Zobrazeno 1 - 8
of 8
pro vyhledávání: '"den Hollander, Anneke I."'
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/11250/3034172
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/11250/3032819
Autor:
Ramdas, Shweta, Judd, Jonathan, Graham, Sarah E., Kanoni, Stavroula, Wang, Yuxuan, Surakka, Ida, Wenz, Brandon, Clarke, Shoa L., Chesi, Alessandra, Wells, Andrew, Bhatti, Konain Fatima, Vedantam, Sailaja, Winkler, Thomas W., Locke, Adam E., Marouli, Eirini, Zajac, Greg J.M., Wu, Kuan-Han H., Ntalla, Ioanna, Hui, Qin, Klarin, Derek, Hilliard, Austin T., Wang, Zeyuan, Xue, Chao, Thorleifsson, Gudmar, Helgadottir, Anna, Gudbjartsson, Daniel F., Holm, Hilma, Olafsson, Isleifur, Hwang, Mi Yeong, Han, Sohee, Akiyama, Masato, Sakaue, Saori, Terao, Chikashi, Kanai, Masahiro, Zhou, Wei, Brumpton, Ben Michael, Rasheed, Humaira, Havulinna, Aki S., Veturi, Yogasudha, Pacheco, Jennifer Allen, Rosenthal, Elisabeth A., Lingren, Todd, Feng, QiPing, Kullo, Iftikhar J., Narita, Akira, Takayama, Jun, Martin, Hilary C., Hunt, Karen A., Trivedi, Bhavi, Haessler, Jeffrey, Giulianini, Franco, Bradford, Yuki, Miller, Jason E., Campbell, Archie, Lin, Kuang, Millwood, Iona Y., Rasheed, Asif, Hindy, George, Faul, Jessica D., Zhao, Wei, Weir, David R., Turman, Constance, Huang, Hongyan, Graff, Mariaelisa, Choudhury, Ananyo, Sengupta, Dhriti, Mahajan, Anubha, Brown, Michael R., Zhang, Weihua, Yu, Ketian, Schmidt, Ellen M., Pandit, Anita, Gustafsson, Stefan, Yin, Xianyong, Luan, Jian'an, Zhao, Jing-Hua, Matsuda, Fumihiko, Jang, Hye-Mi, Yoon, Kyungheon, Medina-Gomez, Carolina, Pitsillides, Achilleas, Hottenga, Jouke Jan, Wood, Andrew R., Ji, Yingji, Gao, Zishan, Haworth, Simon, Mitchell, Ruth E., Chai, Jin Fang, Aadahl, Mette, Bjerregaard, Anne A., Yao, Jie, Manichaikul, Ani, Lee, Wen-Jane, Hsiung, Chao Agnes, Warren, Helen R., Ramirez, Julia, Bork-Jensen, Jette, Kårhus, Line L., Goel, Anuj, Sabater-Lleal, Maria, Noordam, Raymond, Mauro, Pala, Matteo, Floris, McDaid, Aaron F., Marques-Vidal, Pedro, Wielscher, Matthias, Trompet, Stella, Sattar, Naveed, Møllehave, Line T., Munz, Matthias, Zeng, Lingyao, Huang, Jianfeng, Yang, Bin, Poveda, Alaitz, Kurbasic, Azra, Schönherr, Sebastian, Forer, Lukas, Scholz, Markus, Galesloot, Tessel E., Bradfield, Jonathan P., Ruotsalainen, Sanni E., Daw, E. Warwick, Zmuda, Joseph M., Mitchell, Jonathan S., Fuchsberger, Christian, Christensen, Henry, Brody, Jennifer A., Le, Phuong, Feitosa, Mary F., Wojczynski, Mary K., Hemerich, Daiane, Preuss, Michael, Mangino, Massimo, Christofidou, Paraskevi, Verweij, Niek, Benjamins, Jan W., Engmann, Jorgen, Noah, Tsao L., Verma, Anurag, Slieker, Roderick C., Lo, Ken Sin, Zilhao, Nuno R., Kleber, Marcus E., Delgado, Graciela E., Huo, Shaofeng, Ikeda, Daisuke D., Iha, Hiroyuki, Yang, Jian, Liu, Jun, Demirkan, Ayşe, Leonard, Hampton L., Marten, Jonathan, Emmel, Carina, Schmidt, Börge, Smyth, Laura J., Cañadas-Garre, Marisa, Wang, Chaolong, Nakatochi, Masahiro, Wong, Andrew, Hutri-Kähönen, Nina, Sim, Xueling, Xia, Rui, Huerta-Chagoya, Alicia, Fernandez-Lopez, Juan Carlos, Lyssenko, Valeriya, Nongmaithem, Suraj S., Sankareswaran, Alagu, Irvin, Marguerite R., Oldmeadow, Christopher, Kim, Han-Na, Ryu, Seungho, Timmers, Paul R.H.J., Arbeeva, Liubov, Dorajoo, Rajkumar, Lange, Leslie A., Prasad, Gauri, Lorés-Motta, Laura, Pauper, Marc, Long, Jirong, Li, Xiaohui, Theusch, Elizabeth, Takeuchi, Fumihiko, Spracklen, Cassandra N., Loukola, Anu, Bollepalli, Sailalitha, Warner, Sophie C., Wang, Ya Xing, Wei, Wen B., Nutile, Teresa, Ruggiero, Daniela, Sung, Yun Ju, Chen, Shufeng, Liu, Fangchao, Yang, Jingyun, Kentistou, Katherine A., Banas, Bernhard, Morgan, Anna, Meidtner, Karina, Bielak, Lawrence F., Smith, Jennifer A., Hebbar, Prashantha, Farmaki, Aliki-Eleni, Hofer, Edith, Lin, Maoxuan, Concas, Maria Pina, Vaccargiu, Simona, van der Most, Peter J., Pitkänen, Niina, Cade, Brian E., van der Laan, Sander W., Chitrala, Kumaraswamy Naidu, Weiss, Stefan, Bentley, Amy R., Doumatey, Ayo P., Adeyemo, Adebowale A., Lee, Jong Young, Petersen, Eva R.B., Nielsen, Aneta A., Choi, Hyeok Sun, Nethander, Maria, Freitag-Wolf, Sandra, Southam, Lorraine, Rayner, Nigel W., Wang, Carol