Zobrazeno 1 - 10
of 33
pro vyhledávání: '"Bolozdynya, A."'
Autor:
Akimov, D., An, P., Awe, C., Barbeau, P. S., Becker, B., Belov, V., Bernardi, I., Blackston, M. A., Bock, C., Bolozdynya, A., Browning, J., Cabrera-Palmer, B., Chernyak, D., Conley, E., Daughhetee, J., Detwiler, J., Ding, K., Durand, M. R., Efremenko, Y., Elliott, S. R., Fabris, L., Febbraro, M., Galambos, J., Gallo Rosso, A., Galindo-Uribarri, A., Green, M. P., Heath, M. R., Hedges, S., Hoang, D., Hughes, M., Iverson, E., Johnson, T., Khromov, A., Konovalov, A., Kozlova, E., Kumpan, A., Li, L., Link, J. M., Liu, J., Mann, K., Markoff, D. M., Mastroberti, J., McIntyre, M., Mueller, P. E., Newby, J., Parno, D. S., Penttila, S. I., Pershey, D., Rapp, R., Ray, H., Raybern, J., Razuvaeva, O., Reyna, D., Rich, G. C., Rimal, D., Ross, J., Rudik, D., Runge, J., Salvat, D. J., Salyapongse, A. M., Scholberg, K., Shakirov, A., Simakov, G., Sinev, G., Snow, W. M., Sosnovstsev, V., Suh, B., Tayloe, R., Tellez-Giron-Flores, K., Tolstukhin, I., Trotter, S., Ujah, E., Vanderwerp, J., Varner, R. L., Virtue, C. J., Visser, G., Wongjirad, T., Yen, Y.R., Yoo, J., Yu, C.H., Zettlemoyer, J., Zhang, S.
Publikováno v:
Physical Review
The Spallation Neutron Source (SNS) at Oak Ridge National Laboratory is a pulsed source of neutrons and, as a by-product of this operation, an intense source of pulsed neutrinos via stopped-pion decay. The COHERENT collaboration uses this source to i
Autor:
Stefano Boi, Georgy Kornakov, Miroslaw Jablonski, Fabio Catalano, Norbert Novitzky, Lokesh Kumar, Bernhard Hohlweger, John M. Jowett, Barbara Trzeciak, Diego Stocco, Rinaldo Rui, Łukasz Kamil Graczykowski, Yvonne Pachmayer, Oton Vazquez Doce, Ivan Kisel, Victor Gonzalez, Andrea Dubla, Arvind Khuntia, Alberto Baldisseri, Lee Barnby, Anar Rustamov, Alessandro Feliciello, Uliana Dmitrieva, Dr. Biswarup Paul, Salvatore De Pasquale, Jamila Butt, Masanori Ogino, Fabrizio Grosa, Lorenzo De Cilladi, Felix Reidt, Sumit Basu, Mike Sas, Jorge López, Professor David Evans, Davide Pagano, Smbat Grigoryan, Sergey Nikolaev, Leticia Cunqueiro, Borge S Nielsen, Francesca Carnesecchi, Gergely Gábor Barnaföldi, Sebastian Koryciak, Stefania Beole', Jeremy Wilkinson, Jens-Jorgen Gaardhoje, Dong Jo Kim, Krzysztof Redlich, Kristjan Gulbrandsen, Christine Nattrass, Francesca Bellini, Vladimir Kovalenko, Tomas Herman, Antonio Uras, Domenico Di Bari, Francesca Ercolessi, LUIGI DELLO STRITTO, Johan Alme, Tiziano Virgili, Andreas Mathis, ALEXANDER BOLOZDYNYA, Federico Ronchetti, David Silvermyr, Kai Schweda, Simone Ragoni, Adrian Sevcenco, Przemyslaw Karczmarczyk, Kenneth Read, Francesca Soramel, Meenakshi Sharma, Vladimir Vechernin, Andrea Ferrero, Lukas Nellen, Roman Lavicka, Sang Un Ahn, Mattia Faggin, Wladyslaw Henryk Trzaska, Syaefudin Jaelani, Raimond Snellings, Marek Gorgon, Guillaume Batigne, Paul Buehler, Rashmi Raniwala, Yury Melikyan, Luciano Ramello, Sergey Fokin, Roy Lemmon, Nicolò Jacazio, NEELIMA AGRAWAL, Sami Räsänen, Michael Winn, Daniele De Gruttola, Marie Germain, Sandro Christian Wenzel, Gianluca Usai, Marco Van Leeuwen, Luca Barioglio, Javier Castillo Castellanos, Enrico Scomparin, Anju Bhasin, Anton Alkin, Gabriele Fiorenza, Jacek Kitowski, Chiara De Martin, In-Kwon Yoo, Jun Takahashi, Serpil Yalcin Kuzu, Peter Christiansen, Antonina Rosano, Valentina Zaccolo, Paolo Camerini, Lidia Goerlich, Bartosz Balis, Alberto Martín Gago Medina, Otwinowski Jacek, Laurent Aphecetche, Chiara Pinto, Jose Luis Bazo Alba, Cesar Ceballos, Dr. Sushanta Tripathy, Guillaume Taillepied, Sean Murray, Fernando Antonio Flor, Ian Bearden, Małgorzata Janik, Rahul Ramachandran Nair, Matthew Buckland, Chiara Oppedisano, Piotr Gasik, Francesco Prino
Publikováno v:
Physical Review Letters. 128
Measurement of Prompt D0 , Λc+ , and Σc0,++(2455) Production in Proton-Proton Collisions at s=13 TeV
Autor:
Stefano Boi, Georgy Kornakov, Miroslaw Jablonski, Fabio Catalano, Norbert Novitzky, Lokesh Kumar, Bernhard Hohlweger, John M. Jowett, Marek Bombara, Diego Stocco, Rinaldo Rui, Łukasz Kamil Graczykowski, Yvonne Pachmayer, Oton Vazquez Doce, Ivan Kisel, Victor Gonzalez, Andrea Dubla, Arvind Khuntia, Alberto Baldisseri, Lee Barnby, Anar Rustamov, Alessandro Feliciello, Uliana Dmitrieva, Dr. Biswarup Paul, Salvatore De Pasquale, Jamila Butt, Masanori Ogino, Fabrizio Grosa, Lorenzo De Cilladi, Felix Reidt, James Philip Iddon, Mike Sas, Jorge López, Professor David Evans, Davide Pagano, Smbat Grigoryan, Sergey Nikolaev, Leticia Cunqueiro, Borge S Nielsen, Francesca Carnesecchi, Gergely Gábor Barnaföldi, Sebastian Koryciak, Stefania Beole', Jeremy Wilkinson, Jens-Jorgen Gaardhoje, Dong Jo Kim, Krzysztof Redlich, Thomas Peitzmann, Kristjan Gulbrandsen, Christine Nattrass, Francesca Bellini, Vladimir Kovalenko, Tomas Herman, Antonio Uras, Domenico Di Bari, Francesca Ercolessi, LUIGI DELLO STRITTO, Mohd Danish Azmi, Johan Alme, Tiziano Virgili, Andreas Mathis, ALEXANDER BOLOZDYNYA, Federico Ronchetti, David Silvermyr, Kai Schweda, Simone Ragoni, Petra Loncar, Adrian Sevcenco, Przemyslaw Karczmarczyk, Kenneth Read, Francesca Soramel, Meenakshi Sharma, Vladimir Vechernin, Andrea Ferrero, Lukas Nellen, Roman Lavicka, Sang Un Ahn, Mattia Faggin, Wladyslaw Henryk Trzaska, Syaefudin Jaelani, Raimond Snellings, Marek Gorgon, Markus Keil, Guillaume Batigne, Paul Buehler, Vladimir Zherebchevsky, Rashmi Raniwala, Yury Melikyan, Luciano Ramello, Sergey Fokin, Roy Lemmon, Anisa Khatun, Nicolò Jacazio, NEELIMA AGRAWAL, Sami Räsänen, Michael Winn, Daniele De Gruttola, Marie Germain, Gianluca Usai, Marco Van Leeuwen, Luca Barioglio, Javier Castillo Castellanos, Enrico Scomparin, Anju Bhasin, Anton Alkin, Gabriele Fiorenza, Jacek Kitowski, Chiara De Martin, In-Kwon Yoo, Jun Takahashi, Serpil Yalcin Kuzu, Peter Christiansen, Antonina Rosano, Valentina Zaccolo, Paolo Camerini, Lidia Goerlich, Bartosz Balis, Otwinowski Jacek, Laurent Aphecetche, Chiara Pinto, Cesar Ceballos, Dr. Sushanta Tripathy, Guillaume Taillepied, Sean Murray, Fernando Antonio Flor, Ian Bearden, Małgorzata Janik, Rahul Ramachandran Nair, Chiara Oppedisano, Piotr Gasik, Marcello Lunardon, Francesco Prino
Publikováno v:
Physical Review Letters. 128
Autor:
Stefano Boi, Georgy Kornakov, Miroslaw Jablonski, Fabio Catalano, Norbert Novitzky, Lokesh Kumar, Bernhard Hohlweger, John M. Jowett, Barbara Trzeciak, Marek Bombara, Diego Stocco, Rinaldo Rui, Łukasz Kamil Graczykowski, Yvonne Pachmayer, Oton Vazquez Doce, Ivan Kisel, Victor Gonzalez, Andrea Dubla, Arvind Khuntia, Alberto Baldisseri, Lee Barnby, Alexandre Suaide, Anar Rustamov, Alessandro Feliciello, Uliana Dmitrieva, Dr. Biswarup Paul, Salvatore De Pasquale, Jean Cleymans, Jamila Butt, Masanori Ogino, Fabrizio Grosa, Lorenzo De Cilladi, Felix Reidt, Sumit Basu, James Philip Iddon, Mike Sas, Jorge López, Professor David Evans, Davide Pagano, Smbat Grigoryan, Sergey Nikolaev, Leticia Cunqueiro, Borge S Nielsen, Francesca Carnesecchi, Gergely Gábor Barnaföldi, Sebastian Koryciak, Stefania Beole', Jeremy Wilkinson, Jens-Jorgen Gaardhoje, Dong Jo Kim, Krzysztof Redlich, Kristjan Gulbrandsen, Christine Nattrass, Francesca Bellini, Vladimir Kovalenko, Tomas Herman, Antonio Uras, Domenico Di Bari, Francesca Ercolessi, LUIGI DELLO STRITTO, Mohd Danish Azmi, Johan Alme, Tiziano Virgili, Andreas Mathis, ALEXANDER BOLOZDYNYA, Federico Ronchetti, David Silvermyr, Kai Schweda, Simone Ragoni, Petra Loncar, Adrian Sevcenco, Przemyslaw Karczmarczyk, Kenneth Read, Francesca Soramel, Meenakshi Sharma, Vladimir Vechernin, Andrea Ferrero, Lukas Nellen, Roman Lavicka, Sang Un Ahn, Mattia Faggin, Wladyslaw Henryk Trzaska, Syaefudin Jaelani, Raimond Snellings, Marek Gorgon, Markus Keil, Guillaume Batigne, Paul Buehler, Rashmi Raniwala, Yury Melikyan, Luciano Ramello, Marielle Chartier, Sergey Fokin, Roy Lemmon, Anisa Khatun, Nicolò Jacazio, NEELIMA AGRAWAL, Sami Räsänen, Michael Winn, Daniele De Gruttola, Marie Germain, Sandro Christian Wenzel, Gianluca Usai, Marco Van Leeuwen, Luca Barioglio, Javier Castillo Castellanos, Enrico Scomparin, Anju Bhasin, Anton Alkin, Gabriele Fiorenza, Jacek Kitowski, Chiara De Martin, Grigory Feofilov, In-Kwon Yoo, Jun Takahashi, Serpil Yalcin Kuzu, Peter Christiansen, Antonina Rosano, Valentina Zaccolo, Paolo Camerini, Lidia Goerlich, Bartosz Balis, Alberto Martín Gago Medina, Otwinowski Jacek, Laurent Aphecetche, Chiara Pinto, Jose Luis Bazo Alba, Cesar Ceballos, Dr. Sushanta Tripathy, Guillaume Taillepied, Sean Murray, Fernando Antonio Flor, Ian Bearden, Małgorzata Janik, Rahul Ramachandran Nair, Matthew Buckland, Chiara Oppedisano, Piotr Gasik, Marcello Lunardon, Francesco Prino
Publikováno v:
Physical Review Letters. 127
Autor:
Z. Buthelezi, Silvia Arcelli, Roy Crawford Lemmon, Andrea Festanti, V. Grigoriev, Robert Vertesi, Cindy Mordasini, Bjarte Kileng, M. Winn, Romain Schotter, Paolo Camerini, Sergey Voloshin, Tomas Herman, Toralf Bernhard Skaali, Eleazar Cuautle, Kamil Rafal Deja, Michael Henry Oliver, D. Miśkowiec, Peter Graham Jones, F. Torales-Acosta, G. Martínez García, Herve Borel, Smbat Grigoryan, Vladimir Zherebchevskii, Katie Leanne Graham, Alexander Adler, Piotr Jan Konopka, Gvozden Neskovic, Rainer Martin Schicker, Alessandro Balbino, Mattia Faggin, Peter Zahariev Hristov, Bruno Alessandro, Manuel Guittiere, Luciano Musa, Sudhir Raniwala, Tatiana Karavicheva, E. Fragiacomo, Ian Gardner Bearden, Milan Tkacik, R. Gupta, Alberto Collu, Peter Kalinak, Marianna Mazzilli, Adriana Telesca, Amanda Nicole Flores, Florian Herrmann, Massimo Lamanna, Solangel Rojas Torres, Andre Augustinus, Boris Batyunya, Sara Vallero, Sandro Christian Wenzel, Marta Verweij, P. G. Kuijer, Julian Wojciech Myrcha, Arthur Willem Jean Gal, Rainer Arno Ernst Renfordt, Yingchun Zhu, Alexey Kuryakin, Hannah Bossi, Sanjib Muhuri, P. Roy, Shiming Yuan, Shuaib Ahmad Khan, Vladimir Izucheev, Patrick John Steffanic, Krzysztof Redlich, Petr Nomokonov, David Horak, Rashmi Raniwala, Anantachai Lakrathok, Marco Toppi, A. G. Knospe, Madalina-Gabriela Tarzila, Yanchun Ding, Juan Manuel Mejia Camacho, Luca Quaglia, Sebastian Hornung, Claude Andre Pruneau, Sadhana Dash, Roberto Barbera, Elena Botta, Tariq Mahmoud, Evgeny Ryabinkin, Yongwook Baek, Siyu Tang, Benedikt Volkel, Anju Bhasin, G. A. Feofilov, L. Šerkšnytė, Jerome Jung, David Michael Rohr, Mauro Rogerio Cosentino, Cvetan Valeriev Cheshkov, B. Polichtchouk, Sonali Padhan, Sylvain Chapeland, Maxime Guilbaud, Markus Konrad Köhler, Philip Hauer, Rabi Soto Camacho, Teodor Siemiarczuk, Guido Alexander Willems, G. Batigne, Wan Chang, Aungshuman Zaman, A. De Falco, Adrian Fereydon Nassirpour, Martin U. Schmidt, P. Gianotti, Ø. Djuvsland, Georgy Tersimonov, Torsten Dahms, P. Vande Vyvre, Jean Willy Andre Cleymans, Maksim Melnik Storetvedt, Sonia Parmar, Mikhail Malaev, Maria Vasileiou, A. M. Rossi, Nicola Zurlo, Vladimir Kovalenko, Amelia Lindner, Dmitry Finogeev, Shiming Yang, Hira Ilyas, D. Silvermyr, Hermann Franz Degenhardt, M. Zhalov, Andrea Ferrero, A. Karasu Uysal, Ana Maria Marin, Josephina Rae Wright, Barbara Antonina Trzeciak, Feng Fan, Ionut Cristian Arsene, Paolo Giubellino, Purushottam Chakraborty, J. Porter, Rinaldo Rui, H. Pereira Da Costa, Rafael Peretti Pezzi, K. Schweda, Alice Mulliri, Biswarup Paul, Rosario Turrisi, Fabio Filippo Colamaria, Alexander D. Vasiliev, Rene Bellwied, P. La Rocca, Alberto Caliva, S. P. Sorensen, Nicolas Schmidt, Florian Jonas, Raul Arteche Diaz, M. Fusco Girard, Fabian Pliquett, Mikolaj Krzewicki, Andreas Redelbach, Xiaozhi Bai, David Karatovic, Saul Anibal Rodriguez Ramirez, Haavard Helstrup, Manuel Colocci, Sergey Evdokimov, Z. Yin, Arturo Tauro, Soyeon Cho, J. Kvapil, Syaefudin Jaelani, Zebo Tang, Alex Henri Jean Chauvin, D. De Gruttola, Evgeny Kondratyuk, Laura Fabbietti, Rosario Nania, E. López Torres, Raffaele Grosso, Mihai Petrovici, Jørgen André Lien, Daiki Sekihata, Dibakar Bauri, Pooja Pareek, William Edward Witt, Linda Vickovic, Monika Joanna Jakubowska, Antonio Trifiro, Leo Clifford Greiner, L. V. R. van Doremalen, S. R. Klein, H. J. C. Zanoli, D. Elia, Bernd Stefan Windelband, Miljenko Suljic, D. Budnikov, J. L. Klay, A. Rustamov, Barbara Jacak, Luigi Dello Stritto, Evgeny Kryshen, Aleksey M. Tikhonov, L. V. Malinina, Thomas Klemenz, Trine Spedstad Tveter, Ivan Kisel, Dirk Hutter, Andrey Zarochentsev, V. Petráček, Ruben Shahoyan, Janka Vrlakova, Shengkun Zhang, M. Rodríguez Cahuantzi, Suharyo Sumowidagdo, Mallick Dukhishyam, J.A. Mares, Jin Joo Seo, Varlen Grabski, Grazia Luparello, Caitlin Beattie, Mohammed Al-Turany, Alessandro Grelli, Laura Brittany Havener, Adam Tadeusz Wegrzynek, Bruno Espagnon, Peter