzysztof Piotrzkowski, S. Di Guida, Ekaterina Kuznetsova, Nancy Marinelli, Yvonne Kuessel, Vincenzo Innocente, Rosamaria Venditti, D. Toback, Y. S. Chung, F. Bostock, Bryan Dahmes, M. Jones, Xiaohang Quan, J. Marrouche, Christopher Edelmaier, Roman Ryutin, Sezen Sekmen, Christopher West, Luigi Benussi, A. Khan, James Jackson, Joao Pela, Andrea Bocci, J. Swanson, Marc Dejardin, K. H. Chen, Nicola Pozzobon, Marcus Hohlmann, B. Marangelli, S. Bolognesi, Isabel Ojalvo, Youn Roh, Barry Blumenfeld, Altuğ Ozpineci, Byounghoon Lee, Joseph Haley, Rong-Shyang Lu, Flavia De Almeida Dias, L. Di Matteo, Sudarshan Paramesvaran, Victor Daniel Elvira, Matthias Geisler, V. Halyo, P. Mehta, Tommaso Dorigo, Alexis Descroix, Sandra Malvezzi, R. Gray, Rebekka Sophie Höing, I. Heredia-De La Cruz, Andrew Godshalk, N. Zaganidis, Ayse Polatoz, Cecilia Elena Gerber, M. H.G. Souza, S. Vanini, M. Xu, M. C. Fouz, R. Jussen, Guillermo Breto, C. Martinez Rivero, Magdalena Djordjevic, Rafael Marco, W. L. Prado Da Silva, Pietro Faccioli, Hamit Mermerkaya, D. H. Kim, Andrei Gritsan, Bożena Boimska, Alexander Snigirev, N. Sonmez, Kerem Cankocak, Shuai Liu, Harrison Prosper, Silvia Maselli, Ioannis Papadopoulos, Vyacheslav Valuev, M. S. Rudolph, Leonard Apanasevich, Alexey Svyatkovskiy, Virgil E Barnes, Sharad Malik, D. Lazic, Lutz Feld, C. Rogan, G. Lungu, M. Sobron Sanudo, Ren-Yuan Zhu, Pascal Vanlaer, Luciano Barone, Richard Breedon, R. Frühwirth, K. W. Bell, Irakli Chakaberia, Jian-Guo Bian, G. Kukartsev, V. Adler, Giuseppe Broccolo, Wei Wu, Andrey Pozdnyakov, C. Riedl, Max Weber, Dean Hidas, Shahram Rahatlou, Amitabh Lath, Carlos Florez, A. Drozdetskiy, Jennifer S. Haas, Vincenzo Chiochia, A. Potenza, Charalambos Nicolaou, Marko Ekmedzic, Alan D. Lopez, Matthew Chasco, Jose Lazo-Flores, V. Petrov, A. Quintario Olmeda, J. Zablocki, W. Dominik, V. Patras, Shin-Shan Yu, S. Khalatyan, Rachel Yohay, Geoffrey Hall, M. Chamizo Llatas, Hans J. Vogel, F. Simonetto, R. D. Field, B. A. Barnett, Sergio P Ratti, L. M. Lebolo, Sridhara Dasu, Emilio Meschi, Carl Vuosalo, Plamen Iaydjiev, W. T. Lin, K. Y. Kao, Stephen Robert Wagner, Sanghyeon Song, Amnon Harel, J. Fernandez Menendez, M. Searle, Hung T. Nguyen, Sanmay Ganguly, Charles Maguire, Frank Chlebana, Z. Staykova, Michaël Maes, Leonid Levchuk, Luca Scodellaro, Firdevs Duru, S. Schael, Livia Soffi, A. Karjalainen, Christopher Seez, S. Qazi, J. St. John, D. Polic, Ada Solano, Niki Saoulidou, J. Thomsen, J. Klukas, Sercan Sen, D. P. Stickland, Amr Radi, I. Grigelionis, S. Frosali, Erik Butz, Y. H. Chang, L. S. Durkin, Souvik Das, Michael W. Anderson, P. Kalavase, S. Tkaczyk, David Stuart, M. Vidal Marono, W. Bertl, Y. Bai, A. De Cosa, Hannes