A., Lin, Shih-Yi, Wang, Jun-Sing, Couture, Christian, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Nikus, Kjell, Cuellar-Partida, Gabriel, Vestergaard, Henrik, Hidalgo, Bertha, Giannakopoulou, Olga, Cai, Qiuyin, Obura, Morgan O., van Setten, Jessica, He, Karen Y., Tang, Hua, Terzikhan, Natalie, Shin, Jae Hun, Jackson, Rebecca D., Reiner, Alexander P., Martin, Lisa Warsinger, Chen, Zhengming, Li, Liming, Kawaguchi, Takahisa, Thiery, Joachim, Bis, Joshua C., Launer, Lenore J., Li, Huaixing, Nalls, Mike A., Raitakari, Olli T., Ichihara, Sahoko, Wild, Sarah H., Nelson, Christopher P., Campbell, Harry, Jäger, Susanne, Nabika, Toru, Al-Mulla, Fahd, Niinikoski, Harri, Braund, Peter S., Kolcic, Ivana, Kovacs, Peter, Giardoglou, Tota, Katsuya, Tomohiro, de Kleijn, Dominique, de Borst, Gert J., Kim, Eung Kweon, Adams, Hieab H.H., Ikram, M. Arfan, Zhu, Xiaofeng, Asselbergs, Folkert W., Kraaijeveld, Adriaan O., Beulens, Joline W.J., Shu, Xiao-Ou, Rallidis, Loukianos S., Pedersen, Oluf, Hansen, Torben, Mitchell, Paul, Hewitt, Alex W., Kähönen, Mika, Pérusse, Louis, Bouchard, Claude, Tönjes, Anke, Ida Chen, Yii-Der, Pennell, Craig E., Mori, Trevor A., Lieb, Wolfgang, Franke, Andre, Ohlsson, Claes, Mellström, Dan, Cho, Yoon Shin, Lee, Hyejin, Yuan, Jian-Min, Koh, Woon-Puay, Rhee, Sang Youl, Woo, Jeong-Taek, Heid, Iris M., Stark, Klaus J., Zimmermann, Martina E., Völzke, Henry, Homuth, Georg, Evans, Michele K., Zonderman, Alan B., Polasek, Ozren, Pasterkamp, Gerard, Hoefer, Imo E., Redline, Susan, Pahkala, Katja, Oldehinkel, Albertine J., Snieder, Harold, Biino, Ginevra, Schmidt, Reinhold, Schmidt, Helena, Bandinelli, Stefania, Dedoussis, George, Thanaraj, Thangavel Alphonse, Peyser, Patricia A., Kato, Norihiro, Schulze, Matthias B., Girotto, Giorgia, Böger, Carsten A., Jung, Bettina, Joshi, Peter K., Bennett, David A., De Jager, Philip L., Lu, Xiangfeng, Mamakou, Vasiliki, Brown, Morris, Caulfield, Mark J., Munroe, Patricia B., Guo, Xiuqing, Ciullo, Marina, Jonas, Jost B., Samani, Nilesh J., Kaprio, Jaakko, Pajukanta, Päivi, Tusié-Luna, Teresa, Aguilar-Salinas, Carlos A., Adair, Linda S., Bechayda, Sonny Augustin, de Silva, H. Janaka, Wickremasinghe, Ananda R., Krauss, Ronald M., Wu, Jer-Yuarn, Zheng, Wei, den Hollander, Anneke I., Bharadwaj, Dwaipayan, Correa, Adolfo, Wilson, James G., Lind, Lars, Heng, Chew-Kiat, Nelson, Amanda E., Golightly, Yvonne M., Wilson, James F., Penninx, Brenda, Kim, Hyung-Lae, Attia, John, Scott, Rodney J., Rao, D.C., Arnett, Donna K., Walker, Mark, Scott, Laura J., Koistinen, Heikki A., Chandak, Giriraj R., Mercader, Josep M., Villalpando, Clicerio Gonzalez, Orozco, Lorena, Fornage, Myriam, Tai, E. Shyong, van Dam, Rob M., Lehtimäki, Terho, Chaturvedi, Nish, Yokota, Mitsuhiro, Liu, Jianjun, Reilly, Dermot F., McKnight, Amy Jayne, Kee, Frank, Jöckel, Karl-Heinz, McCarthy, Mark I., Palmer, Colin N.A., Vitart, Veronique, Hayward, Caroline, Simonsick, Eleanor, van Duijn, Cornelia M., Jin, Zi-Bing, Lu, Fan, Hishigaki, Haretsugu, Lin, Xu, März, Winfried, Gudnason, Vilmundur, Tardif, Jean-Claude, Lettre, Guillaume, t Hart, Leen M., Elders, Petra J.M., Rader, Daniel J., Damrauer, Scott M., Kumari, Meena, Kivimaki, Mika, van der Harst, Pim, Spector, Tim D., Loos, Ruth J.F., Province, Michael A., Parra, Esteban J., Cruz, Miguel, Psaty, Bruce M., Brandslund, Ivan, Pramstaller, Peter P., Rotimi, Charles N., Christensen, Kaare, Ripatti, Samuli, Widén, Elisabeth, Hakonarson, Hakon, Grant, Struan F.A., Kiemeney, Lambertus, de Graaf, Jacqueline, Loeffler, Markus, Kronenberg, Florian, Gu, Dongfeng, Erdmann, Jeanette, Schunkert, Heribert, Franks, Paul W., Linneberg, Allan, Jukema, J. Wouter, Khera, Amit V., Männikkö, Minna, Jarvelin, Marjo-Riitta, Kutalik, Zoltan, Francesco, Cucca, Mook-Kanamori, Dennis O., Willems van Dijk, Ko, Watkins, Hugh, Strachan, David P., Grarup, Niels, Sever, Peter, Poulter, Neil, Huey-Herng Sheu, Wayne, Rotter, Jerome I., Dantoft, Thomas M., Karpe, Fredrik, Neville, Matt J., Timpson, Nicholas J., Cheng, Ching-Yu, Wong, Tien-Yin, Khor, Chiea Chuen, Li, Hengtong, Sabanayagam, Charumathi, Peters, Annette, Gieger, Christian, Hattersley, Andrew T., Pedersen, Nancy L., Magnusson, Patrik K.E., Boomsma, Dorret I., de Geus, Eco J.C., Cupples, L. Adrienne, van Meurs, Joyce B.J., Ikram, Arfan, Ghanbari, Mohsen, Gordon-Larsen, Penny, Huang, Wei, Kim, Young