Chochula, A. Harlenderova, Tuva Ora Herenui Richert, Abhi Modak, Filip Krizek, M. J. Kweon, Pablo Fierro Rojas, Ken Oyama, Iouri Belikov, Thomas Dietel, Y. Pestov, M. van Leeuwen, Bong-Hwi Lim, Mohd Danish Azmi, David Dobrigkeit Chinellato, D. L. Mihaylov, Carlos Duarte Galvan, S. Lee, A. B. Kurepin, Partha Pratim Bhaduri, Christophe Pierre Suire, Jongik Yoon, Jung-Il Song, A. Shabetai, Buddhadeb Bhattacharjee, Uliana Dmitrieva, Ola Slettevoll Groettvik, K. Gulbrandsen, Giulia Clai, Martin Vala, N. Novitzky, Kunal Garg, J. Rak, C. Hadjidakis, Boris Wagner, Pietro Cortese, Rita Sadek, Roberto Preghenella, Goran Simatovic, P. Crochet, Arseniy Shabanov, Stefan Kirsch, Felix Reidt, J. G. Contreras, Rahul Ramachandran Nair, M. Bombara, James Philip Iddon, Neelkamal Mallick, Babar Ali, Dimitra Andreou, Austin Vincent Harton, Alexander Akindinov, Vicente González, Jacopo Pazzini, Yu. V. Kharlov, A. M. Vinogradov, Deepa Thomas, Stephan Alexander Konigstorfer, Eugen Mudnic, Nima Zardoshti, Dmitry Mal'kevich, L. Cunqueiro, Julien Faivre, Alberica Toia, C. Loizides, Adela Kravcakova, B. von Haller, Maciej Slupecki, Andrei Riabov, T. Peitzmann, G. Boca, In-kwon Yoo, F. Thoresen, V. Chibante Barroso, V. Singh, Oliver Thomas Jevons, Francesco Noferini, Michael Jung, Christopher Hills, Dushmanta Sahu, Domenico Colella, T. Kollegger, S. K. Basu, Lucrezia Camilla Migliorin, Shinichi Hayashi, Sohail Musa Mahmood, Christoph Blume, Andrzej Rybicki, Kosei Yamakawa, M. Masera, Lukas Tropp, Markus Fasel, Chun-Lu Huang, C. J. Schmidt, Preeti Dhankher, W. Deng, Martin Andreas Volkl, Vladimir Samsonov, Jurgen Schukraft, Chiara Zampolli, Raghunath Sahoo, Laure Marie Massacrier, Valerie Ramillien Barret, Vladimir Belyaev, J. T. Blair, J. A. L. Martinez, Esther Bartsch, J. Castillo Castellanos, Satyabrata Kar, Victor Trubnikov, Jinjin Pan, Y. Sibiriak, Baidyanath Sahoo, Sizar Aziz, Sibaliso Mhlanga, A. M. Gago, A. Fernández Téllez, Horst Sebastian Scheid, Martin Poghosyan, Robin Albert Andre Caron, Swati Saha, Natalia Kondratyeva, Mateusz Andrzej Ploskon, Siegfried Valentin Foertsch, Qasim Waheed Malik, A. N. Mishra, Alexandru Bercuci, Petr Zavada, Christine Nattrass, Alexander Borissov, H.B. Kim, Y. J. Kwon, J. L. Bazo Alba, Ramona Lea, Jonathan Samuel Colburn, Marten Ole Schmidt, Marie Germain, Christina Markert, Przemyslaw Stefan Rokita, Dhruv Utpalkumar Dixit, Marco Giacalone, D. Peresunko, Kirill Voloshin, Sumit Kumar Saha, M. Marchisone, Federico Cindolo, Anastasia Berdnikova, Cristiane Jahnke, Rudiger Haake, Stefano Trogolo, Igor Morozov, Hiroshi Murakami, Ilya Selyuzhenkov, S. L. La Pointe, Raphael Noel Tieulent, Markus Ball, Chiara Pinto, Serhiy Senyukov, S.A. Sadovsky, S. Prasad, Michael Lettrich, D. S. D. Albuquerque, Filippo Costa, Christian Claude Kuhn, James Declan Mulligan, K. Šafařík, L. H. González-Trueba, Artem Isakov, Valentina Zaccolo, Stefano Boi, Michal Broz, K. Barth, Y. F. Ryabov, Alice Elisabeth Ohlson, Jan Honermann, G. Hamar, Bhawani Singh, Mihail Bogdan Blidaru, Luuk Vermunt, Davide Pagano, Oleg Karavichev, S. De Pasquale, Hans Rudolf Schmidt, Pietro Fecchio, M. Mohisin Khan, Borge Svane Nielsen, Muhammad Umair Naru, Xing Long Li, Pragati Sahoo, Ezra Douglas Lesser, Alexander Vodopyanov, Gabor Biro, Naghmeh Mohammadi, Panagiotis Christakoglou, Ran Xu, B.S. Onnerstad, Alberto Rotondi, Nicole Alice Martin, Joonil Lee, Taku Gunji, Yasuo Miake, Sinjini Chandra, Shreyasi Acharya, H. Appelshäuser, Johanna Stachel, Z. Moravcova, Ketil Røed, Natasha Sharma, Mikhail Ippolitov, Livia Terlizzi, A. A. Capon, Gualtiero Volpe, Alexandr Tumkin, Geun Hee Hong, J. Zhu, Jaime Norman, A. Feliciello, Sergey Nikolaev, Patrick Simon Reichelt, Benjamin Donigus, R. D. Majka, Christophe Furget, Artem Shangaraev, Pranjal Sarma, Fernando Antonio Flor, Sergey Nazarenko, Alexander Philipp Kalweit, Yuri Melikyan, Olja Dordic, Boris Rumyantsev, T. P. Sinha, Hanna Paulina Zbroszczyk, Anton Alkin, S. Gorbunov, M. H. P. Sas, Raymond James Ehlers, N. van der Kolk, Patrick Huhn, Slavka Jadlovska, Davide Caffarri, A. Ortiz Velasquez, Nicolo' Valle, Radiy Ilkaev, M. V. Ivanov, A. Roy, M. Weber, Paul Alois Buhler, Aydan Garibli, A. C. Oliveira Da Silva, Nicola Bianchi, Mustafa Anaam, Tatsuya Chujo, J. Schambach, Uzma Tabassam, Toru Sugitate, Yudi Ma, Vladimir Nikulin, Xingguo Li, Boris Hippolyte, Surya Prakash Pathak, Fouad Rami, Xinye Peng, Francesco Mazzaschi, Andrea Alici, Luca Barioglio, Brigitte Cheynis, Dai-Mei Zhou, Alexander Kluge, Mengke Cai, O. Villalobos Baillie, Christian Lippmann, Luis Gustavo Pereira, L. De Cilladi, Ionel Stan, Mohammed Hamid, N.S. Topilskaya, Yves Roland Schutz, Simone Ragoni, Shi Qiu, Jacek Tomasz Otwinowski, B. Ketzer, Filip Erhardt, E. Calvo Villar, Andrey Erokhin, Alla Maevskaya, Neelima Agrawal, Sergey Shirinkin, Andrea Dubla, Cristian Andrei, Venelin Anguelov, D. Varga, Zhanna Khabanova, Ivan Vorobyev, M. I. Martínez, G. V. Margagliotti, Meike Charlotte Danisch, Indranil Das, D. J. Kim, Hideki Hamagaki, Ejiro Naomi Umaka, Sebastien Perrin, Zubayer Ahammed, Takumi Osako, Mirko Planinic, A. Bilandzic, Luca Micheletti, Sergey Nikulin, Enrico Scomparin, Adam Tomasz Matyja, Katharina Garner, Jaehyeon Do, Franco Meddi, Dmitry Aleksandrov, Pavel Larionov, Sven Gotovac, Franck Manso, Alexandra Neagu, Chinorat Kobdaj, Alexander Szabo, P. Pillot, Anselmo Margotti, Jian Liu, Arianna Grisel Torres Ramos, Bongsoo Kim, Roman Lavicka, Lukas Lautner, M. Agnello, Raphaelle Marie Bailhache, Emily Jade Willsher, Branislav Sitar, You Zhou, N. Apadula, Mario Kruger, Sudipan De, Federico Ronchetti, Vladimir Ivanov, Z. Vilakazi, Omar Vazquez Rueda, Janet Elizabeth Seger, Kjetil Ullaland, Johan Alme, S. U. Ahn, V. J. G. Feuillard, Arturo Alejandro Menchaca-Rocha, N. De Marco, Silvia Pisano, Martino Gagliardi, Lars Bratrud, Clara Bartels, Luciano Ramello, Alexander Bolozdynya, Z. Conesa del Valle, Francesco Riggi, G. L. Usai, Pradip Kumar Sahu, L. Aphecetche, Fabrizio Grosa, Dong Jo Kim, Bernhard Hohlweger, Sean Murray, L. S. Pinsky, Ernst Hellbar, Jana Bielcikova, Panagiota Foka, D. Banerjee, G. de Cataldo, Maximiliano Puccio, Raquel Estefania Quishpe Quishpe, D. Di Bari, Dmitrii Nesterov, Tabea Maria Eder, D. A. Moreira De Godoy, Claudiu Cornel Schiaua, Andreas Michael Mathis, Ermanno Vercellin, M. A. Mazzoni, Andrea Danu, Luciana Bianchi, Massimo Angeletti, Werner Riegler, Konstantin Mikhaylov, T.H. Kim, Nikita Smirnov, Nilmoni Sarkar, Vladimir Vechernin, Yasir Ali, Jon-Are Saetre, Alessandra Fantoni, Miguel Arratia, Angela Badala, Debojit Sarkar, Q. Y. Shou, Maria Barlou, Jamila Bashir Butt, M. Jercic, Hartmut Hillemanns, Michal Meres, Tiziano Virgili, Negin Alizadehvandchali, R.J.M. Snellings, Peter Glassel, Vit Kucera, Volodymyr Yurchenko, Przemyslaw Karczmarczyk, Suman Deb, Federico Antinori, B. Erazmus, Renu Bala, D. Evans, Sudhir Pandurang Rode, Jan Musinsky, Anand Kumar Dubey, Ombretta Pinazza, Hiroki Yokoyama, Muqing Jin, Piotr Nowakowski, Silvia Delsanto, Marco Marquard, Piero Giubilato, Jan Anton Hasenbichler, Xavier Bernard Lopez, Jaroslav Bielcik, Sanchari Thakur, Ryan Patrick Hannigan, Giuseppe Simonetti, Ivan Ravasenga, Elena Rogochaya, Irais Bautista Guzman, Takuya Kumaoka, C. Ceballos Sanchez, F. Soramel, Igor Pshenichnov, Eunja Kim, M. Kim, Antonin Maire, Joakim Nystrand, Ingrid Mckibben Lofnes, Jan Figiel, Austin Robert Schmier, Evgeny Karpechev, Tomasz Trzcinski, Debasish Das, Anton Andronic, G. Aglieri Rinella, Mohammad Asif Bhat, Xiang Zhang, Gennady Zinovjev, Ralf Peter Averbeck, S. Beole, Alperen Yuncu, Hem Raj Sharma, Dieter Røhrich, Ranbir Singh, Pengyao Cui, Simon Voigt Nesbø, M. Keil, S. Sharma, Heidi Maria Rytkonen, Manish Sharma, Shafiq Ahmad, S. Das, Viljar Nilsen Eikeland, Antonio Bianchi, A. De Caro, A. Gupta, Peter Christiansen, Malgorzata Anna Janik, Florian Paul Andre Damas, Elisa Laudi, A. V. Kazantsev, L. Nellen, Jonatan Adolfsson, Alberto Baldisseri, Fabio de Moraes Canedo, Piotr Jan Gasik, Vikas Singhal, Antonino Zichichi, Guillaume Taillepied, Gian Michele Innocenti, Christos Pliatskas Stylianidis, Marcelo Gameiro Munhoz, Valeria Muccifora, A. G. Bogdanov, Vladimir Kaplin, Vytautas Vislavicius, Marek Kowalski, Friederike Bock, Gyula Bencedi, Ritsuya Hosokawa, Sanghoon Lim, Daniel Michael Muhlheim, Sebastian Dominik Koryciak, Jhuma Ghosh, Sabyasachi Siddhanta, C. Garabatos, Alberto Masoni, Antonio Uras, Elisa Meninno, Fiorella Fionda, Y. Mao, J. S. Kim, Y. Sekiguchi, Adrian Florin Mechler, Inayat Rasool Bhat, Matthew Daniel Buckland, G. Tejeda Muñoz, Thomas Michael Cormier, N. Zaviyalov, Stefan Thomas Heckel, Haidar Mas'Ud Alfanda, Hua Pei, S. K. Tripathy, J. Wiechula, W. H. Trzaska, Mohamad Tarhini, Corey James Myers, C. Oppedisano, Bedangadas Mohanty, Catalin-Lucian Ristea, Junlee Kim, Michael Karim Habib, Vitaly Loginov, Vikash Sumberia, Kirill Lapidus, Maya Hachiya Shimomura, Anton Jusko, Ivan Kralik, Miroslav Pikna, Mario Sitta, Y. Wu, Lidia Maria Gorlich, Kenneth Francis Read, Giacomo Contin, Zoltán Varga, Podist Kurashvili, Nicolo Jacazio, Z. Rescakova, Satoshi Yano, Adrian Sevcenco, Stefano Panebianco, P. F. T. Matuoka, Paolo Martinengo, Ulrich Fuchs, Corrado Gargiulo, O. Vazquez Doce, Anthony Robert Timmins, Adam Ryszard Kisiel, Mesut Arslandok, Ahsan Mehmood Khan, Michal Sumbera, A. A. P. Suaide, Roman Rogalev, Prottoy Das, Costin Grigoras, Alexei Khanzadeev, Hadi Hassan, Alexey Kurepin, Yue Shi Lai, A. Songmoolnak, Lukasz Kamil Graczykowski, F. Carnesecchi, Erin Frances Gauger, Valentina Mantovani Sarti, Y. Zhang, C. Soncco, Dmitry Serebryakov, Nikola Poljak, Premomoy Ghosh, Basanta Kumar Nandi, Sandeep Dudi, Rishat Sultanov, Sami Sakari Rasanen, Kristin Fanebust Hetland, Svetlana Kushpil, Anisa Khatun, Iwona Anna Sputowska, Nur Hussain, Antonina Rosano, Artur Furs, Adrian Liu, Vladislav Manko, Emma Gonzalez Hernandez, Alessandro Ferretti, C. De Martin, I. León Monzón, Petra Loncar, Lukas Koska, Jiyeon Kwon, M. S. Islam, C. Cicalo, R. Nayak, Petra Riedler, Johannes Lehrbach, Matteo Concas, Y. Zhi, Edgar Dominguez Rosas, Guy Paic, Susweta Biswas, Fabio Catalano, Attiq Ur Rehman, Seoyoung Noh, Motoi Inaba, Alexandru Florin Dobrin, Roberto Divia, S. Porteboeuf-Houssais, Sarita Sahoo, Volker Lindenstruth, Yvonne Chiara Pachmayer, T. J. Humanic, Purba Bhattacharya, Peter Malzacher, Dmitry Blau, Tatiana Lazareva, R. Rath, Christian Holm Christensen, Oveis Sheibani, Rune Langøy, Roberta Arnaldi, Teo Mrnjavac, A. Rakotozafindrabe, Tulika Tripathy, Gilda Scioli, Z. Akbar, T. Antičić, Germano Bonomi, D. Berenyi, Jan Jadlovsky, Lucia Anna Husova, Cristina Terrevoli, E. Nappi, Susan L. Swain, Lucas Altenkamper, Martin Kroesen, Jorge Lopez, Mihaela Gabriela Besoiu, Ara Grigoryan, Magnus Mager, Pietro Antonioli, Rachid Guernane, Luisa Cifarelli, Serpil Yalcin, Hushnud Hushnud, Susanna Costanza, Magnus Rentsch Ersdal, Edmundo Javier Garcia-Solis, Anjaly Sasikumar Menon, Annalisa Mastroserio, Jan Fiete Grosse-Oetringhaus, Lee Stuart Barnby, Igor Altsybeev, Seyong Kim, Udo Wolfgang Kebschull, Gabriele Fiorenza, Pascal Dupieux, Andrea Dainese, Sergey Fokin, Auro Prasad Mohanty, A. Di Mauro, Tim Sebastian Rogoschinski, Peter Braun-Munzinger, Bharati Naik, Sanjeev Singh Sambyal, Valeriy Pozdniakov, Ashik Ikbal Sheikh, Lukas Kreis, A. Kondratyev, E. A. R. Casula, Ralf Keidel, Torsten Alt, K. Krizkova Gajdosova, Matthias Kleiner, S. Vergara Limón, Paraskevi Ganoti, Peter Levai, Gergely Gabor Barnafoldi, Jasper Elias Parkkila, Giuseppe Mandaglio, Joshua Leon Konig, L. A. P. Moreno, Jens Robert Luhder, Ganesh Jagannath Tambave, Filippo Baruffaldi, Sergey Filchagin, Marco Bregant, Guillermo Mesa Perez, Oskari Antti Matti Saarimaki, A. D. C. Bell Hechavarria, Oleksandr Kovalenko, F. Prino, Luisa Bergmann, Thomas Janson, Wadut Shaikh, Jin-Hong Park, Henner Buesching, P. M. Jacobs, Giuseppe Trombetta, G. Conesa Balbastre, Jon Christopher Wikne, Stefania Bufalino, Gioacchino Vino, A. M. Schmah, Giacomo Bruno, Charles E. Hughes, D. Hatzifotiadou, Predrag Buncic, Laszlo Boldizsar, J. Takahashi, Monika Varga-Kofarago, Vito Manzari, Arvind Khuntia, Viktor Riabov, Stefano Piano, Michael Rudolf Ciupek, Sourav Kundu, Diego Stocco, Pascal Dillenseger, Jeremy John Wilkinson, Agneta Oskarsson, R. Lietava, Aude Marie Camille Glaenzer, Ashish Sharma, Janusz Oleniacz, R. Alfaro Molina, Y. Berdnikov, Ana Vargas, Marielle Chartier, Dagmar Adamová, J. W. Harris, Seyed Farid Taghavi, Klaus Johannes Reygers, Dominik Voscek, Silvia Masciocchi, J. de Cuveland, S. Ghosh, Ophelie Bugnon, Kenta Shigaki, Sukalyan Chattopadhyay, Marcello Lunardon, Svetlana Belokurova, Christoph Mayer, Y. L. Yamaguchi, J. Saini, C. Klein-Bösing, R. H. Munzer, Stephan Friedrich Stiefelmaier, A. S. Nyanin, Amalia Pop, F. Bellini, Giulio Eulisse, Kilian Eberhard Schwarz, Imrich Szarka, Nicole Bastid, Jeongsu Bok, O. Matonoha, Masanori Ogino, Marian Krivda, Sebastian Adam Bysiak, Latchezar Betev, J. J. Gaardhøje, Grzegorz Andrzej Wilk, Matthias Richter, J. P. Wessels, J. R. A. Garcia, G. Herrera Corral, Lokesh Kumar, Georgui Kornakov, Jochen Klein, Sergey Kiselev, Andreas Morsch, M. R. Haque, Shingo Sakai