Sakulin, Alice Mignerey, Tilman Rohe, Jing Wang, M. Boutemeur, Julia Thom, Finn Rebassoo, G. N. Kim, Volker Blobel, Sanjay Padhi, R. Gomez-Reino Garrido, Wee Don Teo, S. Shrestha, Ivan Reid, M. Nespolo, G. Dissertori, J. Sammet, Dimitri Bourilkov, Vassili Kachanov, Alexander Savin, Raman Khurana, P. Sharp, M. Finger, Giovanni Petrucciani, Dawn Leslie, T. J. Pearson, Alessio Ghezzi, Alexander Dierlamm, Alexandros Attikis, Y. Tschudi, Y. Zheng, M. Bontenackels, P. Goldenzweig, J. Palinkas, M. Müntel, Neilayan Sen, Giovanni Organtini, Gianni Masetti, M. Bansal, Jeremy Scott Werner, N. Mohr, Wei Zou, Michal Szleper, B. De La Cruz, Jose F Benitez, Salvatore Costa, Paolo Spagnolo, Lorenzo Foà, P. Gras, D. C. Miner, G. Hu, J. Puerta Pelayo, Indara Suarez, Chayanit Asawatangtrakuldee, Yetkin Yilmaz, Natalia Lychkovskaya, Andrew Whitbeck, Maria Cepeda, D. Bodin, Viktor Veszpremi, Abdulla Abdulsalam, I. P.J. Shipsey, P. Siegrist, Vadim Oreshkin, Jorgen D'Hondt, Ulf Behrens, Michal Simon, Davide Piccolo, Yusuf Erdogan, T. Martins, M. A. Shah, Christophe Ochando, Panagiotis Kokkas, P. Sauerland, Lindsey Gray, Teruki Kamon, Srecko Morovic, Gy L. Bencze, E. A. Albayrak, Dario Menasce, Nadeesha Wickramage, Dmitry Hits, Jorma Tuominiemi, M. Ivova Rikova, Bradley Cox, Filip Thyssen, Joram Berger, Francesca Cavallari, Roberto Chierici, Chia-Ming Kuo, J. Draeger, Francesco Santanastasio, F. L. Fabbri, Daniele Fasanella, P. Torre, Vladimir Epshteyn, Timo Peltola, I. Gonzalez Caballero, A. Petrukhin, Nadia Pastrone, Candan Dozen, Michael Schmitt, Carlo Rovelli, C. Diez Pardos, Robert Ciesielski, Michael Wayne Arenton, Alberto Benvenuti, Andrey Gribushin, Fedor Ratnikov, L. Rebane, Paul Geffert, T. Danielson, L. Gauthier, J. M. Hernandez, Eleni Petrakou, Q. Ingram, Edward Laird, Vieri Candelise, Stoyan Stoynev, A. Sanchez-Hernandez, Tongguang Cheng, B. Gomez Moreno, Shabnam Jabeen, Sergo Jindariani, A. Nappi, A. F. Barfuss, Paul Avery, Salavat Abdullin, Bruno Casal, R. Kelley, L. M. Villasenor-Cendejas, Ted Kolberg, Yossof Eshaq, Muhammad Shoaib, Neeti Parashar, Claude Charlot, Burton Betchart, Ulrich Heintz, Evgueni Vlasov, M. Kovac, R. Gokieli, David B. Cline, Randy Ruchti, Joe Incandela, Yuhai Tu, R. Kroeger, Attilio Santocchia, Erhan Gülmez, Kaori Maeshima, Aurelijus Rinkevicius, E. Ron, Virginia Azzolini, F. P. Schilling, Lucas Taylor, L. Lusito, G. De Lentdecker, Marco Cuffiani, M. De Gruttola, David Sperka, Gaelle Boudoul, Oliver Buchmuller, Alexis Kalogeropoulos, James John Brooke, Stefka Stoykova, D. H. Miller, Harry Cheung, Sergei Gleyzer, Peter Schleper, Zhen Hu, Andrea Venturi, M. Khakzad, W. Haj Ahmad, Rino Castaldi, N. Pacifico, Zoltan Laszlo Trocsanyi, J. Conway, D. Del