Jin, Tabara, Yasuharu, Wareham, Nicholas J., Langenberg, Claudia, Zeggini, Eleftheria, Tuomilehto, Jaakko, Kuusisto, Johanna, Laakso, Markku, Ingelsson, Erik, Abecasis, Goncalo, Chambers, John C., Kooner, Jaspal S., de Vries, Paul S., Morrison, Alanna C., Hazelhurst, Scott, Ramsay, Michèle, North, Kari E., Daviglus, Martha, Kraft, Peter, Martin, Nicholas G., Whitfield, John B., Abbas, Shahid, Saleheen, Danish, Walters, Robin G., Holmes, Michael V., Black, Corri, Smith, Blair H., Baras, Aris, Justice, Anne E., Buring, Julie E., Ridker, Paul M., Chasman, Daniel I., Kooperberg, Charles, Tamiya, Gen, Yamamoto, Masayuki, van Heel, David A., Trembath, Richard C., Wei, Wei-Qi, Jarvik, Gail P., Namjou, Bahram, Hayes, M. Geoffrey, Ritchie, Marylyn D., Jousilahti, Pekka, Salomaa, Veikko, Hveem, Kristian, Åsvold, Bjørn Olav, Kubo, Michiaki, Kamatani, Yoichiro, Okada, Yukinori, Murakami, Yoshinori, Kim, Bong-Jo, Thorsteinsdottir, Unnur, Stefansson, Kari, Zhang, Jifeng, Chen, Y. Eugene, Ho, Yuk-Lam, Lynch, Julie A., Tsao, Philip S., Chang, Kyong-Mi, Cho, Kelly, O'Donnell, Christopher J., Gaziano, John M., Wilson, Peter, Mohlke, Karen L., Frayling, Timothy M., Hirschhorn, Joel N., Kathiresan, Sekar, Boehnke, Michael, Struan Grant, Grant, Natarajan, Pradeep, Sun, Yan V., Morris, Andrew P., Deloukas, Panos, Peloso, Gina, Assimes, Themistocles L., Willer, Cristen J., Zhu, Xiang, Brown, Christopher D.
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/11250/3049595
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/11250/3030079
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Publikováno v:
Yengo, Loïc Vedantam, Sailaja Marouli, Eirini Sidorenko, Julia Bartell, Eric Sakaue, Saori Graff, Marielisa Eliasen, Anders U. Jiang, Yunxuan Raghavan, Sridharan Miao, Jenkai Arias, Joshua D. Graham, Sarah E. Mukamel, Ronen E. Spracklen, Cassandra N. Yin, Xianyong Chen, Shyh-Huei Ferreira, Teresa Highland, Heather H. Ji, Yingjie Karaderi, Tugce Lin, Kuang Lüll, Kreete Malden, Deborah E. Medina-Gomez, Carolina Machado, Moara Moore, Amy Rüeger, Sina Sim, Xueling Vrieze, Scott Ahluwalia, Tarunveer S. Akiyama, Masato Allison, Matthew A. Alvarez, Marcus Andersen, Mette K. Ani, Alireza Appadurai, Vivek Arbeeva, Liubov Bhaskar, Seema Bielak, Lawrence F. Bollepalli, Sailalitha Bonnycastle, Lori L. Bork-Jensen, Jette Bradfield, Jonathan P. Bradford, Yuki Braund, Peter S. Brody, Jennifer A. Burgdorf, Kristoffer S. Cade, Brian E. Cai, Hui Cai, Qiuyin Campbell, Archie Cañadas-Garre, Marisa Catamo, Eulalia Chai, Jin-Fang Chai, Xiaoran Chang, Li-Ching Chang, Yi-Cheng Chen, Chien-Hsiun Chesi, Alessandra Choi, Seung Hoan Chung, Ren-Hua Cocca, Massimiliano Concas, Maria Pina Couture, Christian Cuellar-Partida, Gabriel Danning, Rebecca Daw, E. Warwick Degenhard, Frauke Delgado, Graciela E. Delitala, Alessandro Demirkan, Ayse Deng, Xuan Devineni, Poornima Dietl, Alexander Dimitriou, Maria Dimitrov, Latchezar Dorajoo, Rajkumar Ekici, Arif B. Engmann, Jorgen E. Fairhurst-Hunter, Zammy Farmaki, Aliki-Eleni Faul, Jessica D. Fernandez-Lopez, Juan-Carlos Forer, Lukas Francescatto, Margherita Freitag-Wolf, Sandra Fuchsberger, Christian Galesloot, Tessel E. Gao, Yan Gao, Zishan Geller, Frank Giannakopoulou, Olga Giulianini, Franco Gjesing, Anette P. Goel, Anuj Gordon, Scott D. Gorski, Mathias Grove, Jakob Guo, Xiuqing Gustafsson, Stefan Haessler, Jeffrey Hansen, Thomas Havulinna, Aki S. Haworth, Simon J. He, Jing Heard-Costa, Nancy Hebbar, Prashantha Hindy, George Ho, Yuk-Lam A. Hofer, Edith Holliday, Elizabeth Horn, Katrin Hornsby, Whitney E. Hottenga, Jouke-Jan Huang, Hongyan Huang, Jie Huerta-Chagoya, Alicia Huffman, Jennifer E. Hung, Yi-Jen Huo, Shaofeng Hwang, Mi Yeong Iha, Hiroyuki Ikeda, Daisuke D. Isono, Masato Jackson, Anne U. Jäger, Susanne Jansen, Iris E. Johansson, Ingegerd Jonas, Jost B. Jonsson, Anna Jørgensen, Torben Kalafati, Ioanna-Panagiota Kanai, Masahiro Kanoni, Stavroula Kårhus, Line L. Kasturiratne, Anuradhani Katsuya, Tomohiro Kawaguchi, Takahisa Kember, Rachel L. Kentistou, Katherine A. Kim, Han-Na Kim, Young Jin Kleber, Marcus E. Knol, Maria J. Kurbasic, Azra Lauzon, Marie Le, Phuong Lea, Rodney Lee, Jong-Young Leonard, Hampton L. Li, Shengchao A. Li, Xiaohui Li, Xiaoyin