Publikováno v:
Physical Review C. 104
Autor:
Rosario Turrisi, Wenjing Deng, Evgeny Kondratyuk, Tatiana Lazareva, Christian Holm Christensen, Hikari Murakami, Jørgen André Lien, William Edward Witt, Paolo Giubellino, Pierre Vande Vyvre, Philippe Crochet, Jaehyun Kim, Luigi Dello Stritto, In Kwon Yoo, Adam Tadeusz Wegrzynek, Sarah Louise La Pointe, Germano Bonomi, Alberto Martin Gago Medina, Bruno Espagnon, Ola Slettevoll Groettvik, Jan Jadlovsky, Shi Qiu, Jochen Klein, Jacek Tomasz Otwinowski, Oton Vazquez Doce, Zhanna Khabanova, Alexander Bolozdynya, Youngil Kwon, Julian Wojciech Myrcha, Arthur Willem Jean Gal, Laura Serksnyte, Rainer Arno Ernst Renfordt, Lucia Anna Husova, Andrey Zarochentsev, Petr Nomokonov, Liudmila Malinina, Trine Spedstad Tveter, Gianluca Aglieri Rinella, Ivan Kisel, David Horak, Rashmi Raniwala, Anantachai Lakrathok, Norbert Novitzky, Luca Quaglia, Sebastian Hornung, Claude Andre Pruneau, Lucas Altenkamper, Dmitry Budnikov, Roberto Barbera, Elena Botta, Zhongbao Yin, Jerome Jung, Igor Pshenichnov, Ramona Lea, Jonathan Samuel Colburn, Marten Ole Schmidt, I. Das, Yitao Wu, Hadi Hassan, Chiara Pinto, Philip Hauer, Ingrid Mckibben Lofnes, Rabi Soto Camacho, Jan Figiel, Alperen Yuncu, Claudiu Cornel Schiaua, Jose Luis Bazo Alba, Pablo Fierro Rojas, Maciej Slupecki, Jens Joergen Gaardhoeje, Ana Maria Marin, Klaus Barth, Andrea Danu, Guillaume Batigne, Massimo Angeletti, Deepa Thomas, Sukalyan Chattopadhyay, Marcello Lunardon, Anju Bhasin, Marco Giacalone, Alexandre Alarcon Do Passo Suaide, Min Jung Kweon, Alexander Akindinov, Kai Oliver Schweda, Robin Albert Andre Caron, Justin Thomas Blair, Somnath Kar, Volodymyr Yurchenko, Michael Andreas Winn, Renu Bala, Alberto Baldisseri, Andrea Ferrero, Amalia Pop, James Declan Mulligan, Guy Paic, Yury Sibiryak, Yury Ryabov, Ulrich Fuchs, Corrado Gargiulo, Antonio Ortiz Velasquez, Kunal Garg, Maximiliano Puccio, Raimond Snellings, Haidar Mas'Ud Alfanda, Lucrezia Camilla Migliorin, Seoyoung Noh, Roman Rogalev, Prottoy Das, Omar Vazquez Rueda, Barbara Ewa Erazmus, Rachid Guernane, Roy Crawford Lemmon, Imrich Szarka, Minjung Kim, Jun Takahashi, Nicole Bastid, Jinjin Pan, Yury Melikyan, Jana Bielcikova, Tomas Herman, Roberto Divia, Fabian Pliquett, Mikolaj Krzewicki, Raffaele Grosso, Michael Henry Oliver, Laurent Bernard Aphecetche, Herve Borel, Michael Jung, Miljenko Suljic, Beomkyu Kim, Andrea Dubla, Bruno Alessandro, Sudhir Raniwala, Tatiana Karavicheva, Denise Aparecida Moreira De Godoy, Nikolai Smirnov, Mario Rodriguez Cahuantzi, Sandro Christian Wenzel, Mauro Rogerio Cosentino, Sheetal Sharma, Sumit Basu, Nora De Marco, Fernando Torales Acosta, Yvonne Chiara Pachmayer, Alessandro Feliciello, Purba Bhattacharya, Yifei Zhang, Jeongsu Bok, Raphael Noel Tieulent, Dmitry Yurevich Peresunko, Ankhi Roy, Yue Shi Lai, Annalisa De Caro, Erin Frances Gauger, Vit Kucera, Premomoy Ghosh, Konstantin Mikhaylov, Jose Ruben Alfaro Molina, Robert Vertesi, Markus Ball, Bjarte Kileng, Chun-Lu Huang, Ionel Stan, Mohammed Hamid, Mohd Danish Azmi, Peter Malzacher, Sebastian Adam Bysiak, Latchezar Betev, Igor Morozov, Syaefudin Jaelani, Laura Fabbietti, J. W. Harris, Seyed Farid Taghavi, Jose Garabatos Cuadrado, Pietro Cortese, Rita Sadek, Andrei Riabov, Silvia Arcelli, Dariusz Czeslaw Miskowiec, Lucas Anne Vermunt, Bedangadas Mohanty, Junlee Kim, Taesoo Kim, Maya Hachiya Shimomura, Edith Zinhle Buthelezi, Livio Bianchi, Auro Prasad Mohanty, Markus Konrad Kohler, Przemyslaw Karczmarczyk, Suman Deb, Federico Antinori, Ejiro Naomi Umaka, Austin Robert Schmier, Alexey Bogdanov, Sergey Sadovskiy, Fabio Filippo Colamaria, Georgui Kornakov, Nataliya Topilskaya, Thorsten Sven Kollegger, Christopher Hills, Dushmanta Sahu, Domenico Colella, Dibakar Bauri, Annalisa Mastroserio, Debasish Das, R. J. Ehlers, Anisa Khatun, Iwona Anna Sputowska, Nur Hussain, Emma Gonzalez Hernandez, Alessandro Ferretti, Federico Cindolo, Meike Charlotte Danisch, Manuel Colocci, Kirill Lapidus, Ran Xu, Xiaozhi Bai, Haavard Helstrup, Gines Martinez-Garcia, Vladimir Samsonov, Grazia Luparello, Caitlin Beattie, Paraskevi Ganoti, Eleazar Cuautle Flores, Victor Gonzalez, Randhir Singh, Goran Simatovic, Giuseppe Simonetti, Petr Zavada, Christina Markert, Przemyslaw Stefan Rokita, Dhruv Utpalkumar Dixit, Oliver Thomas Jevons, Sizar Aziz, Giacinto de Cataldo, Anton Jusko, Ivan Kralik, Miroslav Pikna, Michael Karim Habib, Mario Sitta, Jan Musinsky, Neelima Agrawal, Corrado Cicalo, Zhi Yu, Alexei Khanzadeev, Takumi Osako, Ombretta Pinazza, Silvia Masciocchi, Cindy Mordasini, Ranbir Singh, Shaista Khan, Jinsook Kim, Romain Schotter, Paolo Camerini, Sergey Voloshin, Kamil Rafal Deja, Johannes Lehrbach, Ivan Ravasenga, Ya Zhu, Ralf Peter Averbeck, Katie Leanne Graham, Xinye Peng, Tim Sebastian Rogoschinski, Mattia Faggin, S. T. Heckel, Peter Braun-Munzinger, Sanjeev Singh Sambyal, Robert Helmut Munzer, Yury Kharlov, Luciano Musa, Mengke Cai, Piotr Nowakowski, Alena Gromada, Christian Lippmann, Luis Gustavo Pereira, Johanna Stachel, Jaehyeon Do, F. Bock, Oeystein Djuvsland, Yajun Mao, Attiq Ur Rehman, Milan Tkacik, Anders Garritt Knospe, Motoi Inaba, Iouri Belikov, Thomas Dietel, Ganesh Jagannath Tambave, Ophelie Bugnon, Kenta Shigaki, Roman Lietava, D. H. Kim, Ayben Karasu Uysal, Francesca Carnesecchi, Luis Alberto Perez Moreno, Gabor Biro, Peter Graham Jones, Sean Murray, M. Mohisin Khan, Borge Svane Nielsen, Simon Voigt Nesbø, You Zhou, Mario Kruger, Lukasz Kamil Graczykowski, Viljar Nilsen Eikeland, Giacomo Contin, Valentina Mantovani Sarti, Alexander Borissov, Vladislav Grigoryev, Peter Zahariev Hristov, Smbat Grigoryan, Jin Hee Yoon, Valeriy Pozdniakov, Ken Oyama, Gvozden Neskovic, Himanshu Sharma, Svetlana Belokurova, Jonatan Adolfsson, Amanda Nicole Flores, Gian Michele Innocenti, Jogender Saini, Christos Pliatskas Stylianidis, Christian Schmidt, Bhawani Singh, Mihail Bogdan Blidaru, Zoltán Varga, Rainer Martin Schicker, Anik Gupta, Laure Marie Massacrier, Christine Nattrass, Carlos Soncco Meza, Malgorzata Anna Janik, Andrey Erokhin, Ashik Ikbal Sheikh, Lukas Kreis, Andrey Vasiliev, Zaenal Akbar, Alexander Adler, Hushnud Hushnud, Alexander Nyanin, Marta Verweij, Alexander Szabo, Filip Krizek, Antonio Di Mauro, Federico Ronchetti, Basanta Kumar Nandi, Henner Buesching, Enrico Scomparin, Giuseppe Bruno, Cvetan Valeriev Cheshkov, Ildefonso Leon Monzon, Radiy Ilkaev, Surya Prakash Pathak, Emily Jade Willsher, Branislav Sitar, Manuel Guittiere, Fouad Rami, Vladimir Izucheev, Serpil Yalcin Kuzu, David H. Evans, Stephan Friedrich Stiefelmaier, Antonio Carlos Oliveira da Silva, Massimiliano Marchisone, Ernesto Calvo Villar, Martino Gagliardi, Clara Bartels, Marc Weber, Paulus Gerardus Kuijer, Alexandru Florin Dobrin, Andrea Festanti, Sohail Musa Mahmood, Serhiy Senyukov, Susanna Costanza, Adrian Sevcenco, Barthelemy von Haller, Yasuo Miake, Sinjini Chandra, Vojtech Petracek, David Michael Rohr, Christoph Blume, Andrzej Rybicki, Michelangelo Agnello, Rutuparna Rath, Debjani Banerjee, Elisa Laudi, R Jefferson Porter, Ralf Keidel, Piotr Jan Konopka, Artem Shangaraev, Alessandro Balbino, Stefano Panebianco, Giulio Eulisse, Kilian Eberhard Schwarz, Satoshi Yano, Janet Elizabeth Seger, Bernhard Skaali, Soren Pontoppidan Sorensen, Sanghoon Lim, Sergey Shirinkin, Sidharth Kumar Prasad, Kristin Fanebust Hetland, Svetlana Kushpil, Antonina Rosano, Abhi Modak, Kjetil Ullaland, Lars Bratrud, Boris Batyunya, Magnus Rentsch Ersdal, Florian Herrmann, Massimo Lamanna, Paola La Rocca, Edmundo Javier Garcia-Solis, Francesco Riggi, Gianluigi Boca, Fabrizio Grosa, Anna Onnerstad, Panagiota Foka, Bharati Naik, Stefan Kirsch, Shiming Yuan, Mario Ivan Martinez Hernandez, Ranjit Nayak, Thomas Klemenz, Solangel Rojas Torres, Jan Rak, Rahul Ramachandran Nair, Bernhard Hohlweger, Andre Augustinus, Kosei Yamakawa, Diego Stocco, Aaron Allan Capon, Aditya Nath Mishra, Fernando Antonio Flor, Peter Levai, Davide Caffarri, Nicolo' Valle, Anar Rustamov, Esther Bartsch, Arnon Songmoolnak, Fiorella Maria Celeste Fionda, Monika Varga-Kofarago, Daniel Berenyi, Tome Anticic, Sergey Nikulin, Wladyslaw Henryk Trzaska, Madalina-Gabriela Tarzila, Philippe Pillot, Baidyanath Sahoo, Antonin Maire, Mohammad Al-Turany, D. Di Bari, R. Haake, Anastasia Berdnikova, Saikat Biswas, Jacopo Pazzini, Nima Zardoshti, Sang Un Ahn, Artem Isakov, Fabio de Moraes Canedo, Sandeep Dudi, G. Bencedi, Piotr Jan Gasik, Vikas Singhal, Paolo Martinengo, Antonino Zichichi, Jorge Andres Lopez Lopez, Guillaume Taillepied, Stefano Trogolo, Francesco Noferini, Supriya Das, Sanjib Muhuri, Antonio Uras, Stefania Beole, Sudhir Pandurang Rode, Stefano Piano, Michael Rudolf Ciupek, Sourav Kundu, Dmitrii Nesterov, Peter Chochula, Tabea Maria Eder, Gergely Gabor Barnafoldi, Ketil Roeed, Evgeny Ryabinkin, Swati Saha, Hiroki Yokoyama, Marcelo Gameiro Munhoz, Werner Riegler, Rosario Nania, Se Yong Kim, Amelia Lindner, Marco Toppi, Adela Kravcakova, Subhasis Chattopadhyay, Meenakshi Sharma, Jeremy John Wilkinson, Preeti Dhankher, Jennifer Lynn Klay, Yury Pestov, Tariq Mahmoud, Sylvain Chapeland, Rishat Sultanov, Anjaly Sasikumar Menon, Orlando Villalobos Baillie, Jan Fiete Grosse-Oetringhaus, Victor Jose Gaston Feuillard, Andrea Alici, Maxime Guilbaud, Wan Chang, Patrick Simon Reichelt, Anthony Robert Timmins, Sergey Nazarenko, Valeria Muccifora, Partha Pratim Bhaduri, Adam Ryszard Kisiel, Felix Reidt, Christophe Pierre Suire, Gerardo Antonio Herrera Corral, Vasco Miguel Chibante Barroso, Luca Barioglio, Brigitte Cheynis, Hermann Franz Degenhardt, Ailec Bell Hechavarria, Raul Arteche Diaz, Guido Alexander Willems, Artur Furs, Martin Andreas Volkl, Vladislav Manko, Nachiketa Sarkar, Vladimir Kaplin, Martin Vala, Taejun Kim, Petra Loncar, Igor Altsybeev, Sergey Kiselev, Nicolas Schmidt, Davide Pagano, Vladimir Belyaev, Dmitry Blau, Pritam Chakraborty, Jiri Mares, Dmitry Finogeev, Valentina Zaccolo, Krzysztof Redlich, Taku Gunji, Yanchun Ding, Sergey Gorbunov, Yuko Sekiguchi, Sami Sakari Rasanen, Juan Manuel Mejia Camacho, Stefano Boi, Michal Broz, A. Matyja, Janusz Oleniacz, Rene Bellwied, Francesco Prino, Alexander Schmah, Boris Polishchuk, Natasha Sharma, Neelkamal Mallick, Alberto Rotondi, Vytautas Vislavicius, Hans Rudolf Schmidt, Andrey Kondratyev, Giacomo Volpe, C. Ceballos Sanchez, Rinaldo Rui, Yves Roland Schutz, Jesus Guillermo Contreras Nuno, Evgeny Karpechev, Tomasz Trzcinski, Guillermo Tejeda Munoz, Costin Grigoras, Marek Kowalski, Anselmo Margotti, Grigorii Feofilov, Dimitra Andreou, Austin Vincent Harton, David Karatovic, Saul Anibal Rodriguez Ramirez, Raghunath Sahoo, Andrea Rossi, Valerie Ramillien Barret, Silvia Pisano, Adrian Fereydon Nassirpour, Tinku Sarkar Sinha, Ivan Vorobyev, Martin U. Schmidt, Zuzana Moravcova, Sergey Evdokimov, Lukas Koska, Laura Helena Gonzalez Trueba, Salvatore De Pasquale, Teodor Siemiarczuk, Alexandre Shabetai, Jiyeon Kwon, Sanjay K. Ghosh, Oleg Karavichev, Anders Nils Erik Oskarsson, Danilo Silva De Albuquerque, Georgy Tersimonov, Nicole Apadula, Daniel Michael Muhlheim, Udo Wolfgang Kebschull, Sebastian Dominik Koryciak, Gabriele Fiorenza, Jin Joo Seo, Jhuma Ghosh, Patrick Huhn, Freja Thoresen, Chiara de Martin, A. R. Redelbach, S. R. Klein, Oveis Sheibani, Alessandro Grelli, Rune Langøy, Roberta Arnaldi, Florian Jonas, Pascal Dupieux, Andrea Dainese, Sergey Fokin, Slavka Jadlovska, Naomi van der Kolk, Klaus Johannes Reygers, Paul Alois Buhler, Aydan Garibli, Teo Mrnjavac, Pragati Sahoo, Jihye Song, Dominik Voscek, Rafael Peretti Pezzi, Monika Joanna Jakubowska, Cristian Andrei, Josephina Rae Wright, Feng Fan, Jens Wiechula, Markus Keil, Venelin Anguelov, Eugen Mudnic, Raquel Estefania Quishpe Quishpe, Dukhishyam Mallick, Alessandra Fantoni, Angela Badala, Torsten Alt, Michael Lettrich, Christian Klein-Boesing, Zuzana Jakubcinova, Aude Marie Camille Glaenzer, Sonia Parmar, Leticia Cunqueiro Mendez, Domenico Elia, Mikhail Ippolitov, Livia Terlizzi, Sabyasachi Siddhanta, Alberto Collu, Hartmut Hillemanns, Xiaoming Zhang, Pranjal Sarma, Petra Riedler, Anatoly Tikhonov, Edgar Dominguez Rosas, Prottay Das, Tatsuya Chujo, Ilya