Re, V. E. Bazterra, M. H. Ansari, Dmytro Kovalskyi, T. Weiler, C. Lagana, Gyorgy Vesztergombi, Taimoor Khurshid, Grzegorz Wrochna, Andrés G Delannoy, Christopher Hill, N. Almeida, Soon-Kwon Nam, S. R. Ro, Maciej Górski, Jay Hauser, Andrei Starodumov, Piet Verwilligen, T. Hauth, B. Mathias, Brian Dorney, Thomas Bergauer, O. Dogangun, Nikola Godinovic, Paolo Meridiani, Michael Planer, Martin Erdmann, Enrique Calvo, H. Arfaei, Michele Selvaggi, P. Sellers, J. A. Coarasa Perez, A. Oehler, T. Miceli, E. Widl, W. L. Aldá, Frank Jm Geurts, L. Mucibello, Gulsen Onengut, Patricia McBride, Krzysztof Doroba, Domenico Giordano, Brian Francis, Paolo Checchia, Carlo Civinini, Alberto Messineo, Vincent Lemaitre, P. Kyberd, Jean Fay, Abideh Jafari, Gero Flucke, Nathan Mirman, Paul Baillon, D. Winn, V. Genchev, Artur Apresyan, Marc Besancon, Ingo Bloch, Bibhuti Parida, Wolfram Dietrich Zeuner, S. Habib, Lovedeep Kaur Saini, T. M. Aliev, Mariarosaria D'Alfonso, Mario Galanti, Zoltan Szillasi, M. Jenkins, Elizabeth Locci, Inga Bucinskaite, J. Gonzalez Sanchez, M. Chadwick, Klaus Rabbertz, Sebastiano Albergo, Igor Lokhtin, M. Fisher, M. Zielinski, Santiago Folgueras, George Alverson, Benjamin Kreis, A. Bodek, B. Mura, J. Callner, Teresa Rodrigo, Mark Pesaresi, Analu Custódio, S. Shmatov, E. Castro, Manfred Paulini, Daniel Teyssier, John Yelton, Pierluigi Bortignon, Victor Perelygin, S. Wakefield, Jorge Luis Rodriguez, A.G. Volodko, Alessandra Fanfani, Sergey Rusakov, David Futyan, Malgorzata Kazana, Andrew Brinkerhoff, J. Duarte Campderros, Thomas Ferguson, E. Norbeck, Benjamin Snook, Veikko Karimäki, Nicola Cavallo, Jose Flix, B. Hegner, Christoph Grab, Suharyo Sumowidagdo, Denis Favart, H. Van Haevermaet, Sam Harper, Andrey Uzunian, Christopher Palmer, Alice Bean, Balazs Ujvari, Markus Seidel, Y. Fu, Shih-Fu Chang, Vineet Kumar, Jennifer A. Smith, V. Gaultney, Henning Kirschenmann, E. Twedt, Burak Bilki, Dirk Krücker, Boaz Klima, D. Evans, K. Sudhakar, U. E. Surat, Michail Bachtis, Gianluca Cerminara, J. Hays, J. Seixas, V. Matveev, Suyong Choi, Etiennette Auffray, K. V. Tsang, S. H. Chuang, Maurizio Biasini, T. Yetkin, Duncan Carlsmith, L. Perchalla, Dong Ho Moon, Sara Fiorendi, Andrew Askew, R. L. Lander, I. Vodopiyanov, Gurpreet Singh, Niels Dupont-Sagorin, Sami Lehti, Adish Vartak, Michael Tytgat, S. Griffiths, Shuichi Kunori, Carlos Willmott, Didier Contardo, Karl Gill, Vladimir Mossolov, D. J. Kong, Vasken Hagopian, G. M. Dallavalle, Eike Schlieckau, S. Costantini, Shervin Nourbakhsh, Paolo Azzurri, S. Belforte, Robin Erbacher, Senta Greene, R. Beuselinck, Yi Chen, S. A. Tupputi, E. Sudano, S. Evstyukhin, Marta Felcini, J. C. Yun, J. Olzem, T. J. Mertzimekis, Boris