Liang, Jingjing Lin, Honghuang Lin, Shih-Yi Liu, Jun Liu, Xueping Lo, Ken Sin Long, Jirong Lores-Motta, Laura Luan, Jian’an Lyssenko, Valeriya Lyytikäinen, Leo-Pekka Mahajan, Anubha Mamakou, Vasiliki Mangino, Massimo Manichaikul, Ani Marten, Jonathan Mattheisen, Manuel Mavarani, Laven McDaid, Aaron F. Meidtner, Karina Melendez, Tori L. Mercader, Josep M. Milaneschi, Yuri Miller, Jason E. Millwood, Iona Y. Mishra, Pashupati P. Mitchell, Ruth E. Møllehave, Line T. Morgan, Anna Mucha, Soeren Munz, Matthias Nakatochi, Masahiro Nelson, Christopher P. Nethander, Maria Nho, Chu Won Nielsen, Aneta A. Nolte, Ilja M. Nongmaithem, Suraj S. Noordam, Raymond Ntalla, Ioanna Nutile, Teresa Pandit, Anita Christofidou, Paraskevi Pärna, Katri Pauper, Marc Petersen, Eva R. B. Petersen, Liselotte V. Pitkänen, Niina Polašek, Ozren Poveda, Alaitz Preuss, Michael H. Pyarajan, Saiju Raffield, Laura M. Rakugi, Hiromi Ramirez, Julia Rasheed, Asif Raven, Dennis Rayner, Nigel W. Riveros, Carlos Rohde, Rebecca Ruggiero, Daniela Ruotsalainen, Sanni E. Ryan, Kathleen A. Sabater-Lleal, Maria Saxena, Richa Scholz, Markus Sendamarai, Anoop Shen, Botong Shi, Jingchunzi Shin, Jae Hun Sidore, Carlo Sitlani, Colleen M. Slieker, Roderick C. Smit, Roelof A. J. Smith, Albert V. Smith, Jennifer A. Smyth, Laura J. Southam, Lorraine Steinthorsdottir, Valgerdur Sun, Liang Takeuchi, Fumihiko Tallapragada, Divya Sri Priyanka Taylor, Kent D. Tayo, Bamidele O. Tcheandjieu, Catherine Terzikhan, Natalie Tesolin, Paola Teumer, Alexander Theusch, Elizabeth Thompson, Deborah J. Thorleifsson, Gudmar Timmers, Paul R. H. J. Trompet, Stella Turman, Constance Vaccargiu, Simona van der Laan, Sander W. van der Most, Peter J. van Klinken, Jan B. van Setten, Jessica Verma, Shefali S. Verweij, Niek Veturi, Yogasudha Wang, Carol A. Wang, Chaolong Wang, Lihua Wang, Zhe Warren, Helen R. Bin Wei, Wen Wickremasinghe, Ananda R. Wielscher, Matthias Wiggins, Kerri L. Winsvold, Bendik K S Wong, Andrew Wu, Yang Wuttke, Matthias Xia, Rui Xie, Tian Yamamoto, Ken Yang, Jingyun Yao, Jie Young, Hannah Yousri, Noha A. Yu, Lei Zeng, Lingyao Zhang, Weihua Zhang, Xinyuan Zhao, Jing-Hua Zhao, Wei Zhou, Wei Zimmermann, Martina E. Zoledziewska, Magdalena Adair, Linda S. Adams, Hieab H. H. Aguilar-Salinas, Carlos A. Al-Mulla, Fahd Arnett, Donna K. Asselbergs, Folkert W. Åsvold, Bjørn Olav Attia, John Banas, Bernhard Bandinelli, Stefania Bennett, David A. Bergler, Tobias Bharadwaj, Dwaipayan Biino, Ginevra Bisgaard, Hans Boerwinkle, Eric Böger, Carsten A. Bønnelykke, Klaus Boomsma, Dorret I. Børglum, Anders D. Borja, Judith B. Bouchard, Claude Bowden, Donald W. Brandslund, Ivan Brumpton, Ben Michael Buring, Julie E. Caulfield, Mark J. Chambers, John C. Chandak, Giriraj R. Chanock, Stephen J. Chaturvedi, Nish Chen, Yii-Der Ida Chen, Zhengming Cheng, Ching-Yu Christophersen, Ingrid E. Ciullo, Marina Cole, John W. Collins, Francis S. Cooper, Richard S. Cruz, Miguel Cucca, Francesco Cupples, L. Adrienne Cutler, Michael J. Damrauer, Scott M. Dantoft, Thomas M. de Borst, Gert J. de Groot, Lisette C. P. G. M. De Jager, Philip L. de Kleijn, Dominique P. V. Janaka de Silva, de Dedoussis, George V. den Hollander, Anneke I. Du, Shufa Easton, Douglas F. Elders, Petra J. M. Eliassen, A. Heather Ellinor, Patrick T. Elmståhl, Sölve Erdmann, Jeanette Evans, Michele K. Fatkin, Diane Feenstra, Bjarke Feitosa, Mary F. Ferrucci, Luigi Ford, Ian Fornage, Myriam Franke, Andre Franks, Paul W. Freedman, Barry I. Gasparini, Paolo Gieger, Christian Girotto, Giorgia Goddard, Michael E. Golightly, Yvonne M. Gonzalez-Villalpando, Clicerio Gordon-Larsen, Penny Grallert, Harald Grant, Struan F. A. Grarup, Niels Griffiths, Lyn Gudnason, Vilmundur Haiman, Christopher Hakonarson, Hakon Hansen, Torben Hartman, Catharina A. Hattersley, Andrew T. Hayward, Caroline Heckbert, Susan R. Heng, Chew-Kiat Hengstenberg, Christian Hewitt, Alex W. Hishigaki, Haretsugu Hoyng, Carel B. Huang, Paul L. Huang, Wei Hunt, Steven C. Hveem, Kristian Hyppönen, Elina Iacono, William G. Ichihara, Sahoko Ikram, M. Arfan Isasi, Carmen R. Jackson, Rebecca D. Jarvelin, Marjo-Riitta Jin, Zi-Bing Jöckel, Karl-Heinz Joshi, Peter K. Jousilahti, Pekka Jukema, J. Wouter Kähönen, Mika Kamatani, Yoichiro Kang, Kui Dong