Selyuzhenkov, K. Krizkova Gajdosova, Evgeny Kryshen, Carlos Duarte Galvan, Tulika Tripathy, Matthias Kleiner, Gilda Scioli, Benjamin Donigus, Siegfried Valentin Foertsch, Hugo Denis Antonio Pereira Da Costa, Giulio Usai, Mesut Arslandok, Alberto Masoni, Dirk Hutter, Marielle Chartier, Jamila Bashir Butt, Buddhadeb Bhattacharjee, Ernesto Lopez Torres, Boris Wagner, Anand Kumar Dubey, Muqing Jin, Jakub Kvapil, Arturo Fernandez Tellez, Sergio Vergara Limon, Sanchari Thakur, Paula Fernanda Toledo Matuoka, Laura Brittany Havener, Gergoe Hamar, Maria Vasileiou, Eun Joo Kim, Alexander Vinogradov, Nicola Zurlo, Fabio Catalano, Vladimir Kovalenko, Shiming Yang, Boris Rumyantsev, Luca Micheletti, Despina Hatzifotiadou, Jasper Elias Parkkila, Pradip Kumar Roy, Sudipan De, Shinichi Hayashi, Roberto Preghenella, Ahsan Mehmood Khan, Matteo Concas, Harald Appelshaeuser, Zebo Tang, Dieter Roehrich, Linda Vickovic, Nicolo Jacazio, Muhammad Umair Naru, Rihan Haque, Dagmar Adamová, Hira Ilyas, Xing Long Li, Jaime Norman, Franco Meddi, Dmitry Aleksandrov, Pavel Larionov, Alexander Kurepin, Franck Manso, Alexandra Neagu, Lukas Lautner, Sarita Sahoo, Giuseppe Mandaglio, Christian Claude Kuhn, Chinorat Kobdaj, Raphaelle Marie Bailhache, Elisa Meninno, Guillermo Mesa Perez, Shreyasi Acharya, Michal Sumbera, Joshua Leon Konig, Leo Clifford Greiner, Alla Maevskaya, Masanori Ogino, Arianna Grisel Torres Ramos, Alexey Kurepin, Sergey Nikolaev, Thomas Peitzmann, Oleksandr Kovalenko, Mirko Planinic, Adrian Florin Mechler, Marie Germain, Nicola Bianchi, Christoph Mayer, Jens Robert Luhder, Mustafa Anaam, Lee Stuart Barnby, Ermanno Vercellin, Ritsuya Hosokawa, Wadut Shaikh, Giuseppe Trombetta, Marian Krivda, Alice Elisabeth Ohlson, Johann Joachim Schambach, Ian Gardner Bearden, Daiki Sekihata, Filippo Baruffaldi, Richard Daniel Majka, Jungeol Kim, Constantinos Loizides, Pradip Kumar Sahu, Katharina Garner, Sergey Filchagin, Marco Bregant, Peter Martin Jacobs, Ravindra Singh, Sagarika Swain, Piero Giubilato, Jon Christopher Wikne, Hideki Hamagaki, Nikolay Zavyalov, Vladimir Zherebchevskii, Grzegorz Andrzej Wilk, Alessandro De Falco, Gioacchino Vino, Charles E. Hughes, Kirill Voloshin, Ramni Gupta, Oskari Antti Matti Saarimaki, Dong Jo Kim, Jan Honermann, Jan Anton Hasenbichler, Xavier Bernard Lopez, Jaroslav Bielcik, Ryan Patrick Hannigan, Matthias Richter, Ezra Douglas Lesser, Alexander Vodopyanov, Peter Glassel, Francesca Bellini, Elena Rogochaya, Alexandr Tumkin, Silvia Delsanto, Enrico Fragiacomo, Predrag Buncic, Irais Bautista Guzman, Laszlo Boldizsar, Naghmeh Mohammadi, David Dobrigkeit Chinellato, Luisa Bergmann, Geun Hee Hong, Lukas Nellen, David Olle Rickard Silvermyr, Dmitry Mal Kevich, Paola Gianotti, James Philip Iddon, Alexey Kuryakin, Hannah Bossi, Dmitry Serebryakov, Nikola Poljak, Torsten Dahms, Peter Kalinak, Andry Malala Rakotozafindrabe, Marianna Mazzilli, Vladimir Ivanov, Vito Manzari, Ante Bilandzic, Jacobb Lee Martinez, Tuva Ora Herenui Richert, Arvind Khuntia, Viktor Riabov, Thomas Janson, Siyu Tang, Debojit Sarkar, Adriana Telesca, Patrick John Steffanic, Vivek Singh, Ji-Young Kim, Joakim Nystrand, Peter Christiansen, Anton Andronic, Lawrence Pinsky, Matthew Daniel Buckland, Seongjoo Lee, Martin Kroesen, Thomas Michael Cormier, Lokesh Kumar, Oliver Matonoha, Gustavo Conesa Balbastre, Benedikt Volkel, Heidi Maria Rytkonen, Mikhail Malaev, Sushanta Tripathy, Michal Meres, Tiziano Virgili, Markus Fasel, Ionut Cristian Arsene, Bernhard Franz Ketzer, Mihaela Gabriela Besoiu, Xiaomei Li, Cristina Terrevoli, Antonio Bianchi, Yaroslav Berdnikov, Mikhail Zhalov, Alwina Ruixin Liu, Florian Paul Andre Damas, Arturo Tauro, Alberica Toia, Soyeon Cho, A. Alkin, Magnus Mager, Hua Pei, Pietro Antonioli, Luisa Cifarelli, Andreas Morsch, Qiye Shou, Antonio Trifiro, Y. Yamaguchi, Shingo Sakai, Martin Poghosyan, Barbara Jacak, Alexander Philipp Kalweit, Miguel Ignacio Arratia Munoz, Uliana Dmitrieva, Francesco Mazzaschi, Christophe Furget, Jean Willy Andre Cleymans, Volker Lindenstruth, Francesca Soramel, Barbara Antonina Trzeciak, Alberto Caliva, Henrique Jose Correia Zanoli, Dezso Varga, Alex Henri Jean Chauvin, D. De Gruttola, Mihai Petrovici, Ara Grigoryan, Pooja Pareek, Bernd Stefan Windelband, Varlen Grabski, Bong-Hwi Lim, Lukas Tropp, Cynthia Marie Hadjidakis, Horst Sebastian Scheid, Natalia Kondratyeva, Mateusz Andrzej Ploskon, Filippo Costa, Suharyo Sumowidagdo, Marian Ivanov, Vladimir Nikulin, Boris Hippolyte, Javier Ernesto Castillo Castellanos, Alexander Kluge, Jian Liu, Sebastien Perrin, Zubayer Ahammed, Giacomo Vito Margagliotti, Dimitar Lubomirov Mihaylov, Johan Alme, Luciano Ramello, Daicui Zhou, Ester Anna Rita Casula, Bushra Ali, Sarah Julie Porteboeuf, Maria Barlou, Pascal Raisig, Negin Alizadehvandchali, Sibaliso Mhlanga, Qasim Waheed Malik, Alexandru Bercuci, Hyeonjoong Kim, Joonil Lee, Thomas Humanic, Uzma Tabassam, Mike Henry Petrus Sas, Simone Ragoni, Sven Gotovac, Zabulon Vilakazi, Roman Lavicka, Arturo Alejandro Menchaca-Rocha, Marek Bombara, Ernst Hellbar, Andreas Michael Mathis, Vladimir Vechernin, Yasir Ali, Jon-Are Saetre, Eugenio Nappi, Kristjan Herlache Gulbrandsen, Johannes Peter Wessels, Ali Zaman, Giulia Clai, Marco Marquard, Lorenzo de Cilladi, Takuya Kumaoka, Aurora Diozcora Vargas Trevino, Lennart van Doremalen, Mohammad Asif Bhat, Gennady Zinovjev, Sadhana Dash, Pengyao Cui, Nicole Alice Martin, Chiara Zampolli, Sara Vallero, Marko Jercic, Andrey Kazantsev, Inayat Rasool Bhat, Sumit Kumar Saha, Jan de Cuveland, Sonali Padhan, Massimo Masera, Maksim Melnik Storetvedt, Mario Fusco Girard, Shakeel Ahmad, Mohamad Tarhini, Cristiane Jahnke, Alice Mulliri, Biswarup Paul, Corey James Myers, Catalin-Lucian Ristea, Alessandra Maria Mazzoni, Ruben Shahoyan, Yu-Gang Ma, Janka Vrlakova, Karel Safarik, Arseniy Shabanov, Stephan Alexander Konigstorfer, Jurgen Schukraft, Vitaly Loginov, Victor Trubnikov, Vikash Sumberia, Jesus Ricardo Alvarado Garcia, Marco van Leeuwen, Yongwook Baek, Lidia Maria Gorlich, Kenneth Francis Read, Zaida Conesa del Valle, Stefania Bufalino, Julien Faivre, Song Zhang, Podist Kurashvili, Pietro Fecchio, Panagiotis Christakoglou, Jonghan Park, Samsul Islam, Olja Dordic, Hanna Paulina Zbroszczyk, Toru Sugitate, Anjali Sharma, Chiara Oppedisano, Junjie Zhu, Filip Erhardt
Publikováno v:
Physical Review Letters. 127
The prompt production of the charm baryon Λ c + and the Λ c + / D 0 production ratios were measured at midrapidity with the ALICE detector in p p and p -Pb collisions at s NN = 5.02 TeV . These new measurements show a clear decrease of the Λ c + /
Autor:
A. Bilandzic, Luca Micheletti, Franco Meddi, Dmitry Aleksandrov, Pavel Larionov, Franck Manso, Alexandra Neagu, C. D. Anson, Stefan Thomas Heckel, Haidar Mas'Ud Alfanda, Chinorat Kobdaj, Sudipan De, Z. Conesa del Valle, Federico Cindolo, W. H. Trzaska, Rosario Nania, Dong Jo Kim, Bedangadas Mohanty, Silvia Pisano, G. de Cataldo, Raquel Estefania Quishpe Quishpe, Aleksey M. Tikhonov, Alessandra Fantoni, Angela Badala, Vladimir Zherebchevskii, Junlee Kim, Michael Karim Habib, M. Bombara, James Philip Iddon, Fatiha Lehas, R. Gupta, Peter Kalinak, Boris Batyunya, Shiming Yuan, Marianna Mazzilli, Babar Ali, Hartmut Hillemanns, Anand Kumar Dubey, Miguel Arratia, Michal Meres, Tiziano Virgili, Dimitra Andreou, Adriana Telesca, Patrick John Steffanic, Cvetan Valeriev Cheshkov, Evgeny Ryabinkin, Yongwook Baek, G. Batigne, Amelia Lindner, Dmitry Finogeev, Muqing Jin, Sanchari Thakur, Zoltán Varga, Adrian Sevcenco, Stefano Panebianco, Shi Qiu, M. Mohisin Khan, Borge Svane Nielsen, Krystian Roslon, Z. Yin, Syaefudin Jaelani, E. Fragiacomo, Ian Gardner Bearden, Yingchun Zhu, Jacek Tomasz Otwinowski, Zhanna Khabanova, Mesut Arslandok, Alexei Khanzadeev, P. Pillot, Rene Bellwied, C. Ceballos Sanchez, Przemyslaw Karczmarczyk, Suman Deb, Federico Antinori, Anju Bhasin, J. de Cuveland, S. Ghosh, G. A. Feofilov, Sukalyan Chattopadhyay, Marcello Lunardon, Ahsan Mehmood Khan, Silvia Arcelli, Alexey Kuryakin, Hannah Bossi, M. Zhalov, Siyu Tang, Andrea Ferrero, Bongsoo Kim, Nima Zardoshti, Jan Musinsky, Alexander Akindinov, Vicente González, Artem Shangaraev, Fabian Pliquett, Mikolaj Krzewicki, Ombretta Pinazza, Hiroki Yokoyama, Florian Jonas, Raffaele Grosso, Miljenko Suljic, Piotr Nowakowski, Shuaib Ahmad Khan, A. B. Kurepin, Laura Fabbietti, Jongik Yoon, Aungshuman Zaman, Himani Bhatt, Ionut Cristian Arsene, Arturo Tauro, Ankita Goswami, You Zhou, L. Cunqueiro, Baidyanath Sahoo, H.B. Kim, Michal Sumbera, A. A. P. Suaide, Christoph Mayer, Y. L. Yamaguchi, J. Saini, R. H. Munzer, A. De Falco, Hadi Hassan, Daiki Sekihata, Alexey Kurepin, Benedikt Volkel, P. F. T. Matuoka, Mikhail Malaev, Ulrich Fuchs, Corrado Gargiulo, Dibakar Bauri, D. A. Moreira De Godoy, E. Stenlund, Rudiger Haake, Stefano Trogolo, A. Feliciello, Monika Joanna Jakubowska, Adrian Fereydon Nassirpour, Martin U. Schmidt, A. Karasu Uysal, Daniel Michael Muhlheim, Soyeon Cho, J. Kvapil, Roman Rogalev, Prottoy Das, Dirk Hutter, Antonio Trifiro, Claudiu Cornel Schiaua, Amalia Pop, Imrich Szarka, Nicole Bastid, P. Gianotti, Ø. Djuvsland, Torsten Dahms, P. Vande Vyvre, Mallick Dukhishyam, Austin Vincent Harton, Patrick Simon Reichelt, Sergey Nazarenko, J.A. Mares, M. Rodríguez Cahuantzi, Suharyo Sumowidagdo, Andrea Danu, M. J. Kweon, Massimo Angeletti, Jeongsu Bok, Jhuma Ghosh, Sabyasachi Siddhanta, Purushottam Chakraborty, Sonia Parmar, Shengkun Zhang, D. Budnikov, Yue Shi Lai, Eunja Kim, D. L. Mihaylov, Kunal Garg, C. Garabatos, Paolo Camerini, Sergey Voloshin, M. Agnello, Raphaelle Marie Bailhache, Luca Barioglio, Brigitte Cheynis, Carsten Klein, Antonin Maire, Krzysztof Redlich, Eugen Mudnic, Julien Faivre, C. J. Schmidt, F. Carnesecchi, Jinjin Pan, R.J.M. Snellings, Sebastian Adam Bysiak, Yanchun Ding, C. Soncco, J. L. Klay, A. Rustamov, Barbara Jacak, Piero Giubilato, Grazia Luparello, Caitlin Beattie, Latchezar Betev, J. J. Gaardhøje, Trine Spedstad Tveter, Ivan Kisel, Jung-Il Song, Uliana Dmitrieva, A. Songmoolnak, Lukasz Kamil Graczykowski, Peter Chochula, D. J. Kim, Alberica Toia, Hideki Hamagaki, Anselmo Margotti, Alla Maevskaya, Alberto Masoni, Volodymyr Yurchenko, Ermanno Vercellin, Christophe Pierre Suire, Renu Bala, Christoph Blume, Erin Frances Gauger, Mohammed Al-Turany, Laura Brittany Havener, A. Shabetai, J. Castillo Castellanos, Fiorella Fionda, Y. Sibiriak, D. Miśkowiec, N. Novitzky, Vladimir Belyaev, J. T. Blair, M. I. Martínez, P. Bartalini, Valentina Mantovani Sarti, Pietro Cortese, Paolo Giubellino, M. A. Mazzoni, Maria Vasileiou, A. M. Rossi, J. R. A. Garcia, Andrzej Rybicki, Kosei Yamakawa, Georgui Kornakov, Dmitry Serebryakov, Nikola Poljak, Y. Mao, Filip Krizek, A. M. Gago, Pablo Fierro Rojas, Ken Oyama, Raphael Noel Tieulent, Debojit Sarkar, Peter Glassel, Vit Kucera, Davide Pagano, Nicola Zurlo, Laure Marie Massacrier, Esther Bartsch, Vladimir Kovalenko, Shiming Yang, Teodor Siemiarczuk, Premomoy Ghosh, Y. J. Kwon, A. M. Vinogradov, Ilya Selyuzhenkov, S. L. La Pointe, J. S. Kim, Oleg Karavichev, Austin Robert Schmier, Adrian Florin Mechler, S. De Pasquale, Jan Anton Hasenbichler, Xavier Bernard Lopez, Jaroslav Bielcik, Peter Zahariev Hristov, Debasish Das, Sami Sakari Rasanen, Silvia Delsanto, M. van Leeuwen, Hira Ilyas, Ranbir Singh, Oliver Thomas Jevons, Mirko Planinic, Sizar Aziz, Markus Ball, Jeremy John Wilkinson, S.A. Sadovsky, Basanta Kumar Nandi, Michael Jung, Christopher Hills, Rishat Sultanov, Domenico Colella, Ryan Patrick Hannigan, Agneta Oskarsson, Mais Kazim Oglu Suleymanov, F. Thoresen, Matthew Daniel Buckland, Igor Morozov, Pragati Sahoo, Sara Vallero, Anisa Khatun, Iwona Anna Sputowska, Katharina Garner, Nur Hussain, Simon Voigt Nesbø, Jesse Thomas Buxton, Elena Rogochaya, T. K. Nayak, Irais Bautista Guzman, Joakim Nystrand, Lucrezia Camilla Migliorin, N. Zaviyalov, S. Das, Viljar Nilsen Eikeland, Christian Claude Kuhn, Tatsuya Chujo, Shreyasi Acharya, Josephina Rae Wright, Feng Fan, Sk Noor Alam, A. Gupta, Emma Gonzalez Hernandez, Alessandro Ferretti, Peter Christiansen, Malgorzata Anna Janik, Giuseppe Mandaglio, Manuel Colocci, Kristin Fanebust Hetland, Svetlana Kushpil, Sandeep Dudi, Ashish Sharma, Joshua Leon Konig, Janusz Oleniacz, Y. Berdnikov, Ana Vargas, H. Appelshäuser, Ketil Røed, Sebastian Lehner, Jaime Norman, Martin Andreas Volkl, Vladimir Samsonov, Cristiane Jahnke, A. Gomez Ramirez, Christine Nattrass, S. Gorbunov, J. L. Bazo Alba, Thomas Michael Cormier, Elena Bruna, M. Kim, Antonina Rosano, Ran Xu, Johannes Lehrbach, Manish Sharma, Shafiq Ahmad, L. H. González-Trueba, Gabor Biro, L. A. P. Moreno, Goran