Mangano, Venkatesh Veeraraghavan, Y. Chao, Maxim Perfilov, Andrea Massironi, Mauro Menichelli, Roland Horisberger, Georgios Mavromanolakis, Michele Arneodo, Jean-Louis Faure, Riccardo Paramatti, Andrea Giammanco, B. Millan Mejias, Roger Wolf, Yongsun Kim, Lev Dudko, Jeremy Andrea, Min Suk Kim, Laurent Mirabito, Steven Lowette, Z. Hatherell, A. M. Vinogradov, R. Vidal, Maria Elena Pol, Mani Tripathi, Marco Peruzzi, L. Lloret Iglesias, Owen Rosser Long, Ludivine Ceard, A. De Benedetti, R. Vasquez Sierra, Georg Auzinger, M. Aldaya Martin, E. Brownson, Harvey B Newman, Jeffrey Berryhill, C.W. Fabjan, Jessica Leonard, Warren Clarida, A. Popov, Cesare Calabria, A. Korpela, Nicola Amapane, Matteo Sani, Andreas Nowack, Francesco Navarria, C. Rohringer, John F. Thompson, W. T. Ford, Oliver Pooth, J. Slaunwhite, Jan Steggemann, K. Nirunpong, Jason Gilmore, Marco Paganoni, M. Vazquez Acosta, T. Whyntie, J. Chasserat, Raffaele Tito D'Agnolo, Y. Ma, Don Lincoln, C. Johnston, Hafeez R Hoorani, A. Lucaroni, Igor Golutvin, Mircho Rodozov, R. Nandi, Daniel John Karmgard, Manfred Jeitler, Sanjay Jain, Thomas Ferbel, Dan Green, Lars Sonnenschein, Marta Ruspa, A. Kayis Topaksu, H. A. Salazar Ibarguen, Stepan Obraztsov, Christopher George Tully, M. Sasseville, Hella Snoek, J. A. Brochero Cifuentes, J. G. Branson, Georg Steinbrück, Pierluigi Zotto, Hwi Dong Yoo, Robert Bainbridge, Alexander Belyaev, Claudio Campagnari, Teppo Mäenpää, M. Heinrich, Steve Schnetzer, D. Ungaro, Carlos Lourenco, Suzan Basegmez, Barbara Clerbaux, R. Mankel, Wolfgang Lohmann, M. Deniz, Thomas Schoerner-Sadenius, Joachim Erfle, Cristina Tuve, Nicola Bacchetta, Attila Racz, Roberta Arcidiacono, Dirk Ryckbosch, Jonathan Fulcher, Anatoli Pashenkov, Avto Kharchilava, Mikhail Ignatenko, Jelena Luetic, Tapio Lampén, A. Ellithi Kamel, Luca Perrozzi, Manfred Krammer, Kevin Sung, Florent Lacroix, Konstanty Sumorok, Semiray Girgis, A. Knutsson, R. G. Kellogg, Filip Moortgat, Konstantinos Kousouris, Joshua Bendavid, Nicanor Colino, Borislav Pavlov, Csaba Hajdu, Emyr Clement, Y. Assran, Maiko Takahashi, James Letts, Alexandre Zabi, Vladimir Rekovic, P. Verdier, C. Barth, Andrius Juodagalvis, Andrea Gozzelino, Vladimir Karjavin, Kerstin Borras, Dong-Chul Son, C. Plager, Liliana Teodorescu, P. Busson, Martin Kirakosyan, Gennady Mesyats, F. Vazquez Valencia, Alexander Nikitenko, Jasvinder A. Singh, A. S. Yoon, Dipanwita Dutta, A. J. Bell, Alexei Safonov, T. Y. Kim, Metin Yalvac, Janos Erö, Panagiotis Katsas, Ian Fisk, Silvia Ochesanu, Daniel Noonan, Julia Velkovska, M. Chan, U. Baur, Sudha Ahuja, Benigno Gobbo, Halil Saka, Pietro Govoni, Maryam Zeinali, Benjamin Charles Radburn-Smith, N. De