Kaprio, Jaakko Kardia, Sharon L. R. Karpe, Fredrik Kato, Norihiro Kee, Frank Kessler, Thorsten Khera, Amit V. Khor, Chiea Chuen Kiemeney, Lambertus A. L. M. Kim, Bong-Jo Kim, Eung Kweon Kim, Hyung-Lae Kirchhof, Paulus Kivimaki, Mika Koh, Woon-Puay Koistinen, Heikki A. Kolovou, Genovefa D. Kooner, Jaspal S. Kooperberg, Charles Köttgen, Anna Kovacs, Peter Kraaijeveld, Adriaan Kraft, Peter Krauss, Ronald M. Kumari, Meena Kutalik, Zoltan Laakso, Markku Lange, Leslie A. Langenberg, Claudia Launer, Lenore J. Le Marchand, Loic Lee, Hyejin Lee, Nanette R. Lehtimäki, Terho Li, Huaixing Li, Liming Lieb, Wolfgang Lin, Xu Lind, Lars Linneberg, Allan Liu, Ching-Ti Liu, Jianjun Loeffler, Markus London, Barry Lubitz, Steven A. Lye, Stephen J. Mackey, David A. Mägi, Reedik Magnusson, Patrik K. E. Marcus, Gregory M. Vidal, Pedro Marques Martin, Nicholas G. März, Winfried Matsuda, Fumihiko McGarrah, Robert W. McGue, Matt McKnight, Amy Jayne Medland, Sarah E. Mellström, Dan Metspalu, Andres Mitchell, Braxton D. Mitchell, Paul Mook-Kanamori, Dennis O. Morris, Andrew D. Mucci, Lorelei A. Munroe, Patricia B. Nalls, Mike A. Nazarian, Saman Nelson, Amanda E. Neville, Matt J. Newton-Cheh, Christopher Nielsen, Christopher Sivert Nöthen, Markus M. Ohlsson, Claes Oldehinkel, Albertine J. Orozco, Lorena Pahkala, Katja Pajukanta, Päivi Palmer, Colin N. A. Parra, Esteban J. Pattaro, Cristian Pedersen, Oluf Pennell, Craig E. Penninx, Brenda W. J. H. Perusse, Louis Peters, Annette Peyser, Patricia A. Porteous, David J. Posthuma, Danielle Power, Chris Pramstaller, Peter P. Province, Michael A. Qi, Qibin Qu, Jia Rader, Daniel J. Raitakari, Olli T. Ralhan, Sarju Rallidis, Loukianos S. Rao, Dabeeru C. Redline, Susan Reilly, Dermot F. Reiner, Alexander P. Rhee, Sang Youl Ridker, Paul M. Rienstra, Michiel Ripatti, Samuli Ritchie, Marylyn D. Roden, Dan M. Rosendaal, Frits Richard Rotter, Jerome I. Rudan, Igor Rutters, Femke Sabanayagam, Charumathi Saleheen, Danish Salomaa, Veikko Samani, Nilesh J. Sanghera, Dharambir K. Sattar, Naveed Schmidt, Börge Schmidt, Helena Schmidt, Reinhold Schulze, Matthias B. Schunkert, Heribert Scott, Laura J. Scott, Rodney J. Sever, Peter Shiroma, Eric J. Shoemaker, M. Benjamin Shu, Xiao-Ou Simonsick, Eleanor M. Sims, Mario Singh, Jai Rup Singleton, Andrew B. Sinner, Moritz F. Smith, J. Gustav Snieder, Harold Spector, Tim D. Stampfer, Meir J. Stark, Klaus J. Strachan, David P. ‘t Hart, Leen M. Tabara, Yasuharu Tang, Hua Tardif, Jean-Claude Thanaraj, Thangavel A. Timpson, Nicholas J. Tönjes, Anke Tremblay, Angelo Tuomi, Tiinamaija Tuomilehto, Jaakko Tusié-Luna, Maria-Teresa Uitterlinden, Andre G. van Dam, Rob M. van der Harst, Pim Van der Velde, Nathalie van Duijn, Cornelia M. van Schoor, Natasja M. Vitart, Veronique Völker, Uwe Vollenweider, Peter Völzke, Henry Wacher-Rodarte, Niels H. Walker, Mark Wang, Ya Xing Wareham, Nicholas J. Watanabe, Richard M. Watkins, Hugh Weir, David R. Werge, Thomas M. Widen, Elisabeth Wilkens, Lynne R. Willemsen, Gonneke Willett, Walter C. Wilson, James F. Wong, Tien-Yin Woo, Jeong-Taek Wright, Alan F. Wu, Jer-Yuarn Xu, Huichun Yajnik, Chittaranjan S. Yokota, Mitsuhiro Yuan, Jian-Min Zeggini, Eleftheria Zemel, Babette S. Zheng, Wei Zhu, Xiaofeng Zmuda, Joseph M. Zonderman, Alan B. Zwart, John Anker Henrik Partida, Gabriel Cuellar Sun, Yan Croteau-Chonka, Damien Vonk, Judith M. Chanock, Stephen Le Marchand, Loic Chasman, Daniel I. Cho, Yoon Shin Heid, Iris M. McCarthy, Mark I. Ng, Maggie C. Y. O’Donnell, Christopher J. Rivadeneira, Fernando Thorsteinsdottir, Unnur Sun, Yan V. Tai, E. Shyong Boehnke, Michael Deloukas, Panos Justice, Anne E. Lindgren, Cecilia M. Loos, Ruth J. F. Mohlke, Karen L. North, Kari E. Stefansson, Kari Walters, Robin G. Winkler, Thomas W. Young, Kristin L. Loh, Po-Ru Yang, Jian Esko, Tõnu Assimes, Themistocles L. Auton, Adam Abecasis, Goncalo R. Willer, Cristen J. Locke, Adam E. Berndt, Sonja I. Lettre, Guillaume Frayling, Timothy M. Okada, Yukinori Wood, Andrew R. Visscher, Peter M. Hirschhorn, Joel N. . A saturated map of common genetic variants associated with human height. Nature. 2022, 610, 704-712
Nature
Nature
Externí odkaz:
http://hdl.handle.net/10852/97480
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Hirschhorn, Joel N.