Simatovic, A. Roy, M. Weber, Johanna Stachel, Z. Moravcova, Jacopo Margutti, Sergey Nikolaev, Sven Gotovac, K. Barth, Luuk Vermunt, Elisa Laudi, Hua Pei, Matteo Concas, P. G. Kuijer, U. Frankenfeld, E. López Torres, Jens Robert Luhder, Naghmeh Mohammadi, Rathijit Biswas, I. León Monzón, Artur Furs, Vladimir Ivanov, Adrian Liu, Vladislav Manko, Klaus Johannes Reygers, S. K. Tripathy, Artem Isakov, Valentina Zaccolo, Dominik Voscek, C. Cicalo, Steffen Georg Weber, Attiq Ur Rehman, Anton Andronic, Alexander Szabo, Natasha Sharma, Mikhail Ippolitov, Livia Terlizzi, Lukas Tropp, Madalina-Gabriela Tarzila, Eugenio Scapparone, Roman Lavicka, Erwann Masson, Radiy Ilkaev, Y. Pestov, Stefan Kirsch, Felix Reidt, Emily Jade Willsher, Branislav Sitar, Kirill Lapidus, Motoi Inaba, Volker Lindenstruth, Filippo Baruffaldi, G. L. Usai, Andrea Alici, Tariq Mahmoud, Andrey Zarochentsev, Bharati Naik, Eleazar Cuautle, Petra Loncar, Hans Rudolf Schmidt, Sylvain Chapeland, J. Zhu, Maya Hachiya Shimomura, Lukas Koska, Pranjal Sarma, Surya Prakash Pathak, Fouad Rami, J. Wiechula, V. Chibante Barroso, Raghunath Sahoo, A. Fernández Téllez, Horst Sebastian Scheid, Martin Poghosyan, Omar Vazquez Rueda, Sergey Filchagin, Marco Bregant, N.S. Topilskaya, Oskari Antti Matti Saarimaki, A. D. C. Bell Hechavarria, Mohamad Tarhini, Kjetil Ullaland, N. De Marco, Lars Bratrud, Corey James Myers, Markus Konrad Köhler, Wan Chang, S. Balouza, A. Hornung, Ejiro Naomi Umaka, Arturo Alejandro Menchaca-Rocha, Valerie Ramillien Barret, Serhiy Senyukov, E. Calvo Villar, Francesco Riggi, Panagiota Foka, S. Prasad, Anton Jusko, F. Prino, J. Rak, Cristina Bedda, Ganesh Jagannath Tambave, Katie Leanne Graham, Jiyeon Kwon, M. S. Islam, S. U. Ahn, V. J. G. Feuillard, Sean Murray, L. S. Pinsky, M. Keil, Boris Rumyantsev, Ivan Kralik, Miroslav Pikna, Mario Sitta, Guy Paic, Giacomo Contin, Dai-Mei Zhou, Jin-Hong Park, Henner Buesching, P. M. Jacobs, S. Sharma, Heidi Maria Rytkonen, Michael Lettrich, Yves Roland Schutz, D. Banerjee, Rinaldo Rui, H. Pereira Da Costa, Sergey Nikulin, Antonio Bianchi, A. De Caro, Dmitry Mal'kevich, Mattia Faggin, M. Fusco Girard, David Michael Rohr, Sergey Evdokimov, L. Aphecetche, C. Oppedisano, Mauro Rogerio Cosentino, Marie Germain, Maximiliano Puccio, Catalin-Lucian Ristea, B. Polichtchouk, Maksim Melnik Storetvedt, Rosario Turrisi, Dmitrii Nesterov, Alexander Bolozdynya, Alexander D. Vasiliev, Ernst Hellbar, Jana Bielcikova, C. Hadjidakis, Evgeny Kondratyuk, Luciano Musa, Thomas Janson, Natalia Kondratyeva, R. Nayak, A. M. Schmah, Amanda Nicole Flores, Petra Riedler, Edgar Dominguez Rosas, V. Grigoriev, Nicolo Jacazio, Y. Corrales Morales, Monika Varga-Kofarago, Alexandru Florin Dobrin, Werner Riegler, T.H. Kim, Nikita Smirnov, Mateusz Andrzej Ploskon, Siegfried Valentin Foertsch, Konstantin Mikhaylov, Florian Paul Andre Damas, Tatiana Lazareva, R. Rath, Christian Holm Christensen, Vitaly Loginov, Vikash Sumberia, Roberto Divia, Andreas Michael Mathis, B. Erazmus, Luciana Bianchi, Jørgen André Lien, M. Masera, Z. Rescakova, Markus Fasel, William Edward Witt, Luigi Dello Stritto, Sudhir Pandurang Rode, Susweta Biswas, Fabio Catalano, Adam Tadeusz Wegrzynek, Fabio Filippo Colamaria, Samrangy Sadhu, J. Putschke, Cristian Andrei, Carlos Duarte Galvan, Madan M. Aggarwal, Vladimir Izucheev, Venelin Anguelov, D. Varga, S. Porteboeuf-Houssais, D. Peresunko, Kirill Voloshin, Satoshi Yano, Diego Stocco, Sarita Sahoo, Yvonne Chiara Pachmayer, Jian Liu, Zhiqing Zhang, Y. Wu, Lidia Maria Gorlich, Kenneth Francis Read, Buddhadeb Bhattacharjee, Germano Bonomi, Auro Prasad Mohanty, T. J. Humanic, Dario Berzano, Igor Pshenichnov, Taku Gunji, C. Mengke, Xiaozhi Bai, Haavard Helstrup, F. Soramel, Ingrid Mckibben Lofnes, Bruno Espagnon, D. Silvermyr, A. Di Mauro, Antoine Xavier Lardeux, Marco Giacalone, Biswarup Paul, Ola Slettevoll Groettvik, A. Harlenderova, Tuva Ora Herenui Richert, Tomas Herman, L. V. Malinina, Neelima Agrawal, Boris Wagner, J. G. Contreras, Abhi Modak, Nilmoni Sarkar, Vladimir Vechernin, Yasir Ali, Peter Malzacher, Jan Jadlovsky, Jan Figiel, Alperen Yuncu, Peter Braun-Munzinger, Sanjeev Singh Sambyal, Shinichi Hayashi, Iouri Belikov, Thomas Dietel, N. Apadula, Evgeny Karpechev, Tomasz Trzcinski, G. Aglieri Rinella, Anton Alkin, Podist Kurashvili, Andrei Ionut Herghelegiu, Paolo Martinengo, Lucia Anna Husova, Paul Alois Buhler, Aydan Garibli, Toralf Bernhard Skaali, P. Crochet, K. Gulbrandsen, O. Vazquez Doce, Valeriy Pozdniakov, C. Loizides, Rahul Ramachandran Nair, A. V. Kazantsev, Chun-Lu Huang, L. Nellen, Anthony Robert Timmins, Jonatan Adolfsson, Adam Ryszard Kisiel, Jacopo Pazzini, Petr Zavada, Christina Markert, Yu. V. Kharlov, Lukas Kreis, Przemyslaw Stefan Rokita, Dhruv Utpalkumar Dixit, Alberto Baldisseri, Fabio de Moraes Canedo, Piotr Jan Gasik, Vikas Singhal, M. Marchisone, D. S. D. Albuquerque, Filippo Costa, Martino Gagliardi, Michael Henry Oliver, Clara Bartels, L. T. Neumann, F. Torales-Acosta, Antonino Zichichi, Guillaume Taillepied, Marcelo Gameiro Munhoz, D. Di Bari, Cristina Terrevoli, Gian Michele Innocenti, Y. F. Ryabov, A. Kondratyev, E. A. R. Casula, Nirbhay Kumar Behera, Costin Grigoras, Sohail Musa Mahmood, Alice Elisabeth Ohlson, Andreas Redelbach, Ralf Keidel, G. Hamar, G. Martínez García, Valeria Muccifora, A. G. Bogdanov, Adela Kravcakova, Preeti Dhankher, Bhawani Singh, S. Vergara Limón, Paraskevi Ganoti, Peter Levai, Herve Borel, Vladimir Kaplin, Yasuo Miake, Sinjini Chandra, W. Deng, Dmitry Blau, Vytautas Vislavicius, Michael Linus Knichel, Ramona Lea, E. Nappi, Susan L. Swain, Lucas Altenkamper, Marten Ole Schmidt, D. Evans, Ritsuya Hosokawa, Chiara Pinto, Fernando Antonio Flor, Davide Caffarri, A. Ortiz Velasquez, Nicolo' Valle, M. Jercic, Marek Kowalski, Stefano Bagnasco, Friederike Bock, M. V. Ivanov, Gergely Gabor Barnafoldi, M. A. Lisa, Gyula Bencedi, Gualtiero Volpe, Jan Honermann, Alessandro Grelli, S. K. Basu, Chiara de Martin, Bruno Alessandro, L. V. R. van Doremalen, Safeer Hussain, Sonia Rajput, V. Petráček, Ruben Shahoyan, Janka Vrlakova, J. A. L. Martinez, Muhammad Umair Naru, Xing Long Li, N. van der Kolk, Antonio Uras, Elisa Meninno, Sudhir Raniwala, Rune Langøy, A. C. Oliveira Da Silva, Nicola Bianchi, Mustafa Anaam, Tatiana Karavicheva, Roberta Arnaldi, Alberto Collu, Sandro Christian Wenzel, Dhananjaya Thakur, Teo Mrnjavac, Ezra Douglas Lesser, Alexander Vodopyanov, A. Rakotozafindrabe, M. H. P. Sas, Tulika Tripathy, Raymond James Ehlers, Ajay Kumar Dash, Arseniy Shabanov, Julian Wojciech Myrcha, Arthur Willem Jean Gal, Rainer Arno Ernst Renfordt, Andrew Michael Kubera, Petr Nomokonov, Deepa Thomas, Stephan Alexander Konigstorfer, W. J. Llope, Gilda Scioli, David Horak, Rashmi Raniwala, Luca Quaglia, Y. Sekiguchi, Z. Akbar, Sebastian Hornung, Claude Andre Pruneau, Sadhana Dash, Inayat Rasool Bhat, Lucia Leardini, Roberto Barbera, G. Tejeda Muñoz, Elena Botta, Jerome Jung, Maciej Slupecki, Philip Hauer, T. Antičić, Rabi Soto Camacho, A. J. Castro, R. A. Negrao De Oliveira, Ana Maria Marin, Vladimir Nikulin, Jurgen Schukraft, Robin Albert Andre Caron, Alexandr Tumkin, James Declan Mulligan, D. Berenyi, K. Šafařík, Chiara Zampolli, Satyabrata Kar, Victor Trubnikov, Xingguo Li, Boris Hippolyte, Jean Willy Andre Cleymans, Barbara Antonina Trzeciak, Andrea Dubla, Ivan Vorobyev, Z. Vilakazi, Hiroshi Murakami, Xiaowen Ren, Giuseppe Simonetti, Ivan Ravasenga, Ralf Peter Averbeck, S. Beole, Pietro Fecchio, P. La Rocca, Alberto Caliva, S. P. Sorensen, Panagiotis Christakoglou, Marco Marquard, Nicolas Schmidt, Alex Henri Jean Chauvin, D. De Gruttola, Christophe Furget, Alexander Philipp Kalweit, Yuri Melikyan, Olja Dordic, T. P. Sinha, Hanna Paulina Zbroszczyk, Toru Sugitate, Yudi Ma, Mihai Petrovici, D. Pistone, B. Ketzer, Sibaji Raha, Filip Erhardt, Pooja Pareek, D. Elia, Bernd Stefan Windelband, Varlen Grabski, Bong-Hwi Lim, Mohd Danish Azmi, Viktor Ratza, S. Lee, B. von Haller, Alexander Kluge, Redmer Alexander Bertens, G. V. Margagliotti, Sebastien Perrin, Vojtech Pacik, Zubayer Ahammed, Adam Tomasz Matyja, Johan Alme, Luciano Ramello, Stefano Piano, Sourav Kundu, Q. Y. Shou, Jamila Bashir Butt, Pascal Dillenseger, Francesco Mazzaschi, Mohammad Asif Bhat, Xiang Zhang, Gennady Zinovjev, R. Lietava, Z. Buthelezi, Roy Crawford Lemmon, Hem Raj Sharma, Aude Marie Camille Glaenzer, Dieter Røhrich, R. Alfaro Molina, Pengyao Cui, Andrea Festanti, Martin Vala, Robert Vertesi, Marielle Chartier, Bjarte Kileng, Sibaliso Mhlanga, Qasim Waheed Malik, A. N. Mishra, M. Winn, Alexandru Bercuci, Kamil Rafal Deja, Peter Graham Jones, Smbat Grigoryan, Gvozden Neskovic, Rainer Martin Schicker, Manuel Guittiere, Dagmar Adamová, Andrzej Deloff, J. W. Harris, Seyed Farid Taghavi, Joonil Lee, A. A. Capon, Solangel Rojas Torres, Andre Augustinus, Hermann Franz Degenhardt, Raul Arteche Diaz, Uzma Tabassam, David Karatovic, Saul Anibal Rodriguez Ramirez, Silvia Masciocchi, Suyuan Liu, S. R. Klein, H. J. C. Zanoli, Evgeny Kryshen, Simone Ragoni, Sergey Shirinkin, Ophelie Bugnon, T. Chowdhury, Kenta Shigaki, Giulia Clai, Roberto Preghenella, V. Singh, Renaud Vernet, C. Klein-Bösing, Stephan Friedrich Stiefelmaier, A. S. Nyanin, F. Bellini, Xinye Peng, Giulio Eulisse, O. Villalobos Baillie, Christian Lippmann, Luis Gustavo Pereira, Kilian Eberhard Schwarz, O. Matonoha, Andrey Erokhin, Enrico Scomparin, Janet Elizabeth Seger, Masanori Ogino, Bernhard Hohlweger, Marian Krivda, Francesco Noferini, T. Kollegger, Swati Saha, Alexander Borissov, Grzegorz Andrzej Wilk, Matthias Richter, J. P. Wessels, Stefano Boi, Michal Broz, Alberto Rotondi, Nicole Alice Martin, Benjamin Donigus, R. D. Majka, Patrick Huhn, Slavka Jadlovska, J. Schambach, G. Herrera Corral, Lokesh Kumar, Jochen Klein, Sergey Kiselev, Cindy Mordasini, Andreas Morsch, M. R. Haque, Shingo Sakai, Alexander Adler, Piotr Jan Konopka, Alessandro Balbino, Florian Herrmann, Massimo Lamanna, Serpil Yalcin, Hushnud Hushnud, Susanna Costanza, Magnus Rentsch Ersdal, Edmundo Javier Garcia-Solis, Q. U. Hassan, Sanjib Muhuri, P. Roy, Marco Toppi, Annalisa Mastroserio, Jan Fiete Grosse-Oetringhaus, A. G. Knospe, Lee Stuart Barnby, Zhuo Zhou, Igor Altsybeev, Seyong Kim, Guido Alexander Willems, Rafael Peretti Pezzi, K. Schweda, Udo Wolfgang Kebschull, Gabriele Fiorenza, Linda Vickovic, Leo Clifford Greiner, Pascal Dupieux, Andrea Dainese, Sergey Fokin, David Dobrigkeit Chinellato, Torsten Alt, K. Krizkova Gajdosova, T. Peitzmann, G. Boca, In-kwon Yoo, Matthias Kleiner, Jasper Elias Parkkila, Guillermo Mesa Perez, Oleksandr Kovalenko, Wadut Shaikh, Giuseppe Trombetta, G. Conesa Balbastre, Jon Christopher Wikne, Stefania Bufalino, Gioacchino Vino, Giacomo Bruno, Charles E. Hughes, D. Hatzifotiadou, Predrag Buncic, Laszlo Boldizsar, J. Takahashi, Vito Manzari, Arvind Khuntia, Viktor Riabov, Jorge Lopez, Daniel Dabrowski, Mihaela Gabriela Besoiu, Ara Grigoryan, Magnus Mager, Pietro Antonioli, Rachid Guernane, Luisa Cifarelli, Ionel Stan, Mohammed Hamid, Meike Charlotte Danisch, Indranil Das, Mario Kruger, Federico Ronchetti, Pradip Kumar Sahu, Fabrizio Grosa
Publikováno v:
Physical Review C. 103
Author(s): Acharya, S; Adamova, D; Adler, A; Adolfsson, J; Aggarwal, MM; Aglieri Rinella, G; Agnello, M; Agrawal, N; Ahammed, Z; Ahmad, S; Ahn, SU; Akbar, Z; Akindinov, A; Al-Turany, M; Alam, SN; Albuquerque, DSD; Aleksandrov, D; Alessandro, B; Alfan
Autor:
Acharya, S., Adamová, D., Adler, A., Adolfsson, J., Aggarwal, M. M., Aglieri Rinella, G., Agnello, M., Agrawal, N., Ahammed, Z., Ahmad, S., Ahn, S. U., Akbar, Z., Akindinov, A., Al-Turany, M., Alam, S. N., Albuquerque, D. S. D., Aleksandrov, D., Alessandro, B., Alfanda, H. M., Alfaro Molina, R., Ali, B., Ali, Y., Alici, A., Alkin, A., Alme, J., Alt, T., Altenkamper, L., Altsybeev, I., Anaam, M. N., Andrei, C., Andreou, D., Andronic, A., Angeletti, M., Anguelov, V., Anson, C., Antičić, T., Antinori, F., Antonioli, P., Apadula, N., Aphecetche, L., Appelshäuser, H., Arcelli, S., Arnaldi, R., Arratia, M., Arsene, I. C., Arslandok, M., Augustinus, A., Averbeck, R., Aziz, S., Azmi, M. D., Badalà, A., Baek, Y. W., Bagnasco, S., Bai, X., Bailhache, R., Bala, R., Balbino, A., Baldisseri, A., Ball, M., Balouza, S., Banerjee, D., Barbera, R., Barioglio, L., Barnaföldi, G. G., Barnby, L. S., Barret, V., Bartalini, P., Bartels, C., Barth, K., Bartsch, E., Baruffaldi, F., Bastid, N., Basu, S., Batigne, G., Batyunya, B., Bauri, D., Bazo Alba, J. L., Bearden, I. G., Beattie, C., Bedda, C., Behera, N. K., Belikov, I., Bell Hechavarria, A. D. C., Bellini, F., Bellwied, R., Belyaev, V., Bencedi, G., Beole, S., Bercuci, A., Berdnikov, Y., Berenyi, D., Bertens, R. A., Berzano, D., Besoiu, M. G., Betev, L., Bhasin, A., Bhat, I. R., Bhat, M. A., Bhatt, H., Bhattacharjee, B., Bianchi, A., Bianchi, L., Bianchi, N., Bielčík, J., Bielčíková, J., Bilandzic, A., Biro, G., Biswas, R., Biswas, S., Blair, J. T., Blau, D., Blume, C., Boca, G., Bock, F., Bogdanov, A., Boi, S., Bok, J., Boldizsár, L., Bolozdynya, A., Bombara, M., Bonomi, G., Borel, H., Borissov, A., Bossi, H., Botta, E., Bratrud, L., Braun-Munzinger, P., Bregant, M., Broz, M., Bruna, E., Bruno, G. E., Buckland, M. D., Budnikov, D., Buesching, H., Bufalino, S., Bugnon, O., Buhler, P., Buncic, P., Buthelezi, Z., Butt, J. B., Buxton, J. T., Bysiak, S. A., Caffarri, D., Caliva, A., Calvo Villar, E., Camacho, R. S., Camerini, P., Canedo, F. D. M., Capon, A. A., Carnesecchi, F., Caron, R., Castillo Castellanos, J., Castro, A. J., Casula, E. A. R., Catalano, F., Ceballos Sanchez, C., Chakraborty, P., Chandra, S., Chang, W., Chapeland, S., Chartier, M., Chattopadhyay, S., Chauvin, A., Cheshkov, C., Cheynis, B., Chibante Barroso, V., Chinellato, D. D., Cho, S., Chochula, P., Chowdhury, T., Christakoglou, P., Christensen, C. H., Christiansen, P., Chujo, T., Cicalo, C., Cifarelli, L., Cindolo, F., Clai, G., Cleymans, J., Colamaria, F., Colella, D., Collu, A., Colocci, M., Concas, M., Conesa Balbastre, G., Conesa del Valle, Z., Contin, G., Contreras, J. G., Cormier, T. M., Corrales Morales, Y., Cortese, P., Cosentino, M. R., Costa, F., Costanza, S., Crochet, P., Cuautle, E., Cui, P., Cunqueiro, L., Dabrowski, D., Dahms, T., Dainese, A., Damas, F. P. A., Danisch, M. C., Danu, A., Das, D., Das, I., Das, P., Das, S., Dash, A., Dash, S., De, S., De Caro, A., de Cataldo, G., de Cuveland, J., De Falco, A., De Gruttola, D., De Marco, N., De Pasquale, S., Deb, S., Degenhardt, H. F., Deja, K. R., Deloff, A., Delsanto, S., Deng, W., Dhankher, P., Di Bari, D., Di Mauro, A., Diaz, R. A., Dietel, T., Dillenseger, P., Ding, Y., Divià, R., Dixit, D. U., Djuvsland, Ø., Dmitrieva, U., Dobrin, A., Dönigus, B., Dordic, O., Dubey, A. K., Dubla, A., Dudi, S., Dukhishyam, M., Dupieux, P., Ehlers, R. J., Eikeland, V. N., Elia, D., Erazmus, B., Erhardt, F., Erokhin, A., Ersdal, M. R., Espagnon, B., Eulisse, G., Evans, D., Evdokimov, S., Fabbietti, L., Faggin, M., Faivre, J., Fan, F., Fantoni, A., Fasel, M., Fecchio, P., Feliciello, A., Feofilov, G., Fernández Téllez, A., Ferrero, A., Ferretti, A., Festanti, A., Feuillard, V. J. G., Figiel, J., Filchagin, S., Finogeev, D., Fionda, F. M., Fiorenza, G., Flor, F., Flores, A. N., Foertsch, S., Foka, P., Fokin, S., Fragiacomo, E., Frankenfeld, U., Fuchs, U., Furget, C., Furs, A., Fusco Girard, M., Gaardhøje, J. J., Gagliardi, M., Gago, A. M., Gal, A., Galvan, C. D., Ganoti, P., Garabatos, C., Garcia, J. R. A., Garcia-Solis, E., Garg, K., Gargiulo, C., Garibli, A., Garner, K., Gasik, P., Gauger, E. F., Gay Ducati, M. B., Germain, M., Ghosh, J., Ghosh, P., Ghosh, S. K., Giacalone, M., Gianotti, P., Giubellino, P., Giubilato, P., Glaenzer, A. M. C., Glässel, P., Gomez Ramirez, A., Gonzalez, V., González-Trueba, L. H., Gorbunov, S., Görlich, L., Goswami, A., Gotovac, S., Grabski, V., Graczykowski, L. K., Graham, K. L., Greiner, L., Grelli, A., Grigoras, C., Grigoriev, V., Grigoryan, A., Grigoryan, S., Groettvik, O. S., Grosa, F., Grosse-Oetringhaus, J. F., Grosso, R., Guernane, R., Guittiere, M., Gulbrandsen, K., Gunji, T., Gupta, A., Gupta, R., Guzman, I. B., Haake, R., Habib, M. K., Hadjidakis, C., Hamagaki, H., Hamar, G., Hamid, M., Hannigan, R., Haque, M. R., Harlenderova, A., Harris, J. W., Harton, A., Hasenbichler, J. A., Hassan, H., Hassan, Q. U., Hatzifotiadou, D., Hauer, P., Havener, L. B., Hayashi, S., Heckel, S. T., Hellbär, E., Helstrup, H., Herghelegiu, A., Herman, T., Hernandez, E. G., Herrera Corral, G., Herrmann, F., Hetland, K. F., Hillemanns, H., Hills, C., Hippolyte, B., Hohlweger, B., Honermann, J., Horak, D., Hornung, A., Hornung, S., Hosokawa, R., Hristov, P., Huang, C., Hughes, C., Huhn, P., Humanic, T. J., Hushnud, H., Husova, L. A., Hussain, N., Hussain, S. A., Hutter, D., Iddon, J. P., Ilkaev, R., Ilyas, H., Inaba, M., Innocenti, G. M., Ippolitov, M., Isakov, A., Islam, M. S., Ivanov, M., Ivanov, V., Izucheev, V., Jacak, B., Jacazio, N., Jacobs, P. M., Jadlovska, S., Jadlovsky, J., Jaelani, S., Jahnke, C., Jakubowska, M. J., Janik, M. A., Janson, T., Jercic, M., Jevons, O., Jin, M., Jonas, F., Jones, P. G., Jung, J., Jung, M., Jusko, A., Kalinak, P., Kalweit, A., Kaplin, V., Kar, S., Karasu Uysal, A., Karatovic, D., Karavichev, O., Karavicheva, T., Karczmarczyk, P., Karpechev, E., Kazantsev, A., Kebschull, U., Keidel, R., Keil, M., Ketzer, B., Khabanova, Z., Khan, A. M., Khan, S., Khan, S. A., Khanzadeev, A., Kharlov, Y., Khatun, A., Khuntia, A., Kileng, B., Kim, B., Kim, D., Kim, D. J., Kim, E. J., Kim, H., Kim, J., Kim, J. S., Kim, M., Kim, S., Kim, T., Kirsch, S., Kisel, I., Kiselev, S., Kisiel, A., Klay, J. L., Klein, C., Klein, J., Klein, S., Klein-Bösing, C., Kleiner, M., Kluge, A., Knichel, M. L., Knospe, A. G., Kobdaj, C., Köhler, M. K., Kollegger, T., Kondratyev, A., Kondratyeva, N., Kondratyuk, E., Konig, J., Konigstorfer, S. A., Konopka, P. J., Kornakov, G., Koska, L., Kovalenko, O., Kovalenko, V., Kowalski, M., Králik, I., Kravčáková, A., Kreis, L., Krivda, M., Krizek, F., Krizkova Gajdosova, K., Krüger, M., Kryshen, E., Krzewicki, M., Kubera, A. M., Kučera, V., Kuhn, C., Kuijer, P. G., Kumar, L., Kundu, S., Kurashvili, P., Kurepin, A., Kurepin, A. B., Kuryakin, A., Kushpil, S., Kvapil, J., Kweon, M. J., Kwon, J. Y., Kwon, Y., La Pointe, S. L., La Rocca, P., Lai, Y. S., Lamanna, M., Langoy, R., Lapidus, K., Lardeux, A., Larionov, P., Laudi, E., Lavicka, R., Lazareva, T., Lea, R., Leardini, L., Lee, J., Lee, S., Lehas, F., Lehner, S., Lehrbach, J., Lemmon, R. C., León Monzón, I., Lesser, E. D., Lettrich, M., Lévai, P., Li, X., Li, X. L., Lien, J., Lietava, R., Lim, B., Lindenstruth, V., Lindner, A., Lippmann, C., Lisa, M. A., Liu, A., Liu, J., Liu, S., Llope, W. J., Lofnes, I. M., Loginov, V., Loizides, C., Loncar, P., Lopez, J. A., Lopez, X., López Torres, E., Luhder, J. R., Lunardon, M., Luparello, G., Ma, Y. G., Maevskaya, A., Mager, M., Mahmood, S. M., Mahmoud, T., Maire, A., Majka, R. D., Malaev, M., Malik, Q. W., Malinina, L., Mal'Kevich, D., Malzacher, P., Mandaglio, G., Manko, V., Manso, F., Manzari, V., Mao, Y., Marchisone, M., Mareš, J., Margagliotti, G. V., Margotti, A., Margutti, J., Marín, A., Markert, C., Marquard, M., Martin, C. D., Martin, N. A., Martinengo, P., Martinez, J. L., Martínez, M. I., Martínez García, G., Masciocchi, S., Masera, M., Masoni, A., Massacrier, L., Masson, E., Mastroserio, A., Mathis, A. M., Matonoha, O., Matuoka, P. F. T., Matyja, A., Mayer, C., Mazzaschi, F., Mazzilli, M., Mazzoni, M. A., Mechler, A. F., Meddi, F., Melikyan, Y., Menchaca-Rocha, A., Mengke, C., Meninno, E., Meres, M., Mhlanga, S., Miake, Y., Micheletti, L., Migliorin, L. C., Mihaylov, D. L., Mikhaylov, K., Mishra, A. N., Miśkowiec, D., Modak, A., Mohammadi, N., Mohanty, A. P., Mohanty, B., Khan, M. Mohisin, Moravcova, Z., Mordasini, C., Moreira De Godoy, D. A., Moreno, L. A. P., Morozov, I., Morsch, A., Mrnjavac, T., Muccifora, V., Mudnic, E., Mühlheim, D., Muhuri, S., Mulligan, J. D., Munhoz, M. G., Munzer, R. H., Murakami, H., Murray, S., Musa, L., Musinsky, J., Myers, C. J., Myrcha, J. W., Naik, B., Nair, R., Nandi, B. K., Nania, R., Nappi, E., Naru, M. U., Nassirpour, A. F., Nattrass, C., Nayak, R., Nayak, T. K., Nazarenko, S., Neagu, A., Negrao De Oliveira, R. A., Nellen, L., Nesbo, S. V., Neskovic, G., Nesterov, D., Neumann, L. T., Nielsen, B. S., Nikolaev, S., Nikulin, S., Nikulin, V., Noferini, F., Nomokonov, P., Norman, J., Novitzky, N., Nowakowski, P., Nyanin, A., Nystrand, J., Ogino, M., Ohlson, A., Oleniacz, J., Oliveira Da Silva, A. C., Oliver, M. H., Oppedisano, C., Ortiz Velasquez, A., Oskarsson, A., Otwinowski, J., Oyama, K., Pachmayer, Y., Pacik, V., Pagano, D., Paić, G., Pan, J., Panebianco, S., Pareek, P., Park, J., Parkkila, J. E., Parmar, S., Pathak, S. P., Paul, B., Pazzini, J., Pei, H., Peitzmann, T., Peng, X., Pereira, L. G., Pereira Da Costa, H., Peresunko, D., Perez, G. M., Perrin, S., Pestov, Y., Petráček, V., Petrovici, M., Pezzi, R. P., Piano, S., Pikna, M., Pillot, P., Pinazza, O., Pinsky, L., Pinto, C., Pisano, S., Pistone, D., Płoskoń, M., Planinic, M., Pliquett, F., Poghosyan, M. G., Polichtchouk, B., Poljak, N., Pop, A., Porteboeuf-Houssais, S., Pozdniakov, V., Prasad, S. K., Preghenella, R., Prino, F., Pruneau, C. A., Pshenichnov, I., Puccio, M., Putschke, J., Qiu, S., Quaglia, L., Quishpe, R. E., Ragoni, S., Raha, S., Rajput, S., Rak, J., Rakotozafindrabe, A., Ramello, L., Rami, F., Ramirez, S. A. R., Raniwala, R., Raniwala, S., Räsänen, S. S., Rath, R., Ratza, V., Ravasenga, I., Read, K. F., Redelbach, A. R., Redlich, K., Rehman, A., Reichelt, P., Reidt, F., Ren, X., Renfordt, R., Rescakova, Z., Reygers, K., Riabov, V., Richert, T., Richter, M., Riedler, P., Riegler, W., Riggi, F., Ristea, C., Rode, S. P., Rodríguez Cahuantzi, M., Røed, K., Rogalev, R., Rogochaya, E., Rohr, D., Röhrich, D., Rojas, P. F., Rokita, P. S., Ronchetti, F., Rosano, A., Rosas, E. D., Roslon, K., Rossi, A., Rotondi, A., Roy, A., Roy, P., Rueda, O. V., Rui, R., Rumyantsev, B., Rustamov, A., Ryabinkin, E., Ryabov, Y., Rybicki, A., Rytkonen, H., Saarimaki, O. A. M., Sadhu, S., Sadovsky, S., Šafařík, K., Saha, S. K., Sahoo, B., Sahoo, P., Sahoo, R., Sahoo, S., Sahu, P. K., Saini, J., Sakai, S., Sambyal, S., Samsonov, V., Sarkar, D., Sarkar, N., Sarma, P., Sarti, V. M., Sas, M. H. P., Scapparone, E., Schambach, J., Scheid, H. S., Schiaua, C., Schicker, R., Schmah, A., Schmidt, C., Schmidt, H. R., Schmidt, M. O., Schmidt, M., Schmidt, N. V., Schmier, A. R., Schukraft, J., Schutz, Y., Schwarz, K., Schweda, K., Scioli, G., Scomparin, E., Seger, J. E., Sekiguchi, Y., Sekihata, D., Selyuzhenkov, I., Senyukov, S., Serebryakov, D., Sevcenco, A., Shabanov, A., Shabetai, A., Shahoyan, R., Shaikh, W., Shangaraev, A., Sharma, A., Sharma, H., Sharma, M., Sharma, N., Sharma, S., Shigaki, K., Shimomura, M., Shirinkin, S., Shou, Q., Sibiriak, Y., Siddhanta, S., Siemiarczuk, T., Silvermyr, D., Simatovic, G., Simonetti, G., Singh, B., Singh, R., Singh, V. K., Singhal, V., Sinha, T., Sitar, B., Sitta, M., Skaali, T. B., Slupecki, M., Smirnov, N., Snellings, R. J. M., Soncco, C., Song, J., Songmoolnak, A., Soramel, F., Sorensen, S., Sputowska, I., Stachel, J., Stan, I., Steffanic, P. J., Stenlund, E., Stiefelmaier, S. F., Stocco, D., Storetvedt, M. M., Stritto, L. D., Suaide, A. A. P., Sugitate, T., Suire, C., Suleymanov, M., Suljic, M., Sultanov, R., Šumbera, M., Sumberia, V., Sumowidagdo, S., Swain, S., Szabo, A., Szarka, I., Tabassam, U., Taghavi, S. F., Taillepied, G., Takahashi, J., Tambave, G. J., Tang, S., Tarhini, M., Tarzila, M. G., Tauro, A., Tejeda Muñoz, G., Telesca, A., Terlizzi, L., Terrevoli, C., Thakur, D., Thakur, S., Thomas, D., Thoresen, F., Tieulent, R., Tikhonov, A., Timmins, A. R., Toia, A., Topilskaya, N., Toppi, M., Torales-Acosta, F., Torres, S. R., Trifiró, A., Tripathy, S., Tripathy, T., Trogolo, S., Trombetta, G., Tropp, L., Trubnikov, V., Trzaska, W. H., Trzcinski, T. P., Trzeciak, B. A., Tumkin, A., Turrisi, R., Tveter, T. S., Ullaland, K., Umaka, E. N., Uras, A., Usai, G. L., Vala, M., Valle, N., Vallero, S., van der Kolk, N., van Doremalen, L. V. R., van Leeuwen, M., Vande Vyvre, P., Varga, D., Varga, Z., Varga-Kofarago, M., Vargas, A., Vasileiou, M., Vasiliev, A., Vázquez Doce, O., Vechernin, V., Vercellin, E., Vergara Limón, S., Vermunt, L., Vernet, R., Vértesi, R., Vickovic, L., Vilakazi, Z., Villalobos Baillie, O., Vino, G., Vinogradov, A., Virgili, T., Vislavicius, V., Vodopyanov, A., Volkel, B., Völkl, M. A., Voloshin, K., Voloshin, S. A., Volpe, G., von Haller, B., Vorobyev, I., Voscek, D., Vrláková, J., Wagner, B., Weber, M., Weber, S. G., Wegrzynek, A., Wenzel, S. C., Wessels, J. P., Wiechula, J., Wikne, J., Wilk, G., Wilkinson, J., Willems, G. A., Willsher, E., Windelband, B., Winn, M., Witt, W. E., Wright, J. R., Wu, Y., Xu, R., Yalcin, S., Yamaguchi, Y., Yamakawa, K., Yang, S., Yano, S., Yin, Z., Yokoyama, H., Yoo, I.-K., Yoon, J. H., Yuan, S., Yuncu, A., Yurchenko, V., Zaccolo, V., Zaman, A., Zampolli, C., Zanoli, H. J. C., Zardoshti, N., Zarochentsev, A., Závada, P., Zaviyalov, N., Zbroszczyk, H., Zhalov, M., Zhang, S., Zhang, X., Zhang, Z., Zherebchevskii, V., Zhou, D., Zhou, Y., Zhou, Z., Zhu, J., Zhu, Y., Zichichi, A., Zinovjev, G., Zurlo, N.