Filippis, C. R. Newsom, T. Kypreos, Valentina Dutta, M. Hollingsworth, Kurtis F Johnson, Radia Redjimi, V. Khotilovich, E. M. Da Costa, Greg P Heath, Jin Yong Lee, Giovanni Abbiendi, R. Granier de Cassagnac, Maxime Gouzevitch, M. Janulis, Dmitri Konstantinov, Francisco Yumiceva, Ritva Kinnunen, Petar Maksimovic, Niklas Pietsch, Patrick Janot, Christoph Schäfer, M. Pimiä, Thorsten Chwalek, M. Merola, S. Walsh, Geng-Yuan Jeng, Yueh-Feng Liu, Phillip Russell Dudero, K. S. Grogg, Shruti Panwalkar, Ivan Mikulec, Francesco Micheli, Gul Gokbulut, Eric Appelt, Denis Rathjens, Lev Uvarov, Stilianos Kesisoglou, Duncan Ralph, Junquan Tao, Monika Sharma, Tiziano Rovelli, Michal Bluj, Andrey Marinov, Alberto Ruiz-Jimeno, Benjamin Frisch, Matthias Edelhoff, A. M. Guler, I. Lazzizzera, Shengquan Tuo, Zviad Tsamalaidze, Louis Antonelli, B. Lutz, A. Anastassov, T. A. Bolton, B. W. Kennedy, Hamed Bakhshiansohi, Sherif Elgammal, Stephan Linn, Marguerite Tonjes, David Mark Raymond, Olivier Bondu, E. O. Olaiya, Christophe Delaere, Didar Dobur, M. Balazs, S. Goy Lopez, Kadir Ocalan, Chi Lin, Alex Kamenev, Victor Kim, Armando Lanaro, Daniel Bloch, Vivek Sharma, Austin Ball, S. M. Spanier, Giuseppe Benedetto Cerati, James D. Olsen, N. V. Krasnikov, A. Sparrow, M. G. Albrow, Nathaniel Odell, M. Rosin, J. Y. Kim, U. Gebbert, J. S. Lange, Mario Maggi, A. Lopez Virto, J. Ellison, C. Mavrommatis, Pushpalatha C Bhat, Sa. Jain, A. Penzo, M. Erofeeva, Alessandro Montanari, P. Lobelle Pardo, R. Musenich, Luc Pape, T. Kurca, Christopher Justus, Moritz Guthoff, Andrzej Zuranski, K. Krajczar, M. Hashemi, Adrian Perieanu, A. Meyer, Russell Richard Betts, L. Millischer, Conor Henderson, Roy Montalvo, Benjamin Henry Hooberman, János Karancsi, Konstantin Matchev, Jean-Marie Brom, Igor Bayshev, Daniel Robert Marlow, Farida Fassi, Yves Sirois, G. Schott, Egidio Longo, Francesca Ricci-Tam, Alicia Calderon, Arno Heister, Seyed Mohsen Etesami, Sandra Oliveros, Alfredo Gurrola, Christopher Brew, F. Marinho, Lothar At Bauerdick, J. Sibille, Robert M Harris, M. Meneghelli, A. Kopecky, Arun Kumar, Daniele Spiga, Piotr Traczyk, G. M. Bilei, David Jonathan Hofman, Salvatore Rappoccio, L. Kreczko, Loukas Gouskos, Ihar Marfin, Andrea Castro, W. S. Hou, M. Park, Maksim Azarkin, J. Alcaraz Maestre, Ivo Nicolas Naranjo, Xavier Janssen, Nicolo Cartiglia, Giacomo Bruno, Tomas Hreus, Iban Jose Cabrillo, W. E. Johns, R. Gonzalez Suarez, A. Markou, R. Moser, Eric Christian Chabert, Joseph Goodell, Stephen Sanders, V. Timciuc, Colin Bernet, E. Salvati, Martti Raidal, Emmanuel Contreras-Campana, Pamela Klabbers, Aram Avetisyan, Matthew Nguyen, Esa Tuovinen, Pedro G Mercadante, Hans-Christian Kaestli, M. Kossov, Pierluigi