Publikováno v:
Yengo, L., Vedantam, S., Marouli, E. et al. A saturated map of common genetic variants associated with human height. Nature 610, 704–712 (2022)
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/10037/27246
Autor:
Yengo, Loïc, Vedantam, Sailaja, Marouli, Eirini, Sidorenko, Julia, Bartell, Eric, Sakaue, Saori, Graff, Marielisa, Eliasen, Anders U., Jiang, Yunxuan, Raghavan, Sridharan, Miao, Jenkai, Arias, Joshua D., Graham, Sarah E., Mukamel, Ronen E., Spracklen, Cassandra N., Yin, Xianyong, Chen, Shyh-Huei, Ferreira, Teresa, Highland, Heather H., Ji, Yingjie, Karaderi, Tugce, Lin, Kuang, Lüll, Kreete, Malden, Deborah E., Medina-Gomez, Carolina, Machado, Moara, Moore, Amy, Rüeger, Sina, Sim, Xueling, Vrieze, Scott, Ahluwalia, Tarunveer S., Akiyama, Masato, Allison, Matthew A., Alvarez, Marcus, Andersen, Mette K., Ani, Alireza, Appadurai, Vivek, Arbeeva, Liubov, Bhaskar, Seema, Bielak, Lawrence F., Bollepalli, Sailalitha, Bonnycastle, Lori L., Bork-Jensen, Jette, Bradfield, Jonathan P., Bradford, Yuki, Braund, Peter S., Brody, Jennifer A., Burgdorf, Kristoffer S., Cade, Brian E., Cai, Hui, Cai, Qiuyin, Campbell, Archie, Cañadas-Garre, Marisa, Catamo, Eulalia, Chai, Jin-Fang, Chai, Xiaoran, Chang, Li-Ching, Chang, Yi-Cheng, Chen, Chien-Hsiun, Chesi, Alessandra, Choi, Seung Hoan, Chung, Ren-Hua, Cocca, Massimiliano, Concas, Maria Pina, Couture, Christian, Cuellar-Partida, Gabriel, Danning, Rebecca, Daw, E. Warwick, Degenhard, Frauke, Delgado, Graciela E., Delitala, Alessandro, Demirkan, Ayse, Deng, Xuan, Devineni, Poornima, Dietl, Alexander, Dimitriou, Maria, Dimitrov, Latchezar, Dorajoo, Rajkumar, Ekici, Arif B., Engmann, Jorgen E., Fairhurst-Hunter, Zammy, Farmaki, Aliki-Eleni, Faul, Jessica D., Fernandez-Lopez, Juan-Carlos, Forer, Lukas, Francescatto, Margherita, Freitag-Wolf, Sandra, Fuchsberger, Christian, Galesloot, Tessel E., Gao, Yan, Gao, Zishan, Geller, Frank, Giannakopoulou, Olga, Giulianini, Franco, Gjesing, Anette P., Goel, Anuj, Gordon, Scott D., Gorski, Mathias, Grove, Jakob, Guo, Xiuqing, Gustafsson, Stefan, Haessler, Jeffrey, Hansen, Thomas, Havulinna, Aki S., Haworth, Simon J., He, Jing, Heard-Costa, Nancy, Hebbar, Prashantha, Hindy, George, Ho, Yuk-Lam A., Hofer, Edith, Holliday, Elizabeth, Horn, Katrin, Hornsby, Whitney E., Hottenga, Jouke-Jan, Huang, Hongyan, Huang, Jie, Huerta-Chagoya, Alicia, Huffman, Jennifer E., Hung, Yi-Jen, Huo, Shaofeng, Hwang, Mi Yeong, Iha, Hiroyuki, Ikeda, Daisuke D., Isono, Masato, Jackson, Anne U., Jäger, Susanne, Jansen, Iris E., Johansson, Ingegerd, Jonas, Jost B., Jonsson, Anna, Jørgensen, Torben, Kalafati, Ioanna-Panagiota, Kanai, Masahiro, Kanoni, Stavroula, Kårhus, Line L., Kasturiratne, Anuradhani, Katsuya, Tomohiro, Kawaguchi, Takahisa, Kember, Rachel L., Kentistou, Katherine A., Kim, Han-Na, Kim, Young Jin, Kleber, Marcus E., Knol, Maria J., Kurbasic, Azra, Lauzon, Marie, Le, Phuong, Lea, Rodney, Lee, Jong-Young, Leonard, Hampton L., Li, Shengchao A., Li, Xiaohui, Li, Xiaoyin, Liang, Jingjing, Lin, Honghuang, Lin, Shih-Yi, Liu, Jun, Liu, Xueping, Lo, Ken Sin, Long, Jirong, Lores-Motta, Laura, Luan, Jian’an, Lyssenko, Valeriya, Lyytikäinen, Leo-Pekka, Mahajan, Anubha, Mamakou, Vasiliki, Mangino, Massimo, Manichaikul, Ani, Marten, Jonathan, Mattheisen, Manuel, Mavarani, Laven, McDaid, Aaron F., Meidtner, Karina, Melendez, Tori L., Mercader, Josep M., Milaneschi, Yuri, Miller, Jason E., Millwood, Iona Y., Mishra, Pashupati P., Mitchell, Ruth E., Møllehave, Line T., Morgan, Anna, Mucha, Soeren, Munz, Matthias, Nakatochi, Masahiro, Nelson, Christopher P., Nethander, Maria, Nho, Chu Won, Nielsen, Aneta A., Nolte, Ilja M., Nongmaithem, Suraj S., Noordam, Raymond, Ntalla, Ioanna, Nutile, Teresa, Pandit, Anita, Christofidou, Paraskevi, Pärna, Katri, Pauper, Marc, Petersen, Eva R. B., Petersen, Liselotte V., Pitkänen, Niina, Polašek, Ozren, Poveda, Alaitz, Preuss, Michael