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=od_______518::c7e3e649772df29b2b3129d0dce654dd
https://mediatum.ub.tum.de/doc/1637058/document.pdf
https://mediatum.ub.tum.de/doc/1637058/document.pdf
Autor:
Acharya, S., Adamová, D., Adler, A., Adolfsson, J., Aggarwal, M. M., Aglieri Rinella, G., Agnello, M., Agrawal, N., Ahammed, Z., Ahmad, S., Ahn, S. U., Akbar, Z., Akindinov, A., Al-Turany, M., Alam, S. N., Albuquerque, D. S. D., Aleksandrov, D., Alessandro, B., Alfanda, H. M., Alfaro Molina, R., Ali, B., Ali, Y., Alici, A., Alizadehvandchali, N., Alkin, A., Alme, J., Alt, T., Altenkamper, L., Altsybeev, I., Anaam, M. N., Andrei, C., Andreou, D., Andronic, A., Angeletti, M., Anguelov, V., Anson, C., Antičić, T., Antinori, F., Antonioli, P., Apadula, N., Aphecetche, L., Appelshäuser, H., Arcelli, S., Arnaldi, R., Arratia, M., Arsene, I. C., Arslandok, M., Augustinus, A., Averbeck, R., Aziz, S., Azmi, M. D., Badalà, A., Baek, Y. W., Bagnasco, S., Bai, X., Bailhache, R., Bala, R., Balbino, A., Baldisseri, A., Ball, M., Balouza, S., Banerjee, D., Barbera, R., Barioglio, L., Barnaföldi, G. G., Barnby, L. S., Barret, V., Bartalini, P., Bartels, C., Barth, K., Bartsch, E., Baruffaldi, F., Bastid, N., Basu, S., Batigne, G., Batyunya, B., Bauri, D., Bazo Alba, J. L., Bearden, I. G., Beattie, C., Bedda, C., Behera, N. K., Belikov, I., Bell Hechavarria, A. D. C., Bellini, F., Bellwied, R., Belyaev, V., Bencedi, G., Beole, S., Bercuci, A., Berdnikov, Y., Berenyi, D., Bertens, R. A., Berzano, D., Besoiu, M. G., Betev, L., Bhasin, A., Bhat, I. R., Bhat, M. A., Bhatt, H., Bhattacharjee, B., Bianchi, A., Bianchi, L., Bianchi, N., Bielčík, J., Bielčíková, J., Bilandzic, A., Biro, G., Biswas, R., Biswas, S., Blair, J. T., Blau, D., Blume, C., Boca, G., Bock, F., Bogdanov, A., Boi, S., Bok, J., Boldizsár, L., Bolozdynya, A., Bombara, M., Bonomi, G., Borel, H., Borissov, A., Bossi, H., Botta, E., Bratrud, L., Braun-Munzinger, P., Bregant, M., Broz, M., Bruna, E., Bruno, G. E., Buckland, M. D., Budnikov, D., Buesching, H., Bufalino, S., Bugnon, O., Buhler, P., Buncic, P., Buthelezi, Z., Butt, J. B., Bysiak, S. A., Caffarri, D., Caliva, A., Calvo Villar, E., Camacho, J. M. M., Camacho, R. S., Camerini, P., Canedo, F. D. M., Capon, A. A., Carnesecchi, F., Caron, R., Castillo Castellanos, J., Castro, A. J., Casula, E. A. R., Catalano, F., Ceballos Sanchez, C., Chakraborty, P., Chandra, S., Chang, W., Chapeland, S., Chartier, M., Chattopadhyay, S., Chauvin, A., Cheshkov, C., Cheynis, B., Chibante Barroso, V., Chinellato, D. D., Cho, S., Chochula, P., Chowdhury, T., Christakoglou, P., Christensen, C. H., Christiansen, P., Chujo, T., Cicalo, C., Cifarelli, L., Cilladi, L. D., Cindolo, F., Ciupek, M. R., Clai, G., Cleymans, J., Colamaria, F., Colella, D., Collu, A., Colocci, M., Concas, M., Conesa Balbastre, G., Conesa del Valle, Z., Contin, G., Contreras, J. G., Cormier, T. M., Corrales Morales, Y., Cortese, P., Cosentino, M. R., Costa, F., Costanza, S., Crochet, P., Cuautle, E., Cui, P., Cunqueiro, L., Dabrowski, D., Dahms, T., Dainese, A., Damas, F. P. A., Danisch, M. C., Danu, A., Das, D., Das, I., Das, P., Das, S., Dash, A., Dash, S., De, S., De Caro, A., de Cataldo, G., de Cuveland, J., De Falco, A., De Gruttola, D., De Marco, N., De Pasquale, S., Deb, S., Degenhardt, H. F., Deja, K. R., Deloff, A., Delsanto, S., Deng, W., Dhankher, P., Di Bari, D., Di Mauro, A., Diaz, R. A., Dietel, T., Dillenseger, P., Ding, Y., Divià, R., Dixit, D. U., Djuvsland, Ø., Dmitrieva, U., Dobrin, A., Dönigus, B., Dordic, O., Dubey, A. K., Dubla, A., Dudi, S., Dukhishyam, M., Dupieux, P., Ehlers, R. J., Eikeland, V. N., Elia, D., Erazmus, B., Erhardt, F., Erokhin, A., Ersdal, M. R., Espagnon, B., Eulisse, G., Evans, D., Evdokimov, S., Fabbietti, L., Faggin, M., Faivre, J., Fan, F., Fantoni, A., Fasel, M., Fecchio, P., Feliciello, A., Feofilov, G., Fernández Téllez, A., Ferrero, A., Ferretti, A., Festanti, A., Feuillard, V. J. G., Figiel, J., Filchagin, S., Finogeev, D., Fionda, F. M., Fiorenza, G., Flor, F., Flores, A. N., Foertsch, S., Foka, P., Fokin, S., Fragiacomo, E., Frankenfeld, U., Fuchs, U., Furget, C., Furs, A., Fusco Girard, M., Gaardhøje, J. J., Gagliardi, M., Gago, A. M., Gal, A., Galvan, C. D., Ganoti, P., Garabatos, C., Garcia, J. R. A., Garcia-Solis, E., Garg, K., Gargiulo, C., Garibli, A., Garner, K., Gasik, P., Gauger, E. F., Gay Ducati, M. B., Germain, M., Ghosh, J., Ghosh, P., Ghosh, S. K., Giacalone, M., Gianotti, P., Giubellino, P., Giubilato, P., Glaenzer, A. M. C., Glässel, P., Gomez Ramirez, A., Gonzalez, V., González-Trueba, L. H., Gorbunov, S., Görlich, L., Goswami, A., Gotovac, S., Grabski, V., Graczykowski, L. K., Graham, K. L., Greiner, L., Grelli, A., Grigoras, C., Grigoriev, V., Grigoryan, A., Grigoryan, S., Groettvik, O. S., Grosa, F., Grosse-Oetringhaus, J. F., Grosso, R., Guernane, R., Guittiere, M., Gulbrandsen, K., Gunji, T., Gupta, A., Gupta, R., Guzman, I. B., Haake, R., Habib, M. K., Hadjidakis, C., Hamagaki, H., Hamar, G., Hamid, M., Hannigan, R., Haque, M. R., Harlenderova, A., Harris, J. W., Harton, A., Hasenbichler, J. A., Hassan, H., Hassan, Q. U., Hatzifotiadou, D., Hauer, P., Havener, L. B., Hayashi, S., Heckel, S. T., Hellbär, E., Helstrup, H., Herghelegiu, A., Herman, T., Hernandez, E. G., Herrera Corral, G., Herrmann, F., Hetland, K. F., Hillemanns, H., Hills, C., Hippolyte, B., Hohlweger, B., Honermann, J., Horak, D., Hornung, A., Hornung, S., Hosokawa, R., Hristov, P., Huang, C., Hughes, C., Huhn, P., Humanic, T. J., Hushnud, H., Husova, L. A., Hussain, N., Hussain, S. A., Hutter, D., Iddon, J. P., Ilkaev, R., Ilyas, H., Inaba, M., Innocenti, G. M., Ippolitov, M., Isakov, A., Islam, M. S., Ivanov, M., Ivanov, V., Izucheev, V., Jacak, B., Jacazio, N., Jacobs, P. M., Jadlovska, S., Jadlovsky, J., Jaelani, S., Jahnke, C., Jakubowska, M. J., Janik, M. A., Janson, T., Jercic, M., Jevons, O., Jin, M., Jonas, F., Jones, P. G., Jung, J., Jung, M., Jusko, A., Kalinak, P., Kalweit, A., Kaplin, V., Kar, S., Karasu Uysal, A., Karatovic, D., Karavichev, O., Karavicheva, T., Karczmarczyk, P., Karpechev, E., Kazantsev, A., Kebschull, U., Keidel, R., Keil, M., Ketzer, B., Khabanova, Z., Khan, A. M., Khan, S., Khanzadeev, A., Kharlov, Y., Khatun, A., Khuntia, A., Kileng, B., Kim, B., Kim, D., Kim, D. J., Kim, E. J., Kim, H., Kim, J., Kim, J. S., Kim, M., Kim, S., Kim, T., Kirsch, S., Kisel, I., Kiselev, S., Kisiel, A., Klay, J. L., Klein, C., Klein, J., Klein, S., Klein-Bösing, C., Kleiner, M., Kluge, A., Knichel, M. L., Knospe, A. G., Kobdaj, C., Köhler, M. K., Kollegger, T., Kondratyev, A., Kondratyeva, N., Kondratyuk, E., Konig, J., Konigstorfer, S. A., Konopka, P. J., Kornakov, G., Koska, L., Kovalenko, O., Kovalenko, V., Kowalski, M., Králik, I., Kravčáková, A., Kreis, L., Krivda, M., Krizek, F., Krizkova Gajdosova, K., Krüger, M., Kryshen, E., Krzewicki, M., Kubera, A. M., Kučera, V., Kuhn, C., Kuijer, P. G., Kumar, L., Kundu, S., Kurashvili, P., Kurepin, A., Kurepin, A. B., Kuryakin, A., Kushpil, S., Kvapil, J., Kweon, M. J., Kwon, J. Y., Kwon, Y., La Pointe, S. L., La Rocca, P., Lai, Y. S., Lamanna, M., Langoy, R., Lapidus, K., Lardeux, A., Larionov, P., Laudi, E., Lavicka, R., Lazareva, T., Lea, R., Leardini, L., Lee, J., Lee, S., Lehner, S., Lehrbach, J., Lemmon, R. C., León Monzón, I., Lesser, E. D., Lettrich, M., Lévai, P., Li, X., Li, X. L., Lien, J., Lietava, R., Lim, B., Lindenstruth, V., Lindner, A., Lippmann, C., Lisa, M. A., Liu, A., Liu, J., Liu, S., Llope, W. J., Lofnes, I. M., Loginov, V., Loizides, C., Loncar, P., Lopez, J. A., Lopez, X., López Torres, E., Luhder, J. R., Lunardon, M., Luparello, G., Ma, Y. G., Maevskaya, A., Mager, M., Mahmood, S. M., Mahmoud, T., Maire, A., Majka, R. D., Malaev, M., Malik, Q. W., Malinina, L., Mal’Kevich, D., Malzacher, P., Mandaglio, G., Manko, V., Manso, F., Manzari, V., Mao, Y., Marchisone, M., Mareš, J., Margagliotti, G. V., Margotti, A., Marín, A., Markert, C., Marquard, M., Martin, C. D., Martin, N. A., Martinengo, P., Martinez, J. L., Martínez, M. I., Martínez García, G., Masciocchi, S., Masera, M., Masoni, A., Massacrier, L., Masson, E., Mastroserio, A., Mathis, A. M., Matonoha, O., Matuoka, P. F. T., Matyja, A., Mayer, C., Mazzaschi, F., Mazzilli, M., Mazzoni, M. A., Mechler, A. F., Meddi, F., Melikyan, Y., Menchaca-Rocha, A., Mengke, C., Meninno, E., Menon, A. S., Meres, M., Mhlanga, S., Miake, Y., Micheletti, L., Migliorin, L. C., Mihaylov, D. L., Mikhaylov, K., Mishra, A. N., Miśkowiec, D., Modak, A., Mohammadi, N., Mohanty, A. P., Mohanty, B., Khan, M. Mohisin, Moravcova, Z., Mordasini, C., Moreira De Godoy, D. A., Moreno, L. A. P., Morozov, I., Morsch, A., Mrnjavac, T., Muccifora, V., Mudnic, E., Mühlheim, D., Muhuri, S., Mulligan, J. D., Mulliri, A., Munhoz, M. G., Munzer, R. H., Murakami, H., Murray, S., Musa, L., Musinsky, J., Myers, C. J., Myrcha, J. W., Naik, B., Nair, R., Nandi, B. K., Nania, R., Nappi, E., Naru, M. U., Nassirpour, A. F., Nattrass, C., Nayak, R., Nayak, T. K., Nazarenko, S., Neagu, A., Negrao De Oliveira, R. A., Nellen, L., Nesbo, S. V., Neskovic, G., Nesterov, D., Neumann, L. T., Nielsen, B. S., Nikolaev, S., Nikulin, S., Nikulin, V., Noferini, F., Nomokonov, P., Norman, J., Novitzky, N., Nowakowski, P., Nyanin, A., Nystrand, J., Ogino, M., Ohlson, A., Oleniacz, J., Oliveira Da Silva, A. C., Oliver, M. H., Oppedisano, C., Ortiz Velasquez, A., Oskarsson, A., Otwinowski, J., Oyama, K., Pachmayer, Y., Pacik, V., Padhan, S., Pagano, D., Paić, G., Pan, J., Panebianco, S., Pareek, P., Park, J., Parkkila, J. E., Parmar, S., Pathak, S. P., Paul, B., Pazzini, J., Pei, H., Peitzmann, T., Peng, X., Pereira, L. G., Pereira Da Costa, H., Peresunko, D., Perez, G. M., Perrin, S., Pestov, Y., Petráček, V., Petrovici, M., Pezzi, R. P., Piano, S., Pikna, M., Pillot, P., Pinazza, O., Pinsky, L., Pinto, C., Pisano, S., Pistone, D., Płoskoń, M., Planinic, M., Pliquett, F., Poghosyan, M. G., Polichtchouk, B., Poljak, N., Pop, A., Porteboeuf-Houssais, S., Pozdniakov, V., Prasad, S. K., Preghenella, R., Prino, F., Pruneau, C. A., Pshenichnov, I., Puccio, M., Putschke, J., Qiu, S., Quaglia, L., Quishpe, R. E., Ragoni, S., Raha, S., Rajput, S., Rak, J., Rakotozafindrabe, A., Ramello, L., Rami, F., Ramirez, S. A. R., Raniwala, R., Raniwala, S., Räsänen, S. S., Rath, R., Ratza, V., Ravasenga, I., Read, K. F., Redelbach, A. R., Redlich, K., Rehman, A., Reichelt, P., Reidt, F., Ren, X., Renfordt, R., Rescakova, Z., Reygers, K., Riabov, A., Riabov, V., Richert, T., Richter, M., Riedler, P., Riegler, W., Riggi, F., Ristea, C., Rode, S. P., Rodríguez Cahuantzi, M., Røed, K., Rogalev, R., Rogochaya, E., Rohr, D., Röhrich, D., Rojas, P. F., Rokita, P. S., Ronchetti, F., Rosano, A., Rosas, E. D., Roslon, K., Rossi, A., Rotondi, A., Roy, A., Roy, P., Rueda, O. V., Rui, R., Rumyantsev, B., Rustamov, A., Ryabinkin, E., Ryabov, Y., Rybicki, A., Rytkonen, H., Saarimaki, O. A. M., Sadek, R., Sadhu, S., Sadovsky, S., Šafařík, K., Saha, S. K., Sahoo, B., Sahoo, P., Sahoo, R., Sahoo, S., Sahu, P. K., Saini, J., Sakai, S., Sambyal, S., Samsonov, V., Sarkar, D., Sarkar, N., Sarma, P., Sarti, V. M., Sas, M. H. P., Scapparone, E., Schambach, J., Scheid, H. S., Schiaua, C., Schicker, R., Schmah, A., Schmidt, C., Schmidt, H. R., Schmidt, M. O., Schmidt, M., Schmidt, N. V., Schmier, A. R., Schukraft, J., Schutz, Y., Schwarz, K., Schweda, K., Scioli, G., Scomparin, E., Seger, J. E., Sekiguchi, Y., Sekihata, D., Selyuzhenkov, I., Senyukov, S., Serebryakov, D., Sevcenco, A., Shabanov, A., Shabetai, A., Shahoyan, R., Shaikh, W., Shangaraev, A., Sharma, A., Sharma, H., Sharma, M., Sharma, N., Sharma, S., Sheibani, O., Shigaki, K., Shimomura, M., Shirinkin, S., Shou, Q., Sibiriak, Y., Siddhanta, S., Siemiarczuk, T., Silvermyr, D., Simatovic, G., Simonetti, G., Singh, B., Singh, R., Singh, V. K., Singhal, V., Sinha, T., Sitar, B., Sitta, M., Skaali, T. B., Slupecki, M., Smirnov, N., Snellings, R. J. M., Soncco, C., Song, J., Songmoolnak, A., Soramel, F., Sorensen, S., Sputowska, I., Stachel, J., Stan, I., Steffanic, P. J., Stenlund, E., Stiefelmaier, S. F., Stocco, D., Storetvedt, M. M., Stritto, L. D., Suaide, A. A. P., Sugitate, T., Suire, C., Suleymanov, M., Suljic, M., Sultanov, R., Šumbera, M., Sumberia, V., Sumowidagdo, S., Swain, S., Szabo, A., Szarka, I., Tabassam, U., Taghavi, S. F., Taillepied, G., Takahashi, J., Tambave, G. J., Tang, S., Tarhini, M., Tarzila, M. G., Tauro, A., Tejeda Muñoz, G., Telesca, A., Terlizzi, L., Terrevoli, C., Thakur, D., Thakur, S., Thomas, D., Thoresen, F., Tieulent, R., Tikhonov, A., Timmins, A. R., Toia, A., Topilskaya, N., Toppi, M., Torales-Acosta, F., Torres, S. R., Trifiró, A., Tripathy, S., Tripathy, T., Trogolo, S., Trombetta, G., Tropp, L., Trubnikov, V., Trzaska, W. H., Trzcinski, T. P., Trzeciak, B. A., Tumkin, A., Turrisi, R., Tveter, T. S., Ullaland, K., Umaka, E. N., Uras, A., Usai, G. L., Vala, M., Valle, N., Vallero, S., van der Kolk, N., van Doremalen, L. V. R., van Leeuwen, M., Vande Vyvre, P., Varga, D., Varga, Z., Varga-Kofarago, M., Vargas, A., Vasileiou, M., Vasiliev, A., Vázquez Doce, O., Vechernin, V., Vercellin, E., Vergara Limón, S., Vermunt, L., Vernet, R., Vértesi, R., Vickovic, L., Vilakazi, Z., Villalobos Baillie, O., Vino, G., Vinogradov, A., Virgili, T., Vislavicius, V., Vodopyanov, A., Volkel, B., Völkl, M. A., Voloshin, K., Voloshin, S. A., Volpe, G., von Haller, B., Vorobyev, I., Voscek, D., Vrláková, J., Wagner, B., Weber, M., Weber, S. G., Wegrzynek, A., Wenzel, S. C., Wessels, J. P., Wiechula, J., Wikne, J., Wilk, G., Wilkinson, J., Willems, G. A., Willsher, E., Windelband, B., Winn, M., Witt, W. E., Wright, J. R., Wu, Y., Xu, R., Yalcin, S., Yamaguchi, Y., Yamakawa, K., Yang, S., Yano, S., Yin, Z., Yokoyama, H., Yoo, I.-K., Yoon, J. H., Yuan, S., Yuncu, A., Yurchenko, V., Zaccolo, V., Zaman, A., Zampolli, C., Zanoli, H. J. C., Zardoshti, N., Zarochentsev, A., Závada, P., Zaviyalov, N., Zbroszczyk, H., Zhalov, M., Zhang, S., Zhang, X., Zhang, Z., Zherebchevskii, V., Zhi, Y., Zhou, D., Zhou, Y., Zhou, Z., Zhu, J., Zhu, Y., Zichichi, A., Zinovjev, G., Zurlo, N.