Paolucci, C. Jarvis, A. Baden, Gino Bolla, J. H. Kim, A. Vorobyev, E. E. Boos, S. Piperov, Kadri Ozdemir, Heriberto Castilla-Valdez, Claudia Seitz, Christian Böser, Wing To, I. Svintradze, C. Mesropian, Rylan Conway, J. F. de Trocóniz, Matthias Ulrich Mozer, Massimiliano Chiorboli, A. Morelos Pineda, Y. J. Lei, M. Pioppi, Alexander Malakhov, Efe Yazgan, Günter Flügge, M. Naimuddin, Robert Clare, Patrizia Azzi, Kevin Klapoetke, Thomas Hebbeker, Paul Lecoq, Daniel Pitzl, Roberto Castello, Richard Hall-Wilton, Elizabeth Sexton-Kennedy, Matthias Wolf, P. Bellan, Paolo Ronchese, A. De Roeck, Marc M Baarmand, Daniele Trocino, A. Stahl, Sebastian Naumann-Emme, David Sabes, Ali Fahim, A. J. Campbell, A. David, Albert M. Sirunyan, E. Di Marco, David Mason, Donald Belknap, Winston Ko, Andrea Schizzi, J. G. Acosta, Nicolas Chanon, Helena Malbouisson, S. Liang, Alex J. Barker, M. Kress, Camelia Mironov, Luigi Moroni, Luca Lista, Renato Potenza, Guenter Eckerlin, Annik Olbrechts, Armen Tumasyan, G. Georgiou, Paula Eerola, Manoj Sharan, L. R. Sulak, Philip Symonds, Z. Wang, Carlotta Favaro, Ilknur Hos, N. E. Adam, W. Andrews, C. Ferro, M. Pernicka, Aristotle Calamba, Victor Krychkine, Frans Meijers, W. Kiesenhofer, M. Stein, Kevin Burkett, J. N. Butler, J. G. Smith, Paolo Lariccia, M. Giunta, S. Gowdy, Jesus Marco, Stefano Colafranceschi, Konstantin Kanishchev, David Krofcheck, M. Grassi, O. Koybasi, O. Oberst, M. A. Reyes-Santos, J. Vaughan, Paolo Gunnellini, Jonathan Hollar, J. P. Fernández Ramos, Batool Safarzadeh, D. Liang, D. Vishnevskiy, Juliet Ritchie Patterson, Ekaterina Avdeeva, Joao Varela, Leander Litov, Jean-Pierre Merlo, Markus Merschmeyer, Mohammed Zakaria, Ozlem Kaya, Sevil Salur, Julie Malcles, Joanne Cole, H. Hesari, Jim Hanlon, Eija Tuominen, M. Feindt, M. Eads, Roberval Walsh, V. Maroussov, Richard Cavanaugh, F. Nowak, Giovanna Selvaggi, T. Mäki, Anton Taurok, Stephanie Baffioni, A. Heikkinen, S. Chatrchyan, Gabor Istvan Veres, Marco Rovere, Sarah Catherine Eno, G. Bauer, Marissa Rodenburg, Andreas Güth, Peter Timothy Cox, D. Benedetti, Hugues Brun, Pieter Everaerts, J. Y. Han, Alexx Perloff, Federica Primavera, A. Saha, Ilya Kravchenko, Jeroen Hegeman, Y. B. Hsiung, Pierre Depasse, Vyacheslav Klyukhin, Richard B. Lipton, J. Babb, Anatoli Zarubin, Mustafa Numan Bakirci, James Wetzel, Kristian Harder, N. Beaupere, I. Manolakos, Thomas N. Williams, P. Bloch, Stefan Wayand, Pierre Marage, D. Cutts, Simone Paoletti, Suchandra Dutta, Anne-Marie Magnan, Wagner Carvalho, Dietrich Liko, S. C. Kao, Ajit Kumar Mohanty, Greg Landsberg, J. Zhang, Manjit Kaur, E. Daubie, Fan Yang, A. Everett, Riccardo Andrea Manzoni, I. Glushkov, Christian Veelken, Anna Colaleo, J. Rodrigues