H., Pyarajan, Saiju, Raffield, Laura M., Rakugi, Hiromi, Ramirez, Julia, Rasheed, Asif, Raven, Dennis, Rayner, Nigel W., Riveros, Carlos, Rohde, Rebecca, Ruggiero, Daniela, Ruotsalainen, Sanni E., Ryan, Kathleen A., Sabater-Lleal, Maria, Saxena, Richa, Scholz, Markus, Sendamarai, Anoop, Shen, Botong, Shi, Jingchunzi, Shin, Jae Hun, Sidore, Carlo, Sitlani, Colleen M., Slieker, Roderick C., Smit, Roelof A. J., Smith, Albert V., Smith, Jennifer A., Smyth, Laura J., Southam, Lorraine, Steinthorsdottir, Valgerdur, Sun, Liang, Takeuchi, Fumihiko, Tallapragada, Divya Sri Priyanka, Taylor, Kent D., Tayo, Bamidele O., Tcheandjieu, Catherine, Terzikhan, Natalie, Tesolin, Paola, Teumer, Alexander, Theusch, Elizabeth, Thompson, Deborah J., Thorleifsson, Gudmar, Timmers, Paul R. H. J., Trompet, Stella, Turman, Constance, Vaccargiu, Simona, van der Laan, Sander W., van der Most, Peter J., van Klinken, Jan B., van Setten, Jessica, Verma, Shefali S., Verweij, Niek, Veturi, Yogasudha, Wang, Carol A., Wang, Chaolong, Wang, Lihua, Wang, Zhe, Warren, Helen R., Bin Wei, Wen, Wickremasinghe, Ananda R., Wielscher, Matthias, Wiggins, Kerri L., Winsvold, Bendik K S, Wong, Andrew, Wu, Yang, Wuttke, Matthias, Xia, Rui, Xie, Tian, Yamamoto, Ken, Yang, Jingyun, Yao, Jie, Young, Hannah, Yousri, Noha A., Yu, Lei, Zeng, Lingyao, Zhang, Weihua, Zhang, Xinyuan, Zhao, Jing-Hua, Zhao, Wei, Zhou, Wei, Zimmermann, Martina E., Zoledziewska, Magdalena, Adair, Linda S., Adams, Hieab H. H., Aguilar-Salinas, Carlos A., Al-Mulla, Fahd, Arnett, Donna K., Asselbergs, Folkert W., Åsvold, Bjørn Olav, Attia, John, Banas, Bernhard, Bandinelli, Stefania, Bennett, David A., Bergler, Tobias, Bharadwaj, Dwaipayan, Biino, Ginevra, Bisgaard, Hans, Boerwinkle, Eric, Böger, Carsten A., Bønnelykke, Klaus, Boomsma, Dorret I., Børglum, Anders D., Borja, Judith B., Bouchard, Claude, Bowden, Donald W., Brandslund, Ivan, Brumpton, Ben Michael, Buring, Julie E., Caulfield, Mark J., Chambers, John C., Chandak, Giriraj R., Chanock, Stephen J., Chaturvedi, Nish, Chen, Yii-Der Ida, Chen, Zhengming, Cheng, Ching-Yu, Christophersen, Ingrid E., Ciullo, Marina, Cole, John W., Collins, Francis S., Cooper, Richard S., Cruz, Miguel, Cucca, Francesco, Cupples, L. Adrienne, Cutler, Michael J., Damrauer, Scott M., Dantoft, Thomas M., de Borst, Gert J., de Groot, Lisette C. P. G. M., De Jager, Philip L., de Kleijn, Dominique P. V., Janaka de Silva, de, Dedoussis, George V., den Hollander, Anneke I., Du, Shufa, Easton, Douglas F., Elders, Petra J. M., Eliassen, A. Heather, Ellinor, Patrick T., Elmståhl, Sölve, Erdmann, Jeanette, Evans, Michele K., Fatkin, Diane, Feenstra, Bjarke, Feitosa, Mary F., Ferrucci, Luigi, Ford, Ian, Fornage, Myriam, Franke, Andre, Franks, Paul W., Freedman, Barry I., Gasparini, Paolo, Gieger, Christian, Girotto, Giorgia, Goddard, Michael E., Golightly, Yvonne M., Gonzalez-Villalpando, Clicerio, Gordon-Larsen, Penny, Grallert, Harald, Grant, Struan F. A., Grarup, Niels, Griffiths, Lyn, Gudnason, Vilmundur, Haiman, Christopher, Hakonarson, Hakon, Hansen, Torben, Hartman, Catharina A., Hattersley, Andrew T., Hayward, Caroline, Heckbert, Susan R., Heng, Chew-Kiat, Hengstenberg, Christian, Hewitt, Alex W., Hishigaki, Haretsugu, Hoyng, Carel B., Huang, Paul L., Huang, Wei, Hunt, Steven C., Hveem, Kristian, Hyppönen, Elina, Iacono, William G., Ichihara, Sahoko, Ikram, M. Arfan, Isasi, Carmen R., Jackson, Rebecca D., Jarvelin, Marjo-Riitta, Jin, Zi-Bing, Jöckel, Karl-Heinz, Joshi, Peter K., Jousilahti, Pekka, Jukema, J. Wouter, Kähönen, Mika, Kamatani, Yoichiro, Kang, Kui Dong, Kaprio, Jaakko, Kardia, Sharon L. R., Karpe, Fredrik, Kato, Norihiro, Kee, Frank, Kessler, Thorsten, Khera, Amit V., Khor, Chiea Chuen, Kiemeney, Lambertus A. L. M., Kim, Bong-Jo, Kim, Eung Kweon, Kim, Hyung-Lae, Kirchhof, Paulus, Kivimaki, Mika, Koh, Woon-Puay, Koistinen, Heikki A., Kolovou, Genovefa D., Kooner, Jaspal