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=od_______518::fe8ff98a7628fb9c64be47d4977ff0c0
https://mediatum.ub.tum.de/1637096
https://mediatum.ub.tum.de/1637096
Autor:
Acharya, S., Adamová, D., Adler, A., Adolfsson, J., Aglieri Rinella, G., Agnello, M., Agrawal, N., Ahammed, Z., Ahmad, S., Ahn, S. U., Akbar, Z., Akindinov, A., Al-Turany, M., Albuquerque, D. S. D., Aleksandrov, D., Alessandro, B., Alfanda, H. M., Alfaro Molina, R., Ali, B., Ali, Y., Alici, A., Alizadehvandchali, N., Alkin, A., Alme, J., Alt, T., Altenkamper, L., Altsybeev, I., Anaam, M. N., Andrei, C., Andreou, D., Andronic, A., Angeletti, M., Anguelov, V., Antičić, T., Antinori, F., Antonioli, P., Apadula, N., Aphecetche, L., Appelshäuser, H., Arcelli, S., Arnaldi, R., Arratia, M., Arsene, I. C., Arslandok, M., Augustinus, A., Averbeck, R., Aziz, S., Azmi, M. D., Badalà, A., Baek, Y. W., Bai, X., Bailhache, R., Bala, R., Balbino, A., Baldisseri, A., Ball, M., Banerjee, D., Barbera, R., Barioglio, L., Barlou, M., Barnaföldi, G. G., Barnby, L. S., Barret, V., Bartels, C., Barth, K., Bartsch, E., Baruffaldi, F., Bastid, N., Basu, S., Batigne, G., Batyunya, B., Bauri, D., Bazo Alba, J. L., Bearden, I. G., Beattie, C., Belikov, I., Bell Hechavarria, A. D. C., Bellini, F., Bellwied, R., Belokurova, S., Belyaev, V., Bencedi, G., Beole, S., Bercuci, A., Berdnikov, Y., Berdnikova, A., Berenyi, D., Bergmann, L., Besoiu, M. G., Betev, L., Bhaduri, P. P., Bhasin, A., Bhat, I. R., Bhat, M. A., Bhattacharjee, B., Bhattacharya, P., Bianchi, A., Bianchi, L., Bianchi, N., Bielčík, J., Bielčíková, J., Bilandzic, A., Biro, G., Biswas, S., Blair, J. T., Blau, D., Blidaru, M. B., Blume, C., Boca, G., Bock, F., Bogdanov, A., Boi, S., Bok, J., Boldizsár, L., Bolozdynya, A., Bombara, M., Bonomi, G., Borel, H., Borissov, A., Bossi, H., Botta, E., Bratrud, L., Braun-Munzinger, P., Bregant, M., Broz, M., Bruno, G. E., Buckland, M. D., Budnikov, D., Buesching, H., Bufalino, S., Bugnon, O., Buhler, P., Buncic, P., Buthelezi, Z., Butt, J. B., Bysiak, S. A., Caffarri, D., Cai, M., Caliva, A., Calvo Villar, E., Camacho, J. M. M., Camacho, R. S., Camerini, P., Canedo, F. D. M., Capon, A. A., Carnesecchi, F., Caron, R., Castillo Castellanos, J., Casula, E. A. R., Catalano, F., Ceballos Sanchez, C., Chakraborty, P., Chandra, S., Chang, W., Chapeland, S., Chartier, M., Chattopadhyay, S., Chauvin, A., Cheshkov, C., Cheynis, B., Chibante Barroso, V., Chinellato, D. D., Cho, S., Chochula, P., Christakoglou, P., Christensen, C. H., Christiansen, P., Chujo, T., Cicalo, C., Cifarelli, L., Cindolo, F., Ciupek, M. R., Clai, G., Cleymans, J., Colamaria, F., Colburn, J. S., Colella, D., Collu, A., Colocci, M., Concas, M., Conesa Balbastre, G., Conesa del Valle, Z., Contin, G., Contreras, J. G., Cormier, T. M., Cortese, P., Cosentino, M. R., Costa, F., Costanza, S., Crochet, P., Cuautle, E., Cui, P., Cunqueiro, L., Dahms, T., Dainese, A., Damas, F. P. A., Danisch, M. C., Danu, A., Das, D., Das, I., Das, P., Das, S., Dash, S., De, S., De Caro, A., de Cataldo, G., De Cilladi, L., de Cuveland, J., De Falco, A., De Gruttola, D., De Marco, N., De Martin, C., De Pasquale, S., Deb, S., Degenhardt, H. F., Deja, K. R., Delsanto, S., Deng, W., Dhankher, P., Di Bari, D., Di Mauro, A., Diaz, R. A., Dietel, T., Dillenseger, P., Ding, Y., Divià, R., Dixit, D. U., Djuvsland, Ø., Dmitrieva, U., Do, J., Dobrin, A., Dönigus, B., Dordic, O., Dubey, A. K., Dubla, A., Dudi, S., Dukhishyam, M., Dupieux, P., Eder, T. M., Ehlers, R. J., Eikeland, V. N., Elia, D., Erazmus, B., Erhardt, F., Erokhin, A., Ersdal, M. R., Espagnon, B., Eulisse, G., Evans, D., Evdokimov, S., Fabbietti, L., Faggin, M., Faivre, J., Fan, F., Fantoni, A., Fasel, M., Fecchio, P., Feliciello, A., Feofilov, G., Fernández Téllez, A., Ferrero, A., Ferretti, A., Festanti, A., Feuillard, V. J. G., Figiel, J., Filchagin, S., Finogeev, D., Fionda, F. M., Fiorenza, G., Flor, F., Flores, A. N., Foertsch, S., Foka, P., Fokin, S., Fragiacomo, E., Fuchs, U., Furget, C., Furs, A., Fusco Girard, M., Gaardhøje, J. J., Gagliardi, M., Gago, A. M., Gal, A., Galvan, C. D., Ganoti, P., Garabatos, C., Garcia, J. R. A., Garcia-Solis, E., Garg, K., Gargiulo, C., Garibli, A., Garner, K., Gasik, P., Gauger, E. F., Gay Ducati, M. B., Germain, M., Ghosh, J., Ghosh, P., Ghosh, S. K., Giacalone, M., Gianotti, P., Giubellino, P., Giubilato, P., Glaenzer, A. M. C., Glässel, P., Gonzalez, V., González-Trueba, L. H., Gorbunov, S., Görlich, L., Gotovac, S., Grabski, V., Graczykowski, L. K., Graham, K. L., Greiner, L., Grelli, A., Grigoras, C., Grigoriev, V., Grigoryan, A., Grigoryan, S., Groettvik, O. S., Grosa, F., Grosse-Oetringhaus, J. F., Grosso, R., Guernane, R., Guilbaud, M., Guittiere, M., Gulbrandsen, K., Gunji, T., Gupta, A., Gupta, R., Guzman, I. B., Haake, R., Habib, M. K., Hadjidakis, C., Hamagaki, H., Hamar, G., Hamid, M., Hannigan, R., Haque, M. R., Harlenderova, A., Harris, J. W., Harton, A., Hasenbichler, J. A., Hassan, H., Hatzifotiadou, D., Hauer, P., Havener, L. B., Hayashi, S., Heckel, S. T., Hellbär, E., Helstrup, H., Herman, T., Hernandez, E. G., Herrera Corral, G., Herrmann, F., Hetland, K. F., Hillemanns, H., Hills, C., Hippolyte, B., Hohlweger, B., Honermann, J., Hong, G. H., Horak, D., Hornung, S., Hosokawa, R., Hristov, P., Huang, C., Hughes, C., Huhn, P., Humanic, T. J., Hushnud, H., Husova, L. A., Hussain, N., Hutter, D., Iddon, J. P., Ilkaev, R., Ilyas, H., Inaba, M., Innocenti, G. M., Ippolitov, M., Isakov, A., Islam, M. S., Ivanov, M., Ivanov, V., Izucheev, V., Jacak, B., Jacazio, N., Jacobs, P. M., Jadlovska, S., Jadlovsky, J., Jaelani, S., Jahnke, C., Jakubowska, M. J., Janik, M. A., Janson, T., Jercic, M., Jevons, O., Jin, M., Jonas, F., Jones, P. G., Jung, J., Jung, M., Jusko, A., Kalinak, P., Kalweit, A., Kaplin, V., Kar, S., Karasu Uysal, A., Karatovic, D., Karavichev, O., Karavicheva, T., Karczmarczyk, P., Karpechev, E., Kazantsev, A., Kebschull, U., Keidel, R., Keil, M., Ketzer, B., Khabanova, Z., Khan, A. M., Khan, S., Khanzadeev, A., Kharlov, Y., Khatun, A., Khuntia, A., Kileng, B., Kim, B., Kim, D., Kim, D. J., Kim, E. J., Kim, H., Kim, J., Kim, J. S., Kim, M., Kim, S., Kim, T., Kirsch, S., Kisel, I., Kiselev, S., Kisiel, A., Klay, J. L., Klein, J., Klein, S., Klein-Bösing, C., Kleiner, M., Klemenz, T., Kluge, A., Knospe, A. G., Kobdaj, C., Köhler, M. K., Kollegger, T., Kondratyev, A., Kondratyeva, N., Kondratyuk, E., Konig, J., Konigstorfer, S. A., Konopka, P. J., Kornakov, G., Koryciak, S. D., Koska, L., Kovalenko, O., Kovalenko, V., Kowalski, M., Králik, I., Kravčáková, A., Kreis, L., Krivda, M., Krizek, F., Krizkova Gajdosova, K., Kroesen, M., Krüger, M., Kryshen, E., Krzewicki, M., Kučera, V., Kuhn, C., Kuijer, P. G., Kumaoka, T., Kumar, L., Kundu, S., Kurashvili, P., Kurepin, A., Kurepin, A. B., Kuryakin, A., Kushpil, S., Kvapil, J., Kweon, M. J., Kwon, J. Y., Kwon, Y., La Pointe, S. L., La Rocca, P., Lai, Y. S., Lakrathok, A., Lamanna, M., Langoy, R., Lapidus, K., Larionov, P., Laudi, E., Lautner, L., Lavicka, R., Lazareva, T., Lea, R., Lee, J., Lee, S., Lehrbach, J., Lemmon, R. C., León Monzón, I., Lesser, E. D., Lettrich, M., Lévai, P., Li, X., Li, X. L., Lien, J., Lietava, R., Lim, B., Lim, S. H., Lindenstruth, V., Lindner, A., Lippmann, C., Liu, A., Liu, J., Lofnes, I. M., Loginov, V., Loizides, C., Loncar, P., Lopez, J. A., Lopez, X., López Torres, E., Luhder, J. R., Lunardon, M., Luparello, G., Ma, Y. G., Maevskaya, A., Mager, M., Mahmood, S. M., Mahmoud, T., Maire, A., Majka, R. D., Malaev, M., Malik, Q. W., Malinina, L., Mal'Kevich, D., Mallick, N., Malzacher, P., Mandaglio, G., Manko, V., Manso, F., Manzari, V., Mao, Y., Marchisone, M., Mareš, J., Margagliotti, G. V., Margotti, A., Marín, A., Markert, C., Marquard, M., Martin, N. A., Martinengo, P., Martinez, J. L., Martínez, M. I., Martínez García, G., Masciocchi, S., Masera, M., Masoni, A., Massacrier, L., Mastroserio, A., Mathis, A. M., Matonoha, O., Matuoka, P. F. T., Matyja, A., Mayer, C., Mazzaschi, F., Mazzilli, M., Mazzoni, M. A., Mechler, A. F., Meddi, F., Melikyan, Y., Menchaca-Rocha, A., Meninno, E., Menon, A. S., Meres, M., Mhlanga, S., Miake, Y., Micheletti, L., Migliorin, L. C., Mihaylov, D. L., Mikhaylov, K., Mishra, A. N., Miśkowiec, D., Modak, A., Mohammadi, N., Mohanty, A. P., Mohanty, B., Mohisin Khan, M., Moravcova, Z., Mordasini, C., Moreira De Godoy, D. A., Moreno, L. A. P., Morozov, I., Morsch, A., Mrnjavac, T., Muccifora, V., Mudnic, E., Mühlheim, D., Muhuri, S., Mulligan, J. D., Mulliri, A., Munhoz, M. G., Munzer, R. H., Murakami, H., Murray, S., Musa, L., Musinsky, J., Myers, C. J., Myrcha, J. W., Naik, B., Nair, R., Nandi, B. K., Nania, R., Nappi, E., Naru, M. U., Nassirpour, A. F., Nattrass, C., Nayak, R., Nazarenko, S., Neagu, A., Nellen, L., Nesbo, S. V., Neskovic, G., Nesterov, D., Nielsen, B. S., Nikolaev, S., Nikulin, S., Nikulin, V., Noferini, F., Noh, S., Nomokonov, P., Norman, J., Novitzky, N., Nowakowski, P., Nyanin, A., Nystrand, J., Ogino, M., Ohlson, A., Oleniacz, J., Oliveira Da Silva, A. C., Oliver, M. H., Onnerstad, B. S., Oppedisano, C., Ortiz Velasquez, A., Osako, T., Oskarsson, A., Otwinowski, J., Oyama, K., Pachmayer, Y., Padhan, S., Pagano, D., Paić, G., Pan, J., Panebianco, S., Pareek, P., Park, J., Parkkila, J. E., Parmar, S., Pathak, S. P., Paul, B., Pazzini, J., Pei, H., Peitzmann, T., Peng, X., Pereira, L. G., Pereira Da Costa, H., Peresunko, D., Perez, G. M., Perrin, S., Pestov, Y., Petráček, V., Petrovici, M., Pezzi, R. P., Piano, S., Pikna, M., Pillot, P., Pinazza, O., Pinsky, L., Pinto, C., Pisano, S., Płoskoń, M., Planinic, M., Pliquett, F., Poghosyan, M. G., Polichtchouk, B., Poljak, N., Pop, A., Porteboeuf-Houssais, S., Porter, J., Pozdniakov, V., Prasad, S. K., Preghenella, R., Prino, F., Pruneau, C. A., Pshenichnov, I., Puccio, M., Qiu, S., Quaglia, L., Quishpe, R. E., Ragoni, S., Rak, J., Rakotozafindrabe, A., Ramello, L., Rami, F., Ramirez, S. A. R., Ramos, A. G. T., Raniwala, R., Raniwala, S., Räsänen, S. S., Rath, R., Ravasenga, I., Read, K. F., Redelbach, A. R., Redlich, K., Rehman, A., Reichelt, P., Reidt, F., Renfordt, R., Rescakova, Z., Reygers, K., Riabov, A., Riabov, V., Richert, T., Richter, M., Riedler, P., Riegler, W., Riggi, F., Ristea, C., Rode, S. P., Rodríguez Cahuantzi, M., Røed, K., Rogalev, R., Rogochaya, E., Rogoschinski, T. S., Rohr, D., Röhrich, D., Rojas, P. F., Rokita, P. S., Ronchetti, F., Rosano, A., Rosas, E. D., Rossi, A., Rotondi, A., Roy, A., Roy, P., Rueda, O. V., Rui, R., Rumyantsev, B., Rustamov, A., Ryabinkin, E., Ryabov, Y., Rybicki, A., Rytkonen, H., Saarimaki, O. A. M., Sadek, R., Sadovsky, S., Saetre, J., Šafařík, K., Saha, S. K., Saha, S., Sahoo, B., Sahoo, P., Sahoo, R., Sahoo, S., Sahu, D., Sahu, P. K., Saini, J., Sakai, S., Sambyal, S., Samsonov, V., Sarkar, D., Sarkar, N., Sarma, P., Sarti, V. M., Sas, M. H. P., Schambach, J., Scheid, H. S., Schiaua, C., Schicker, R., Schmah, A., Schmidt, C., Schmidt, H. R., Schmidt, M. O., Schmidt, M., Schmidt, N. V., Schmier, A. R., Schotter, R., Schukraft, J., Schutz, Y., Schwarz, K., Schweda, K., Scioli, G., Scomparin, E., Seger, J. E., Sekiguchi, Y., Sekihata, D., Selyuzhenkov, I., Senyukov, S., Seo, J. J., Serebryakov, D., Šerkšnytė, L., Sevcenco, A., Shabanov, A., Shabetai, A., Shahoyan, R., Shaikh, W., Shangaraev, A., Sharma, A., Sharma, H., Sharma, M., Sharma, N., Sharma, S., Sheibani, O., Sheikh, A. I., Shigaki, K., Shimomura, M., Shirinkin, S., Shou, Q., Sibiriak, Y., Siddhanta, S., Siemiarczuk, T., Silvermyr, D., Simatovic, G., Simonetti, G., Singh, B., Singh, R., Singh, V. K., Singhal, V., Sinha, T., Sitar, B., Sitta, M., Skaali, T. B., Slupecki, M., Smirnov, N., Snellings, R. J. M., Soncco, C., Song, J., Songmoolnak, A., Soramel, F., Sorensen, S., Sputowska, I., Stachel, J., Stan, I., Steffanic, P. J., Stiefelmaier, S. F., Stocco, D., Storetvedt, M. M., Stritto, L. D., Stylianidis, C. P., Suaide, A. A. P., Sugitate, T., Suire, C., Suljic, M., Sultanov, R., Šumbera, M., Sumberia, V., Sumowidagdo, S., Swain, S., Szabo, A., Szarka, I., Tabassam, U., Taghavi, S. F., Taillepied, G., Takahashi, J., Tambave, G. J., Tang, S., Tang, Z., Tarhini, M., Tarzila, M. G., Tauro, A., Tejeda Muñoz, G., Telesca, A., Terlizzi, L., Terrevoli, C., Tersimonov, G., Thakur, S., Thomas, D., Thoresen, F., Tieulent, R., Tikhonov, A., Timmins, A. R., Tkacik, M., Toia, A., Topilskaya, N., Toppi, M., Torales-Acosta, F., Torres, S. R., Trifiró, A., Tripathy, S., Tripathy, T., Trogolo, S., Trombetta, G., Tropp, L., Trubnikov, V., Trzaska, W. H., Trzcinski, T. P., Trzeciak, B. A., Tumkin, A., Turrisi, R., Tveter, T. S., Ullaland, K., Umaka, E. N., Uras, A., Usai, G. L., Vala, M., Valle, N., Vallero, S., van der Kolk, N., van Doremalen, L. V. R., van Leeuwen, M., Vande Vyvre, P., Varga, D., Varga, Z., Varga-Kofarago, M., Vargas, A., Vasileiou, M., Vasiliev, A., Vázquez Doce, O., Vechernin, V., Vercellin, E., Vergara Limón, S., Vermunt, L., Vértesi, R., Verweij, M., Vickovic, L., Vilakazi, Z., Villalobos Baillie, O., Vino, G., Vinogradov, A., Virgili, T., Vislavicius, V., Vodopyanov, A., Volkel, B., Völkl, M. A., Voloshin, K., Voloshin, S. A., Volpe, G., von Haller, B., Vorobyev, I., Voscek, D., Vrláková, J., Wagner, B., Weber, M., Wegrzynek, A., Wenzel, S. C., Wessels, J. P., Wiechula, J., Wikne, J., Wilk, G., Wilkinson, J., Willems, G. A., Willsher, E., Windelband, B., Winn, M., Witt, W. E., Wright, J. R., Wu, Y., Xu, R., Yalcin, S., Yamaguchi, Y., Yamakawa, K., Yang, S., Yano, S., Yin, Z., Yokoyama, H., Yoo, I.-K., Yoon, J. H., Yuan, S., Yuncu, A., Yurchenko, V., Zaccolo, V., Zaman, A., Zampolli, C., Zanoli, H. J. C., Zardoshti, N., Zarochentsev, A., Závada, P., Zaviyalov, N., Zbroszczyk, H., Zhalov, M., Zhang, S., Zhang, X., Zhang, Y., Zherebchevskii, V., Zhi, Y., Zhou, D., Zhou, Y., Zhu, J., Zhu, Y., Zichichi, A., Zinovjev, G., Zurlo, N.
Externí odkaz:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=od_______518::a002b4ca0991fbaf0961af21912fef74
https://mediatum.ub.tum.de/1639565
https://mediatum.ub.tum.de/1639565