Antunes, Francesco Fiori, S. Somalwar, Yu. Andreev, Markus Klute, Joel Goldstein, Kevin Pedro, Pedrame Bargassa, Martin Görner, Silvano Tosi, Daniel Treille, S. De Visscher, Joseph Bochenek, D. De Jesus Damiao, Babak Rahbaran, Thomas Peiffer, German Martinez, Cristina Botta, X. T. Meng, A. York, Dario Bisello, Pascal Paganini, Heiko Geenen, A. Bhatti, Zong-Kai Liu, J. Whitmore, Guillaume Garcia
Publikováno v:
Biblos-e Archivo. Repositorio Institucional de la UAM
instname
Journal of high energy physics
Journal of High Energy Physics
Journal of High Energy Physics, Springer, 2012, 11, pp.172. ⟨10.1007/JHEP11(2012)172⟩
Journal of High Energy Physics, 2012, 2012(1), 172
Journal of High Energy Physics, Vol. 1211, no.--, p. 172 (2012)
WOK
Web of Science
Repositório Institucional da UNESP
Universidade Estadual Paulista (UNESP)
instacron:UNESP
Journal of high energy physics 2012, 172 (2012). doi:10.1007/JHEP11(2012)172
JHEP
Journal of High Energy Physics, 2012, 11, pp.172. ⟨10.1007/JHEP11(2012)172⟩
Journal of High Energy Physics, Vol. 1211, p. 172 (2012)
JOURNAL OF HIGH ENERGY PHYSICS
Digital.CSIC. Repositorio Institucional del CSIC
RUO. Repositorio Institucional de la Universidad de Oviedo
Repositório Científico de Acesso Aberto de Portugal (Repositórios Cientìficos)
Agência para a Sociedade do Conhecimento (UMIC)-FCT-Sociedade da Informação
instacron:RCAAP
instname
Journal of high energy physics
Journal of High Energy Physics
Journal of High Energy Physics, Springer, 2012, 11, pp.172. ⟨10.1007/JHEP11(2012)172⟩
Journal of High Energy Physics, 2012, 2012(1), 172
Journal of High Energy Physics, Vol. 1211, no.--, p. 172 (2012)
WOK
Web of Science
Repositório Institucional da UNESP
Universidade Estadual Paulista (UNESP)
instacron:UNESP
Journal of high energy physics 2012, 172 (2012). doi:10.1007/JHEP11(2012)172
JHEP
Journal of High Energy Physics, 2012, 11, pp.172. ⟨10.1007/JHEP11(2012)172⟩
Journal of High Energy Physics, Vol. 1211, p. 172 (2012)
JOURNAL OF HIGH ENERGY PHYSICS
Digital.CSIC. Repositorio Institucional del CSIC
RUO. Repositorio Institucional de la Universidad de Oviedo
Repositório Científico de Acesso Aberto de Portugal (Repositórios Cientìficos)
Agência para a Sociedade do Conhecimento (UMIC)-FCT-Sociedade da Informação
instacron:RCAAP
29 páginas, 6 figuras, 3 tablas.-- CMS Collaboration: et al.-- Open Access: This article is distributed under the terms of the Creative Commons Attribution License.
A search is performed for long-lived neutral particles decaying into a photon a
A search is performed for long-lived neutral particles decaying into a photon a
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::a0903c35486b6103f5f972208720af75