S., Kooperberg, Charles, Köttgen, Anna, Kovacs, Peter, Kraaijeveld, Adriaan, Kraft, Peter, Krauss, Ronald M., Kumari, Meena, Kutalik, Zoltan, Laakso, Markku, Lange, Leslie A., Langenberg, Claudia, Launer, Lenore J., Le Marchand, Loic, Lee, Hyejin, Lee, Nanette R., Lehtimäki, Terho, Li, Huaixing, Li, Liming, Lieb, Wolfgang, Lin, Xu, Lind, Lars, Linneberg, Allan, Liu, Ching-Ti, Liu, Jianjun, Loeffler, Markus, London, Barry, Lubitz, Steven A., Lye, Stephen J., Mackey, David A., Mägi, Reedik, Magnusson, Patrik K. E., Marcus, Gregory M., Vidal, Pedro Marques, Martin, Nicholas G., März, Winfried, Matsuda, Fumihiko, McGarrah, Robert W., McGue, Matt, McKnight, Amy Jayne, Medland, Sarah E., Mellström, Dan, Metspalu, Andres, Mitchell, Braxton D., Mitchell, Paul, Mook-Kanamori, Dennis O., Morris, Andrew D., Mucci, Lorelei A., Munroe, Patricia B., Nalls, Mike A., Nazarian, Saman, Nelson, Amanda E., Neville, Matt J., Newton-Cheh, Christopher, Nielsen, Christopher Sivert, Nöthen, Markus M., Ohlsson, Claes, Oldehinkel, Albertine J., Orozco, Lorena, Pahkala, Katja, Pajukanta, Päivi, Palmer, Colin N. A., Parra, Esteban J., Pattaro, Cristian, Pedersen, Oluf, Pennell, Craig E., Penninx, Brenda W. J. H., Perusse, Louis, Peters, Annette, Peyser, Patricia A., Porteous, David J., Posthuma, Danielle, Power, Chris, Pramstaller, Peter P., Province, Michael A., Qi, Qibin, Qu, Jia, Rader, Daniel J., Raitakari, Olli T., Ralhan, Sarju, Rallidis, Loukianos S., Rao, Dabeeru C., Redline, Susan, Reilly, Dermot F., Reiner, Alexander P., Rhee, Sang Youl, Ridker, Paul M., Rienstra, Michiel, Ripatti, Samuli, Ritchie, Marylyn D., Roden, Dan M., Rosendaal, Frits Richard, Rotter, Jerome I., Rudan, Igor, Rutters, Femke, Sabanayagam, Charumathi, Saleheen, Danish, Salomaa, Veikko, Samani, Nilesh J., Sanghera, Dharambir K., Sattar, Naveed, Schmidt, Börge, Schmidt, Helena, Schmidt, Reinhold, Schulze, Matthias B., Schunkert, Heribert, Scott, Laura J., Scott, Rodney J., Sever, Peter, Shiroma, Eric J., Shoemaker, M. Benjamin, Shu, Xiao-Ou, Simonsick, Eleanor M., Sims, Mario, Singh, Jai Rup, Singleton, Andrew B., Sinner, Moritz F., Smith, J. Gustav, Snieder, Harold, Spector, Tim D., Stampfer, Meir J., Stark, Klaus J., Strachan, David P., ‘t Hart, Leen M., Tabara, Yasuharu, Tang, Hua, Tardif, Jean-Claude, Thanaraj, Thangavel A., Timpson, Nicholas J., Tönjes, Anke, Tremblay, Angelo, Tuomi, Tiinamaija, Tuomilehto, Jaakko, Tusié-Luna, Maria-Teresa, Uitterlinden, Andre G., van Dam, Rob M., van der Harst, Pim, Van der Velde, Nathalie, van Duijn, Cornelia M., van Schoor, Natasja M., Vitart, Veronique, Völker, Uwe, Vollenweider, Peter, Völzke, Henry, Wacher-Rodarte, Niels H., Walker, Mark, Wang, Ya Xing, Wareham, Nicholas J., Watanabe, Richard M., Watkins, Hugh, Weir, David R., Werge, Thomas M., Widen, Elisabeth, Wilkens, Lynne R., Willemsen, Gonneke, Willett, Walter C., Wilson, James F., Wong, Tien-Yin, Woo, Jeong-Taek, Wright, Alan F., Wu, Jer-Yuarn, Xu, Huichun, Yajnik, Chittaranjan S., Yokota, Mitsuhiro, Yuan, Jian-Min, Zeggini, Eleftheria, Zemel, Babette S., Zheng, Wei, Zhu, Xiaofeng, Zmuda, Joseph M., Zonderman, Alan B., Zwart, John Anker Henrik, Partida, Gabriel Cuellar, Sun, Yan, Croteau-Chonka, Damien, Vonk, Judith M., Chanock, Stephen, Chasman, Daniel I., Cho, Yoon Shin, Heid, Iris M., McCarthy, Mark I., Ng, Maggie C. Y., O’Donnell, Christopher J., Rivadeneira, Fernando, Thorsteinsdottir, Unnur, Sun, Yan V., Tai, E. Shyong, Boehnke, Michael, Deloukas, Panos, Justice, Anne E., Lindgren, Cecilia M., Loos, Ruth J. F., Mohlke, Karen L., North, Kari E., Stefansson, Kari, Walters, Robin G., Winkler, Thomas W., Young, Kristin L., Loh, Po-Ru, Yang, Jian, Esko, Tõnu, Assimes, Themistocles L., Auton, Adam, Abecasis, Goncalo R., Willer, Cristen J., Locke, Adam E., Berndt, Sonja I., Lettre, Guillaume, Frayling, Timothy M., Okada, Yukinori, Wood, Andrew R., Visscher, Peter M., Hirschhorn, Joel N.
Externí odkaz:
https://hdl.handle.net/11250/3030420